Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - PROPOZYCJE MAKIJAŻU

madzia - Pon Maj 10, 2004 12:44 pm
Temat postu: PROPOZYCJE MAKIJA?U
cześć. Jestem tu nowa
chciałam się zapytac na jaki kolor bedziecie umalowane do ślubu??

Asiek - Pon Maj 10, 2004 12:49 pm

Zapraszam do działu "Powitania". :)
Temat przenoszę do "Fryzjer i makijaż".

Edyta - Pon Maj 10, 2004 12:53 pm
Temat postu: Re: makijaz
madzia napisał/a:
cześć. Jestem tu nowa
chciałam się zapytac na jaki kolor bedziecie umalowane do ślubu??


moja siostra miała zbliżony kolor cieni do powiek do koloru włosów (troszkę śliwkowy kolor)

ale myślę, że każda kosmetyczka będzie potrafiła dopasować kolory w zalezności od karnacji, osobowości, rysy twarzy itd

Akacja - Sro Maj 12, 2004 8:30 pm

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest bardzo naturalny makijaż czyli lekko podkreślone oczka i szminka lub błyszczyk w nauturalnym kolorze ust. Wszystko oczywiście zalezy od typu urody i stylu w jakim bedzie suknia panny mlodej. :D
madzia - Czw Maj 13, 2004 9:18 am

dzięki.
widzicie jak kazda panna młoda w tym dniu chciałabym wyglądać olśniewająco.
Na co dzień maluje się sama, ale chyba do ślubu umaluuje mnie wizażystka.
Może znacie jakąś w warszawie,?

Kati - Sob Sie 21, 2004 11:46 am



[img]http://www.wizaz.pl/images/mak_trend_wiosna04/[/img]




Jelonek - Nie Sie 22, 2004 1:23 am

a ja będe umalowana na złoto- brązowawo /sukienka ecru/ - byłam w czwartek na makijażu i byłam zachwycona :) nie mówiąc już o moim Wi :) - czyli wszyscy uradowani
just_Kate - Nie Sie 22, 2004 11:02 pm

Jelonku, chyba umknęła mi ta informacja, ale gdzie będziesz robić makijaż? - ja jestem bardzo ciekawa :P
Jelonek - Pon Sie 23, 2004 9:54 am

po wielu próbach zdecydowałam sie na pania Gosie z poleconego mi przez Anię salonu:) zrobiła mi makijaż z którym wlazłam pod prysznic , i nie spłynął !! ! cienie nienaruszone , tusz bez sladów rozmycia !
Pani Małgosia stała się moją kosmetyczka i już jej tak łatwo nie opuszczę !! :) Jeszcze raz dziekuje Ani za namiary do niej:)

Agata - Pon Sie 23, 2004 11:05 am

Moje kolorki makijażu to zielony i złoty. Nigdy się takimi nie malowałam, ale pasują do koloru oczu (mam właśnie zielone oczki) i do sukienki (kolor waniliowy). Na ustach tylko błyszczyk. Kolory dość odważne, ale "znikają" przy mojej sukienkce i fryzurze. Mojemu A. się podobają. Mnie także. Reszta oceni efekt za trzy tygodnie :)
Ania - Pon Sie 23, 2004 2:50 pm

Jelonku bardzo się cieszę że tak ci podpasowała pani Małgosia, powiedz jakimi kosmetykami cię malowała i ile kosztuje u niej makijaż bo ja dawno u niej nie byłam i jeszce się w tym teacie nie orientowałam.
Jelonek - Pon Sie 23, 2004 5:33 pm

p.Małgosia ma najróżniejsze kosmetyki , m.in ziemie egipską , a koszt makijażu to 40 zł
just_Kate - Pon Sie 23, 2004 9:47 pm

To cena również atrakcyjna :) no i ważne jest to, że jesteś zadowolona, Jelonku :)
Megan - Pon Sie 23, 2004 11:06 pm
Temat postu: Re: makijaz
madzia napisał/a:
cześć. Jestem tu nowa
chciałam się zapytac na jaki kolor bedziecie umalowane do ślubu??


Jak poszlam do kosmetyczki umowic sie na makijaz to zaproponowala mi makijaz w odcieniach intensywnej zieleni i brzoskwini zeby wydobyc kolor moich oczu. To byl dla mnie szok gdyz nie widze siebie w innych kolorach niz odcienie brazu szarosci no i ewentualnie pastelowego rozu. Narazie decyzja co do koloru makijazu pozostaje w zawieszeniu.

dagmara - Pon Sie 23, 2004 11:29 pm

Ja za to miałam makijaż w różowy do kwiatów wyglądało bardzo dobrze.
Ania - Wto Sie 24, 2004 9:45 am

Jelonek napisał/a:
p.Małgosia ma najróżniejsze kosmetyki , m.in ziemie egipską , a koszt makijażu to 40 zł


jejku a co to takiego ziemia egipska?

Ewela - Wto Sie 24, 2004 12:06 pm

Z tego co się orintuję Ziemia egipska to coś w rodzaju pudru.Nabiera się pędzelkiem i nakłada tyle,że możesz po nałożeniu grubszej warstwy można uzyskać ciemniejszy odcień,tak jakbyś była opalona.Moja dermatolog poradziła mi(mam cere trądzikową),aby używać ziemii jako pudru bo nie zatyka porów oraz nie opalać się bo to źle służy cerze(lepiej użyć ziemii a efekt będzie taki sam jak po opalaniu).Nie wiem czy tak rzeczywiście jest bo jeszcze nie kupiłam.
mmichalina - Wto Sie 24, 2004 1:48 pm

jest tak na pewno. Moja koleżanka ma problemy w cerą i też używa ziemi egibskiej. Tak wogóle, to to jest niezły patent. Sama kontrolujesz koloryt skóry, masz ochote na opalenizne nakładasz wiecej ... super!
Megan - Wto Sie 24, 2004 9:09 pm

Dziewczyny a nie wiecie gdzie mozna ja kupic i ile kosztuje?
AgnieszkaG. - Czw Sie 26, 2004 11:30 am

Ja miałam już próbny makijaż. Najpierw pani umalowała mnie w odcieniach różu (mam piwne oczy). Niestety ale bardzo się źle czułam. Zmyła i jeszcze raz mnie pomalowała w takie odcienie w których czuję się najlepiej- beż, brąz. Podobałam się sobie- lekki makijaż podkreślający oczki no i najważniejsze że narzeczony zauważył zmianę na mojej twarzy (nacodzień się nie maluję wogóle). Zapłaciłam 35zł.

Później przyszło mi do głowy, że mam wrażliwe oczy i nie zapytałam czy są to cienie dla wrażliwej skóry. Odpowiedź przyszła sama- wieczorem oczki bolały i łzawiły :cry: No i co ja mam biedna zrobić? szukać kogoś nowego? czy poprosić aby specjalnie dla mnie kupiła cienie do wrażliwej skóry?

Ania - Czw Sie 26, 2004 11:43 am

Może zapytaj najpierw czy nie ma takich do wrażliwej skóry kosmetyków, a gdzie byłas na tym makijażu?
Mia - Czw Sie 26, 2004 12:57 pm

Ja idę w sobote do makijażystki, która maluje moją koleżankę na jej wesele i przy okazji mnie. Potraktuje to od razu jako swój próbny. Jeśli mi się spodoba to sprawa z makijażem załatwiona. :P
Jelonek - Czw Sie 26, 2004 3:04 pm

z tego co wiem ziemie egipska można dostać tylko na targach :( na ostatnich poskapiłam i nie kupiłami i teraz żałuje :( a mieli tez super kolekcję cieni , które ma moja kosmetyczka .... ehhhh madry Polak po szkodzie
Mia - Czw Sie 26, 2004 3:34 pm

Jelonku dasz mi namiar na tego nauczyciela tańca, o którym kiedyś wspominałaś?


a propos ziemi egipskiej, kiedyś moja mama kupowała ją od kosmetyczki z Tuwima, zakład jest na przeciw dawnej Galerii Centrum.

Kasia21 - Pon Sie 30, 2004 2:08 pm

Mnie malowała charakteryzatorka.Myslę, że wyszl jej to swietnia :lol: zresztą zobaczcie same ......
pipi - Pon Sie 30, 2004 2:18 pm

Mnie się podoba materiał welonu jaki miałaś :graba:
Makijaż też jest dobrze dobrany

AgnieszkaG. - Pon Sie 30, 2004 2:19 pm

Ania napisał/a:
Może zapytaj najpierw czy nie ma takich do wrażliwej skóry kosmetyków, a gdzie byłas na tym makijażu?


Na ul. Rzgowskiej przy ul.Miłej

Asiek - Pon Wrz 06, 2004 12:18 pm

Tak się składa, że ja zajmuję się fotografowaniem ludzi i współpracuję z wizażystkami.
Nie obraź się więc, jeśli napiszę jak oceniam Twoje makijaże.
Dlaczego nie matujesz dostatecznie twarzy? Taka świecąca się buźka wygląda nie za dobrze na zdjęciu (pamiętajmy, że makijaż ślubny ma przetrwać wiele godzin, młodzi będą na wielu zdjęciach , w tym zdjęciach zrobionych w studiu lub w plenerze). Jak dla mnie to bardzo poważny błąd.
Druga rzecz to niezbyt ciekawie wychodzi na zdjęciach brokat, szczególnie na twarzy, ramionach. Nie wszystkie drobinki odbijają światło lampy i większość brokatu wygląda jakby modelka miała małe pryszcze.

Na plus - na tych zdjęciach widać, że dobrze dobrałaś kolor podkładu i nie ma "granic" między twarzą a np. szyją czy dekoltem. :graba:

pipi - Pon Wrz 06, 2004 1:47 pm

Asiek mój makijarz również nie był matowy - chyba teraz taka moda.

Ja zauważyłam że modelki mają nienaturalnie bardzo wyskubane brwi - oczywiście nie wszystkie ale sporo z nich

Asiek - Pon Wrz 06, 2004 1:56 pm

pipi napisał/a:
Asiek mój makijarz również nie był matowy - chyba teraz taka moda.
Chyba jednak to nie moda. :wink:
Właśnie sporo zdjęć mody robimy i mat na buźce to norma (pomijam zdjęcia artystyczne, bo przy takich często "idzie" oliwka na twarz i ciało).
Raz mieliśmy wizażystkę, która nie radziła sobie z matowieniem twarzy modelek. :? Sesja rozciągnęła się jak diabli, bo ja ratowałam sytuację specjalnym pudrem, żeby buzie nie błyszczały się na zdjęciu. Ja już tej pani więcej nie chcę.
Oczywiście zawsze można "zmatowić" taką buzię przy pomocy programów komputerowych, ale ja jednak wolę, żeby modelka (lub model) byli odpowiednio przygotowani przez wizażystkę i oszczędzają mi w ten sposób ślęczenia nad kompem.
A przy zdjęciach ślubnych to już w ogóle nie widziałam, żeby fotograf sam z siebie matowił na kompie twarze nowożeńców.

pipi - Wto Wrz 21, 2004 11:19 am

Ja tylko powiem że bez zdjęć bez makijarzu ciężko ocenić.
Mnie najbardziej się podobało w makijarzu to jak zmienił on kształt mojej twarzy:
nos optycznie zmalał i chyba zmienił się rusunek owalu twarzy oczywiście na korzyść.
To chciałabym umieć sobie sama zrobić. Kolory to tylko taki dodatek ;)

Asiek - Wto Wrz 21, 2004 11:33 am

agnieszkacabaj napisał/a:
hehehehheheeh:)
a zeby juz calkiem bylo milo i bylo co oceniac to jeszcze kilka zdjatek:) szczegolnie polecam 2 pierwsze makijaze:)pozdrawiam aga

Obrazek
Obrazek
Jako makijaż ślubny? :roll:
Rozumiem, że to żart...
Jeśli nie - to ty i ja mamy zupełnie inną wizję makijażu ślubnego. :?
Każdy ma to co lubi. :wink:

Magdzia - Wto Wrz 21, 2004 1:29 pm

Na tych fotkach nie podoba mi sie:

:arrow: ilosc brokatu, i twarz i dekolt troche za duzo, dziewczyny wygladaja jak jedna swiecaca sie masa, a na pierwszym zdjeciu wyszly okropne czarne kropki
:arrow: to co powiedziala Pipi zbyt nienaturalnie wyskuane brwi
:arrow: zbyt ciemne, prawie czarne brwi dziewczyny w rozowej czapce
:arrow: nieumiejetnosc ksztaltowania rysow i owalu twarzy

Podoba mi sie:

:arrow: na wiekszosci ladny kolor szminki
:arrow: naturalne swiecenie sie buzi, nie lubie sztucznego matu

beciak - Sob Sty 22, 2005 7:33 pm


monique - Pią Maj 06, 2005 11:02 am

Jelonek napisał/a:
p.Małgosia ma najróżniejsze kosmetyki , m.in ziemie egipską , a koszt makijażu to 40 zł



Tyle się naczytałam o P. małgosi że chyba się wybiorę. Czy możecie mi zdradzić adres??
Z góry dzięuję

tusia_queen - Pią Maj 20, 2005 9:45 am

BARDZO, BARDZO :iconpray: proszę
o namiary na panią Małgosię,
o adres, gdzie można zrobić makijaż.

Kasiawka - Pią Maj 20, 2005 9:52 am

O ja tez poproszę namiary na tą Panią Małgosię :mrgreen:
Mika - Pią Maj 20, 2005 5:37 pm

Dziś w gazecie wyczytałam że w dniach 20-22 maja odbywać się będzie w perfumerii douglas wielkie święto piękna i urody. Gwarantują moc atrakcji w postaci bezpłatnego makijażu, konsultacji w zakresie pielęgnacji, manicure gratis i oczywiście będą też konkursy z nagrodami. Może któraś się skusi :wink:
Linka - Pią Maj 20, 2005 7:18 pm

Mika napisał/a:
Dziś w gazecie wyczytałam że w dniach 20-22 maja odbywać się będzie w perfumerii douglas wielkie święto piękna i urody. Gwarantują moc atrakcji w postaci bezpłatnego makijażu, konsultacji w zakresie pielęgnacji, manicure gratis i oczywiście będą też konkursy z nagrodami. Może któraś się skusi :wink:


pewnie będą dzikie tłumy..... :roll:

tusia_queen - Nie Maj 22, 2005 9:13 pm

czytałam o tym
i co z tego..
ja nie byłam, a Wy??

Mika - Nie Maj 22, 2005 9:47 pm

ja też nie choć miałam ochotę to czasu zabrakło :?
megi - Wto Cze 07, 2005 10:01 pm

ja juz tez zdecydowalam jaki makijaz. kupiłam cien firmy do makijazy charakteryzacji, do filmow teatrów. są trwałe i dobrze wyglądaja przy sesjach fotograficznych. mam rózowy brudny, odcien satynowy. do tego błyszczyk w tym samym tonie, do tego ciemniejszy roz cien aby rozswietlic makijaz. Wczoraj zrobiłam kolor włosów.... korona głowy popielaty blond , dół czarny wokoło, pod blondem. fryzurka bedzie skrecana i te dwa kolory sie przeplataja wychodzi fajny bialo-czarny splot w stylu kraty na tyle głowy , na górze koczek, jakies upiecie!
Kot - Wto Cze 07, 2005 10:59 pm

hm muszę się przyznać nie rozumiem :roll: ani trochę z tego opisu fryzury
gambi - Wto Cze 07, 2005 11:03 pm

Moja wyobraznia tez szwankuje, ale mysle, ze po slubie megi pokaze nam zdjecia i wszystko bedzie jasne :graba:
Kot - Wto Cze 07, 2005 11:04 pm

oj tak zdecydowanie megi czekamy na dokumentację zdjęciową :wink:
Kasiawka - Sro Cze 08, 2005 8:14 am

Megi jak moja wyobraźnia też jakoś nie pojmuje Twojej fryzury jak i Gambi i Kota, tu trzeba wkleić zdjęcia :mrgreen:
megi - Sro Cze 08, 2005 11:59 am

dziewczyny ja sama nie umiem jej opisac . jeszcze nie widziałam takiego czegos no to poczekajcie na fotki hehehe!
Kot - Sro Cze 08, 2005 12:03 pm

Megi ja nie za bardzo rozumiem samo farbowanie włosów 2-warstwowo, owszem widuję czasem coś takiego na ulicy to wygląda jakoś tak dziwnie a Ty chyba masz coś innego na głowie :D
megi - Sro Cze 08, 2005 12:20 pm

mam gore blond dół czarny dłuższy włos i sie super czuje ale jest odwzny!
Pusiak - Czw Cze 16, 2005 8:37 am

Czy któraś z dziewczyn dostała namiary na tą makijażystkę - p. Małgosię :?:
Jesli tak, to ja tez poproszę :!:

tusia_queen - Czw Cze 16, 2005 8:48 pm

niestety nikt się w sprawie pani Małgosi nie odezwał..

PONAWIAM APEL,
NIEZB?DNE NAMIARY NA PANI? MAŁGOSI?!!

monique - Sro Lip 06, 2005 7:18 am

Namiary na P. Małgosię pilnie poszukiwane.
strawberrytea - Sro Lip 20, 2005 3:39 pm

ja tez bardzo bym chciała namiary na panią Małgosię :)
inka999 - Czw Lip 21, 2005 9:25 am

Ja też poproszę o namiary na Panią Małgosię..
bardzo, bardzo!!!

Pusiak - Wto Lip 26, 2005 10:27 am

A ja znalazłam ogłoszenie, od charakteryzatorki filmowej... próbny makijaż i fryzura 100 zł, ślubny od 120 do 180, możliwość przyjazdu do domu
Jeśliktoś by był zainteresowany to podaję numer do Studio 636 75 79

Kasiawka - Wto Lip 26, 2005 10:46 am

Pusiak napisał/a:
A ja znalazłam ogłoszenie, od charakteryzatorki filmowej... próbny makijaż i fryzura 100 zł, ślubny od 120 do 180, możliwość przyjazdu do domu
Jeśliktoś by był zainteresowany to podaję numer do Studio 636 75 79


znam ta panią, czesała moją siostrę do ślubu, mnie wtedy umalowała, a ostatnio czesała na ślub kuzynki, ale ona jest droga, według mnie, za makijaż i fryzurkę z przyjazdem do domu ( często się spóźnia, albo o czymś zapomina, ona taka zakręcona jest strasznie, u mojej siostry się spóźniła z 20 minut,a moja biedna siostra strasznie się denewrowała) chciała 200 zł ( chyba jakoś tak to było w zeszłym roku), a ja chciałam samą fryzurke, więc mi spuściła do 150zł, fryz spoko, ale trochę dużo.
Na ślub mam zamówioną panią co mnie za 150 maksymalnie umaluje i uczesze i też u mie w domu.

Pusiak - Czw Lip 28, 2005 8:51 am

Dzięki za info, a na tę swoja pania możesz mi namiary dać :?:
Kasiawka - Czw Lip 28, 2005 2:02 pm

namiry wysłane na priv
Mika - Pon Sie 01, 2005 6:48 pm

W niedzielę miałam robiony makijaż próbny wyszło bardzo ładnie, ale kilka zastrzeżeń mam dlatego jeśli możecie mi polecić dobrą wizażystkę to byłabym wdzięczna. Porównałabym sobie i wtedy podjęła decyzję. Najlepiej jakby mogła przyjechać do domu.
monique - Wto Sie 02, 2005 7:04 am

Mika napisał/a:
W niedzielę miałam robiony makijaż próbny wyszło bardzo ładnie, ale kilka zastrzeżeń mam dlatego jeśli możecie mi polecić dobrą wizażystkę to byłabym wdzięczna. Porównałabym sobie i wtedy podjęła decyzję. Najlepiej jakby mogła przyjechać do domu.


A kto Cię malował?? i co najważniejsze ile zapłaciłaś?? Jakie miałas zastrzeżenia?? :hm:

Mika - Wto Sie 02, 2005 8:20 am

Malowała mnie młoda dziewczyna która kończy obecnie 3 szkołe makijażu. Co do zastrzeżeń to miałam za ciemny albo puder albo fluid czułam, że mam maskę na twarzy było to również widoczne.
Kati - Wto Sie 02, 2005 8:26 am

Ja ze swojej pani Joli byłam zadowolona:) Namiar - studio 56 Piotrkowska
inka999 - Wto Sie 02, 2005 9:19 am

KasiaK napisał/a:
namiry wysłane na priv


mogę tez prosic na priv?

Kasiawka - Wto Sie 02, 2005 9:24 am

inka999 napisał/a:
KasiaK napisał/a:
namiry wysłane na priv


mogę tez prosic na priv?


wysłane na priv

inka999 - Wto Sie 02, 2005 12:30 pm

Kasiu dzieki wielkie :iconpray:
monique - Wto Sie 02, 2005 2:57 pm

KasiaK napisał/a:
inka999 napisał/a:
KasiaK napisał/a:
namiry wysłane na priv


mogę tez prosic na priv?


wysłane na priv


ja też, ja też poproszę :D

[ Dodano: Wto Sie 02, 2005 3:03 pm ]
Kasiu serdecznie dziękuję :iconpray:

Pusiak - Czw Sie 04, 2005 3:15 pm

A ja własnie jestem po próbnym makijżu i fryzurze :) Fryzurka jest super, makijaż w sumie też (a jeszcze lepiej będzie jak sobie buzię oczyszczę :) ), chociaż przez to, że raczej sie nie maluję to muszę się do siebie przyzwyczaić :)
monique - Czw Sie 04, 2005 8:20 pm

ja też już jestem po próbnej fryzurze. N poczatku nie bylam pewna ale jak dzisiaj odbierałam gotową suknię i obejrzałam się w całej krasie z fryzurką to calośc bardzo mi się podobała. Jeszcze tylko próbny makijaż.
Mika - Czw Sie 04, 2005 9:05 pm

Pusiak a możesz zdradzić gdzie robiłaś próbną fryzurę i makijaż?
monique - Pią Sie 05, 2005 6:55 am

Mika napisał/a:
Pusiak a możesz zdradzić gdzie robiłaś próbną fryzurę i makijaż?


Tak, tak poprosimy :D

Pusiak - Pią Sie 05, 2005 11:58 am

Tak jak pisałam wcześniej, u tej charakteryzatorki. Co prawda KasiaK miała zastrzeżenia co do jej punktualności i rozkojarzenia, ale na miejscu wcale tego nie było widać :) Namiary podałam w którymś z poprzednich postów. Fakt, że nie jest tania, ale pracuje na dobrych kosmetykach :) Zarówno fryzura i makijaż trzymały się cały dzień i nie były zniszczone :)
Kasiawka - Pią Sie 05, 2005 12:00 pm

Pusiak napisał/a:
. Co prawda KasiaK miała zastrzeżenia co do jej punktualności i rozkojarzenia, ale na miejscu wcale tego nie było widać :)


no tak jak byłam u niej namiejscu tez było ok, ale jak ma dotrzeć do domu jest ciutke gorzej,
no i faktycznie nie jest tania

p.s. a jak będziesz u niej jeszcze raz w zakładzie, ma w swoim katalogu zdjęcia mojej siostry jako modelki, tak jej się moja Monika spodobała, ze zrobiła jej fryz za darmo na jakąś okazję za umieszczenie jej zdjęć w albumie.
Fryzura jest do góry, jakis kok chyba, blondynka, jasna bardzo

Pusiak - Pią Sie 05, 2005 12:00 pm

A jeszcze komentując wypowiedź Kasi dodam, że mnie uczesze i umaluje za 150 zł, ale umówiłam się z nią u niej w studio, być może z dojazdem wyszłoby nieco drożej

[ Dodano: Pią Sie 05, 2005 12:01 pm ]
Ok, Kasiu, postaram się obejrzeć katalogi :)

Kasiawka - Pią Sie 05, 2005 12:01 pm

Pusiak napisał/a:
A jeszcze komentując wypowiedź Kasi dodam, że mnie uczesze i umaluje za 150 zł, ale umówiłam się z nią u niej w studio, być może z dojazdem wyszłoby nieco drożej


no tak, ja pisałam, ze "zamawiałam" ją do domu, i wtedy koszt jest powyżej 200 zł :roll:

Pusiak - Pią Sie 05, 2005 12:02 pm

Otóż to :) A ja jadę do niej, bo jeszcze teściowa i przyszła szwagierka będą się u niej czesać i malować :)
tusia_queen - Sro Sie 10, 2005 10:40 am

ja miałam robioną już próbną fryzurkę, wyszła przepięknie,
nietypowy, przeplatany kok, zapłaciłam 60 zł w salonie,
pani uczesze mnie jeszcze raz przed ślubem za darmo
zeby przećwiczyć, by w dniu ślubu fryzura była perfekcyjna!!

jak znajdę zdjęcie, to wkleję

dodam, że właściwa fryzura ślubna też będzie kosztować 60 zł.
nie wiem tylko czy pani Ania dojezdza do domku??

a co do makijażu, to przyjedzie do mnie pani,
która została mi polecona przez znajomą
nie robię próbnego makijażu..
ryzykuję, ale jestem dobrej mysli
cena z dojazdem do mnie 100 zł.

inka999 - Sro Sie 10, 2005 12:37 pm

tusia_queen koniecznie proszę wklej tę fryzurę!!!
może ja wykorzystam ;-)
a długie masz włosy?

Mika - Pią Sie 12, 2005 7:38 pm

Dzisiaj miałam robioną próbną fryzurę i próbny makijaż i wyszło pięknie i fachowo. Jak ktoś mieszka na widzewie lub dojazd mu nie straszny to namiary podam na priv. Pod względem cenowym też jest super zapłaciłam za obie próby 50 zł :mrgreen:
Pusiak - Pon Sie 22, 2005 11:18 am

Mika wyslij namiary plisss :)
Kot - Wto Paź 04, 2005 3:30 pm

Ja makijaż próbny robiłam w Euro Stylu i byłam z niego zadowolona w 100%. Jednak zrobię jeszcze jeden w salonie, w którym będą mnie czesali. On jest blisko mojego domu i wolałabym mieć wszystko w jednym miejscu. Także w tą sobotę zrobię wersję testową poproszę o umalowanie wcześnie rano i będę sprawdzała trwałość make upu :wink:
joanna_25 - Wto Paź 04, 2005 4:02 pm

Ja też wolałabym mieć fryzjerkę i makijażystkę w jednym miejscu i nie za daleko.
Więc postanowiłam sobie zrobić próbną fryzurę i makijaż w osiedlowym salonie.Poszłam w sobotę (bo akurat miałam wesele).
Chciałam mieć polokowane lekko włosy i lekko upięte ,trochę rozpuszczone.Nie chciałam koka więc fryzjerka zrobiła mi loki ala pudel i poupinała z tyłu że wyglądało z przodu jak bym miała koka a z tyłu były takie potargane loczki.
Wkurzyłam się bardzo bo spędziłam tam ponad 2 godziny i już nie zdążyłam ułożyć sobie inaczej i musiałam tak pójść na wesele :?
A najbardziej wkurzyło mnie to że ja jej mówię że nie chcę mieć odsłoniętej twarzy bo głupio wyglądam a ona i tak swoje.Jeszcze mi na czubku natapirowała a ja mam pociągłą twarz więc wyobraźcie sobie jak wyglądałam.Moja siostra jak mnie zobaczyła to rykła śmiechem.
Wkurzyłam się i do makijażystki wogóle tam już nie poszłam.
Zapłaciłam 30 zł za próbna fryzurę a za prawdziwą miałabym już zapłacić 70 zł.Niech spadają.Wkurza mnie to że tyle nieuków wśród tych fryzjerów.Nie mają pojęcia o podstawowych rzeczach.Jak można osobie z pociągłą twarzą robić prawie irokeza na głowie??? :shock: :shock: zresztą po co mi tak natapirowała z tyłu,przecież i tak to pod welonem uklapnie a i tak niewiele będzie widać. :shock: nic chyba nie pomyślała ta fryzjerka zanim się zabrała do roboty i jeszcze mnie chciała od razu zapisać na 22 października(taka była zachwycona ze swojej pracy? :shock: )

Nie wiem...chyba pójdę jednak do tego Tesco.drogo ale może mają większe pojęcie o swojej pracy. :roll:

Żaneta - Wto Paź 04, 2005 9:15 pm

Wspólczuję szczerze!
Spróbuj jeszcze w Tesco!
Tam są na pewno mlode i energiczne osoby! :kciuki: :kciuki:

gambi - Wto Paź 04, 2005 10:39 pm

Joasiu bardzo Ci współczuje, wiem co to znaczy pojsc na wesele w fryzurze, w której nie czuje się samemu dobrze. Takim paniom nie powinno się płacic, może wtedy nauczyłyby się słuchać klientów :wink:

a tak na poważnie to na Twoim miejscu poszłabym do Tesco, ale chyba wcześniej wybrała się na próbną, żeby w dniu ślubu być już spokojna

Kot - Pią Paź 07, 2005 12:39 pm

No jutro w południę idę na 2 próbny makijaż. Tym razem w salonie gdzie będą mnie czesali w dniu ślubu. Mam tylko jeden problem - miała fantastyczne zdjęcie makijażu, który odpowiadał mi w 100%. To było zdjęcie z Elle chyba z poprzedniego numeru :roll: i zginęło mi :cryingtomato:
AiD - Pią Gru 16, 2005 6:57 pm

kilka propozycji

























Alma_ - Pią Gru 16, 2005 7:33 pm

Ten makijaż oczu jest świetny :smilegirl:


Kati - Pią Gru 16, 2005 10:25 pm

Moim zdaniem najładniejszy jest makijaż Salmy Hajek. Lubię tak podkreślone oczy :)
Agatka_P - Pią Gru 16, 2005 10:31 pm

Ta ma niesamowicie długie rzęsy ale to chyba są sztuczne



A mnie się ten podoba


Edi - Pią Gru 16, 2005 10:35 pm

Mnie się najbardziej podoba drugi makijaż, chciałabym taki na mój ślub. Jest po prostu super. Mamy chyba z Agatką P podobne gusta. :lol:

ps. AiD dzieki za liczne inspiracje :lol:

AiD - Pią Gru 16, 2005 11:29 pm

prosze bardzo :) moze rzeczywiscie ktos znajdzie cos dla siebie :)


















Kot - Sob Gru 17, 2005 2:21 pm

A mnie zdecydowanie i bezapelacyjnie zachwycił ten:

Alma_ - Sob Gru 17, 2005 2:24 pm

Makijaż faktycznie ładny, ale kolory chyba nie dla mnie :?

Zwłaszcza szminka - ani to naturalna, ani wyrazista - nie lubię takich półśrodków. I ten chłodny brąz na powiekach - to samo. Jak brąz to ma być cieplutki jak dla mnie :D

Trochę brakło chyba koncepcji i choć jest nieskazitelny - brak mu charakteru.

Kasiawka - Pon Gru 19, 2005 11:32 am

Agatka_P napisał/a:
Ta ma niesamowicie długie rzęsy ale to chyba są sztuczne


Obrazek

makijaz ładny, ale jak ukazało mi się to zdjęcie to się przestraszyłam jakoś za blisko , za wyraźnie, za centralnie :roll:

Alma_ - Czw Gru 22, 2005 8:57 pm

A ten?
Pusiak - Pią Gru 23, 2005 10:07 am

Całkiem fajny, tylko zdjecie skopane :)
Kot - Pią Gru 23, 2005 10:26 am

Pusiak napisał/a:
Całkiem fajny, tylko zdjecie skopane :)


Pusiaczku jak to skopane?

Alma_ - Pią Gru 23, 2005 10:37 am

No właśnie, ja też nie za bardzo rozumiem, o co chodzi... :?
AiD - Pią Gru 23, 2005 12:31 pm

dziwnie zrobione i wyglada jak retuszowane komputerowo...

ale makijaz ok :P

Pusiak - Pią Gru 23, 2005 1:14 pm

Oświetlenie mi sie nie podoba :) Część twarzy jest źle oświetlona, przez to modelka ma taki cień na nosie i wygląda jakby nos miała krzywy.... Nie wiem, może sie czepiam, ale tak to dla mnie wygląda :)
Żaneta - Pon Gru 26, 2005 10:46 am

Makijaże w klejone przez AID są po prostu suuuper i nie tylko na wlasny ślub,muszę wypróbować... :lol:
Zwlaszcza te:



aggna - Sro Sty 11, 2006 8:11 pm





Agatka_P - Sro Sty 11, 2006 10:15 pm

Aggna te 2 pierwsze makijarze są cudne
aggna - Czw Lut 02, 2006 10:32 pm








Linka - Pią Lut 03, 2006 8:49 am

Makijaże fajne, ale jaka super fryzurka - ta króciutka :D
aggna - Pią Lut 03, 2006 2:50 pm

Linka napisał/a:
Makijaże fajne, ale jaka super fryzurka - ta króciutka :D


Mi tez sie te fryzuki podobaja :D

AiD - Pią Lut 03, 2006 3:05 pm

jeszcze kilka














vaniliaxxx - Wto Lut 21, 2006 9:32 pm

Na ślub będzie mnie malowała siotra mojej druhny...i strasznie się tego boję :? Nigdy nikt mnie nie malował - zawsze sama starałam się uczyć i testować na sobie nowe pomysły... Ale jestem zacofana... :( Już niedługo makijaż próbny... zobaczymy jak wtedy będę wyglądać :)
szczako - Sro Lut 22, 2006 1:15 pm






kokosek2 - Nie Lut 26, 2006 11:56 am

Witam wszystkich. Jestem tu nowa a że temat mnie także dotyczy z zainteresowaniem przeczytałam Wasze posty. Sama poszukują makijażystki / wizażystki która zrobiłaby mi makijaż ślubny a wcześniej próbny oczywiście. Zalezy mi zeby makijaż nie rozpłynął siena mojej przetłuszczającej sie cerze. Najchętniej chciałabym żeby przyjechała do domu. Poproszę o namiary na wypróbowane makijażystki w rozsądnych cenach - do 50zł maksymalnie. Chyba powinnam sie pospieszyć bo ślub juz za 2 mieś. Pozdrawiam :-)
Agatka_P - Nie Lut 26, 2006 12:03 pm

Zapraszam cię do działu Powitania
kryszka - Nie Lut 26, 2006 12:03 pm

Tutaj znajdziesz polecane makijażystki: :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3515, ale z tego co widzę to do 50 zł będzie trudno.
kokosek2 - Nie Lut 26, 2006 12:35 pm

kryszka napisał/a:
Tutaj znajdziesz polecane makijażystki: :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3515, ale z tego co widzę to do 50 zł będzie trudno.

Ja już na tym formum czytałam o 40zł tylko nie pamętam gdzie dokładnie. Mam jedna taką panią ale nigdy nie sprawdzałam jak jej makijaz wygląda a wolałabym kogoś poleconego - a co do cen to liczę że zmieszcze sie w 50zł.

szczako - Pon Mar 13, 2006 2:19 pm




pscoolka - Wto Lut 12, 2008 4:40 pm

a co powiecie na to:
1

2

3

4

5

marysia - Wto Lut 12, 2008 5:23 pm

na trzecim zdjęciu to jest ta sama dziewczyna??

jak tak to ja normalnie nie wierzę że z takiej szarej myszki zrobili taka ładną dziewczynę.

pscoolka - Wto Lut 12, 2008 5:43 pm

wyglada na ta sama....

moim zdadniem makijaż moze zdziałać cuda....:)

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 7:33 pm ]
jeszcze kilka propozycji jakie udało mi się znaleźć:





[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 7:53 pm ]





[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 8:18 pm ]
















[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 8:47 pm ]


[ Dodano: Czw Lut 14, 2008 12:19 pm ]
i jeszcze kilka
1
2

megi - Pon Lut 18, 2008 2:19 pm
Temat postu: makijaz
moje propozycje
usunelam fotki bo nie zauwazylam ze to byl slubny hehe wstawie niebawem slubne to byly moje dzienne i wieczorowe

tofee - Pon Lut 18, 2008 6:55 pm

Jak dla mnie stanowczo za bardzo sylwestrowe ...
owieczka_foto - Pon Lut 18, 2008 7:11 pm
Temat postu: Re: makijaz
megi napisał/a:
moje propozycje


brakuje mi w tych propozycjach delikatności.

Emi - Pon Lut 18, 2008 8:22 pm

Cytat:
brakuje mi w tych propozycjach delikatności.


Zgadzam się w 100%. według mnie na ślub makijaż powinien być delikatny, stonowany. Nie powinien razić. A poza tym taki kolorowy i błyszczący makijaż nie pasuje do białej, czy nawet ecru, sukni ślubnej.

megi - Pon Lut 18, 2008 9:44 pm

bo ten makijaz nie jest slubny hehehehe eja sie tak maluje na codzien ....................... :D :D

[ Dodano: Pon Lut 18, 2008 9:45 pm ]
wstawie slubne ,,,,, te makijaze sa na wyjscie na codzien piatkowa kolacja disco itp :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 12:38 pm ]
moje dwie propozycje

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 3:18 pm ]
i tutaj

MalaJu - Sob Kwi 12, 2008 12:47 am

dorzucam:




doni_iza - Sro Kwi 16, 2008 11:54 am

To ja tez dorzucam kilka propozycji :)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.

sistermonn - Sro Kwi 16, 2008 1:29 pm

A może coś takiego?
Trismegista - Pon Cze 02, 2008 11:40 pm

jakie ja mam szczescie, ze moja mama jest kosmetyczka :D :D:D
Niebieskooka - Pią Sie 08, 2008 12:51 pm

ja bym chciała jakiś makijaż podkreślający mój kolor oczu....widziałyście gdzieś taki?, że oczy niebieski są jeszcze bardziej niebieskie?
:roll:

[ Dodano: Pią Sie 08, 2008 12:54 pm ]
na codzień maluję się tak:

no ale do slubu to troche bez sensu umalowac się tak jak zwykle...

paulposz - Wto Sie 19, 2008 3:48 pm

no to pięknie:) Bo ja mam jedno oko niebieskie a drugie brązowe. I co zrobic z tym fantem:)
Kati - Wto Sie 19, 2008 3:54 pm

O jaaa :) to świetnie! Jak Husky :mrgreen:

Jedna moja uczennica tak ma - Karina. ?liczna kobitka rośnie!

paulposz - Wto Sie 19, 2008 4:48 pm

Taaaaaaaaa:) właśnie jak husky:) Ale dobrze, że to ktos się będzie martwić, które podkreślić żeby drugie nie było nie z tej parady :)
megi - Sob Wrz 13, 2008 11:17 pm

dzis robiłam cala stylizacje łącznie z doborem wiazanki kwiatow we włosy makijaz i fryzura, oczy zostały podkreslone dosc wyraznie i wyszlo super, i nikt nie mówił że ślubny to ma byc delikatny i zauwazylam ze dziewczyny sie czesciej decyduja na mocniejsze oko, sztuczne kepki czy kryształki swarovskiego w makijażu :) a zdjecia są wtedy ładne wyrażne :) wstawiam zdjecie bez korekt , programow graficznych,
pierwsze z krysztalkami i kępkami:)

555 - Sob Wrz 13, 2008 11:23 pm

Megi, swietnie!
rusałeczka:) - Nie Wrz 14, 2008 10:06 pm

pięknie :D Megi własnie obejrzałam twoją stronke internetowa i jestem zachwycona co potrafisz wyczarowac :) 22.08.09 r. chetnie oddałabym swoja twarz w twoje rece :D
Pod koniec roku bede w Polsce, takze mozesz spodziewac sie mojego telefonu :D Pozdrawiam serdecznie - Monia

megi - Nie Wrz 14, 2008 11:33 pm

miło mi to czytać..........dziękuję :) jeżeli ktoś mnie zaufa i pozwoli dograć reszte wychodzi to całkiem fajnie:) mam jeszcze dużo propozycji indywidualnie dla każdej osoby, sukni, stylu,i wszystkich waznych dodatków:) to wkleję jeszcze pare propozycji:) zdjecia nie są poprawiane ani retuszowane)
magdasid - Pon Wrz 15, 2008 6:30 pm

Megi, potrafisz robić cuda :)


P.S. Już wiem, skąd Cię znam 8)

megi - Pon Wrz 15, 2008 9:04 pm

magdasid, magdasid, skąd mnie znasz:) pozdrawiam
magdasid - Pon Wrz 15, 2008 10:33 pm

Przychodziłaś do sklepu na piotrkowskiej jak jeszcze w nim pracowałam :)
caixa - Sro Wrz 17, 2008 10:44 pm

O widzę znajome zdjęcia :) Hihi... Pozdrawiam Megi ;) Makijaże rewelacja
megi - Sob Wrz 20, 2008 11:16 pm
Temat postu: i cos nowego
a to dzisiejsze i z tego tygodnia:) ciemne oczki coraz częściej są preferowne przez młode, przy bialej , jasnej sukni staja sie mniej wyrazne:) i sa głownym podkresleniem w makijazu slubnym, druga wersja próbna do wiazanki pomaranczowe kalie, jarzebina i zielone dodatki:)
Kociadło - Nie Wrz 21, 2008 10:22 pm

sliczne te makijaże najbardziej podoba mi się ten ostatni:)
Niusia80 - Pon Wrz 22, 2008 3:35 pm

Lubię wyrazisty makijaż ,ale jak dla mnie dwa pierwsze zdjęcia nie pasują do sukni ślubnej - no chyba, że do bardzo ekstrawaganckiej.
megi - Pon Wrz 22, 2008 6:19 pm

a własnie nie do ekstrawaganckiej ale gładkiej delikatnej nie przesadzonej wszystko zalezy od dodatkow i ewentualnych prosb klientek:) skoro tak chca to maja:)a ja prezentuje mozliwosci i technike makijazu:) dla kazdego cos innego:) ile z dziewczxyn dodaje tu zdjeciia kocich oczkow, a ktos inny powie ze za mocne , a wiekszosc z tych katalogow to wyrazne makijaze, mloda ma byc widoczna a jasna suknia zabiera kolor i makijaz traci o pare tonow w kolorze:) ale trzeba sie pierw przkonac:)
Starlet81 - Pon Wrz 29, 2008 1:11 am

Ja uwielbiam mocny i ekstrawagancki make up i dlatego te prezentowane przez Megi bardzo mi się podobają! To samo dotyczy obrączek ślubnych- wcale nie muszą być z klasycznego żółtego złota. A wracając do makijażu...w moim miescie niestety moge zapomniec o takim jaki sobie wymarzyłam:-( Szkoda, ze z Kutna do Łodzi jest jednak te 50 km a w dniu ślubu chyba liczy się kazda minuta.

Wielki pokłon w stronę Megi!

fiona83 - Pon Wrz 29, 2008 11:15 am

megi napisał/a:
ile z dziewczxyn dodaje tu zdjeciia kocich oczkow, a ktos inny powie ze za mocne , a wiekszosc z tych katalogow to wyrazne makijaze


Ano właśnie.
Wolę mocniejszy (ostrzejszy) makijaż niż styl wańki-wstańki tj. różowe "okrągłe" policzki i koralowe usta :)

megi - Sro Paź 01, 2008 11:17 am

a tutaj propozycja RÓZNE ,

[ Dodano: Sro Paź 01, 2008 12:03 pm ]
I :)

veroni - Sro Paź 01, 2008 12:08 pm

Megi jaki piękny kolorek na 4 ostatnim zdjęciu :) mogłabyś zdradzić nazwę i numer :)
megi - Sro Paź 01, 2008 1:13 pm

to jest czarne oko z glitterem fioletowym, eyelinerem fuksja:) kaciki srebro brokat:)
dodaje jeszcze fotkę jednej pięknej młodej :)

[ Dodano: Sob Lis 01, 2008 2:45 pm ]
coś wam pokaże, wszystkie wstawiane zdjęcia sa obrabiane chociaż minimalnie w photoshopie, ani jeden oprócz waszych ślubnych nie jest prosto z aparaciku, takie wygladzenie twarzy , ukrycie efektów lampy czyni cuda, co nie ma tak dużo wspólnego z tym co jest w naturze

wstawiam dla porównania


sama czytam fora wizażu, i jestem w szoku jak ludzie sie na to nacinają, ale dla celów marketingowych widocznie trzeba takimi zdjęciami operowac

wstawiam po dwa zdjecia przed obrobka i po i mozna naprawde cuda robic, nawet zmienic caly makijaz:) tu sa tylko korekty

[ Dodano: Sob Lis 01, 2008 2:51 pm ]
dodaje fotki

olenka3108 - Pon Lis 17, 2008 10:42 am

Cześć dziewczyny!!!
jestem nowa na forum ale bardzo was proszę o namiary na jakąś dobrą makijażystkę bo mam tłustą skórę i boję się zeby makijaż nie spłynął mi po 2 godzinach!!!
Bardzo prosze o namuary na sprawdzone makijażystki!!!

Niebieskooka - Sro Lut 25, 2009 9:40 pm

kilka propozycji makijażu :






dla zwolenniczek mocnego



dla przeciwwagi










caixa - Sro Lut 25, 2009 11:47 pm

Ten makijaz Christiny to calkiem fajna sprawa... Ciemna kredka i jasne cienie... Do tego np kepki rzes... Bardzo fajnie moze to wygladac :)
Laura - Czw Lut 26, 2009 12:48 pm

Niebieskooka napisał/a:
ja bym chciała jakiś makijaż podkreślający mój kolor oczu....widziałyście gdzieś taki?, że oczy niebieski są jeszcze bardziej niebieskie?
:roll:

[ Dodano: Pią Sie 08, 2008 12:54 pm ]
na codzień maluję się tak:
Obrazek
no ale do slubu to troche bez sensu umalowac się tak jak zwykle...


Najlepiej podkreślić je brązem, wtedy oko jest jeszcze bardziej wyraziste. Sama tak się maluje i optycznie wydaje mi się większe. A co do intensywności to zdecydowanie wolę mocniejsze chociaż nie wiem czy do ślubu będzie odpowiedni :kwasny: . Chciałabym mieć też sztuczne rzesy a co do ust to bardzo delikatnie.

caixa - Sob Lut 28, 2009 6:02 pm

A może makijaże z cyrkoniami i innymi świecidełkami :)








I jeszcze kilka innych propozycji





owieczka_foto - Sob Lut 28, 2009 6:12 pm

caixa napisał/a:
A może makijaże z cyrkoniami i innymi świecidełkami :)


tragiczne:(

magdasid - Sob Lut 28, 2009 6:45 pm

Podobają mi się dwa: drugi od dołu oraz granatowy :) Ale nie na ślub oczywiście :) Noooo, może ten fioletowy, ponieważ lubię mocno zrobione oczy i jest to zawsze najmocniejszy akcent w moim makijażu :)
izunia_82 - Sob Lut 28, 2009 8:52 pm

A mi się bardzo podoba ten pierwszy, trzeci i piąty od góry.
caixa - Nie Mar 01, 2009 9:50 pm

No to jeszcze kilka :)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7. (mój faworyt :smile: )

Yoanna - Sro Mar 04, 2009 9:03 pm

Jak dla mnie 5 i 7 the best of caixa
agniecha139 - Pon Mar 09, 2009 11:01 am

5 i 7 rzeczywiscie sa najlepsze.
Pytanie tylko kto rzeczywiscie tak umaluje?
Na codzien prawie sie nie maluje czasami rzesy i jakis blyszczyk. Ostatnio na wesele kolezanki postanowilam pojsc do kosmetyczki zeby pozadnie mnie umalowala. Na obrazku wygladalo to podobnie do 5 w rzeczywistosci .... porazka.

ava - Pon Mar 09, 2009 11:21 am

Agniecha139, wydaje mi się, że takie sytuacje często się zdarzają. Dlatego ja za bardzo nie zaprzątam sobie głowy przeglądaniem fotek makijaży, bo tak naprawdę to nie wiadomo czy ten co wygląda świetnie na zdjęciu będzie do mnie pasował :roll: Mam nadzieję, że makijażystka, którą wybiorę, będzie sama umiała dopasować odpowiedni make-up do mojej urody, z pewnymi małymi wskazówkami z mojej strony, dotyczącymi tego czy chcę być mocno czy raczej delikatnie umalowana.
Malwina_łódź - Sob Mar 14, 2009 7:45 am

Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią. Moja makijażystka ma drogę wolną. Moją sugestią jest tylko to, żeby był to delikatniejszy makijaż.
MalaJu - Sob Mar 14, 2009 4:00 pm

bo prawda jest taka, ze każda ma inna twarz i cięzko dobrać jakieś zdjęcie tak, żeby było nam w tym NAPRAWDĘ ładnie. Ja swojej pokazalam zdjecia. Oczywiscie natychmiast powiedziała, ze nie będzie mnie malowac z fotki, bo to bez sesnu. Wiec nadmienilam tylko, ze jak widzi po moich wyborach, preferuję delikatny makijaż a nie na Dode :lol: i umalowała mnie po swojemu acz delikatnie - i oto chodzilo :)
calineczka - Pon Maj 25, 2009 8:52 am

Ja tez jestem zwolenniczka mocniejszego makijazu. I taki tez bede miala na moim weselu. Moj wymarzony znalazlam na YouTube. :D Podaje linki.
1 czesc:

http://www.youtube.com/wa...8749&feature=iv

2 czesc:

http://www.youtube.com/wa...6900&feature=iv

Mudik - Pon Maj 25, 2009 10:44 am

1 i 7 od caix są super! a ja nadal nie mam PW z namiarami na wizażystki które polecacie i które przyjeżdzają do domu :cry:
Laura - Pon Maj 25, 2009 3:13 pm

Ja też wolę oko mocniej podkreślone. A co do zdjęć to każda z nas ma inny typ urody, inne przyzwyczajenia, inną suknie i dodatki więc nie wydaje mi się, że trzeba sie sugerowac zdjęciami....mogą być one ewentualnie podpowiedzią dla wizażystki i podpowiadac jej to na co zwrócic uwagę. Zresztą te zdjęcia sa pewnie bardzo zretuszowane albo robione komputerowo więc to też inaczej. Każde z tych zdjeć jest idealne a nie oszukujmy się same nie mamy tak pieknej, gładkiej cery itp.
Karolka_23 - Wto Cze 16, 2009 4:57 pm

Laura napisał/a:
Ja też wolę oko mocniej podkreślone. A co do zdjęć to każda z nas ma inny typ urody, inne przyzwyczajenia, inną suknie i dodatki więc nie wydaje mi się, że trzeba sie sugerowac zdjęciami....mogą być one ewentualnie podpowiedzią dla wizażystki i podpowiadac jej to na co zwrócic uwagę.

Jestem tego samego zdania.
Doświadczona i znająca się na rzeczy makijażystka powinna dobrać makijaż do naszego typu urody, sukni, itp itd, biorąc również pod uwagę nasze małe sugestie co do tego, jak byśmy chciały, żeby mniej więcej wyglądał.

Debussy - Wto Cze 23, 2009 10:43 am

A to moja propozycja makijażu ślubnego, robiona przez wizażystkę ze studia "Cztery Pory Roku" przy Piotrkowskiej 39 ( http://www.wizaz-net.pl )


Karolka_23 - Nie Cze 28, 2009 9:56 am

Ja przedstawię dwie propozycje makijażu ślubnego ze "Studia Piękna" w hotelu "Reymont" przy ul.Legionów 81, w którym będę robić swój makijaż do ślubu :)

1

2

[ Dodano: Nie Cze 28, 2009 10:39 am ]
Inne propozycje:

1

2

3

4

5

megi - Pią Lip 31, 2009 4:56 pm

praktycznie kazdy makijazmoze byc slubnym, zalezy od osoby stylu, dodatkow, urody
makijaze ktore zalanczacie czesto sa mocne i wyrazne, i fajnie wtedy przy jasnej sukni welonie ,nie zlewa sie wszystko jest punkt zaczepienia oko:) suknia zabiera 2-3 tony makijazu a swiatlo zolte ( salowe) z dziennego ok 2 tonow, wiec makijaz staje sie bardzo delikatny i czestopraktycznie niewidoczny na zdjeciach, dlatego proba, po probie foto w swietle dziennym, i wieczorkiem foto przy zapalonym swietle.... wtedy macie porownanie i wiecie , jak ma to wygladac, ,dokladajac biala koszule, badz ecru jeszcze wiecej wam to rozjasni sprawe


Usunęłam załączony plik zawierający treści reklamowe.Mischellka

slonko7322 - Wto Wrz 08, 2009 11:05 am

Jelonek napisał/a:
p.Małgosia ma najróżniejsze kosmetyki , m.in ziemie egipską , a koszt makijażu to 40 zł


A możesz podać namiary? Będę wdzięczna :)

Malena - Wto Lis 10, 2009 12:11 am

Rozumiem poglad, mówiący, że makijaż ślubny powinien być delikatny, ale się z nim nie zgadzam. Ok, tapeta na twarzy, tona pudru i kapiące smoky eyes to przesada, ale makijaż slubny powinien byc wyrazisty. Wszyscy patrzą na panne młoda, a zdjecia zostają na całe życie. Jeśli panna mloda nie maluje sie na codzień, to w delikatnym makijażu zachwyci, Ja maluję się dość mocno i chcę, by na slubie gości widzieli różnicę.

Moje inspiracje:

monika_zyga - Pią Lis 20, 2009 9:13 pm

Makijaże bardzo ladne, ale jak dla mnie za mocno, bo ja nie maluje sie az tak. Jesli ktos na codzien ma taki makijaz to bedzie pasowac. Podoba mi sie 2 :)
malwa88 - Nie Lis 22, 2009 7:38 pm

A ten bardzo mi się podoba ;)
mjmj2010 - Pon Lis 23, 2009 12:08 pm
Temat postu: a co sądzicie o takim makijażu ?
a co sądzicie o takim makijażu ?
agulka1989 - Pon Lis 23, 2009 1:38 pm

mjmj2010, śliczny ale nie wiem, czy nie jest za mocny jak na ślub...
ja chyba jestem za delikatnym makijażem ślubnym :)

mjmj2010 - Pon Lis 23, 2009 2:36 pm

agulka1989, tylko, że ja na co dzień mam oczy dość mocno podkreślone więc na ślub nie mogę mieć mniej heheh dlatego takiego makijażu szukam :)
agulka1989 - Pon Lis 23, 2009 10:12 pm

ja właściwie też dość mocno się maluję na co dzień ale na ślubie chciałabym wyglądać delikatnie i subtelnie :)
ale jeśli lepiej czułabyś się w mocniejszym makijażu to taki zrób, przecież to Ty masz się czuć w tym dniu piękna :)

lilly78 - Wto Lis 24, 2009 11:38 am

zajmuję się zawodowo makijażem i zawsze jak spotykam się z klientką dopytuję się jak maluje się na codzień, czy w ogóle się maluje, bo dalej od tego będzie zależał makijaż ślubny. Staram się nie malować zbyt delikatnie osób, które na codzień mają mocniejszy makijaż, bo wtedy będą się czuły jakby go zupełnie nie miały i nie będzie im to się podobać, a wiadomo, że panna młoda jest w dniu ślubu najważniejsza (no i pan młody :) ). I na odwrót gdy przychodzi do mnie dziewczyna, która na codzień tylko maluje rzęsy albo nakłada błyszczyk, to raczej nie zaproponuję jej drapieżnego smokey eyes.
agulka1989 - Sro Gru 02, 2009 8:59 pm

a co powiecie na coś takiego??
1.
2.
3.
4.

[ Dodano: Sro Gru 02, 2009 9:04 pm ]
5.
6.

[ Dodano: Sro Gru 02, 2009 9:08 pm ]
7.

[ Dodano: Czw Gru 03, 2009 12:14 pm ]
i jeszcze ten mi się podoba, choć nie wiem czy jest to makijaż na ślub...

niesia2708 - Sob Gru 05, 2009 10:17 pm







[ Dodano: Sob Gru 05, 2009 10:18 pm ]
agulka1989, bardzo podoba mi się Twoja 4 propozycja :)

Klaudynka - Czw Gru 17, 2009 12:47 pm

Delikatnie i subtelnie:


katrina - Sro Lut 10, 2010 1:44 pm

będę nadal wychwalać megi :D

tak mnie wyczarowała



http://images40.fotosik.p...d9d1778dmed.jpg

myszadm - Pią Maj 07, 2010 4:59 pm

proponuję zajrzeć też tu:

http://www.snobka.pl/dzial/263

jest sporo fajnych propozycji dla każdego.

Stokrotka812 - Czw Cze 03, 2010 9:26 pm

Na co dzień się raczej nie maluję, używam tylko podkładu i ewentualnie brązu na policzki.
Podobnie jak dziewczyny uważam, że w dzień ślubu można zaszaleć i mieć wyrazisty makijaż. Jeżeli panna młoda ma się czuć źle i mało wyraziście to niech zrobi sobie makijaż taki jak chce. Ja zamierzam postawić na oczy i zaszaleć ze sztucznymi rzęsami, bo moje niestety są króciutkie i powiem szczerze, że tyle mi wystarczy + dobra baza oczywiście, bo nie mam zamiaru się świecić :razz:

Klaudynka - Sob Gru 11, 2010 7:23 pm

Ten makijaż bardzo mi się spodobał, no ale ja lubię takie delikatne i subtelne:


Magda-lena - Czw Sty 20, 2011 11:00 pm

Moja propozycja.
Pozdrawiam

megi - Czw Sty 20, 2011 11:52 pm

to kilka moich zapodam:)

[ Dodano: Czw Sty 20, 2011 11:55 pm ]
i jeszcze kilka:)

[ Dodano: Czw Sty 20, 2011 11:58 pm ]
:) i jeszcze

[ Dodano: Pią Sty 21, 2011 12:15 am ]
i jeszcze cos znalazlam , wszystko moze byc i slubne i wieczorowe, zalezy dla kogo, do czego, i co lubimy:)

Magda-lena - Pią Sty 21, 2011 10:23 pm

Chętnie dodam więcej,jak tylko odzyskam zdj. z dysku(ponieważ padł).
Pozdrawiam.

[ Dodano: Sro Sie 24, 2011 12:07 am ]
Odświeżam temat

[ Dodano: Wto Sty 10, 2012 1:20 pm ]
Propozycje

[ Dodano: Wto Sty 10, 2012 1:24 pm ]
Przepraszam za zdublowane zdjęcia.

grejpfrut - Czw Lut 02, 2012 11:33 am

czerwono :)


demonka - Czw Lut 02, 2012 3:22 pm

śliczne te makijaże wstawione przez megi
grejpfrut - Czw Lut 02, 2012 9:48 pm

Wrzucam jeszcze raz, bo coś się skopało ;)




cotumka - Wto Wrz 11, 2012 12:59 pm

a ja uwielbiam makijaże Kim Kardashian!






Ten ostatni skradł moje serce :smile:

bambolea - Nie Sty 06, 2013 9:50 pm

Ja bym chciała mieć albo w kolorze brązu, albo fioletu :)



I propozycje dla bardziej odważnych:





zdjęcia z makeupbee.com


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group