Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Studio Star

anuleczkam - Sro Lip 30, 2008 9:00 am
Temat postu: Studio Star
Chciałabym Wam polecić z czystym sumieniem Studio Star na ul. Rzgowskiej zdaje się 62. Moja fryzura ślubna była jeszcze piękniejsza, niż fryzura próbna, babeczki świetnie dobrały mi też kolor włosów, gdzie z jasnych włosów zrobiono mi ciemny kasztan :D Miałam malować się w Douglasie, jednak zdecydowałam się na makijaż w tym salonie. Był również rewelacyjny, trzymał się całą noc, był taki, jaki sobie zażyczyłam, czyli mocny i awangardowy.
POLECAM

owieczka_foto - Czw Lip 31, 2008 9:48 pm
Temat postu: Re: Studio Star
anuleczkam napisał/a:
Chciałabym Wam polecić z czystym sumieniem Studio Star na ul. Rzgowskiej zdaje się 62.


Jak najbardziej mogę dołączyć się do polecenia. Od ponad roku czeszę się tylko w Studio Star i jestem bardzo zadwolona, super pomysły i dobranie kształtu i koloru idealnie do twarzy i temperamentu;)

anuleczkam - Pią Sie 08, 2008 12:52 am

Dziś, hehe, a raczej wczoraj ;) , byłam u Pani Kasi w Studio Star. Wyszłam mega przeszczęśliwa, bo wyglądam super :) Poszłam na ścięcie włosów. Pani Kasia to chyba czyta w moich myślach :D Obcięła mnie super świetnie, fryzurka pasuje do mnie idealnie. Stwierdzam, że w końcu znalazłam swojego fryzjera :D
Jutro będą fotki :D

Emi - Pią Sie 08, 2008 11:49 am

Kilka dni temu wybrałam się z mamą na poszukiwanie fryzjera na moim osiedlu. Weszłam do Studio star i praktycznie od razu się zdecydowałam (tak było również w przypadku mojej sukni ślubnej). Umówiłam się do pani Agnieszki na wtorek na próbną fryzurę ślubną. Jak będę miała zdjęcia to kilka wkleję [smilie=e058.gif]
anuleczkam - Pon Sie 25, 2008 2:47 pm

Trochę późno, ale już. Byłam na wakacjach hehehe ;)






Fryzjer i makijaż:
Studio Star Łódź ul. Rzgowska 62 :D

Emi - Pon Sie 25, 2008 6:20 pm

Bardzo ładna fryzurka :-) To ja wkleję swoją






Pusiak - Pon Sie 25, 2008 6:25 pm

Emi, czy ta fryzurka została wykonana w Studio Star :?:
Emi - Pon Sie 25, 2008 6:27 pm

tak, na Rzgowskiej 62
anuleczkam - Pon Sie 25, 2008 10:45 pm

Emi czemu ja nie widzieć Twojej fryzurki :?:
Emi - Wto Sie 26, 2008 11:22 am

Hmmm, nie wiem. Ja ją widzę.
anuleczkam - Wto Sie 26, 2008 7:47 pm

A możesz mi wysłać linka na PW :?: Bo poważnie nie widzę Twojej fryzurki :/ A bardzo chciałabym zobaczyć
Emi - Wto Sie 26, 2008 8:02 pm

a spróbuj tutaj (link do mojego dzienniczka)

http://forum.wesele-lodz....r=asc&start=200

krzysiaa - Pon Mar 16, 2009 1:18 pm

Byłam w Star Studio na próbnym czesaniu i jestem przeszczęśliwa, gdyż z moich cienkich i nijakich włosów udało się właścicielce wyczarować pięknego koka. Z całą pewnością rezerwuję sobie termin w dniu ślubu i jestem w końcu spokojna, że będzie dobrze. Dodam jeszcze tylko, że byłam pod wrażeniem zaangażowania Pani....nie wiem jak ma na imię - sądziłam ,że Agnieszka ale piszecie o Kasi. Gdyby mogła trzymałaby mnie na fotelu kilka godzin przestawiając wciąż nowe koncepcje upięć. Dam znać już po ślubie czy byłam równie zadowolona z uczesania i jak ma na imię Pani, która mnie czesała.
arbuzowo - Czw Mar 19, 2009 10:27 am

Cześć dziewczyny jestem tu nowa ;)
Możecie napisać ile kosztuje makijaż i fryzura próbna w tym salonie?

krzysiaa - Pon Cze 15, 2009 3:55 pm

Fryzura ślubna kosztowała mnie 150 zł. Była tego naprawdę warta. Czułam się w niej wspaniale i pomimo prawdziwego szaleństwa na parkiecie przetrwała nienaruszona do rana. Mam marne włosy ale to było prawdziwe cudo skomplementowane przez wszystkie koleżanki. Moja mam też czesała się w studio star i była równie zadowolona jak ja. Bardzo polecam. Co do próbnej - nie wiem. Makijażu nie robiłam.
narka20 - Wto Lip 07, 2009 11:23 am

dziewczyny jak ja wpisuje studio star to wychodzi mi na ulicy łącznej.To wkoncu gdzie ja moge sie udac na rzgowska czy na laczna??pomozcie bo juz mam malo czasu na szukanie fryzjera!!!!! ;)
sistermonn - Wto Lip 07, 2009 11:42 am

na Łączną.
A swoją drogą ja też polecam Star Studio. Z moich dość krótkich włosów p. Liliana wyczarowała fajnego koka. Serdecznie polecam ten salon.
Niestety ceny mają dość zawrotne jak na moją kieszeń - strzyżenie - 70 zł, kok - 150 :?

narka20 - Sro Lip 08, 2009 10:06 am

A powiedzcie mi jak wygląda Pani Kasia?Ja byłam wczoraj w tym STUDIO STAR i chyba rozmawiałam z szefowa taka starsza blondynka?TO właśnie jest Pani Kasia?
krzysiaa - Sro Lip 08, 2009 3:45 pm

Tak, to jest właśnie Pani Kasia. Szczególnie polecam tę fryzjerkę dziewczynom, które mają słabiutkie, cienkie włosy - naprawdę potrafi się takimi włosami zająć i wyczarować cuda na głowie. Ja byłam bardzo zadowolona z fryzury ślubnej.
aLa123 - Sob Paź 31, 2009 12:23 pm
Temat postu: Re: Studio Star
Byłam w tym studiu. Niestety. 2 dni przed ślubem u nich bylam i obcieli mnie tak beznadziejnie ze ślub nie nie odbył. Bardzo odradzam tego salonu.
tulipan87 - Sob Paź 31, 2009 1:06 pm

aLa123 napisał/a:
obcieli mnie tak beznadziejnie ze ślub nie nie odbył


Ślub się nie odbył przez nieudaną fryzurę???Dla mnie to dość dziwne....

magdusia - Pon Cze 07, 2010 9:44 pm

Byłam w Star Studio na ulicy Rzgowskiej 62 w Łodzi . Do ślubu,próbna fryzurę oraz upięcie do sesji fotograficznej zrobiła mi szefowa, pani Kasia (blondynka). Byłam zachwycona, to przefantastyczna kobieta, wie co robi z włosami i jest baaardzo miła, kocha to robić i wkłada w to całe swoje serce i ma świetne pomysły. Fryzura była całkowicie jej pomysłu i mnie się bardzo podobała, uczesała też moja mamę, świadkową i teściową. Wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone. Po ślubie wróciłam do pani Kasi na ścięcie włosów i zdałam sie całkowicie na nią, nareszcie znalazłam kogoś komu mogę całkowicie zaufać z włosami. W Star Studio miałam też robiony makijaż (mamy i świadkowa też) i tu wspaniale spisała się pani Agata. Makijaż przetrwał do rana. Polecam Wam ten salon gorąco, nie będziecie żałować. Ja gdy tylko znowu będę w Polsce natychmiast biegnę do Star Studio.
myszadm - Pią Lip 16, 2010 11:37 am

dziewczyny pochwalcie się fotkami z tych stylizacji :lol:
z tego co tu czytam, to raczej wszystkie jesteście zadowolone, więc pewnie jest się czym pochwalić...

randomgirl - Pon Lip 26, 2010 7:52 pm

Wybieram się tam jutro do Pani Kasi. Po 4 nieudanych fryzurach w różnych salonach mam nadzieję, że tutaj uda się coś sensownego stworzyć na mojej głowie :smile: Przyznać mogę już teraz, że jestem zaskoczona profesjonalnym podejsciem do klienta, ponieważ muszę na jutro naszykować zdjęcie sukni ślubnej, biżuterię, zdjęcia fryzur, które mi się nie podobały, oraz zdjęcia tych, które są w moim guście.
myszadm - Sro Lip 28, 2010 10:56 am

czekam z niecierpliwością na twoja relację :smile:
asinek - Sro Sty 26, 2011 10:25 pm

Ja już od dłuższego czasu chodzę do Studia Star. Tylko do pani Anety , której "fryzjerska ręka" bardzo mi odpowiada :) . Miałam również okazję czesać się tam na wesele znajomych i byłam bardzo zadowolona. Bardzo mi się śpieszyło i w ciągu 30 minut Paniom udało się mniepięknie uczesać.Polecam!

P.S. Ślubną fryzurkę również zamierzam tam robić.

dagii - Sro Cze 15, 2011 5:04 pm

są dwa salony Star :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group