Forum Weselne miasta £odzi
Forum weselne, wesele i ¶lub w £odzi i woj. ³ódzkim

Kwiaty i dekoracje - S³oneczniki

kryszka - Sro Sie 03, 2005 9:43 pm
Temat postu: S³oneczniki
Specjalnie dla monique wi±zanki ze s³onecznikami. Wstawiajcie co macie :D









monique - Czw Sie 04, 2005 7:17 am
Temat postu: Re: S³oneczniki
dziêki Kryszka :iconpray: s± piêkne i wybór taki trudny :roll: . Jakbys mia³a co¶ wiêcej to bedê bardzo wdziêczna :jumpjump:
kryszka - Czw Sie 04, 2005 2:49 pm

Mam jeszcze trochê, ale s± ograniczniki w dodawaniu za³±czników. Wklejam wiêc kolejne. :)








¯aneta - Czw Sie 04, 2005 8:12 pm


Opis
Szczegó³y:
Wi±zanka ?lubna, s³onecznik, margerytka


Opis
Szczegó³y:
Wi±zanka ?lubna, s³onecznik







kryszka - Czw Sie 04, 2005 8:21 pm

Kolejne:






monique - Czw Sie 04, 2005 8:23 pm

Kryszka jeste¶ WIELKA :jumpingmrgreen:
¯aneta - Czw Sie 04, 2005 8:35 pm












monique - Pi± Sie 05, 2005 7:28 am

:iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray:
pallas - Sro Pa¼ 12, 2005 5:07 pm

i nowe :)
szczako - Czw Sty 26, 2006 3:36 pm

ale super!!

ja wlasnie slonecznika chce miec. zastanawiam sie czy pojedynczego czy w wiazance ...

strawberrytea - Czw Sty 26, 2006 5:31 pm

szczako, odradzam ci s³onecznika. Co prawda uwielbiam te kawiaty ale niestety nie sa chyba zbyt trwa³e. Kiedy¶ kupi³am kole¿ance na ¶lub w³a¶nie s³onecznika. Zerwa³ siê wiatr a ja z przera¿eniem patrzya³am jak zostawiam za soba coraz wiêcej zó³tych p³atków :(
szczako - Pi± Lut 10, 2006 1:01 pm

zrezygnowalam ze slonecznikow na rzecz kalii, ale znalazlam cos jeszcze:
1.

2.

3.

4.

5.

Misiamo - Wto Wrz 05, 2006 11:38 am

Wklejam jeszcze jedna wi±zankê ze s³oneczników.
Tydzieñ temu mój m±¿ na nasz± "miesiêcznicê" kupi³ mi 5 s³oneczników. Kiedy by³y kupione, koñcówki ich ³ody¿ek by³y w czym¶ umoczone i sprzedawca powiedzia³, ¿e nie mo¿na ich obcinaæ. Mimo tego, ja po 4 dniach obciê³am koñcówki i jako¶ jeszcze ¿yj±. Trzy s³oneczniki do dzi¶ wygl±daj± O.K., a 2 przekwitaj±.

Nioka27 - Czw Sie 02, 2007 8:33 pm

Nowa porcja s³oneczników. :smile:



[ Dodano: Czw Sie 02, 2007 8:35 pm ]



czy do tej sukni pasuja s³oneczniki?

EJ-ET - Czw Sie 02, 2007 8:45 pm

No to jeszcze jedne ode mnie jako fanki zwisaj±cych wi±zanek :)



[ Dodano: Czw Sie 02, 2007 8:47 pm ]
Nioka27 napisa³/a:
czy do tej sukni pasuja s³oneczniki?]


Wed³ug mnie tak. Piêkna suknia, tak w ogóle :)

Klaudynka - Pon Maj 19, 2008 11:18 pm

http://wedding.w8w.pl/KWI...niki/index.html

cudne s±... :buja w oblokach:

Kociad³o - Wto Mar 10, 2009 2:37 pm

na uczelni mówili na mnie pani s³onecznik tak wiêc wklejam pare s³oneczek

Ola.P - Pi± Lip 31, 2009 2:29 pm

Ja bardzo chcialabym miec sloneczniki we wiazance slubnej. Czy dostane je we wrzesniu? Podpowiedzcie drogie dziewczeta :)
Frotka - Pon Sie 03, 2009 4:39 pm

Na gie³dzie kwiatowej jest wszystko :) Ja mia³am wi±zankê ze s³oneczników - wkrótce wstawiê zdjêcia :) by³a piêkna.
Nawet kilka pañ ze ¶lubu przed nami podesz³o i powiedzia³o, ¿e mam prze¶liczn± wi±zankê 8) to równie¿ zas³uga pani kwiaciarki :)
Pozdrawiam

Ola.P - Pon Sie 03, 2009 4:57 pm

Czekam wiec z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia Frotka!
I pytanie,gdzie robilas ta wiazanke?

e_linka2 - Nie Wrz 12, 2010 9:14 pm

Dziewczyny powiedzcie proszê jak z trwa³o¶ci± tych s³oneczników, gdy¿ równie¿ chcia³abym umie¶ciæ je w swojej wi±zance. S³ysza³am te¿, ¿e potrafi siê z nich sypaæ czarny py³ek, czy to prawda?
Za³±czam bukiet, który znalaz³am w internecie. Bardzo mi siê podoba. Szczególnie to po³±czenie z bordowymi go¼dzikami. Na drugim zdjêciu dekoracja samochodu w tej samej kolorystyce.

Bella - Pon Wrz 13, 2010 12:57 pm

Moja kuzynka mia³a w zesz³ym roku w³a¶nie s³oneczniki do ¶lubu. Upa³ by³ niesamowity, ale jej wi±zanka piêknie siê trzyma³a jeszcze na poprawinach, ale to pewnie dlatego, ze wi±zanka mi³a taki specjalny pojemniczek, w którym by³a woda dla kwiatków. Niestety s³onecznik, który mia³a wpiêty we w³osach okaza³ siê bardzo nietrwa³y i ju¿ w ko¶ciele zwi±d³. Zatem e_linka2, je¶li zdecydujesz siê na s³oneczniki pamiêtaj aby mia³y dostêp do wody, bo bez niej zwiêdn± :/
M4rcysi4 - Sro Wrz 29, 2010 11:18 pm

W³a¶nie wpad³am na takie zdjêcie:

Wi±zanka ok ,ale ta butonierka!? Jaka¶ pora¿ka ! Kieszonka to sie m³odemu ugina od tego wielkiego s³onecznika. Przecie¿ s± mniejsze wersje s³oneczników.
No i a¿ siê prosi ¿eby wspomnieæ - butonierka dla ¶wiadkowej!?

Nie wiem jak Wy ,ale ja wymiêk³am :P .

daraya2904 - Pi± Pa¼ 08, 2010 11:21 pm

Cze¶æ czy wiecie mo¿e czy w czerwcu bêd± dostêpne s³oneczniki? :wink:
Bian - Sob Pa¼ 09, 2010 8:27 am

je¿eli chodzi o holenderskie to w czerwcu siê zaczynaj± je¿eli jest udana wiosna, w tym roku w czerwcu ponoæ niewiele by³o
daraya2904 - Sob Pa¼ 09, 2010 3:57 pm

dziêki ;) zatem bêdê siê modli³a o piêkn± wiosnê ;) :smile:
prestige - Sro Pa¼ 20, 2010 4:00 pm

Uwielbiamy s³oneczniki!!

Pamiêtajcie tylko, ¿e s³onecznik bardzo pije wodê!! wiêc dekoracja i wszelkie dodatki wymaga odpowiedniego przygotowania!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group