Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - wakacja 2011 - Sielpia

klara76 - Pon Sty 24, 2011 7:59 pm
Temat postu: wakacja 2011 - Sielpia
wymyśliłam, że pojedziemy w wakacje z Młodą do Sielpi i liczę na waszą pomoc; byłyście ostatnio? warto? może jakiś ośrodek polecacie;
marciami - Pon Sty 24, 2011 8:05 pm

Moja rodzinka- to znaczy mojego taty brat z zoną często tam jeżdżą i sobie chwalą. Ale niestety nie wiem do jakiego ośrodka jeżdżą :(
Agu24 - Pon Sty 24, 2011 8:12 pm

Ja jeździłam kiedyś tam jako dziecko.Teraz razem z M. pojechaliśmy 2lata temu do Sielpi na wakacje i szczerze mówiąc byłam bardzo zawiedziona, bo dzisiejsza Sielpia w niczym nie przypomina tej, którą pamiętam z dzieciństwa. Teraz jest tam masa ludzi, puby, dyskoteka, a wieczorami(i nie tylko) kupa pijanych nastolatków :? My raczej spędzaliśmy czas chodząc po lesie i nad rzeczkę, ponieważ do leżakowania nad jeziorem zniechęciliśmy się po tym jak obok nas opalała się grupka chłopaków, którzy raczyli się alkoholem, jeden przesadził z ilością bo zrobiło mu się niedobrze, poszedł kawałeczek zrobił co miał zrobić, wrócił i pił dalej.Mnie to odstraszyło skutecznie, bo jestem wrażliwa na takie rzeczy. Sielpia jest dość mała, więc takie sytuacje są bardziej zauważalne niż w jakimś dużym kurorcie.Ja odradzam :(
555 - Pon Sty 31, 2011 12:44 pm

Ja też odradzam Sielpię, nie pamiętam, niestety, nazwy ośrodka, bo był ohydny, a ogólna atmosfera taka jak opisała Agu24..
ostatnio oglądaliśmy ośrodek Bernardynka w Wąsoszu k/Ślesina (http://www.bernardynkaport.pl/), zupełnie inny standard, a odległość od Łodzi podobna, mają własną piaszczystą plażę i sporo atrakcji dla dzieciaczków i dla wędkarzy :)

asimi - Czw Lut 03, 2011 9:10 pm

Byłam w tym roku w Sielpi dwa razy bo tak mi sie spodobało!!
bylismy pod namiotami po drugiej stronie zbiornika- tam jest pole namiotowe nad samą wodą, także z namiotu na plaże mieliśmy 5 kroków!! Jeżeli ktoś chce jechac na weekend ze znajomymi pogrillować to jest to niesamowite miejsce (szczególnie po tej stronie jeziora gdzie byliśmy -odludzie wkoło woda i las i namioty ) super sprawa i mimo że nigdy pod namiot nie jeździmy, to tam nie wyobrażam sobie jechać tam do domku czy ośrodka - nie ma takiego klimatu ! Polecam

Martita - Pon Lut 28, 2011 12:41 pm

A my jeżdzimy do Sielpi co roku. W tamtym roku z młodym byliśmy w Stokrotce i polecam. W tym roku też chcielibyśmy pojechać ale narazie jeszcze planów dokładnie nie sprecyzowaliśmy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group