Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Cztery Pory Roku

just_Kate - Wto Cze 15, 2004 10:31 am
Temat postu: Cztery Pory Roku
Dziewczyny, czy któraś zna to studio wizażu? Kiedyś słyszałam dobre rzeczy na ich temat, wczoraj dzwoniłam umówić się na próbny makijaż. Próbny kosztuje 70 zł, ślubny 60, za dojazd dodatkowo 20 zł. Można się umówić do właścicielki - plastyczki - pani Izy lub do asystentek.

Niestey okazało się, że p. Izy nie będzie 24 lipca :( ale może któraś z was coś o tym salonie słyszała? Może wiecie, czy profesjonalnie wykonują makijaż???

Asiek - Wto Cze 15, 2004 10:33 am

:shock:
Ulala, drogo. Pierwszy raz widzę, żeby próbny był droższy niż ślubny. :?
Niestety, nie pomogę. :(

just_Kate - Wto Cze 15, 2004 10:35 am

No, ja szczerze mówiąc i tak planowałam tyle wydać na makijaż. A próbny jest droższy, ponieważ pani stwierdziła, że oni malują klientkę do skutku, tzn. tak, żeby na pewno jej się podobało :D (być może chodzi o to, że to dłużej trwa, wymaga więcej pracy, itp.)
Kiwax - Wto Cze 15, 2004 11:58 am

Nie umiem się wypowiedzieć. Mnie będzie malowała wizażystka w domu (koleżanka) za 40 zł.
magda - Wto Cze 15, 2004 1:00 pm

kate a moglabys podac namiary na to studio? skąd je znasz? polecił Ci ktos? Pozdrawiam!
just_Kate - Wto Cze 15, 2004 4:59 pm

Magda, wiem, że jest to jedno z najlepszych studiów w Łodzi, ma taką powszechną opinię, poza tym moja koleżanka się tam szkoliła i była zadowolona. Namiary mogę podać później (tel), studio jest na Pietrynie.
Agni - Nie Gru 19, 2004 1:44 pm

http://www.wizaz.com.pl/

ale stronka niezbyt dobrze chodzi - za to jest adres ;)

just_Kate - Nie Gru 19, 2004 7:02 pm

Jeśli chodzi o cztery pory roku, to ja się - wiadomo - w końcu do nich nie wybrałam, ale proponuję wybrać się do nich najpierw na próbny, a nie decydować sie od razu tylko na ślubny. Różne mamy gusta, a pani Iza chwali się że jest plastyczką - super, tylko to się jeszcze nie musi przekładać na jej umiejętności wizażu... :) Choć zapewne talent ma, a to dużo. :D
joanna_25 - Nie Lut 27, 2005 10:17 pm

Just Kate a napisz czy tam tez robią fryzury ślubne?I jeśli wiesz to napisz ile kosztuje tam fryzjer?
A był tam ktoś jeszcze?Dobrzy są Ci wizażyści?

kryszka - Nie Lut 27, 2005 10:24 pm

joanna_25 napisał/a:
Just Kate a napisz czy tam tez robią fryzury ślubne?I jeśli wiesz to napisz ile kosztuje tam fryzjer?

Masz odpowiedź w pierwszym poście. :wink:

just_Kate - Nie Lut 27, 2005 11:03 pm

Robią całokształt, jeśli się chce, ale to już się nazywa jakoś fachowo - stylizacja? I wtedy koszty są spore, ale ja tak daleko nie zabrnęłam. :wink:
Można się tam również umówić z mężem przyszłym - może wtedy jest taniej? :)

megi - Pon Lut 28, 2005 9:38 pm

czasami nazwa firmy, stylista, plastyk itp, nie umaluje nas tak jak bysmy chciały, sa indywidualne gusta, tej pani może bedziecie się podobały w tym makijazu a wam wcale on się nie spodoba, i przekonywanie i tak nic nie zmieni. Ja bardzo lubię delikatne na slub makijaze, może oczki mogą byc wyraźniejsze, bo usteczka to i tak się scieraja w czasie jedzenia czy całowania gości lub młodego, więc lepiej mieć blisko błyszczyk i co jakis czas pomalować usteczka, a makijaz na oczkach raczej w niczym nie przeszkadza i się trzyma, jak jest dobrze :wink: zrobiony>
joanna_25 - Czw Kwi 14, 2005 2:33 pm

No co z tym salonem wizazu Cztery Pory Roku??Ktoraś z Was w końcu się tam wybrała?Jakie wrażenia.
Czekam na opinie bo nie wiem czy tam iść czy nie...

niem - Sro Cze 15, 2011 12:13 pm

http://www.facebook.com/p...136773133019644
AgaMi28 - Wto Lut 24, 2015 9:20 pm

dziewczyny czy może któraś z was była ostatnio w CZTERY PORY ROKU na makijażu ślubnym bądź próbny??? jak wrażenia? :lol: jestem bardzo ciekawa waszych opinii

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group