Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - [Zmiany] wielkosc podpisu

555 - Pią Wrz 19, 2008 10:35 pm
Temat postu: [Zmiany] wielkosc podpisu
czy nie mozna ustalic jakiejs wielkosci maksymalnej podpisu..? bo w niektorych przypadkach pojawia sie wiecej podpisow niz tresci.. :roll:
kryszka - Pią Wrz 19, 2008 10:53 pm

Popieram. Zwłaszcza w odniesieniu do zdjęć w podpisach.
MalaJu - Pią Wrz 19, 2008 11:17 pm

i wnosze o cenzure, bo daje po oczach czasami.. kolorystyka i estetyka :rotfl:
ice - Sob Wrz 20, 2008 12:03 am

Mogę zmniejszyć ilość znaków i rozmiar obrazka ....
Tissaia - Czw Lis 06, 2008 7:12 pm

Też jestem za. Byłabym nawet za tym, żeby ograniczyć ilość animowanych (jeśli ktoś już na miłość boską MUSI mieć w avatarze, to niech chociaż nie ma w podpisie i vice versa), 50 tańczących serduszek i kotków na stronie jest w stanie zniechęcić do czytania absolutnie wszystkiego. A jak ładuję wątek forum, to mogę spokojnie iść zaparzyć kawę, bo zanim wleją się wszystkie podpisy, tekst 100 razy ucieknie mi sprzed oczu ://
słonko - Czw Lis 06, 2008 8:09 pm

Również za :)
mietka - Czw Lis 06, 2008 8:21 pm

ojej... a ja bym chciala, zeby mozna bylo jeszcze wieeeeeeeeeeecej.......... ja bym chciala jeszcze ze 4 suwaczki.... do swiat bym sobie poodliczala., do nastepnego halloween... do konca pieczenia kurczaka, do poczatku/konca remontu..... a tu takie ograniczenia... pffff... i zdjecie bym sobie wstawila.... cale w animowanych blyszczacych gwiazdkach... widzialam takie na jakims forum dzieciowym - do tej pory sie nie moge otrzasnac po tym glitter-cudzie ;p no dobra... pomimo, ze znana jestem jako ta, co nie ma poczucia humoru, to tym razem zartowalam... jak dla mnie wystarczy, a moze byc nawet mniej.. zmniejszylam swoje suwaczki do minimum i postaralam sie o w miare neutralna kolorystyke. moze byc, Ju? ;p
MalaJu - Czw Lis 06, 2008 8:35 pm

mietka napisał/a:
zmniejszylam swoje suwaczki do minimum i postaralam sie o w miare neutralna kolorystyke. moze byc, Ju? ;p


si, puede ser :) tego tam... ;) wery gud.
ja tez mam mini suwaczek. jeden. i nie daje glitterow po oczach ;)

EwaM - Sob Lis 08, 2008 2:20 pm

Ja też jestem za. Sama nie mam, bo jakoś tak nie jest mi to do szczęścia potrzebne, i też mnie irytuje jak się wszytko tak długo otwiera i post mi ucieka z widoku :evil: Jeden, max dwa suwaki powinny chyba wystarczyć, nie?
szaraczarownica - Czw Lut 12, 2009 5:13 pm

Ja mam taką prośbę do konkretnej użytkowniczki, żeby zmieniła swój podpis. Ma trzy suwaczki obok siebie, co "rozjeżdża" forum.

Piszę tutaj, a nie w konkretnym wątku, żeby go zwyczajnie nie zaśmiecać.

Nie chcę wskazywać palcem, więc pewnie zaraz wyślę tej osobie link do mojej wiadomości, licząc na to, że weźmie to pod uwagę. Jak nie poproszę o pomoc w zwracaniu uwagi moderatorki, ale mam nadzieję, że nie będzie to konieczne.

Audiolka - Sro Paź 07, 2009 5:23 pm

dziś natknęłam się na megaśny suwaczek...a w zasadzie dwa duże suwaczki jeden pod drugim i jeszcze na samym dole obrazek...to już przesada lekka... :roll:
kryszka - Sro Paź 07, 2009 9:01 pm

Audiolka - u kogo? Może być na priv.
Audiolka - Pon Lis 23, 2009 10:52 pm

Czy nie sądzicie ze jak suwaczki są obok siebie, wygląda to lepiej niż jak są jeden pod drugim?
Ja sama zmniejszyłam do minimum - jak ktoś chce zobaczyć co tam jest napisane to zobaczy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group