Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Fryzurka z grzywką

Aniaa - Wto Mar 11, 2008 4:00 pm
Temat postu: Fryzurka z grzywką
Szperam cały czas po internecie, ale z przykrością stwierdzam, że jest bardzo mało propozycji upięć ślubnych z grzywką. Wklejam jedyne, które znalazłam. Proszę, jakbyście się spotkały z takimi fryzurkami pochwalcie się nimi. Bardzo mi zależy.








[ Dodano: Wto Mar 11, 2008 4:00 pm ]
z góry dziękuję

ava - Wto Mar 11, 2008 7:17 pm

Też noszę grzywkę, prawie od urodzenia :) W ciągu swego ponad 23-letniego życia zrezygnowałam z niej tylko na kilka miesięcy, by w końcu z zadowoleniem do niej powrócić. Po prostu mam wysokie czoło i u mnie grzywka musi być. Niestety też prawie nic fajnego nie znalazłam :( Tylko takie coś:
Kati - Wto Mar 11, 2008 7:41 pm

?liczne upięcie ;) Takie wdzięczne i dziewczęce
GosiaM. - Wto Mar 11, 2008 7:50 pm

Moje Drogie,
strasznie się cieszę, że zaczęłyście ten temat :) Też jestem szczęśliwą posiadaczką grzywki i poszukuję fryzur ślubnych z tym właśnie elementem! Jak na razie nie znalazłam takiej, która by mi się podobała w 100%, ale mam kilka propozycji:

[ Dodano: Wto Mar 11, 2008 7:55 pm ]
I jeszcze takie:

[ Dodano: Wto Mar 11, 2008 7:58 pm ]
Oraz :) :

Aniaa - Wto Mar 11, 2008 9:07 pm

Kochane dziewczyny fryzurki bardzo fajne. dzieki :) jak tylko cos znajde to wkleję . Obiecuję :)
ava - Wto Mar 11, 2008 10:11 pm

Najbardziej podoba mi się ta ostatnia fryzurka wklejona przez GosięM. Właśnie o czymś takim myślałam, tylko żeby to było niżej, tzn. mniej natapirowane, no i grzywka raczej nie na skos tylko prosto.
GosiaM. - Nie Mar 16, 2008 5:33 pm

Dodaję kolejne fryzury ślubne z grzywką. Jak pewnie zauważyłyście większość jest z diademami, ponieważ planuję mieć takowy na główce :p Znalazłam też 2 z rozpuszczonych włosów (może się komuś spodobaja:)

[ Dodano: Nie Mar 16, 2008 5:44 pm ]
i jeszcze:

ales - Pią Mar 21, 2008 10:26 am

Bardzo podoba mi się trzecia propozycja z tych ostatnio dodanych, może sama zdecyduję się na taką fryzurkę :)
justinaa - Wto Kwi 22, 2008 3:52 pm

fryzurki śliczne i ja bym nawet powiedziała, że grzywka dodaje uroku :) ale to pewnie dlatego, że sama jestem posiadaczką grzywki, natomiast gdzieś spotkałam sie z opinią, że do grzywki nie pasuje welon! ale osobiście nie mam zamiaru się takim twierdzeniem przejmować i nie rezygować ani z jednego ani z drugiego
;)

ava - Wto Kwi 22, 2008 4:01 pm

To głupota jakaś, ja na 100% nie zrezygnuję ani z grzywki ani z welonu. Widziałam wiele panien młodych (na żywo i na zdjęciach), które miały to i to- zawsze mi się podobało :)
Agha - Czw Kwi 24, 2008 5:55 pm

tak, grzywka dodaje uroku i takiej dziewczęcej subtelności. Niestety nie każdy dobrze wygląda w grzywce :-(
ava - Czw Kwi 24, 2008 6:42 pm

Agha napisał/a:
tak, grzywka dodaje uroku i takiej dziewczęcej subtelności. Niestety nie każdy dobrze wygląda w grzywce :-(


To prawda, ale są też osoby, które okropnie wyglądają bez grzywki- czyli np. ja :( Ale nie narzekam, bo swoją grzywkę lubię :)

Agha - Czw Kwi 24, 2008 6:58 pm

ja zawsze miałam tak, ze jak nie miałam grzywki marzyłam, żeby mieć, a gdy tylko odpowiednio ścięłam włosy - zaczynałam kombinować, jakby się jej pozbyć :-)
Też już kombinowałam czy nie zrobić grzywki do ślubu. teoretycznie zawsze można przyciąć głosy na próbnej fryzurze, a potem jak nam sięnie spodoba, podpiąć grzywkę :d

MałaMi1 - Pią Maj 09, 2008 1:14 pm

a może ktoś z Was ma jeszcze jakeis propozycje z upeiciami z grzywką...? bo ja nadal nie ejstem zdecydowana..... :|
Misiak87 - Czw Paź 16, 2008 11:23 pm

Podbijam temat, bo również jestem zainteresowana fryzurkami z grzywką.
Klaudynka - Nie Paź 26, 2008 4:33 pm

Propozycja z grzywką:




MałaMi1 - Nie Paź 26, 2008 4:36 pm

bardzo ciekawa propozycja-moze na jskies weselicho wykorzystam ;)
justinaa - Sro Lis 05, 2008 7:20 pm

fotka niestety nie jest idealna, ale ja mialam grzywkę w dniu ślubu i fajnie wyglądała z diademem :)


izunia_82 - Sro Lis 05, 2008 8:20 pm

Super wyglądałaś justinaa. Ja też miałam grzywkę w dniu ślubu i faktycznie z diademem zgrywała się idealnie. :)
PositiveAga - Pią Cze 24, 2011 10:10 pm

odświeżam temat i zamieszczam propozycję z grzywką :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group