Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - Peeling

gosia - Czw Maj 27, 2004 8:59 pm
Temat postu: Peeling
Czy używacie ''peelingu'' do oczyszczania twarzy i ciała :?:
Jesli tak to jakiego :)

niuniab - Czw Maj 27, 2004 9:24 pm

Do ciała używam Nivea, a do twarzy ciągle kupuję coś innego, głównie jakieś antybakteryjne do cery trądzikowej
josephine - Czw Maj 27, 2004 10:07 pm

ja ostatnio z Avonu Brown Sugar chyba, ale juz mi się kończy...
Kati - Czw Maj 27, 2004 10:12 pm

Nivea do ciała,
Oriflame Aloe do buzi

gosia - Czw Maj 27, 2004 10:32 pm

Do ciała Dove
Do buzi ''Garnier'' - czysta skóra

just_Kate - Pią Maj 28, 2004 10:59 am

niuniab napisał/a:
Do ciała używam Nivea, a do twarzy ciągle kupuję coś innego, głównie jakieś antybakteryjne do cery trądzikowej


Dokładnie tak samo :D

Magdzia - Pią Maj 28, 2004 1:05 pm

Do ciala dr I.Eris, taki zielony, a do buzi Clarins bialy z czerwonymi napisami.
asiunia - Pią Maj 28, 2004 4:12 pm

do buzi uwielbiam pellingi, ktore pachna owocami, czasem nawet mam ochote je zjesc :lol: obecnie uzywam peeling morelowy, st.ives
a do ciala Dove z jedwabistej kolekcji

Akacja - Sob Maj 29, 2004 4:59 pm

Oceanica do twarzy i Dove jedwabisty do ciała :)
Kasia21 - Pią Wrz 03, 2004 9:26 pm

Avonu Brown Sugar to twarzy i Skin-s-soft do ciała
monicleo - Pią Wrz 03, 2004 9:51 pm

Ja używam L'Oreal Pure Zone
;)
Całkiem niezły

otosia - Pią Wrz 03, 2004 10:22 pm

Do twarzy Brown Sugar Avonu, a do ciała Nivea
Anion - Pią Wrz 03, 2004 11:14 pm

Do twarzy peeling Naturals z olejkiem z drzewa herbacianego(Avon). Do ciała peeling z serii SPA- tropikalny z brązowym cukrem(Avon).
Agni - Sob Wrz 04, 2004 2:01 pm

do twarzy to najbardziej mi pasuje peeling z serii Rosmana.

Natomiast do ciała robię peelingi domowe co stanowczo nie wpływa na budżet i mogę stosować w dowolnej ilości :) mianowicie:

1. peeling z kawy i cukru: kawę odkłada sie po zaparzaniu w ekspresie - po prostu odkłada sie z sitka do osobnej miseczki i można przechowywać w lodówce bardzo długi czas (bez przykrycia). Do porcji takiej z podwójnej kawy (1-2sitka ekspresowe to 4-6 łyzeczki kawy :) ) dosypuje tuż przed stosowaniem kilka łyżek cukru i gotowe! nacieram bez ograniczeń :) gwarantowana pupcia jak u niemowlaka :wink: cukier działa odzywczo a kawa (kofeina) wiadomo - na tłuszczyk :) .potem trzeba dobrze spłukać bo kawa zostawia kolorek delikatny :)

2. wersja słona, czyli sól gruboziarnista: to jest super odżywczy peeling. Trzeba kupić taka gruba sól z minerałami - nagrzaną po kapieli skóre naciera sie delikatnie tą solą (wcierać za dużo nie można bo piecze) i zawija potem ciało najlepiej w szlafroczek albo duży recznik - tak mozna sobie posiedzieć kilka minutek (i w tym czasie np maseczka na twarz :) ) - uwaga: będzie przyjemnie szczypało.. a potem spłukać. Efekt orzeźwiający dla całego ciała murowany :D

polecam!

SaraLee - Pią Wrz 17, 2004 12:01 am

Akacja napisał/a:
Oceanica do twarzy i Dove jedwabisty do ciała :)

Uwielbiam ten peeling (Dove) Skóra pięknie po nim pachnie...

sękuś - Pią Wrz 17, 2004 12:39 pm

do ciała od około 8 miesięcy używam peelingu Nivea, dla mnie najlepszy, a do twarzy używam tylko delikatnego peelingu enzymatycznego, Erisa do cery naczynkowej
Kati - Pon Sty 17, 2005 3:40 pm

Obecnie używam peelingu Herbapol 8)
opium - Wto Sty 18, 2005 11:27 am

Ja do ciałka często robię sobie kurację naturalną
... peeling z kawy i cukru lub wersja słona ...

A do buźki zawsze wersję kosmetyczną, Avon Brown Sugar (najczęściej)

Rene - Wto Maj 10, 2005 11:16 am

właśnie sobie kupiłam z ziaji żel wcześniej miałam też z ziaji ze skorupkami z przecha
Kot - Wto Maj 10, 2005 11:29 am

ja do ciała też stosuję peeling z kawy tylko że bez cukru :D No rewelacja a jaki tani
jak go nie znałam to moim ulubieńcem był z Loreala taki w zielony opakowaniu, pięknie pachniał, super wyglądał i też działał cudownie

a do twarzy to różnie - ostatnio Erisa

Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 11:31 am

Możecie powiedzieć jak sie robi peeleing z kawy z cukrem lub bez?
Kot - Wto Maj 10, 2005 11:35 am

ja swój robię tak: zaparzam 4 - 5 łyżek kawy, czekam aż trochę przestygnie i idę do łazienki nacieram intensywnie głównie nogi (bo do górny partii ciała to za mocno działa) taki maszaż trwa u mnie od 5 do 10 minut, potem spłukuję.... i ciałko jest gładkie jak pupka niemowlaka :wink:

niektórzy dodoają do fusów kawowych troszkę żelu pod prysznic żeby był lepszy poślizg

[ Dodano: Wto Maj 10, 2005 11:36 am ]
A kawę z cukrem to tak:

Agni napisał/a:
1. peeling z kawy i cukru: kawę odkłada sie po zaparzaniu w ekspresie - po prostu odkłada sie z sitka do osobnej miseczki i można przechowywać w lodówce bardzo długi czas (bez przykrycia). Do porcji takiej z podwójnej kawy (1-2sitka ekspresowe to 4-6 łyzeczki kawy :) ) dosypuje tuż przed stosowaniem kilka łyżek cukru i gotowe! nacieram bez ograniczeń :) gwarantowana pupcia jak u niemowlaka :wink: cukier działa odzywczo a kawa (kofeina) wiadomo - na tłuszczyk :) .potem trzeba dobrze spłukać bo kawa zostawia kolorek delikatny :)


tusia_queen - Wto Maj 10, 2005 11:40 am

to ja dziś spróbuję tego kawowego peelingu
bardzo jestem ciekawa efektu.......

Kot - Wto Maj 10, 2005 11:44 am

najlepiej robić 2 razy w tygodniu

ja się początkowo obawiałam że strasznie zabrudzę łazienkę ale jak się wszystko robi pod prysznicem to wcale się tak bardzo nie nabrudzi i kawę łatwo spłukać :wink:

Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 11:44 am

Hm, musze to dzisiaj spróbować. :D
kryszka - Wto Maj 10, 2005 6:57 pm

W domu kawy nie pijamy, więc tylko praca mi zostaje na odkładanie fusów. Szef chyba padnie jak mu powiem że ma mi odkładać fusy. :lol:
Dotka - Wto Maj 10, 2005 8:46 pm

Rzadko stosuje peeling ale jeśli już to jest to: peeling z oliwek i z drzewa herbacianego Avonu (bardzo rzadko stosuję do ciała) :)
Kot - Sro Maj 11, 2005 10:16 am

No i jak Kasiu robiłaś peeling z kawy :?: :mrgreen:
Kasiawka - Sro Maj 11, 2005 10:24 am

Tak peeling a potem sprzątanie łazienki :mrgreen: nieco mi sie zachlapalo, na szczęscie kawa łatwo spływa. a dzis nózki mam pierwsza klasa, gładziutki jak nie wiem co.
W końcu wykorzystam kawe bo oboje z R. nie pijamy i mysląłam, ze ja wyrzucę, a tu proszę, takie zastosowanie :mrgreen:

Kot - Sro Maj 11, 2005 10:25 am

:D no własnie jaka oszczędność nic się nie zmarnuje :graba:
Kasiawka - Sro Maj 11, 2005 10:27 am

Masz racje, a miesiąc temu wyrzuciłam kawę...bo sie przeterminowała, a niestety jak ktoś przyjdzie przynosi paczkę kawy :wink:
olenka85 - Czw Lip 28, 2005 7:44 pm

a ja Wam polecam piling Eris z serii antycelulitowej, powiadają ze słoń go moze uzywac, ale skórke pomarańczową trzeba traktować ostro !! :twisted:
a do twarzy uzywam z dax cosmetics antybakteryjny taki zielony, nie powala mnie, ale skonczyc sie nie chce i tak go sobie uzywam ...

Linka - Pią Lip 29, 2005 9:18 am

olenka85 napisał/a:
a ja Wam polecam piling Eris z serii antycelulitowej, powiadają ze słoń go moze uzywac


Ja też polecam :D

Kati - Pią Lip 29, 2005 9:25 am

Polecam też Peeling Oriflame - taki fioletowy ;) SUPER
oraz Avonu - z granatem - również świetny

p.s. Oba są gruboziarniste dość :)

Calinka - Pią Lip 29, 2005 9:27 am

Polecam peeling z kawy, naprawdę skóra jest rewelacyjna :)
szept - Pon Sie 29, 2005 11:06 pm

Używam,ale ciągle zmieniam...
Żaneta - Wto Wrz 06, 2005 8:24 pm

Wlaśnie trafilam na ten temat i muszę wypróbować ten peeling z kawy!!!
Jatro mam wole i mam zamiar próbować!

Pusiak - Pon Wrz 12, 2005 8:57 am

Ja na buzię używam ostatnio peelingu enzymatycznego Lirene, bardzo mi sie podoba :) A do ciałka różnie, teraz przed ślubem chyba wypróbuję ten peeling kawowy skoro tak go zachwalacie :)
bajeczka - Pon Wrz 12, 2005 9:14 pm

Stosuje tylko peeling do twarzy, do ciała nigdy nie próbowałam :)
Żaneta - Czw Wrz 22, 2005 7:29 pm

Lecę wypróbować peeling z kawki!
Ostatnio kupilam specjalnie!!!!

[ Dodano: Czw Wrz 22, 2005 8:21 pm ]
Noi wypróbowalam! Wybrudzilam calą lazienkę,ale się oplacilo! Nie wiedzialam,że aż taki efekt będzie!
Jestem bardzo zadowolona!
Nóżki gladkie jak pupa niemowlaka!
Uporalam się ze wszystkim! Posprzątane i jestem zadowolona! Tylko trochę pachnę kawą! :roll:

Pusiak - Czw Wrz 22, 2005 8:23 pm

A ja bardzo lubię zapach kawy :) Tym bardziej musze ten peeling wypróbować :)
fiona83 - Pon Maj 08, 2006 11:43 pm

Rzadko używam peelingu, ale jeśli jest taka potrzeba to tylko Nivea Visage do twarzy.
Bardzo delikatnie oczyszcza i nie wysusza skry aż tak bardzo jak niektóre kosmetyki tego typu. Polecam !!

adriannaaa - Wto Maj 09, 2006 7:38 am

A ja kupiłam ostatnio chusteczki peelengujące Olay do twarzy i deklodu - bardzo fajna sprawa - twarz jest delikatnie oczyszczona i zluszczona codziennie. Do ciała teraz używam eveline z serii 3D - antycellulitis ale przyznam, że ostatnio się baaaardzo opuścilam w jego stosowaniu:(
hanusia - Wto Maj 23, 2006 11:13 am

kupiłam ostatnio świetny peeling z sephory brown, bo mam problemy ze skórą na ramionach robią mi sie takie małe chrostki których nawet dermatolog nie mogła sie pozbyć a po tym peelingu znaczeni poprawił się wygląd skórki
do twarzy uzywam peelingu enzyamtycznego bo mniej podrażnia skóre (firmy lirene)

szczako - Sro Lip 12, 2006 10:11 pm

używam, bo moja cera tego potrzebuje.
ostatnio przerzuciłam się na dr Irenę Eris. o efektach napiszę później.
ciało peelinguję raz na jakiś czas. do tej pory używałam peelingów do ciała Yves Rocher (truskawkowy super pachnie).

a tu artykuł o peelingach

Alma_ - Sob Lip 15, 2006 1:07 pm

szczako napisał/a:
używam, bo moja cera tego potrzebuje.

Chyba każda potrzebuje.
Ja wciąż nie mogę znaleźć idelanego, próbowałam różnych. Ostatnio własnie dr Ireny Eris, drobnoziarnisty i enzymatyczny. Ale to wciąż nie jest "to" :?

[ Dodano: Sob Lip 15, 2006 1:08 pm ]
Do ciała natomiast mam żel peelingujący pod prysznic z serii antycellulit tej samej firmy i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Kot - Sob Lip 15, 2006 1:19 pm

Ja do peelingu twarzy kupiłam kiedyś Głeboko oczszczający Morelowy Peeling St. Ives i od tej pory już tylko tego używam :wink: Super oczyszcza, przyjemnie pachnie i ma całkiem przyjemną cenę :lol:

Do ciała używam Exfotonica L'oreala. Tak się do niego przyzwyczajiłam, żę żaden inny preparat mi już nie pasuję. Uwielbiam jego zapach i konsystencję, tylko ta cena :kwasny: Ale przecież "jestem tego warta" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kati - Nie Lip 16, 2006 9:28 am

Nadal polecam do ciała peeling Avonu Pommergranate :) Jest naprawdę super, skóra jest gładka jak pupa niemowlaka, pięknie pachnie :)

Do twarzy używam obecnie nivea visage

Gabro - Wto Wrz 11, 2007 2:36 pm

Kati napisał/a:
Nadal polecam do ciała peeling Avonu Pommergranate :) Jest naprawdę super, skóra jest gładka jak pupa niemowlaka, pięknie pachnie :)

Też jestem z niego bardzo zadowolona.

Maverick - Wto Wrz 11, 2007 4:01 pm

Peelingu do ciała jeszcze nie używałam, ale jeżeli chodzi o peeling do twarzy to polecam Głęboko oczyszczający i rozgrzewający peeling Clean&Clear'a. Naprawdę fajne jest uczucie, kiedy czuje się ciepło, czasem nawet gorąco, w momencie zetknięcia się skóry z peelingiem:)
gosc - Sro Wrz 19, 2007 9:42 am

Kati napisał/a:
polecam do ciała peeling Avonu Pommergranate :)

ja też używam ten peeling i jest naprawdę fanatstyczny.
Dodatkowo używam taż peelingu drobnoziarnistego do twarzy Lirene oraz delikatnego waniliowego peelingu do ciaŁa z Yves Rocher z serii Les Plaisirs Nature.

Kati - Sro Wrz 19, 2007 4:18 pm

Polecam też peeling z białą herbatą Avon. Super :cool:
fiona83 - Pon Mar 24, 2008 9:59 pm

Do ciała z czystym sumieniem mogę polecić :




Jeśli chodzi o twarz używam naprzemiennie :



oraz


555 - Pon Mar 24, 2008 10:06 pm

a ja polecam:


jest boski :))

wiosna - Czw Mar 27, 2008 10:05 pm

Dołączam do zwolenniczek peelingu z kawy, wersja bez cuku:)
A do twarzy truskawkowy peeling z Joanny, mhhhh....co za zapach!

Yoanna - Sro Sie 13, 2008 9:58 am

Mi kosmetyczka powiedziała, że do buzi z problemami trądzikowymi i z wągrami to należy używać peelingów enzymatycznych.. Znacie jakieś godne polecenia :?:
anna1984 - Sro Sie 13, 2008 10:48 am

To nie peeling enzymatyczny, ale też się całkiem nieźle sprawuje do skóry trądzikowej: mianowicie peeling ogórkowy w kremie Ziai. Naprawdę polecam :) A do ciała wspomniany już wyżej Ryż i lotos Nivea albo mieszanka cukru i oliwy albo kawy i balsamu. Można jeszcze dodać np. cynamon dla miłych doznań wonnych :wink:
Yoanna - Sro Sie 13, 2008 11:20 am

Mmm brzmi apetycznie :lol:
ewex - Sro Sie 13, 2008 2:55 pm

wiosna napisał/a:
A do twarzy truskawkowy peeling z Joanny, mhhhh....co za zapach!


również posiadam ten peeling...cudownie pachnie (i jest tani:)) ale ja nie używam go do twarzy, gdyz mam bardzo delikatną skórę naczynkową, tylko do ciała... suuuper :D

hoffnung - Pon Lis 03, 2008 10:34 am

Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam peeling kawowy i jestem zachwycona! Skóra zrobiła się gładsza już po pierwszym razie, chyba się przyzwyczaję i będę go stosowała 2 razy w tygodniu.
A do twarzy używam: Perfecta - peeling z drobinkami orzecha włoskiego.

=MiLi= - Pon Lis 03, 2008 11:33 am

Również lubię peeling kawowy :) ale ostatnio zrobiłam peeling z cukru - oliwkę wylewam na dłoń i sypię cukier :) skóra jest potem gładziutka i natłuszczona :)
Kati - Pon Lis 03, 2008 11:33 am

nie zapchaj wanny :cool:
=MiLi= - Pon Lis 03, 2008 11:34 am

Mnie się jeszcze nigdy nie zdarzyło a ze 2 lata robię sobie peeling kawowy ;)
Klaudynka - Sob Sty 31, 2009 12:16 pm

Moje 2 ulubione kosmetyki do peelingu:

Perfecta Body - Peeling orzechowo - cukrowy do rąk i paznokci.


Organiczny kremowy peeling do twarzy i ciała-Bawełna

Kati - Sob Sty 31, 2009 12:21 pm

Też mam ten cukrowy do dłoni :) Jest świetny - a łapki jak aksamit

Dziś natomiast kupiłam Lirene z kwiatem lotosu o taki

izunia_82 - Nie Mar 01, 2009 7:37 pm

Do twarzy używam żelu z peelingiem do mycia firmy Garnier z serii "Czysta skóra 3w1 Głębokie oczyszczenie" z cynkiem i glinką do cery bardzo przetłuszczającej się, używam go średnio raz, dwa w tygodniu lub robię sobie maseczkę z peelingiem. Natomiast do ciała używam scrub firmy Avon z mandarynką.
misia-misia - Nie Mar 01, 2009 9:32 pm

ja używam zielonego Garniera - peeling złuszczający w kremie


temidaaa - Nie Lip 19, 2009 5:26 pm

do buzi czysta skóra garniera, a do ciała pomarańczowa lierene :)
mietka - Nie Lip 19, 2009 8:20 pm

ja uzywam glownie do ciala, przede wszystkim ten - mango z nagietkiem - kanu



albo body shop - teraz mam spicy vanilla

Malena - Pon Lis 16, 2009 5:31 pm

polecam dom owy peeling z miodu i cukru. W przeciwieństwie do kawowego nie brudzi łazienki:)

Zwyczajnie nalac miodu do miseczki i zasypać cukrem. Peeling pachnie niesamowicie, miód nawilża i odzywia skórę, jest potem gładka jak nigdy.

motylica - Wto Gru 22, 2009 8:56 pm

mój ulubiony peeling do ciała:


Ambrozja - Pon Gru 28, 2009 12:09 pm

motylica napisał/a:
mój ulubiony peeling do ciała


też mam ten peeling, jest naprawdę fajny :)

Weira - Sro Sty 20, 2010 1:13 pm

A ja stosuję peeling kawowy. Ciałko jest po nim tak gładkie i delikatne.
- kawa sypana
- łyżka soli
- łyżka cynamonu
- trochę żelu do kąpieli i wody aby uzyskać konsystencję błotka

Jest super. Polecam.

blanche - Sro Sty 20, 2010 10:16 pm

mogę polecic peeling firmy NUXE, drogi jak pies, ale chyba warto kupić, można używać często i skóra jest bardzo ładna ale nie wysuszona. ogólnie polecam firmę NUXE (tylko w aptekach).
Weira - Pią Sty 22, 2010 5:47 pm

Ja dziś znalazłam jeszcze jeden kawowy peeling. Brzmi ciekawie. Można go przechowywać do 14 dni :haha:

:!: 1/4 kubka oliwy z oliwek
:!: 1 łyżeczka olejku waniljowego
:!: 15 kropel olejku miętowego
:!: pół kubka fusów po świeżo zaparzonej kawie
:!: 1 szklanka cukru

truskawka_ja - Pią Sty 22, 2010 6:50 pm

Peeling kawowy jest swietny ale nie dla wszystkich. Dziewczyny. ktore maja problem z pekajacymi naczynkami raczej nie powinny go uzywac, bo moze spowodowac zaostrzenie problemu.
Agata1234 - Nie Lut 07, 2010 4:40 pm

Ja używam peeling cukrowy do ciała 'Ideal Skin" firmy Bielenda. Z trzciną cukrową i brązowym cukrem, ale są różne warianty składnikowe.
Do nabycia w salonach kosmetycznych lub w hurtowni na ul Nawrot- o wiele tańsze
Skóra jest po nim gładka i delikatna. Polecam

randomgirl - Sro Lip 07, 2010 1:03 am

Chyba skuszę się na ten cukrowy peeling perfecty czekoladowo-kokosowy :smile: W końcu ślub już za pasem i trzeba rozpocząć upiększanie :smile:
martula_87 - Sro Lip 14, 2010 10:26 am

Do ciała polecam peeling cukrowy (trzcina cukrowa)Bielendy:

A do twarzy kremowy peeling Avon z białą herbatą:

Hatifnatka - Sro Lip 14, 2010 11:55 am

do twarzy używam



a do ciała uwielbiam serię owocowych peelingów Joanny



najbardziej lubię ananasowy i malinowy :smile:

Elwirka1 - Sro Lip 14, 2010 12:39 pm

a ja używam takich:

Ambrozja - Sro Lip 14, 2010 3:40 pm

randomgirl napisał/a:
Chyba skuszę się na ten cukrowy peeling perfecty czekoladowo-kokosowy :smile:


Skuś się, warto!!! A jaki zapach ma :smile:

owieczka_foto - Sro Lip 14, 2010 5:33 pm

martula_87, gdzie kupujesz Bielendę prof?
randomgirl - Czw Lip 15, 2010 11:11 am

Ambrozja napisał/a:
randomgirl napisał/a:
Chyba skuszę się na ten cukrowy peeling perfecty czekoladowo-kokosowy :smile:


Skuś się, warto!!! A jaki zapach ma :smile:


Już mam ten peeling. Faktycznie bardzo dobry. Super nawilża skórę i fajnie pachnie :smile:

motylica - Czw Lip 15, 2010 9:49 pm

zakupiłam... po pierwszym uzyciu jestem zadowolona... przede wszystkim wygląda na wydajny...drobny ale nieźle masuje!



[ Dodano: Pon Lip 19, 2010 9:37 pm ]
hit! polecam naprawdę! :-)

Magdzik - Wto Lip 27, 2010 3:08 pm

Ja różne peelingi stosuję zależy jaki mi się spodoba :smile:
Bursztynka84 - Wto Lip 27, 2010 10:58 pm

Ja za bardzo peelingów nie stosuję ze względu na to, że potrafi mi "wywalić" wyprysków :? ale od czasu do czasu używam Garnier Czysta Skóra 3w1.
randomgirl - Sro Lis 17, 2010 2:47 am

Ok, wypróbowałam już wiele peelingów i tych z wyższej półki i tych z niższej. Jedne były lepsze, inne gorsze, ale w końcu odnalazłam mój ukochany, który sprawdził się w 100% i sprawdza się nadal. A jego cena poraża - 4,50 zł :?



Pięknie pachnie, złuszcza naskórek, skóra jest gładka i nawilżona, nie uczula, nie podrażnia skóry i pomimo, że efektywnie czyści skórę, to jest przy tym delikatny.

Polecam!

Są jeszcze inne warianty, ale ja kupuję tylko kiwi, gdyż naprawdę zachwycił mnie na maxa :smile:


owieczka_foto - Pon Lis 22, 2010 9:59 pm

próbowałam peelingów Joanny, ale nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Nadal nie mogę znaleźć peelingu dla siebie.
motylica - Pon Lis 29, 2010 1:14 pm

polecam!


caixa - Pon Lis 29, 2010 1:45 pm

randomgirl, ja też jestem fanką tego peelingu. :-)
Dosia_Zosia - Nie Wrz 25, 2011 10:19 pm

Do twarzy używam peeling enzymatyczny bo mam cerę naczynkową,aktualnie taki

do ciała ten

kupiłam go w ciemno w Realu, kosztował 7zł,jest rewelacyjny :)

PaulinaS - Czw Lut 02, 2012 5:05 pm

ewa.krzys napisał/a:
a jak przygotowujesz peeling kawowy?


Kawa mielona, sól i cynamon. Ja zawsze robię "na oko" :P Ale tak mniej więcej to 3 łyżki kawy, 2 łyżki soli i 2 łyżeczki cynamonu. Z solą jest jeszcze tak, że dużo zależy od skóry, jeśli masz bardzo wrażliwą to radzę dać jej mniej. No i oczywiście woda, ale to już pod prysznicem wlewam jej troszkę, żeby wyszła taka papka :wink: Chodzi o to, żeby się nie sypało, ale też nie spływało od razu. Super pachnie i jest jeszcze jeden wielki plus :-) Kawa ma działanie antycellulitowe (a właściwie to kofeina w niej zawarta) :)

ewa.krzys - Czw Lut 02, 2012 5:17 pm

PaulinaS, dziękuję :) na pewno skorzystam.
PaulinaS - Czw Lut 02, 2012 6:17 pm

Nie ma za co, bardzo polecam :)

edit: jeszcze zapomniałam napisać, żebyś nie używała go raczej do twarzy, bo jest dość "ostry".

Justyss - Czw Lut 02, 2012 7:28 pm

ja proponuje dodać jeszcze jakąś oliwkę, żeby łatwiej robiło się masaż
PaulinaS - Czw Lut 02, 2012 7:45 pm

Justyss napisał/a:
ja proponuje dodać jeszcze jakąś oliwkę, żeby łatwiej robiło się masaż


Jasne, że można :) Ja nie używam oliwki, bo najzwyczajniej nie lubię :razz: Ale jeśli ktoś lubi to pewnie, że można :-)

Hatifnatka - Czw Lut 02, 2012 9:40 pm

ostatnio uwielbiam:


Prowansja - Sob Paź 20, 2012 7:11 pm

Ja do twarzy używam tego

odpowiada mi, dobrze złuszcza naskórek, ma przyjemny zapach.

becky232 - Sob Paź 20, 2012 8:46 pm

Prowansja i jak? Jesteś zadowolona?
Prowansja - Sob Paź 20, 2012 11:34 pm

becky232, tak bardzo fajny, na początku musiałam go używać 2 razy w tygodniu ale już przy drugim opakowaniu raz na tydzień wystarczy. A jeszcze udało mi się upolować go w promocji w Rossmannie i to jeszcze z gratisem 25ml :)
M_and_M - Czw Lis 01, 2012 6:30 pm

do tej pory uzywałam: a ostatnio skusiłam się na: i muszę powiedziec, ze nie jestem zadowolona :-? chyba potrzebuję czegos bardziej odswiezającego

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group