Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Zdjęcie portretowe

gosia - Czw Maj 27, 2004 8:55 pm
Temat postu: Zdjęcie portretowe
Co sądzicie o duzym ''zdjęciu portertowym'' :?:
A może ktoś z Was ma taki portret :D

Asiek - Czw Maj 27, 2004 9:16 pm

Chodzi o zdjęcia ślubne?
Czy inne portretowe?

Jeśli o ślubne to jedno (w galerii forumowej ma ice'owy tytuł "Sam na sam") mamy w formacie 40x60.

Kati - Czw Maj 27, 2004 9:53 pm

Chciałabym mieć.... w antyramie - najlepiej czarno - białe lub w sepii 8)
lesia - Czw Maj 27, 2004 10:10 pm

A nam fotograf powiedzial ze taki portret dostaniemy w prezencie , podobno przywozi go jeszcze na wesele i mozna powiesic nad mlodymi
Kati - Czw Maj 27, 2004 10:19 pm

świetny pomysł.... tez bym chciała :graba:
gosia - Czw Maj 27, 2004 10:34 pm

My nie robilismy, ale chcemy zrobić i dać rodzicom w prezencie na rocznice ich slubu :D
Edyta - Pią Maj 28, 2004 12:40 am
Temat postu: Re: Zdjęcie portretowe
gosia napisał/a:
Co sądzicie o duzym ''zdjęciu portertowym'' :?:
A może ktoś z Was ma taki portret :D



napewno będziemy mieć

bo bardzo chcemy powiesić sobie takie zdjęcie w naszm pokoju stołowym

tylko bardzo ładną ramę trzeba kupić :mrgreen:

kryszka - Pią Maj 28, 2004 1:36 am

A ja nie chcę mieć takiego wielkiego zdjęcia, bo nie podoba mi się ten pomysł. Nie mogłabym tak codziennie na nie patrzeć, głupio bym się z tym czuła. Wolę powiesić na ścianie coś przyjemniejszego. 8) Zdjęcia ślubne, i nie tylko mają swoje miejsce w albumie bądź w małej ramce na półeczce.
Edyta - Pią Maj 28, 2004 1:10 pm

kryszka napisał/a:
Nie mogłabym tak codziennie na nie patrzeć, głupio bym się z tym czuła.


Wiesz Kryszko

moim rodzice mają taki portret na ścianie i nie jest to tak drażniące!

Asiek - Pią Maj 28, 2004 1:23 pm

kryszka napisał/a:
A ja nie chcę mieć takiego wielkiego zdjęcia, bo nie podoba mi się ten pomysł. Nie mogłabym tak codziennie na nie patrzeć, głupio bym się z tym czuła. Wolę powiesić na ścianie coś przyjemniejszego. 8) .

Kwestia wystroju mieszkania, pokoju, miejsca, gdzie wisi zdjęcie, ramy, no i samego zdjęcia. 8)
U nas wisi w strategicznym miejscu między oknami z żaluzjami (na tym zdjęciu też jest cień żaluzji :) ), zdjęcie jest w kolorze sepii i pasuje do koloru pokoju, mebli, oświetlenia.

kryszka napisał/a:
Zdjęcia ślubne, i nie tylko mają swoje miejsce w albumie bądź w małej ramce na półeczce.

Tam też je mam. :lol:

dagmara - Pią Maj 28, 2004 8:13 pm

My dostaliśmy takie zdjęcie gratis.
marta_ - Pią Maj 07, 2010 12:44 am

Poszukuję osoby, która przerobi zdjęcie ślubne na takie portretowe "malowane", jak to kiedyś były. Mam portret ślubny mojej babci i dziadka wisi na ścianie nad pianinem, razem z portretem ślubnym mojej prababci i pradziadka. Na rocznicę ślubu moich rodziców chciałam żeby ich portret taki się tam znalazł, niestety komputerowo nie da się przerobić bo zdjęcie jest w powiększeniu nie czytelne. Poszukuje kogoś kto namaluje, czy nie wiem jak to się robi, ze zdjęcia na portret ślubny 30x40.
Pusiak - Pią Maj 07, 2010 7:53 am

marta_, widziałam w Tulipanie takie stoisko, jak sie wchodzi wejściem z prawej strony i idzie w kierunku Reala, to stoi taki kram z ramami do obrazów i luster i tam taka usługę mają - jak policzyłam to o ile dobrze pamiętam koszt z ramą koło 500 zł.
mazurowicz.com - Pią Maj 07, 2010 8:03 am

Jakiej rozdzielczości jest zdjęcie ? ( wymiar w px i dpi ) , zrobić odpowiednią odbitke 30x40 nie powinno być problemu , osiągnięcie takiego efektu również.

Proszę podesłać na maila foto@michalmazurowicz.com to rzucę okiem co z tym można zrobić.

marta_ - Pią Maj 14, 2010 12:27 pm

już dałam do znajomej która jest fotografem, chciałam takie 30x40 niestety tło jest ciemne a jakość zdjęcia kiepska i jak kumpela chciała powiększyć to na przykład twarz taty była kompletnie rozmyta...
Pusiak dziękuje za informację, trochę przeraża mnie cena....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group