Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy

Madlen_ - Pon Paź 20, 2003 11:34 am
Temat postu: Fryzjerzy, kosmetyczki - adresy
Fryzjer: "DAREK" na ul. Próchnika przy Zachodniej...fryzjerka ma na imię Damiana ładnie ścina i czesze koki.(fryzura - kok 60zł; balejage 120zł)

Warto byłoby zrobić próbną fryzurę(płatna 100% lub jakąś część), wtedy będziemy pewne czy nam się to podoba czy nie..pozatym lepiej odżałować parę groszy i iść do lepszego bardziej renomowanego salonu, bo pracują TAM profesjonaliści.

Makijaż: Studio Jamajka ul. Lutomierska 21 (Gosia) pracowała w "filmówce"..zna się na rzeczy. tel. 654-88-37. (koszt makijażu ślubnego 50zł-można też zrobić zabiegi kosmetyczne i paznokcie).

Majaa - Wto Paź 21, 2003 9:47 am

A ja nie polecę fryzjera, bo mi by się fryzura rozleciała gdyby nie moja kuzynka i lakier. Generalnie mój ulubiony fryzjer nie popisał się w tym dniu.

Co do makijażu robiłam na Obywatelskiej przy al. Politechniki (zaraz prawie na rogu). Po próbnym nie byłam zbytnio zachwycona, ale ponieważ mało było czasu a ja nie jestem z tych co wybrzydzają :D to i właściwy tam robiłam. I ten wyszedł rewelacyjnie. Super ekstra - to opinia mojego męża.

I jeszcze jedna przestroga jakbyście chciały usuwać jakieś znamina, włókniaki to zróbcie to na przynajmniej 6 miesięcy przed ślubem. Ja miałam blizny po laserowym usunięciu "pypci" z szyji, które trzeba było zamaskować. Teraz już tych blizn nie widać wcale.

Edyta - Sro Gru 03, 2003 3:21 pm
Temat postu: adresy
dziewczyny wpisujcie tutaj adresy kosmetyczek !! !
myśle, że przyda sie także adres pani , która umalowała by nas wyjatkowo na ten wspaniały dzień!!

lucky72 - Sro Gru 17, 2003 11:13 am

Edytko ja już sobie wybrałam kosmatyczke i fryzjera ale polecić go mogę jak mnie uczesze i bede super zadowolona bo malo nie bierze jak sobie policzylam to za balejaz dwukolorowy obcięcie włosów potem makijaż ślubny, uczesanie ślubne i przybranie włosów co mnie uszczęsliwia bo nie muszę sama za tym chodzić kosztować mnie będzie 350 zł chociaz to może i względne ale dla mnie to dużo. Jak będe wyglądać to mogę powiedziec dopiero po 10 stycznia. I z albo z calego serca polece albo powiem zebyscie omijaly ten salon z daleka. Także trzymaj się.
Edyta - Sob Gru 20, 2003 11:56 pm

oczywiscie ze poczekam na mini recenzje

jednak musze powiedziec ze fryzjerzy mnie nie interesuja gdyz mam swojego (od 8 lat!!)
jest rewlacyjny......no i niesamowice przystojny hihihi
a tak na powaznie to juz czesal mnie z 20 razy na rozne imprezy i nie zmienie go do konca zycia

Mi - Nie Gru 21, 2003 8:08 pm

Edytko pochwal się swoim fryzjerem, napisz o nim coś więcej.
Edyta - Pon Gru 22, 2003 2:10 am

cos wiecej tzn. o jego talencie, o znajomosciach z nim czy o tym jak ?
naprawde jest super
nie tylko pod wzgledem swojego talentu, ale takze pod wzgledem charakteru
bardzo jestem z nim zaprzyjazniona ... no i nauczyl mnie paru sztuczek fryzjerskich



NIE ODDAM GO NIKOMU!!!!! :D

lucky72 - Pon Gru 22, 2003 1:39 pm

a nie nazywa się czasem Przemek :?:
Edyta - Pon Gru 22, 2003 7:39 pm

no nie lucky , nie przemek

ale Tomek

Asiek - Czw Sty 08, 2004 12:12 pm

Byłam raczej średnio zadowolona z fryzury, z makijażu już bardziej (zwłaszcza w porównaniu z próbnym, gdzie pani widziała mnie w różowych odcieniach, których nie znoszę na mojej twarzy!). A może to ja jestem zbyt samokrytyczna?
W każdym razie nie pomogę Wam w tej kwestii, bo nie znam innych kosmetyczek z własnego "przetestowania".

Mi - Pon Kwi 12, 2004 5:31 pm

Salony Urody:

1. Inflancka 40
2. Tasmana 6
3. Armii Krajowej 44 bl. 396


Salony Fryzjerskie:

1. Piotrkowska 39
2. Bartoka 57 bl. 454
3. Łagiewnicka 106
4. Legionów 57

Ania - Wto Kwi 13, 2004 4:42 pm

A czy byłyscie może kiedys u kosmetyczki w Lagunie na Wspólnej, bo ja dostałam na zająca od ciotki jakies bony rabatowe na zabiegi kosmetyczne ale nigdy tam nie byłam. Czy ktoś coś o ich usługach może mi powiedzieć.
Kiwax - Czw Kwi 29, 2004 12:02 pm

Mogę polecić maleńki salonik - AGNES, na Wojska Polskiego, niedrogo i bardzo dobrze - dziewczyna ma na imię Lidka. Sprawdzona na 100 sposobów. Ma dryg.

Chodziłam jeszcze do Laurenta na Piotrkowskiej niedaleko Saspolu. Pani Kasia - tyle, że tam kosztowało wszystko 3 razy drożej.


Kosmetyczkę mam, ale nie wiem jak maluje. Na Łagiewnickiej przy Rynku Bałuckim, obpok Pizzerii.

lesia - Czw Kwi 29, 2004 7:25 pm

Kiwax napisał/a:
Mogę polecić maleńki salonik - AGNES, na Wojska Polskiego, niedrogo i bardzo dobrze - dziewczyna ma na imię Lidka. Sprawdzona na 100 sposobów. Ma dryg.



A gdzie na woj pol?

Kiwax - Czw Kwi 29, 2004 10:40 pm

Idąc od Franciszkańskiej do Placu Kościelnego po lewej stronie. Przed ul. Młynarską. Maleńki i wcale nie ekskluzywny salonik. Numeru nie pamiętam. Jakbyś tam trafiła, to możesz powiedzieć, że nasłała Cię klientka od zielonych pasemek :lol: :lol:
pipi - Pią Kwi 30, 2004 9:47 am

Teraz będzie tam pełno takich od klientki z zielonymi pasemkami :lol:
anna.b - Sob Maj 22, 2004 1:22 am

Drogie Forumki, moge podac kontakt do wizazystki, ktora bedzie mnie malowala do slubu. Pracuje na wysokiej jakosci kosmetykach, jest profesjonalistka w swojej dziedzinie. Jesli ktos bedzie zainteresowany, to przesle namiary na priv. :girl :
Edyta - Sob Maj 22, 2004 11:56 am

Ja już wiem, że będzie mnie malaowała ta sama kobitka co moją siostrę!!

Fakt, że dużo bierze za taką usługę, ale efekty są niesamowite!!!

W dodatku powiem, że siostra nie miała próbnego makijażu :lol:

Ania - Pon Maj 24, 2004 9:06 am

Aniu ja poproszę o te namiary.
pipi - Pon Maj 24, 2004 10:51 am

Ja też, ja też
poproszę :D

anna.b - Wto Maj 25, 2004 12:56 am

Ania, Pipi i Jelonek! Namiary wyslalam Wam na priv. Dajcie znac, czy doszly, bo cos mi chyba szwankuje z wiadomowsciami :hmm :
SaraLee - Pon Cze 21, 2004 1:57 pm

Jeśli chodzi o fryzjera, absolutnie odradzam salon BARBARA na Placu Słonecznym. Poleciła mi go koleżanka - chciałam zrobić sobie pasemka i przy okazji próbną fryzurę. Umówiłam się na 12, byłam tam kilka minut przed czasem. Pani poleciła mi usiąść i poczekać, następnie przez 25 minut nikt nie zwracał na mnie uwagi. Strasznie się zdenerwowałam, bo nie lubię byc lekceważona i pojechałam sobie gdzie indziej, gdzie przyjęto mnie od razu, a fryzura jest super. (Salon GRACE W Galerii)
Asiek - Pon Cze 21, 2004 2:03 pm

SaraLee napisał/a:
Jeśli chodzi o fryzjera, absolutnie odradzam salon BARBARA na Placu Słonecznym.

Czyżby kolejna osoba z Radogoszcza? :wink:

Stanę w obronie tego salonu. W ostatni piątek właśnie tam robiłam mój balejaż i obcięłam włosy. Jestem bardzo zadowolona. Podobnie przedostatni balejaż tam robiłam i też było OK.
Moja siostra czesała się tam i malowała na mój ślub i wesele i fryzjerka zrobiła jej super fryzurę (siostra miała wtedy baaardzo długie włosy), makijaż też był śliczny.
Załowałam, że sama się tam nie zapisałam...

SaraLee, może miałaś pecha z tym czekaniem. Rozumiem Twoje rozgoryczenie.
Ja w każdym razie mam zupełnie inne wrażenia co do tego salonu.

Ania - Pon Cze 21, 2004 2:10 pm

Ja chyba coś o tej Barbarze słyszałam, czy to nie jest przypadkiem ten salon co ma coś wspólnego z Fabryką ?lubów?

Ja też szukam dobrej fryzjerki.
Zawsze chodzę na balejaż do Tesco solon Lovely look i za 105zł jest balejaz 3 kolorowy+strzyżenie+modelowanie i zawsze jestem zadowolona chociaz trzeba tam pojechać rano bo sa straszne kolejki a nie ma zapisów, ale ostatnio poszłam sobie do fryzjera do Geanta na Piłsudskiego, tak żeby sprawdzić no i wyliczylam według ich cennika, że będzie mnie to ok 150zł kosztowało, ale jak mi pani policzyła za 2 kolory balejażu bez strzyżenia i z lekkim modelowaniem 230zł to myślałam że tam padnę. Faktem jest że kolory sa ładnie dobrane i pani była bardzo milutka i wszystko mi się bardzo podobało, ale cena już mnie na dobre odstraszyła.

pipi - Pon Cze 21, 2004 2:15 pm

Cóż, ja się tam męczę z moją próbną fryzurą - bo tego inaczej nie da się nazwać

Spędziłam w tym salonie 4 godziny fryzjerka w międzyczasie uczesała oprócz mnie jeszcze ze 3 osoby - to chyba można czuć się lekko lekceważonym. Boję się, że to samo będzie w moją ślubną sobotę, a wtedy będzie mi zależało na sprawnej obsłudze.

Usprawiedliwia ich jedynie popularność. :roll:



Aniu to jest ten salon od Fabryki ?lubów :graba:

SaraLee - Pon Cze 21, 2004 2:17 pm

Słyszałam, że w Barbarze sa dobrzy fryzjerzy, ale oprócz umiejętności zawodowych potrzebne są także inne - chociazby te 'marketingowe'. :| Sama pracuję przy obsłudze klienta i jestem strasznie wyczulona na takie rzeczy - chyba zboczenie zawodowe.... :30:
Ania - Pon Cze 21, 2004 2:18 pm

No to w takim razie ja też słyszałam o nich dosyć dobre opinie.
A Pipi ty się czeszesz w Barbarze czy w Geancie?

Sisi - Pon Cze 21, 2004 2:24 pm

Pamiętam, że gdy zobaczyłam fryzury na stronie www Barbary, ryknęłam smiechem. Gorszych chyba nigdy nie widziałam :shock: .
pipi - Pon Cze 21, 2004 2:26 pm

Tak Aniu czeszę i maluję się w Barbarze :D
Asiek - Pon Cze 21, 2004 2:27 pm

Sisi napisał/a:
Gorszych chyba nigdy nie widziałam :shock: .

Oni biorą udział w różnych konkursach, targach, itp. to pewnie stąd te fryzurki, o których napisałaś.

No, mnie jakoś "strasznie" nie ostrzygli. :roll:
Kolorki też są w porządku.
Chyba najlepiej przetestować fryzjera "na własnych włosach".
Byłam tam 3 razy i za każdym razem było OK.
A mam skalę porównawczą z innymi fryzjerami.

SaraLee - Pon Cze 21, 2004 2:27 pm

Powodzenia :)
anna.b - Pon Cze 21, 2004 9:44 pm

Dziewczyny, czy mozecie podac strone www salonu BARBARA? Bardzo jestem ciekawa ich fryzur, skoro sa takie skrajne opinie. My z Fabryki Slubow bedziemy miec samochod, wiec z checia zobacze inna tworczosc tej firmy (ich zdjecia plenerowe widzialam "na zywo", nie tylko w internecie i maja naprawde fajne pomysly).
just_Kate - Pon Cze 21, 2004 10:10 pm

Jeśli chodzi o fabrykę ślubów, to my bardzo chcieliśmy u nich mieć sesję, bo też uważamy że ich zdjęcia są wyjątkowe, ale niestety finansowo cenią się równie wyjątkowo, więc niestety nie skorzystamy... :(
SaraLee - Pon Cze 21, 2004 10:57 pm

www.salonbarbara.gr.pl
Ania - Pon Sie 02, 2004 1:30 pm

a czy ktoś z was był kiedys w salonie na ul. Wschodniej Piotra Alexandra?
kryszka - Pon Sie 02, 2004 7:47 pm

Ania napisał/a:
a czy ktoś z was był kiedys w salonie na ul. Wschodniej Piotra Alexandra?

Ja chodziłam tam kilka lat i polecam. Zawsze miło i przyjemnie, używają kosmetyków chyba L'Oreala. Fryzjer tylko spojrzy i od razu mówi w czym ci będzie najlepiej. Ja zaryzykowałam i zgodziłam się żeby ściął mi długie włosy na jeżyka i okazało się że był to super pomysł.

dagmara - Pon Sie 02, 2004 8:31 pm

Jeślichodzi o fyrzjerów to z czystym sumieniem mogę polecić panią Alicję nie wiem jak się nazywa salon ale znajduje się na Kościuszki przy ?wirki.
Ania - Czw Sie 05, 2004 9:56 am

no Kryszko skoro ty taką im opinię dajsz to się cieszę, jade w sobote na ślub do Lublina i zapisałam się do nich na koka, bo moje liche włosy takiej podróży nie wytrzymałyby w innej fryzurze, przy okazji sprawdze czy dobrze mnie uczesza to może umówię się z nimi tez na slubna fryzurę.
Agata - Wto Sie 10, 2004 3:21 pm

Chyba zdam się na Waszą opinię i pojadę do salonu Barbara. Wczoraj byłam w salonie na Sienkiewicza i pan nie podszedł do mnie z "sercem". Powiedział, że mam przyjść w sobotę i już, bo na próbną szkoda pieniędzy itp. A ja oczekiwałam porady, czy włosy ufarbować, czy ścinać, co robić z grzywką itp. Więc się zniechęciłam (chociaż pan koki ładnie robi, nie można mu nic zarzucić). I jednak nie pójdę za jego radą i umówię się na fryzurę próbną :)
Magdzia - Wto Sie 10, 2004 3:43 pm

Ja nie bylam na probnej, bo szkoda mi bylo kasy i uwazalam ze jest to zumeplnie niepotrzebne. Sama wiem w jakich fryzurach jest mi najlepiej, mam w domu lustro i potrafie sobie spiac wlosy i stwierdzic w czym mi dobrze. Zreszta slub nie jest jedyna okazja kiedy idzie sie do fryzjera na uczesanie. Wczesniej mialam robione dziesiatki fryzur i juz na tej podstawie wiedzialam czego powinnam unikac.
Ania - Wto Sie 10, 2004 4:17 pm

Byłam w sobotę u tego Piotra Alexandra i z przykrością muszę powiedzieć że nie za bardzo byłam z fryzury zadowolona. no cóż może moje włosy nie są idealne do zrobienia takiej fryzury ale jednak muszę wam przedstawić kilka minusów, które już nie leżą tylko po stronie moich włosów. Po pierwsze czesała mnie taka młoda dziewczyna, ręce jej sie tak trzęsły że aż sama zaczęłam się denarwowac co ona mi tam robi, po drugie mówiłam żeby zrobiła mi w stylu hiszpańskim, czyli gładko do tyłu i z tyłu taka bombka, no gładko do tyłu było ale bombka byla jakas poprzeplatana i wcale to za dobrze nie wyglądalo, po trzecie tak strasznie mnie zlakierowała że włosy były za mocno sklejone i wyglądaly jak przetłuszczone. może ja jestem przewrażliwiona bo mojemu Miśkowi się podobało, przecież jakby było coś zupełnie nie tak to by mi to powiedział i nie robił ze mnie pośmiewiska przed jego znajomymi., ale już na pewno tam nie bedę się czesac do ślubu.
Joasia - Czw Sie 12, 2004 1:19 pm

Wczoraj byłam na próbnej fryzurze w salonie Jamajka na Kościuszki i jestem załamana, po 2 godzinach siedzenia wyszłam z salonu z fruzurą w jakiej chodze na codzień. Młoda dziewczyna ( myślałam, że kreatywna) w salonie z wielkim napisem "fantazyjne upięcia" nie umiała uczesać mi najzwyklejszego koka, którego sama sobie robie w domu. Wg "fryzjerki" moje włosy są za krótkie i nierówne ( mam włosy do ramion troche pocieniowane). Była ze mną moja mama i siostra cioteczna, które jej podpowiadały jak może spróbować mnie uczesać ale to i tak nic nie dało. A na koniec powiedziala, że da mi numer fryzjerki, która jest bardzo dobra w czesaniu koków itp. :) Brak mi słów. Nie polecam nikomu tego salonu :(
Smutna Asia :(

Megan - Pią Sie 13, 2004 1:54 am

Dowiadywalam sie o makijaz w Galerii w Douglasie i w Sephorze. Sa tam mlode dziewczyny ktore znaja sie na rzeczy, czesto maluja na roznych pokazach. Problem jest taki ze pracuja w niektore soboty tak wiec nie zawsze sa do naszej dyspozycji i nie zawsze moga przyjechac do domu (oczywiscie jesli ktos mieszka blisko Galerii to ni ma problemu) Niewatpliwie zaleta jest to ze mozna sie umowic na makijaz probny w Galerii za co nic sie nie placi. Pamietam ze jak sie dowiadywalam o makijaze to w Douglasie kosztowal 50zl a w Sephorze okolo 100zl. Jesli ktoras z was bylaby zainteresowana to moge podac osoby do kontaktu.






?lubuje 18 września 2004 roku

edmunda - Pią Sie 13, 2004 12:19 pm

dostałam z polecenia namiar do salony p.Beaty Kubiak - chyba to widzew o ile się nie mylę.. czy ktoś korzysta i ma jakieś zdanie?
Joasia - Pią Sie 13, 2004 12:36 pm

Kiedys mieszkałam na Widzewie i chodziłam do jej salonu ale nigdy nie byłam ścinana u niej tylko u dziewczyn które tam pracują, ale zawsze byłam zadowolona. Ciesze się, że o niej napisałaś bo sobie przypomniałam o tym salonie i chyba tam pojde na drugą próbna fryzure.
edmunda - Pią Sie 13, 2004 12:56 pm

raz poszłam tam na próbę nie przyznając się, że mam zamiar ich testować;) fakt, że byłam u jakiejś Agnieszki a nie bezpośrednio u właścicielki i powiem, że jestem zadowolona. jestem ciekawa twoich wrażeń z próbnej fryzury bo ja też mam zamiar to zrobić. przeprowadzki mają to do siebie, że traci się najważniejsze rzeczy:( - fryzjera, ulubionego dentystę i kupe przyjaciół. a niestety do krakowa do mojego jedynego fryzjera nie zdążę dojechać:)
Joasia - Pią Sie 13, 2004 1:13 pm

To prawda z tymi przeprowadzkami :)
Napisz jaka mialas robiona fryzurke, ja bardzo chciałabym aby to było coś fantazyjnego np. ( spróbuje dodac zdjęcie )


Trochę niewyraźne, ale chyba fryzurke widać :)

edmunda - Pią Sie 13, 2004 1:39 pm

fryzurka ścicznie nastoszona:) bardzo mi się podoba bo ja lubię takie zwariowane. będąc na teście po prostu ścięłam włosy. i przyznaje, ze jest świetnie, bo po raz pierwszy od niepamietnych czasów nie musze się katować lokówko-suszarką po umyciu głowy. czy jako fryzjerki chyba dobre są:) ja niestety jeszcze nie wiem, co mam mieć na głowie:( moje włosy są raczej krótkie i trudno będzie coś z tego zrobić. i dlatego jestem ciekawa co zaproponują;) zawsze chciałam miec długie, ale jak tylko pomyslałam o zapuszczaniu to na bank szłam za tydzień do fryzjera. i tak to będę panna młoda krótkowłosa;)
Joasia - Pią Sie 13, 2004 2:13 pm

Taka bedzie mi bardzo pasowala do sukienki, no moze troche mniej nastroszona z przodu, a tył może byc taki nastorszony. Może już ktoś czesał się podobnie, chętnie dowiem się gdzie ?? Na pierwszej probnej fryzurze fryzjerka powiedziala, ze mam za krótkie włosy, a są do ramion :(
kryszka - Pon Sie 16, 2004 12:12 am

Ania napisał/a:
Byłam w sobotę u tego Piotra Alexandra i z przykrością muszę powiedzieć że nie za bardzo byłam z fryzury zadowolona.

Przykro mi Aniu że nic z tego nie wyszło. Mnie zawsze ścinał i czesał Piotr, nigdy żadna z praktykantek, dlatego byłam zadowolona.

Agata - Pon Sie 16, 2004 11:43 am

Magdzia napisał/a:
Ja nie bylam na probnej, bo szkoda mi bylo kasy i uwazalam ze jest to zumeplnie niepotrzebne. Sama wiem w jakich fryzurach jest mi najlepiej, mam w domu lustro i potrafie sobie spiac wlosy i stwierdzic w czym mi dobrze. Zreszta slub nie jest jedyna okazja kiedy idzie sie do fryzjera na uczesanie. Wczesniej mialam robione dziesiatki fryzur i juz na tej podstawie wiedzialam czego powinnam unikac.


Magda, ja też mam w domu lustro i także widzę w czym jest mi dobrze, ale nie jestem profesjonalistką (akurat we fryzjerstwie) i wolę swoją głowę powierzyć komuś, kto się na tym zna :) . Do tej pory rzadko chodziłam do fryzjera i szczerze mówiąc nie pamiętam za dobrze efektów ich pracy. Wolę więc zrobić sobie próbę (kosztuje połowę ślubnej fryzury) i sprawdzić zarówno samą fryzurę jak i kosmetyki do nie użyte. Chcę także sprawdzić, czy wytrzyma całą noc. Mamy w Łodzi mnóstwo dobrych fryzjerów, ale nie każdy z nich potrafi zrobić koka a wolałabym nie rozczarować się akurat w dniu ślubu :wink:

Magdzia - Pon Sie 16, 2004 12:45 pm

Agata napisał/a:
Magdzia napisał/a:
Ja nie bylam na probnej, bo szkoda mi bylo kasy i uwazalam ze jest to zumeplnie niepotrzebne. Sama wiem w jakich fryzurach jest mi najlepiej, mam w domu lustro i potrafie sobie spiac wlosy i stwierdzic w czym mi dobrze. Zreszta slub nie jest jedyna okazja kiedy idzie sie do fryzjera na uczesanie. Wczesniej mialam robione dziesiatki fryzur i juz na tej podstawie wiedzialam czego powinnam unikac.


Magda, ja też mam w domu lustro i także widzę w czym jest mi dobrze, ale nie jestem profesjonalistką (akurat we fryzjerstwie) i wolę swoją głowę powierzyć komuś, kto się na tym zna :) . Do tej pory rzadko chodziłam do fryzjera i szczerze mówiąc nie pamiętam za dobrze efektów ich pracy. Wolę więc zrobić sobie próbę (kosztuje połowę ślubnej fryzury) i sprawdzić zarówno samą fryzurę jak i kosmetyki do nie użyte. Chcę także sprawdzić, czy wytrzyma całą noc. Mamy w Łodzi mnóstwo dobrych fryzjerów, ale nie każdy z nich potrafi zrobić koka a wolałabym nie rozczarować się akurat w dniu ślubu :wink:



Moj nick to Magdzia :hm:

Agata - Wto Sie 17, 2004 6:10 pm

:mlotek: przywołuję się do porządku i na drugi raz błędu nie popełnię :)
mmichalina - Czw Sie 19, 2004 12:59 pm

MAGDZIA, ale Ty drazliwa jestes .... 8)
Agata - Czw Sie 19, 2004 3:50 pm

Muszę się pochwalić:
byłam wczoraj na próbnym makijażu w Douglasie i... początkowo byłam przestraszona kolorami cieni, którymi Pani zaczęła mnie malować. Zaznaczyłam, że chciałabym makijaż delikatny, żebym była widoczna JA, a nie mój puder i taki efekt udało się uzyskać. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że równie ładnie umaluje mnie w dniu ślubu. Polecam salon Douglas :graba:
Aaaa i pierwszy raz zobaczyłam, że mam takie piękne kości policzkowe (do tej pory trzeba je było ich szukać ze świeczką :( ). Jednak makijaż potrafi zdziałać cuda :)

Agni - Czw Sie 19, 2004 3:57 pm
Temat postu: Douglas
czy tam jest próbny makijaż gratis ?
pipi - Czw Sie 19, 2004 3:59 pm

To super Agatko,
ja też pamiętam moje walki z kosmetyczkami które mnie malowały.
Ja chciałam delikatny makijaz, a one że go nie będzie widać.

I o to chodzi żeby nie było go widać, ma dyskretnie uwydatniać zalety i tuszować wady, a jakieś wyszukane malunki na powiekach w widocznych kontrastowych kolorach wcale nie są konieczne

Magdzia - Czw Sie 19, 2004 4:01 pm

mmichalina napisał/a:
MAGDZIA, ale Ty drazliwa jestes .... 8)

Eeee, no co ty :wink: To, ze szczera, otwarta, zawsze staram sie mowic to co mysle bez owijania w bawelne to nie znaczy ze kogos nie lubie.


pipi napisał/a:
I o to chodzi żeby nie było go widać, ma dyskretnie uwydatniać zalety i tuszować wady, a jakieś wyszukane malunki na powiekach w widocznych kontrastowych kolorach wcale nie są konieczne

Tak, taki makijaz jest dobry na sylwestra, a w dniu slubu powinien byc, ale jakby go nie bylo.

Agata - Czw Sie 19, 2004 4:38 pm

Mój makijaż będzie widoczny i są do niego użyte dość odważne kolory (przynajmniej ja takimi się nie maluję), ale po założeniu sukienki i przy fryzurze intensywność tych kolorków trochę zblednie. Inaczej makijaż wygląda przy białej bluzce i skromnej fryzurze, a inaczej gdy się ma sukienkę - strojną bądź co bądź. I to też na próbnych makijażach należy wziąść pod uwagę.

Agni, masz rację. W Douglasie makijaż próbny jest gratis :graba:

Kati - Czw Sie 19, 2004 4:39 pm

Douglasie - to znaczy perfumerii Douglas np w Galerii?
Czy to tam można wykonać darmo makijaż próbny...
aha - jest jakiś haczyk :hm:

mmichalina - Czw Sie 19, 2004 5:32 pm

MAGDZIU, też jestem szczera i otwarta a jakoś nie zadzieram ze wszystkimi .... więc, coś w tym musi byc! :mrgreen:
Magdzia - Czw Sie 19, 2004 5:57 pm

mmichalina napisał/a:
MAGDZIU, też jestem szczera i otwarta a jakoś nie zadzieram ze wszystkimi .... więc, coś w tym musi byc! :mrgreen:


Tej wypowiedzi akurat nie rozumiem, moze wyjasnisz.

Asiek - Czw Sie 19, 2004 6:01 pm

Dziewczyny, proszę nie skrzywiać tematu. :wink:
Proponuję priv.

Agata - Czw Sie 19, 2004 6:15 pm

Kati napisał/a:
Douglasie - to znaczy perfumerii Douglas np w Galerii?
Czy to tam można wykonać darmo makijaż próbny...
aha - jest jakiś haczyk :hm:


nie ma, nie ma. Ale zawsze wszystko można sprawdzić :) , proponuję przedzwonić do nich, albo przy okazji zakupów spytać.

Przynajmnie mam nadzieję, że nie ma, bo ja już się na nich zdecydowałam :wink:

Kati - Czw Sie 19, 2004 8:08 pm

Agata napisał/a:


nie ma, nie ma. Ale zawsze wszystko można sprawdzić :) , proponuję przedzwonić do nich, albo przy okazji zakupów spytać.

Przynajmnie mam nadzieję, że nie ma, bo ja już się na nich zdecydowałam :wink:



To fajnie - też tam zdzwonię :)

Dzięki :D

tylko jeszcze przypomnij koszt tego właściwego

josephine - Czw Sie 19, 2004 9:37 pm

Ja chodzę do Beatki na Widzewie, jest bardzo miło, dużo zabiegów dodatkowych no i dobrze czeszą (właścicielka zawsze się interesuje, podbiega, poprawia, itd)no i potrafią tam wycudować ciekawe fryzurki :)
aha, no i tam mnie ratowali z tych zielonych włosów od Jacka Olejniczaq'a :roll:

Megan - Czw Sie 19, 2004 11:27 pm

Agata napisał/a:
Muszę się pochwalić:
byłam wczoraj na próbnym makijażu w Douglasie i... początkowo byłam przestraszona kolorami cieni, którymi Pani zaczęła mnie malować. Zaznaczyłam, że chciałabym makijaż delikatny, żebym była widoczna JA, a nie mój puder i taki efekt udało się uzyskać. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że równie ładnie umaluje mnie w dniu ślubu. Polecam salon Douglas :graba:
Aaaa i pierwszy raz zobaczyłam, że mam takie piękne kości policzkowe (do tej pory trzeba je było ich szukać ze świeczką :( ). Jednak makijaż potrafi zdziałać cuda :)


A u kogo robilas probny makijaz?
Moze u p. Moniki?

Agata - Pią Sie 20, 2004 9:45 am

Megan napisał/a:

A u kogo robilas probny makijaz?
Moze u p. Moniki?


tak, u pani Moniki. Także byłaś przez nią malowana, czy dopiero zamierzasz?

Megan - Pią Sie 20, 2004 3:23 pm

Mialam miec probny makijaz u p. Moniki slyszalam od znajomej ze bardzo ladnie maluje no i cena jest dosc niska. Zerezygnowalam z prostej przyczyny ja mieszkam na drugim koncu Łodzi i niedaleko mam fryzjerke. Tak wiec musialabym jechac przez pol miasta zeby dostac sie do kosmetyczki a to dla mnie strata czasu. Nie moge sobie na to pozwolic gdyz mam zdjecia na 14.30 i po prostu nie wyrobie sie. Postanowilam zrobic makijaz w tym samym salonie co fryzurke. Moja znajoma chodzi to tej kosmetyczki na regulacje brwi i mowila ze pasja tej dziewczyny jest malowanie a w szczegolnosci do slubu tak wiec zobaczymy jak bedzie.
Asia - Sob Sie 21, 2004 12:34 am

Dziewczyny, poproszę o namiary na panią Monikę oraz Douglas.
Agata - Sob Sie 21, 2004 10:27 am

Asia napisał/a:
Dziewczyny, poproszę o namiary na panią Monikę oraz Douglas.


No, w końcu się mogę komuś przysłużyć, a nie tylko pasożytować :)

Telefon do Douglas : 634 67 48 (prosić panią Monikę - raz pracuję przed południem, raz po, trzeba próbować).

Asia - Sob Sie 21, 2004 11:27 am

Agatko, bardzo dziękuję. :D
Megan - Pon Sie 23, 2004 9:03 pm

Asia napisał/a:
Dziewczyny, poproszę o namiary na panią Monikę oraz Douglas.


Wyslalam ci na priv dokladne namiary :D

Agni - Pon Gru 20, 2004 4:08 pm

znalazłam ostatnio fajną stronkę:

www.wizaz.pl

wiele wiadomosci m.in. bardzo dużo o zabiegach kosmetycznych dostępnych na rynku i jak to powinno wygladać...
pozatym w dziale kosmetyczki można znaleźć sporo namiarów na wizazystów z różnych miast (i z Łodzi wiele) ze zniżką dla osób ze strony.

Viola - Pią Lut 18, 2005 9:51 am

Dziewczyny prosze o pomoc. Dostałam namiary na fryzjera: Maciej Zając - ul. Traugutta 4
Czy któraś z Was o nim słyszała lub zna ten salon? Bardzo proszę o informacje czy warto... :-)

Agni - Sro Kwi 06, 2005 3:21 pm

Sprawdzony adres na Retkini - polecam szczególnie tym co mają blisko bo przecież o to chodzi :)

Salon fryzjersko - kosmetyczny
Kostki Napierskiego 3 blok 161 (długi wierzowiec ze sklepami na dole)
tel.6865015

przemiła obsługa, fachowa i niedrogo :graba:

ja zapłaciłam za fryzurę 50zł (upięcie) ale np.moja mama za czesanie ("bombka") 20zł - dobrze się wszystko trzymało całe wesele :) Młody za strzyżenie z ułożeniem 14zł :D
mozna robić fryzurę próbna w cenie 40zł.

makijaż ślubny 50zł (bardzo naturalny i trwały) Makijaz próbny 35zł
paznokcie - francuski maniquire - 20zł - lakiery Inglot :)

kryszka - Sro Kwi 06, 2005 10:53 pm

OT

Agni - to my teraz sąsiadki jesteśmy. :) Dobrze że polecasz różne miejsca na Retkinii, bo ja tu świeżaczek jestem. :wink:

Agni - Czw Kwi 07, 2005 11:06 am

kryszka napisał/a:
OT

Agni - to my teraz sąsiadki jesteśmy. :) Dobrze że polecasz różne miejsca na Retkinii, bo ja tu świeżaczek jestem. :wink:


no proszę :)
to tak odchodząc od tematu to już na pewno jest nas trzy bo jeszcze just_Kate - można już spotkanie na Retkini robić :lol:

Lena - Sob Kwi 09, 2005 6:59 pm

A ja mam coś dla Młodych Panien na Chojnach, przy Rzgowskiej naprzeciw cmentarza jest dobra kosmetyczka w Salonie Magda, jest tam też fryzjer ale tego nie sprawdzałam.
Linka - Sro Kwi 27, 2005 10:29 pm

Pan Maciej Zając na ul. Traugutta 4 - polecam gorąco :spoko: Nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona. A jak tylko mam większego doła to nie ma jak nowa fryzurka od pana Maćka.
Kot - Czw Kwi 28, 2005 10:05 am

Linka napisał/a:
Pan Maciej Zając na ul. Traugutta 4 - polecam gorąco :spoko: Nigdy nie wyszłam od niego niezadowolona. A jak tylko mam większego doła to nie ma jak nowa fryzurka od pana Maćka.


Poproszę o numer telefonu :D Drogo tam?

Linka - Czw Kwi 28, 2005 10:49 am

Telefon do p. Maćka : 630 - 35 -95.
Jeśli chodzi o ceny to tu nie jestem za bardzo zorientowana bo sama mam krótkie włosy i zwykle się tylko obcinam. Mycie+strzyżenie+ modelowanie krótkich włosów to ok. 50 zł.
O inne "zabiegi" proponuję zapytać telefonicznie. :)

Kot - Czw Kwi 28, 2005 11:34 am

Dzięki za info :D

Zadzwonię tam!

Dotka - Pią Kwi 29, 2005 5:18 pm

Hm.., może wybiorę się do p. Maćka Zająca :D

A może znacie jakieś godne polecenia salony fryzjerskie, kosmetyczne i solaria na chojnach???? :wink:

just_Kate - Pią Kwi 29, 2005 7:32 pm

Dotka, masz wszystko przy zdaje się Białostockiej. W tych białych domkach. :lol:
Salon fryzjerski który tam sie znajduje jest dosyć znany, a jest tam też chyba salon kosmetyczny, no i solarium. :wink:

Dotka - Pią Kwi 29, 2005 9:29 pm

just_Kate dziękuję :) wiem wiem,że tam są salony. Ale czy może wiesz jak tam jest, czy fryzjerki bądź kosmetyczki są doświadczone? Znasz może ceny? Byłaś tam?
Mika - Pią Kwi 29, 2005 9:35 pm

Dotka a interesuje Cię fryzjer tylko na Chojnach?
just_Kate - Pią Kwi 29, 2005 9:38 pm

Dotka napisał/a:
just_Kate dziękuję :) wiem wiem,że tam są salony. Ale czy może wiesz jak tam jest, czy fryzjerki bądź kosmetyczki są doświadczone? Znasz może ceny? Byłaś tam?


Dotka, kilka razy przez kilka osób niezależnie był mi ten salon polecony (aż dziw że sama tam nie trafiłam :lol: ) więc wiem, że są dobrzy. tzn. i kosmetyczki i fryzjerki - ale nie wiem, dokładnie które bo o imiona sie nie pytałam. Chyba najprościej iść do właścicielki. We fryzjerskim jest młoda kadra. :wink: Więc nie trafisz na 'ciocię.'
Co do cen, to pewnie umiarkowane, ani za duże, ani za niskie. Choć to tylko mój wniosek. :wink:

Dotka - Pią Kwi 29, 2005 9:39 pm

Mika mieszkam niedaleko Matki Polki wiec nie chce daleko jeździć. Koleżanka poleciła dobrego fryzjera na ulicy Trauguta, Macka Zajaca - podobno naprawdę dobry. Na dzień dzisiejszy to zbieram informacje co i gdzie. A Ty znasz jakiegoś dobrego?

just_Kate dzięki. Będę musiała się mocno zastanowić jakie uczesanie i gdzie no i kosmetyczka. Na solarium to pójdę chyba na kurczaki tam gdzie Gambi chodzi. Zobaczę jeszcze. :)

Mika - Pią Kwi 29, 2005 9:44 pm

Jeszcze się nie zdecydowałam ale byłam już 2 razy u nich raz na ścięciu drugi raz robiłam fryzurę na sylwestra i bardzo mi się podobało. To salon na ulicy Sienkiewicza chyba nr 40 a dokładniej jadąc w stronę placu wolności to jest za parkiem po prawej stronie. Jak będę miała jeszcze jakieś namiary na wypróbowanych fryzjerów to dam Ci znać.

Dziś weszła zapytać się o cenę. Próbna kosztuje 80zł a ślubna ok. 150zł w zależności czy byłyby kręcone czy proste itd. Pani stwierdziła, że skoro ślub we wrześniu to najlepiej jakbym przyszła w sierpniu.

Dotka - Pią Kwi 29, 2005 9:47 pm

Ok Mika :D
szoko - Pon Maj 09, 2005 1:34 pm

Ania napisał/a:
A czy byłyscie może kiedys u kosmetyczki w Lagunie na Wspólnej, bo ja dostałam na zająca od ciotki jakies bony rabatowe na zabiegi kosmetyczne ale nigdy tam nie byłam. Czy ktoś coś o ich usługach może mi powiedzieć.

Byłam tam u kosmetyczki- zabiegi upiększajace pani Karolina wykonuje całkiem dobrze- makijażu u niej raczej jednak bym nie polecała.

Kasiawka - Pon Maj 09, 2005 2:44 pm

A na Teofilowie ktoś słyszał o dobrym fryzjerze i kosmetyczce?
Kot - Wto Maj 10, 2005 11:04 am

A ja mam pytanko czy ktoś słyszał coś dobrego lub złego na temat takich 2 miejsc:
:arrow: na widzewie chyba na al. przyjaźni otworzyli jakiś czas temu gabinet kosmetyczny dr Ireny Eris
:arrow: na janowie na ulicy Ketlinga jest jakiś salon fryzjersko- kosmetyczny, reklamują się że zajmują się kompleksową stylizacją ślubną i nie tylko...

był ktoś może :?: :?: :?: :mrgreen:

Kati - Sob Maj 28, 2005 3:29 pm

Dziś zapisałam się na próbną fryzurę i makijaż ( który miałam robić sama...ale... :roll: :mrgreen: ) do pani Joli Gil (pracuje w studio 56) wizażystki i do pani Małgosi z salonu Sara na Gdańskiej (chyba 20 lub niedaleko)

Panie współpracują od dawna, mają szkołę wizażu itp. Ciekawe jaki efekt da ta współpraca u mnie.
Makijaż próbny kosztuje 60 zł a właściwy 80 zł, natomiast fryzura chyba 70 każda (o ile dobrze zapamiętałam :roll: :wink: )

Dziś pani Małgosia ratowała moje włosy z nieudanego baleyage'u (zamiast promyczków we włoskach zostałam blond Venus :shock: )- zrobiła to bardzo wprawnie i już nie wyglądam jak... ojej :dead:

Baleyage mogę tam polecić - dają radę nawet poprawić jakąś lipę po kimś
:mad:

Mika - Sob Maj 28, 2005 5:52 pm

Kati jak będziesz już po próbnym makijażu i fryzurze to zdaj relacje.
Kati - Sob Maj 28, 2005 9:39 pm

Postaram się zrobić sobie fotkę :)
A na pewno napiszę co i jak :wink:

Mika - Sob Maj 28, 2005 10:01 pm

Dzięki Kati. Ja jak na razie jestem w trakcie rozeznania cenowego i cena za fryzurę próbną 80zł a za ślubną 150zł mało mi się podoba :?
opium - Pią Cze 10, 2005 1:54 am

Czy ktoś zna Salon Fryzur na Rojnej 19? Robi tam również makijaż pani Agatka - bardzo miła i bardzo ładnie maluje. Robiłam próbny i szalałam w nim na panieńskim.
Ewelianna - Sro Cze 22, 2005 9:11 am

Dziewczyny, a znacie salon KATRIN na Zachodniej? Byłam tam na razie na rozmowie, i panie potraktowały mnie bardzo miło i profesjonalnie. :D Umówiłam się na próbną fryzurę i makijaż. Jak się zdecyduję i będę po, to dam znać.
A tak przy okazji, weszłam też do salonu MAGDA przy Zachodniej, pani powiedziała, że na próbę uczesze mi koczka i już :smut: , a jak będę niezadowolona, to przecież można go będzie przed ślubem uczesać niżej lub wyżej :shock: !! !

Malgoosia - Czw Cze 23, 2005 6:15 pm

KasiaK napisał/a:
A na Teofilowie ktoś słyszał o dobrym fryzjerze i kosmetyczce?


ja chodze do fryzjerki w wiezowcu na rogu Rydzowej i Lnianej (moja jest Ania - fotel po lewo przy oknie, ale z doswiadczenia wiem, ze super koka zrobila mi na wesele kuzynki szefowa Iwona, naprawde wyskakalam sie caluska noc i nawet nie drgnal, i sama miala fajny pomysl na koka). tam jest tez kosmetyczka, niestety nie moge nic powiedziec, bo nigdy u niej nie bylam

Kasiawka - Pią Cze 24, 2005 7:59 am

O fajnie, hm, jeszcze nie kojarzę gdzie jest Rydzowa, ale się zaraz pewnie dowie, Małgosiu a jak czesanie wygląda tam cenowo??

p.s. Rydzowa to tam gdzie jest to coś co się nazywa ryneczkiem??

Lena - Pią Cze 24, 2005 11:49 pm

Kot napisał/a:
A ja mam pytanko czy ktoś słyszał coś dobrego lub złego na temat takich 2 miejsc:
:arrow: na widzewie chyba na al. przyjaźni otworzyli jakiś czas temu gabinet kosmetyczny dr Ireny Eris
:arrow: na janowie na ulicy Ketlinga jest jakiś salon fryzjersko- kosmetyczny, reklamują się że zajmują się kompleksową stylizacją ślubną i nie tylko...

był ktoś może :?: :?: :?: :mrgreen:


Trochę późno mam dla Ciebie odpowiedź ale może jeszcze nie masz zarezerwowanego terminu. Więc mogę coś powiedzieć o salonie na Ketlinga - Euro-Styl. Wczoraj byłam na wieczorze dla Pań szykujących się do ślubu organizowanym w Siódemkach i tam właśnie modelki prezentujące suknie były przygotowane przez ten salon. Mi się podobało, babeczka konkretnie mówiła o zabiegach jakie się tam wykonuje, pokazywała też fajną alternatywę dla solarium - opalanie natryskowe, efekty rewelacyjne tylko szkoda że tylko do pierwszej kąpieli:-) Tyle co zaobserwowałam to przekazałam. Mnie się podobało, i chyba też tam się przejadę żeby zobaczyć jak to się ma do rzeczywistości na miejscu.

Kot - Sob Cze 25, 2005 5:53 pm

Lena super. Bardzo dziękuję za wieści. Nie jest za późno ja ślub mam dopiero za 3 i pół miesiąca :D .

Mam prośbę jak już tam pójdziesz daj mi koniecznie znać jak było ;) pilssssssssssss

Linka - Sob Lip 09, 2005 9:06 am

Byłam na próbnym makijażu w Euro-Styl na Ketlinga. Powiem szczerze, że salon w porządku. Tylko chyba ze mną cos nie tak. Ja po prosty przeżyłam lekki szok jak zobaczyłam się w lusterku. Makijaż był zbyt mocny, takie było moje odczucie. A muszę przyznać, że na co dzień nie zdaża mi sie wyjść z domu nie umalowana. Czy któraś z Was też miała takie wrażenia po próbnym .... :how: Jestem w kropce..malować się sama, czy pogadać z dziewczyną o tym co mi nie pasuję....?
Viola - Sob Lip 09, 2005 10:38 am

Linka, nie przejmuj się i po prostu pogadaj z dziewczyną (pod warunkiem że makijaż podobał ci się i był tylko za mocny). Ja miałam dokładnie to samo odczucie po próbnym, widziałam w lusterku tylko swoje mocno podkreślone oczy. Przed ślubem poprosiłam ją o lżejszy makijax oczu i wyszło ok :lol:
Dotka - Sob Lip 09, 2005 10:27 pm

linka najlepiej porozmawiać z dziewczyną aby zrobiła lżejszy makijaż jeśli odcienie makijazu były spoko. Ty możesz być zestresowana malowaniem się samemu a u kosmetyczki będziesz raczej wyluzowana :D
Kot - Sob Lip 09, 2005 11:24 pm

Linka jeśli poza intensywnością make up wszystko było ok to porozmawiaj z nimi, samodzielny makijaż w dniu ślubu to chyba trudniejsze zadanie

ja się właśnie przymierzam do wizyty w Euro-Stylu. Poszłam dziś z moim Misiem na spacer na Janów i namierzyłam to miejsce. Jeśli są spoko to tam chciałabym się uczesać i umalować bo to blisko naszego mieszkanka. Linka jakie tam są ceny?

Linka - Nie Lip 10, 2005 1:15 pm

Mam ulotkę z Euro- Stylu z cennikiem. Jest tu bardzo dużo "zabiegów"
Np:
- makijaż próbny - 50 zł,
- makijaż - 70 zł,
- makijaż Pana Młodego :shock: - 25 zł,
- różne zabiegi oczyszczające, nawilżające, liftingujące itp.- od 80 - 100 zł
- mini zabieg poprawiający wygląd skóry - 45 zł (zapisałam się na niego)
Są też: manicure, pedicure, depilacje, zabiegi opalające no i usługi fryzjerskie - ceny chyba takie umiarkowane - pewnie trochę taniej niż w centrum, ale to tylko moje domysły..

Kasiawka - Pon Lip 11, 2005 8:16 am

Przepraszam, może to głupie, ale co wchodzi w skład makijażu Pana Młodego?? :shock:
Kot - Pon Lip 11, 2005 10:38 am

hm ja o tym słyszałam, ten salon na janowie zajmuje się właśnie kompleksowymi usługami stylizacyjnymi dla pary młodej, jeśli ktoś ma ochotę to pomogą dobrać biżuterię, przystroją kościół i salę, dobiorą wiązankę ślubną no i ... umaluję pana młodego :D

podobno nawet było już kilka przypadków

ja chyba jednak zostanę przy bardziej tradycyjnym podejściu :wink: i zrobię tam makijaż i fryzurę próbną tylko dla siebie :lol:

joanna_25 - Pią Sie 19, 2005 10:40 pm

Czy któraś z Was korzystała może z fryzjera lub kosmetyczki z tego salonu w TESCO na Bałutach????

Tak się zastanawiam czy tam sobie nie zrobić fryzury i makijażu ślubnego.Miałabym blisko no i w jednym miejscu wszystko...tylko czy tam są dobrzy specjaliści??????????
Jak ktoś coś wie o tym salonie to proszę piszcie!

Kati - Pią Sie 19, 2005 10:44 pm

Ja wiem tylko, że ceny to mają całkiem pokaźne :?
joanna_25 - Pią Sie 19, 2005 10:57 pm

Kati napisał/a:
Ja wiem tylko, że ceny to mają całkiem pokaźne :?


chyba nie....ręki sobie nie dam uciąć ale makijaż tam kosztuje o ile dobrze kojarzę około 70 zł.Więc chyba to taka przeciętna cena w salonach kosmetycznych...

Kati - Sob Sie 20, 2005 7:51 am

:) ja patrzyłam na cenę np. baleyage - i dla mnie było drogo :wink: A co do makijażu - to jeśli 70 zł to oki - sama za swój też tyle zapłaciłam :P
joanna_25 - Sob Sie 20, 2005 7:58 am

Dzisiaj się tam wybiorę sprawdzić dokładnie ceny.
Ale jeśli ktoś tam był u fryzjera lub makijażystki to proszę o sprawozdanie :iconpray: bo nie wiem czy warto tam iść.

Kati to Ty chyba niedaleko Tesco mieszkasz???Malowałaś się i czesałaś do ślubu gdzieś w tych okolicach?Jak tak to proszę o namiary na makijażystkę i fryzjera.
Bo mam namiary do kilku miejsc ale daleko ode mnie a zależy mi żeby nie jechać przez pół Łodzi w dniu ślubu do fryzjera :(

Kati - Sob Sie 20, 2005 8:06 am

Ja mieszkam w Zgierzu / tudzież w Warszawie (już sama nie wiem gdzie :roll: :mrgreen: ) a malowała mnie pani ze studia 56 - pani Jola. Spakowała swoją walizeczke z kosmetykami i tak jak się umówiłyśmy, przyjechałą na ul. gdańską do salonu Sara, gdzie czesała mnie pani Małgosia ;)
Ja jechałam kawał drogi na makijaż i fryzurę (Zgierz - gdańska) rano sama autkiem... bo niestety tak późno się ogarnęłam, że wszystkie kosmetyczki bliżej miały zajęty czas... A pani Jola jest asystentką w Studio 56 i makijażystką podczas pokazów mody i sesji foto. Ja byłam zadowolona 8)

pipi - Pon Sie 22, 2005 9:43 am

Co prawda minął już rok ceny mogły się troszkę pozmieniać ale ja za makijaż zapłaciłam 38 zł; 70 zł mówicie, że to normalna cena - no cóż :roll:
Kati - Pon Sie 22, 2005 3:34 pm

Tam, gdzie pytałam - ta cen abyła normalna :roll:
Na pewno wszystko "można taniej" ale zależy kto co lubi :roll:

Mika - Pon Sie 22, 2005 3:42 pm

Kati napisał/a:
Tam, gdzie pytałam - ta cen abyła normalna :roll:
Na pewno wszystko "można taniej" ale zależy kto co lubi :roll:

Moim zdaniem wysoka cena nie gwarantuje tego, że nam się będzie podobała fryzura lub makijaż. Raz już byłam u mistrza fryzjerstwa i nie był to najlepszy pomysł mimo wysokiej ceny :x Teraz udało mi się znaleźć salon w którym za makijaż zapłacę 40 zł a za fryzurę ok. 50-65zł i jestem bardzo zadowolona z efektów :D

Kati - Pon Sie 22, 2005 3:45 pm

A czy ja powiedziałam Miko, że gwarantuje...?
Mnie się mój makijaż podobał, a co do cen, to wszędzie, gdzie pytałam były takie albo wyższe.
Fajnie, że znalazłyście taniej.

Mika - Pon Sie 22, 2005 3:50 pm

Sorki źle zrozumiałam :wink:
joanna_25 - Pon Sie 22, 2005 10:05 pm

Mika napisał/a:
Moim zdaniem wysoka cena nie gwarantuje tego, że nam się będzie podobała fryzura lub makijaż. Raz już byłam u mistrza fryzjerstwa i nie był to najlepszy pomysł mimo wysokiej ceny Teraz udało mi się znaleźć salon w którym za makijaż zapłacę 40 zł a za fryzurę ok. 50-65zł i jestem bardzo zadowolona z efektów


Niska cena tym bardziej nie gwarantuje dobrych efektów.Prawda jest taka że czy drogo czy tanio różnie można trafić.Z dwojga złego mam jednak większe zaufanie do tych troszkę nowszych a więc i droższych salonów.Tzn. jak widzę ładny zadbany salon to wydaje mi się że tam pracują ludzie będący na bieżąco w modzie.

No i najlepiej by było jak bym znalazła dobrą i tanią fryzjerkę i kosmetyczkę.

Żaneta - Pon Sie 22, 2005 10:12 pm

joasiu czy ty jesteś z balut?
Mika - Wto Sie 23, 2005 6:33 am

Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "tym bardziej nie gwarantuje niska cena dobrych efektów". To umiejętności ludzkie je gwarantują. Ja naprawdę wielu fryzjerów odwiedziłam tych droższych i tych tańszych i byłam raz mniej raz bardziej zadowolona. Teraz zaczęłam chodzić do nowego, ale małego salonu na moim osiedlu, który jest przytulny z wyglądu, obsługa bardzo miła i doradzająca, jest tam również solarium, wszystko nowoczesne a ceny no cóż moim zdaniem niskie. Ostatnio za makijaż i fryzurę zapłaciłam razem 85 zł. Obie rzeczy całą noc zabawy na weselu wytrzymały, na którym byłam w minioną sobotę, poza tym bardzo mi się podobało :D
joanna_25 - Wto Sie 23, 2005 7:43 am

Mika no to fajnie że trafiłaś na tanią i dobrą fryzjerkę.
Ja całe życie chodzę do tanich fryzjerów i różne przygody miałam.Począwszy od strasznej fryzury do okropnej obsługi.
Pamiętam jak kiedyś fryzjerka mnie obcinała ( z takiego małego salonu róg Kilinskiego i Tuwima).Po jakiejś godzinie kiedy zaczęła suszyć włosy spojrzała na moją minę.A minę miałam lekko skrzywioną bo nie podobała mi się ta fryzura zupełnie.Zrobiła inaczej niż jej tłumaczyłam na początku.
Wiesz co zrobiła fryzjerka?????
Powiedziała: "to ja nie wiem jaką pani fryzurę chciała jak się pani ta nie podoba.To niech sobie pani weźmie suszarkę i sama dokończy w takim razie"!!! :shock: :shock: :shock:

Serio!Autentyczna sytuacja.Byłam w takim szoku że wzięłam suszarkę,dokończyłam i wyszłam.

I dlatego nie chcę za bardzo eksperymentować przed ślubem bo mi zależy bardzo żeby tam jakoś wyglądać.Więc proszę Was o namiary na dobrych fryzjerów i mogą być też Ci drożsi. Najważniejsze żeby się znali na swojej pracy i umieli doradzić.A to też rzadko się spotyka.

Kot - Wto Sie 23, 2005 10:03 am

Ja myśle podobnie ja Mika.

Cena w żaden sposób nie jest miernikiem, fachowości czy talentu. Niestety... bo życie byłoby prostsze...

Na cenę większy wpłw ma lokalizacja, strategia marketingowa bądź widzimi się właściciela firmy....

Ja odkąd pracuję (a bedzie to już jakieś 4 lata) farbuję się i czesze raczej koszmarnie drogo :dead: i nie zawsze jestem wpełni zadowolona z efektu. Ale dla mnie oprócz ceny ważna jest dostępność usług, w pracy jestem od 9.00 do 17.00 więc zostają mi późne godziny wieczorne, dużo pracuję też w weekendy więc najwygodniej mi korzystać z usług fryzjerskich np w niedzielę po południu a nie każdy salon ma taką ofertę. Ale za to się płaci :smut: Mam również pewność, że nie farbują mi włosów jakimiś dziwnymi wynalazkami, że nie wstanę z fotela z zielonymi włosami... ale już cięcie i czesanie cuż...... z tym róznie bywa. Niby jestem wierna jednemu miejscu ale obsada się tam zmienia dość często, z tego co słyszałam jest to zasługą"przemiłej" właścicielki salonu ehhhhhhhhh :smut:

just_Kate - Wto Sie 23, 2005 5:19 pm

Kocie, a gdzie chodzisz do fryzjera??? - może być nawet na prv...

Qrcze, jestem zdesperowana, w salonie, który mi poleciła koleżanka, nikt nie odbiera.
A ja już patrzeć na siebie nie mogę. :smut:

strawberrytea - Sob Wrz 10, 2005 12:56 pm

właśnie dzwoniłam do Douglasa bo chciałam się zapisać tam na próbny makijaż no i niestety się tam trochę pozmieniało :( Zarówno próbny jak i właściwy makijaż kosztują po 76 zł.
Zna może któraś z was salon na rogu Narutowicza i Wierzbowej? Słyszałam że całkiem fajnie tam czesze pani Kasia.

Mika - Sob Wrz 10, 2005 1:40 pm

Właśnie wróciłam z salonu i jestem zachwycona fryzura i makijaż rewelacja, wpięte mam żywe kwiaty naprawdę bardzo bardzo mi się podoba :D :D:D
Pusiak - Nie Wrz 11, 2005 9:12 am

no faktycznie Mika, ślicznie wyglądałaś :)

[ Dodano: Sro Wrz 21, 2005 9:52 am ]
W poniedziałek mieliśmy sesję foto i ponieważ nie chciałam znów tracić kasy na makijaż i fryzurę tam gdzie miała robione do ślubu więc zdecydowałam się wypróbować salon fryzjerski i makijażystkę poleconą mi przez teściową. I muszę powiedzieć, że jestem zachwycona absolutnie wynikiem :) Makijaż był świetny i kosztował mnie 50 zł (nie wiem, czy próbny jest tańszy), natomiast za fryzurkę zapłaciłam 35 zł, a próbna kosztuje 20 :) i powiem szczerze że była chyba nawet piękniejsza od ślubnej :)
Polecam polecam polecam. Fryzjerka znajduje się na ulicy 6 Sierpnia 26 (albo 28) - na przeciwko jest ulica Mała, a adresu makijażystki dokładnego nie znam, wiem tylko że jeśli jedziemy Tuwima (od Sienkiewicza w stronę Gdańskiej) to salon będzie po lewej stronie ulicy za ulicą Gdańską, obok ?abki. Wchodzi sie po schodkach, szyld informuje że jest tam kosmetyczka Solarium, manicure i pedicure (zresztą tam też miałam robione paznokcie :) i też moge polecić :!: ) Jesli ktoś chciałby telefony, to zapraszam na priv :)

strawberrytea - Sro Paź 19, 2005 7:16 pm

W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen,wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do srodka i chyba po prawej stronie sa drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę :) Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż :)

Jesli chodzi o makijaż to baaardzo wam polecam pania Iwonę, która ma swój salon na Piotrkowskiej 24, w głębi podwórza, przechodzi się przez salon fryzjerski "Beata" Koszt makijażu to 60 zł - maluje pieknie, dobrymi kosmetykami. Naprawdę polecam :) Ja byłam baaaardzo zadowolona. I w końcu wcale nie było dużego problemu z tym, że miałam gdzie indziej robiony makijaż i gdzie indziej fryzurę.

Kot - Sro Paź 19, 2005 7:29 pm

My dziś mieliśmy sesję zdjęciową w plenerze i postanowiłam uczesać i umalować się sama i to była trafna decyzja :wink:
FLOSSY - Sro Gru 14, 2005 8:04 pm
Temat postu: WIZA?Y?CI :)
Niech mi ktos pomoze znalezc profesjonalnego wizazyste/ke..lub zwyczajnie kogos kto zrobi mi make-up weselny :]
strawberrytea - Sro Gru 14, 2005 11:15 pm

FLOSSY polecam ci dziewczynę, która mi robiła makijaż - pisałam o tym powyżej (Piotrkowska 24, Pani Iwona) Jeśli będziesz chciała, prześlę ci na priv'a telefon do niej
FLOSSY - Czw Gru 15, 2005 5:44 pm

super! :D dziekuje :D Myslalam ze nikt nie odpisze a tu prosze forum zyje :D :graba: to na razie mam dwie propozycje ta Twoja i jeszcze w Douglasie w galerii :D Jakbys mogla to poprosze o ten numer :) pojde na probny po sesji :] Ps Jakby ktos mial jeszcze jakies sprawdzone wizazystki/wizazystow to baaardzo chcetnie przyjme kazda propozycje :D :D :D
Pusiak - Czw Gru 15, 2005 10:03 pm

Jeśli chodzi o sam make up, to serdecznie polecam panią, która malowała mnie do zdjęć ślubnych, pracuje w salonie kosmetycznym na ulicy Struga, za Gdańską (jadąć od Piotrkowskiej). Salon jest po prawej stronie zaraz jak tylko przejedzie sie Gdańską. Natomiast jesli chodzi o fryzure, to na ulicy 6 Sierpnia, przy rogu ulicy Małej jest taki malutki salonik fryzjerski. jesli bedziesz chciała nr telefonów to daj znać :)
Alma_ - Pon Gru 26, 2005 11:23 pm

Natalia napisał/a:
Jeśli chodzi o makijaż to polecam Euro-Styl na Ketlinga, chodzę tam do fryzjera i ze dwa razy robiłam tam makijaż, osobiście byłam bardzo zadowolona.

Zdaje się, że Kot miała korzystać z ich usług, ale chyba nie była zbyt zadowolona z fryzury próbnej... :?

Lena i Linka tez pisały powyżej nt. tego miejsca.

Kot - Pon Gru 26, 2005 11:53 pm

No ja faktycznie byłam bardzo niezadowolona. Szczególnie z fryzury. Chociaż już samo podejście daje dużo do myślenia - umawia się człowiek na fryzurę próbną z dużym wyprzedzeniem, informuje kiedy ślub a tu podczas czesania okazuje się, że czesząca mnie fryzjerka w dniu mojego ślubu ma własną uroczystość więc czesać miałby mnie ktoś zupełnie inny... ktoś kto nie widział mnie wcześniej na oczy... ehhh

A szkoda, bo teraz mam w miarę blisko do tego salonu ale nie ma takiej opcj - ja tam nie wracam!

FLOSSY - Pon Sty 02, 2006 10:11 pm

hehe ..a to zabawne.. dobrze wiedzieć :] :wink:
Linka - Wto Sty 03, 2006 9:14 am

Ja byłam bardzo zadowolona z makijażu ślubnego, właściwego w Euro-Stylu. Był zdecydowanie mniej intensywny niż próbny, piękny Polecam :D . Paznokcie też były ładne i trzymały się około tygodnia (bo to moje osobiste były :lol: )
rorrim - Sro Sty 18, 2006 10:42 am

Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam więc zapytuję -
czy słyszałyście jakieś opinie o studiu charakteryzatorskim "Alfreda"?

Oferują tam uczesanie i makijaż panny młodej w studio lub u klientki w domu.

Pusiak - Sro Sty 18, 2006 11:17 am

rorrim, ja miałam makijaż i fryzure ślubną robioną w Alfredzie - i szczerze powiem, że nie polecam... Zależało mi własnie na tym, żeby kobitka przyjechała do mnie i zrobiła wszystko u mnie, ale Kasiawka ostrzegła mnie, że ktoś z jej znajomych bądź z rodziny korzystał z usług tej pani w domu i podobno pani niektórych rzeczy pozapominała i chyba, o ile dobrze pamietam, sie spóźniła... Więc robiłam u niej w studio. Powiem tak, w pierwszej wersji, tydzień przed ślubem skopała mi balejaż, miał być w różnych odcieniach brązu z jasnymi pasemkami, a wyszedł rudy z nielicznymi jasnymi pasemkami i to głównie te pasemka gdzies na czubku głowy były :evil: a poza tym robiła to niemiłosiernie długo, chyba z dwie godziny mi farbe na włosy nakładała....Makijażu i fryzury nie skopała, ale musiałam swoje odczekac w studio, bo nie zdążyła z poprzednią klientką i w skutek tego ja miałam opóźnienie rzędu 30 minut, a poza tym jeżeli pani przewiduje że czesanie Ciebie bedzie trwało godzinę, to możesz spokojnie dolożyć jeszcze co najmniej pół, bo ona jest strasznie powolna. Jedynym plusem jest to, że ma naprawdę dobre kosmetyki, i też makijaż i fryzura sie trzymają :) Aha, i uważaj z brokatem w razie czego, bo ja miałam mieć brokat na powiekach, a w rezultacie miałam go wszedzie, z dekoltem włącznie :)
Kasiawka - Sro Sty 18, 2006 12:26 pm

No właśnie Rorrim, ja o niej pisałam tu na forum nie mało.
Potwierdzam to co pisze Pusiak, że kobietka ma dobre kosmetyki, i generalnie ma to coś, ze potrafi uczesać nieźle, ale oprócz tego, jest strasznie powolna, zapomina, spóźnia się - np. spóźniła się do mojej siostry, aby ją uczesać na ślub, spóźnienie, to jedno, a zanim się rozłozyła z całym swoim majdanem to trwało dodatkowo z 10 minut, generalnie jest gdzies w sowim świecie i jak się z nia umawiasz lepiej powtórzyć ze dwa razy wszystko.
Dla mnie dodatkowo, powiedzmy sobie szczerze, dużym minusem są stawki jakie bierze za uczesanie i makijaż. Oczywiście przyjeżdża do domu, jesli chcesz, ale oprócz ceny za jej usługę płacisz także za dojazd i to dośc nie mało.
Nie wiem jak teraz wyglądają stawki, ale jak mnie czesała na wesele rok temu wzięła za przyjazd do domu i uczesanie coś między 150 a 200zł, to bardzo dużo przynajmniej jak dla mnie.

rorrim - Sro Sty 18, 2006 12:37 pm

Oj dziewczynki to ja chyba ślepa jestem, bo nie doczytałam o Waszych doświadczeniach :oops:
Ale bardzo Wam dziękuję za opinie tutaj. Nie zdecyduję się na tą panią w takim razie. Nic mnie tak nie wkurza jak powolność i niesłowność :roll:

Pusiak - Sro Sty 18, 2006 2:37 pm

Ode mnie wzięła 150 zeta, a jak wspomniałam czesałam i malowałam się u niej w studio.... i faktycznie, trzeba jej po kilka razy powtarzać, a jak sobie czegoś nie zapisze, to koniec pieśni....
sylwanika - Sro Lut 15, 2006 11:29 pm

Widziałam już że macie różne opinie na temat salonu "Barbara" na placu Słonecznym, ale jestem ciekawa czy którąś z Was czesał do ślubu syn właścicielki <de facto robi też zdjecia> lub ona sama?? Ja chcę tam iść, ale do ślubu mam jeszcze 6 miesięcy, więc wolę poczytać najpierw, jakie macie doświadczenia za sobą ;) poza tym miesiąc temu ścięłam się na krótko, więc przypuszczam, że raczej koki będą poza moim zasięgiem :lol:
Kasiawka - Czw Lut 16, 2006 2:56 pm

ja nie polecam salonu Barbara na placu Słonecznym

mieszkałam na placu słonecznym więc z usług korzystalm nie raz, starałam sie chodzić do różnych fryzjerek, "zaliczyłam" chyba 4 i szefową - haha ale zabrzmiało :mrgreen: i tak:

:arrow: szarpanie było an porządku dziennym - a najgorzej wytarmosiła mnie sama
szefowa
:arrow: ciężko się z nimi dogadać, nawet podcięcie- tzw. wyrównanie najwyżej 2 cm,
skończyło sie wyrównaniem do 6 cm - no tznaczna to róznica
:arrow: i najgorsze na slub siostry jako że nie jestem wymagająca, prosiłam o ładne
uczesanie, byle nie ULIZANIE, czyli nie zaczesywac wszystkich włosów do tyłu by
było widać czoło, no i właśnie tak zostałam uczesana, protestowałam w tarkcie, ale
została upomniana o spokój bo jestem w trakcie czesania i efekt będzi taki jak
chcę, 4 Litery i tak nie był
:arrow: i jeszcze jedno tam mi się nie podoba sa stałe klientki, którym się prawie wchodzi
w tyłki, a ci z "ulicy" sa zupełnie inaczej= gorzej traktowani

gdusia - Nie Lut 19, 2006 12:35 pm

Witam!
Czy moze ktos ma namiary na ktoras z kosmetyczek z Sefory. Troch mi glupio isc i tak zapytac w sklepie. Jeszcze trafie na kogos kto bedzie niechetny do pomocy. Czy ktos sie juz malowal tam? Czy znacie moze ceny za makijaz z dojazdem do domu? Badz moze zapropnujecie kogos innego godnego polecenia? :D

agulus - Czw Mar 02, 2006 7:58 pm

Jak ktos jest z Pabianic to moge szczerze polecic Pania Agnieszke z Salonu Agnieszka na Piotra Skargi ma kobita serce do tego co robi!!!
laryssa - Nie Mar 05, 2006 8:28 pm

Hej.Mam taka prosbe.Czy mozecie mi polecic jakis salon gdzie w jednym bedzie i kosmetyka i fryzjerstwo???
Ja jestem z Poddebic-to jest taka niewielka miescina pod Łodzia-i nie mam zamiaru tam sie przygotowywac do tego najwazniejszego dnia.Dlatego tez zalezy mi na tym zeby jak juz mam jechac do Łodzi to zeby od razu bylo 2w1.
Oczywiscie najlepiej jak bedzie to salon sprawdzony,bo u nas kosmetyczki sa do niczego.
Pomozcie :!: :!: :!:

Alma_ - Nie Mar 05, 2006 8:29 pm

Laryssa, a może rozwiązaniem byłaby usługa w domu?
laryssa - Nie Mar 05, 2006 9:04 pm

Byloby "fajowo",moglabym pokryc koszt dojazdu bo co mi tam.Tylko zeby byl to ktos z kogo bylabym zadowolona.Masz kogos na mysli?
Alma_ - Nie Mar 05, 2006 9:18 pm

Nikogo konkrentego na razie, ale wiem, że dziewczyny korzystały z takich usług dojazdowych (z tego, co pamiętam chyba Kasiawka?). Na pewno ktoś coś doradzi.
AgaGM - Nie Mar 05, 2006 10:40 pm

Laryssa,w Pabianicach pracuja moje dwie kolezanki ze szkoly kosmetycznej.Jedna z nich baaardzo ladnie maluje.Wszystkie kosmetyczki juz obchodzilas i sprawdzialas?bo piszesz,ze sa do niczego :) W sumie dawno z nia nie mialam kontaktu,ale mysle,ze dalej mieszka i pracuje w Pabianicach.
katia - Nie Mar 05, 2006 10:48 pm

miałabym prośbe o namiary na godny polecenia salon fryzjerski,z mozliwością zrobienia takze makijażu, gdzieś niedaleko Radogoszcza, na Bałutach, z pominięciem salonu Barbara
laryssa - Pon Mar 06, 2006 10:29 am

AgaGM napisał/a:
Laryssa,w Pabianicach pracuja moje dwie kolezanki ze szkoly kosmetycznej.Jedna z nich baaardzo ladnie maluje.Wszystkie kosmetyczki juz obchodzilas i sprawdzialas?bo piszesz,ze sa do niczego :) W sumie dawno z nia nie mialam kontaktu,ale mysle,ze dalej mieszka i pracuje w Pabianicach.


Ja jestem z Poddebic a nie Pabianic.U nas sa az dwie kosmetyczki.Nikomu ich nie polece.Jesli ktos zna jakis fajny salon fryzjerko-kosmetyczny to prosze o namiary.Z dojazdem byloby super ale jak nie da rady to trudno.

kasiek - Pon Mar 06, 2006 4:57 pm

a czy slyszal ktos cos na temat galerii urody na zacodniej?zaraz za limanowskiego idac w strone centrum
AgaGM - Pon Mar 06, 2006 5:27 pm

Sorry,zle przeczytalam.
laryssa - Pon Mar 06, 2006 10:15 pm

kasiek napisał/a:
a czy slyszal ktos cos na temat galerii urody na zacodniej?zaraz za limanowskiego idac w strone centrum

Ja rowniez jestem ciekawa.A czy tam jest tez fryzjerstwo?

kasiek - Czw Mar 09, 2006 10:29 am

jest fryzjerstwo kosmetyka paznokcie solarium tatuaze full serwis. tylko nie wiadomo jaka jakosc tego serwisu
laryssa - Czw Mar 09, 2006 9:51 pm

kasiek napisał/a:
a czy slyszal ktos cos na temat galerii urody na zacodniej?zaraz za limanowskiego idac w strone centrum


No dziewczyny dajcie jakis znak o tym salonie... :30: :30: :30:

Tatiana - Sob Kwi 08, 2006 10:26 pm

A ja polecam salon kosmetyczny rog ul. Pieknej i Cieszkowskiego.
Przed slubem uzgodnilam wszystko z pania stylistka... zrobilysmy probny makijaz. A w dniu slubu pani dotarla juz do mnie do domu ze sterta kosmetyków. ladnie , gustownie i bezstresowo.
Jak znajde dokladniejsze namiary na ta pania to Wam podam tutaj jeszcze.

tak jak obiecalam. Znalazlam strone w internecie tej pani
http://www.alekosmetyka.pl/index.htm

ps. czemu tu ciagle wysakuje mi jakis blad ogolny i nie mo?na pisac polsk? czcink??

kryszka - Sob Kwi 08, 2006 11:04 pm

Tatiana napisał/a:
ps. czemu tu ciagle wysakuje mi jakis blad ogolny i nie mo?na pisac polsk? czcink??

Wyja?nienie jest w Aktualno?ciach i na dole strony g?ównej w Shoutboxie. A jak masz jakiekolwiek problemy z dzia?aniem forum to zadawaj prosz? pytania w dziale "Sugestie i wnioski". :)

emi_teufelchen - Sro Kwi 12, 2006 8:11 pm

strawberrytea napisał/a:
W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen,wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do srodka i chyba po prawej stronie sa drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę :) Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż :)

To też mój fryzjer :D i to od ładnych kilku lat... zaciągneła mnie do niego moja siostra, która zna go jeszcze dłużej. A ostatnio namówiłam także mamę na wizytę - i też jest zachwycona.
Mam do niego pełne zaufanie - wiem, że zawsze dobrze mi zetnie i uczesze włosy. Robi też fajne koki i upięcia (czesał mnie już kilka razy na wesela koleżanek).
I do ślubu też będzie robił mi fryzurkę - nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej :lol:

sylwanika - Sro Kwi 12, 2006 8:12 pm

A ja mam pytanko czy któraś z Was korzystała z usług fryzjerki i kosmetyczki w "Studiu piękna" przy ul. Legionów 81 a dokładnie jest to hotel Reymonta <dawny hotel wojskowy>?? Proszę o coś konkretnego bo dziś się tam zapisałam ale mam dziwne przeczucie że nie było to najmądrzejsze bo nic o tym salonie niewiem :( Ceny są dosyć wysokie więc tym bardziej chciałabym mieć pewność... Wiem że wystawiali się na targach ślubnych w Kaskadzie - właśnie wtedy wygrałam zdobienie paznokci w owym studiu no i dzisiaj tam pojechałam i wszystko wygląda niby fajnie tylko będę spokojniejsza jak Ktoś mnie upewni że są dobrzy w tym co robią :) z góry dziękuje
laryssa - Sro Kwi 12, 2006 8:36 pm

joanna_25 napisał/a:
Czy któraś z Was korzystała może z fryzjera lub kosmetyczki z tego salonu w TESCO na Bałutach????


Hej forumki-dajcie znac czy sie orientujecie jak tam czesza i maluja.Tez jestem ciekawa.No i jeszcze intryguje mnie ten salon na Ketlinga.Polecilybyscie? :roll:

Kot - Czw Kwi 13, 2006 11:22 am

Ja byłam na fryzurze próbnej na Ketlinga i mi się nie podobało :kwasny: fryura dziwnie odstawała jakbym rogi miała i była mało wytrzymała. Podejście też dziwne na prónym czesaniu była fryzjerka, która w dniu mojego ślubu miała mieć dzień wolny :mur:

Ale do makijażu nie mogę się przyczepić

szczako - Pią Kwi 21, 2006 1:16 pm

ja wlasnie na stronie studia zdrowia i urody Laguna znalazlam cennik uslug i makijaz probny kosztuje 20 zl, slubny wlasciwy - 50 zl.

korzystam tam tylko z sauny, wiec nie wiem jak maluja, ale moze ktoras bedzie chciala sie wybrac.

rorrim - Pon Maj 08, 2006 12:27 pm

Chciałabym polecić salon fryzjerski, w którym mnie czesano do ślubu.
Fryzjerka sama zaproponowała mi fryzurę gdy pokazałam jej zdjęcie sukni i uważam, że dobrała ją dobrze.
Kok trzymał się pięknie przez wesele i poprawiny i spokojnie mogłabym jeszcze w poniedziałek w nim wystąpić :wink:
Mam generalnie cienkie włosy i nie jest ich zbyt dużo, zapuścić też mi się wiele nie udało a kok sprawiał wraznie jakbym miała długie włosy. Goście na weselu pytali mnie czy mam dopięte włosy :wink:
Mankamentem jest cena usługi... fryz próbny kosztuje 90 zł, a właściwy 110 zł.

Ale i tak polecam!

A oto namiary-
Studio Sztuki Fryzjerskiej "Kasia"
ul. Sprawiedliwa 4
tel. 653 - 11- 97

Fryzury ślubne wykonuje tylko szefowa - pani Kasia.

fiona83 - Pon Maj 08, 2006 12:37 pm

Rorrim mnie wyprzedziła !!
Również polecam salon "Kasia" - i oczywiście samą szefową.
Kobieta ma po prostu talent - czesała mnie do komunii, do bierzmowania, na wszystkie wesela, a takze, gdy podawalam moja siostre stryjeczna do chrztu.
Czeszemy sie tam razem z mama - ja od 11 lat a mama jeszcze dluzej.
Fryzury zawsze sa dopasowane do twarzy idealnie i dopracowane w kazdym szczegole.
Jestesmy bardzo zadowolone i juz pani Kasia pyta sie kiedy do slubu bedzie mnie czesac :D
Polecam goraco !!

Żaneta - Wto Maj 09, 2006 8:16 pm

Z racji,że ja się nie znam w ogóle na Łodzi proszę powioedzcie mi czy ta ulica sprawiedliwa jest obok Limanowskiego?
fiona83 - Wto Maj 09, 2006 8:30 pm

Tak ona odchodzi od Limanowskiego, jest równoległa do hipotecznej - taka mała uliczka,ale salon wypasiony.
Oooo - przypomniało mi się coś.
Makijaże robi córka pani Kasi - Ewa. Jest solarium, manikiur, pedikiur - full serwis.
I włoski pani Kasia też dokleja - tylko to droga zabawa :/

Żaneta - Wto Maj 09, 2006 8:36 pm

No to ja wlaśnie chodzę do Kasi na Limanowskiego to salon tamtej wlaścicielki.
ANIA23 - Sro Maj 10, 2006 3:29 pm

CZY MO?E KTÓRA? Z WAS WIE GDZIE MO?NA SI? ŁADNIE I W MIAR? NOWOCZE?NIE UCZESA? W ZGIERZU, EWETNTUALNIE GDZIE? W OKOLICY? BO JA JU? JESTEM ZAŁAMANA POSZUKIWANIAMI. :( PROSZ? O POMOC I Z GÓRY DZI?KUJE
fiona83 - Sro Maj 10, 2006 3:42 pm

Aniu, ponieważ Łódź to okolica Zgierza - może warto tu poszukać (wystarczy poczytać z których salonów zadowolone są dziewczyny).
I nie załamuj się bo na pewno coś znajdziesz ;)

ANIA23 - Czw Maj 11, 2006 12:42 pm

DZI?KUJE JU? CO? ZNALAZŁAM DZISIAJ, CHODZI O TO ?E MAM RANO MAŁO CZASU I WOLAŁABYM BLI?EJ DOMU, POZDRAWIAM!!!
szczako - Pon Maj 15, 2006 12:07 pm

Dziewuszki drogie,
a czy ktoras z Was moze polecic fryzjera, ktory dojedzie do mnie do domu w TYM dniu?
u nas sa do czesania trzy kobitki i takie rozwiazanie jest moim zdaniem lepsze.
niestety Pani, u ktorej sie w Polsce czesalam, nie dojezdza i jestem zmuszona znalezc kogos innego.

adriannaaa - Pon Maj 15, 2006 12:38 pm

Sylwanika - i jak byłaś już w tym "studio piękna" jestem ciekawa - jak efekty - bo przyznam, ze nie pamietam ich z targów, a też mam do nich namiar. Z tego co wiem, to powini być dobrzy - pracują między innymi ze steczkowską i przemyk.. a to dla mnie już jakas gwarancja usługi:)
Kamyk - Czw Maj 25, 2006 11:01 am

[quote="strawberrytea"]W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen,wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do srodka i chyba po prawej stronie sa drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę :) Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż :)


Właśnie wczoraj tam byłam :) Zgadzam sie ze strawberrytea :) jestem zadowolna, jak na razie z obcięcia, bo tylko to wypróbowałam :) Ale, jak tylko pójdę sie upiąć, to na pewno napiszę.

Misiamo - Czw Cze 29, 2006 8:32 am

Madlen_ napisał/a:
Makijaż: Studio Jamajka ul. Lutomierska 21 (Gosia) pracowała w "filmówce"..zna się na rzeczy. tel. 654-88-37. (koszt makijażu ślubnego 50zł-można też zrobić zabiegi kosmetyczne i paznokcie).


Byłam wczoraj w Jamajce i obecnie nie wykonują tam już makijażu.

evcia84 - Pon Lip 31, 2006 4:17 pm

To ja się pwtórzę i polecę NAJLEPSZY moim zdaniem salon na czesanie ślubne. Jest to STUDIO SZTUKI FRYZJERSKIEJ "KASIA" na sprawiedliwej. Jest to moja była szefowa i uwierzcie mi lepszej fryzury nikt wam nie zrobi. Wiem co mówię bo wiele razy się przyglądałam temu co szefowa wyprawia i byłam w szoku. Kobiety w pięcioma włosami na krzyż wychodziły z pięknym, bujnym kokiem Do czesania potrzebny jest po prostu dar w łapach a Pani Kasia go ma. Cena nie jest niska ale w tym dniu uważam ze nie ma co oszczędzac a przynajmniej nie na fryzurze. Ja mam wesele w kutnie ale nie wyobrażam sobie żeby kto inny mnie czesał bo ja ufam tej kobiecie. Wstane wcześnie rano i pojade kupe kilometrów po to zeby być pewnym że w tym dniu nie bedzie żadnej klapy. A fryzura starczy mi nawet na 3 dzień wesela. Gorąco polecam i gwaranruje, że sie nie rozczarujecie. Oczywiscie jeśli makijaż to tylko do Pani Ewy (córki Pani Kasi) To nie jest reklama. To jest moja indywidualna opinia. Pozdrawiam
Panią Kasie również :) , bo wiem że tu zagląda :)

Misiamo - Pon Lip 31, 2006 4:31 pm

Potwierdzam. Pani Kasia z ulicy Sprawiedliwej ma dar w rączkach. Za fryzurę próbną zapłaciłam 80 zł, za właściwą 100 zł, ale uwierzcie warto było! Mam cienkie włosy, ale moja fryzura wyglądała jakbym miała bardzo dużo włosków. Polecam!
Amy - Nie Sie 13, 2006 10:10 am

Asiek napisał/a:
SaraLee napisał/a:
Jeśli chodzi o fryzjera, absolutnie odradzam salon BARBARA na Placu Słonecznym.

Czyżby kolejna osoba z Radogoszcza? :wink:

Stanę w obronie tego salonu. W


Wiesz, ten salon jest w miom bloku, tam się zawsze czeka (kiedyś tam chodziłam), nawet jak się ma umówioną godzinę. Poza tym kreują się na niewiadomo jakich wizażystów, zwłaszcza Krzysiek. Puszczają fimly ze szkoleń.... ?enada...

Uzywają najtańszych rozjasniaczy ze zwyłkego sklepu kosmetycznego (tego po drugiej stronie placu koło delikatesów - "ARDEKS" - to jest sklep rodziców mojej koleżanki.

A prawda jest taka że dobry wizażysta robi wszystko od początku do końca, a nie tylko coś...


Polecam 2 salony:

piotrkowska 29 (chyba) tam jest tez salon PAZURY, ale nie o ten mi chodz, po lewej stronie w oficynie jest taki salot w którym jest tylko kospetyczka pani Kozłowska oraz fantastyczny fryzjer... Polecam oboje.

Innym salonem, a raczej fryzjerką jest ASIA Z. z Laufer w Tesco Pojezierska (obecnie jest w 8 miesiącu ciąży, ale przecież kiedyś wróci)

pozdrawiam

adriannaaa - Nie Sie 13, 2006 6:37 pm

ja po raz kolejny moge polecic le grand i Tomka, oraz makijaz - kosmetyczka Ania z coena - ul. piotrkowska 89, makijaz, lacznie ze szminka, wytrzymal cala noc szalenstw:)
kiciucha - Czw Sie 31, 2006 8:25 pm

czesc dziewczynki.........ja również mogę polecić bardzo dobrego fryzjera-stylistę ........salon nazywa sie STANISłAW ..... Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu ponieważ potrafi dopasowac koka/fryzure do twarzy. Przed czesaniem wypytuje o strój, kolor, styl sukienki, oraz o partnera. Zważywszy na wszystkie te elementy dopiero wtedy dobiera uczesanie. Fryzury jakie mi wykonywał były bardzo trwałe i zadne wsówki nie wylatywały......naprawde godny polecenia.........jest tam również kosmetyczka profesjonalna .................. za koka bierze 120 zł......
jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na priva......
pozdrawiam

Kati - Czw Wrz 14, 2006 2:52 pm

A ja znalazłam dobrego fryzjera w Lovely look w Markach k/ Warszawy. ?wietnie strzyże, jest dokładny, baleyage - najlepszy jaki miałam dotąd. I cena za wszystko (mycie, strzyżenie, modelowanie i baleyage 2 kolory na długich włosach) zapłaciłam 99 zł. A z tego co widzialam Pan Piotr wziąłby dwa razy tyle i jeszcze troszkę... dla mnie jest za drogi :wink:
szczako - Pią Wrz 15, 2006 10:53 am

Kot, 5th, a gdzie jakieś foteczki? poprosimy koniecznie!!

Kati, mieszkałam przez rok w Markach, ale mi się na wspomnienia zebrało ...

FifthAvenue - Sob Wrz 16, 2006 10:22 pm

szczako napisał/a:
Kot, 5th, a gdzie jakieś foteczki? poprosimy koniecznie!!



1. Nie mam.

:oops:
2. Się wstydzę.

Misiamo - Pon Wrz 18, 2006 2:39 pm

W sobotę poszłam do fryzjera - "Agnes" na ul. Wojska Polskiego (ktoś go polecał na forum). Powiem, że to była bardzo pouczajaca wizyta. Byłam umówiona na godz. 14. na czesanie koka. Kiedy przyszłam, pani zapytała mnie czy mam spinki. Kiedy powiedziałam, że nie mam, to ona na to, że przecież mi mówiła, żebym przyniosła (nieprawda!) i że ona mnie nie uczesz bo nie ma spinek.
Po prostu szczęka opadła mi do ziemi... Była godzina 14., część salonów fryzjerkich była zamknięta, wiec mała szansa by uczesał mnie ktoś inny. Wróciłam więc do domu i przyniosłam swoje spinki, które na szczęscie miałam. Zdenerwowałam się bardzo i zastanawiałam sie czy przypadkiem nie wziac ze sobą szamponu, bo moze Pani też nie ma...
Co do fryzury. Pani czesała mnie 1,5 godziny, przy czym widziałam że jest bardzo wkurzona, bo jej coś nie wychodziło... Fryzura w skali 1-10 podobała mi sie tak na 6. Miałam za dużo lakieru na głowie.
Wizyta była o tyle pouczajaca, bo doszłam do wniosku, że skoro znalazło sie dobrego fryzjera, to nie ma co eksperymentować!
Pani z "salonu" Agnes nie polecam!

jazzy - Pon Paź 30, 2006 6:50 pm

a ja polecam Euro-Styl :D
korzystalam z ich uslug tuz przed swoim slubem, zarowno z pielegnacji jak i potem z makijazu
salon naprawde ma klase, a jednoczesnie jest tam przytulnie i intymnie, zabiegi jak dla mnie bomba, odprezenie totalne :buja w oblokach:
obsluga w gabinecie jest przemila, fachowa i naprawde godna polecenia
dziewczyna ktora robila mi zabiegi w piatek przed slubem(o ile dobrze pamietam pani Ewelina), byla tak uczynna, ze widzac jakiego mam stresa w zwiazku z brakiem slubnej wiazanki, sama zaproponowala pomoc...zadzwonila w moim imieniu do kwiaciarni i zalatwila sprawe bukietu :)
co do makijazu, to malowala mnie wlascicielka pani Monika i przyznam, ze bylam bardzo zadowolona
sam makijaz bardzo delikatny i trwaly, jak dla mnie rewelacja
co ciekawe, nie mialam u nich makijazu probnego, wiec tak naprawde byl to jakis eksperyment, na szczescie udany :D

acha i jeszcze jedno, nie przejmujcie sie tym, ze makijaz w pierwszej chwili wyglada jak maska, on po jakims czasie stapia sie ze skora a potem rewelacyjnie sie trzyma
i od razu mowcie jesli macie obiekcje co do jakiegos pomyslu wizazystki, jesli czegos nie czujecie, nie ma co owijac w bawelne tylko od razu mowic, unikniecie nieporozumien i naprawde wyjdziecie z usmiechem od ucha do ucha widzac swoj slubny make-up :)

pzdr
O.

Marta-1 - Nie Lis 19, 2006 8:34 am

Dziewczyny, byłam na próbnym makijażu w salonie na Gdańskiej 10 - salon "Martika".
Makijaż wypadł rewelacyjnie, na dobrych kosmetykach z jakimiś utrwalaczami (Pani mi wsztstko mówiła czego używa i dlaczego). Makijaż wytrzymał spokojnie 24 godz.
Pozatym na mijscu jest salon kosmetyczny, więc nie trzeba się nachodzić by wyregulować np. brwi, czy inne tam. Zapisałam się na oczyszczanie twarzy, bo wykonyją tam oczyszczanie BEZBOLESNE !! ! ultradzwiękami. Zobaczę jak wypadnie.

AGRAFKA - Sro Gru 27, 2006 8:14 pm

czy bylyscie moze w salonie fryzjerskim JUSTYNA na Wolczanskiej?
kolezanka mi poleca i wiem ze jest tam tez kosmetyka a zalezy mi zeby miec wszystko w jednym miejscu
czekam na opinie i z gory dziekuje :-)

Lucky - Sro Gru 27, 2006 9:59 pm

A kogo ci konkretnie poleciła kolezanka :?:
fiona83 - Sro Gru 27, 2006 10:10 pm

Lucky - tylko czekałam ... :cool: :mrgreen:

Niestety nie znam tego salonu :zalamany:

Lucky - Czw Gru 28, 2006 5:15 pm

fiona83 napisał/a:
Lucky - tylko czekałam ... :cool: :mrgreen:


A na co czekałaś :cool:

fiona83 - Czw Gru 28, 2006 5:23 pm

Na Ciebie kochaniutka i Twoje pytanie :cool:
Lucky - Czw Gru 28, 2006 6:01 pm

Zobaczymy jaka będzie opinia :cool:
AGRAFKA - Czw Gru 28, 2006 11:55 pm

kolezanka polecila mi wlasnie Justyne - to chyba wlascicielka
jesli macie jakies info to bede wdzieczna :-)

Lucky - Pią Gru 29, 2006 12:16 pm

Tak Justyna to włascicielka :smile:
Zależy na co sie wybierasz: kolor, strzyżenie, czesanie :?:
ja sie nie wypowiem, bo napewno będę nieobiektywna :roll:

AGRAFKA - Sob Gru 30, 2006 11:40 am

kolor strzyzenie czesanie :-)
na raczej krotkich wlosach :-)

mischelle22 - Sob Gru 30, 2006 1:56 pm

Ja czesałam się i malowałam w Salonie u Pani Uli Ul.Łąkowa 19.

Czesała mnie Pani Ula, ale Dorota też ładnie czesze a malowała mnie kosmetyczka Pani Ewa.

kiciucha - Pią Sty 05, 2007 2:29 pm

Ja przez długi czas czesałam się u Stylisty - Stanisław na ul. Narutowicza . Pan ma na prawdę pojecie o czesaniu co zreszta świadczy o jego udziałachw telewizji czy też wyborach MISS.
Czesałam się kilkakrotnie, za kazdym razem robi wywiad: typu:
- jaka kreacja
- jaki wysoki partner
Zawsze byłam bardzo zadowolona, ale problem tkwi w cenie. Jest bardzo drogi. Za czesanie w koka bierze w tym momencie 120 - 140 zł.
Na sylwestra w tym roku zdecydowałam się wypróbowac jakiś inny salon. Moze odbiegał on od standardów, prestiżu itd, ale Pani Ania - fryzjerka wykazała się całkowitą zmysłowoscią i talentem fryzjerskim. Prawdopodobnie u niej bedę się czesała do ślubu. Swój salon ma na ul. Zamkniętej 2. Na pierwszy rzut oka fatalny budynek, ale przecież nie to się liczy......
Zachęcam do wypróbowania.

nieszka - Sro Sty 10, 2007 2:43 pm

Czy mozesz przeslac zdjecie jak Cie pani Ania uczesala na sylwestra?
Jezeli nie jest to tajemnica ile takie uczesanie kosztowalo, bo juz sama zaczynam sie rozgladac za odpowiednim dla siebie fryzjerem na wesele

kiciucha - Sro Sty 10, 2007 3:20 pm

jak tylko znajdę chwileczkę, to wkleję fotkę. Proszę byś jednak nie brała pod uwagę tego co miałam na sylwestra, bo inne są uczesania na imprezę, a inne na takie uroczystości. Ale jedno jest pewne, że pani Ania ma pojęcie o czesaniu. Może długo jej zajmuje precyzyjne upięcie,a le wydaje mi się ze warto i że jest przystepna cena.
pozdrawiam

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 5:27 pm ]
ok, wklejam fotkę. Na wesele na pewno bez takich puszczonych kosmyków na dole.

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 5:41 pm ]
ups ..... nie ma fotki... :?

[ Dodano: Sro Sty 10, 2007 10:08 pm ]
kolejna próba załączenia pliku..... :znudzony:

nieszka - Pią Sty 12, 2007 1:49 pm

Fryzura bardzo mi sie spodobala. I chyba dlugosc wlosow mamy podobna, czyli wiem ze da sie z nich zrobic jakies cudo na glowie. A ile czasu Ciebie pani Ania czesala?
kiciucha - Pią Sty 12, 2007 5:45 pm

w sumie samo czesanie długo nie trawało. Stworzenie koka zajęło ok. godziny no i przygotowanie - czyli podkrecenie na wałki też ok. godziny. Natomiast co do długości moich włosów to mam je tak za łopatki - dość długie. Natomiast siostra ma dużo krótsze,ale Pani Ania zrobiła jej na prawdę dużego koczka i wyglądał ekstra. W sumie sam kształ koka / uczesania dużo zalezy też od Ciebie. Jak chcesz coś dużego, małego to każdy fryzje coś tam wymysli. A wracając do ceny - chyba nie odpowiedziałam Ci wtedy - to dałam 75 zł. Na co dzień Pani Ania bierze jeszcze mniej , ale akurat sylwester przypadał w niedziele i dlatego liczyli troszkę drożej... Sądzę ze coś ok. 50 zł może kosztowac w powszedni dzień..... :)
Szpilka - Sro Sty 31, 2007 9:06 pm

ja juz jestem umówiona do Pani Kasi na ul Sprawiedliwej :)
=MiLi= - Sob Lut 17, 2007 5:00 pm

Mnie będzie czesała Aneta z salonu "U Jagody" na Rzgowskiej 180 :)
nieszka - Pon Mar 05, 2007 7:09 pm

dziewczyny czy macie jakiś namiar na kosmetyczkę w okolicach ul. Paderewskiego / Ronda lotników?
Chciałabym mieć blisko domu dobrą kosmetyczkę
jak kojarzycie jakiś salon napiszcie

lilly78 - Wto Mar 20, 2007 12:49 pm

dziewczyny, a macie może namiary na dobrą kosmetyczkę (chodzi mi o manicure i pedicure) na Bałutach lub w ?ródmieściu?
marcelccia - Nie Kwi 15, 2007 4:35 pm

polecam
strzyżenie i farbowanie Jacek Olejniczak i Krystian Wojewoda
upinanie Jacek Olejniczak
jeżeli chodzi o ładne uczesanie ale nie upiecie Krystian tez za...cie czesze
adress
piotrkowska 51
telefon
426337383

donia - Pon Maj 07, 2007 11:19 am
Temat postu: BUDNY HAIR DESIGN
Ja osobiście byłam już w wielu salonach.W sobotę czytałam gazetę Wyborczą i zobaczyłam metamorfozy.Salon jest rewelacyjny i tak profesjonalna obsługa.Mam super fryzure i piękny kolor.Do tego byłam u kosmetyczki na mikrodermabrazji diamentowej i manicure.Z czystym sumieniem polecam wszystkim ten salon!!!

Adres.Łódź ul. Legionów 16
Tel. 042 632 10 60

gebka - Pon Maj 07, 2007 11:39 am

a jakie ceny??
donia - Pon Maj 07, 2007 12:17 pm

ja za ciecie i ufarbowanie włosów zapłaciłam 230zł
Kati - Pon Maj 07, 2007 5:39 pm

O matko :szok:

strasznie drogi salon :-? Ja za obcięcie i baleyage płacę 100 pln i jest super.

donia - Pon Maj 07, 2007 5:59 pm

mysle,ze jak na taki salon to cena jest bardzo ok,do tego pracują wella i goldwell.A Ty gdzie chodzisz?Manicure i pedicure polecam u Pani Beatki.100%
Madjarica - Nie Maj 13, 2007 6:55 pm

Jakoś w tym wątku pominięty został problem paznokci, stąd moje pytanie - gdzie najlepiej i niedrogo zrobić żel/akryl? Może macie namiary, bo bardzo pilnie potrzebuję?
Gabro - Wto Maj 15, 2007 2:21 pm

Ja polecam panią Marzenę z salonu fryzjerskiego "Efekt" na Serdecznej.
gosc - Wto Maj 15, 2007 9:22 pm

aa zna może ktoś salon kosmetyczny Beauty Pro na rogu Przybyszewskiego i Piotrkowskiej (na Placu Reymonta)? Mam do nich bardzo blisko i się zastanawiam nad zrobieniem tam makijażu :)
ladny_mru - Wto Maj 22, 2007 12:03 pm

Polecam salon Pani Anety Ryznar w Jaśle. Klimatyzowany, oferuje przedłużanie i zagęszczanie włosów, konkurencyjne ceny.

Post wyedytowany ze względu na zawartą reklamę.

Mała_Mi - Sro Maj 23, 2007 11:21 am

Hej!
Mam do Was pytanie o fryzjera na Teofilowie. Widziałam, że to pytanie już wcześniej padło, ale chciałabym je podbić :)
Generalnie swoją ukochana fryzjerkę mam w Carrefourze na Kolumny, bo w tamtych okolicach mieszkam, ale będę przygotowywac się do ślubu u rodziców, czyli własnie na Teofilowie. Chciałabym więc znaleźć salon w tamtych okolicach, bo nie uśmiecha mi się jeździć przez całą Łódź..
Widziałam że wcześniej były wymienione dwa salony, jeden na Rojnej 19, a drugi na rogu Rydzowej, ale nic nie wiem o żadnym z nich. Na którym można naprawdę polegać? No i z jakimi kosztami powinnam się liczyć?
Chciałabym też żeby w salonie oprócz fryzjerki była też kosmetyczka która mi zrobi makijaż. Takie 2 w jednym :) Wydaje mi się że to jest nieoceniona wygoda. Czy w którymś z tych dwóch wymienionych salonów jest taka opcja?

jaol - Sro Cze 20, 2007 4:57 pm

[quote="strawberrytea"]W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen...


Podzielam opinię strawberrytea. Trafiłam ostatnio do tego fryzjera i wyszłam bardzo zadowolona. W końcu mam fryzurę, która układa się sama.
Poza tym wszyscy znajomi zauważyli pozytywną zmianę, choć nie była radykalna. Ten chłopak ma talent :)

mmeeggyy - Czw Cze 28, 2007 7:16 pm
Temat postu: "Margot"
Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonu urody "Margot" - zajmuja się tam fryzjerstwem damskim i męskim, kosmetyką, paznokciami a także mają solarium. Salon mieści się na ul. Gorkiego 24 na Widzewie, w pobliżu Ronda Inwalidów (na dole takiego żółtego wierzowca). Zastanawiam się, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? jeśli tak,
to bardzo proszę o opinię. Mieszkam w pobliżu i zastanawiam się czy się tam nie zapisać.

Przy okazji robienia henny, dostałam od nich wizytówkę, jeśli chodzi o ceny to zwykłe upięcie 50-60zł, kok 70-80zł, makijaż 45-50zł (próbne chyba w tych samych cenach).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :-)

kratka - Sro Lip 04, 2007 3:46 pm

Mała_Mi napisał/a:
Hej!
Mam do Was pytanie o fryzjera na Teofilowie. Widziałam, że to pytanie już wcześniej padło, ale chciałabym je podbić :)
Generalnie swoją ukochana fryzjerkę mam w Carrefourze na Kolumny, bo w tamtych okolicach mieszkam, ale będę przygotowywac się do ślubu u rodziców, czyli własnie na Teofilowie. Chciałabym więc znaleźć salon w tamtych okolicach, bo nie uśmiecha mi się jeździć przez całą Łódź..
Widziałam że wcześniej były wymienione dwa salony, jeden na Rojnej 19, a drugi na rogu Rydzowej, ale nic nie wiem o żadnym z nich. Na którym można naprawdę polegać? No i z jakimi kosztami powinnam się liczyć?
Chciałabym też żeby w salonie oprócz fryzjerki była też kosmetyczka która mi zrobi makijaż. Takie 2 w jednym :) Wydaje mi się że to jest nieoceniona wygoda. Czy w którymś z tych dwóch wymienionych salonów jest taka opcja?


Polecam salon fryzjerski w wiezowcu obok ryneczku na rydzowej- tylko koniecznie u szefowej (taka blondynka troszeczke przy kosci)... Czesała mnie na studniowke i wyszlo rewelacyjnie, kilka razy mnie strzygla i tez bylam zadowolona. Zamierzam u niej zrobic fryzure slubna.

Za to kompletnie nie wiem gdzie zrobic makijaż na teofilowie i paznokcie (z paznokciami zastanawiam sie czy nie zadzialac dzien przed slubem-chce zrobic akrylowe) :?: :?: :?:

jaol - Pon Wrz 03, 2007 1:40 pm
Temat postu: Re: "Margot"
mmeeggyy napisał/a:
Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonu urody "Margot" - zajmuja się tam fryzjerstwem damskim i męskim, kosmetyką, paznokciami a także mają solarium. Salon mieści się na ul. Gorkiego 24 na Widzewie, w pobliżu Ronda Inwalidów (na dole takiego żółtego wierzowca). Zastanawiam się, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? jeśli tak,
to bardzo proszę o opinię. Mieszkam w pobliżu i zastanawiam się czy się tam nie zapisać.

Przy okazji robienia henny, dostałam od nich wizytówkę, jeśli chodzi o ceny to zwykłe upięcie 50-60zł, kok 70-80zł, makijaż 45-50zł (próbne chyba w tych samych cenach).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :-)


Robiłam niedawno makijaż w "Margot". Byłam bardzo zadowolona. Makijaż wieczorowy, ładnie podreślone oczy i kości policzkowe. Kosmetyczka też bardzo sympatyczna. Osobiście polecam.

_karolka_ - Nie Wrz 16, 2007 12:49 pm

witam :D Niedługo wybieram się na wesele i chciała bym jakiś porządny makijaż i porządną fryzurkę dopasowane do mojego wyglądu. (Mam 18 lat:)) I poszukuję salonu gdzie zrobią to porządnie i niedrogo może polecacie kogoś ??
gosc - Sro Wrz 19, 2007 5:01 pm

a ja dysponuję namiarami na świetną kosmetyczkę i makijażystkę, która przyjeżdża do domu klienta. Dziewczyna mnie przygotowywaŁa (pod kątem kosmetycznym) i malowaŁa do ślubu. Z caŁą opowiedzialnością mogę polecić. Namiary podaję na prv
Olala - Nie Wrz 30, 2007 9:36 pm

Sajonaro, wlasnie dopiero teraz mam chwilke spokoju i obejrzalam twoje zdjecia ze slubu i wygladalas przepieknie, cudnie, bosko!!! makijaz pierwsza klasa!!! prosze, podaj mi namiary na Anie, bo pilnie szukam makijazystki. Ja zrobilam sobie probny u pewnej kobietki, ale nie polecam i bylam zawiedziona: mam delikatne rysy i urode, a jak mnie umalowala to wygladalam jak z kabaretu!!! twoj makijaz byl przepiekny i delikatny, czyli to czego szukam...

[ Dodano: Pon Paź 01, 2007 1:05 am ]
Dziekuje, Joasiu, juz zapisalam:) i umowie sie na probny jak przyjdzie czas... moze przetestuje na sylwesrta:)

_karolka_ - Pon Paź 15, 2007 2:39 pm

Poszukuję jakiejś taniej makijażystki fajnie by było jakby dojeżdżała do domku.
I jeszcze jak ktoś zna Manikiurzystkę jakąś niedrogą.
Dobrze by było gdyby się znały na rzeczy :) Nie wychodzę za mąż ale idę na wesele a chciałabym fajne wyglądać :)

Duchna - Sob Lis 10, 2007 10:08 pm

Dziewczyny ja zawsze chodziłam do Pawła Kubickiego z Le Grandu, ale z powodu jego wyjazdu poszłam do salonu Beaty Kubiak na ul Bartoka do Małgosi i jestem zachwycona, mam krótkie włoski i zawsze mi je świetnie robi :) Co do kosmetyczki to ja od kilku dobrych lat chodzę do p. Kasi która pracowała w salonie "Magda" na ul. Rzgowskiej którego już niestety nie ma, teraz p. Kasia pracuje na Wdzięcznej 5A w salonie "Lucyna" też na Chojnach. Zabiegi na najwyżym poziomie i materiałach a w przystępnych cenach...a makijaż świeży, trwały i jak dla mnie naprawdę super :)

[ Dodano: Sob Lis 10, 2007 10:10 pm ]
_karolka_ jeśli chcesz namiar na niedrogą i naprawdę dobrą kosmetyczkę to napisz mi na priv. wyślę Ci nr tel. :)

mischelle22 - Sob Gru 15, 2007 11:10 pm

Le Grand - polecam także . Ceny może nie małe, ale opłaca się :D
Drugie miejsce, gdzie trafiłam podczas ostatnich poszukiwań to malutki salon fryzjersko-kosmetyczny na ul.Małej (przy pl.Barlickiego) - chodzę tam zawsze do solarium a ostatnio miałam okazję poznać zdolności fryzjerskie Marleny - wyszłam bardzo zadowolona :D

KaMi1982 - Wto Sty 08, 2008 3:05 pm

Dziewczyki, ja prosze o poradę. Mieszkam obecnie w Centrum, ale ślub i wesle mam na Dąbrowie. Czy w związku z tym lepiej szukać fryzjera i kosmetyczki tu, czy tu? Jeśli Dąbrowa, to dajcie jakieś namiary.... (z cenami najchętniej).
gosc - Pon Sty 14, 2008 7:27 pm

jeśli na Dąbrowie będziesz się szykować do ślubu to zdecydowanie lepiej żebyś wszystko miaŁa "pod ręką". Informacje dot. fryzjera i kosmetyczki na Dąbrowie są tutaj i tutaj
Memmo - Pią Lut 22, 2008 1:08 pm

A ja polecę wam Pania która wykonuje makijaże ślubne,dzienne i okolicznościowe oraz paznokcie akrylowe, żelowe, tipsy oraz manicure,pedicure i kosmetykę.Ja osobiście czasami witam u tej pani <kosmetyka> i mogę was zapewnić że jakość usług jest naprawdę dobra a i ceny też są przystepne.

...

Nie wiem dlaczego mój temat został usunięty z głównefo forum,ale jeśli powodem było to że tutaj mają być kosmetyczki to umieszczam to samo jeszcze raz i mam nadzieje że jeśli coś zle wklejam to przynajmniej dostanę info dlaczego usuwane są moje posty.

edit: namiary podajemy na prv
Sajonara6

dorciag5 - Czw Mar 13, 2008 2:18 pm

Witam wszystkich, jeżeli któraś z Was szuka kosmetyczki zna Widzewie Wschodzie to polecam Panią Anie 668823381. Mogę podać też adres jeśli chcecie dziewczyny. Pani Ania robi właściwie wszystko ja byłam i moge polecić makijaże i jeszcze super ma czekoladkę na ciało i twarz :razz:


pozdrawiam

Markasiak - Wto Kwi 15, 2008 7:36 pm

Cześć dziewczyny :)

Zastanawiam się nad wyborem fryzjera... Zna ktos może Laurell na Wyszyńskiego?

caixa - Sob Maj 10, 2008 8:57 pm

Witam
Z uwagi na duże zainteresowanie kontaktem z wizażystką, o której pisałam w wątku na temat

"Fryzjerka, kosmetyczka do domu"

podaję wam linka do strony

www.magiamakijazu.pl.tl/

Pozdrawiam

megi - Czw Lip 24, 2008 9:08 pm

DZIEKUJE WAM DZIEWCZYNY ZA REKLAME:) WIDZę żE TROSZKE OPINI JEST TU O MNIE:)
olaczek - Pią Lip 25, 2008 11:03 pm
Temat postu: namiary na tanią kosmetyczkę
hej możecie polecić dobrą wypróbowaną kosmetyczkę na terenie łodzi najlepiej aby dojeżdzała do klienta i jakie są mniej więcej ceny
Hajduczek07 - Czw Wrz 25, 2008 9:40 pm

[quote="jaol"]
strawberrytea napisał/a:
W końcu mam fryzjera, którego zreszta bardzo polecam. Ma swój własny salon na widzewie, w DH Carmen...


Podzielam opinię strawberrytea. Trafiłam ostatnio do tego fryzjera i wyszłam bardzo zadowolona. W końcu mam fryzurę, która układa się sama.
Poza tym wszyscy znajomi zauważyli pozytywną zmianę, choć nie była radykalna. Ten chłopak ma talent :)



W pełni podzielam zdanie poprzedniczek!!! i również polecam gorąco!!!
Czesałam się u niego w sumie 3 razy (fryzura próbna, właściwa i na sesję zdjęciową) i każda następna, choć podobna, bardziej mi się podobała. Facet jest "zakręcony", ale to chyba jedyna jego wada zawodowa
Jeszcze raz gorąco polecam!!!

Agazinha - Pon Wrz 29, 2008 6:48 pm

MEGI jest the best!! I naprawde nie placi mi za te reklame :-)
Lejdi - Czw Paź 09, 2008 9:56 am

Ja tez polecam MEGI:|))
Makijaż wygląda super, wbrew wszelkim normom poszlam spac nkie zmywając oczu, żeby sprawdzić trwałość makijażu i obudziłam się z pięknie umalowanymi oczami :) )

POLECAM GOR?CO !! !

kamislodz - Wto Lis 11, 2008 10:41 pm

Ja polecam Gabinet Urody na ul.siedleckiej3.Wykonują tam wszystko co potrzebne aby być piękną:)makijaże,paznokcie i fryzury polecam nr tel.664-478-879
narcyz - Pią Lis 14, 2008 4:51 pm

dla meżczyzn polecam fryzjera na WÓLCZA?SKIEJ (jesli dobrze pamietam przy Gdańskiej)
na wysokosci budynku Uniwerku

nie pamietam niestety numeru
starszy pan, "salon" w klimacie PRL-u - remontu dawno tam nie było...
ale scina tak jak zadna z fryzjerek
mój maz wygladał cudnie



goraco polecam - swietne meski fryzurki

spek - Czw Gru 04, 2008 12:55 am

A co mozecie powiedziec na temat salonu laufer
mihiho - Wto Sty 27, 2009 9:31 pm

Markasiak napisał/a:
Cześć dziewczyny :)

Zastanawiam się nad wyborem fryzjera... Zna ktos może Laurell na Wyszyńskiego?



No właśnie, Dziewczyny, zna ktoś Laurell? ostatnio na targach wygrałam makijaż w tym salonie ale nie mogę znaleść zadnej opinii na ich temat. Pomóżcie proszę

rajeczka - Wto Lut 24, 2009 3:45 pm

polecam Pracownie urody na Piotrowskiej 28 ,wczoraj juz sie umowilam na fryzure slubna i makijaz..do tego zabiegi kosmetyczne na twarz :)
betmi - Sro Maj 20, 2009 9:21 pm

...a może któraś z Was korzystała z usług salonu Beaty Kubiak na Widzewie...planuje się u niej czesać, ale chciałabym wcześniej znać opinie innych osób....

Pozdrawiam
...

Master - Czw Cze 04, 2009 6:19 pm

betmi napisał/a:
może któraś z Was korzystała z usług salonu Beaty Kubiak na Widzewie

Ja nie korzystałam ( niestety- za daleko), ale słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat taj Pani.

kryszka - Nie Cze 07, 2009 11:45 am

Betmi - przeniosłam tutaj Twojego posta z wątku o odradzanych fryzjerach. Na poprzednich stronach tego wątku znajdziesz opinie o tej Pani oraz polecam skorzystać z wyszukiwarki forum.
maga201 - Pon Sie 10, 2009 3:22 pm

A ja czesłama się u Karoliny w salonie Caroline w Łodzi i wszystkim Wam ja baaardzo polecam. Dziewczyna ma świetne pomysły, bardzo sie przykłada do pracy i słucha sugestii:)))Zrobiła mi na głowie coś w rodzaju siatki zwłosów każdy myślał że to jakas ozdoba nałożona!Generalnie fryzura bardzo sie podobała. Teraz czesze się u niej przed każdym weselem i ani razu nie miałam takiej samej fryzury i ZAWSZE była zadowolona! jesli ktos chce moge przesłą zdjecia mailem:)
Amy - Sro Sie 12, 2009 3:02 pm

mnie czesała pani Basia, właścicielka salonu na Inflnckiej 40 - bardzo byłam zadowolona, żałuję, że paznokci nie zrobiłam u jej męża tylko wBEAUTICA'e, ładne były, ale nie w moim stylu (ja wolę subtelniejsze, ale jakoś Sylwia tego nie umiała zrozumieć, do tego po mnie miała przyjechać DODA, więc się strasznie spieszyła, a DODA jak się okazało przyjechała 1,5 godziny po tym jak wyszłam)

co do makijażu, robiła mi go kosmetyczka - makijażystka - trenerka firmy CLEANIQE., makijażystki można często spotkać np w SEFORA' rze i można się z nimi omówić (ja miałam kontakt akurat z innego źródła, ale tam tez ja widywałam).

doni_iza - Czw Sie 20, 2009 1:15 pm

Ja czesałam się u Pani Kasi na ul. Sprawiedliwej, fryzurka wyszła super, pomimo tego, że nie miałam próbnej.
Makijaż i pazurki robiła mi kosmetyczka pani Ada , przyjmuje ona przy salonie fryzjerskim na
ul. Czarnieckiego 4 ( przy Franciszkańskiej), ale tez dojeżdża do klientek i robi makijaż w domu panny młodej. Polecam. Numer tel. 608 342 648.

Tissaia - Czw Sie 20, 2009 10:15 pm

Dodam jeszcze w tym wątku dane teleadresowe moich salonów:

1. Fryzjer i makijaż
Kilińskiego 80
tel. 042 674 48 52

2. Kosmetyczka
Piotrkowska 109
p. Barbara Kraszewska 501 302 097

3. Pazury
Plantacja Urody
Rzgowska 212
42-646-13-12

smerfetk@ - Sro Sie 26, 2009 9:04 am

Dziewczyny macie namiary na jakąś dobra makijazystkę pilnie potrzebuje najlepiej okolice Widzewa ,Dąbrowy.. :?
magdaw84 - Czw Wrz 10, 2009 2:31 pm

ja polecam bardzo Megi uratowała nasze wesele , to nie kosmetyczka tylko cudotwórczyni,zrobiła makijaż mojej mamusi , która poparzyła w dzień naszego ślubu twarz, dziękuje w imieniu całej naszej rodziny.Z czystym sumieniem polecam Megi nie ma lepszej kosmetyczki
agataka - Sro Wrz 23, 2009 12:23 pm

Po waszych super opiniach o Megi ja również postanowiłam że to Ona mnie umaluje :) Ale że ślub za niecały rok to na próbny umówie się chyba w przyszłym roku. Wierzę że będzie ok bo moja cera pozostawia dużo do życzenia :(
Marta Bauer1980 - Wto Paź 06, 2009 7:40 am

hej,ja mam ślub na Wielkanoc,ale mam juz namiar na sprawdzoną dziewczynę ,która robi rewelacyjne upięcia i makijaże.Jeśli chodzi o czesania,to polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym.
madzia81 - Nie Lis 15, 2009 8:24 pm

mam dziewczyny do was pytanko czy Megi robi rowniez koloryzacje czy ktos korzystal z jej uslug ?bo wiem ze fryzurke i makijaz wiem ze robi super ale kolor?podrawiam
risonia - Nie Sty 03, 2010 1:50 pm

Potrzebuje namiary na fryzjerke z Konstantynowa Łódzkiego lub Aleksandrowa Łódzkiego
dagmara83 - Pon Sty 04, 2010 9:33 pm

Ja przeżyłam załamanie nerwowe jak zobaczyłam co mój fryzjer p. łukasz zrobił mi z włosami w dniu ślubu....tragedia nie idźcie do caroline okoniowa
sylwia_79 - Sob Mar 20, 2010 7:33 pm

Marta Bauer1980,

Mam pytanie czy mogłabym dostać namiar na ta fryzjerke na maila lub na gg. Najlepiej na gg 10176752, byłabym ci bardzo wdzięczna i pokazałabym ci o jaka fryzure mi chodzi, to masz juz wprawe i bedziesz wiedziała, czy ona cos takiego jest w stanie zrobić.
Sylwia

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 7:35 pm ]
A dziewczynki drogie czy mogę namiar na tą Megi, którą tak chwalicie? Prosze przesłać dane na gg.
Mój nr 10176752

3milcia - Pon Mar 22, 2010 8:58 pm

hej dziewczyny któraś z Was pisala ze zrobiono piekny trwaly makijaz (taki ze nawet prysznic wytrzymal ;) )

:cry: szybko sie wzruszam, napewno i w tym dniu szczescie da o sobie znac pod postacia lez

bardzoe prosze o namiary na taki salon w ktorym robia mega trwale makijaze dzieki z góry

[ Dodano: Pon Mar 22, 2010 9:02 pm ]
Marta Bauer1980 napisał/a:
polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym


moglabym prosic namiar
gg 9713126

vanilia191 - Sro Sie 04, 2010 5:51 pm

Witam ,czy któraś z Was na namiary na dobrego fryzjera który dojedzie do domu ?:-)
Przydał by mi się również ktoś kto robi dobry make up :-)
Pomóżcie dziewczyny ,bo nic ciekawego nie mogę znaleźć ...mam swój salon ,ale najwidoczniej za dużo tam zarabiają ,bo nikomu się nie chce dorobić dodatkowo i przyjechać na czesanie :-/ ....

[ Dodano: Sro Sie 04, 2010 5:54 pm ]
3milcia napisał/a:
hej dziewczyny któraś z Was pisala ze zrobiono piekny trwaly makijaz (taki ze nawet prysznic wytrzymal ;) )

:cry: szybko sie wzruszam, napewno i w tym dniu szczescie da o sobie znac pod postacia lez

bardzoe prosze o namiary na taki salon w ktorym robia mega trwale makijaze dzieki z góry

[ Dodano: Pon Mar 22, 2010 9:02 pm ]
Marta Bauer1980 napisał/a:
polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym


moglabym prosic namiar
gg 9713126



ja też bardzo proszę o namiar:-)
vanilia19@interia.pl

3milcia - Czw Sie 05, 2010 8:59 am

vanilia191 napisał/a:
[ Dodano: Pon Mar 22, 2010 9:02 pm ]
Marta Bauer1980 napisał/a:
polecam ją osobą które lubią styl bardziej nowoczesny,nie tradycyjny.Makijaże są super pod każdym względem.Kosmetyki pierwsza klasa,jakość wykonania też.Moja siostra miała ślub w czerwcu.Nie poznałam jej jak wróciła po fryzurze próbnej do domu.Tak sie wszystkim podobała,że zapisałyśmy się jeszcze we trzy na wesele.Byłysmy tak odstawione ,że chyba nie było osoby,która by się za nami nie obejżała.Potem okazało się jeszcze że czesała też już kiedyś nasze koleżanki.I wszystkie były wtedy również zrobione na boginie,także polecam.Jak chcecie namiar to podam na priv.Ta dziewczyna pracuje w salonie ślubnym




bardzo prosze o namiary na gg: 178862

Cola - Sro Wrz 01, 2010 4:30 pm

Witam, kto ma może namiar do wizażystki, która maluje w domu?
taja - Wto Wrz 21, 2010 1:06 pm

Witam, bardzo mocno polecam wam na makijż moją serdeczną przyjaciółkę Katarzynę :)
Kasia nie raz malowała mnie, maluje panny młode przed slubem ich mamy i teściowe. Wykonuje makijaże przed sesjami zdjeciowymi i inne.
dziewczyna ma prawdziwy talent.
szczerze moge ja polecic.
posiada szkolenie z firym "kyrolan', a pracuje na profesjonalnych kosmetykach MAC

numer telefonu do kasi to 660 760 361

wiolancia - Wto Lut 22, 2011 6:51 pm

Szukam makijażystki z okolicy Lutomierska,Konstantynowa Łódzkiego lub Aleksandrowa ,która zrobi mi piękny i przede wszystkim trwały makijaż ślubny.Bardzo proszę o jakieś namiary.Mój e-mail wiolka1978@poczta.onet.pl
taja - Sro Lut 23, 2011 8:31 am

ja serdecznie polecam moją koleżankę, namiary powyżej :)

[ Dodano: Sro Mar 09, 2011 10:29 am ]
oto cuda naszej forumowej Joanny :) poszłam,przetestowałam i jestem meega zadowolona ze swoich pazurków :) idealne!! kolor na życzenie, chociaż bałam się,że takiego nie będzie :) jak się okazało, Asia ma wszystko i jest na bieżąco z kosmetycznymi nowościami!!
zaczęłam oh henny, później pedicure i pazurki. teraz szykuje się na mikrodermabrazję. serdecznie polecam, ceny przystępne i bardzo miło spędzony czas :)

karmen - Wto Mar 15, 2011 5:53 pm

Witam!
Ja polecam P.Urszule, ktora maluje przy salonie slubnym Slawa.Na stronie salonu (Slawa-Lodz) znajdziecie jej propozycje.Najwazniejsze , ze maluje w domu oraz cala rodzine.Efekty wspaniale.

asiaj2001 - Wto Mar 22, 2011 12:57 pm

czy ktoś ma namiar na dobrą kosmetyczkę do makijażu ślubnego z Konstantynowa?
dorcia25 - Wto Kwi 26, 2011 5:21 pm

miałam ślub 24.04.2011 i mogę polecić z czystym sumieniem dziewczynę do makijażu. Justyna robi makijaże w Łodzi i Bełchatowie. Namiar mogę podać prywatnie. Umalowała mnie moją świadkową mamę i teściową. Wszystkie 4 mega zadowolone. a ja mając makijaż od godziny 12 w południe do 7 rano przemalowałam tylko usta pare razy błyszczykiem . Bardzo trwały makijaż . POLECAM GORĄCO.
p.s. Dziękujemy Justynko

Dorota :P

kaska8866 - Pon Cze 13, 2011 1:51 am

Wiem, że makijaże trwałe są robione takim pistoletem jakby w który się ładuje podkład..nawet pod woda nie schodzi... :smile: słyszałam o tym, ja szukam i nie mogę znaleźć..obiło mi się o uszy że gdzies na Piotrkowskiej :? :? ale nie wiem, muszę jeszcze popytac i pogrzebać w internecie. I Czy w ogóle któraś z was robiła sobie taki makijaż???
Emmi - Wto Cze 28, 2011 5:44 pm

a ja wszystkie zabiegi,i pazurki i makijaż i fryzurkę zrobiłam w jednym miejscu,które gorąco polecam!
pracownia wizerunku na ul.Rzgowskiej 224
pracują tam super dziewczyny które znają się na rzeczy....pani Marta pięknie zrobiła mi paznokcie i makijaż...a pani Kinga to mistrzyni fryzjerstwa...fryzurka ślubna trzymała się 3 dni bez uszczerbku....jak tylko będę miała fotki to załączę...cieszę się że wybrałam ten salon :)

PinaColada84 - Wto Lip 19, 2011 3:55 pm

:) myślę,że godna polecenia jest kosmetyczka Agnieszka z takiego osiedlowego saloniku przy ul.Adamieckiego 8 na widzewie wsch.dziewczyna jest mila i robi świetne te makijaże-ja co prawda robiłam sobie u niej wieczorowy,ale super sie trzymał,nic sie nie rozmazało.
Nene - Nie Wrz 25, 2011 9:37 pm
Temat postu: NIE POLECAM PANI URSZULI
karmen napisał/a:
Witam!
Ja polecam P.Urszule, ktora maluje przy salonie slubnym Slawa.Na stronie salonu (Slawa-Lodz) znajdziecie jej propozycje.Najwazniejsze , ze maluje w domu oraz cala rodzine.Efekty wspaniale.


Dziewczyny. Nie jestem mściwa ale czuje się w obowiązku żeby Was przestrzec. Zeby żadna nie przeżyła takiego stresu jak ja. Do slubu malować i czesać mnie miała Pani Urszula z salonu SŁAWA. Prze kilka miesięcy nie znalazła czasu na makijaz i fryzurę slubną. Wszystkie spotkania umówione przekładała. Trwało to tak długo że w ostatniej chwili znalazłam inna fryzjerkę. Pozostał makijaż.
Po moich wielokrotnych telefonach Pani Urszula we wtorek (w sobotę był slub) Przyszła zrobić mi próbny makijaz. Przyszła z jakimś facetem, malowała mnie brudną, śmierdząca gąbką. Wyglądałam jak transwestyta i byłam przerazona. Zaczęła mi robi c poprawki na tym cięzkim maikijazu. Nie raczyła poświęcić mi czasu żeby ten nieudany makijaż zmyć i od nowa zrobić taki, z którego byłabym zadowolona. Zainkasowała 120 zł. i poszła. Oczywiście zrezygnowałam z jej watpliwych usług. W ostatniej chwili znalazłam Pania PATRYCJĘ SKÓRZAK. Makijaz w jej wykonaniu był wspaniały, wszyscy byli zachwyceni.
GORĄCO POLECAM PANIA PATRYCJĘ. Namiary podam na prive'a osobom zainteresowanym. PANIĄ URSZULĘ ODRADZAM.

Karola26.05.12 - Sob Paź 08, 2011 4:30 pm

Dziewczyny! Potrzebuję fryzjerkę i makijażystkę w jednym...która dojeżdża do klientki. Ja jestem ze Strykowa i nie chciałabym się stresować jeszcze w tym dniu dojazdem do łodzi i z powrotem... Ostatnio znalazłam taką jedną z Północnej, ale jakos nie bardzo mi przypasował jej styl, moja próbna fryzura wydawała się bardzo nieświeża a makijaż był nijaki. Na narzeczonym nie zrobiłam wrażenia wiec chyba było do bani... :(
oreska - Pon Paź 31, 2011 2:17 pm

też szukam kogoś takiego, albo chociaż kogoś (fryzjerka i makijażystka), kto przyjmuje w salonie w Głownie lub ewentualnie w okolicach np w Strykowie lub w Łowiczu ale jak najbliżej Głowna, myślałam o Strykowie ale skoro ktoś kto mieszka w Strykowie myśli o jechaniu do Łodzi to najwyraźniej nikogo fajnego nie ma w tych okolicach :( :(:( najgorsze jest to ze pewnie moje przygotowania skoncza sie na pojechaniu do Łodzi ale do jasnej cholerci nie po to wyprowadzam się z Łodzi żeby potem na przygotowania ślubne do niej wracać 40 km... ech....
Lafs - Sro Lis 02, 2011 6:37 pm

Witam, mam na imie Kasia i dziś wraz z moim narzeczonym Jackiem rozpoczęliśmy naszą "przygodę" na forum ślubnym :-)
Jesli chodzi o makojaż to chciałam Wam polecić genialną kosmetyczkę z salonu Euro Styl na Nawrot, ale z tego co kojarzę to na Olechowie też można się umówić, nie pamiętam jak mam na imie, ale trzeba sie umawiac do Szefowej, ja raz byłam przez Nią malowana, moje znajome chodzą do Niej przed każdym weselem - jest genialna! :-)
na mój ślub makijaż to tylko tam będę robić :-)
Pozdrawiam
Kasia

wizażystka łódź - Nie Lis 06, 2011 5:16 pm
Temat postu: dobre wizazystki łódź
Hej, dziewczyny wybierajcie wizażystki, makijażystki lub kosmetyczki takie które pracuja na bardzo dobrych kosmetykach. Im mniej znacie markę tym lepiej ;)
Pytajcie się o fixowanie makijażu, czyli o utrwalanie.
Umawiajcie się na makijaże próbne aby stwierdzić czy Wam styl malowania pasuje. Oczywiście dobra wizażystka potrafi się dopasować.
Cena jaką płacicie to przede wszystkim za jakość kosmetyków, za doświadczenie i umiejętności wydobywania tego co w Was najpiękniejsze :) a metod na to jest wiele :)
pozdrawiam
Wizażystka- Karina Zienkiewicz :)

Magda-lena - Wto Sty 10, 2012 12:57 pm

Polecam Studio Fryzur Asia&Ilona ul.Sitowie 12(Radogoszcz).
Dziewczyny tworzą cuda z włosów(do obejrzenia na Ich stronie),a do tego najbardziej finezyjne upięcia ślubne to cena ok.100zł.
Pozdrawiam.

Gosiunia - Sro Sty 11, 2012 5:48 pm

Cześć dziewczyny.Mam pytanko czy któraś czesała się w salonie Stanisława przy kinie Bałtyk.Słyszałam ,ze jest dobry.Mam ślub w czerwcu i chciała bym jakąś fajną naturalną fryzurkę.Super makijażystke juz mam wiec tylk brak mi fryzjera.Prosze podpowiedzcie ;)

[ Dodano: Sro Sty 11, 2012 5:56 pm ]
Widzę że nie które dziewczyny poszukują sprawdzonej makijażystki wiec mogę polecić moją.Jest genialna,sprawdzona jej makijaż utrzymuje sie całą noc a przy tym nie wygłąda jak maska.Dojerzdza do domu i jest nie droga.Podam jej numer na maila.Pozdrawiam.

kamislodz - Sro Sty 11, 2012 9:06 pm

Ja również znam świetną wizażystkę,ma super profesjonalne kosmetyki i jej makijaże utrzymują się nawet na drugi dzień z małymi poprawkami:)
Jak coś to wyślę nr na priv:)pozdrawiam

Gosiunia - Sro Sty 11, 2012 11:28 pm

Cześć dziewczyny chciałam zapytać czy któraś czesała się w salonie Stanisław przy kinie Bałtyk słyszałam ze robi fajne fryzurki.Chciałabym mieć coś nauturalnego.

[ Dodano: Sro Sty 11, 2012 11:30 pm ]
Acha sorry znowu to samo ale myślalam ze sie nie dodało.Pozdrawiam :oops:

annaj - Pią Kwi 13, 2012 3:23 pm

Cześć, czy mogłybyście mi podać namiary na sprawdzona wizażystkę i fryzjerkę? mam już kilka wybranych ale nie mogę się zdecydować (asiaiilona i pani magda d. wizażystka z którą współpracują, plantacja urody: robią makijaż, fryzury i paznokcie oraz euro styl, ale na ich temat piszecie rożnie. Pozdrawiam :) moj numer gg 550459
malinka1984 - Pią Kwi 13, 2012 9:11 pm

Poproszę namiary na priv do Megi, z góry dziękuję
ula_12 - Czw Sie 09, 2012 10:57 pm

super makijaystka ze Zgierza....602114519 polecam gorąco jest świetna:)
Dorotka_ - Czw Sie 09, 2012 11:01 pm

polecam p. Grzegorza z Salonu APropos na Sienkiewicza 7/9. Otworzył teraz swój salon, tylko On potrafi ogarnąć moje włosy :bud
PaulinaS - Czw Sie 23, 2012 1:00 pm

To ja podaję moje wybory:

Fryzjer
Salon Fryzjerski Marcina Izydorczyka, fryzurę będzie robić Patrycja Potępa

Makijaż
Kamila Lewandowska

Pazurki
Joanna Błaszczyk z salonu Soleo

Ewa_Ewi - Czw Sie 23, 2012 9:04 pm

Moje wybory:
- fryzura - salon Asia & Ilona
- makijaż -Magdalena Giszterowicz
- paznokcie - Asia Wojech, salon Obssesion

jaagacik - Pią Wrz 14, 2012 2:16 pm

Ja się czesałam u p. Małgosi na Piotrkowskiej 39. Bardzo fajną i oryginalną miałam fryzurę Makijaż zrobiłam sobie sama i żałuję. Teraz by poszła do wizażystki, którą poznałam ostatnio na wieczorze panieńskim - [xxx].


edit: namiary podajemy na priv
kryszka

bacia1 - Nie Wrz 30, 2012 10:31 am

Ja zachęcona tutejszymi opiniami trafiłam do salonu Caroline na okoniowej i przestrzegam. Wyszłam kompletnie niezadowolona z jakąś staromodną ,natapirowaną fryzurą. Fryzjerka nie potrafiła upiąc włosów, twierdząc, że przy zapisywaniu nie mówiłam, że ma być upięcie, tylko modelowanie. No ale nie spotkałam się wcześniej z tak wąską specjalizacją, żeby fryzjer nie umiał podpiąć grzywki:) Dlatego mam nauczkę- zasugerowalam się opinią o salonie (w moim odczuciu nie trafną) a trzeba było szukać konkretnej fryzjerki.
PaulinaPS - Nie Wrz 30, 2012 11:25 am

szukam dobrej fryzjerki i makijażystki z okolic widzewa :) co prawda do ślubu jeszcze roczek, ale żeby nie było zaskoczenia to przejdę sie na zwykłe strzyżenie z modelowaniem, żeby wyczuć fachową rękę. W Łodzi mieszkam juz 4 lata i nie byłam jeszcze tu u fryzjera, jeżdzę do swojej fryzjerki 400 km, wiem szaleństwo ale cóż kiedys poszłam do innej i ryczałam:)
Chrupka - Pon Lis 26, 2012 1:57 pm

czy mogłabym prosić o namiary na priv do Megi, z góry dziękuję
Asianti_28 - Czw Maj 02, 2013 10:12 pm

Ja mogę polecić Panią Karinę Zienkiewicz - ma swoją stronę, więc łatwo ją znaleźć w Internecie i można zobaczyć jak maluje.
Pani Karina pracowała parę lat w teatrze jako charakteryzatorka. Udało się jej zatuszować wszystkie niedoskonałości na mojej buzi, które licznie zgromadziły się pod wpływem ślubnego stresu.
Umówiłyśmy się również na makijaż próbny. Dobrała mi bardzo dobry podkład, który nie spłynął mi z twarzy, mimo że mam bardzo tłustą cerę. I do tego nie pozatykał mi porów - a tak się u mniej dzieje przy wielu podkładach.
Dokleiła mi parę kępek sztucznych rzęs, które bardzo dobrze trzymały się całą noc.
Pani Karina umalowała również moją mamę - udało jej się wyprasować makijażem zmarszczki mamy (a mama ma 67 lat), a wodoodporny tusz do rzęs przetrwał również łzy na ślubie.

Pani Karina dojeżdża do domu klientek, ze swoimi trzema gigantycznymi kuferkami kosmetyków.

misia82 - Pon Paź 14, 2013 10:56 am

Asianti_28, popieram!! :) Ja również z czystym sumieniem i 100% pewnością mogę polecić p. Karinę Zienkiewicz. Całkowity profesjonalizm - wysłuchanie tego o co mi chodzi, dopasowanie do moich upodobań a jednocześnie marzeń co do makijażu :) A o wspomnianym już wcześniej magicznym kuferku i milionie pędzli nie wspomnę nawet :D Jakby co - w moim dzienniczku są zdjęcia z makijażu próbnego zrobionego przez p. Karinę (tylko proszę sprawdzić opis, bo dołączone tez są zdjęcia z makijażu robionego przez kogoś innego, co akurat raczej średnio mi się podobało...) :) a później dołączę pewnie i ślubne :D
Chrupka - Wto Paź 15, 2013 9:04 am

Dżisis, a ja myslałam, że fyzura to będzie pestka... a tymczasem robię już 4 próbną i to ciągle nie jest to... załamka.

Za to makijaż u Magdaleny Giszterowicz - bajka.

Dorotka_ - Sro Paź 16, 2013 7:45 pm

Chrupka, ja jak zwykle polece Ci moją Inge :-)
Chrupka - Czw Paź 17, 2013 9:27 am

Dorotko - to ja poprosze jakieś bliższe namiary... jakis adresik, tel. :)
alex88 - Czw Paź 17, 2013 6:49 pm

Chrupka, Inga pracuje w salonie A Propos na Sienkiewicza, wpisz w googlach i znajdziesz ich stronę na fb z nr telefonów :)
Chrupka - Czw Paź 17, 2013 9:44 pm

Dzięki :)
zakochana999 - Pią Lis 01, 2013 9:34 pm

Polecam Keo- studio Piotrków Tryb. ul. Narutowicza- pan Paweł. Czesał na mnie ślub- kok z kwiatkami oraz panią Alicję Migała- Sulejów, ul. Piotrkowska- czesała mnie na poprawiny i później na plener w prawie taką samą fryzurę. Zdjęcia dla zaintersowanych w temacie ,,nasze fryzury ślubne"
Chrupka - Pon Lis 11, 2013 11:33 am

Po czterech nieudanych próbnych fryzurach byłam załamana, myślałam, ze fryzjer to będzie pikuś...
Wybierając salon Kariny Witkowskiej na ul. Piotrkowskiej myślałam o Niej jako ostatniej desce ratunku...
I udało się... próbna była w końcu zadawalająca. A ślubna świetna. Mam włosy do ramion, a Karina upięła je tak, że wyglądały na znacznie dłuższe. Fryzura trzymała się do rana, a właściwie do wieczora następnego dnia. Kosmetyki ma wysokiej jakości, a w salonie czułam się jak super Klientka, a nie jak klient intruz bez prawa głosu. Brała pod uwagę moje sugestie czy prosby. Ponieważ robiłam dekoloryzację włosów troche obawiałam sie o ich kondycje, ale zupełnie niepotrzebnie - świetne kosmetyki sprawiły, ze włosy tego zabiegu nie odczuły.
Moge z czystym sumieniem polecić ten salon wymagającym Pannom Młodym. :)

Dorotka_ - Pon Lis 11, 2013 12:08 pm

Chrupka, oj tak, Karina jest świetna :)
NomiMalone81 - Pon Gru 02, 2013 8:35 pm

witam
Potrzebuje fryzjera z Widzewa, który byłby w stanie ładnie uczesać mnie na mój ślub i chrzciny mojej córki. Wszystko będzie sie odbywało w niedzielę 8 czerwca 2014 - to będa Zielone świątki

k@czorek - Wto Sty 21, 2014 8:57 pm
Temat postu: fryzjerka i makijażystka Piotrków Trybunalski
Cześć Dziewczyny,

a może któraś z Was jest w stanie polecić dobrą fryzjerkę i makijażystkę w Piotrkowie Tryb?
Ślub dopiero w lipcu ale już warto by się zacząć rozglądać ;)
Kiedyś czesałam się u Pani Ani na ul. Słowackiego 50 i z fryzury zawsze byłam zadowolona, ale nie wiem jaka tam teraz jest kosmetyczka? czy możecie coś o niej powiedzieć? :)

Loczek_16 - Wto Sty 21, 2014 10:18 pm

k@czorek
mam ten sam problem, także przychylam się do pytania :)

Andzia084 - Nie Sty 26, 2014 9:57 am

W Piotrkowie słyszałam, że dobry jest pan Paweł w Coco Beauty Clinic, ale nie wiem czy jeszcze tam pracuje.

[ Dodano: Pon Lut 03, 2014 11:47 pm ]
a w Łodzi polecam Crystal Clinic na Kasprzaka, warto spróbować :) bo ja się przekonałam. Nie dość, że fachowa obsługa to jeszcze wesoła atmosfera, aż nie chciało mi się wychodzić. :D polecam
www.crystalclinic,pl - dla zainteresowanych.

mariczka - Sob Mar 29, 2014 9:21 pm
Temat postu: Dylemat...
Mam problem - czeszę się u Krzysi z salonu Oasis i jestem zadowolona. Tylko że pewna kosmetyczka poleciła mi swoją byłą szefową Izabelę Stolarek (salon Excellence), która prowadzi salon i robi cudne makijaże i fryzury (widziałam makijaże na stronie, rzeczywiście piękne). No ale... Martwię się, czy wybrać ten nowy salon, czy raczej trzymać się Krzysi... Znacie ten salon?
Matrixx - Wto Cze 24, 2014 4:16 pm

Bio-Salon Łódź, ul. Piotrkowska 182, www.bio-salon.pl

Jak dla mnie najlepszy salon w Łodzi, robią piękne makijaże nadające się nawet do profesjonalnej sesji zdjęciowej, ceny nie są wygórowane, a efekt powalający. Na Youtubie pojawił sie ostatnio jakiś filmik z sesji foto modelka miała właśnie makijaz robiony w Bio Salon.

Juska - Wto Cze 24, 2014 9:28 pm

Od jakiegoś czasu, dzięki Dorotka_, chodzę do salonu A'Propos na Sienkiewicza. Namówiłam też na wizytę moją mamę i obie stweirdziłyśmy, że już nigdzie indziej chodzić nie chcemy :) Ja akurat zazwyczaj chodzę do Ingi, która mnie tnie, czesze i farbuje. W najbliższą sobotę idę do Marty na czesanie :)
asimi - Sro Sie 06, 2014 2:05 pm

Dziewczyny, polecicie jakąś manicurzystkę? Chce zrobić hybrydy.
ithanielle - Czw Sie 07, 2014 8:22 am

asimi napisał/a:
Dziewczyny, polecicie jakąś manicurzystkę? Chce zrobić hybrydy.


asimi, jeśli dobrze pamiętam i okolice Andrespola Ci odpowiadają, to własnie w Andrespolu jest Ambasada Urody i tam robią hybrydy :)

asimi - Czw Sie 07, 2014 1:12 pm

ithanielle, dziękuję :* w sumie mogłabym tam pójść, ale nie znam opinii na ich temat. Robiłaś coś u nich?
ithanielle - Czw Sie 07, 2014 1:17 pm

asimi napisał/a:
Robiłaś coś u nich?


Moja przyjaciółka na wszystkie zabiegi chodzi właśnie tam i jest bardzo zadowolona. Na paznokciach tam nie byłam, chodzę tam czasami na solarium i byłam raz na peelingu kawitacyjnym.

asimi - Czw Sie 07, 2014 2:16 pm

hmmm... w sumie większość mojego życia toczy się w Łodzi i tu własnie chciałam iść do kosmetyczki, ale również rozważę tę opcję! Dzięki
Gomigo - Pią Maj 08, 2015 3:51 pm

POLECAM fryzjerkę Panią Sylwię. otworzyła SWÓJ salon fryzjerski na ul. Koplowicza 1. Dziewczyna tnie świetnie, fryzury ślubne spod jej ręki wychodzą przepięknie! Pani Sylwia jest rewelacyjna, salon przepiękny i co najważniejsze - normalne ceny. Salon - link do FB KOKO-LOKO.
karo832 - Pon Paź 31, 2016 6:40 pm

Mnie malowała , robła paznoksie i rzesy fajna dziewczyna w domu , jakby któras chcała namiar na Ślasku moge podac na priv czy tu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group