Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - ZESPÓŁ "SUPER IMPREZA" SKIERNIEWICE

justynka25 - Sro Mar 11, 2015 8:57 am
Temat postu: ZESPÓŁ "SUPER IMPREZA" SKIERNIEWICE
HEJ :D

CZY KTOŚ Z WAS WIE COS NA TEMAT ZESPOŁU SUPER IMPREZA ZE SKIERNIEWIC? TO DOŚĆ WAŻNE DLA MNIE, BO MOCNO ZASTANAWIAM SIĘ NAD ICH WYBOREM, A NIESTETY NIE BYŁAM NIGDY NA ŻADNEJ IMPREZIE Z NIMI I BOJE PODJĄĆ SIĘ DECYZJI NA PODSTAWIE NAGRANIA W INTERNECIE. DAJCIE ZNAC :D

herbatnik - Sro Mar 11, 2015 9:23 am


justynka25 - Sro Mar 11, 2015 10:46 am

Jak dzowniłąm do nich wspominali coś o wodzirejowaniu i fakt, widziałam na internecie jak latają w kolorowych spodniach w kropkach i czapkach. Powiedz"herbatnik" czy jak byłaś na weselu w ich wykonaiu , czy nie przesadzali za bardzo? boje się żeby nie zrobili cyrku z wesela. :D
herbatnik - Sro Mar 11, 2015 11:07 am

Z tego co pamiętam byli raczej spokojni, to chyba kwestia ustalenia, czego od nich oczekujesz. Jeśli poprosisz o wodzirejowanie, to będą się starać zabawiać. Na tym weselu, na którym byliśmy, oprócz standardowego śpiewania i grania przy gościach rozkręcali tylko gry i zabawy, które były ustalone wcześniej z młodymi.
kapatka - Sro Mar 11, 2015 1:13 pm

justynka25 napisał/a:
latają w kolorowych spodniach w kropkach i czapkach.

Łoł to musiało być bardzo wesoło :D

justynka25 - Sro Mar 11, 2015 3:13 pm

Herbatnik powiedz mi jeszcze czy nie fałszowali?ładny ma głos ta dziewczyna?strasznie się miotam czy ich wybrać czy szukać kogoś innego? :lol:
herbatnik - Sro Mar 11, 2015 3:32 pm

justynka25, pamięć mnie trochę zawodzi :) ale raczej było w porządku, ładnie śpiewali i grali. Raczej bym pamiętała jakieś niedociągnięcia :)

[ Dodano: Sro Lis 04, 2015 1:37 pm ]
Już tyle czasu po weselu, a ja jeszcze nie napisałam recenzji zespołu :D Ogólnie-polecamy! a szczegóły już podaję:

Współpraca:
Bardzo dobry kontakt z liderem zespołu. Z racji tego, że my w Łodzi, oni w Skierniewicach, najczęściej kontaktowaliśmy się telefonicznie i mailowo. Widzieliśmy się raz przy podpisywaniu umowy. Mimo to wszystko było dopięte na ostatni guzik, wszelkie wątpliwości na bieżąco wyjaśniane, a ostatni mail z naszymi wytycznymi zespół miał podczas wesela przy sobie.

Muzyka:
Jest Pani śpiewaczka, Pan śpiewający i grający na klawiszach oraz Pan grający na bębnach. Repertuar jest typowo weselny, może nie każdy lubi, ale ja i mąż i nasi goście bawiliśmy się super przy disco polo i najnowszych hitach muzyki rozrywkowej. Oprócz tego są też utwory z innych gatunków muzycznych, a jeśli sobie ktoś zażyczy piosenkę, której nie mają w repertuarze, mogą ją puścić w oryginale. Jest koncert życzeń i karaoke na życzenie :) A bębny fajny pomysł, dodają piosenkom oryginalności.

Zabawy:
Zespół dobrze się czuje w zabawianiu gości weselnych. Miałam taki pomysł, żebyśmy sami powymyślali zabawy na oczepiny i inne atrakcje, ale mąż zaproponował, żebyśmy zaufali zespołowi i nie żałujemy. Dowiedzieliśmy się, co zazwyczaj prezentują i wybraliśmy, co chcielibyśmy u nas. Zarówno oczepiny, jak i pozostałe weselne zabawy były bardzo udane. Podczas poprawin również rozruszali gości :)

Polecamy zespół Super Impreza :) to dobra jakość w dobrej cenie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group