Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Praca - Zawody

Sisi - Sob Gru 13, 2003 12:15 pm
Temat postu: Zajęcie/zawód
Czym zajmujemy się na co dzień :?:

Ja studiuję prawo i pracuję jako tłumacz :roll: .
Po studiach planowana aplikacja. Czas pokaże ;) .

Edyta - Sob Gru 13, 2003 9:27 pm

no ja jak narazie do marca studiuje
pozniej poszukam jakiejs pracy
no i zobaczymy jak zycie mi sie potoczy

mam nadzieje ze jako przyszly informatyk dostane w naszym miescie prace!!

gosia - Sob Gru 13, 2003 9:28 pm

Edytko życze ci powodzenia
Sisi - Sob Gru 13, 2003 10:11 pm

Gosiu, a jaki jest Twój zawód?
magda - Nie Gru 14, 2003 11:23 pm

tak jak wczesniej pisalam jestem studentka pedagogiki, a tymczasowo pracuje w sklepie rodzicow

ja takze edycie zycze znalezienia pracy!!!!!

gosia - Pon Gru 22, 2003 9:55 pm

Sisi napisał/a:
Gosiu, a jaki jest Twój zawód?


mój zawod to moja :D pasja

ice - Wto Gru 23, 2003 12:44 am

Ja juz jestem po studiach ....

Aktualnie prowadze wlasna firme z dwoma kolegami oraz wspoltworze forum i strone wesela z moja malzonka :)

mischelle22 - Pon Gru 29, 2003 10:52 am

A ja pracuję w firmie mojego szwagra :)
gosia - Pon Gru 29, 2003 7:12 pm

mischelle22 napisał/a:
A ja pracuję w firmie mojego szwagra :)


po rodzinie nic nie zginie, lubie takie rodzinne firmy :D

Kati - Pią Mar 26, 2004 3:56 pm

Jaki zawód wykonujecie dziewczyny? Albo inaczej, co porabiacie w pracy :)
Ja jestem nauczycielką :P

Madlen_ - Pią Mar 26, 2004 4:42 pm

Taki post był już chyba.....

Jeśli był to detektyw Asiek napweno go znajdzie. :wink:

Do rzeczy:

:arrow: 1. Księgowa
:arrow: 2. Instr. fitness...
i wiele innych :wink: :mrgreen:

Madlen_ - Pią Mar 26, 2004 4:43 pm
Temat postu: Re: Praca - Zawody
Kati napisał/a:
Ja jestem nauczycielką :P


A czego uczysz???

Kati - Pią Mar 26, 2004 4:45 pm

Jestem nauczycielką wf i wychowawcą świetlicy szkolnej. Mam specjalizację instruktora aerobiku i instruktora piłki ręcznej
Asiek - Pią Mar 26, 2004 5:11 pm

galionka napisał/a:
Taki post był już chyba.....

Jeśli był to detektyw Asiek napweno go znajdzie. :wink:

Był. Ale może być "powtórka z rozrywki". :P

Kati - Pią Mar 26, 2004 5:18 pm

o masz nie zauważyłam..... sorki :)
slonkoplock - Pią Mar 26, 2004 5:29 pm

Ja jestem referentem do spraw księgowych i pracuję w Biurze Rachunkowym.
dagmara - Pią Mar 26, 2004 8:31 pm

Ja prowadze nie dużą firmę.
gosia - Pią Mar 26, 2004 8:38 pm

A ja zajmuje sie prowadzeniem firmy :D czyli praca biurowa
kryszka - Sob Mar 27, 2004 3:35 am

To niech któraś z szanownych moderatorek scali te 2 tematy i będzie wszystko w porządku. :D
niuniab - Sob Mar 27, 2004 10:23 am

A ja jestem optykiem
Asiek - Sob Mar 27, 2004 10:33 am

kryszka napisał/a:
To niech któraś z szanownych moderatorek scali te 2 tematy i będzie wszystko w porządku. :D

Oba tematy połączone! :graba:

Akacja - Sob Mar 27, 2004 4:22 pm

Studiuje pedagogike, a pracuje w przedszkolu. :)
Kiwax - Pon Mar 29, 2004 1:55 pm

jestem sobie srogę panią spedytor i ganiam moich kierowców po całym świecie :)
Kasik - Sro Mar 31, 2004 11:56 am

A ja studiuję administrację na IV roku i obecenie jestem na stażu w POPON'ie
ewa - Sro Mar 31, 2004 12:57 pm

ja studiuję finanse i bankowość - zaocznie i pracuję w banku
Asia - Sro Mar 31, 2004 3:00 pm

Asiek napisał/a:
kryszka napisał/a:
To niech któraś z szanownych moderatorek scali te 2 tematy i będzie wszystko w porządku. :D

Oba tematy połączone! :graba:


Nie moge znaleźć swojej wypowiedzi z wątku, który został dołączony.
Dlatego powtórzę ją tutaj: Studiuję filologię angielską

Asiek - Sro Mar 31, 2004 3:08 pm

Asia napisał/a:
Nie moge znaleźć swojej wypowiedzi z wątku, który został dołączony.

Asiu, ja nie wykasowałam żadnej z wypowiedzi w obu połączonych wątkach... :(

agnieszka - Sro Mar 31, 2004 3:16 pm

...a ja właśnie niedawno skończyłam Zarządzanie i Marketing o specjalnosci Finanse i Bankowość :) przez ostatnie dwa lata pracowałam jako sekretarka-asystentka w jednej z łódzkich Agencji Reklamowych, niestety firma zbankrutowała a Agnieszka znalazła się na kuroniówce.
:cry: :cry: :cry:

Akla - Czw Kwi 01, 2004 11:42 am

Studia skończyłam, a pracuję jako asystentka-sekretarka. Nie jest źle - nie narzekam (przynajmniej nie głośno, bo jeszcze ktoś usłyszy :wink: )
josephine - Czw Kwi 01, 2004 10:51 pm

Studia skończyłam (stosunki międzynarodowe), a pracuję w urzędzie (budżetówka)
;)

gosia - Pią Kwi 02, 2004 8:08 pm

Josephine jak miło Cię widziec :D
Asiek - Czw Kwi 29, 2004 1:40 pm

W Polsce pracowałam przez kilka lat jako nauczycielka.
Tutaj pomagam w prowadzeniu firmy i robię retusze zdjęć. :mrgreen:

mmichalina - Sro Maj 05, 2004 8:57 pm

no i kłania się kolejna nauczycielka z jednego z łódzkich gimnazjów - język angielski...

poza tym kończę podyplomowe studia Public Relations na warszawskim SGH.

aniaza - Pią Maj 07, 2004 4:33 pm

A ja studiuję sobie na Uł administrację - II rok USM, a pracuję jako sekretarz szkoły w gimnazjum. Mój narzeczony pracuje jako nauczyciel WF-u i historii - ale nie w tej samej szkole - więc mamy dużo wspólnych, zawodowych tematów... :D
just_Kate - Pią Maj 07, 2004 6:40 pm

a ja studiowałam i angielski i nauki polityczne, teraz jestem anglistką w gimnazjum - ale tylko do końca sierpnia, co potem - zobaczymy...
Kati - Pią Maj 07, 2004 6:49 pm

Widzę że nie tylko ja nie wiem co dalej z pracą...

Wuefistka szuka pracy

Olcia.W - Pią Maj 07, 2004 6:50 pm

Ja kończę studia, stosunki miedzynarodowe,specjalizacja europeistyka.Pracowałam jako asystentka,sekretarka, a teraz szukam pracy.Myslę o urzędach, firmach, typowej pracy w biurze.Gdzie mogę wysyłam swoje dokumenty.
Edyta - Sob Maj 08, 2004 12:29 pm

dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy

ale mam duży problem dostałam natępną ofertę (i ta jest lepsza) - w poniedziałek mam rozmowę, więc zobaczę co będzie


hmmmm co robić????

gosia - Sob Maj 08, 2004 12:51 pm

Edyta napisał/a:
dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy

ale mam duży problem dostałam natępną ofertę (i ta jest lepsza) - w poniedziałek mam rozmowę, więc zobaczę co będzie


hmmmm co robić????



Edytko pracujesz :?: :D

Edyta - Sob Maj 08, 2004 2:44 pm

gosia napisał/a:
Edytko pracujesz :?: :D



Tak Gosiu pracuję,

ale w poniedziałem mam zaproszenie do mBanku - więc dużo lepsza praca niż w firmie zajmującej się podłanczaniem internetu.

gosia - Sob Maj 08, 2004 2:55 pm

No to trzymam :kciuki: żeby sie powiodło w mBanku
Edyta - Sob Maj 08, 2004 3:05 pm

gosia napisał/a:
No to trzymam :kciuki: żeby sie powiodło w mBanku Obrazek


dzięki Gosiu napweno opowiem jak było i czy zmieniam pracę :)

Akacja - Nie Maj 09, 2004 3:44 pm

Powodzenia Edytko !! ! :)
just_Kate - Pon Maj 10, 2004 1:06 pm

Edytko - mój P. pracuje w mBanku, mam nadzieję że się uda, ale jedna rada - tam mają dużą rotację..
Edyta - Pon Maj 10, 2004 1:45 pm

dzięki dziweczyny!!!

no już jestem po rozmowie.

Za tydzień skontaktują się ze mną.

Najpierw jest miesięczne szkolenia , a potem egzaminy - kto je zda dostanie pracę.


Mimo to składam dalszą ofertę do pracy (bo mam jeszcze coś na oku)- ale ciiiiiiii narazie to tajemnica

myszkapl - Pią Maj 14, 2004 2:27 pm

Ja pracuję w zawodzie. Jestem informatykiem. Mogę powiedzieć, że miałam dużo szczęścia bo moją pierwszą pracę jako informatyk podjęłam jeszcze na studiach. Dalej już poszło. Jak patrzę teraz na ogłoszenia to jestem przerażona - wszędzie chore wymagania i oczywiście doświadczenie na stanowisku. Tylko gdzie je zdobyć.
stefka - Nie Maj 16, 2004 11:09 pm

ja studiuję zaocznie finanse i bankowość...czyli to co Ewa...nawet na tej samej uczelni, na tym samym roku, w tej samej gupie i zawzyczaj...siedzimy koło siebie :)
Pozdrówka dla Ewy.

stefka - Nie Maj 16, 2004 11:11 pm

a i od 3,5 roku pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą sprzętu AGD i RTV
filmowiec - Pon Maj 17, 2004 11:55 am

a ja zajmuje sie filmowaniem i wolnych chwilach studiuje adminsitracje:)
otosia - Pon Lip 19, 2004 11:43 pm

Również chętnie się dowiem czegoś więcej o Was.

A teraz o mnie:
Skończyłam na UŁ Finanse i Bankowość, ze specjalnością: ubezpieczenia. I tak się wszystko potoczyło, że pracuję w jednej z firm ubezpieczeniowych, czyli zgodnie z moim kierunkiem. Dodam, że pracuję w dziale odszkodowań komunikacyjnych, bo czasem firma ubezpieczeniowa jest kojarzona tylko ze sprzedażą polis, a mnie do tego baaaardzo daleko.

Pozdrawiam :P

Niśka - Pon Lip 19, 2004 11:48 pm

Ja skończyłam Administrację na UŁ, a pracuję w kancelarii adwokackiej... prawie w swoim kierunku, choć wolałabym odnaleźć się w jakim urzędzie.












Ten dzień to 14 sierpnia 2004

Magdzia - Pon Lip 19, 2004 11:55 pm

Ja to co ty Niska, z tym ze pracowalam i teraz znow dostalam nowa prace jako ksiegowa :mrgreen:
SaraLee - Wto Lip 20, 2004 12:17 am

just_Kate napisał/a:
Edytko - mój P. pracuje w mBanku, mam nadzieję że się uda, ale jedna rada - tam mają dużą rotację..

Ja pracuję w Multibanku, czyli siostrze mBanku... Rotacja faktycznie jest spora, ale jak komuś zależy, to daje sobie radę :D

tynencia - Pią Wrz 10, 2004 10:11 pm

A ja skończyłam administrację i od poniedziałku zaczynam pracę jako referent do spraw ubezpieczeń w ZUS.
Agni - Sob Wrz 11, 2004 12:43 pm

a ja zawsze chciałam mieć wolny zawód hihih ale to chyba teraz norma - w dobie bezrobocia :shock:

no i wszystko jest jak miało być bo jestem naukowcem :pisze: ... ściślej pisząc fizykiem a jeszcze ściślej to astrofizykiem 8)

Anion - Sob Wrz 11, 2004 1:45 pm

Ja na razie sobie studiuję farmację na 3 roku. Po studiach to jeszcze nie wiem, może czeka mnie praca w aptece, a może w jakimś laboratorium...
suhotnikowa - Nie Wrz 12, 2004 10:56 pm

Hmm... ja skończyłam w tym roku socjolgię na UMK w Toruniu, i jeszcze robiłam rodzaj podyplomówki-europeistyka, ale muszę się zmobilizować do napisania pracy i jej obrony :wink: :wink:
W czasie studiów miałam praktykę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i mi ta praca odpowiadała :D
Aktualnie poszukuję pracy :smut: :smut: :smut:
Na szczęście udało mi się załatwić staż w Ośrodku Kultury w moim mieście, co po troszku jest zgodne z moim wykształceniem :wink:
Porozsyłam swoje ofert wszędzie gdzie się da, a nuż się uda... :roll: :roll: :roll:

Asia - Nie Wrz 12, 2004 11:05 pm

suhotnikowa napisał/a:
Porozsyłam swoje ofert wszędzie gdzie się da, a nuż się uda... :roll: :roll: :roll:


?yczę powodzenia, trzyma kciuki :D

Kati - Pon Wrz 13, 2004 3:21 pm

Uda się na pewno - wierzymy w Ciebie :graba:
Kiwax - Pon Wrz 13, 2004 6:05 pm

SaraLee napisał/a:
Ja pracuję w Multibanku :D



To już wiem SaroLee skąd mamy wspólnych znajomych :D

Kasia21 - Wto Wrz 14, 2004 2:50 pm

Ja z wykształcenia, jak narazie, jestem specjalistą ds. public relations. Wkrótce wybieram sie na promocję i reklamę. A co do pracy......jak na razie siedze sobie w domku, ale prawdopodobnie między 1 a 10 październikiem wracam do pracy :mrgreen: do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wreszcie, bo mam juz dosyć siedzenia w domku. Rany jakie to jest męczące :smut:
becia - Wto Wrz 14, 2004 3:03 pm

ja zrobiłam licencjat z Ekonomii na UŁ i pracuję w Azymucie(hurtownia ksiązek). Wcześniej w firmie ubezpieczeniowej pracowałam i w biurze kredytowym, a od października na magisterkę idę



ślubuję 25.09.2004

Jelonek - Wto Wrz 14, 2004 7:21 pm

a ja studiowałam geografię i po praktykach w szkole stwierdziłam ,że w życiu nie zostanę nauczycielką , a potem się trafiła okazja - firma prywatna handlująca kranami gdzie tworzyłam dział zakupów - po 8 latach złożyłam wymówienie :) i obecnie pracuje także w prywatnej firmie zajmującej się tym razem produktami do produkcji wina i piwa w domu , jako asystentka szefa i znów tworzę od podstaw dział zakupów :) - wszedzie podstawa był jezyk włoski :) którym staram się mówić
SaraLee - Wto Wrz 14, 2004 11:43 pm

Kiwax napisał/a:
SaraLee napisał/a:
Ja pracuję w Multibanku :D



To już wiem SaroLee skąd mamy wspólnych znajomych :D


NIestety, od października przenoszę się do innego działu, więc nie będęmiała styczności z Emilką i Tomkiem - a szkoda, bo bardzo ich lubię :)

Kiwax - Sro Wrz 15, 2004 12:37 pm

Myślę, że dobre znajomości się nie kończą Saro. I mam nadzieję, że nie urwie się kontakt z nimi (T i E). No i może kiedyś się spotkamy na jakiejśc wspólnej imprezce??
Mia - Sro Wrz 15, 2004 1:05 pm

Ja skończyłam Zarządzanie i Marketing na UŁ, pracuję w firmie z branży IT:-)
Agniesia - Pią Paź 01, 2004 9:06 pm

pracuje w urzędzie - urzędas pospolity ;D
studiuje informatykę - a wlasciwie jestem juz blizej konca ....

Kasia21 - Pią Paź 01, 2004 10:04 pm

Agniesia w którym urzedzie pracujesz?
Agniesia - Nie Paź 03, 2004 1:17 am

W Starostwie... ale nie w łódzkim... ;D
Agata - Wto Paź 05, 2004 4:50 pm

pracuję w firmie rodzinnej, a to oznacza nie mniej nie więcej, że jestem od wszystkiego: obsługa klientów, oferty, zamówienia, trochę księgowości, sprzątanie. W zależności od potrzeb :) i tak jak u Jelonka podstawą jest język włoski :)
Kiwax - Pon Paź 18, 2004 4:05 pm

Agata napisał/a:
pracuję w firmie rodzinnej, a to oznacza nie mniej nie więcej, że jestem od wszystkiego: obsługa klientów, oferty, zamówienia, trochę księgowości, sprzątanie. W zależności od potrzeb :) i tak jak u Jelonka podstawą jest język włoski :)


Agatka, mówisz po włosku? To w takim razie witaj w klubie :graba: W obecnej mojej pracy to też była postawa :)

bajeczka - Pią Mar 11, 2005 9:37 pm

Ja skonczylam ekonomie na UL. Teray jestem ksiegowa. :D
megi - Pią Mar 11, 2005 9:39 pm

Ja jestem kosmetyczką- charakteryzator teatralno- filmowy
juttah - Sob Mar 12, 2005 6:35 pm

Ja szukam pracy, wlasnie koncze studia na UŁ-matematyke, ale nie nauczycielska- na szczescie.
Dotka - Nie Mar 13, 2005 3:27 pm
Temat postu: Praca
Ja skończyłam PŁ, zarządzanie i inżynieria produkcji. Teraz pracuję jako referent ds. studenckich w wyższej szkole. Chciałabym pracować w swoim zawodzie ale jak narazie jest mi to nie dane.
july27 - Sro Mar 16, 2005 4:46 pm

ja tez skończyłam zarządzanie i marketing na UŁ, i pracuję w Biurze Reklamy i Marketingu. No i narzekać nie mogę....
Bartosz - Czw Mar 17, 2005 8:46 am

Jestem handlowcem w branzy odziezowej. Taka rodzinna firma.
joa - Czw Mar 17, 2005 2:28 pm

Bartosz, a ja szukam handlowca do sprzedaży odzieży-zadanie-wynajdywanie rynków zbytu-Polska, ewentualnie Wschód.Wynagrodzenie-prowizja od sprzedaży, wymagania -jezyk angielski...moze jesteś przy okazji swojego zawodu zainteresowany???
pipi - Pią Mar 18, 2005 10:05 am

Joa jak chcesz rynek wschodni to wymagaj znajomości rosyjskiego nie angielskiego :wink:
tusia_queen - Pią Mar 18, 2005 11:40 am

ja kończę właśnie Doradztwo Zawodowe i Personalne
i chyba powinnam już szukać pracy...

a może założę własną firmę??

joa - Pią Mar 18, 2005 3:31 pm

Pipi, rzecz w tym, ze moje szefostwo jest w Danii + w grę wchodzą nasze towary produkowane w Chinach, więc raczej angielski...
Chociaż-moze rosyjski jest równie popularny jak "Międzynarodówka"- słyszałam kiedys Chińczyka który śpiewał jego zdaniem bardzo popularna chińska pieśń, po chińsku co prawda, ale była to włsnie "Miedzynarodówka ";)

Pusiak - Pon Mar 21, 2005 8:55 am

Ja kończę ochronę środowiska na SGGW w Warszawie.... specjalizacja ?rodowisko, ?ywność Zdrowie.... bardzo to szerokie pojęcie, prawda :) i będę się starała znaleźć pracę w swoim zawodzie, a czy sie uda, to sie zobaczy :roll:
gambi - Pon Mar 21, 2005 5:47 pm

Ja koncze Stosunki Miedzynarodowe na UŁ. planuje obrone na czerwiec, a później albo praktyki albo jak się uda to praca - najchętniej w handlu zagranicznym :D
Mika - Pon Mar 21, 2005 6:49 pm

ja natomiast studiuję zarządzanie i marketing a dokładniej rachunkowość (na szczęście to już ostatni semestr :D ) i jednocześnie pracuję jako księgowa.
aggna - Pią Kwi 01, 2005 11:49 pm

Ja jestem technik ekonomista specjalizacja ubezpieczenia. Mysle zeby isd od pazdziernika na studja (licencjackie - jak narazie) kierunek Marketing i zarzadzanie specjalizacja ubezpieczenia i bankowosc.
Basia - Sro Kwi 06, 2005 4:22 pm

Hej! Ja skonczylam budownictwo we Wroclawiu, teraz pracuje jako manager projektow.
W sierpniu jednak zmieniam prace i zaczynam projektowac slupy wysokiego napiecia ;-) Odwiesze cieple polary do szafy i wreszcie zaczne nosic spodniczki. Bo na budowie w spodniczkach nie da rady...

niqs - Pią Kwi 22, 2005 10:04 am

A ja skonczylam wlokiennictwo na PŁ
a od 9 lat pracuje jako grafik komputerowy w agencji reklamowej :D

Gniesia - Pią Maj 06, 2005 1:47 pm

Ja skończyłam Bankowość i Finanse ale póki co tylko licencjata mam. Pracuję w jednym z wielu Urzędów w Wawie jako sekretarz w jednym z departmanetów. Czy mogę narzekać? Tak bo ty tylko budżetówka :dead:
Ale lepsze to niż nic :lol:

Kasiawka - Pią Maj 06, 2005 1:50 pm

A ja skończyłam Slawistykę, a od trzech lat pracuję jako tłumaczka słoweńskiego i asystentka w jednym. :D
Kot - Pią Maj 06, 2005 2:28 pm

A ja skończyłam historię ale nigdy nie pracowałam w swoim zawodzie. Obecnie jestem kierownikiem biura w firmie szkoleniowej :D
szoko - Pią Maj 06, 2005 3:45 pm

Jestem prawnikiem i pracuję w dziale prawnym firmy handlowej.
Malgoosia - Pon Sie 01, 2005 5:43 pm

a ja jestem nauczycielka niemieckiego w gimnazjum i LO :mrgreen:
dr Dolittle - Pon Sie 01, 2005 6:04 pm

Ja staram się pomagać zwierzakom w niedużej lecznicy. Narzeczonej natomiast został rok na Inżynierii ?rodowiska na PW.
pinia_pinia - Wto Sie 02, 2005 10:22 am

A ja skończyłam własnie 2 rok Zarządznia i Marketingu na UŁ ( spec: zarz. w administracji publicznej) -dziennie i od ponad roku pracuję dla LUKAS S.A.


A po studiach chciałabym pracowac w księgowości, administracji, urzędzie albo gdzie mnie los rzuci :) )))

inka999 - Wto Sie 02, 2005 4:14 pm

megi napisał/a:
Ja jestem kosmetyczką- charakteryzator teatralno- filmowy


megi a może będziesz naszą forumową kosmetyczką do ślubów, co?
Poszukuje kosmetyczki więc może dasz się namówić ;-)
jeszcze jak z Ciebie charakteryzator to z pewnością zmienisz mój wygląd na korzyść:-)

Co do pracy (co by całkowicie wątku nie skrzywić) to pracuję w branży IT
kończyłam PŁ Wydział Elektrotechniki i Elektroniki na Stefanowskiego..

lazy - Wto Sie 02, 2005 8:23 pm

A ja jako absolwentka Finansów i Bankowości na UŁ dopisuję się do grona księgowych :D
Burza - Pią Sie 05, 2005 10:37 am

ja dopisze sie chetnie do grona pedagogicznego :lol:

oczywiscie w wakacje umowy nie mam :?

ale za to od wrzesnia znow powtorka :mrgreen:

no i od pazdziernika ostatni rok pedagogiki 8) specjalnej w dodatku :wink:

rorrim - Czw Sie 11, 2005 11:30 am

A ja jako absolwentka Finansów i Bankowości UŁ dopisuję się do grona... urzędasów :wink:
Edi - Czw Sie 11, 2005 8:08 pm

Ja studiuje obecnie prawo na KUL-u w Lublinie (IV rok) i nie pracuje. Pracowałam jako księgowa rok a potem jako referent ds. transportu ale zrezygnowałam bo praca była jak na moje barki zbyt stresująca i nudna.
Po studiach chcę zostać sędzią a czy tak się stanie to czas pokaże.

monique - Sob Sie 13, 2005 9:46 am

ja jestem po studium turystycznym ale z tyrystyką nie wiele miałam wspólnego - raczej z hotelarstwem gdzie pracowałam jako kierownik recepcji, a ponieważ uwielbiam papierkowa robotę to teraz jestem "biurwą" jak mówią moi znajomi czyli sekretarką
mama michałłka - Sob Sie 13, 2005 1:24 pm

Ja mam dwa zawody:Instruktor Higieny BHP i Technik Handlowiec.
Po slubie,szukałam 2-lata,pracy w swoich zawodach.Znalazłam w sklepie,ale potrzebowali tylko na miesiąc na wakacje. :cry:
Potem do urodzenia Michałka,dorabiałam sobie,jako hostessa,na promocjach.
Obecnie wychowuję Michałka,ale od września zacznę znowu szukać pracy. 8)

Żaneta - Sob Sie 13, 2005 5:21 pm

ja podobnie jak mama michalka na promocjach pracuję! Mam zamiar sobie coś konkretnego znależć bo nie mam już sily!!!!
senra - Sro Wrz 21, 2005 10:14 pm

Ja pracuję w biurze rachunkowym. I to jest właśnie to, czego szukałam przez całe studia a nawet dwa lata po nich. Tego potrzebowałam do szczęścia :)
Pusiak - Pon Wrz 26, 2005 1:54 pm

Trzymajcie za mnie kciuki w srodę od 9.00, może właśnie znalazłam pracę... Idę na rozmowe w środę i strasznie sie denerwuję :) Czy ktoś mógłby mi udzielić porady jak sie przygotować do takiego spotkania o pracę :?: PLS :!:
Żaneta - Pon Wrz 26, 2005 2:08 pm

Ja będę trzymala kciuki na pewno!
Tylko tak mogę pomóc!
O rozmowach niestety nie wiem dużo więc nie chcę wprowadzać w bląd! :kciuki: :kciuki:

kryszka - Pon Wrz 26, 2005 5:25 pm

Będę mocno trzymać kciuki. :kciuki:

Podstawy rozmowy o pracę:
1. strój
2. dobre cv i list motywacyjny
3. być sobą :wink:

A tutaj znajdziesz Pusiak bardziej szczegółowe i cenne wskazówki: http://praca.gazeta.pl/praca/0,0.html. :)

Pusiak - Pon Wrz 26, 2005 9:57 pm

Dzięki Ci o kryszko :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray:
Mika - Wto Wrz 27, 2005 6:20 am

Pusiak powodzenia na rozmowie :kciuki:
Kot - Wto Wrz 27, 2005 9:26 am

Pusiak powodzenia! :kciuki:
Bardzo ważny jest punkt 3 z listy Kryszki - bądź sobą!

senra - Wto Wrz 27, 2005 4:44 pm

Pusiak napisał/a:
Trzymajcie za mnie kciuki w srodę od 9.00, może właśnie znalazłam pracę... Idę na rozmowe w środę i strasznie sie denerwuję :) Czy ktoś mógłby mi udzielić porady jak sie przygotować do takiego spotkania o pracę :?: PLS :!:


Ja też będę trzymała kciuki. A dobra rada: dowiedz się czegoś o tej firmie w której chcesz pracować. Na rozmowach często pytają: a co pani o nas wie i dlaczego chce pani pracować dla nas?

Pusiak - Wto Wrz 27, 2005 5:20 pm

O Wojewódzkim Funduszu Ochrony ?rodowiska akurat wiem całkiem sporo z racji studiów które skończyłam :) Więc pod tym względem nie ma obaw :)
Edi - Wto Wrz 27, 2005 9:18 pm

Ja tez trzymam kciuki za powodzenie spotkania w sprawie pracy. :spoko:
martucha - Sro Wrz 28, 2005 2:11 pm

Ja skończyłam Chemię na PŁ.
Pracuję w zawodzie w moim wymarzonym laboratorium.

Pusiak - Sro Wrz 28, 2005 6:22 pm

No ha :) Pan z WFO?iu stwierdził, że ponieważ zmienia się rząd, to u nich, jako w instytucji rządowej, może sie wiele zmienić, więc w tej chwili niestety nie mogą mnie przyjąć, wrócimy do sprawy za dwa - trzy miesiące :) Także na razie dalej trwam w zawieszeniu :) i szukam :)
gambi - Sro Wrz 28, 2005 8:30 pm

Pusiak bardzo mi przykro z powodu pracy i az sie gotuje we mnie, jak slysze takie teksty o zmianie rzadu, ale coz mozemy zrobic, jak taka mamy rzeczywistosc.

napewno niedlugo znajdziesz jakas fajna oferte i pokazesz tym z budzetowki, jak duzo stracili :wink:

kryszka - Sro Wrz 28, 2005 10:05 pm

:roll: Przynajmniej nie miał nic do ciebie i masz jeszcze szansę, a to już dobrze. :) Powodzenia w dalszych poszukiwaniach. :spoko:
aggna - Wto Paź 04, 2005 6:34 pm

Ja jestem specjalista d/s funduszu emerytalnego. Pracuje w firmie doradczej.
szczako - Pon Lut 20, 2006 4:25 pm

jezeli chodzi o 'wyksztalcenie' to
- licencjat zarzadzania (zarzadzanie europejskie)
- magister ekonomii (Stosunki miedzynarodowe)
- do tego dluga lista szkolen i doswiadczen z AIESECu.

obecnie pracuje w dziale HR, w projektach miedzynarodowych.

i podobnej pracy (HR, projekty) bede szukala w przyszlosci, tzn. w Polsce. juz calkiem niedlugo :)

Agatka_P - Pon Lut 20, 2006 6:10 pm

A ja końce licencjat na kierunku pedagogike terapeutyczna z rehabilitacją ruchową i zamierzam być panią mgr ale jeszcze nie wiem na jakim kierunku
Sa-manta - Sro Lut 22, 2006 4:27 pm

Jeśli chodzi o mnie to jestem teraz na I roku administracji. Teraz mialam przezwe w pracy ze wzgledu na problemy z kolanem i sesje, a pracuje jako ankieterka, nieraz też jeszcze drabiam sobie jako kelnerka na roznego rodzaju imprezach ( stypy, imprezy dla firm, wigilie firmowe itp.)
ckasia - Sro Lut 22, 2006 6:19 pm

To ja też się wypowiem.

Jestem mgr dwóch kierunków: pedagogika i ekonomia (Uniwersytet Łódzki)

Pracuję niejako w tych dwóch zawodach. Mam etat w gimnazjum jako pedagog szkolny i czasem popołudniami lub w weekendy dorabiam sobie w prywatnym liceum jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

Agula - Czw Mar 16, 2006 9:49 am

Ja jeszcze jestem studentką Organizacji Turystyki i Rekreacji ale już za 3 miesiące bronię prace licencjacką i chcę zdawac na studia uzupełniające (zaoczne) i od sierpnia planuje szukac pracy żeby w końcu sie usamodzielnic :-)
sylwia - Czw Mar 16, 2006 10:19 am

W roku 2007 kończe germanistyke a od wrzesnia tego roku 2006 chce pracować w szkole jako nauczycielka języka niemieckiego i jestem teraz na etapie roznoszenie i wysyłania cv i być może od wrzesnia bede pracowac w szkole, jka znajdzie sie wolny etat . Mialam juz rok praktyki w szkole i wiem ze to jest chyba to co chce robic ale moze po latach czas pokaze. Czekać bede teraz na jakies odpowiedzi od dyrektorow tych szkol, do tej pory wyslalam 57 podan :smile:
Magda2 - Czw Mar 16, 2006 11:34 am

Jestem laborantem radiodiagnostyki, pracuje w szpitalu i robie zdjecia/tomografy rtg :cool: Poza tym studiuje socjologie i mam nadzieje dostac dyplom w 2007 :banan:
madzia8181 - Pią Lis 03, 2006 9:35 am
Temat postu: Kim jestescie z zawodu :)
Hej !
Nie wiem czy nie ma podobnego tematu ale jesli nie to moze Wam sie spodoba :)
Temat czysto informacyjny :)
Kim jestescie z zawodu? :D

Kamyk - Pią Lis 03, 2006 9:52 am

Ja ukończyłam filologię polską na licencjacie oraz pedagogike, spec. edukacja humanistyczna na uzupełniających magisterkich. A aktualnie pracuję , jako pracownik administracyjny w dziekanacie jednej z uczelni :) A obecnie, to w ogóle przebywam na zwolnieniu i szykuję się do nowego zawodu : mamusi :)
madzia8181 - Pią Lis 03, 2006 10:01 am

:) gratulacje :)
Bedziesz brala urlop macierzynski tylko czy pozniej wychowawczy? :)

Ja skonczylam ekonomie na Uniwersytecie Łodzkim. Aktualnie pracuje w ksiegowisci i kończę III stopien kursów ksiegowych w Stowarzyszeniu Ksiegowych.

adriannaaa - Pią Lis 03, 2006 10:09 am

ja jestem z wykształcenia negocjatorem. Aczkolwiek niewielwe ze studiów pamiętam - az wstyd się przyznac i w zawodzie raczej nie będe pracować. A pracuję obecnie jako koordynator w łódzkim oddziale firmy leasingowej.
Misiamo - Pią Lis 03, 2006 10:17 am

z zawodu jestem administratywistką ;) ale nie pracuje w zawodzie...
katarzynka1 - Pią Lis 03, 2006 10:30 am

Skończyłam administrację na UŁ, jestem pracownkiem biurowym :D
Kamyk - Pią Lis 03, 2006 10:42 am

madzia8181 napisał/a:
:) gratulacje :)
Bedziesz brala urlop macierzynski tylko czy pozniej wychowawczy? :)

Ja skonczylam ekonomie na Uniwersytecie Łodzkim. Aktualnie pracuje w ksiegowisci i kończę III stopien kursów ksiegowych w Stowarzyszeniu Ksiegowych.


A to sie jeszce zastanowie, chyba chciałąbym pójść na wychowawczy ... :) ...chociaż na trochę :)

Alma_ - Pią Lis 03, 2006 11:15 am
Temat postu: Re: Kim jestescie z zawodu :)
madzia8181 napisał/a:
Nie wiem czy nie ma podobnego tematu

Jest ;)

gosc - Pią Lis 03, 2006 11:53 am

Ja skończyŁam administracje na WPiA i pracuję w zawodzie - w administracji sŁużby zdrowia. ChciaŁabym zmienić pracę ale brak większego ukierunkowania. Może zajmę się księgowością? W tym celu chodziŁam na kurs księgowości wspófinansowany z UE i wŁaśnie dziś mam egzamin a w przyszŁym tygodniu (jeśli wszystko pójdzie ok) rozdanie dyplomów. Trzymajcie za mnie kciuki bo boję się jak nastolatka przed maturą :confused:
Duszka - Pią Lis 03, 2006 12:36 pm

A ja mam tak:

- wyksztalcenie - licencjat z bankowosci
- mgr stosunki miedzynarodowe (wlasnie koncze)

- praca - doradca zawodowy (w jednej z lodzkich uczelni + firmie szkoleniowej)
- trener (w firmie szkoleniowej)
- "pani" w dziekanacie (w jednej z lodzkich uczelni)
- specjalista ds projektow


Do tej pory pracowala jeszcze jako:
- ksiegowa
- koordynator projektow

Agati - Pią Lis 03, 2006 1:54 pm

Marketing i Zarządzanie - specjalizacja Marketing (Uniwersytet Łódzki)
Jestem specjalistką od wdrażania procedur w jednym z banków :D

misia-misia - Pią Lis 03, 2006 3:00 pm

U mnie sprawa wygląda następująco:

zawód: technik odzieżowy - praca: dorabiam sobie szyjąc dla znajomych. Mam stałe klientki, które są ze mnie bardzo zadowolone (niestety chwilowo straciłam je bo zamieszkałam w Łodzi - mam nadziję że i tutaj znajdę takie klientki)
zawód: doradca zawodowy - praca: brak

FifthAvenue - Pią Lis 03, 2006 3:07 pm

misiu - na pewno znajdziesz klientki także i w Łodzi :-) Trzeba się tylko troszkę zareklamować. Krawiectwo na miarę wraca !
?yczę dużo sukcesów w szukaniu chętnych ! kto wie, może jedną z nich będę nawet ja ! Potrzebne mi spodnie, najlepiej kilka par :-) Zwykłe, proste, czarne i szare, pasujące idealnie do mojej figury :-) Spodnie tez szyjesz ?

misia-misia - Pią Lis 03, 2006 3:12 pm

Szyję w zasadzie wszystko ... nie chcę robic na forum rekamy co by moderatorki mnie nie prześwięciły :lol:
Tez mam taką nadzieję, że i tu znajdę "swoje" klientki.
A czy krawiecktwo na miarę wraca? Hmmm nie wiem nie wiem. Chyba tylk w przypadku tzw osób niewymiarowych , na których trudno dostać gotowe rzeczy.

Alma_ - Pią Lis 03, 2006 3:21 pm

Nie tylko. Krawiectwo na miarę zawsze było i pozostało niszowe i elitarne ;)
imbrulka - Pią Lis 03, 2006 3:24 pm

Nie zgodzę się z Tobą Misiu. Krawiectwo miarowe wraca, i nie dotyczy to tylko osób niewymiarowych.
Ja bardzo chętnie uszyłabym sobie coś "na miarę". Nie mówiąc już o jakiś drobnych przeróbkach krawieckich, którym z chęciom poddałabym różne moje ciuszki. Pewnie dla Ciebie to pestka... a ja mam najzwyczajniej kłopot żeby coś skrócić czy przeszyć itp.
Na pewno znajdziesz tu w Łodzi klientki, jestem przekonana! :D

misia-misia - Pią Lis 03, 2006 3:43 pm

Jeśli wraca to bardzo dobrze :wink: Cieszy mnie to.
Żaneta - Pią Lis 03, 2006 4:11 pm

Jeżeli na miarę to ja się mogę do Ciebie zglosić :lol: ale po spodnie ciążówki jeżeli też takowe szyjesz :D

Ale ciiii...nie wiem czy pisalam,że jestem krawcową z zawodu,ale nic wspólnego z tym nie mam więc nie chcę Cię Misiu sprawdzić.
Tak naprawdę to nawet krzywo spodnie podwijam i jak ja skończylam tą szkolę i dostalam dyplom z oceną 5 to na .....nie wiem
:roll: :rotfl:

Agnieszka19 - Pią Lis 03, 2006 4:18 pm

A ja jestem na studium kosmetycznym a aktualnie pracuje jako sprzedawca w butiku :lol:
mls - Pią Lis 03, 2006 7:55 pm

Ja aktualnie nie pracuje, ale jak skończe studia to z wykształcenia będę:
:arrow: mgr. archeologii( o specjalizacji średniowiaczna wojskowość polska na tle europejskim) :D

Więc pewnie praca na autostradzie lub w muzeum.

Albo na cmentarzu( zawsze jakieś przyuczenie do kopania dołów będę miała :D )

555 - Pią Lis 03, 2006 7:59 pm

a ja skonczylam PŁ a obecnie pracuje w Inspekcji Handlowej..
żenia - Pią Lis 03, 2006 8:58 pm

Ja jestem na V roku pedagogiki społecznej na UŁ i pracuje w świetlicy środowiskowej.
Pozdrawiam

sylwia - Sob Lis 04, 2006 4:26 pm

Jestem nauczycielką języka niemieckiego
gebka - Pią Maj 11, 2007 2:29 pm

ja skończyłam pedagogika ale [pracuje w dziale handlowym nie to co bym chciała ale wazne ze jest :)
Maja_Kris - Pią Maj 11, 2007 2:33 pm

a ja z wyksztalcenia jestem technikiem obslugi ruchu turystycznego
robie teraz licencjat z politologii a pracuje w biurze kredytowym :)

kiciucha - Pią Maj 11, 2007 2:37 pm

no to i ja się wypowiem:

wykształcenie:
liceum ekonomiczne - technik
licencjat z bankowości
magisterka (obrona w lipcu) z bankowości

doswiadczenie:
praca w handlu, obecnie pracuję w grupie kapitałowej jednego z banków, jako referent na przelewach zagranicznych klientów korporacyjnych.....ale pensja sprawia,że będę szukała poslubie czegoś innego... :razz:

kochecka - Pią Maj 11, 2007 2:48 pm

ja mam licencjat z socjologii a pracuję przy robieniu kanapek... :D
Karolcia82 - Pią Maj 11, 2007 6:05 pm

Ja skonczyłam Pedagogike i pracuje w Przedszkolu :)


Pozdrawiam Cię Gość!!

Nadia1982 - Pią Maj 11, 2007 8:32 pm

Administracja na UŁ a pracuje w Urzędzie Skarbowym.
gebka - Pią Maj 18, 2007 12:30 pm

wiem ze to moze niedyskretne pytanie ale czy moze ktos mi powiedziec jaka jest placa w przedszkolu
=MiLi= - Pią Maj 18, 2007 12:38 pm

Ja jeszcze nie skończyłam pedagogiki i od września będę pracowała w przedszkolu :)
gebka - Pią Maj 18, 2007 12:47 pm

bo mi chodzi o zarobki

a czy wiesz moze jakie sa na poczatku bo ja mialam szanse w domu dziecka to jest moze marzenie ale pdstraszyly mnie zarobki bo teraz zarabiam o wiele wiecej a tu chyba dlugo juz nie pociagne bo sie przenosi zaklad i myslalam o przedszkolu a gdzie studiujesz?

=MiLi= - Pią Maj 18, 2007 12:54 pm

Wiesz... w przedszkolu kokosów się nie zarabia... nie mogę podać Ci konkretnej kwoty, bo dowiem się dopiero we wrześniu albo w październiku pewnie. Wiele zależy od stażu pracy, od grupy (np. za integracyjną grupę masz dodatek jeszcze). Z resztą jaka by ta pensja nie była to i tak to moja wymarzona praca i tylko to się liczy :)
gebka - Pią Maj 18, 2007 12:57 pm

no ja niestety wlasnie ze wzgledu na pensje nie moge sie przeniesc do wymarzonej pracy :( bo za 850 zł ciezko bedzie uzbierac na wesele teraz nie mam kokosow ale zawsze troszke wiecej
mo (d) nisia - Wto Cze 19, 2007 6:58 pm

z wykształcenia prawnik, pracuję w malutkiej ale bardzo prężnej kancelarii ;)
Gabro - Pon Sie 27, 2007 3:45 pm

z wykształcenia prawnik, bez aplikacji; pracuję w firmie, która ma stać się wielką :)
summer-sun - Wto Sie 28, 2007 12:08 pm

a ja w 2010 roku uzyskam- mam nadzieję :roll: - dyplom lekarza, jeszcze tylko :? 3 lata i staż czyli jestem w połowie drogi :roll:
Maverick - Czw Wrz 06, 2007 1:30 pm

Ja póki co studiuję dziennie, więc typowej pracy jeszcze nie mam. Ale jestem kimś w rodzaju niani na telefon :D Opiekuję się kilkunastomiesięczną dziewczynką wtedy, gdy jej rodzice chcą gdzieś wyjść :)
Martita - Wto Cze 10, 2008 9:40 pm

Ja jestem nauczycielem i instrukotrem tańca ludowego. Pracuje obecnie w tym drugim fachu, a jutro mam rozmowę w sprawie pracy w liceum...może od września się uda... Obym dostała tę pracę bo mi strasznie zależy... :roll:
Trismegista - Wto Cze 10, 2008 10:56 pm

fizjoterapeutka, obecnie bezrobotna;)
MalaJu - Wto Cze 10, 2008 11:11 pm

mgr stosunkow miedzynarodowych na UŁ, pilot wycieczek zagranicznych, wychowawca kolonijny (kiedys nawet kierownik) a na codzien wykwalifikowany w pełni :hyhy: lektor angielskiego z własną działalnością gospodarczą.
Martita - Czw Cze 12, 2008 2:13 pm

Hurrrrraaaa... dostałam pracę.. od września będę nauczycielem muzyki, plastyki i woku w gimnazjum i liceum:)) no i tańca w ramach dodatkowych godzin wf-u;)
kryszka - Czw Cze 12, 2008 2:37 pm

Gratulacje sio! :D

Martita napisał/a:
muzyki, plastyki i woku

:o A co to jest?

mietka - Czw Cze 12, 2008 2:45 pm

antropolog społeczny handlujący częściami do helikopterów ;d
Martita - Czw Cze 12, 2008 10:12 pm

Wiedza o kulturze...:)
karola8207 - Czw Cze 12, 2008 10:21 pm

gratuluję!!! :smile:

będę - mam nadzieję mikrobiolog, obecnie baristka tzn, ta od kawy :razz:

truskawka_ja - Czw Cze 12, 2008 10:28 pm

mgr inz chemii w zakresie chemii zwiazkow biologicznie waznych po PL obecnie na doktoracie w Szwajcarii. Placa mi za to, ze sie ucze - uwielbiam to 8)
ewelinka1977 - Pon Cze 16, 2008 8:54 am

ja jestem na 5 roku ekonomii na UŁ
justinaa - Pią Lip 18, 2008 9:03 am

ja w tam tamtym roku skończyłam Germanistykę, natomiast od września 2007 pracuję w Dziale Zakupów w firmie odzieżowej i korzystam głównie ze znajomości angielskiego :) ale póki co nie zamieniałbym tej pracy na inną, bo jest bardzo fajna atmosfera i ludzie :)
klarysa - Sob Lip 26, 2008 8:05 pm

filolog angielski pracujacy w administracji w banku i robiacy tlumaczenia na boku ;)
Debussy - Nie Lip 27, 2008 9:44 am

Ja w przyszłym roku będę robić licencjat surdopedagogiki. Chciałabym od września zacząć pracę, najlepiej w zawodzie, i jednocześnie robić dwa lata magisterki zaocznie.
A gdzie bym chciała pracować? Może ośrodek szkolno-wychowawczy, albo internat..
No ale czas pokaże :)



edit: usunęłam powtórzoną treść posta
kryszka

Martita - Pon Sie 25, 2008 7:39 pm

A ja właśnie dostałam pracę w szkołach i przyszłam się pochwalić. :D będę od września uczyć plastyki, muzyki, wiedzy o kulturze i prowadzić 4 godzinę wfu;)
kryszka - Pon Sie 25, 2008 7:41 pm

Człowiek orkiestra sio. :lol:
agunia84 - Pon Sie 25, 2008 8:51 pm

Na dzień dzisiejszy mam licencjata z rachunkowości, od października zaczynam studia magisterskie i również chcę mieć mgr z rachunkowości. Chciałabym pracować w księgowości, a w przyszłości otworzyć własne biuro rachunkowe. :)
Niebieskooka - Pon Sie 25, 2008 9:51 pm

hm.. a ja magister administacji...bezrobotna, poszukująca, nie tracąca nadzieji :suchy:
agniesia22 - Sro Sie 27, 2008 11:20 pm

Skończone Studium Prawo i Administracja, a obecnie prowadzę firmę z moim narzeczonym.
niesia2708 - Pon Wrz 15, 2008 11:01 pm

Za 2 lata jak dobrze pójdzie zostanę mgr ekonomii
Suelen - Wto Wrz 16, 2008 10:53 pm

mgr pedagogiki, a pracuję w administracji :)
Tajgete - Wto Wrz 16, 2008 11:05 pm

W dyplomie grafik, a w umowie o pracę - programista. Druga Połowa ma programistę i tu i tu ;)
mala_mk - Sro Wrz 17, 2008 11:04 am

Na dyplomie - mgr rachunkowości przedsiębiorstw, na umowie o pracę - główna księgowa.
A do tego kocham to co robię :)

sistermonn - Sro Wrz 17, 2008 11:33 am

na dyplomie - mgr nauk prawnych, na umowie - asystentka zarzadu
katarynka - Sro Wrz 17, 2008 12:06 pm

na dyplomie jestem elektronikiem (mgr inż.), moja pierwsza praca - krupierka :)
obecnie w formie okrojonej wracam do tego czego sie pięć lat uczyłam :)

szaraczarownica - Sro Wrz 17, 2008 7:22 pm

Jak się w końcu obronię będę mgr matematyki. Obecnie jestem panią z banku, ale na szczęście z centrali a nie z okienka.... nie wiem kto by kogo zabił - ja klientów, czy klienci mnie :wink:
Aniulka10 - Pią Wrz 26, 2008 7:11 pm

a ja jestem panią z banku i można powiedzieć, że z okienka, chociaż bardziej z słuchawki, bo pracuję w mBanku w obsłudze Klienta.
Łatwo nie jest, ale jakoś trzeba dać radę :)
W razie pytań o tę instytucję- polecam się :)

szaraczarownica - Pią Wrz 26, 2008 7:25 pm

Też się mogę polecić jesli chodzi o tę firmę :wink:

Aniulka10, długo pracujesz? Może chociaż Twoje zdjęcie gdzieś widziałam :)
Jak chcesz się zaznajomić w ramach mPrzyjaźni to zapraszam na priv.

monisiagoku - Czw Paź 09, 2008 11:04 pm

ja mam licencjat z turystyki i obecnie robię magistra też z tej dziedziny na UŁ i żeby było wesoło pracuje w biurze podróży ;-) ale oczywiście bardzo jestem z tego faktu zadowolona. a mój narzeczony studiuje na PŁ elektrotechnikę i jeśli chodzi o światełko i prąd to zawsze je wyczaruje ;-)
ppola - Czw Paź 09, 2008 11:09 pm

Monisia ja tez do niedawna pracowalam w biurze podrozy ;)
Ela_i_Adam - Pią Paź 10, 2008 2:38 pm

Ja jestem technikiem farmacji i pracuję w aptece szpitalnej a mój mąż jest ochroniarzem :)
klara76 - Pią Paź 10, 2008 2:56 pm

jestem technikiem administracji państwowej i pracuję w urzędzie (tzn. pracowałam bo teraz jestem na macierzyńskim)
lilly78 - Wto Paź 14, 2008 3:41 pm

ja jestem informatykiem i wizażystką, tymczasowo bez pracy :-? myślę o czymś swoim własnym...
dziewczyny mBankowe, powiedzcie coś o pracy w tym banku, ewentualnie na priva, jakie są warunki i czy ciężko się dpstać

fiona83 - Wto Paź 14, 2008 3:43 pm

Informatyk pracujący jako dystrybutor platform cyfrowych i osprzętu satelitarnego :)
elka85 - Wto Paź 14, 2008 6:42 pm

A ja jestem na ostatnim roku prawa na UŁ, szukam pracy i to jakaś masakra jest bez doświadczenia nie mogę znaleśc nic związanego ze studiami.... Nie wiem, może źle szukam :(
misia-misia - Wto Paź 14, 2008 8:30 pm

ja jestem technikiem odzieżowym, po pedagogice --->doradca zawodowy.
Obecnie jestem na bardzo intensywnym szkoleniu u specjalistki z kosmetologii i przede wszystkim paznokci - 3 miejsce w Polsce w mistrzostwach w zdobieniu paznokci.
Lada chwila rozpoczynam pracę jak kosmetyczka ale przede wszystkim manicurzystka i wizażystka :smile:

hoffnung - Sob Paź 18, 2008 4:45 pm

W lipcu skończyłam turystykę i rekreację na UŁ... No i cóż, do niedawna pracowałam w biurze podróży, zrezygnowałam i aktualnie poszukuję nowej pracy. Trzymajcie kciuki :)
lilly78 - Sro Paź 22, 2008 1:13 pm

misia-misia, nie potrzebują w Twojej nowej pracy wizażystów i makijażystów? :)
kwadrans_po - Pon Sty 19, 2009 6:49 pm

Ja.
Obecnie: uczę się w prywatnej, policealnej szkole kosmetycznej.
W przyszłości chciałabym: uczyć się na kierunku 'charakteryzator teatralno- filmowy' :lol:
Ale, żeby to zrealizować musze iść od lipca do jakiejś pracy.

Mój Luby.
Pracuje w firmie graficznej.
Uczy się: kierunek 'artystyczna grafika komputerowa'

kakonka - Wto Sty 20, 2009 7:34 pm

ja jestem oligofrenopedagogiem :) mama dyplom z oligofrenopedagogiki- Kolegium Nauczycielskie, licencjat z pedagogiki rewalidacyjnej na UŁ i aktualnie jestem na uzupelniajacych zaocznych studiach mgr - pedagogika opiekunczo-wychowawcza na WSP
Pracuje w sszkole specjalnej - prowadze indywidualne zajecia rewalidacyjno-wychowawcze z dzieciakami uposledzonymi umyslowo w stopniu głebokim- czyli w zawodzie :)

Dzesia - Czw Mar 05, 2009 12:21 pm

Skończyłam pięcioletnie studia bibliotekoznawcze, rok pracowałam w bibliotece publicznej, teraz od półroku pracuję w bibliotece jedne ze szkół wyzszych (prywatnej). I kocham swoją pracę! Dodatkowo chodze sobie zaocznie do studium pomaturalnego na kierunek "Prawo i administracja" (darmowa szkoła). Planuję studia podyplomowe związane z bibliotekarstwem, ale nie uruchomiono w tym roku kierunku, który mnie interesował (w Katowicach na UŚ), więc czekam.

Mój G. robi w tym roku inżyniera z informatyki, pracuje natomiast w Erze na HL (promocja).

Pusiak - Czw Mar 05, 2009 1:56 pm

Uaktualniam :)

Skończyłam Międzywydziałowe Studium Ochrony Śradowiska (specjalizacja Środowisko, Żywność, Zdrowie), obecnie racuję w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Roślin i Nasiennictwa, jako referent w Wydziale Nadzoru Fitosanitarnego :)

Mariola - Wto Lip 07, 2009 7:50 pm

:arrow: licencjat: dziennikarz radia, prasy i tv
:arrow: kończę usm z filologii polskiej, specjalizacja: komunikacja społeczna i pr

pracuje jako starszy referent ds. studenckich :)

Weira - Sro Lis 04, 2009 8:04 pm

Skończyłam technikę dentystyczną - licencjat oraz zdrowie publiczne - magisterskie
Pracuje jako protetyk, ale uczę się jeszcze informatyki w studium :smile:

Audiolka - Sob Lis 07, 2009 6:56 pm

Introligator
Pracownik ochrony z licencją II stopnia
obecnie studiuje pedagogikę(specjalizacja opiekuńczo-wychowawcza)-Licencjackie

ola88 - Nie Lis 08, 2009 12:24 pm

jestem na 3 roku na specjalizacji : Higiena i bezpieczeństwo pracy ... i mam nadzieje że będe pracować w zawodzie :) bo bardzo bym chciała :)
Martita - Nie Lis 08, 2009 12:55 pm

Ola na jakiej uczelni?
ola88 - Nie Lis 08, 2009 1:22 pm

Cytat:
Ola na jakiej uczelni?
Politechnika Łódzka :) Chociaż Kierunek to Edukacja Techniczno - Informatyczna ale specjalizacja BHP :) do wyboru było BHP, albo Technologie informatyczne, więc lepsze jak dla mnie BHP :) oby ten tytuł inżyniera coś dał :D
ava - Nie Lis 08, 2009 7:59 pm

Jestem magistrem administracji i pracuję w zawodzie :smile: tzn. w ŁUW :)
julietta - Nie Lis 08, 2009 8:27 pm

Jestem geografem (także z uprawnieniami nauczycielskimi), ale wybrałam "spokojną" pracę urzędniczą :)
Agguniaa - Nie Lis 08, 2009 8:52 pm

Jestem magistrem historii i pracuję w zawodzie jako nauczyciel w LO :smile:
dominiqsz - Wto Lis 24, 2009 2:04 pm

Pracuję w księgowości..
Pusiak - Wto Lis 24, 2009 2:10 pm

W tej chwili od początku września pracuję jako laborantka w Stacji Oceny Nasion Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa :)
paulinkaaMU - Czw Lis 26, 2009 8:35 pm

wciąż jeszcze studentka :) - stacjonarna, na WPAiE, na UWr:
-administracji - V rok
-ekonomii - II rok (ale robie tylko licencjat)
całe studia pracowałam w małym butiku z szalami,apaszkami,bizuteria, a od 1.12 zaczynam prace w banku na stanowisku doradca klienta na cały etat, czyli moja pierwsza "dorosła" praca :smile:

Malena - Pon Lis 30, 2009 1:33 pm

Skończyłam polonistykę za specjalizacją dziennikarską (UŁ)
Pracuję jako dziennikarka telewizyjna (reporterka), także na szczęście w zawodzie :D

katrina - Wto Lut 09, 2010 12:20 pm

Ja skończyłam zarządzanie i inżynierię produkcji na PŁ (specjalność systemy i technologie informacyjne) i pracuje w zawodzie : czyli jestem specjalistą ds systemów informatycznych (konsultant, wdrożeniowiec i analityk)
a teraz robię podyplomowe z rachunkowości na UŁ - to też wykorzystuję w swojej pracy

a jeszcze wczesniej kończyłam Technikum Łączności i jestem tez z zawodu technikiem telekomunikacji :D

Malena - Wto Lut 09, 2010 12:50 pm

od niedawna spełniam się także w pisaniu, pisuje do portalu modowego. jesli macie ochotę poczytać o modowych nowinkach i poglądac fotki z pokazów mody, zapraszam tutaj
Elwirka1 - Wto Lut 09, 2010 9:57 pm

A ja jestem analitykiem finansowym :) Kończyłam Liceum Ekonomiczne, potem studia z marketingu, później z rachunkowości zarządczej i IRSów :) Może będę kiedyś dyrektorem finansowym :smile:
Malena - Sro Lut 10, 2010 2:04 am

Elwirka1 napisał/a:
A ja jestem analitykiem finansowym


tak jak mój narzeczony:) Podziwiam i jako umysl humanstyczny składam hołd [smilie=g035.gif]

randomgirl - Sro Mar 10, 2010 10:46 pm

gosia napisał/a:
mój zawod to moja :D pasja


Mnie na szczęście to nie grozi ;)

Moim zdaniem zawód nie powinien być pasją. Powinno się go lubić wykonywać, dobrze się w nim czuć, i znać się na swoim fachu, natomiast na pasję należy sobie znaleźć inne miejsce w życiu, aby nie zatracić całego jej smaku i wyjątkowości :smile: .

Malena - Pią Paź 08, 2010 2:28 pm

dziewczyny, z racji tego, że robię relacje z imprez do Polsat Cafe, zapraszam dziś wieczorem o 21 do oglądania programu "Zoom na miasto" - bedą fajne materiały, relacja z premiery "Ślubow panienskich", materiał z planu zdjęciowego nowego filmu z Szycem i Dereszowską, relacja z wizyty Halle Berry w Polsce + trochę o kosmetykach, porcja babskich tematów.

Każdego zainteresowanego tematyką lifestyle&beauty zapraszam do "Zoomu na miasto" :D

misiao1983 - Pią Paź 08, 2010 3:34 pm

A Malena a Ciebie tam zobaczymy? Obejrzę!
Malena - Pią Paź 08, 2010 9:26 pm

właśnie zmienili godzinę emisji, zapraszam w każdy piątek o 23.00 do Polsat Cafe:)

misiao1983, mnie tam nie ma, czasami w jakimś materiale (ostatni tydzien np byłam w reportazu o dopasowywaniu staników, działo sie to na mnie:), ale robię te materiały od początku do końca - piszę scenariusz, pytania dla prezenterek, potem składam w całość ze zrobionych wywiadów, pisze teksty, montuję z montażystą. Dziś i do końca tygodnia będą 3 moje materiały, w każdym są jakies, więc zapraszam:) wzrośnie też dzięki temu nasza oglądalność:)

randomgirl - Czw Gru 02, 2010 5:45 pm


Malena - Czw Gru 02, 2010 5:51 pm


randomgirl - Czw Gru 02, 2010 5:58 pm


kasia_m85 - Czw Gru 02, 2010 6:03 pm

Malena napisał/a:
to pomozcie chociac w ratingu ogladalnosci

Jak będę pamiętać to będę włączać:)

Bella - Czw Gru 02, 2010 6:08 pm

Malena, gratuluję nowej pracy!

Postaram się podnieść oglądalność :wink:

caixa - Czw Gru 02, 2010 6:09 pm

Malena napisał/a:
Jak będę pamiętać to będę włączać:)


Ja też. Dla mnie na pewno nie za wcześnie :lol:

słonko - Czw Gru 02, 2010 6:21 pm

Z wykształcenia tzw. prawnik i do tej pory pracowałam w zawodzie poniekąd (urzędy). Obecnie zawód - matka :mrgreen: Ale już wkrótce wracam do pracy płatnej :twisted:
Bian - Czw Gru 02, 2010 6:59 pm

Ja z wykształcenia jestem dziennikarką i filologiem polskim ze specjalizacją "reklama, promocja i reprezentacja firmy".

Do marca tego roku pracowałam w zawodzie, a teraz pracuję jako osoba zarządzająca serwisami internetowymi kilku urzędów miast/województw i dzielnic.

agulka1989 - Czw Gru 02, 2010 7:09 pm

Malena, gratuluję nowej pracy!!!
Malena napisał/a:
"Strefa Gwiazd" w niedziele o 9.00 i 00.00 powtórki

a na jakim programie?? :)

randomgirl - Czw Gru 02, 2010 7:36 pm

słonko, urzędy, to nie jest dla prawnika praca w zawodzie (nawet poniekąd).
słonko - Czw Gru 02, 2010 7:53 pm

Random, napisałam "tzw. prawnik", bo wg mnie ktoś, kto skończył studia prawnicze nie jest jeszcze prawnikiem tak, jak po studiach medycznych nie jest się jeszcze lekarzem. Celowo nie nazwałam siebie prawnikiem. Natomiast praca, której podstawą jest znajomość prawa, to dla mnie jak najbardziej praca w zawodzie po studiach prawniczych. Może nie wyraziłam się jasno, ale stanowiska, które zajmowałam to były właśnie te wymagające znajomości prawa i umiejętności jego stosowania (w dziale prawnym Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Łodzi, czy w dziale podatków pośrednich Łódzkiego Urzędu Skarbowego).
Pepsi - Czw Gru 02, 2010 8:27 pm

Malena napisał/a:

Dziewczyny, zmieniłam pracę, zapraszam Was (jeśli nie będziecie spały) do oglądania programu "Strefa Gwiazd" w niedziele o 9.00 i 00.00 powtórki. Tematyka - relacje z imprez, plotki o gwiazdach. Jesli Was nie za bardzo to interesuje, ale cos ma leciec w tle w tv o tej porze, to pomozcie chociac w ratingu ogladalnosci:):)


Malena gratulacje! jak tylko powiesz na którym programie leci program to pewnie podniosę oglądalność c ;)

Hatifnatka - Czw Gru 02, 2010 8:39 pm

Malena, gratuluję bardzo nowej pracy! :)
Meerkat - Czw Gru 02, 2010 8:59 pm

Malena, koniecznie podaj program :)
sachmet - Czw Gru 02, 2010 9:03 pm

Malena, moje gratulacje! Czekam na emisję :)
randomgirl - Czw Gru 02, 2010 9:50 pm


słonko - Czw Gru 02, 2010 10:06 pm

Randomgirl, powiem krótko: NO COMMENT :twisted:
EwaM - Czw Gru 02, 2010 11:04 pm

Malena, gratulacje. Fajną masz pracę. A na pewno ciekawą, bo mam wrażenie, że ciągle piszesz na forum o jakiś nowych zadaniach ;)
PaulinaS - Czw Gru 02, 2010 11:14 pm

Malena, ja również gratuluję nowej pracy i też jestem ciekawa na jakim to programie :wink:
Malena - Czw Gru 02, 2010 11:18 pm

agulka1989 napisał/a:
a na jakim programie??


aa, zapomniałam napisać, to jeszcze raz - TVP2, niedziele, godz. 9.00 i powt 00.00 lub 01.00 (czasem daja tak czasem tak). Mozna tez ogladac w necie:
http://www.tvp.pl/rozrywk...fa-gwiazd/wideo
Hatifnatka, Pepsi, agulka1989, Bella, EwaM, sachmet, PaulinaS, dzieki dziewczyny!

wiecie, program jest o gwiazdach i plotkach, moze nie jest to tematyka wysokich lotow, ale ja sie nie odnalazlam w newsach. A tak staramy sie robic ciekawe tematy i wyciagac smaczki z roznych wydarzen i wywiadow, żeby mimo tematyki mialo to wszystko jakąs tresc.

EwaM napisał/a:
Fajną masz pracę. A na pewno ciekawą, bo mam wrażenie, że ciągle piszesz na forum o jakiś nowych zadaniach


Niby tak, ale poniekad bylo to zwiazane z tym, ze robilam kilka niezaleznych projektow, zeby jakos uskladac sensowna pensje, ale nie bylam zatrudniona na stale jako czlonek zespolu (program w Cafe byl na antenie pol roku w roku i tylko wtedy zarabialam).

Dopiero teraz dolaczylam do firmy producenckiej, ktora rozwija dzial produkcji tv i teraz wlasnie robimy program dla Dwojki. Mam nadzieje byc tu juz na stale, zeby sie tak nie miotac.
Praca ciekawa, zawsze dzieje sie cos nowego i poznaje nowych ludzi no i mozna wyrobic sobie zdanie o polskim showbiznesie od srodka (nie jest czasem tak fajny jak sie wydaje). Ale jak w kazdej, trzeba miec pasje do tego, zeby nie zjadla rutyna, mam nadzieje, ze mnie to nie spotka, przynajmniej nie tak szybko:)

randomgirl, podziwiam, ja bym nie mogla byc prawnikiem, choc moja mama bardzo chciala. Powodzenia z doktoratem - tez nie ceirpie teorii i nigdy bym nie chciala go robic, natomiast rozumiem czemu to rozwazasz U mnie w zawodzie papierki czy tytuly nie maja takiego znaczenia.

caixa - Pią Gru 03, 2010 9:10 am


Balbina - Pią Gru 03, 2010 10:16 am

randomgirl napisał/a:
Jak można porównywać prawnika do lekarza?


A dlaczego nie można?

beatusia - Pią Gru 03, 2010 10:44 am

Malena, od niedzieli podnoszę oglądalność :)
Malena - Pią Gru 03, 2010 2:15 pm

caixa, wybacz, juz sie pooprawiam, oczywiscie dziekuje:):):) w nocy juz bylam srednio przytomna:):)
beatusia, no to super:):) niestety zawsze w ostatecznosci chodzi o slupki..:)

randomgirl - Pią Gru 03, 2010 2:18 pm


Pepsi - Pią Gru 03, 2010 2:27 pm


Meerkat - Pią Gru 03, 2010 2:30 pm


randomgirl - Pią Gru 03, 2010 2:34 pm


Brinka - Pią Gru 03, 2010 2:52 pm

Ja oglądalności nie podniosę bo nie mam tv, ale jak już się dorobimy to bardzo chętnie pomogę.

Z wykształcenia jestem magistrem stosunków międzynarodowych, specjalizacja amerykanistyka i mass media.
Po studiach zaczęłam pracę w dziale HR, potem przeszłam do Kadr i Płac, ostatni rok pracowałam jako Specjalista ds. Organizacji Szkoleń, a teraz jestem Koordynatorem Zespołu ds. Projektów Unijnych. Założyłam też własną firmę.

caixa - Pią Gru 03, 2010 3:32 pm


szaraczarownica - Pią Gru 03, 2010 3:43 pm

Malena napisał/a:
program jest o gwiazdach i plotkach, moze nie jest to tematyka wysokich lotow

Malena, wysokie loty, czy nie, ludzie i tak (po kryjomu lub jawnie) czytają Plotka. Także tematyka na pewno popularna :)
Gratuluję nowej pracy :)

randomgirl - Pią Gru 03, 2010 3:52 pm


justinaa - Pią Gru 03, 2010 3:55 pm

randomgirl napisał/a:
A tak abstrahując, to myślę, że w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.


zgadzam się, ale ponoć niektóre szkoły prywatne nie mają, także wśród pracodawców, zbyt dobrej opinii, i jeśli ktoś widzi mgr z takiej "kiepskiej" szkoły albo mgr z UŁ lub PŁ to wybierze tego drugiego

Malena - Pią Gru 03, 2010 4:10 pm

szaraczarownica, dzieki:)

szaraczarownica napisał/a:
wysokie loty, czy nie, ludzie i tak (po kryjomu lub jawnie) czytają Plotka. Także tematyka na pewno popularna


to prawda, kazdy ma tez jakas swoje dziedzine, bylam w tvn24, ale to nie dla mnie, to musi byc pasja, do tego dyzury nocne i robienie tematow o wypadkach zima o 3 w nocy..a pudelki, poltki i kozaczki swieca tryumfy czy sie to komus podoba czy nie i takie programy tez sa potrzebne. Poza tym wszyscy sie dziwia, ze taki program jest w TVP -slynie z nich tvn i polsat, co prawda, hmm, relizacyjnie sa lepsi i maja wiekszy budzet, ale przynjamniej TVP tez zaczyna raczkowac w dziedzinie lifestyle, a to oznacza rozwoj:)

ola88 - Pią Gru 03, 2010 4:13 pm

Malena, też podwyższę oglądalność :) :) i najważniejsze jest to że robisz to co lubisz :)
Brinka - Pią Gru 03, 2010 4:15 pm

Malena napisał/a:
a to oznacza rozwoj:)

i perspektywy, ani się obejrzysz i będziesz cenionym i rozchwytywanym przez stacje ekspertem.

Bian - Pią Gru 03, 2010 4:19 pm

randomgirl napisał/a:
A tak abstrahując, to myślę, że w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.


Z drugiej strony nie można uogólniać i mówić, że szkoły prywatne gorzej kształcą. Wszystko zależy od kierunku, jego wymagań pod względem kadry czy pomocy naukowych. W moim przypadku okazało, że po uczelni prywatnej byłam bardziej przygotowana pod względem praktycznym do zawodu niż bym była po uczelni państwowej. A to ze względu na ilość godzin przeróżnych warsztatów z fachowcami czy liczbę godzin i miejsce praktyk. Poza tym nie w każdej pracy patrzą na dyplomy, jest wiele zawodów, gdzie przede wszystkim liczy się doświadczenie, znajomość branży czy portfolio.

Ale faktycznie, nie da się ukryć, że jest wiele kierunków na uczelniach prywatnych, na których zdobycie tytułu mgr nie jest dużym wysiłkiem.


Malena ważne, że Ty się rozwijasz na różnych polach w branży dziennikarskiej. Kolejne doświadczenie jakże przydatne w dalszej karierze.

caixa - Pią Gru 03, 2010 4:25 pm

randomgirl, to w takim razie trzymam kciuki i podziwiam :)
Malena - Pią Gru 03, 2010 4:28 pm

Bian napisał/a:
Poza tym nie w każdej pracy patrzą na dyplomy, jest wiele zawodów, gdzie przede wszystkim liczy się doświadczenie, znajomość branży czy portfolio.

np u mnie. W tv praktycznie nikt nie patrzy na dodatkowe studia czy tytuly - mgr tak, ale czy mam podyplomowe czy ni, nie ma znaczenia - liczy sie to co umiem, gdzie pracowałam i jak pracuję.

justinaa - Pią Gru 03, 2010 4:35 pm

Malena napisał/a:
liczy sie to co umiem, gdzie pracowałam i jak pracuję


i tak powinno być :)
ja np. jestem mgr germanistyki co z tego? tak czy siak w każdej mojej dotychczasowej pracy musiałam nauczyć się czegoś kompletnie nowego i to te umiejętności mogę "opisać" w moim liście motywacyjnym

randomgirl - Pią Gru 03, 2010 4:44 pm

caixa napisał/a:
randomgirl, to w takim razie trzymam kciuki i podziwiam :)


Dzięki :D

Malena napisał/a:
np u mnie. W tv praktycznie nikt nie patrzy na dodatkowe studia czy tytuly - mgr tak, ale czy mam podyplomowe czy ni, nie ma znaczenia - liczy sie to co umiem, gdzie pracowałam i jak pracuję.


To pewna niekonsekwencja jest. Skoro liczy się "mgr", to dlaczego dodatkowe studia czy tytuły już nie? To już z tym "mgr" też mogliby dać sobie spokój ;P

A tak na poważnie, to wiadomo, że wszystko zależy od zawodu i wymogów jakie za sobą niesie.

justinaa - Pią Gru 03, 2010 4:48 pm

randomgirl napisał/a:
To już z tym "mgr" też mogliby dać sobie spokój


to się akurat w niektórych przypadkach zgadza, czasem liczy się po prostu tytuł, może chodzi o to, żeby liczba ludzi z wyższym wykształceniem zatrudniona w dane firmie była wystarczająca wysoka ;P

wamaba - Pią Gru 03, 2010 5:57 pm

Malena, ja tez o ile nie zapomne postaram sie wlaczyc, a co mi tam, niech ogladalnosc rosnie ;) .
temidaaa - Pią Gru 03, 2010 7:55 pm

szaraczarownica napisał/a:
ludzie i tak (po kryjomu lub jawnie) czytają Plotka

ja tam się jawnie przyznaję, że czytam :wink:
Malena, jak tylko nie będę spała, to też podniosę oglądalność :wink:

fiona83 - Pią Gru 03, 2010 8:17 pm

Ja od Pudelka i kawy zaczynam dzień :cool:

Malena, będę podbijać słupek :)

suzarek - Pią Gru 03, 2010 9:02 pm

randomgirl napisał/a:
w ogóle tytuł "mgr" w ostatnich czasach się bardzo zdewaluował, a to za sprawą tych wszystkich szkół prywatnych, które wyrosły jak grzyby po deszczu.

Nie tylko od prywatnych szkół ale w również od tego, że dziś każdy musi iść na studia a nie wszyscy powinni się znaleźć na wyższej uczelni - wiem to z mojego doświadczenia zawodowego - jako doktorantka prowadząca zajęcia dydaktyczne obserwuję straszny spadek poziomu wiedzy, kultury itd. I muszę przyznać, że poniekąd nasz system oświaty samoistnie generuje takich kulawych mgr, inż. i innych.

Meerkat - Pią Gru 03, 2010 9:36 pm

suzarek napisał/a:
dziś każdy musi iść na studia a nie wszyscy powinni się znaleźć na wyższej uczelni - wiem to z mojego doświadczenia zawodowego - jako doktorantka prowadząca zajęcia dydaktyczne obserwuję straszny spadek poziomu wiedzy, kultury itd
patrząc z tej samej perspektywy mogę powiedzieć, że "ja tez nie skorzystałabym z usług" osoby, która właśnie skończyła moją uczelnię/kierunek...
Malena - Nie Gru 05, 2010 10:52 am

randomgirl napisał/a:
To pewna niekonsekwencja jest. Skoro liczy się "mgr", to dlaczego dodatkowe studia czy tytuły już nie? To już z tym "mgr" też mogliby dać sobie spokój


napisalam mgr nie dlatego, ze sie liczy, ale po prostu maja go wszyscy, czy zatrudnionoby mnie, gdybym nie miala? tego nie wiem, ale uzyskane mgr to juz jest wewnetrzna ambicja kazdego, ja sobie nie wyobrazalam nie miec. A w przciwienstwie do zawodu np analityka finansowego, dodatkowe, nawet prestizowe studia, nie sa wyznacznikiem dostania dobrej pracy w moim zawodzie, a jesli do wyboru jest kilku pracownikow, to prace dostanie ten z lepszym i ciekawszym doswiadczeniem, mna uczelnie raczej nikt nie spojrzy (choc ja sie ciesze z mojej polonistyki, bo bardzo mi w zawodzie pomaga).

Karola5 - Nie Gru 05, 2010 11:54 am

A ja z wykształcenia jestem ekonomistą (specjalizacja ekonometria i metody badań operacyjnych), dodatkowo podyplomowe z controllingu. Pracuję w banku jako analityk, zajmuję się obecnie alokacją kosztów. :)
niesia2708 - Nie Gru 05, 2010 6:06 pm

Malena, a kiedy zobaczymy Ciebie w programie?? :wink:
Oglądałam dzisiaj. Spodobał mi się bo był krótki i na temat :razz: :razz:

Malena - Pon Gru 06, 2010 2:20 pm

niesia2708 napisał/a:
Oglądałam dzisiaj. Spodobał mi się bo był krótki i na temat


ciesze sie:) staramy sie robic wiecej tematow i krotsze - zeby bie przynudzac i robic dynamicznie:)

niesia2708 napisał/a:
Malena, a kiedy zobaczymy Ciebie w programie??

raczej wcale, bo jestem reporterem i pracuje od drugiej strony, a potem chcialabym byc wydawcą, wiec tez nie na wizji. Nie mam ambicji prezenterskich - póki co:)

mo (d) nisia - Pon Gru 06, 2010 3:21 pm


Ambrozja - Wto Gru 07, 2010 8:21 am


madzik_86 - Pią Gru 24, 2010 2:54 am

a ja jestem z zawodu chemikiem, ale dalej studiuję dziennie (chemię i nanotechnologię nowoczesnych materiałów) więc w zawodzie jeszcze nie pracuję, ale może kiedyś..
wioleta1979 - Sob Gru 25, 2010 2:06 pm

W swoim zawodzie nie pracuję i w cale mi tego nie brakuje. Póki co jestem inspektorem w kasynie.
Agu24 - Wto Sty 04, 2011 5:40 pm

Ja mam licencjat z resocjalizacji i mgr z pedagogiki społecznej, zamierzam jeszcze zrobić terapię i rozwój osobowości ale to za jakiś czas. Czyli ogólnie jestem z wykształcenia pedagogiem i pracuję w zawodzie :D

[ Dodano: Wto Sty 04, 2011 5:44 pm ]
Bian napisał/a:
Z drugiej strony nie można uogólniać i mówić, że szkoły prywatne gorzej kształcą. Wszystko zależy od kierunku, jego wymagań pod względem kadry czy pomocy naukowych. W moim przypadku okazało, że po uczelni prywatnej byłam bardziej przygotowana pod względem praktycznym do zawodu niż bym była po uczelni państwowej. A to ze względu na ilość godzin przeróżnych warsztatów z fachowcami czy liczbę godzin i miejsce praktyk.


Podpisuję się pod słowami Bian. U mnie sytuacja wygląda identycznie.

ewella - Sro Sty 19, 2011 12:11 pm


joanna8411 - Pon Sty 31, 2011 11:26 pm

Ukończyłam studia o profilu promocja zdrowia i policealną szkołę kosmetyczną.
Zajmuję się również stylizacją paznokci i wizażem i od nie dawna stylistka rzes.a teraz mam swoja działalność i wymarzony salon kosmetyczny ktory kosztowal mnie mnostwo energi i nerwów w przyszlosci chce zostac instruktorem i miec hurtownie z kosmetykami do paznokci;)

ewa.krzys - Wto Lip 05, 2011 10:53 am

Studia w trakcie - przedsiębiorczość i zarządzanie rozwojem firmy na UŁ. Praca - specjalista ds. marketingu i sprzedaży ;) Choć ambicje mam stanowczo większe.
malinka1984 - Wto Lip 05, 2011 11:31 am

Technik ekonomista, licencjat - ekonomia, potem magister specj. marketing, zawód wykonywany księgowa
grzeniek - Wto Lip 05, 2011 6:49 pm

jestem grafikiem komputerowym, projektuje i wykonuje obrazy na płótnie malarskim :)


edit: usunęłam podpis niezgodny z Regulaminem
kryszka

kamilla1984 - Czw Lip 07, 2011 2:27 pm

z wykształcenia mgr finansów i rachunkowości
niesia2708 - Czw Lip 07, 2011 6:05 pm

Wykształcenie: mgr ekonomii, Specjalista ds. Rachunkowości – Księgowy Bilansista
Praca: Referent ds. księgowości :)

asia7 - Pią Lip 22, 2011 10:16 am


ewa.krzys - Pią Lip 22, 2011 12:23 pm

Zapomniałam dodać: sprzedaję, m. in. wibratory 8)
asia7 - Pią Lip 22, 2011 1:04 pm

ewa.krzys napisał/a:
Zapomniałam dodać: sprzedaję, m. in. wibratory 8)



:jumpingmrgreen: będzie ot ale rozwaliło mnie to - jak mogłaś zapomnieć o najważniejszym ;]

ewa.krzys - Pią Lip 22, 2011 1:38 pm

Będzie teraz wielki OT: Wyobraźcie sobie teraz rozmowę kilku dziewczyn w barze przy piwie na temat wibratorów :) Tak, właśnie takie miny mają ludzie, gdy nas słyszą :cool:

"Moja" firma zajmuje się produkcją urządzeń dla kopalni (przesiewacze, przenośniki, odwadniacze, itd.), a wibratory wchodzą w skład napędu w/w :)

M4rcysi4 - Pią Lip 22, 2011 2:05 pm

Haha nie wiedzieć czemu pomyślałam o innym wibratorze ;P
ardillaroja - Pią Lip 22, 2011 3:08 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Haha nie wiedzieć czemu pomyślałam o innym wibratorze


nie Ty jedna! :P

a ja jestem filologiem hiszpańskim i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, póki co wybrałam uczenie hiszpańskiego, tym drugim zajmę się na "starość" :)

wiolancia - Sro Sie 03, 2011 2:12 pm

Ja pracuję jako pielęgniarka w jednym z łódzkich szpitali.Kilka lat temu skończyłam studia na UŁ( licencjat z pedagogiki opiekuńczej z resocjalizacją,mgr pedagogiki pozaszkolnej).Niestety póki co nie mogę znaleźć pracy w zawodzie pedagoga(a przynajmniej nie za takie pieniądze jakie mimo wszystko zarabiam w szpitalu).
marciami - Sob Sie 06, 2011 3:34 pm

Ja też jestem po pedagogice na UŁ, edukacja dorosłych. Nie widzę na razie różowo swojej zawodowej przyszłości. mam trochę doświadczenia dziennikarstwie, trochę w pracy biurowej, 3-miesięczny staż w HR-ach w wydaje mi się prestiżowym miejscu. Najbardziej widzę siebie jako trenera, szkoleniowca, nauczyciela, albo dziennikarza. Ale zobaczymy jak to wyjdzie...
Misiak87 - Sob Sie 06, 2011 7:41 pm


marciami - Sob Sie 06, 2011 8:36 pm


Misiak87 - Nie Sie 07, 2011 12:14 am


niesia2708 - Nie Sie 07, 2011 10:27 am


chudzielec7 - Nie Sie 07, 2011 10:34 am


niem - Pon Sie 08, 2011 12:25 pm

ja jestem absolwentką PŁ i szukam obecnie pracy, zakładam, że po tym, jak znajdę pracę będę musiała nauczyć się wielu nowych rzeczy
Laura-1984 - Pon Sie 08, 2011 1:59 pm

Jestem absolwentką UŁ, kirunek pedagogika społeczna. Pracuje jako pracownik socjalny zajmujący sie świadczeniami rodzinnymi i funduszem alimentacyjnym w GOPS-ie.
M_and_M - Nie Sty 08, 2012 11:49 am

ja uczę niemieckiego, pracuję zgodnie z wykształceniem. ale chyba zaczyna mi się marzyć coś innego :)
anula86 - Wto Kwi 03, 2012 10:24 pm

Ja studiuję pedagogikę wieku dziecięcego, ale póki co nie pracuję w zawodzie. Aktualnie pracuję w sklepie Pepco i szukam pracy w przedszkolu lub w szkole podstawowej jako nauczyciel klas 1-3. Gdyby ktos coś słyszał o jakiejś ofercie pracy, to proszę o info:)
KKasia13 - Nie Sie 05, 2012 8:01 pm

a ja jestem dentystą i pracuję w wyuczonym zawodzie:)
Klaudynka - Pon Sie 27, 2012 9:41 am


Selene - Pon Sie 27, 2012 9:42 am

Studiuję finanse i rachunkowość zaocznie, pracuję w Urzędzie Gminy :)
PositiveAga - Pon Sie 27, 2012 10:09 am

Ja skończyłam pedagogikę terapeutyczną z rehabilitacją ruchową ale w zawodzie nie pracuje. Ciężko było dostać się gdziekolwiek jako rehabilitant więc zaczęłam szukać pracy biurowej i tym sposobem aktualnie pracuje jako spedytor krajowy
marciami - Pon Sie 27, 2012 11:18 am

moja mała aktualizacja- pracuję od roku w firmie tworzącej kursy e-learningowe. Teoretycznie związane z wykształceniem, ale w praktyce to nie mam możliwości korzystania z mojej wiedzy. No chyba, że potrzeba stworzyć szybko jakiś długi dokument o kursie ubrany w mądre, pedagogiczne słowa. Docelowo marzy mi się praca na uczelni, ale z tego nic nie wyjdzie- brak znajomości na obcej uczelni. Mam tez pewien pomysł na swój interes, ale to się zobaczy :)
becky232 - Pon Paź 22, 2012 4:53 pm

Dyplom posiadam z pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej i pracy socjalnej, studia podyplomowe z edukacji zintegrowanej - wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.
Od 4 lat pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego :jumpingmrgreen:

Malena - Pon Paź 29, 2012 12:51 pm

Od jakiegoś czasu pracuję w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Zachęcam Was do włączania, jest codziennie od 8 poza niedzielami. Tak, mamy mniejszy budżet niż DD TVN, mniejsze możliwości, ale staramy się:) Zanim zaczęłam pracować w Pytaniu, sama ogladałam TYLKO DD TVN, z automatu. Teraz przełączam się pomiędzy, żeby wybierać tematy, ktore mnie interesują. Zachęcam do tego, bo nawet moje koleżanki, zachęcone przeze mnie, włączają i spotykam się z opiniami "kurcze, naprawde macie też fajne tematy, ciekawe dyskusje, ekspertów, a u nich zdarzają się rozmowy z gwiazdami o niczym". Myślę, ze tu i tu zdarzają się rozmowy i wywiady świetne i słabsze, ale chciałabym, żeby młodzi widzowie dali szansę TVP2. Przy programie pracujemy w młodym zespole i staramy się dobierać naprawdę ciekawe tematy. Sama znalazłam takie jak m.in. oznaczanie dzieci chorych na autyzm (dyskusja w studiu z mamami), nowości w zakresie zdrowia, urody i mody, suplementy diety, zaprosiłam do studia najmłodszego w Polsce chłopczyka po przeszczepie serca, mamy też wywiady z ciekawymi gwiazdami. Zachęcam do obiektywnego oglądania tv śniadaniowej - czyli jak się temat nie podoba, przełączajmy, ale warto zobaczyć, co oferują obie śniadaniówki.
Pozdrawiam i zapraszam do oglądania:)
PS: szczególnie w czwartki, bo to moje wydania - u nas każdy zespół ma inny dzień:)

wszystkich zapraszam do polubienia programu na FB
http://www.facebook.com/p...?ref=ts&fref=ts

Dorotka_ - Pon Paź 29, 2012 12:52 pm

Malena, oglądam tylko Pytanie na Śniadanie, odkąd zatrudnili w TVN Pieńkowską :smile:

no i w TVP 2 nie ma codziennie tematu o seksie... nie ma to jak oglądać czasem z dziećmi tematu o problemach w łóżku.

Malena - Pon Paź 29, 2012 1:02 pm

Dorotka_, u nas też bywa o seksie, w sumie o wszystkim, bo to ma być z założenia program dla każdego. ale staramy się serwować to delikatnie:) Pewnych tematów nie da się uniknąć, bo program jest codziennie przez 10 lat, tylko trzeba znajdować nowe sposoby na tematy.
Karola5 - Pon Paź 29, 2012 5:30 pm

Malena, a czy są jakieś powtórki, albo można obejrzeć w necie? bo o 8 rano, to się najpierw rozbudzam a potem slalom gigant do pracy ;P
becky232 - Pon Paź 29, 2012 6:18 pm

Malena od kiedy jestem na zwolnieniu oglądam właśnie Pytanie na Śniadanie. Wczesniej oglądałam tylko DD TVN, ale teraz bardzo się przekonałam do TVP 2 właśnie ze względu na duzo ciekawostek o dzieciach :D
anett.k - Wto Paź 30, 2012 3:57 pm

Ja oglądam naprzemiennie. Raz pytanie, raz DD TVN. Mam swoje ulubione pary w pytaniu Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego, a w DD TVN Wellman i Prokopa :P
Malena - Wto Paź 30, 2012 4:16 pm

anett.k napisał/a:
Mam swoje ulubione pary w pytaniu Marzenę Rogalską i Łukasza Nowickiego, a w DD TVN Wellman i Prokopa :P

chyba większość ma takie ulubione pary, ja też:) Jednak staram się wybierać po tematach, chociaz Pieńkowskiej nie mogę po prostu oglądać...

Karola5 napisał/a:
czy są jakieś powtórki, albo można obejrzeć w necie?

Karola, powtórek nie ma, można w necie na stronie głównej Pytania - są wideo w ten sam dzień jeszcze wrzucane - tematami rozmowy i działami.

artisticzoom - Sro Paź 31, 2012 12:02 am

Malena napisał/a:
PS: szczególnie w czwartki, bo to moje wydania - u nas każdy zespół ma inny dzień:)

No to przyznam, ze mnie zachęciłaś, obejrzę - a jakże:)

M4rcysi4 - Sro Paź 31, 2012 11:47 am

Ja nie wiem, ale też nie mogę słuchać i patrzeć na Pieńkowską :]
Morał z tego taki, że zdecydowanie coś z nią jest nie tak i nie nadaje się do telewizji :twisted:

MadMar - Sro Paź 31, 2012 3:51 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Ja nie wiem, ale też nie mogę słuchać i patrzeć na Pieńkowską :]
mam dokładnie tak samo...
marthussia - Wto Lis 13, 2012 8:47 am

ja jestem mgr inż. technologii ochrony środowiska PŁ a pracuję w samorządzie terytorialnym :) czyli "nic nie robię tylko siedzę i popijam kawkę" :)
majonez46 - Wto Lis 13, 2012 10:52 am

wow ... widzę iż większość to albo ma własny biznes albo w budżetówce ... ja też pracowałem w budżetówce do niedawna a teraz pracuje w firmie transportowej a jak tylko zgromadze funduszę to zajmę się czymś własnym (pomysłów całą głowę mam ... )
siajba - Nie Lis 25, 2012 9:42 pm

Praca w sektorze energetycznym WWa, skończona PŁ wydział "elektryczny" :smile:
Gosc40 - Pon Lis 26, 2012 2:29 pm

praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.

Torradora - Pon Lis 26, 2012 6:08 pm

Gosc40 napisał/a:
praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.

Sorki ale muszę coś odpisać... pracuję prawie w budżetówce, tzn tak Nas traktują, ale...
1. goła pensja baaaardzo daleko ma do średniej krajowej
2. u Nas premii nie ma, ale są nagrody kwartalne rzędu 300 zł,
3. 13-tki bogu dzięki są,
4. ZFŚS jest - ale dostać coś z tego graniczy z cudem.
Tutaj również jest odpowiedzialność, niestety również zwolnienia dyscyplinarne jak coś pójdzie nie tak.
Na pewno zaraz będzie pytanie dlaczego tam siedzę. Bo jest jeden plus takiej pracy: wybija 15 i mnie nie ma dla pracodawcy (czasami są wyjątki).
Pracowałam również u "prywaciarzy", czasami było lepiej czasami gorzej.
Ale ja do tego dążyłam z czystą premedytacją.

A w temacie:
"budżetówka", Administracja na UŁ

Rusałka_Maja - Pon Lis 26, 2012 7:06 pm

Gosc40 napisał/a:
praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.


Ciekawe gdzie te nagrody i premie :mrgreen: Chyba w artykułach w gazetach :wink:
13nastka a i owszem.. ale ZFŚS tak jak Torradora pisze - coś z tego dostać to...
Niektórzy naprawdę naczytają się głupot w gazetach a potem na urzędnikach psy wieszają nie mając pojęcia jak to wygląda od środka :roll:

marthussia - Wto Lis 27, 2012 12:45 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
Gosc40 napisał/a:
praca w budżetówce może i czasem jest słabo płatna, ale są nagrody, premie, 13-nastki i obowiązkowo tworzony ZFŚS. A u prywaciarza mamy gołą pensję i batem po plecach jak coś nam nie pójdzie.
Praca w energetyce to już w ogóle pensje z kosmosu. A odprawy to zera mienią się w oczach.


Ciekawe gdzie te nagrody i premie :mrgreen: Chyba w artykułach w gazetach :wink:
13nastka a i owszem.. ale ZFŚS tak jak Torradora pisze - coś z tego dostać to...
Niektórzy naprawdę naczytają się głupot w gazetach a potem na urzędnikach psy wieszają nie mając pojęcia jak to wygląda od środka :roll:


oj skąd ja to znam :) w społeczeństwie niestety utarł się stereotyp paniusi urzędniczki pijącej kawkę i plotkującej z koleżanką, a prawda jest zupełnie inna. Ale fakt jest faktem - wybija 16 i mnie nie ma :)

Rusałka_Maja - Wto Lis 27, 2012 6:31 pm

marthussia napisał/a:
oj skąd ja to znam :) w społeczeństwie niestety utarł się stereotyp paniusi urzędniczki pijącej kawkę i plotkującej z koleżanką, a prawda jest zupełnie inna. Ale fakt jest faktem - wybija 16 i mnie nie ma :)


No jest.. wystarczyło popatrzeć co dziś się działo na naszym mieście...
a z tą 16 to też nie zawsze niestety..
Ale tak jak mówisz - stereotyp..

PaulinaPS - Wto Lis 27, 2012 7:50 pm

Ja póki co pracuje i studiuję. Praca jak na razie dorywcza, bo czas miałam tylko w weekendy, jak na razie ten system się sprawdza, od 2 lat pracuję w sklepie ze sztuczną biżuterią, ale docelowo będę szukała zatrudnienia w zakładach penitencjarnych. Od stycznia szukam stażu w tym kierunku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group