Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Nietypowy rozmiar ramki do zdjęć

izunia_82 - Pon Lip 13, 2009 5:55 pm
Temat postu: Nietypowy rozmiar ramki do zdjęć
Dziewczyny poszukuję sklepu, w którym mogłabym kupić ramkę do zdjęć o wymiarach 15x21 lub 15x22 bo nasze zdjęcia ślubne od fotografa mają taki wymiar i nigdzie nie mogę dostać do nich idealnej ramki, a złaziłam już niezłą ilość sklepów i wszędzie są wymiary 15x20. Wszędzie mi mówią, że akurat takich jak ja potrzebuję to nie mają na stanie i nie przychodzą, więc nie wiem czy nie będę zmuszona robić ramki na zamówienie. Z góry dziękuję za pomoc. ;) [smilie=e082.gif]
Mariola - Pon Lip 13, 2009 6:22 pm

może jakieś sklepy typu "wszystko po 5 zł" a jak nie to przytnij zdjęcie. nie będzie aż tak bardzo różniło się, to tylko 2 cm. tylko najlepiej zrobić to gilotyną żeby było równo.
izunia_82 - Pon Lip 13, 2009 7:38 pm

W sklepach "za 5zł" też nie ma takich ramek :( . Już też zastanawiałam się nad przycięciem zdjęcia, ale z drugiej strony to trochę mi szkoda je ciąć bo to są pozowane, ale w najgorszej sytuacji jak nie znajdę pasującej ramki to chyba tak zrobię.
kryszka - Pon Lip 13, 2009 9:06 pm

Kup ramkę na większe zdjęcia i zrób passepartout. Tak oprawione zdjęcia prezentują się zdecydowanie lepiej niż takie od ramki do ramki.

Albo zrób ramkę na wymiar - np. tam gdzie oprawiają obrazy, w Castoramie czy Praktikerze na dziale opraw, w sklepie plastycznym na Zachodniej przy Teatrze Nowym itp.

justinaa - Pon Lip 13, 2009 9:26 pm

jest taki sklep Tomtom bodajże na Kilińskiego niedaleko Piłsudkiego, wystawiają też rzeczy na allegro, mają masę albumów, ramek etc
a poza tym możę Leroy Merlin?

słonko - Pon Lip 13, 2009 9:31 pm

Wpisz na allegro ramka 15x21. Może któraś przypadnie Ci do gustu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group