Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Jak pomalować duży pokój?

angelikax - Sro Cze 07, 2017 2:43 pm
Temat postu: Jak pomalować duży pokój?
Planuję pomalować dość duży pokój – kolor podłogi to jasno brązowy. Meble muszę zostawić stare - biało-czarną komodę, łóżko również białe – bez oparcia, biurko również białe . Nie mam pojęcia jaki kolor.
muffinka - Pią Cze 23, 2017 2:43 pm

Ja bym pomalowała na biało i wprowadziła trochę kolorowych dodatków np. w formie zasłon :)
wiki32 - Pią Sty 19, 2018 12:42 pm

biały albo szary :)
czarnamagia - Pon Lut 05, 2018 3:07 pm

duzy salon najlepiej robic na bialo bo zazwyczaj w tym pomieszczeniu jest najwiecje mebli i dodatkow wiec one bedą uzupełniały reszte aranżacji i wyglada wtedy wszystko troche bardziej przejrzyście

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

engii5 - Pią Wrz 28, 2018 12:54 pm

coś jasnego i neutralnego - coś co będzie kompromisem pomiędzy preferencjami domowników ;)
granitur - Pią Lut 14, 2020 1:29 pm

Ja postawiłbym zdecydowanie na kolor łososiowy... bardzo dobrze będzie on współgrał z meblami i podłogą.
Zakupoholiczka - Pią Lut 28, 2020 10:08 am

Mam bardzo podobne wnętrze pokoju i ściany pozostawiłam białe ;) Dobrze to wygląda w połączeniu z drewnianymi panelami.
Zosia_K - Wto Sie 04, 2020 10:16 am

Ciekawe przykłady aranżacji z różnymi kolorami ścian znalazłam na blogu mirjan24 we wpisie Bierzemy pod lupę nowoczesny salon. Jak zaprojektować, wykończyć i umeblować wnętrze. Całkiem spoko jest to przedstawione, łatwo można sobie porównać. Nie mogę dodać linka więc podrzucam sam temat, może komuś się przyda.
Zakupoholiczka - Wto Wrz 29, 2020 10:07 am

Chętnie zerknę :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group