Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dodatki ślubne - jaka biżuteria do takiej sukienki na cywilny

klara76 - Pon Lip 16, 2007 10:12 pm
Temat postu: jaka biżuteria do takiej sukienki na cywilny
kupiłam sukienkę do cywilnego i teraz zastanawiam się jaka biżuteria do niej pasuje; a może bez biżuterii? będę miała jeszcze do niej jadwabny szal - chyba, że będzie b.ciepło to go nie będzie; może coś podpowiecie;
to jest moja sukienka

Maja_Kris - Wto Lip 17, 2007 11:49 am

wydaje mi sie ze cos bardzo delikatnego...
EJ-ET - Wto Lip 17, 2007 11:54 am

Moim zdaniem pasuje zarówno biżuteria srebrna/złota (np. łańcuszek z przywieszką + kolczyki) lub z jasnych koralików-delikatne koraliki/perełki (wisiorek i kolczyki na druciku, takie jak są teraz modne, artystyczne).

PS. Bardzo Ci ładnie w tej sukieneczce :)

kiciucha - Wto Lip 17, 2007 12:02 pm

moim zdaniem również przy takiej sukieneczce można pokombinowac.....spore pole do popisu....zarówno coś delikatnego jak i odwazniejszego...
Gabro - Wto Lip 17, 2007 1:30 pm

?liczna sukienka :) Pięknie w niej wyglądasz :)
Też myślę, że musi to być jakaś delikatna biżuteria. Całkowicie bez niej będzie z pewnością zbyt "łyso".

klara76 - Wto Lip 17, 2007 6:10 pm

niestety na zdjęciu to nie ja :( też całkiem ładnie w niej wyglądam ale ta modelka jest szczuplejsza ode mnie :oops:
pipi - Czw Lip 19, 2007 1:55 pm

Klara szkoda, że to nie Ty :) .
Bo do tej osoby na zdjęciu to pasuje zdecydowanie coś eleganckiego prostego i nie za dużego - ciekawe czy do Ciebie również.
A sukienka urocza.

gosc - Czw Lip 19, 2007 9:57 pm

sukienka faktycznie urocza, bardzo skromna i prosta a przez to piękna.
Myślę, że pasować będzie do niej skromna biżuteria. Ja bym zaŁożyŁa zŁoty Łańcuszek z delikatną przywieszką i zŁotą Łańcuszkową bransoletkę. Ewentualnie perŁy (oczywiście jeśli nie jesteś przesądna :) )

askapi - Pią Lip 20, 2007 12:23 am

Myśle, że do tej ślicznej sukienki pasowałyby delikatne perełki lub złota przywieszka z perełką na delikatym złotym łańcuszku. Na uszkach mogą być niezbyt dużych rozmiarów perełki.
klara76 - Pią Lip 20, 2007 9:37 pm

ja myślałam o czymś co by "złamało" trochę delikatność tej sukieneczki, wstawiam trzy zdjęcia, co o tym myślicie
Kati - Sob Lip 21, 2007 7:29 am

Moim zdaniem żadne z powyższych :(

polecam pojedynczy sznurek białych perełek :) najlepiej naturalnych :razz:

magdallena - Sob Lip 21, 2007 12:48 pm

Ja będę miała zwykły złoty łańcuszek (wążyk- może ktoś się orientuje taki świecący) z małą zwykłą przywieszką i do tego takie same kolczyki jak przywieszka Tanie to nie było ale bardzo uniwersalne i wydaje mi się że efektowne
askapi - Nie Lip 22, 2007 12:10 am

Popieram zdanie Kati, żadne z powyższych nie pasują do tej sukienki. :( Wydaje mi się ze kolor tej biżuteri jest nie ten. Poza tym cięzka biżuteria przytłumi okazałość tej sukni.
klara76 - Nie Lip 22, 2007 9:07 am

zdecydowałam się na jakiś delikatny srebrny komplecik, łańcuszek z przywieszką, kolczyki i ewentualnie bransoletka
gosc - Nie Lip 22, 2007 10:58 am

Klara to jak tą biżuterię nabędziesz, to wstaw zdjęcie, bo skoro taka dyskusja rozgorzała na ten temat, to chciaŁybyśmy zobaczyć na co się zdecydowaŁaś :D
klara76 - Nie Lip 22, 2007 1:44 pm

ze wstawieniem będzie problem bo nie mam cyfrówki :( ale może znajdę coś w sieci to wtedy wstawię
Agunia - Nie Lip 22, 2007 10:14 pm

Klara ta sukienka jest boska!!!! gdzie ja kupilas? Jestem rowniez bardzo ciekawa na jkaa bizuterie sie zdecydujesz,mnie sie niestety nie podoba nic z tego co Ty wkleilas,koniecznie musi to byc cos delikatnego,jak najbardziej pasuja delikatne perelki albo moze jakies krysztalki?
klara76 - Pon Lip 23, 2007 6:24 am

sukienkę kupiłam w ptaku, w pasażu centralnym, stoisko 62 - 64; zastanawiałam się nad kryształkami górskimi
Magdzik - Wto Sie 30, 2011 9:47 am

Nie mogłam znaleźć żadnego wątku z biżuterią ślubną, więc wklejam zdjęcia mojej w tym wątku. Nie wiem czy ja nie mogę znaleźć, czy biżuteria jest wklejana tylko w dzienniczkach ślubnych a tematu nie ma ogólnego? Ten zestaw dostałam na wieczór panieński od koleżanek i wykorzystam go do ślubu. Myślicie, że się nadaje na cywilny?
ppola - Wto Sie 30, 2011 10:10 am

Magdzik napisał/a:
Myślicie, że się nadaje na cywilny?
jeśli pasuje do sukienki to dlaczego ma sie nie nadawac? :-)
Magdzik - Wto Sie 30, 2011 11:01 am

Sukienki jeszcze nie mam :P
niem - Wto Sie 30, 2011 12:10 pm

jejku jeszcze około 3 tygodni i nie masz sukienki? z moim niezdecydowaniem umierałabym ze strachu, że nie znajdę odpowiedniej
chyba, że masz już cos upatrzonego?

Karola5 - Wto Sie 30, 2011 12:22 pm

Magdzik, no właśnie co z twoją sukienką, bo jakoś nie zarejestrowałam w innych wątkach..?
Magdzik - Wto Sie 30, 2011 1:17 pm

Jeszcze nie kupiłam może w tę sobotę pojadę po sklepach popatrzeć za sukienką. Jakoś tak przekładam i przekładam :-? Wiem, że chce ołówkową od góry do kolanka, jak kupię, to na pewno wstawię ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group