Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Uno Per Due

kospinka - Czw Lip 12, 2007 12:20 pm
Temat postu: Uno Per Due
Dajcie znać kochani ! Jakie zdjęcia robią w plenerze ?
I czy to dobry pomysł robić je dzień po..???
POZDRAWIAM
ANIA :)

askapi - Sob Lip 14, 2007 12:42 am

Kospinka, ja też brałam pod uwage firme Unoperdue w realizacji swoich zdjęć ślubnych. Widziałam ich stronke. Fajne zdjęcia robią. Nie odpisali mi jednak na zestaw standardowych pytań, więc wybrałam innego fotografika. Ale jesli pytasz czy plener dzień po slubie jest dobrym pomysłem, to powiem ci to co powiedział nam nasz artysta fotografik. Jesli planujesz całonocne wesele to raczej nie rób pleneru dzień po weselu, bo sesja plenerowa wymaga dużo pracy nie tylko od fotografa. Jesli będziecie zmęczeni to plener was dobije, nie mówiąc o tym że na zdjęciach będzie to widac.
kolorowa441 - Nie Lip 15, 2007 2:24 am

ja tez mysle ze dzien po slubie to nie najlepszy pomysl. dzien po slubie czlowiek ma ochote tylko na poprawiny reszte trzeba odlozyc na pozniej . ale jesli chodzi o uno per due to polecam serdecznie poniewaz sama mialam robione przez nich fotki dobre ceny i bardzo profesjonalne podejscie.
kospinka - Pon Lip 16, 2007 2:27 pm

Bardzo Wam kobietki dziękuję za odpowiedź :)
Pomyślę jak ten plener zmieścić w dzień ślubu... :)
a Uno per Due będzie na pewno !
Pozdrawiam
Ania


ps. 8 września coraz bliżej... :)

kolorowa441 - Pon Lip 16, 2007 4:46 pm

Dobry wybór.
cosola - Pią Lip 27, 2007 12:55 am

Byliśmy na spotkaniu z Panem z Uno per due, zdjęcia rzeczywiście piękne i podejście do pracy bardzo profesjonalne. Niestety nie zdecydowaliśmy się ze względu na straszną cene :kwasny: jakom musielibyśmy zapłacic za to co chcieliśmy miec (plener, studio i reportaż).
Ale Ci których stac na pewno będą zadowoleni :)

Gwiazda - Wto Wrz 25, 2007 11:50 am

Gorąco polecam Uno Per Due. My jesteśmy bardzo zadowoleni z ich zdjęć. A plener mieliśmy 3 dni po ślubie-w środę i uważam to za bardzo dobry wybór. Państwo młodzi mają czas aby wypocząć do tego czasu, zrelaksowac się, a panna młoda może spokojnie zająć się swoją sukienką bo nie ma co ukrywac ze po weselu należy ją lekko podczyścic zanim wybierzemy sie do zdjęć.
aglucia - Sob Kwi 26, 2008 10:36 am

A może ktoś ostatnio robił u nich zdjęcia??? Bardzo mi się podobały, a w szczególności fotoalbum, nie wiem tylko czy to nie jest zasługa tej ładnej dziewczyny co pozowała :) Bardzo proszę o pomoc :)
Bałwanka - Wto Maj 06, 2008 12:42 am

A czy ktoś mógłby mi podać adres strony tego studia? Bo nie mogę znaleźć...
Kati - Wto Maj 06, 2008 7:22 am

Bałwanka napisał/a:
A czy ktoś mógłby mi podać adres strony tego studia? Bo nie mogę znaleźć...


Jak wpiszesz w google to wyskakuje jako PIERWSZA strona - więc... :roll:

ale proszę

edit: usunęłam link do strony ionternetowej
Pusiak

Truskaweczka11 - Wto Lut 02, 2010 10:43 am

czy orientuj się ktoś ile za fotografowanie bierze to studio :?:
aga20 - Sro Lut 03, 2010 11:52 am

Z tego co wiem to nienajtaniej ale ponoć warto...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group