Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Hurtownie alkoholi

herbatnik - Pią Mar 20, 2015 10:37 am
Temat postu: Hurtownie alkoholi
Czy ktoś kupował w tej hurtowni alkohol na wesele? Planujemy zakupić tam wódki, wina i szampany na własne przyjęcie, potrzebuję opinii. Hurtownia znajduje się w Łodzi i w okolicy Skierniewic.
alekul89 - Czw Kwi 23, 2015 3:00 pm

Podłączam się pdo pytanie. Napisałam dzisiaj do nich maila z prośbą o wycenę.
kapatka - Czw Kwi 23, 2015 3:26 pm

A patrzyłyście na ich stronie? Jest tam jakaś promocja weselna na Pana Tadeusza.
alekul89 - Czw Kwi 23, 2015 3:32 pm

Tak ale akurat Pan Tadeusz mnie nie interesuje. Jakaś moda chyba na niego bo Alkohole za Grosze też proponują mi Pana Tadeusza chociaż wcale o niego nie pytałam.
kapatka - Czw Kwi 23, 2015 3:40 pm

Wiem, że wątek dotyczy Marriottu, ale pytałyście też w innych hurtowniach? My np. kupiliśmy wódkę w Polpiwie.
alekul89 - Czw Kwi 23, 2015 3:41 pm

O tam nie pytałam. Narazie napisałam do Mariottu i do AzG. AzG odpisało po 10 minutach. kapatka a jaką wódkę wybraliście i za ile?
kapatka - Czw Kwi 23, 2015 3:53 pm

My kupiliśmy Copernicusa za 18,88zł za 0,5l. Tylko to chyba jakaś cena promocyjna jest, ale to już musiałabyś się dowiadywać u źródła.
herbatnik - Czw Kwi 23, 2015 8:59 pm

My ostatecznie zdecydowaliśmy się na tę hurtownię, bo za 0,5l Wyborowej zapłacimy tylko 20,9zł. Jutro odbieramy towar i degustujemy :) Trochę się obawiałam zakupu bez żadnych opinii o sprzedawcy, nigdy nie wiadomo, czy nie mają trefnego towaru. Ale z drugiej strony-wszędzie można się naciąć. Najprawdopodobniej weźmiemy u nich też wina i szampany.

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2015 11:13 pm ]
Ok, już po zakupach i powiem tak, wyszło trochę śmiesznie :D
Ogólnie alkohol załatwiał mój narzeczony, sam znalazł tę hurtownię i dzwonił tam od jakiegoś czasu, żeby się umówić na odbiór. Mariott ma siedzibę w Łodzi i filie w Kutnie i pod Skierniewicami. My mieliśmy odebrać towar w tym ostatnim miejscu, bo tam odbędzie się wesele. W piątek po południu wyjechaliśmy z Łodzi, zajechaliśmy na miejsce i czekamy, a tam-zamknięta brama, głucho, nikogo nie ma. Narzeczony dzwoni znowu do hurtowni-okazało się, że cały czas się umawiał z siedzibą łódzką i tam czeka na nas nasza wódka :D Ogólnie jest tak-na stronie internetowej hurtowni jest podany kontakt: pod adresem łódzkim jest prywatny nr komórkowy, pod skierniewickim są numery łódzkie a przy kutnowskim-skierniewickie :) Ale na szczęście pani z hurtowni zakłopotana szybko się zrehabilitowała i następnego dnia rano odebraliśmy nasz alkohol. Do wódki dobraliśmy też wina i szampany. Wyborową od razu przetestowaliśmy w domu i zdecydowanie nie jest podrabiana :)

Milou01 - Pon Sty 04, 2016 6:09 pm
Temat postu: Hurtownia alkoholu
Cześć,

Czy możecie polecić sprawdzoną hurtownię z alkoholem ? w okolicach Pabianic

M-Martusia - Czw Sty 07, 2016 10:16 am

spróbuj tam:
http://gspabianice.pl/nowa/
HURTOWNIA ALKOHOLI 42 213 95 99,
42 226 82 88 Pabianice ul. Torowa 25

Nie raz już kupowałam tam alkohol czy to w mniejszej czy większej ilości i zawsze wszystko było w porządku, a i ceny są przyzwoite. Przy większej ilości z tego co wiem dają jakiś upust.

tomaszjustyna - Sob Sty 23, 2016 11:26 am
Temat postu: Hurtownia Alkoholi
Witamy,

Chcielibyśmy się dowiedzieć gdzie można zrobić zakup alkoholu w Łodzi i okolicach, jakieś promocyjne ceny ktoś coś ?

Asiek - Sob Sty 23, 2016 12:17 pm

Zajrzycie do tematu : http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=3035
OliwiaK - Czw Kwi 20, 2017 1:18 pm

My zamawialiśmy przez internet w Polaninie. Bardzo spodobały mi się ich grawerowane butelki a niestety w żadnych sklepach nie ma nic podobnego. Muszę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona ze współpracy, wszystkie informacje otrzymałam mailowo a i sama transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Wódka robi ogromne wrażenie, smak też ma "przyjemny" do picia, z tego co mówili do butelek wlewają Poniatowskiego więc zawsze można wcześniej spróbować;)
Barima - Czw Kwi 27, 2017 12:44 pm

Najlepiej zrobić jakiś reserach sklepowy zobaczyć jak akutalnie wygladają ceny w poszczególnych marketach moze akurat trafi się pormocja na coś konretnego i będzie z głowy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group