Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Wybieramy się nad polskie morze. Znacie dobre kwatery?

Sisi - Pią Sie 06, 2004 12:34 am
Temat postu: Wybieramy się nad polskie morze. Znacie dobre kwatery?
Z braku czasu i funduszy wybieramy się nad mój ukochany Bałtyk. Zawsze jeździmy w ciemno, ale tym razem chcielibyśmy mieć pewność, że dostaniemy ładne pokoje, może w jakimś rodzinnym pensjonacie.
Macie sprawdzone kwatery? Myśleliśmy o Jastarni ale niekoniecznie.

SaraLee - Pią Sie 06, 2004 6:53 pm

http://www.polwysep.pl/ Pod tym zdresem jest baza noclegowa z komentarzami turystów :)
Kati - Pią Sie 06, 2004 11:00 pm

Polecam Unieście (koło Mielna - ale znacznie spokojniejsze) [URL=www. mielno.pl]Unieście i Mielno [/URL]
Sylwiątko - Nie Cze 11, 2006 8:32 pm

Polecam Ostrowo Kolonia przy Jastrzębiej Górze. Mam tam dobrą znajomą, która wynajmuje pokoje. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to służę.Obok mojej znajomej jest pensjonat to jak ona nie będzie miała miejsca to pewnie tam by się coś znalazło. Niestety do morza trzeba kawałek dojść, ale nie wiem dokładnie jaka to jest odległość. Plaża bardzo ładna. Piaszczysta. Dużo ludzi przyjeżdża samochodami specjalnie na tą plaże. Tłum niestety na plaży jest, no ale w sumie to też gdzie go nie ma. Do miasta jest ok 1,5 km. wic mozna spokojnie wybrac sie pieszo.Obok jest tez las. wiec dla kazdego cos milego.
Agatka_P - Nie Cze 11, 2006 9:33 pm

A my jedziemy prawdopodobie pod namiot do Jarosławca na obóz harcerski za 15 zł od osoby z wyżywieniem
Alma_ - Nie Cze 11, 2006 11:01 pm

Agatko, możesz mi napisać coś więcej o tym obozie?
Szukam wakacji dla mojej siostry.

strawberrytea - Pon Cze 12, 2006 9:51 pm

Agatka, jedziecie na tzw "hotelik"? My chcielismy kiedyś jechać ale chcielismy bez wyżywienia, bo przecież obiad nie poczeka do wieczora a na miejscu to dla nas nie ma co robic cały dzień, pewnie byśmy gdzieś sobie jeździli (opalanie sie na plaży to dla nas obojga najgorsza kara jaka może nas spotkać ;) ) No wiec plan upadł. Negocjacje się nie udały :( Niektórzy są niereformowalni i wolą nic nie zarobić niż odpuścić nam to wyżywienie i wziąć parę złotych za samo rozbicie namiotu.
W innym miejscu natomiast była możliwość samego noclegu ale cana jak na kempingu z natryskami i cała infrastrukturą... :evil:

Pusiak - Pon Cze 12, 2006 10:58 pm

Sylwiątko napisał/a:
Polecam Ostrowo Kolonia przy Jastrzębiej Górze.


Fakt, fajnie jest :) Też nie wiem jak tam jest z odległością, ale to około 10 minutek niezbyt szybkiego marszu :) A plaża suuuper :) Szeroka, piaszczysta, czyściutka (no to do czasu :) )

Żabunia - Pon Cze 12, 2006 11:39 pm

Ja mogę polecić dwa miejsca:
-Chłapowo pomiędzy rozewiem a Władysławowem. Miejscowość stosunkowo spokojna, zadbana, piękne klify. Plaża jednak nie jest zbyt szeroka ale za to cudna. Można na nią zejść ze skarpy po wybudowanych schodach lub spokojnie przejść wąwozem. Na długie popołudnia można zaplanować spacer brzegiem na Rozewie, najbardziej północną północ w Polsce :wink:
- Mielno/Unieście super szeroka piaszczysta plaża, w Mielnie dużo pabów, dyskoetek, za to w Unieściu tuż przy plaży super wędzarnia!


A w tym roku jadę do Ostrowa właśnie. troche mnie przeraża to dojście do plaży prze ruchliwą ulicę ale cóż zobaczymy. Rodzina z którą tam jedziemy odwiedza ostrowo od lat, zawsze mieszkają w "Bałtysiu".

Pusiak - Wto Cze 13, 2006 8:02 am

?abunia napisał/a:
na Rozewie, najbardziej północną północ w Polsce :wink:


A najśmieszniejsze jest to, że obelisk stojący w miejscu najbardziej wysunietym na północ stoi wcale nie na Rozewiu, tylko w Jastrzębiej Górze :) I bądź tu człowieku mądry :rotfl:

sylwia - Czw Cze 15, 2006 4:21 pm

polecma pensjonacik w Karwii, jeżdzximy tam już od paru lat zawsze w maju i czasami w sezonie też, http://www.idara.pl/dworekkarwia/index.php
Pusiak - Sro Cze 21, 2006 10:38 am

Ach, Karwia.... te cudowne wspomnienia :) Uwielbiam ten skrawek polskiego wybrzeża :)
Linka - Czw Cze 22, 2006 9:40 am

W zeszłym roku spedzaliśmy wakacje w Darłówku w pensjonacie "Błękit"

http://www.blekit.maxmedia.pl/

KsiężniczkaSara - Sob Kwi 07, 2007 11:42 pm

Ustka , Ustka i jeszcze raz Ustka... :D 8)
kochecka - Nie Kwi 08, 2007 1:26 pm

a my zakochaliśmy się w ustroniu morskim!nie za duże nie za małe, w sam raz!no i blisko do innych miejscowości nadmorskich.my spędzaliśmy wakacje w tym pensjonacie http://www.ustronie.serwus.pl/
niesia2708 - Pon Wrz 29, 2008 10:32 pm

Ustka...wspaniały pokaz sztucznych ogni na początku lipca...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group