Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - rozwiązywanie konfliktów w związku

dorme - Sro Lut 05, 2020 10:59 am
Temat postu: rozwiązywanie konfliktów w związku
Witam!
Takie szybkie, konkretne pytanie: w jaki sposób radzicie sobie z problemami i kłótniami, które prędzej czy później muszą się pojawić? Nie chcę histeryzować, ale mam wrażenie że u mnie tylko specjalistyczna terapia może wyprostować pewne sprawy... a jakoś średnio podoba mi się perspektywa "prania brudów" w towarzystwie trzeciej, obcej osoby.
Może nie będzie innego wyjścia, ale co Wy robicie w podobnych sytuacjach kryzysowych :?:

coco15 - Pią Lut 07, 2020 2:28 pm

Terapia to nie tylko "pranie brudów" ale przede wszystkim pewna świadomość i dojrzałość. Czasem Twój komunikat nie dociera do drugiej strony, bo jest przedstawiony w nieodpowiedniej formie. Warto wówczas spróbować zrobić to inaczej lub po prostu omówić pewne kwestie, gdy emocje opadną. ;)
dorme - Pon Lut 10, 2020 11:02 am
Temat postu: thx
Dzięki za cenne spostrzeżenia!
Mam nadzieję, że spotkanie ze specjalistką z spps.pl/psycholog/terapia-malzenska-dla-par faktycznie pozwoli nam rozwiązać nasze problemy - ty mnie przekonałaś, że wart spróbować!

alimenciarz - Pią Lut 14, 2020 1:12 pm

Szczera rozmowa i jeszcze raz rozmowa to podstawa rozwiązywanie konfliktów partnerskich, przynajmniej u mnie ta metoda działa.
KarinaMa - Nie Kwi 11, 2021 11:03 am

Skoro widzicie, że dzieje się coś złego w Waszym związku, to nie powinniście dłużej czekać. Przecież możecie dzisiaj skorzystać ze wsparcia terapeutów, którzy pomogą Wam poprawić stan relacji. Wiem, że łódzka Klinika PsychoMedic.pl świadczy wsparcie przez 7 dni w tygodniu, dlatego też powinniście zadzwonić na 42 644 44 44 i umówić się na wizytę. TO na pewno będzie dla Was świetnym wsparciem.
techsupport - Nie Kwi 18, 2021 4:56 am

Polecam książkę:
https://www.taniaksiazka....XRoCBggQAvD_BwE

Wroniec - Pią Kwi 23, 2021 8:30 pm

Bardzo dobra książka!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group