Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Ja i moja suknia :D

anna1984 - Czw Lis 08, 2007 5:05 pm
Temat postu: Ja i moja suknia :D
Jak w temacie - mam suknię :) ))))))) Mam co prawda jeszcze 9 miesięcy do ślubu, ale udało mi się kupić z wyprzedaży (1000 zł taniej!). Najlepsze jest to, że ostatecznie to jest ta sama, która najbardziej podobała mi się w lipcu jak chodziłam z siostrą przymierzać. Czekała na mnie :) )))))) Po prostu była mi przeznaczona. Na poszukiwaniach byłam w piątek z tatą ;) Bardzo dobrze mi doradzał. A w sobotę zabrałam jeszcze mamę i drugą siostrę. Kasia, która zawsze strrrrrrrasznie dużo mówi, tym razem siedziała na kanapie kiedy ja przymierzałam do sukni różne welony i rękawiczki przez pół godziny i W OGÓLE się nie odzywała. Dopiero jak wyszliśmy ze sklepu, popłakała się ze wzruszenia, bo "jeszcze nigdy nie widziała mnie tak pięknie ubranej" :D Heheheh, ale będą płacze na ślubie. Zamieszczam link do galerii, w której umieściłam zdjęcia z przymiarek niektórych sukni. Tata robił je telefonem, więc jakość pozostawia mnóstwo do życzenia. Coś jednak zawsze można zobaczyć :)

http://picasaweb.google.com/pistacja23/SuknieLubne

SYLWECZKA - Czw Lis 08, 2007 6:41 pm

Mamy ślub w tym samym dniu :)
Którą suknie ostatecznie wybrałaś?? Jaki to model? Może w necie będą wyraźniejsze zdjęcia? Bo na tych mało widać!
Gratuluję jednak, że masz już za sobą ten bardzo ważny punkt przygotowań ślubnych!
:wedding:

anna1984 - Pią Lis 09, 2007 7:04 am

Ostatnią, tam pod spodem jest mój komentarz. Kupowałam w Sławie na Piłsudskiego. Polecam obsługę tam! :) To jest któryś model Emmy, ale akurat tego nie ma na stronie salonu :/
SYLWECZKA - Pią Lis 09, 2007 11:01 am

Przepraszam nie zauważyłam komentarza :)
Gabro - Pią Lis 09, 2007 11:33 am

Bardzo dziewczęca ta suknia :)
aka - Pią Lis 09, 2007 7:37 pm

Podoba mi sie ta sukienka :) taka lekka.
A mam takie pytanko. Do kiedy musisz zaplacic za nia? Ja tez kupowalam w tym salonie suknie, tez promocyjnie i babka mowila, ze z tego wzgledu 100% kwoty musi byc wplacone do konca roku. Czy u Ciebie jest tak samo?

słonko - Pią Lis 09, 2007 7:40 pm

Pięknie wyglądasz w tej sukni :)
anna1984 - Pią Lis 09, 2007 9:11 pm

Dziękuję za pozytywne opinie :) Aka, teraz płaciłam 40 % ceny, a do końca roku resztę.
aka - Pią Lis 09, 2007 9:20 pm

No to tak samo jak ja :)
A nie boisz sie potem problemow przy ewentualnych poprawkach?
Mojego modelu tez nie ma na stronce salonu... ani nigdzie indziej w necie :/ A niestety nie pomyslalam o aparacie :(

anna1984 - Pią Lis 09, 2007 9:22 pm

Jakie problemy masz na myśli, Aka? Ja na razie niczym się nie martwię, tylko się cieszę :)
aka - Pią Lis 09, 2007 9:30 pm

Nie wiem dokladnie :roll: (myslalam o sytuacji, gdyby ja zle dopasowali, a upierali sie jest super i zadne kolejne poprawki nie sa konieczne)
Ale masz racje: trzeba sie cieszyc [smilie=banana.gif] tylko, ze ja chyba lubie sie zamartwiac...co nie zmienia faktu ze sie ciesze z sukienki - ale juz prawie zapomnialam jak wyglada :(

MałaMi1 - Nie Lis 18, 2007 11:50 am

sukienka sliczna-taka dziewczeca...szkoda tylko,ze nie masz ładniejszych zdjec, bo tu faktycznie niewiele widac...(szczegolow). co do Sławy, ja kupiłam w tym tygodniu swoją w Sławie na Sienkiewicza. Tam też rewelacyjna obsługa! z tą zapłatą jednak powiedzieli że jest tak,ze na koniec roku robią inwentaryzacje i woleliby zeby zaplacic do konca roku, bo to znacznie ułatwi im pracę, ale jeśli nie to trudno,można później.... nie naciskali jakoś bardzo
słonko - Nie Lis 18, 2007 1:53 pm

Ja kupowałam suknię w Sławie na Piłsudzkiego i płacę resztę ceny przy odbiorze w maju. A powiedzcie mi dziewczyny, które kupiłyście suknię miesiące przed ślubem, gdzie wy ją będziecie przechowywać?
MałaMi1 - Nie Lis 18, 2007 1:57 pm

ja ją odbieram z salonu przed ślubem(tzn mogę nawet kilka dni przed, żeby nie wisiała w domku)-tak się umówiłam, tak więc ani nie będzie problemu z przechpwywaniem jej aniz tym, żeby mój ukochany jej nie zobaczył :-)
aka - Nie Lis 18, 2007 1:59 pm

To ze musimy zaplacic cala kwote do konca roku, nie oznacza, ze musimy ja wtedy odebrac. Suknia moze byc przechowywana caly czas w "Slawie" i to chyba najlepsze rozwiazanie wlasnie ze wzgledu na brak miejsca w domu.
Fakt, ze to troche dziwne, ze po zaplaceniu calej kwoty nie odbiera sie sukienki :-?
No ale to sa te minusy kupowania w promocji. Moze Ty Slonko kupowalas normalnie i dlatego nie musisz placic tak wczesnie.

anna1984 - Nie Lis 18, 2007 8:34 pm

Dokładnie, ja swoją odbiorę pewnie 1-2 dni przed ślubem. Dopiero na ok. 3 tyg. przed mam się zgłosić na pierwsze przymiarki. Niestety póki co nie mam żadnych lepszych zdjęć i tak naprawdę to na tym zdjęciu chyba najgorzej wyglądam, ech...
margolka - Pią Gru 07, 2007 12:31 am

Ja też już MAM moją piękną suknię ślubną, także kupiłam ją w Sławie na Piłsudskiego, a że była w promocji to muszę za nią zapłacić do końca roku :P
Ale jestem bardzo szczęśliwa, że już ją mam. Wybrałam model Daga z kolekcji San Patrick

MałaMi1 - Pią Gru 07, 2007 10:02 am

prosimy o fotke :)
agunia84 - Pią Gru 07, 2007 12:01 pm

?liczna suknia:) Podoba mi się jeszcze suknia na pierwszym zdjęciu, możesz zdradzić jaki to model???
margolka - Pią Gru 07, 2007 1:57 pm

Już wklejam. Mam nadzieję, że mi się uda. Moja ma tylko troszkę inny kolor, jak to pani w salonie powiedziała jest w kolorze szampana :)


MałaMi1 - Pią Gru 07, 2007 2:20 pm

śliczna, ja mam słabośc do sukni z kwiatem ;-) tez moja slubna bedzie z kwiatuszkiem na boczku :)
Kati - Pią Gru 07, 2007 3:59 pm

Jak one to robią że są taaakie chude te modelki....

sorki za OT :cool:

słonko - Pią Gru 07, 2007 5:20 pm

Przepiękna suknia!!! Gratuluję Margolko!
margolka - Pią Gru 07, 2007 7:33 pm

Dzięki wielkie, czasem lubię ją sobie pooglądać na zdjęciach, bo nie mam teraz do niej dostępu "na żywo" - wisi schowana w sklepie :(
A modelki rzeczywiście chude, ale co poradzić!!

aka - Pią Gru 07, 2007 9:32 pm

Bardzo ladna ta sukienka.
Bylam w Slawie, ale jej nie widzialam, a szukalam czegos wlasnie z takim dekoltem :(
A mozesz zdradzic ile kosztowala?

Olala - Sob Gru 08, 2007 12:03 am

Bardzo ladna, i podobnie jak Olcia tez mam slabosc do kwiatkow, i moja suknia tez ma maly kwiatek z boku, tylko nieco nizej...
margolka - Sob Gru 08, 2007 12:03 am

Muszę powiedzieć, że miałam wielkie szczęście - bo sukienka normalnie kosztuje 3200 zł, a ja zapłacę za nią połowę, ponieważ była w promocji, o czym już wcześniej pisałam. A zamówiłam ją około 2 miesiące temu, więc jeśli byłaś niedawno to już jej nie było.
Olala - Sob Gru 08, 2007 12:07 am

To rzeczywiscie mialas szczescie! gratuluje, jest cudna! i w kolorze szampana... ciekawy kolorek :D jaka do tego wiazaneczka?
margolka - Sob Gru 08, 2007 12:14 am

Dziękuję, a z wiązanką to pewnie będzie problem znając mnie :razz:
Już przejrzała mnóstwo zdjęć w internecie, ale na razie dałam sobie spokój, jak będzie bliżej sierpnia to coś wymyślę. Na pewno chciałabym z kalii, ale nie wiem czy z samych, czy z dodatkami.

Yoanna - Sob Gru 08, 2007 1:17 pm

margolka napisał/a:
Już wklejam. Mam nadzieję, że mi się uda. Moja ma tylko troszkę inny kolor, jak to pani w salonie powiedziała jest w kolorze szampana :)
Obrazek
Obrazek


Ale boska suknia!! Juz teraz wiem jaką bym chciała:D

anna1984 - Sob Gru 08, 2007 1:26 pm

Rzeczywiście bardzo ładna, choć ja osobiście właśnie kwiatków przypiętych z boku nie lubię ;) Masz może jakieś zdjęcie w niej?
Agnieszka19 - Sob Gru 08, 2007 1:38 pm

Ja przymierzałam tę suknie bo tez mi się bardzo podoba(zdjęcia w moim wątku), ale musze powiedzieć że zdecydowanie lepiej prezentuję się na wysokich dziewczynach i szupłych. Ponad to dla mnie trochę za ciężka-czulam się w niej jak w pancerzu :)
Ale jest śliczna-to tzreba przyznać :)

aka - Sob Gru 08, 2007 2:58 pm

margolka napisał/a:
A zamówiłam ją około 2 miesiące temu, więc jeśli byłaś niedawno to już jej nie było.

No właśnie o to chodzi, że byłam tam we wrześniu :/ . Zastanawiam się jak ją mogłam przegapić...
No trudno, ważne że już sukienkę mam i mi się ona podoba.
Też czekam na jakieś zdjęcie Ciebie w sukni :)

MałaMi1 - Sob Gru 08, 2007 6:19 pm

Margolko,widze ze mamy podobne upodobanie-ja też swoją suknie odbieram przed weselem ze Sławy i często patrzę sobie na jej fotki :-)
margolka - Sob Gru 08, 2007 9:39 pm

Niestety zdjęć nie będę mogła przysłać, bo ich nie mam, chyba że dopiero w lipcu :D , jak pójdę na przymiarki przed ślubem. Anno - a co do kwiatka to bez problemu można go odpiąć. Pozdrawiam Wszystkich
Gabro - Wto Gru 11, 2007 10:46 am

Bardzo dziewczęca ta suknia :)
margolka - Sro Gru 12, 2007 1:26 am

Bo ja sama jestem chyba raczej dziewczęca, a już zupełnie nie czuję się, jako bym w przyszłości, i to niedalekiej, miała być poważną żoną swojego męża. :D
fastyna - Sro Gru 12, 2007 8:35 pm

Suknia śliczna :)

Kati napisał/a:
Jak one to robią że są taaakie chude te modelki....

Kati ja wyglądam tak samo i jest to moim przekleństwem... Już tyle się wżyciu nasłuchałam, że pewnie mam anoreksję i nic nie jem taka chuda jestem... A ja wręcz przeciwnie uwielbiam jeść i choćbym bardzo chciała nie mogę przytyć, taka przemiana materii... A problem z kupieniem czegokolwiek mam ogromny... I to tego jestem wysoka więc wszystko jest za krótkie...

owieczka_foto - Sro Gru 12, 2007 9:12 pm

[quote="Kati"I to tego jestem wysoka więc wszystko jest za krótkie...[/quote]

Skąś to znam z moimi 182 cm wzrostu.

Pozdrawiam

SYLWECZKA - Sro Gru 12, 2007 11:03 pm

margolka piękna suknia :) Gratuluję :)
Wydaje mi sie że oglądałam ją w Sławie, ale ja chciałam koniecznie białą i nie chciałam nawet przymierzać innych kolorów ;)

margolka - Czw Gru 13, 2007 12:32 am

Dziękuję Wam bardzo Dziewczynki, tak mi gratulujecie, ze czuję się bardzo dumna, że ją kupiłam, właśnie w przyszłym tygodniu muszę iść za nią zapłacić. Może się spotkam z którąś z Was, która także ma suknię ze Sławy i będzie płaciła do końca roku. 8)
anna1984 - Czw Gru 13, 2007 2:16 pm

Ze mną raczej nie. Ja po świętach :roll:
Ja też dziękuję za pozytywne opinie. Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła znów ją założyć :) A ja mam już biżuterię na ślub :D Dostanę od narzeczonego na gwiazdkę. Wybierałam osobiście w zeszłym tygodniu. W ostatecznym wyborze musiał pomóc tata, bo nie mogłam się zdecydować pomiędzy dwoma zupełnie różnymi kompletami :D

aka - Czw Gru 13, 2007 9:31 pm

Może mnie :)
Będę się wybierać w przyszłym tygodniu pewnie, ale nie wiem kiedy dokładnie

anna1984 - Wto Lip 22, 2008 7:39 pm

Sporo czasu minęło od kiedy wstawiałam tutaj pierwsze zdjęcia. Czas na kolejne :)

Kopiuję z mojego dzienniczka, ponieważ nie ma go na pierwszej stronie, jako że sama odpowiadałam w nim jako ostatnia :D :

Byłam wczoraj na przymiarce sukni i jestem przeszczęśliwa. Nie widziałam się w niej od listopada. Bałam się, że już mi się nie będzie podobać. Na szczęście obawy nieuzasadnione. Szkoda, że zdjęcia nie są dużo lepszej jakości niż ostatnio. W tym salonie ciężko zrobić dobre foty przy tych kolorach ścian i ich oświetleniu :( Pokazuję więc to co mam:




agunia84 - Sro Sie 13, 2008 4:38 pm

?liczna suknia. :) Ja od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką sukni ślubnej San Patrick model Redoble i oczywiście zakupiłam ją w salonie Sława przy ulicy Sienkiewicza. Wartość mojej kiecki 3600 zł, a kupiłam ją za 1500 jestem szczęśliwa, że już mam swojego cukiereczka. Dziewczyny, czy wy też kupujecie welony w Sławie??
anna1984 - Sro Sie 13, 2008 5:02 pm

Agunia, widzę, że "odgrzebałaś" mój wątek. Dziękuję za komplement nt. sukni :oops: Ja swój welon kupuję w Sławie. Fakt, strasznie drogie mają welony :evil: Mój kosztuje 350 zł :zalamany:
agunia84 - Sro Sie 13, 2008 5:05 pm

Ja się nie pytałam o ceny, ale kiedyś słyszałam od kogoś, że są drogie. Ania kupujesz długi, czy krótki, gładki, czy ze zdobieniami?? Strasznie drogi twój welon :zalamany:
anna1984 - Sro Sie 13, 2008 5:11 pm

Mój jest taki jak na zdjęciach, krótki, do około połowy pleców i ma delikatne aplikacje. Z tego co pamiętam, takie zupełnie gładkie mgiełki do połowy pleców, niczym niewykończone kosztują od 150 zł. Ja w sumie taki chciałam, ale tata namówił mnie na ten. Stwierdził, że mam na tyle skromną suknię, że chociaż z welonem powinnam bardziej zaszaleć :oops: Więc to była jego rada.

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 5:12 pm ]
A poza tym wiadomą rzeczą jest, że jak robią wyprzedaże, to przynajmniej na innych rzeczach muszą bardziej zarobić. Wiesz, welony nie mają przypiętych cen i metek, więc ile ten welon naprawdę jest wart, trudno mi ocenić.

agunia84 - Sro Sie 13, 2008 5:16 pm

Ja się zapomniałam zapytać, ile kosztują, a mogłam, bo pani pisała w umowie jakie mają mi przygotować welony :zalamany: , ale za bardzo cieszyłam się, że mam swoje cudeńko. :)
MałaMi1 - Sro Sie 13, 2008 5:18 pm

ja mam do pasa wartości 150-200zł , dostałam gratis do sukni ;) a Ty nie masz zadnego gratisu do kiecuszki? masz fotke jakas? jesli tak to wklejaj koniecznie :)
anna1984 - Sro Sie 13, 2008 5:19 pm

Zastanawiam się dlaczego ze mną nie spisywały żadnej umowy :( Ja dostawałam tylko paragony. Co prawda na obsługę narzekać nie mogę, bo zawsze byłam traktowana jak należy, mimo że suknię kupowałam z wyprzedaży.
agunia84 - Sro Sie 13, 2008 5:20 pm

Olcia, właśnie nie wiem, bo się nie zapytałam jak mi babeczka wpisywała do umowy rodzaje welonów jakie mają mi przygotować, żebym sobie wybrała. A tobie mówiła, że dostaniesz gratis welonik ??
Fotka jest w moim dzienniczku :)

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 5:22 pm ]
Ania może to zależy od salonu, bo my z Olą kupowałyśmy w Sławie na Sienkiewicza i może dla tego mamy umowy.

MałaMi1 - Sro Sie 13, 2008 5:53 pm

ja na umowie mialam zapisane-welon gratis...
aka - Sro Sie 13, 2008 6:12 pm

Kupowałam w Sławie na Piłsudskiego sukienkę wyprzedażową: umowy nie miałam, welonu gratisowego też nie. W ogóle to o welonie była mowa przy przymiarce, czyli na tydzień przed ślubem dopiero. Pisałam o tym w wątku o welonach: nie zdecydowałam się na ten ze Sławy dzięki czemu udało mi się duużo zaoszczędzić.
agunia84 - Sro Sie 13, 2008 8:26 pm

A gdzie kupowałaś welon i jak go dobrałaś do koloru sukni. Ja mam mały problem bo suknie mam koloru ecru, ale już podchodzącego pod beż i boje się, że nie dobiorę welonu.
aka - Sro Sie 13, 2008 8:52 pm

agunia84, przeprowadzałyśmy już tę rozmowę miesiąc temu w wątku o welonach (dlatego w poprzednim poście nawiązałam do tego):
http://forum.wesele-lodz....r=asc&start=295

Nic się od tego czasu nie zmieniło ;)

agunia84 - Sro Sie 13, 2008 9:05 pm

Zapomniałam :) Dzięki za przypomnienie :)
Ile czekałaś na welon i ile zapłaciłaś ?? Kamień spadł z serca, ja też poproszę o skrawek materiału, bo na 100 % będą mi ją zwężać. Jaka ja jestem roztrzepana :oops:

wiolancia - Nie Lut 20, 2011 4:05 pm

Ja kupiłam suknię w salonie Venus na Piotrkowskiej 287-model Manalea z kolekcji Gala 2010.Suknia była komisowa(bardzo zadbana).Zapłaciłam 1150 zł.Do tego zamówiłam sobie nową halkę za 100zł. oraz welon za 150zł.W sumie 1400 zł. ,ale było warto,bo suknia jest piękna.Na wszystko dostałam umowę,musiałam też z góry za suknię zapłacić.Sukienkę jeśli będę chciała mogę odebrać tuż przed ślubem!

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 8:31 pm ]
[img]http:http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg//[/img] Oto moja Manalea

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 8:40 pm ]
http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg wpisuję drugi raz,bo wcześniej coś żle zrobilam :oops:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group