Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Dom - panele pod³ogowe na wysoki po³ysk

turecik - Wto Lis 04, 2014 1:43 pm
Temat postu: panele pod³ogowe na wysoki po³ysk
Nie mog³am znale¼æ nigdzie podobnego tematu wiêc zak³adam nowy.

Jestem w trakcie podejmowania decyzji odno¶nie paneli pod³ogowych.

Bardzo spodoba³y mi siê panele pod³ogowe na wysoki po³ysk.

Jestem ciekawa opinii zw³aszcza tych którzy takowe posiadaj±, wszystkie plusy i minusy.

Dorotka_ - Sro Lis 05, 2014 9:37 am

win polecam niestety, pomimo osza³amiaj±cego efektu wizualnego, mo¿na siê zajechaæ je¶li chodzi o czyszczenie. Nie przejdziesz po tym go³± stop±, bo zostawisz odcisk, same panele s± ¶liskie i wydaj± siê byæ ch³odne, my od razu kupowali¶my dywan. Ka¿d± ryskê widaæ , wiêc trzeba by³o uwa¿aæ na meble, ¿eby nie zarysowa³y lakieru. Ale najgorsze to by³y ¶lady stóp, o ¶ladach ma³ych psich ³apek nie wspomnê.

Dobrze, ¿e siê stamt±d ju¿ wyprowadzili¶my, ja bym nie za³o¿y³a u siebie takich paneli.

ithanielle - Sro Lis 05, 2014 12:30 pm

Dorotka_ napisa³/a:
mo¿na siê zajechaæ je¶li chodzi o czyszczenie. Nie przejdziesz po tym go³± stop±, bo zostawisz odcisk, same panele s± ¶liskie i wydaj± siê byæ ch³odne, my od razu kupowali¶my dywan. Ka¿d± ryskê widaæ , wiêc trzeba by³o uwa¿aæ na meble, ¿eby nie zarysowa³y lakieru.


Podpisujê siê pod tym... mo¿e i nowe wygl±daj± dobrze, ale s± niepraktyczne. Po jakim¶ czasie te ryski i wiecznie widoczne odciski/plamy zaczn± Ciê denerwowaæ...

jagna111 - Pi± Maj 20, 2016 9:12 pm

ale efekt jest fajny

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group