Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Kamizelka dla pana mlodego

gustek - Czw Maj 25, 2006 12:51 pm
Temat postu: Kamizelka dla pana mlodego
Witam,

Moze ktos z forumowiczow ma jakis namiar na miejsce gdzie moglbym kupic sama kamizelke (w kolorze ekri - czy jak to sie tam pisze). W wiekszosci salonow chca mi sprzedac w komplecie z garniturem. A ja nie chce. W Ptaku jakos wiele nie mieli (moze zle szukalem). I nijak niepotrafie nic znalezc. A calego garnituru nie chce kupowac (kolejnego).

Jakies sugestie ?


Pozdrawiam,

plitfyg

kryszka - Czw Maj 25, 2006 12:58 pm

Na pewno kamizelki mają w "Pawisie" na Starorudzkiej. Tam też mogą uszyć ci na wymiar.
gustek - Czw Maj 25, 2006 1:01 pm

O dzieki .... Zaraz tam "uderze" :)
emilkaa - Czw Maj 25, 2006 4:15 pm

ja w zasadzie to nie przypuszczalam ze z kamizelka mozesz miec problem.... w kazdym sklepiej z garniturami na pietrynie gdzie pytalismy mozna kupic sama kamizelke... dokladnie Ci nei powiem teraz gdzie te sklepy i jak sie nazywaja ale jak ruszysz od strony centralu w strone planu wolnosci (glownie po stronie hotelu Grand) to napotkasz wiele takich sklepow... POWODZENIA!
Joanna - Czw Maj 25, 2006 9:15 pm

Podobno duży wybór kamizelek jest na Ptaku. Nie wiem tylko, w jakich cenach? Ktoś się może orientuje, czy warto tam jechać po kamizelkę z musznikem?
emilkaa - Czw Maj 25, 2006 9:18 pm

po kamizelke to raczej nie warto ... ja widzialam same garnitury... ale nie rozgladalam sie tak bardzo to glowy za to uciac nie dam... wiem jedno.. .wszystko co jest jest w standardowych rozmiarach... takze ja masz narzeczonego troszke wiekszego albo mniejszego to mozesz sobie darowac wizyte w Ptaku
Joanna - Czw Maj 25, 2006 9:30 pm

A nie wiecie może czy w Pawisie są kamizelki z musznikami, takie 'ślubne', czyli np. srebrne, z połyskiem itp.? Albo czy można tam dokupić czarną kamizelkę do garnituru, który się już kupiło w innym sklepie?
kryszka - Czw Maj 25, 2006 9:39 pm

Gustek pisał, że w "Ptaku" nic nie znalazł.


Joanna - w "Pawisie" mają różne rodzaje: zwykłe i ślubne, z różnych materiałów. A jeśli nie mają jakiegoś na stanie to uszyją na wymiar z bogatego katalogu materiałów. :)

Joanna - Czw Maj 25, 2006 10:26 pm

Dzięki Kryszka:) A ceny w Pawisie? Są konkurencyjne?
kryszka - Czw Maj 25, 2006 10:34 pm

Co do kamizelek to nie mam pojęcia, ale myślę, że tak, skoro za garnitur szyty na miarę z ich lepszego materiału zapłaciliśmy 430 zł. :)
Joanna - Pią Maj 26, 2006 10:36 pm

Gdyby ktoś był zainteresowany kamizelkami- byliśmy dzisiaj w Pawisie. Gotowe zestawy: kamizelka+dodatki kosztują 150 zł. Szyte na wymiar- o 50 zł więcej. Jeśli chodzi o gotowe, może być jedynie problem z rozmiarami. Kolory i wzory różne. :D
angi23 - Pią Wrz 15, 2006 10:05 am

Kamizelki dla pana młodego w zasadzie takie jakie się chce - mają próbki materiałów o ogromnym wyborze- są w Ptaku chyba w hali H. Jedyny mankament to, że się czeka na kamizelkę około 2 tygodni. Ale można sobie wybrac pomiedzy dodatkami do kamizelki tj. musznikiem a np. fularem. My szukalismy kamizelki żakardowej z takimi "zawijanymi" wzorami w kolorze starego złota. Nigdzie nie moglismy znalezc a tam w takim kolorze mielismy do wyboru az 3 czy 4. Spinki i koszulę rowniez tam kupilismy wiec dostalismy duża zniżkę. Za kamizelkę z musznikiem i fularem koszulę spinki zaplacilismy okolo 230zl.
debiecm - Pon Lip 11, 2011 2:44 pm

Zobacz w PTAKu, moze tam sie uda
kingakama - Sro Sie 24, 2011 12:36 pm

z tego co ja pamiętam , jak szukaliśmy garnituru - kamizelki były wszędzie, tyle że mój w życiu by jej nie założył :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group