Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Dobry fryzjer od pasemek w Łodzi

Hellen - Czw Sty 27, 2011 2:32 pm
Temat postu: Dobry fryzjer od pasemek w Łodzi
Szukam dobrego fryzjera w Łodzi który potrafi porządnie zrobić pasemka w kolorze blond. Ja mam swoja fryzjerkę od lat w Zielonej Górze ale nie będę specjalnie do niej jechać 350km żeby poprawić odrosty.
Chodzi mi o poleconą osobę bo gdy kiedyś poszłam do innej fryzjerki też w ZG to zrobiła mi pasemka w innym kolorze niż te co miałam do tej pory (teraz mam w kolorze naturalnego blondu zbliżone do moich naturalnych pasemek bo nie mam naturalnie gładkiego odcienia włosów) a do tego te pasemka od razu tak wyglądały jakbym miała 1cm odrostów. Totalna fuszerka. po wizycie u mojej nie ma śladu odrostów.
Jeśli kogoś polecicie to podajcie proszę w przybliżeniu cenę.

Fijołkowa - Pon Sty 31, 2011 8:36 pm

Mimo tego, że w Piotrkowie jest wielu fryzjerów i fryzjerek, to na zrobienie pasemek zawsze jeździłam do Łodzi. Jest to salon Prestiż na ul. Socjalnej, do p. Marty. naprawdę polecam. Ceny przystępne, na moich długich włosach za 2 kolory płaciłam ok. 100-120 zł. Fakt ostatnio byłam tam w maju, więc mogło coś się zmienić, ale zawsze byłam bardzo zadowolona. Na miejscu jest tez kosmetyczka i solarium (przynajmniej w maju było) :)
kamilakaczka - Czw Lut 10, 2011 9:53 pm

Hej, dobry fryzjer jest na pabianickiej w łodzi, ma swoje humory , ale jeżeli chodzi o robienie koloru,pasemek czy fryzur jest boska. Jeżeli chcesz nr napisz na priv.
Hellen - Pią Wrz 30, 2011 1:17 pm

Dopiero teraz po ślubie zaryzykowałam pasemka w Łodzi. Byłam u Przemka w salonie na ul. Nawrot 19. Powiedziałam jak chce wyglądać i jaki ma być kolor i zrobił dokładnie to co chciałam. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam :) (Mogę dodać, że w tym samym czasie były farbowania i cięcia innych pań i widać było że są zadowolone)
melinda - Pon Paź 31, 2011 11:06 am

Ja od lat korzystam z salonu Na Lutomierskiej przy Zgierskiej i chodze tam do p. Joli. Nie jest tanio, ale przynajmniej zaaaaaawsze rewelacyjnie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group