Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - BAROCCO

maryyy - Wto Wrz 19, 2006 8:43 pm
Temat postu: BAROCCO
Wiatm jestem nową osoba na forum.Jesteśmy właśnie w trakcie poszukiwan zespołu.Czy ktoś słyszał coś na temat zespołu BAROOCO?
mada - Nie Wrz 24, 2006 1:28 pm

cześć maryyy. Ten zespół będzie grał u mnie na weselu w przyszłym roku. Zdecydowaliśmy się na niego z moim narzeczonym, gdyż urzekła nas wokalistka. Ma przepiekny głos i w ogóle pięknie śpiewa. Jest to bardzo miła muzykalna rodzinka. Skrzypce, saksofon, akordeon. Słuchaliśmy próbki tego co potrafią na żywo i nas zatkało.
maryyy - Nie Wrz 24, 2006 6:35 pm

Dzięki. My się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Słyszałam, że niezbyt bawią ludzi. Ale w sumie to zależy co kto lubi.
mada - Nie Wrz 24, 2006 10:53 pm

:(
Malutka306 - Pią Lut 29, 2008 6:48 pm
Temat postu: BAROCCO ŁÓD?
Witam!!!

Proszę bardzo o pomoc... Chciałabym otrzymać opinie na temat zespołu Barocco z Łodzi. Prawdopodobnie będą grali na moim weselu. Dziewczyna ma piękny głos, zresztą zespół super gra, ale nie podobała mi się jedna rzecz... mianowicie na spotkaniu ten zespół nie był konkretny... Na pytanie "jak Państwo zabawiają i zachęcają do zabawy?"usłyszałam ze "jeśli goście będą chcieli sie bawić, to będą a jak nie... to zespół raczej nie ma na to wpływu"... i ogólnie powiedziano nam, że wszystkie szczegółu umówimy na kilka tyg przed weselem, ale ja mam wrażenie, że kupuje kota w worku.

DLATEGO PROSZ? O POMOC!!!!

gosc - Czw Mar 13, 2008 8:01 pm

Taki wątek już istniaŁ więc poŁączyŁam oba. Proszę na przyszŁość korzystać z wyszukiwarki.
maratha - Wto Mar 18, 2008 12:21 pm
Temat postu: hej
Grali na moim weselu. Ludziom się podobało, nam także. Fajna zabawa. Pan Marek grał także na akordeonie przy stole, ku uciesze babć, dziadków i gości którzy woleli pobujać się przy stole. Córka Pana Marka grała także na skrzypcach. Godny polecenia zespół.
ola82 - Nie Kwi 13, 2008 8:30 pm
Temat postu: BAROCCO
Witam
Możecie powiedzieć coś o zespole Barocco? Jaki maja sprzęt nagłaśniający?Czy potrafią zabawić gości przy stołach? Chętnie przeczytam wszelkie informacje na Ich temat zarówno pozytywne jak i negatywne.

edit: połączyłam istniejące wątki. Prosimy o korzystanie z wyszukiwarki.
Pusiak

szyszunia - Pon Gru 12, 2011 11:46 pm

Mieliśmy ten zespół u siebie na weselu ogólnie nie polecamy ciężko było się dogadać przed weselem, kiedy chciałam wiedzieć, co i jak to dostałam odpowiedz ze jestem przewrażliwiona. Pierwszy raz wychodzę za mąż, więc nie dziwne jest chyba to, iż chciałam jak najwięcej wiedzieć. Sprzęt kiepski, bo bardzo często występowały sprzężenia i wszystkie ustalenia z panem Markiem, mimo iż je miał na kartce (pisał przy nas) to większości nie pamiętał nie wspominając o fakcie, iż dwa tyg przed ślubem nie wiedziałam nic o konkursach a on mimo obietnic się nie odzywał. Dopiero w dniu ślubu zadzwonił i mówił mi, jakie konkursy, co kiedy i jak ale wybaczcie w dniu ślubu nie dość, że się ma tyle na głowie to z nerwów nie jest się w stanie rozmawiać .... jedyna zaleta to wokalistka córka Pana Marka bardzo ładnie śpiewa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group