Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kuchnia - gotowanko

Magdzik - Sro Wrz 22, 2010 12:31 pm
Temat postu: gotowanko
Jak gotujecie to robicie wszystko tak jak jest podane w przepisie czy lubicie trochę zmienić przepis i dodać coś od siebie?Trzymacie się ściśle tego co jest w przepisie bo boicie się,że jak coś zmienicie to potrawa nie wyjdzie smaczna?

Ja czasem nawet szukam kilku przepisów na jakąś potrawę i z tych kilku sama wykombinuję jeden własny :smile: Lubię kombinować :]

sloneczkoo - Sro Wrz 22, 2010 1:28 pm

Ja raczej nie trzymam się ściśle przepisu albo dopieprzę albo dodam "coś" jeszcze :) często nie szukam przepisów tylko sama wymyślam jakieś danie nie wszystkie są rewelacyjne ale zjadliwe ;)

Warto urozmaicać swoją kuchnię aby nie była nudna.. a może wymyślimy jakieś super dobre danie ;)

Pepsi - Sro Wrz 22, 2010 3:54 pm

Ja chyba jeszcze nigdy nie zrobiłam nic dokładnie wg przepisu. Zawsze dodaje produkty "na oko" i przyprawiam wg gustu domowników :) Jak na razie nikt nie narzeka
Malena - Wto Wrz 28, 2010 3:50 pm

ja zdecydowanie kombinuję, ale wtedy, gdy mam dużo składników w lodówce i nie wiem, co z nimi zrobić. klasyczne potrawy - jak chilli czy carbonara, zostawiam takie, jakie są. Lubię kombinowac z sosami do makaronow, a duze pole do popisu dają zapiekanki, risotto i zupy:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group