Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - Gardenia - pracownia dekoratorska

Hellen - Pon Kwi 04, 2011 12:27 pm
Temat postu: Gardenia - pracownia dekoratorska
Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy i mógłby mi napisać coś na ten temat? Szczególnie interesuje mnie wykonanie dekoracji kwiatowych i wiązanki ślubnej.
Czy byliście zadowoleni z usługi? Czy wiązanka była trwała i czy wyglądała tak jak sobie zażyczyliście?

aniolek1987 - Nie Kwi 10, 2011 7:28 pm

Witaj :)
Moja koleżanka korzystała z usług Gardenii i była na prawdę zadowolona i mnie również polecała, ale ja mam jeszcze troszke czasu. W każdym razie rozmawałam na targach z przedstawicielką Gardenii i jestem zachwycona... na prawde profesjonalne podejscie do sprawy...

ptysia7 - Czw Maj 17, 2012 11:26 pm
Temat postu: gARDENIA
Witam.
Zdecydowałam się na współpracę z Gardenią.
Pani zdecydowanie zna się na tym co robi, podejście ma indywidualne do klientki, ma tysiące ciekawych i oryginalnych pomysłów.
Zdecydowałam się na dekoracje sali, kościoła oraz na wiązankę ślubną.
Ceny- przyzwoite :smile:

AggieS - Sro Cze 12, 2013 1:32 pm
Temat postu: Gardenia - pracownia dekoratorska
Ja także, zachęcona pozytywnymi opiniami na tym forum, zdecydowałam się na współpracę z panią Agnieszką z Gardenii przy dekoracji naszej sali 8 czerwca. Muszę przyznać, że pani dekoratorka nie miała łatwego zadania. Z powodu zimnej wiosny wiele kwiatów, w tym wybrane przeze mnie piwonie, były jeszcze niedostępne, a sprowadzane z Holandii - bardzo drogie. Całość trzeba było dokroić do mojego ograniczonego budżetu.
Mimo to efekt końcowy był bardzo efektowny, ja byłam mile zaskoczona a goście naprawdę pod wrażeniem. Dekoracje kwiatowe w stylu angielskim były rewelacyjne, dokładnie takie, jak chciałam. Wiązanka z róż i piwonii delikatna i trwała. Przepaska do włosów z żywymi kwiatami prezentowała się ślicznie.
Zdecydowanie polecam Gardenię. Pani ma indywidualne podejście do klienta, jest sympatyczna i pomysłowa, stara się pogodzić realia z życzeniami młodej pary i możliwościami finansowymi. Polecam!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group