Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - wesele p.Ania i Jacek Włodarczyk???

sss29 - Pon Maj 30, 2011 8:55 pm
Temat postu: wesele p.Ania i Jacek Włodarczyk???
czy macie informacje na temat organizacji wesel przez p. Anię i Jacka Włodarczyków z Łodzi? Czy byliście zadowoleni? JAk jedzenie czy smaczne, obsługa czy sprawna? CZy jedzenia jest wystarczająco? Będę wdzieczna za wszelkie informacje....
katian - Pią Cze 17, 2011 10:24 pm
Temat postu: Re: wesele p.Ania i Jacek Włodarczyk???
Byłam 4 lata temu na weselu obsługiwanym przez nich i było super:).W tym roku we wrześniu będą obsługiwać moje:) Mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze
patrycjaa_1988 - Sob Cze 18, 2011 7:45 pm

Witam. Państwo Włodarczyk będą również obsługiwać moje wesele. Osobiście nie byłam na weselu, które przygotowywali, ale zaufałam opinii moich rodziców i najbliższej rodziny. Wszyscy zachwycali się smakiem oraz wyglądem podawanych potraw. Obsługa podobno również była bez zarzutu, kulturalnia i profesjonalna. To co mogę potwierdzić w 100% to pozytywne nastawienie Państwa Włodarczyk do klientów. Zarezerwowali mi datę, na długo przed zapłaceniam zaliczki, rozumiejąc, że przyjazd do Polski nie jest taki prosty jakby się chciało. Podczas spotkania Pani Ania wszystko dokładnie wytłumaczyła, odpowiadała na 1000 pytań mojej przejętej mamy :lol: i była otwarta na nasze propozycje. Jeśli współpraca podczas wesela, będzie przebiegała tak jak do tej pory, to mogę byc spokojna :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group