Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - kredyt hipoteczny PKO BP

sloneczko - Pią Kwi 27, 2007 10:33 am
Temat postu: kredyt hipoteczny PKO BP
dziewczyny czy ktoś z was brał kredyt hipoteczny w Banku PKO BP W LODZI. Ja z mężem mamy taki zamiar wziąć właśnie w tym banku na remont domu. Kredyt hipoteczny wlany kat lokatorski. Czy miałyście jakieś może doświadczenia z tym kredytem?



edit: poprawiłam tytuł na bardziej czytelny - kryszka

mila1982 - Pią Kwi 27, 2007 10:51 am
Temat postu: kredyt
czesc:)
ja wspołpracuje z bankami,min z pko sa,nie wiem co Cie dokladnie interesuje,w kazdym razie polecam jesli chodzi o pko

kryszka - Pią Kwi 27, 2007 12:11 pm

Mnie zniechęcili formalnościami i koniecznością założenia RORu z opłatą min. 9 zł miesięcznie.
sloneczko - Pią Kwi 27, 2007 1:31 pm

mnie interesuje kredyt hipoteczny i właśnie polecili mi własny kat lokatorski. potrzebny mi jest na remont. ale muszę przyznać ze nie ma dużo formalności do załatwiania muszę tylko wziąć wypis z księgi wieczystej bo dom jest zapisany na mnie. i z pracy zaświadczenia o zarobkach.przy kredycie własny kat hipoteczny było by więcej załatwiania i więcej trzeba by było kasy wydać na to wszystko. bo są takie :"własny kat hipoteczny" i "własny kat lokatorski"

[ Dodano: Pią Kwi 27, 2007 1:31 pm ]
a i nie muszę zakładać rachunku jeśli nie chce
byłam też w innych bankach. np w Citibanku handlowym i banku są. są tańsze ale np nie powiedzieli nam ze w ciągu tych lat splacania może zmienić sie stopa procentowa tego dowiedzieliśmy sie właśnie w BP i tu tez możemy ubezpieczyć kredyt.

kryszka - Sob Kwi 28, 2007 11:49 am

Czyli co? Stała stopa procentowa przez cały okres kredytowania? Ja bym się nie zdecydowała.
A stopy zmieniają się co miesiąc lub kwartał zależnie od banku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group