Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - [Problem] Tematy spisy - niewidoczne fragmenty tekstu

Pusiak - Czw Kwi 23, 2009 12:54 pm
Temat postu: [Problem] Tematy spisy - niewidoczne fragmenty tekstu
Ja wiem, że marudzę, ale umiesciłam ten temat (pod innym tytułem) juz jakis czas temu i nie doczekałam sie na niego żadnej odpowiedzi - a adminów w końcu mamy kilku (w tym jednego technicznego).
Może jednak kos by mi wyjaśnił, czy da się cos z tym zrobić i czy to tylko JA mam taki dziwny problem...


Robi mi sie już tak drugi raz, że w temacie spisie nie widze częsci tekstu, który tam ewidentnie jest, bo jak wejdę w edycję posta to go widzę:

Zrobiłam zrzut i tak to wyglada:
Temat spis normalnie


Temat spis podczas edycji:


Miedzy Pędzącymi Jaguarami a Grupą Picasso są Piaseccy, których nie widac wcale i Piata Muza, z której został tylko link do strony. Poprzednio pomogło któreś kolejne odświeżenie tematu, dzisiaj nie pomaga nic (nie próbowałam tylko wylogowania i ponownego zalogowania).

Aha, do tego wszystkiego jeszcze od Pędzących Jaguarów wszystkie wymienione niżej zespoły w otwartym oknie wygladają jakby dane teleadresowe i linki do stron tez były powiekszoną czcionka pisane, w edycji posta zaś widać, że nie są.

Mac-erson - Czw Kwi 23, 2009 4:06 pm

brakowało jednego znacznika zamknięcia [/URL] w pędzących jaguarach i dalej się posypało.
poprawiłem

Pusiak - Pią Kwi 24, 2009 9:08 am

Dzięki :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group