Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sale weselne - Sala Bankietowa na Rudzie

Arek_Lex - Sro Lis 07, 2007 11:23 pm
Temat postu: Sala Bankietowa na Rudzie
Odwiedziliśmy z moim kochaniem fajną sale na Rudzie tak do 85 osób (dla nas niestety za mała) cena 130 zł od osoby!!! Cztery posiłki, przystawki + tort. Możan negocjować cene, jest rochę na uboczu ale w środku piękna- Polecam nazywa sie chyba poprosty Sala Bankietowa
Wolne terminy na wrzesień i pażdziernik 2008 (chyba nowo wybudowana)
Jeżeli ktoś by wiedział coś więcej jakieś info to prosze o informację bo może jeszcze sie skusimy;)

Podawanie danych kontaktowych poprzez prv
Sajonara6

aness - Nie Lis 11, 2007 4:32 pm

A przypadkiem to nie jest sala bankietowa na Łaskowickiej?? bo z opisu tak mi sie wydaje :P
Arek_Lex - Nie Lis 11, 2007 8:28 pm

Nie tam na Łaskowickiej, nie byliśmy wogóle...
mafe - Wto Lis 27, 2007 9:12 am
Temat postu: Re: Fajna sala!!!
Arek_Lex napisał/a:
Odwiedziliśmy z moim kochaniem fajną sale na Rudzie tak do 85 osób (dla nas niestety za mała) cena 130 zł od osoby!!! Cztery posiłki, przystawki + tort. Możan negocjować cene, jest rochę na uboczu ale w środku piękna- Polecam nazywa sie chyba poprosty Sala Bankietowa tel. 680-20-32
Wolne terminy na wrzesień i pażdziernik 2008 (chyba nowo wybudowana)
Jeżeli ktoś by wiedział coś więcej jakieś info to prosze o informację bo może jeszcze sie skusimy;)


hej!
a dokladnie gdzie jest ta sala, chetnie bym podjechał tam obejrzeć, z gory dzieki za info
pozdrawiam

bee - Pon Gru 10, 2007 3:21 pm

My też z narzeczonym byliśmy tam w tej sali na Narwik i też bardzo nam się podobało, gdyby nie to, że to bardzo daleko od parafii, w której będzie ślub, to na pewno byśmy się zdecydowali. Byliśmy tam kiedyś na Sylwestrze i co wiem na pewno, to to, że jedzenie jest bardzo smaczne, jest go dużo, a z właścicielką bezproblemowo można się dogadać... No i cena też nie jest wygórowana. Minus tej sali to to, że jest trochę ne uboczu, ale ma to swoje uroki, bo nie wychodzi się stamtąd na ulicę, tylko do takiego ogródka, nie warczą auta, jest cicho i przyjemnie. Polecam gorąco.
buba1412 - Pon Cze 21, 2010 5:38 pm
Temat postu: sala bankietowa ul narwik
Ja jestem już po weselu. Z autopsji polecam salę przy ul Narwik w Łodzi. Właścicielka sama gotuje i to rewelacyjnie. Doskonale doradza co postawić na stole. Bardzo dobra cena. Obsługa również bez zastrzeżeń panie ciągle dogadzały gosciom, nikt nie musiał o nic sie dopraszać, zastawa była błyskawicznie wymieniana na czystą, posiłki obfite i gorące, baaardzo duży wybór(my na 1 obiad mieliśmy aż 4 rodzaje mięsa! i 4 rodz. surówek i sałatek). No i właścicielka doglądała cały czas "interesu" chociaż nie musiała... SAME SUPERLATYWY!!!!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group