Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Studia, a może już po?

Pepa - Wto Sty 13, 2004 2:40 pm
Temat postu: Studia, a może już po?
Ja właśnie zakończyłam edukację w szkole wyższej, na kierunku zarządzanie i jak mi się uda to w czerwcu będę panią mgr.

A jak u Was z edukacją wyższą?

Sisi - Wto Sty 13, 2004 2:44 pm

w toku, prawo na UŁ, przede mną jeszcze 2 lata
Asiek - Wto Sty 13, 2004 3:07 pm

Od kilku lat magister historii. :D
Pepa - Wto Sty 13, 2004 3:08 pm

Asiek, ale Ci dobrze :)

Sisi - trzymam kciuki :)

Edyta - Wto Sty 13, 2004 3:33 pm

Asiek zawsze podziwialam ludzi, ktorzy potrafili zaprzyjaznic sie z historia :wink:

moj narzeczony jest bardzo obeznany w tej dziedzinie
ja natomiast w marcu bede obraniala tytul inzyniera SSO (dla niewtajemniczonych - informatyka)

no a potem bede rozwijala swoja wiedze na wyzszym poziomie

Pepa - Wto Sty 13, 2004 3:40 pm

Edyta napisał/a:
ja natomiast w marcu bede obraniala tytul inzyniera SSO (dla niewtajemniczonych - informatyka)


Jestem niewtajemniczona - co można robić mając taki tytuł? Czy kończyłaś jakąś specjalną szkołę z tym kierunkiem?

magda - Wto Sty 13, 2004 3:53 pm

ja juz wczesniej pisalam o pedagogice


pepa, co taka jestes zdziwiona???? nie wiesz co mozna robic po informatyce czy nie rozumiesz tego skrotu?????

pytam serio

edyta napisz co oznacza SSO???!!!

Pepa - Wto Sty 13, 2004 3:56 pm

Podobno człowiek uczy się do końca życia... :roll:
magda - Wto Sty 13, 2004 4:00 pm

Pepa napisał/a:
Podobno człowiek uczy się do końca życia... :roll:


tak tak tak

ale napisz pepa co mialas na mysli

Pepa - Wto Sty 13, 2004 4:10 pm

magda napisał/a:
Pepa napisał/a:
Podobno człowiek uczy się do końca życia... :roll:


tak tak tak

ale napisz pepa co mialas na mysli


Nie umiesz czytać? Może napiszę większymi literami.

Człowiek uczy się do końca życia

Sisi - Wto Sty 13, 2004 6:33 pm

SSO to skrót od sieciowych systemów operacyjnych :D . Czy mam rację?

A dziewczyny studiujące, na którym jesteście roku?

olenka - Wto Sty 13, 2004 7:34 pm

Ja juz edukacje (szkolna) ukonczyłam 3 latatemu. ale moze sie co jeszce w mojej głowie narodzi?

Studiowałam Nauczanie Poczatkowe z elementami edukacja komputerowej w Kolegium Nauczycielskim i równoczenie na UŁ pedagogike. Niestety nie zrobiłam magistra, dostałam prace a nie moge pogodzic jej z zajeciami. Szkoda mi bardzo ale w mojej głowie legna sie szalone myśli...

Edyta - Wto Sty 13, 2004 10:21 pm

Sisi napisał/a:
SSO to skrót od sieciowych systemów operacyjnych :D . Czy mam rację?

A dziewczyny studiujące, na którym jesteście roku?


sisi dokladnie tak!!

ja wlasnie konce 3,5 letnia nauke na kierunku informatyka o specjalizacji sieciowe systemy operacyjne
i zaraz po zakonczeniu zamierzam przeskoczyc na magisterke (mam nadzieje ze sie uda bo tam zajecia zaczynaja sie od lutego!!!)

kryszka - Czw Sty 15, 2004 12:19 am

Studia skończyłam 1,5 roku temu z tytułem magistra zarządzania i marketingu. :D

Cały czas wybieram się na jakieś podyplomowe, ale niestety nie wiem na co, bo nie wiem co bym chciała robić w przyszłości. :? A w ogóle to najchętniej poszłabym na informatykę.

Kiwax - Sro Mar 24, 2004 12:20 pm

Asiek napisał/a:
Od kilku lat magister historii. :D



Asiek, mój Myszor jest mgr historii a od października i ja chcę rozpocząć edukację na tym kierunku. Bo jak do tej pory zaczynałam i nie kończyłam....

Asiek - Sro Mar 24, 2004 12:24 pm

Kiwax, a kiedy Twój Myszor się bronił? Może ja go znam. :wink:
Kiwax - Sro Mar 24, 2004 12:30 pm

W październiku 2003 (on był na wieczorowych). Jego brat rok wcześniej (był na dziennych)
Panowie Kowalczykowie Tomasz i Marcin

Asiek - Sro Mar 24, 2004 12:32 pm

Nie znam. No, ale ja broniłam się wcześniej - w 2000 r. (studia dzienne).
Pozdrawiam!

agnieszka - Sro Mar 24, 2004 2:18 pm

A ja naszczęście juz skończyłam studia i we wrześniu obroniłam prace z marketingu i zarządzania. I tak jak Kryszka wybieram się na jakąś podypolmówke ale jakos cieżko mi to idzię :wink:
łosiu - Czw Mar 25, 2004 12:03 pm

jaj uz po studiach, na politechnice łódzkiej, wydział eletrotechniki i elektroniki, specjalnosc informatyka stosowana
pozdrowionka

Madlen_ - Czw Mar 25, 2004 12:04 pm

łosiu napisał/a:
jaj uz po studiach, na politechnice łódzkiej, wydział eletrotechniki i elektroniki, specjalnosc informatyka stosowana
pozdrowionka


Łosiu kiedy kończyłeś studia???

Mój P. jest po tym samym kierunku. 8)

tweety - Czw Mar 25, 2004 8:38 pm

O jejku wydaje mi sie ze jestem tutaj najmlodsza :roll: Ja dopiero zaczelam studia w pazdzierniku. Studiuje Filologie angielska razem ze stosunkami miedzynarodowymi.
anna.b - Czw Mar 25, 2004 10:04 pm

3 lata temu skonczylam studia - mgr zarzadzania i marketingu :girl :
Akacja - Czw Mar 25, 2004 10:20 pm

W czerwcu skończyłam licencjackie studia- pedagogike opiekunczo-wychowawcza(dzienne), aktualnie robie mgr na Uniwersytecie Gdanskim- pedagogika ogolna(zaoczne). Pozdrawiam :)
Kati - Czw Mar 25, 2004 10:32 pm

Skończyłam rok temu studia na AWF z tytułem magistra
kawas - Pią Maj 21, 2004 3:43 pm

Ja skończyłam pedagogikę, ostatnio podobno jest bardzo popularna...szkoda tylko, że absolwenci nie bardzo potrzebni :signthis:
Kati - Pią Maj 21, 2004 3:50 pm

kawas napisał/a:
Ja skończyłam pedagogikę, ostatnio podobno jest bardzo popularna...szkoda tylko, że absolwenci nie bardzo potrzebni :signthis:


W rzeczy samej.....................szukam pracy

aniaza - Pią Maj 21, 2004 4:14 pm

A ja zrobiłam w 2002 licencjat z administracji, a w tym roku w czerwcu skończę (mam nadzieję) magisterkę uzupełniająca na UŁ na tym samym kierunku. Mój luby skończył - też w 2002 roku - mgr z historii a teraz jeszcze robi podyplomówkę z W-F-u
mmichalina - Pią Maj 21, 2004 4:18 pm

Licencjat w Kolegium Języków Obcych - jęz. angielski; Magisterskie uzupełniające na UŁ - anglistyka a teraz kończę podyplomowe Studium Public Relations na SGH ... uff.... a next year - hiszpański wraca do łask.
slonkoplock - Pią Maj 28, 2004 8:38 pm

Ja w tym roku(jak dobrze pojdzie) tzn. już a 2 m-ce bede bronić licencjat na Politechnice Warszawskiej w Płocku kierunek :arrow: ekonomia
Pożniej chce iśc na magisterkę moze do Warszawy

Kati - Nie Maj 30, 2004 11:21 pm

mmichalina napisał/a:
Licencjat w Kolegium Języków Obcych - jęz. angielski; Magisterskie uzupełniające na UŁ - anglistyka a teraz kończę podyplomowe Studium Public Relations na SGH ... uff.... a next year - hiszpański wraca do łask.

podziwiam

ale mi by się nie chciało....nie mam aż takiego pędu do wiedzy

SaraLee - Wto Lip 20, 2004 12:01 am

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim (UŁ), ukończyłam również komunikację społeczną na UAM Obecnie pracuję w łódzkim banku (niezupełnie zgodnie z moim wykształceniem :30: )
Ania - Wto Lip 20, 2004 11:26 am

A ja mam licencjata z Zarządzania i Marketingu UŁ, a teraz jestem na ostatnim roku magisterskich ten sam kierunek, w przyszłym roku obrona i juz mam dosyć nauki.
suhotnikowa - Wto Lip 20, 2004 9:56 pm

Od 15.06.2004r. magister socjologii (UMK w Toruniu, studia dzienne) :D
Gdzieś w październiku zamierzam się bronić z II kierunku - Europejskie Studia Specjalne...
Chciałabym zrobić jakąś podyplomówkę, mam kilka pomysłów, ale na wszystko trzeba kasy :( :(
a tak w ogóle to od 02.07. jestem na stażu w Ośrodku Kultury u siebie w mieście i jestem bardzo zadowolona :D :) (cudem mi się udało załapać na pieniążki z EFS, bo w egulaminie jest, że dla absolwentów, którzy w dniu rozpoczęcia stażu nie ukończyli 24 lat, a ja skończyłam je dopiero teraz-12.07 :lol: 8) )

becia - Sro Lip 28, 2004 7:04 pm

Ja obroniłam licencjat z Ekonomii(zaocznie) na UŁ i właśnie jestem w trakcie składania papierków na uzupełniające na ten sam kierunek.




ślubuję 25.09.2004

tynencia - Czw Wrz 09, 2004 2:41 pm

Ja w tym roku skończyłam studia magisterskie na kierunku administracja na Uniwersytecie Łódzkim. na razie nie chce mi się uczyć, ale może za rok (już po ślubie) zdecyduję sie na podyplomowe studia na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Tak mi się marzy przynajmniej.
Anion - Czw Wrz 09, 2004 3:55 pm

Przede mną jeszcze 3 lata farmacji :? .
gambi - Sro Sty 19, 2005 11:00 pm

powroce do tego watku

jestem na ostatnim roku Stosunkow Miedzynarodowych Gosp., wlasnie w trakcie sesji, a pozniej pisanie pracy i mam nadzieje ze przed slubem bede juz pani mgr, jak sie wszystko uda :wink:

juttah - Czw Sty 20, 2005 12:21 pm

Ja podobnie, mam nadzieję, że obronie się w czerwcu, a ślub w sierpniu, więc już jako pani magister będę ślubować.
sękuś - Czw Sty 20, 2005 1:29 pm

Mhmm..... a ja skończyłam socjologię na UŁ już półtora roku temu (swoją drogą jak ten czas szybko leci....) :?
opium - Czw Sty 20, 2005 3:47 pm

A ja właśnie piszę mgr i mam zamiar jeszcze przed ślubem zostać
panią magister ekonomii ;)
A co fajniejsze, wymyśliłam sobie podyplomówkę od marca - PR na UŁ ...
hehe, zobaczymy czy wyjdzie ...

gosiaczek - Pią Sty 21, 2005 10:44 pm

Skończyłam Akademię Medyczną (kiedy jeszcze istniała ;) ) 2,5 roku temu. A po ślubie też będę doktorową :D
Filomena - Nie Sty 23, 2005 11:43 am

To podobnie jak ja z czasem od ukończenia studiów, ale mi się szykuje doktor nauk :D
thiti - Sob Sty 29, 2005 8:42 pm

ja już na szczęście po i przyznam, że póki co mam dosyć
mam tytuł licencjata administracji i magistra zarządzania
to mi wystarczy jak narazie :)
praca wymaga ode mnie wystarczającego wysiłku umysłowego, żeby szare komórki się nie zastały :)

tusia_queen - Pon Sty 31, 2005 11:42 am

a ja piszę właśnie pracę licencjacką o....... konfliktach
kończę właśnie Doradztwo Personalne i przed ślubem będę
Licencjatką dopiero, ale idę dalej....
nie wiem jeszcze gdzie....

joa - Pon Sty 31, 2005 5:13 pm

Ale ja jestem stara....:beksa:
Ja skończyłam Projektowanie Odzieży na ASP, a potem podyplomowo Universytet Mody , w Lyonie ....I to było dawno, dawno...

tusia_queen - Wto Lut 01, 2005 6:19 pm

JOA to może projektujesz suknie ślubne??
joa - Sob Lut 05, 2005 6:16 pm

Qrcze, ja juz na to odpowiadałam i zniknęło?

NIe projektuje ostatnio niczego, chociaz zdazyło mi sie pary razy narysowac i suknie slubne.
Gorzej z realizacja projektu-nie znosze sie dogadywac z krawcowa, wiec na wszelki zas swoja własna sukienke kupuje w sklepie :) )

Mae - Sob Mar 05, 2005 11:24 pm

opium napisał/a:
A ja właśnie piszę mgr i mam zamiar jeszcze przed ślubem zostać
panią magister ekonomii ;)
A co fajniejsze, wymyśliłam sobie podyplomówkę od marca - PR na UŁ ...
hehe, zobaczymy czy wyjdzie ...


Opium, na jakim wydziale UŁ jest Public Relations (mam nadzieję, że dobrze rozszyfrowałam) ? I czy ta przyjemność wiąże się z wydaniem fortuny ?

Pusiak - Wto Mar 08, 2005 11:04 am

U mnie tak jak u opium, pisze magisterke i mam zamiar ją obronić jeszcze przed ślubem, a mój miły już dawno po, w październiku będą trzy lata od obrony :)
aggna - Wto Mar 08, 2005 11:16 pm

Wybralam Spoleczna Wysza Szkole Przedsiebiorczosci i Zarzadzania na wydziale Zarzadzanie i Marketing specjalizacja ubezpieczenia i bankowosc. :D
Gniesia - Sro Mar 09, 2005 1:35 pm

Ja dwa lata temu obroniłam licencjata bankowości i fianansów. Niestety od tego czasu nie udało mi się pójść na uzupełniające z powodu ... braku kasy :cry: Ale jest cień nadziei, że już niebawem tzn. od września pójdę i "uzupełnie się" :happygirl:
Kot - Sro Kwi 27, 2005 12:17 pm

historyk :D


wciąż szukam fajnej podyplomówki, najlepiej w Łodzi ale jakoś nic mi się nie widzi :( chyba że w Poznaniu na Akademii Ekonomicznej ...

Mika - Sro Kwi 27, 2005 12:46 pm

A ja jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej zresztą tak jak i M. i oboje mamy nadzieję, że zdążymy obronić się przed ślubem. Ja studiuję zarządzanie i marketing specjalność rachunkowość w SWSPiZ a mój M. informatykę na politechnice łódzkiej
Iskierka - Sro Kwi 27, 2005 12:55 pm

Od 2 lat jestm mgr inż budownictwa, specjalność konstrukcjie budowlane i inżynierskie.
Basia - Sro Kwi 27, 2005 1:16 pm

Hej, Iskierko! Witam bratnia budowlana dusze... Ja tez jestem po konstrukcjach;-)
Dotka - Sro Kwi 27, 2005 1:51 pm

Ukończyłam Zarządzanie i Inzynierię Produkcji na PŁ :)
Linka - Sro Kwi 27, 2005 10:38 pm

A ja jak Kot historię na UŁ. :D
Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 8:26 am

Od prawie trzech lat Magister Filolog - Slawistyka
olenka85 - Czw Lip 28, 2005 6:51 pm

widze,ze pare z Was skonczylo to co ja zaczęlam niedawno czyli zarządzanie i marketing
(ostatnie niefortunne koło ratunkowe jakie zostało...) a moze któraś z Was studiowała na Politechnice Łódzkiej ?? ?

Malgoosia - Czw Lip 28, 2005 7:56 pm

od miesiaca magister filolog- germanista :mrgreen:
pinia_pinia - Czw Lip 28, 2005 9:21 pm

Ja jak większość tu na forum studiuję Zarz i Marketing na UŁ, specjalność: zarządzanie w administracji publicznej. Od października 3 rok.



Iskierka i Basia gratuluję ukończenia bardzo ciężkiego budownictwa. Mój Łukasz walczył z nim 3 lata aż go sławny Suchar wykończył na wytrzyumałości materiałów. Misiek oddał się więc drugiej swojej pasji ( historia) i rozpoczął Stosunki Międzynarodowe w SWSPiZ

Żaneta - Czw Lip 28, 2005 11:20 pm

A ja mam wszysko przed sobą!!! na razie nigdziie nie idę,ale już niedlugo!!!! Nie wiem jeszcze co wybiore!!!!
Edi - Czw Sie 11, 2005 8:36 pm

Ja jestem na IV roku prawa na KUL-u w Lublinie także jestem bliżej niz dalej do dyplomu magistra. :)
vaniliaxxx - Nie Wrz 25, 2005 11:29 pm
Temat postu: Ekonomia
A ja jestem biedną studentką ekonomii na UŁ - obecnie staram się zaliczyć sesję poprawkową, żeby być na 4 roku :)
Agatka_P - Pon Wrz 26, 2005 8:27 am

A ja jestem na 3 roku w WSHE na kierunku pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową i w tym roku licencjat a nastepnie planuje uzupełniające magisterskie.
Pusiak - Pon Wrz 26, 2005 10:35 am

No to ja już mogę napisać, że skończyłam studia :) Od 27 lipca jestem Pani mgr. inż. ochrony środowiska... a może od stycznia zacznę studia podyplomowe :?: swoją drogą nigdy nie posądzałabym sie o taki pociąg do nauki, żeby ciągnąć studia dalej...
Agatka_P - Pon Wrz 26, 2005 11:15 am

Gratulacje Pusiaczku :graba:
Pusiak - Pon Wrz 26, 2005 11:17 am

Dzięki :)
martucha - Sro Wrz 28, 2005 2:17 pm

Ja skończyłm chemię na PŁ
Chciałabym skończyć studia podyplomowe, ale to zależy od funduszy.

ewig - Czw Wrz 29, 2005 7:46 am

Ja jestem na 4. roku prawa na UŁ
Edi - Czw Wrz 29, 2005 6:47 pm

Hej ewig, "jedziemy na tym samym wózku" to znaczy na tym samym kierunku i nawet na tym samym roku studiów tylko gdzie indziej. :)
ewig - Czw Wrz 29, 2005 10:38 pm

Edi napisał/a:
"jedziemy na tym samym wózku" :)


I nawet data slubu ta sama :graba:

filmowiec - Czw Wrz 29, 2005 10:53 pm

a ja juz po adminsitracji na UŁ
Calinka - Pią Wrz 30, 2005 9:01 am

filmowiec napisał/a:
a ja juz po adminsitracji na UŁ

Witaj w klubie :graba: .

Mika - Pią Wrz 30, 2005 12:31 pm

A ja się właśnie dzisiaj zapisałam na studia podyplomowe :)
Pusiak - Pią Wrz 30, 2005 12:36 pm

A ja ciągle czekam z decyzją :)
Akacja - Pon Paź 03, 2005 8:19 pm

Zostal mi juz tylko ostatni semestr, ktory wlasnie sie zaczyna ( na UG pedagogika)
i obrona mgr

Jedne koncze drugie zaczynam tylko ten semestr mi sie naklada, ide na podyplomowe studia wychowanie przedszkolne bo jakos tak plany chyba pojda jak dobrze pojdzie zreszta studia zawsze sie przydadza :)

Alma_ - Pon Paź 31, 2005 1:20 am

Już po (PŁ IFE), właśnie zaczęłam podyplomowe na SGH... Stęskniłam się za byciem studentką ;)
emi_teufelchen - Wto Lis 01, 2005 5:23 pm

Malgoosia napisał/a:
od miesiaca magister filolog- germanista :mrgreen:


Ja też mgr filolog - germanista :) ) od grudnia 2004
Studiowałaś na UŁ? Może nawet mijałyśmy się na uczelni:)

magda81 - Wto Lis 08, 2005 10:38 am

aggna napisał/a:
Wybralam Spoleczna Wysza Szkole Przedsiebiorczosci i Zarzadzania na wydziale Zarzadzanie i Marketing specjalizacja ubezpieczenia i bankowosc. :D

mika i agna ja tez tam chodzilam, do SWSPiZ, ukonczylam ja w czerwcu, choc obrona za miesiac......

ananka - Wto Lis 08, 2005 12:41 pm

Ja we wrzesniu 2005 roku ukończyłam studia na UWr na kierunku biotechnologia. Obecnie modlę się o pracę bo nie chcę opuszczać naszego wyjątkowego kraju. Może się uda zostać. Jestem w trakcie rozmów kwalifikacyjnych :)

Trzymajcie kciuki

katia - Wto Lis 08, 2005 7:10 pm

Ewig ja też prawo na UŁ tyle,że na 5 roku, a data slubu 5 lub 12 sierpnia 2006
Mika - Sro Lis 09, 2005 6:57 am

magda81 napisał/a:
mika i agna ja tez tam chodzilam, do SWSPiZ, ukonczylam ja w czerwcu, choc obrona za miesiac......

Ja też kończyłam w tym roku, ale na moje szczęście obronę mam już za sobą :) Tak z ciekawości co studiowałaś?

ewig - Sro Lis 09, 2005 8:47 am

katia napisał/a:
Ewig ja też prawo na UŁ tyle,że na 5 roku, a data slubu 5 lub 12 sierpnia 2006


:graba:

magda81 - Sro Lis 09, 2005 11:30 am

Mika skonczylam stosunki miedzynarodowe, a Ty? :)
Mika - Sro Lis 09, 2005 12:05 pm

Zarządzanie i Marketing
Kasik - Wto Lis 15, 2005 12:32 pm

Ja też już po - ufff :)
UŁ - administracja a wcześniej WSAP

lvi - Wto Lis 15, 2005 1:58 pm

Ostatni rok pedagogiki opiekuńczej i pracy socjalnej :)
szczako - Wto Sty 10, 2006 3:29 pm

dopiero trafilam na ten watek.
ja jestem po licencjackim Eurozarzadzaniu w WSzK i po uzupelniajacych magisterskich Miedzynarodowych Stosunkach Gospodarczych na UL.

Kamyk - Nie Sty 15, 2006 11:29 am

ja już kończę mgr Pedagogika, na WSHE :) jestem po licencjacie na tej samej uczelni, ale Filologia Polska :)
pidzamka81 - Pon Sty 23, 2006 11:39 pm

Kamyk to zupelnie tak jak ja:) Jestem na USM Pedagogika Opiekunczo-Wychowawcza i w tym roku koncze w lipcu. W koncu :) bo szczerze mowiac to juz mi sie nie chce studiowac.
A studiujesz dziennie czy zaocznie?

Lucky - Pon Sty 23, 2006 11:46 pm

V ostatni rok na PŁ, kierunek Zarządzanie i Marketing.

Praca mgr w toku, więc mam nadzieje że do końca tego roku to już będę mgr-inż. :D

Kamyk - Wto Sty 24, 2006 8:02 am

pidzamka81 napisał/a:
Kamyk to zupelnie tak jak ja:) Jestem na USM Pedagogika Opiekunczo-Wychowawcza i w tym roku koncze w lipcu. W koncu :) bo szczerze mowiac to juz mi sie nie chce studiowac.
A studiujesz dziennie czy zaocznie?


Zaocznie :) Może sie nawet spotkałyśmy, bo w ogóle to ja tam pracuję :)

pidzamka81 - Wto Sty 24, 2006 9:52 pm

Kamyk napisał/a:
pidzamka81 napisał/a:
Kamyk to zupelnie tak jak ja:) Jestem na USM Pedagogika Opiekunczo-Wychowawcza i w tym roku koncze w lipcu. W koncu :) bo szczerze mowiac to juz mi sie nie chce studiowac.
A studiujesz dziennie czy zaocznie?


Zaocznie :) Może sie nawet spotkałyśmy, bo w ogóle to ja tam pracuję :)


Pewnie tak :D

A w jakim charakterze pracujesz i jaką specjalność kończysz?

POzdraiwam

Kamyk - Sro Sty 25, 2006 7:19 am

Moja specjalność to Edukacja Humanistyczna :) Bo jestem po Filologii Polskiej :)

Amoja praca... A więc pracuję za biureczkiem 8)

strawberrytea - Sro Sty 25, 2006 2:37 pm

a ja się jakoś jeszcze dziwnym trafem nie wypowiedziałam w tym wątku... No więc jak niektórzy wiedzą - kończę właśnie studia, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej... I mam nadzieję że obronię się jak najszybciej choć na razie ciężko idzie (np teraz powinnam pisać pracę a nie siedzieć tu na forum ;) )
Kamyk - Sro Sty 25, 2006 2:41 pm

A propos obrony, to bronię sie w poniedziałek :) 30 stycznia 2006 !! ! HURRRAAA! Magister!! Hura! Koniec edukacji, jak na razie :)
Alma_ - Sro Sty 25, 2006 2:44 pm

Kamyk, powodzenia! :kciuki:
strawberrytea - Sro Sty 25, 2006 2:47 pm

Kamyk, trzymam kciuki :)
Kot - Sro Sty 25, 2006 3:05 pm

strawberrytea napisał/a:
a ja się jakoś jeszcze dziwnym trafem nie wypowiedziałam w tym wątku... No więc jak niektórzy wiedzą - kończę właśnie studia, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej... I mam nadzieję że obronię się jak najszybciej choć na razie ciężko idzie (np teraz powinnam pisać pracę a nie siedzieć tu na forum ;) )


jakie studia jeśli można spytać :wink:

strawberrytea - Sro Sty 25, 2006 3:17 pm

Kot napisał/a:
strawberrytea napisał/a:
a ja się jakoś jeszcze dziwnym trafem nie wypowiedziałam w tym wątku... No więc jak niektórzy wiedzą - kończę właśnie studia, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej... I mam nadzieję że obronię się jak najszybciej choć na razie ciężko idzie (np teraz powinnam pisać pracę a nie siedzieć tu na forum ;) )


jakie studia jeśli można spytać :wink:

wysłałam PW :)

senra - Sro Sty 25, 2006 7:29 pm

A ja już skończyłam :( marketing na UŁ i finanse i bankowość na prywatnej uczelni. Teraz marzą mi się podyplomowe, ale troche kosztują :roll:
Alma_ - Sro Sty 25, 2006 7:33 pm

Senra, ja tez tak myślałam. A teraz przeklinam moment, kiedy ta myśl wpadła mi do głowy - od tygodni nie miałam wolnego dnia :(
senra - Sro Sty 25, 2006 7:38 pm

Alma_ napisał/a:
Senra, ja tez tak myślałam. A teraz przeklinam moment, kiedy ta myśl wpadła mi do głowy - od tygodni nie miałam wolnego dnia :(

Ale ja bardziej muszę niż chcę - żeby mieć odpowiednie kwalifikacje zawodowe i móc założyć swoją firmę :) a poza tym lubię się uczyć.

Kamyk - Czw Sty 26, 2006 8:17 am

Nie dziękuję ;)
Pusiak - Czw Sty 26, 2006 11:34 am

Kamyk, powodzenia życzymy :)
tysia - Czw Sty 26, 2006 11:48 am

No to super kamyk.
Ja wlasnie siedze i pisze swoja bo 5 lutego chce oddac cala juz do przeczytania ostatecznego promotorowi. Ju tak sie nie moge doczekac az bedzie koniec i obrona.
Ale masz fajnie :lol:
Trzymaj sie i powodzenia!!!!

Kamyk - Czw Sty 26, 2006 12:38 pm

Jeszce raz :spoko: . A to jest taka ulga, ze no po prostu... no po prostu... ;) ... taka ulga, już koniec, nic na głowie... :) ... tzn. wesele, ale to sama przyjemnosć ... 8)
Alma_ - Czw Sty 26, 2006 8:34 pm

Kamyk napisał/a:
A to jest taka ulga, ze no po prostu... no po prostu... ;) ... taka ulga, już koniec, nic na głowie... :) ...

Jak ja Cię doskonale rozumiem! :lol:

strawberrytea - Czw Sty 26, 2006 10:04 pm

Kamyk napisał/a:
Jeszce raz :spoko: . A to jest taka ulga, ze no po prostu... no po prostu... ;) ... taka ulga, już koniec, nic na głowie...
Taaaak... to "na głowie" jest najgorsze!!! Nienawidze jak cos nade mna tak wisi jak ta praca... Dobrze tylko że mam jeszcze sporo czasu - do września "normalny" termin :) Ale mam nadzieję na czerwiec lub lipiec-jak najszybciej się z tym trzeba uporać!!!
szczako - Pon Sty 30, 2006 4:23 pm

gratuluje magistrankom :)
i zycze powodzenia jeszcze piszacym.

Alma - takie pytanko wyjasniajace :) studiowalas na PL na IFE z francuskim? i jestes 80 rocznik ... niewiele brakowalo, a studiowalby z Toba M. dostal sie tam, ale wybral ekonomie na ek-socu.

Alma_ - Pon Sty 30, 2006 5:18 pm

szczako napisał/a:
Alma - takie pytanko wyjasniajace :) studiowalas na PL na IFE z francuskim? i jestes 80 rocznik ... niewiele brakowalo, a studiowalby z Toba M. dostal sie tam, ale wybral ekonomie na ek-socu.

Dokładnie tak, razem z Ł. :D
Szkoda w takim razie, że nie mieliśmy okazji się poznać...

szczako - Pon Sty 30, 2006 5:22 pm

wszystko jeszcze przed nami :)
Alma_ - Pon Sty 30, 2006 5:23 pm

Racja ;)
Magda2 - Pon Lut 13, 2006 12:24 pm

A ja chodzilam do studium fizjoterapii i w 1998 zostalam technikiem fizjoterapii :lol: W 2002 zaczelam wyzsze studia na kierunku "radiodiagnostyka" i w czerwcu 2005 dostalam dyplom :P To sobie pomyslalam, ze moge isc dalej postudiowac i tak od wrzesnia 2005 studiuje socjologie :lol:
misia-misia - Wto Lut 14, 2006 10:00 pm

Jestem w trakcie pisania magisterki, czyli to już 5 roczek...jak to zleciało :shock: i niedługo obrona :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Jejku i co dalej??

Lucky - Sro Lut 15, 2006 10:40 pm

Misiu a czego będziesz magistrem :?: :D
misia-misia - Sro Lut 15, 2006 10:48 pm

Magistrem bumelowania hehehehe :lol:
?artuję. Będę doradcą zawodowym.
Nie potrzebuje ktoś doradcy u siebie w firmie???

tysia - Sro Lut 22, 2006 11:53 am

juz po, juz po :winko: :winko: :winko:
skonczylam licencjackie z anglistyki a magisterksie uzupelniajace ze stosunkow miedzynarodowych :lol: :lol: :lol:

szczako - Sro Lut 22, 2006 12:00 pm

tysia napisał/a:
magisterksie uzupelniajace ze stosunkow miedzynarodowych :lol: :lol: :lol:


to tak jak ja :) witam w klubie!!

Filomena - Sro Lut 22, 2006 12:29 pm

Gratulacje dla kolejnego magazyniera. Szczako, a Twoja siostra to też na stosunkach się udziela? (jeżeli to oczywiście nie tajemnica).
szczako - Sro Lut 22, 2006 12:45 pm

oczywiscie, ze nie tajemnica.
udziela sie owszem. tylko ona na dziennych.

a skad ten pomysl? :hm:

Filomena - Sro Lut 22, 2006 12:53 pm

Z systemu USOS 8) .
szczako - Sro Lut 22, 2006 12:56 pm

Filomena napisał/a:
Z systemu USOS 8) .


no to nas rozgryzlas :)
nazwisko nie jest zbyt popularne, wiec trudno nie bylo.

Filomena - Sro Lut 22, 2006 1:04 pm

Ale Ciebie już nie ma w systemie, szanowna absolwentko :wink: .
szczako - Sro Lut 22, 2006 1:18 pm

ja bylam na zaocznych uzupelniajacych. i bronilam sie ... w 2004.
jejku, jak to dawno temu bylo ...

Sa-manta - Sro Lut 22, 2006 4:20 pm

Kurcze widze, ze jestem tu najmłodsza i jeszcze duzo przede mna. Jestem na I roku administracji na UŁ. Gratuluje wszystkim co maja juz studia za soba,mi sie wydaje, ze to beda najgorsze i jaciezsze lata mojego zycia:/
szczako - Sro Lut 22, 2006 4:23 pm

Sa-manta napisał/a:
mi sie wydaje, ze to beda najgorsze i jaciezsze lata mojego zycia:/


alez dlaczego? ja tam studia bardzo milo wspominam. nie przepracowywalam sie, to prawda :)
te imprezki, spotkania, bardzo roznorodni ludzie ...

Dotka - Sro Lut 22, 2006 4:26 pm

Samanta wręcz odwrotnie, to będą Twoje najlepsze lata na studiach. Sama przekonasz się jak już skończysz studia. 8)
vaniliaxxx - Czw Lut 23, 2006 12:06 am

Ja już jestem w połowie 4 roku Ekonomii na Uniwerku i nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał... :) Aż nie czuję jakbym studiowała :) Jeszcze tylko półtora roku:)
misia-misia - Czw Lut 23, 2006 9:33 am

vaniliaxxx napisał/a:
Jeszcze tylko półtora roku:)


U mnie jeszcze ... 4 miesiące i koniec. Też nie wiem kiedy ten czas zleciał

Dotka - Czw Lut 23, 2006 9:36 am

No widzisz Samanto.., Szako i Vanilia i Misia potwierdzają, że lata studenckie są najlepsze a mijają bardzo szybciutko.
misia-misia - Czw Lut 23, 2006 9:43 am

Dotka napisał/a:
Szako i Vanilia i Misia potwierdzają, że lata studenckie są najlepsze a mijają bardzo szybciutko.


Oj tak tak. To zleciało tak szybko, że ani się obejrzałam a tu juz obrona na karku. Pytam...gdzie te 5 lat?? Mam wrażenie ze w październiku 2005 zaczynałam studia. Jejku strasznie ten czas leci. najgorszy pierwszy rok bo się trzeba wdrożyc w życie studenckie, poznać grupę, klimat uczelni i przerzucić się z uczenia takie jak było w szkole średniej na nieco inne.Ale warto... ile wspomnień z tych kilku lat.Kolejne lata lecą z górki. Im wyższy rok tym lepiej i łatwiej :wink:

Lucky - Czw Lut 23, 2006 10:40 am

Oj tak popieram dziewczyny :mrgreen:

Ja juz wlaściwie skończyłam, zostało mi tylko napisanie pracy i obrona :mrgreen:

Ale tak mi się podoba beztroskie życie studenta, że chyba je sobie przedłuże :mrgreen:

sylwia - Czw Lut 23, 2006 11:31 am

:) za rok bede pani magister
lolekkk - Czw Lut 23, 2006 11:50 am

A ja jestem na 2-gim roku prawa U? i w sumie to podzielam opinie sa-manty...a na miejscu Anik pisalbym tą prace jak najszybciej :D
anna_b - Pią Mar 10, 2006 8:22 pm

A ja od 3 lat jestem mgr inż. matematyki finansowej i ubezpieczeniowej na PŁ (FTIMS) :lol:
A od października robię podyplomówkę na UŁ z prawa podatkowego...

Olusia - Nie Kwi 23, 2006 9:38 pm

A ja mam nadzieje że za 2 miesiące będę panią magister matematyki.
fiona83 - Nie Kwi 23, 2006 9:41 pm

Studiuję.
AiD - Pon Kwi 24, 2006 11:04 pm

jestem na pierwszym roku uzupełniających studiów magisterskich na UŁ kierunek ekonomia :P
katarzynka1 - Czw Kwi 27, 2006 7:46 pm

A ja w 2005 roku skończyłam administrację na UŁ i teraz MamGdzieśRobotę :P
dorota20w - Pią Maj 05, 2006 4:03 pm

A ja jestem na IV roku prawa na Uniwerstytecie Warszawskim :D
Klaudia22 - Pią Maj 05, 2006 5:16 pm

Ja jestem na II roku a jak zostane żoną to zostanie mi pół roku praktyk i bede mogla legitymować sie licencjatem :) a mgr planuje już zaocznie ;)
hanusia - Wto Maj 23, 2006 10:53 am

ja jestem w trakcie pisania i chciałabym się obronić przed ślubem ale raczej kiepsko to widzę, pewnie bedzie wrzesień. MOj P. bronił się wzeszłym roku
misia-misia - Wto Maj 23, 2006 12:58 pm

Za miesiąc się bronię ma Pedagogice...
Amaretti - Wto Maj 23, 2006 4:37 pm

ja tak samo jak Klaudia22, jestem na drugim roku i w przyszłym sie bronie. Magistra zaocznie planuje, ale to już po ślubie...
FLOSSY - Wto Maj 23, 2006 6:01 pm

A ja na 5roku medycyny <wydział lekarski/dzienne/UM>..jeszcze caaały 6ty mi został... Potem rok stażu i LEP..A później to czas pokaże :D
Agatka_P - Sro Sie 30, 2006 10:27 pm

A ja mam dylemat co robić dalej. Mam licencjat ukończony w prywatnej szkole i teraz chciałabym zrobić mgr. I tu powstaje problem czy przenieść się na inną uczelnie, może na UŁ ale boje się że tam sobie nie poradze, a może zostać na swojej tylko np. zmienić kierunek jeśli tak to na jaki? Może wy mi coś dziewczyny pomożecie. Skończyłam pedagogike terapeutyczną z rehabilitacją ruchową i jakoś ten kierunek mnie nie pociąga. Myślałam o doradztwie zawodowym a może o wychowaniu przedszkolnym
Megusia - Czw Sie 31, 2006 7:51 am

Agatko, dlaczego miałabyś sobie nie poradzić na UŁ? Zapewniam Cię, że nie na wszystkich kierunkach jest ciężko, a już z pewnością nie jest ciężko na studiach płatnych, a Ty chyba o takich myślisz. Tak więc moja rada- startuj na UŁ i się nie martw :lol:
Agatka_P - Czw Sie 31, 2006 10:02 am

Myślałam o studiach zaocznych.
puella - Czw Sie 31, 2006 10:36 am

Ja obecnie jestem na IV roku Pedagogiki na UMK w Toruniu (tryb zaoczny).
Agatka_P - Pon Wrz 18, 2006 10:19 am

Takie mam pytanie czy któraś z was miała na studiach taki przedmiot jak emisja głosu?
Lucky - Pon Wrz 18, 2006 10:20 am

Mój D miał na drugim roku chyba :D
Martita - Sob Wrz 23, 2006 6:49 pm

Ja miałam emisje głosu. Skończyłam pedagogike edukacje artystyczną na UŁ. (dawne wychowanie muzyczne)
Pusiak - Sob Wrz 23, 2006 9:07 pm

Moja świadkowa miała na zajęciach w szkole muzycznej emisję głosu :)
Linka - Pon Wrz 25, 2006 8:38 am

Ja też miałam emisję głosu w ramach bloku przedmiotów dydaktycznych na historii. Bo nauczyciel powinien umieć emitować głos :lol: Fajne zajęcia i fajne ćwiczenia. :lol:
gosc - Wto Paź 03, 2006 9:36 pm

A ja już od ponad 2 lat jestem mgr administracji (na WPiA UŁ) i myślę o podjęciu studiów podyplomowych w zakresie finansów i księgowości. Tylko te pieniądze. Makabryczne czesne. Może od letniego semestru albo od października 2007. Zobaczymy.
Myway - Sro Paź 04, 2006 9:01 am

skończone magisterskie na UŁ i podyplomowe na UW :)
i mysle juz o nastepnych :)

tekila - Sro Paź 04, 2006 9:24 am

witam
ja z kolei skończyłam historię, a od piatku zaczynam podyplomowe - informację naukową i bibliotekoznawstwo( całe szczescie od boga,że tylko półroczne) :rotfl:

dzarusia - Sro Paź 04, 2006 4:43 pm

na razie skończony licencjat z pedagogiki terapeutycznej z rehabiltacją ruchową ... miałam zacząc mgr ale nie wyszło ... może od lutego ehhh
Agatka_P - Sro Paź 04, 2006 4:47 pm

A ja skończyłam to samo co dzarusia i teraz zaczynam studia podyplomowe kierunek zintegrowaną edukację przedszkolną i wczesnoszkolną w Wyższej Szkole Pedagogicznej
Magda2 - Sro Paź 04, 2006 5:28 pm

Agatko, to wspaniale wiesci. Gratuluje :D
Agatka_P - Sro Paź 04, 2006 5:30 pm

Dzięki Madziu :) Stwierdziałam że ide na podyplomowe skoro mam szanse dostać prace a mgr jeszcze zdarze zrobić mam nadzieje
mls - Nie Paź 15, 2006 4:57 pm

:D A ja robię obecmie 3 i 4 rok archeologii. A za rok magisterka. Jak się uda. :D
FifthAvenue - Nie Paź 15, 2006 5:27 pm

Ja już tez po.... skończyłam dzienne magisterskie, podyplomowe i rózne kursy. Chwilowo mam przerwę w nauce, ale jeszcze kilka rzeczy mnie czeka. Trzymajcie kciuki, żebym sie po feriach zimowych zmobilizowała... teraz po prostu nie dam już rady czasowo, nie ma szans
imbrulka - Nie Paź 15, 2006 7:50 pm

Ja tez po... dziennych magisterskich na UŁ, potem z biegu podyplomowe. Cieszę się, bo z biegiem czasu coraz trudniej się zmobilizować i znaleźć czas... chociaż w tym temacie jeszcze jakieś marzenia też mam :)
Trzymam kciuki Fifth za Twoje plany! :D

Alma_ - Nie Paź 15, 2006 9:28 pm

Do mnie ostatnio wracają trochę zepchnięte na drugi plan myśli o doktoracie... Ale boję się, że nie znajdę wystarczającej ilości czasu i zapału, żeby sprawę doprowadzić do końca... :?
Cóż, w przyszłym roku wypadałoby podjąć w końcu decyzję, bo potem będzie już za późno, żeby wyrobić się ze wszystkim przed trzydziestką, kiedy już chciałabym skupić się na rodzinie ;)

FifthAvenue - Nie Paź 15, 2006 9:36 pm

Tez miałam taki dylemat.... bardzo chciałam zostac na studiach doktoranckich. Niestety moja uczelnia nie byłaby w stanie zapewnić mi takich warunków i materiałów do badań jakie byłyby konieczne, więc.... zostaje mi tylko magazynier przed nazwiskiem :-) Chyba jakoś przeżyję ;-)
cosola - Nie Sty 21, 2007 10:20 pm

A ja jestem na 4 roku biologii, specjalność biochemia, na UŁ i jak dobrze pójdzie to będę już mężatką zanim będę panią magister :D ślub w maju a obrona w czerwcu czy mam szansę :?:
Suelen - Nie Sty 21, 2007 11:36 pm

Jestem na 4 roku pedagogiki terapetycznej z rehabilitacją ruchową, ale już myślę żeby coś zaczać niedługo :razz:
madzia8181 - Pią Sty 26, 2007 10:13 am

ukonczylam Ekonomie na dziennych studiach na UŁ.
rety...juz 2 lata temu... ale zlecialo...

Nadia1982 - Pią Sty 26, 2007 11:37 am
Temat postu: :)
Rok temu ukonczylam dzienne magisterkie na wydziale Prawa I Administracji - administracja.Teraz gdyby nie koszty ze slubikiem pewnie zaczelabym podyplomowe -rzeczoznawca majatkowy.
żenia - Sob Sty 27, 2007 3:05 pm

Ja jestem na V roku pedagogiki społecznej na UŁ, właśnie męczę się nad magisterką - cieszę się, że jeszcze pare miesięcy i będzie spokój:)
Pozdrawiam

M-P - Sob Sty 27, 2007 9:46 pm

Skończyłam resocjalizacje i podyplomowe-Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
Na 2 roku zrezygnowałam z doktoratu,poniewaz ze względu na koszty związane z weselem,nie mialabym pieniędzy,na dokończenie ich(ale nie skreślam tego;))

lilly78 - Nie Sty 28, 2007 11:12 am

ja studia skończyłam już ponad 3 lata temu, Telekomunikację na Politechnice Warszawskiej.
długi czas miałam opoczynek od nauki i od jakiegoś czasu mnie korci, żeby jakieś kursy, cokolwiek porobić... zastanawiam się nad podszlifowaniem angielskiego, tylko u mnie problemem jest nienormowany czas pracy :(

Ropuucha - Pon Sty 29, 2007 12:38 pm

Ja w zeszłym roku skończyłam informatykę na UŁ, teraz myślę o studiach podyplomowych. Najchętniej coś związanego ze szkoleniami tylko w Łodzi jakoś nic ciekawego nie widać więc trzeba się będzie wybrać gdzieś dalej...
Agnieszka19 - Wto Sty 30, 2007 3:35 pm

Ja dopiero pół roku temu zaczęłam studium kosmetyczne :smile:
sauvignon_blanc - Wto Sty 30, 2007 11:37 pm

Ja jeszcze studiuję-stosunki międzynarodowe na UŁ, 4 rok. Jeszcze tylko 1,5 roku i będzie mgr przed nazwiskiem :D
mischelle22 - Sro Sty 31, 2007 12:22 pm

Ja przerwałam studia na drugim roku UŁ ( filologia polska).
Do tej pory zbieram się aby wrócić, ale nie mam teraz czasu na studiowanie - przede wszystkim muszę wychować moje maleństwo :)
Po za tym po kilkuletniej przerwie w nauce - tak trudno się zebrać :(
Pomyślę o tym jak Krzyś pójdzie do szkoły :-?
Albo spróbuję sama w domu - korespondencyjnie.

lilly78 - Sro Sty 31, 2007 2:54 pm

właśnie, im dłuższa przerwa tym chyba ciężej się zmobilizować, widzę tak u siebie :-?
cosola - Sro Sty 31, 2007 7:01 pm

lilly78 napisał/a:
właśnie, im dłuższa przerwa tym chyba ciężej się zmobilizować, widzę tak u siebie :-?


Co prawda to prawda, mi już po roku dziekanki strasznie się nie chciało wracać na Uczelnię... ale teraz po 4 miesiącach jest już ok, jakby tej przerwy nie było.
Najtrudniejsze są początki, a potem to już z górki! :smile:

Szpilka - Pią Lut 02, 2007 1:23 pm

ja jestem na trzecim roku resocjalizacji - tylko czasem juz mam dosc - w tygodniu praca w weekendy szkola i to juz od piatku - ale jeszcze pozniej 2 lata magisterki i bede mogla ubiegac sie o wyzszy stopien sluzbowy w pracy :)
gg83 - Sro Lut 14, 2007 3:34 pm

Ja tez stosunki miedzynarodowe na UL!!!!!! tylko 3 rok... :-)
Dzesia - Sob Lut 17, 2007 8:23 pm

tekila napisał/a:
witam
ja z kolei skończyłam historię, a od piatku zaczynam podyplomowe - informację naukową i bibliotekoznawstwo( całe szczescie od boga,że tylko półroczne) :rotfl:


Ha! A ja jestem na IV roku bibliotekoznawstwa - dzienne. Dlaczego "całe szczęście od boga" ?? ?

sylwanika - Sob Lut 17, 2007 10:42 pm

Ja mam magistra z edukacji specjalnej na UŁ i na 100% będę musiała cosik podyplomowo kończyć, bo jeden kierunek w szkole nie przejdzie....
asia84 - Wto Lut 27, 2007 5:45 pm

ja studiuję na wydziale chemicznym PŁ. jeszcze 2 lata :/
soseczka - Wto Lut 27, 2007 6:09 pm

Ja nie zaczęłam studiow bo wyjechałam za granice ale moze w przyszlosci... bardzo chcialabym pojsc na studium kosmetyczne!
=MiLi= - Sro Lut 28, 2007 10:54 am

Ja studiuję zaocznie pedagogikę terapeutyczną z rehabilitacją ruchową.. zawsze marzyłam o tym kierunku, ale zastanawiam się nad zmianą... po moim kierunku nie mogę zostać nauczycielem w przedszkolu, a tak bym chciała... ale to jeszcze zobaczymy...
MonikaZgierz - Czw Mar 01, 2007 9:48 am

Ja skończyłam pedagogikę specjalną ze specjalizacją resocjalizacja, a teraz studiuję pedagogikę ogólną. Ale jeszcze tylko pół roku. Mam nadzieję , że obronię się przed weselem.
Karolcia82 - Pią Mar 16, 2007 3:42 pm

ja w 2006 skonczyłam magisterskie- Pedagogika Wieku Dziecięcego na UŁ.
Ilona83 - Pią Mar 16, 2007 10:44 pm

a ja studiuje psychopedagogikę ( magisterskie) w WSHE w Łodzi :)
ancia19 - Sob Mar 17, 2007 7:38 am

ja 3 lata temu uzyskałam tytuł magistra i na tym moja szkolna edukacja się zakończyła ;)
Dunia - Sob Mar 17, 2007 8:12 am

Ja też od 3 lat mogę dopisywać sobie trzy literki przed nazwiskiem :lol: Zauważyłam, że forum opanowało w dużej części grono nauczycielskie :razz: Pozdrawiam zatem koleżanki po fachu i wszystkich tych, którzy męczą się nad pracą licencjacką czy magisterską. :spoko:
kochecka - Czw Kwi 05, 2007 8:50 pm

Ja studiowałam socjologię na UŁ - zaocznie.W czerwcu 2005 obroniłam licencjata a potem wyjechałam.Jak wróce zamierzam koniecznie dokonczyć studia bo czuje straszny niedosyt!
Maja_Kris - Pią Kwi 06, 2007 9:56 am

ja przez dwa lata studiowalam turystyke a teraz od 3 studiuje politologie. zaraz licencjat a pozniej mgr ale nie wiem jeszcze na jakim kierunku pewnie przyjemnym ;)
sylwia - Sob Kwi 21, 2007 6:07 pm

Mam oakzje studiowac na Uniwerku w Toruniu, darmowo, finansowane prze EU kilka kierunków i zastanawiam się nad wiedzą o kulturze lub przedsiębiorczość.Potrzebuje taki kierunek co bedę mogła pracowac w szkole, bo teraz ucze języka niemieckiego i przyda sie drugo fach :) ale nie wiem czy dam rade
Agunia - Sob Kwi 21, 2007 8:32 pm

Ja w tym roku koncze farmacje na UM.Jestem wlasnie w trakcie pisania pracy mgr!!!!!
Hatifnatka - Sob Kwi 21, 2007 9:22 pm

ja skończyłam dziennie licencjat z filologii polskiej o specjalizacji reklama, promocja i reprezentacja firmy na WSHE, a teraz robię zaocznie magisterkę z tego samego i też na WSHE :)
Maverick - Nie Kwi 22, 2007 10:51 am

Studiuję i jeszcze duuużo przede mną-gospodarka przestrzenna na UŁ.
dominiqsz - Nie Kwi 22, 2007 12:45 pm

Maveric a na którym roku jestes?
Maverick - Nie Kwi 22, 2007 12:56 pm

Na pierwszym :)
dominiqsz - Nie Kwi 22, 2007 12:59 pm

W takim razie mozesz mnie kojarzyc tez z uczelni, jestem na 5 roku finansów i bankowości :)
Maverick - Nie Kwi 22, 2007 1:03 pm

Na uczelni to Cię chyba nie widziałam, bardziej mi ta podstawówka świta :) :) :) W kończu zawsze młodsze klasy pamiętają te starsze:):)
klarysa - Nie Kwi 22, 2007 11:32 pm

w 2004 skonczylam filologie angielska na UL. teraz zaczynam kurs korespondencyjny przygotowujacy do egzaminu w UK. bede miala polskie i brytyjskie kwalifikacje, ale co to mi da to zobaczymy:)
monika-1812 - Pon Kwi 23, 2007 5:32 pm

Ja jestem na trzecim roku architektury wnętrz. Jak bede brała slub to bedzi przede mna jeszcze piaty rok. Troche sie boje jak to bedzie ... miedzy belchatowem a lodzia... ale jestem dobrej mysli :)
gebka - Sro Kwi 25, 2007 12:26 pm

Ja skonczyłam Kolegium Nauczycielskie w Zgierzu teraz robie mgr na WSHE na opiekunczo wychowawczej
karszym - Czw Maj 10, 2007 11:17 pm

Skończylam Wyższą Szkolę Kupiecką w Łodzi. Licencjat i mgr. Zarządzanie w administracji publicznej. Chętnie bym wrócia do czasów studenckich. :D :D

Trochę żaluje, że nie poszlam na architekturę wnętrz, ale może na stare lata się wybiorę.
cyt:" mówią,że mam do tego smykalkę" :lol:
Doświadczenie mnie nauczylo, że trzeba poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach.

mo (d) nisia - Wto Cze 19, 2007 7:04 pm

po cieżkiej walce ;) skończyłam prawo ... drugi raz bym już się tego nie podjęła ;)
Maverick - Wto Cze 19, 2007 7:32 pm

mo (d) nisia napisał/a:
po cieżkiej walce ;) skończyłam prawo ... drugi raz bym już się tego nie podjęła ;)

Wow! Gratuluję i podziwiam. Ja wczoraj miałam egzamin z prawa i prawa ochrony środowiska i myślałam, że zejdę jak miałam się tegu uczyć :-?

mo (d) nisia - Wto Cze 19, 2007 8:33 pm

Maveric napisał/a:
Wow! Gratuluję i podziwiam. Ja wczoraj miałam egzamin z prawa i prawa ochrony środowiska i myślałam, że zejdę jak miałam się tegu uczyć :-?


skąd ja to znam ;) nie raz myślałam, że padnę a się nie nauczę, ale jak widać jak ktoś chce ...;)

Maverick - Wto Cze 19, 2007 9:34 pm

Tylko zapewne moje to "lajcik" :D Konczyłaś prawo na łódzkim uniwerku??
mo (d) nisia - Sro Cze 20, 2007 7:53 am

tak kończyłam prawo na UŁ :)
Maverick - Sro Cze 20, 2007 1:33 pm

A miałaś może "przyjemność" poznać dr Korzeniowskiego?- jest właśnie od prawa ochrony środowiska. I u niego miałam w poniedziałek egzamin.
mietka - Sro Lip 11, 2007 1:07 pm

a ja od kilku lat jestem magistrem etnologii.. a raczej antropologiem społecznym ;d to chyba najdziwniejszy kierunek na uniwerku ;d
agunia84 - Pią Lip 13, 2007 2:40 pm

Ostatni rok studiów licencjackich Zarządzanie w SWSPiZ
słonko - Pią Lip 13, 2007 3:00 pm

mo (d) nisia napisał/a:
tak kończyłam prawo na UŁ :)


a kiedy kończyłaś? ja w zeszłym roku :D

Gabro - Czw Lip 19, 2007 10:41 am

Ja też skończyłam prawo na UŁ. W 2005 roku.
Magari - Czw Lip 19, 2007 3:03 pm

ja też juz po ......... 4 lata temu skończyłam ekonometrię na UŁ
tweety - Nie Lip 29, 2007 7:02 pm

Ja skonczylam studia (licencjat) z filologii angielskiej. Nie kontunuowalam bo z mezem wyjechalismy do Londka :)
dominiqsz - Pon Lip 30, 2007 2:27 pm

W czerwcu tego roku skonczyłam Finanse i bankowość na UŁ, a od 1 sierpnia zaczynam prace :)
ewig - Sro Sie 01, 2007 2:02 pm

Ja z tego wszystkiego zapomnialam sie pochwalic, ze zaraz po tym,jak sie dowiedzialam,ze bede mama zostalam mgr prawa ;)
mo (d) nisia - Sro Sie 01, 2007 3:32 pm

słonko napisał/a:
mo (d) nisia napisał/a:
tak kończyłam prawo na UŁ :)


a kiedy kończyłaś? ja w zeszłym roku :D


Słonko teoretycznie też powinnam skończyć w zeszłym roku, ale obroniłam się dopiero w marcu .... po tym jak roczek odpoczywałam od Mr P.

czy to możliwe że się znamy :D ?

Martysia - Sob Wrz 08, 2007 2:19 pm

ja ide na 3 rok italianistyki w krakowie na jagiellonce. najwazniejsze to lubic to co sie robi:) pzdr
juliazuk - Wto Wrz 11, 2007 11:16 am

mo (d) nisia napisał/a:
słonko napisał/a:
mo (d) nisia napisał/a:
tak kończyłam prawo na UŁ :)


a kiedy kończyłaś? ja w zeszłym roku :D


Słonko teoretycznie też powinnam skończyć w zeszłym roku, ale obroniłam się dopiero w marcu .... po tym jak roczek odpoczywałam od Mr P.

czy to możliwe że się znamy :D ?


Hej, ja też kończyłam prawo na UŁ (tylko wieczorowe). Broniłam się w październiku 2005 (bo w czerwcu mi się nie chciało, chociaż miałam absolutorium...).

A od grudnia 2005 pracuję w W-wie, trochę obok zawodu, bo nie mam ochoty na aplikację...

podrozniczka - Pią Paź 05, 2007 10:20 pm

A ja konczylam filologie angielska w Lodzi a teraz robie BA in Modern Languages w Anglii.Jeszcze 2 lata :smile:
ir - Sob Paź 06, 2007 12:18 pm

a ja skonczylam Stosunki Miedzynarodowe w SWSPiZ. Bronilam sie w lipcu ale dyplom odebralam wlasnie dzis rano :-) )
magda26 - Pon Paź 08, 2007 8:59 pm

A ja dopiero zaczynam : pierwszy rok zarządzania w SWSPiZ.
Wcześniej byłam na UŁ, na pedagogice specjalnej - ukończone 4 lata.

fastyna - Pon Paź 08, 2007 9:36 pm

ja też zaczęłam teraz naukę na SWSPiZ, tylko ze na filologii angielskiej uzupełniającej, licencjat robiłam w Piotrkowie Trybunalskim na Akademii ?więtokrzyskiej
aniesd - Czw Paź 25, 2007 10:23 pm
Temat postu: :D
Dzisiaj odebrałam dyplom mgr inż. Normalnie nie mogłam uwierzyć, że zapłaciłam stówkę PŁ za taką marną robotę.
No nic ważna jest tam świecąca 5 w środku ;) Normalnie aż taki powód do dumy, że nadal nie mogę znaleźć pracy ;)
Broniłam się we wrześniu - rada postanowiła zrobić dla mnie wyjątkowo termin, bo następnego dnia szłam na operację. Jacy to dobrzy ludzie byli...

SYLWECZKA - Pon Lis 05, 2007 11:29 pm

Jestem na V roku, studiuję na UŁ hmm i teraz zaczyna się problem, ale postaram się Wam to wytłumaczyć: jak zaczynałam studia miała to być Pedagogika Specjalna i specjalizacja z oligofrenopedagogiki, niestety komisja akredytacyjna stwierdziła, że kierunek istnieje nielegalnie :( i zmieniono jego nazwę, teraz jest to : Edukacja Specjalna i nie ma specjalizacji wcale :( Beznadzieja!!! Wydawało mi sie, że Uniwersytet to poważna uczelnia i coś takiego nie ma racji bytu, ale pomyliłam się tak samo jak 60 innych osób ode mnie z roku :(
Wygląda to niewesoło i oznacza, że wszyscy musimy wybrać sie na studia podyplomowe, żeby mieć odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu ;)

pscoolka - Czw Lut 14, 2008 3:29 pm

a ja ukonczyłam biotechnologie w 2005 roku na Politechnice Łódzkiej na IFE a teraz jestem w Holandii gdzie przedluzam sobie młodość na doktoracie:)
anna1984 - Pią Lut 15, 2008 5:54 pm

Ja też jeszcze studiuję. Teraz jestem na 5 roku medycyny. Po ślubie będę dojeżdżać (cały 6 rok jeszcze przede mną) z Pabianic, więc troszkę sobie skomplikuję, ale czego się nie robi jak się chce w końcu mieszkać z ukochanym mężem :)
ava - Pią Lut 15, 2008 10:25 pm

Ja obecnie także jeszcze studiuję, ale gdy bedę wychodzić za mąż we wrześniu 2009r. mam zamiar być już panią mgr :) A jestem obecnie na IV roku dziennej administracji na moim ukochanym wydziale WPiA UŁ !
gosc - Pią Lut 15, 2008 10:38 pm

ava a w jakiej katedrze i u kogo masz zamiar się bronić :?:
monika_zyga - Sob Lut 16, 2008 8:28 am

Ja tez studiuje, zaocznie. UŁ Finanse i Bankowość ;)
W tym roku bronie licencjata a za 2 lata mgr i wtedy tez slub wiec mysle ze obrona sie troche opozni, bo slub chcemy w czerwcu.

ava - Sob Lut 16, 2008 11:43 am

Sajonara6 napisał/a:
ava a w jakiej katedrze i u kogo masz zamiar się bronić :?:


Pracę bedę pisać w katedrze prawa administracyjnego (choć teraz żałuję, że nie wybrałam prawa pracy albo postępowania administracyjnego), a promotorem bedzie najprawdopodobniej prof. Stahl

gosc - Sob Lut 16, 2008 12:04 pm

Ja z Panią Prof. nie miaŁam przyjemności.

ja się początkowo miaŁam bronić w Katedrze prawa finansowego - z prawa bankowego a potem w Kat. Prawa Podatkowego - u prof. Dzwonkowskiego. W końcu zdecydowaŁam się na Katedrę Prawa Gospodarczego UE - u Pani Prof. Królikowskiej-Olczak. ?wietnie wspominam czasy 4 i 5 roku.
Ciesz się tym. Potem Ci będzie brakować :)

ava - Sob Lut 16, 2008 2:18 pm

Dobrze wiem, że bedzie mi brakować tych studiów, już teraz martwię się jak sobie z tym poradzę :( Oczywiscie były czasem gorsze momenty, ale ogólnie to jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru i ze śmiechem wspominam, że na początku strasznie wzbraniałam się przed pójściem na nie.
gosc - Sob Lut 16, 2008 2:26 pm

no ja muszę przyznać, że dopiero jak skończyŁam te studia to pożaŁowaŁam, że na nie poszŁam. Powinnam byŁa iść na prawo a nie na administrację. W czasie moich studiów można byŁo jeszcze, po ich ukońćzeniu oczywiście, zdawać na aplikację referendarską ale wycofano taką możliwość na rok przed końcem moich studiów. Poza tym nie byŁo też już możliwości uzupŁnienia tych studiów o przedmioty prawnicze i ukończenie także prawa. Generalnie te studia zamknęŁy mi parę dróg rozwoju zawodowego. Tego żaŁuję. Ale generalnie studia ciekawe a czas studiów byŁ dla mnie bardzo szczęśliwy.
ava - Nie Lut 17, 2008 1:33 pm

No ja też myslałam o rozpoczęciu studiów na prawie, tzn. żeby studiować jednocześnie administrację i prawo, ale ostatecznie się nie zdecydowałam, bałam się, ze nie udałoby mi się tego pogodzić. A jak będzie potem- czy bedę żałować, że mam takie kwalifikacje a nie inne- to ocenie dopiero po studiach, gdy spotkam się z twardą rzeczywistością- czyli gdy bedę szukać pracy :)
Debussy - Nie Lut 17, 2008 8:09 pm

Aktualnie -> właśnie przeszłam na czwarty semestr surdopedagogiki.
:)

KaMi1982 - Nie Lut 17, 2008 8:39 pm

Ja skończyłam w zeszłym roku Ochronę ?rodowiska na UŁ....
Straszna dumamnie rozpierała. Szkoda tylko, że pracy nie ma :cry:

kajki - Czw Mar 06, 2008 2:59 pm

ja jestem obecnie na 3 roku stosunkow miedzynarodowych na UŁ, jeszcze dwa lata przede mna a pozniej podyplomowe z PR
Dzesia - Nie Mar 16, 2008 2:39 pm

Ostatni rok (piąty) bibliotekoznawstwa na uniwerku. Jak dobrze, że już koniec ;)
szaraczarownica - Nie Mar 16, 2008 3:15 pm

Matematyka PŁ, 5 rok
I dołączam sie do przedmówczyni (przedpisaczki? ;) ) - dobrze, że niedługo koniec.... chociaz kto wie, bo czasu nie ma bo praca zabiera więcej niż 40 godzin w tygodniu, a motywacji do napisania pracy magisterskiej brak :/

Dzesia - Nie Mar 16, 2008 3:24 pm

Przedpisaczka dobrze brzmi :) Jestem ostatnim rocznikiem studiów jednolitych, poza tym przez dwa lata nie mieliśmy akredytacji i teraz w Katedrze jest pierwszy, czwarty i piąty rok, więc życie studenckie się nie kręci. Ja już mam dosyć powoli, pracuję i nie mam czasami czasu ani ochoty pisać mgr, a trza to zrobić ;) Na dodatek moja wspaniała promotorka wylądowała w szpitalu i nie wiem, co teraz będzie z jej seminarzystami. Z drugiej strony chętnie bym sobie jeszcze jakieś kursiki doszkalające zrobiła ;)
elka85 - Sro Mar 19, 2008 3:12 pm

Aktualnie jestem na IV roku prawa na UŁ, mam nadzieję, że w dniu ślubu będę już panią mgr:)No ale to się jeszcze okaże :P
MalaJu - Pią Kwi 04, 2008 8:12 am

witam :)
moja historia uczelniana - mgr stosunków miedzynarodowych (co to znaczy w ogóle???) na UŁ, studia podyplomowe z metosyki i dydaktyki języka ang, obecnie lektor i właściciel szkoły językowej :)

fewka - Nie Kwi 20, 2008 2:04 pm

V rok filologi słowiańskiej..Kierunek: bułgarystyka, specjalność: literaturoznawstwo......
marta_s3 - Nie Kwi 20, 2008 7:09 pm

Ja licencjat mam z ped opiekuńczo - wychowawczej z promocja zdrowia, a teraz jestem na drugim i ostatnim roku uzupełniających magisterskich z resocjalizacji.
justinaa - Nie Kwi 20, 2008 9:01 pm

absolwentka filologi germańskiej (obrona pracy magisterskiej lipiec 2007) literaturoznawstwo także :)
monika24 - Pon Kwi 21, 2008 2:35 pm

ja skończyłam studia licencjackie z pielęgniarstwa a teraz jestem na pierwszym roku magisterskich uzupełniających na tym samym kierunku
witaminkam - Sro Kwi 23, 2008 4:42 am

ojj a ja na politechnice już 4 rok także już niedługo...branża...włókiennictwo
Klaudynka - Nie Kwi 27, 2008 11:24 pm
Temat postu: :)
A ja biologia (biofizyka) UŁ - 4 rok :) Więc jeszcze troszkę mi pozostało... ale tak ogólnie to lubię swoje studia :)

Pozdrawiam serdecznie,
Klaudia

Tissaia - Nie Kwi 27, 2008 11:35 pm

4 rok filologii słowiańskiej - w momencie ślubu powinnam być w okolicach obrony :)
fewka - Pon Kwi 28, 2008 1:21 pm

To pieknie, koleżanka ze slawistyki...
A jaki jezyk ?? ????? Może bułgarski jak ja!!!! :)

Tissaia - Pon Kwi 28, 2008 1:27 pm

Srpski (a drugi słoweński), niestety bułgarskiego się nie uczę. Bardzo ładny podpis ;)
Tajgete - Pon Kwi 28, 2008 1:30 pm

Z każdej strony otaczaja mnie slawistki.... :smile:

Ja mam całkiem świeżutki dyplom z grafiki kompuerowej z wydziału informatycznego PŁ, ale tak naprawdę jako grafik nigdy nie pracowałam. Już po wybraniu specjalności zaczęło mnie kręcić programowanie i tak jakoś nadal kręci :)

Klaudynka - Pon Kwi 28, 2008 3:14 pm
Temat postu: :0)
Tajgete-podziwiam kobietę informatyczkę :) Dla mnie jest to duży wyczyn-bo mnie komputery nie lubią :razz:
Dobrze że mam narzeczonego informatyka-bo inaczej byłoby kiepsko :mrgreen:

Pozdrawiam,
Klaudia

Trismegista - Czw Maj 08, 2008 9:33 pm

AWF wroclaw:D:D
kierunek fizjoterapia:)
w jednym roku bedzie obrona i slub:)

ewelinka1977 - Pon Cze 16, 2008 8:55 am

no...ja w tym roku kończę. już tuż tuż obrona
truskawka_ja - Pon Cze 16, 2008 9:00 am

Niby już po studiach, a jednak nie do końca... 8)
marta_s3 - Pon Cze 16, 2008 5:37 pm

Ja też kończę w tym roku. Jeszcze obrona i będzie po wszystkim.
niesia2708 - Wto Cze 17, 2008 10:47 pm

Ja właśnie kończę 3 rok Ekonomii na UŁ.Biorąc ślub mam nadzieję być już panią mgr. bo ślub mamy zaplanowany na sierpień 2010
evelinka - Sro Cze 18, 2008 12:54 pm

Ja też się dopisuję.
Kończę właśnie 3 rok informatyki na PŁ. W sumie ostatni egzamin przede mną i będę mogła powiedzieć, że jestem już na 4 roku 8)

Niebieskooka - Pon Cze 30, 2008 5:38 pm

A ja własnie wróciłam z obrony:) obroniłam się na 5:) skończyłam dziś administrację na Uniwersytecie Łódzkim:)
ach cóż za cudowny dzień:)

niesia2708 - Pon Cze 30, 2008 5:44 pm

Gratuluje :999
Niebieskooka - Pon Cze 30, 2008 10:44 pm

niesia 2708..........dziekuje kochanie! to jest cudowne uczucie :D
MalaJu - Pon Cze 30, 2008 11:05 pm

gratuluję, Niebieskooka!!!! :bukiet:
sistermonn - Wto Lip 01, 2008 7:40 am

Gratuluje Niebieskooka :) :winko: Sama w zeszłym roku kończyłam ten wydział... ehh. jakie piękne to były czasy :)
Niebieskooka - Wto Lip 01, 2008 8:55 am

:mrgreen: oj tak :drinkuje: straszna frajda tak się obronić :jumpingmrgreen: jeszcze oblewanie przede mną :party:

dziękuje wam :)

Malwina_łódź - Czw Lip 03, 2008 9:08 am

Skończyłam (prawie) drugi rok Pedagogiki społecznej na UŁ :D Został mi jeden egzamin :/
doni_iza - Czw Lip 03, 2008 9:12 am

A ja już dwa lata po studiach ehhh leci ten czas jak nie wiem :smile:
cosola - Czw Lip 03, 2008 11:04 am

Ja już jestem po studiach :) zgodnie z planem jestem magistrem biologii spec. biochemia 8)
karola8207 - Czw Lip 03, 2008 11:49 am

cosola napisał/a:
Ja już jestem po studiach :) zgodnie z planem jestem magistrem biologii spec. biochemia 8)


hehe, jaki ten świat mały, mgr biologii spec. biologia doświadczalna ( czytać mikrobiologii :P )

obronione 27 czerwca :D

SYLWECZKA - Czw Lip 03, 2008 11:47 pm

Ja już też jestem po studiach :D :party: Właśnie dziś się obroniłam :jumpingmrgreen:
ava - Pią Lip 04, 2008 1:58 pm

Serdeczne gratulacje Sylweczko :)
mala_mk - Pią Lip 04, 2008 2:11 pm

Gratulacje dla Niebieskookiej i Sylweczki :)
Ja już od 3 lat mgr rachunkowości .. jej, jak ten czas leci.

agunia84 - Pią Lip 04, 2008 2:33 pm

Sylweczko gratuluje :)

Ja studia I stopnia, kończę za 11 dni.

SYLWECZKA - Pią Lip 04, 2008 9:55 pm

dziękuje za wszystkie gratulki :D
Malwina_łódź - Sob Lip 05, 2008 9:49 am

Ja już chciałabym być po studiach... :-?
karola8207 - Sob Lip 05, 2008 10:23 pm

Gratki, gratki tez sie przyłączam :D
ava - Wto Lip 08, 2008 12:11 pm

Niebieskooka napisał/a:
obroniłam się na 5:) skończyłam dziś administrację na Uniwersytecie Łódzkim:)


Gratuluję :bukiet:
W której katedrze pisałaś pracę i kto był Twoim promotorem? No i na jaki temat pisałaś? Pytam, bo studiuję to samo w tym samym miejscu :)

Klaudynka - Wto Lip 08, 2008 12:54 pm

Serdeczne gratulacje :D
Yoanna - Wto Lip 08, 2008 6:05 pm

Jutro mam obrone pracy mgr :!: Stresik mnie juz dopadł...Ostatnie godziny z życia studenta hahah
Niebieskooka - Wto Lip 08, 2008 8:13 pm

ava dziekuję :razz: i dziękuje wszystkim laseczkom :lol:
ja pisałam pracę no i broniłam się oczywiście w zakładzie sądownictwa administracyjnego:) polecam 8)
moim promotorem był prof. nadzw.dr hab. J.P.Tarno


Yoanna nic się nie bój :wink: będzie dobrze, bo przecież musi być 8)
powodzenia :super:

Yoanna - Sro Lip 09, 2008 3:57 pm

Dziękuję Niebieskooka
Juz po wszystkim.. Obroniłam sie na 4+ i nie byłam z tego zadowolona...no ale już nic nie zmienie i pogodziłam się z oceną...

Dorotka847 - Sro Lip 09, 2008 5:39 pm

Gratuluje Yoanna :smile:
Ja mam tyt. licencjata a do mgr jeszcze rok został :wink:

Niebieskooka - Sro Lip 09, 2008 9:58 pm

Yoanna Gratulacje :kwiat: a 4+ to na prawde bardzo dobra ocena :P wiadomo, lekki niedosyt się czuje, że niewiele zabrakło do 5 ale na prawde nie masz powodów do niezadowolenia PANI MAGISTER :mrgreen:
agunia84 - Sro Lip 09, 2008 10:03 pm

Gratuluje dziewczyny :)
Yoanna 4+ to naprawdę dobra ocena :)

edys_lu - Sro Lip 09, 2008 10:40 pm

Gratuluje Wam dziewczyny :bukiet:

A od dzis to i ja moge sie pochwalic ze ukonczylam studia z ocena celujacy i od dzis jestem Pania mgr-inz.

Wszyscy sie ciesza a mnie jakos tak smutno ze to juz koniec :?

agunia84 - Czw Lip 10, 2008 9:41 am

Edys_lu serdecznie gratuluje.
Niebieskooka - Czw Lip 10, 2008 9:44 am

zawsze możesz się doktoryzować jeśli Ci smutno :wink: no i gratuluję tego celującego, swoją drogą gdzie studiowałaś? bo u nas na uniwerku nie stawiają celujących...
Przynajmniej tak nam wykładowcy mówili....

edys_lu - Czw Lip 10, 2008 11:01 am

Dziekuje za wszystkie gratulacje.

Studiowalam (bo to juz czas przeszły :roll: ) na Politechnice. Na zajeciach u nas tez nie stawiali celujacych ale na dyplomie przy odpowiedniej sredniej mozna dostac celujacy. Sama nie bardzo to rozumiem ale ciesze sie ze udalo si eto osiagnac :razz:

Yoanna - Czw Lip 10, 2008 11:52 am

Nie do wiary :!:

Wczoraj po południu zadzwonił mój promotor i okazało się, że komisja pomyliła się przy obliczaniu mojej średniej :!: Po konsultacji przy regulaminie zamienili mi ocenę
4+ na 5

Jestem przeszczęśliwa :razz:

SYLWECZKA - Czw Lip 10, 2008 1:56 pm

Gatuluję wszystkim świeżo upieczonym paniom magister :D

Yoanna cieszę się razem z Tobą, bo teraz możesz byś w pełni usatysfakcjonowana :)
edys_lu Twoja ocena na dyplomie jest powalająca!Fajnie że na koniec Was rozpieszczają ocenami za tą ciężką pracę podczas studiów! 8)

Yoanna - Czw Lip 10, 2008 9:24 pm

;) Dziękuję Ci bardzo Sylweczka
555 - Sob Lip 12, 2008 12:00 pm

u mnie na studiach nawet normalnie stawiali celujace, ale w bardzo rzadkich wypadkach.. wiem stad, ze sama mam kilka w indeksie i, oczywiscie, celujacy na dyplomie..
Niebieskooka - Sob Lip 12, 2008 1:42 pm

u nas przez całe pięć lat sie nie zdarzyło, żeby ktoś kiedyś dostał celujący... poprostu nie stawiali...
A na dyplomie to już w ogóle.... u nas ocena z dyplomu to średnia ocen z 5 lat, plus ocena z obrony plus ocena z recenzji pracy, czyli zeby mieć celujący na dyplomie to by trzeba bylo miec średnią 6,00 plus obrona na 6 plus recenzja na 6.... co było nierealne skoro nie stawiali nigdy 6... :roll:

edys_lu - Sob Lip 12, 2008 3:36 pm

U nas tez ocena z obrony to srednia wazona ocen ze studiow, z pracy i z obrony, chyba tak na kazdej uczelni jest :roll:
A celujacy stawiaja od sredniej 4,85 do 5,00 bo 6 u nas nie stawiaja nigdy

agunia84 - Wto Lip 15, 2008 3:04 pm

Ja już od dzisiaj jestem po studiach I stopnia, z obrony dostałam 5. Ciesze się bardzo z tej piony :)
Yoanna - Wto Lip 15, 2008 4:42 pm

:lol: Gratulacje agunia84
ava - Wto Lip 15, 2008 4:58 pm

Serdeczne gratulacje Aguniu :bukiet:
agunia84 - Wto Lip 15, 2008 9:06 pm

Dziękuję :) Mam nadzieję ,że za dwa lata też będzie taka ocena ;)
marta_s3 - Czw Lip 17, 2008 4:36 pm

Ja od 15 lipca jestem już po studiach i mam tytuł magistra :)
anula86 - Pią Kwi 10, 2009 11:49 pm

Srudiuje pedagogike wieku dzieciecego na Wnow na UŁ.
Pepsi - Nie Kwi 12, 2009 11:31 am

Ja na SWSPiZ jestem na zarządzaniu, na razie pisze prace licencjacką i mam nadzieje obronić się w lipcu. No ale zobaczymy. Jeszcze dużo pracy przede mną. Kończę 2 rozdział. A do końca maja ma być wszystko dopięte na ostatni guzik i oddane do dziekanatu. Mam 2 tygodnie urlopu na początku maja i chyba spędzę go nad laptopem zawalona książkami.
Trzymajcie kciuki 8)

bastia - Sro Kwi 15, 2009 2:15 pm

Pepsi trzymam kciuki :)

Ja nigdy nie myslalam o studiach ale spróbowałam i udało się najpierw zrobiłam inżyniera, potem magistra :) . Nawet kilka lat pracowalam w zawodzie co naprawde lubilam.

Niestety brak jakichkolwiek warunków lokalowo-mieszkaniowych zmusil mnie i mojego swieżo upieczoengo mezulka do wyjazdu z kraju.
I niestety nie pracuje w zawodzie ...dyplomy są, satysfakcja jest, świetne lata we wspomnieniach i niestety na tym sie kończy..

Ale walczcie o studia i tytuly :) chociażby dla podniesienia wlasnej wartosci :)

kakonka - Sro Kwi 15, 2009 6:52 pm

:) teraz jestem na studiach II stopnia. na WSP na I roku... popisuje sobie prace magisterska... i jak narazie hmm.. idzie w sumie calkiem niezle pierwszy rodział juz mam :)
misiao1983 - Pią Lip 03, 2009 4:38 pm

Skończyłam administrację na Uniwersytecie Łódzkim.
Audiolka - Pią Lip 03, 2009 5:02 pm

Ja od października zaczynaM pedagogikę opiekuńczo wychowawczą na SWIPiZ
Debussy - Pią Lip 03, 2009 10:58 pm

Ja skończyłam studia pierwszego stopnia : pedagogika specjalna - surdopedagogika
Natomiast na uzupełniające magisterskie wybieram się na Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Najprawdopodobniej będzie to oligofrenopedagogika. :)

Yoanna - Sob Lip 04, 2009 12:32 pm

Audiolka napisał/a:
Ja od października zaczynaM pedagogikę opiekuńczo wychowawczą na SWIPiZ


A ja skończyłam ten kierunek na dawnym WSHE w zeszłym roku broniąc się piątkowo na Pancię Magisterkę :wink: tak nazywa mnie mój szanowny brat heh :lol:

ava - Sob Lip 04, 2009 2:28 pm

misiao1983 napisał/a:
Skończyłam administrację na Uniwersytecie Łódzkim.

To tak jak ja, od przeszło tygodnia jestem magistrem :smile:

słonko - Sob Lip 04, 2009 8:37 pm

Ja zamierzam od semestru letniego albo za rok od zimowego iść na podyplomówkę - prawo podatkowe prawdopodobnie, albo finanse/rachunkowość coś w tonie kasowym w każdym razie :razz:
Audiolka - Czw Lip 09, 2009 4:26 pm

Yoanna napisał/a:
A ja skończyłam ten kierunek na dawnym WSHE w zeszłym roku broniąc się piątkowo na Pancię Magisterkę

czyli będę mogła się uśmiechnąć po jakieś prace zaliczeniowe :hyhy:

Klaudynka - Czw Lip 09, 2009 4:33 pm

Ukończyłam studia II stopnia-biofizykę na UŁ.
skrzypaczka - Czw Lip 09, 2009 6:15 pm

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, wydział Instrumentalny, specjalność: skrzypce :twisted: ....licencjat :smile: i kontynuacja na magisterskich :D
darling - Pon Lip 20, 2009 3:42 pm

Ja jestem panią mgr finansów i bankowości na UŁ, specjalność ubezpieczenia :)
BUŹKA - Czw Sie 13, 2009 5:40 am

Hej !! !

Ja już edukację mam też za sobą. Jestem mgr.Finanse w biznesie.
Ciężko było .Pozdrawiam !! !

gabi1986 - Czw Sie 13, 2009 9:41 pm

A ja mam przed sobą ostatni rok nauki na Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej ;)
emi2210 - Wto Sie 18, 2009 7:49 pm

Administracja na UŁ :) ostatni rok USM :) aż żal odchodzić
madzik_86 - Sro Wrz 23, 2009 4:08 pm

ja studiuję chemię na UŁ :) teraz będzie 3 rok
Agguniaa - Czw Paź 22, 2009 7:52 pm

Już po... ale i przed kolejnymi:D

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, magister historii..czytaj się nauczyciel i dokumentalista konserwator..

_karolka_ - Czw Paź 22, 2009 10:10 pm

Witam Witam !
A ja jestem na II roku Pedagogiki (licencjat) na kierunku - Edukacja wczesnoszkolna i nauczanie przedszkolne takie dwa w jednym :-) Studiuje w AHE o której dużo się teraz słyszy :-(

madzik_86 - Czw Paź 22, 2009 10:25 pm

_karolka_, dużo się słyszy i niestety niezbyt dobre rzeczy ale nie smuć się :) napewno wszystko się wyjaśni :) może się przeniesiesz na inną uczelnie? a może na pedagogice nie znajdą tyle uchybień i nie zamkną twojego kierunku :) bądź dobrej myśli :)
_karolka_ - Czw Paź 22, 2009 10:29 pm

Chciałabym już dokończyć licencjata w AHE. Podobno komisja sprawdziła pedagogikę i nie znaleźli tam nic takiego co mogłoby spowodować zamknięcie kierunku :-)
Audiolka - Czw Paź 22, 2009 10:41 pm

wiem ze jedną grupę II pedagogiki przenieśli do mojej szkoły bo tez tam problemy były jakieś.
_karolka_ - Pią Paź 23, 2009 12:37 pm

Audiolka napisał/a:
wiem ze jedną grupę II pedagogiki przenieśli do mojej szkoły bo tez tam problemy były jakieś.

Nie możliwe. to może nie z AHE. Bo u mnie nikt nie odszedł a były tylko dwie grupy. No chyba że zaoczne

Weira - Sro Lis 04, 2009 2:11 pm

Już po technikach dentystycznych - licencjat, oraz po magisterskim zdrowiu publicznym. Indeks oddany, natomiast piszę jeszcze pracę mgr, także obrona w pierwszym kwartale 2010r :)
Aha, interesuje mnie informatyka, i zapisałam się, ale już nie na studia a zaocznie w Cosinusie :)

Magdzik - Pon Wrz 27, 2010 4:49 pm

Ja teraz będę na 3 roku Pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową :)
sloneczkoo - Pon Wrz 27, 2010 4:58 pm

3 rok zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim ;)
Pepsi - Pon Wrz 27, 2010 5:38 pm

Ja skusiłam się na studia przez internet na Polskiej Akademii Otwartej. Jestem na drugim roku zarządzania i w czerwcu mam zamiar obronić mgr. Tylko jeszcze żeby chciało mi się wziąć za pisanie to byłoby super :)
espina - Nie Paź 03, 2010 10:01 pm

właśnie sobie uświadomiłam, że ponad 5 lat temu skończyłam studia :?
kiedy to było??? jaka ja stara jestem....
w międzyczasie trafiły się podyplomowe i mam nadzieję, że już więcej nie wpadnę na pomysł studiowania :razz:

szaraczarownica - Pon Paź 04, 2010 10:23 am

U mnie mały update: mgr matematyki jestem juz prawie 2 lata, a w piątek odebrałam dyplom ukończenia studiów podyplomowych :)
ewex - Pon Paź 04, 2010 4:57 pm

Magdzik napisał/a:
Pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową

Mam licencjat z tego kierunku.
Za jakiś czas planuję mgr również z pedagogiki ale wybiorę inna specjalizację.

Pusiak - Pon Paź 04, 2010 5:09 pm

espina napisał/a:
właśnie sobie uświadomiłam, że ponad 5 lat temu skończyłam studia
kiedy to było??? jaka ja stara jestem....


Ja też :) I wcale nie jesteśmy stare :)
Chwilowo zastanawiam się nad podyplomowymi, ale z uwagi na plany rodzinne na razie odpuszczam, a jeśli mi się jeszcze potem będzie chciało, to pomyślę :)

Verenica - Wto Paź 12, 2010 8:46 am

Ja od 6 lat jestem dumną panią magister filologi polskiej i dziennikarstwa
Licencjat w owianej złej sławie WSHE w Łodzi
Magisterka na Uniwerku we Wrocławiu.
"Oczywiście" moja praca w żadnym stopniu nie jest związana z kierunkiem studiów :zly: .

niesia2708 - Wto Paź 12, 2010 9:03 am

Na szczęście już po :) Skończyłam UŁ, kierunek Ekonomia :roll: Studia praktycznie do niczego mi nie potrzebne jeśli chodzi o praktykę, ale papierek jest :wink:
aga-pce - Pią Paź 15, 2010 8:24 pm

Ekonometrii jeszcze tu nie znalazłam więc kłania się absolwentka informatyki i ekonometrii UŁ :)
gosista - Sob Paź 16, 2010 5:09 pm

A moja obecna edukacja zbliża się powoli do końca i mam nadzieję że jeszcze przed ślubem dostanę papierek mgr inż. :) A studiuję Zarządzanie i Marketing na PŁ ze specjalizacjami Inżynieria biomedyczna i Zarządzanie i organizacja produkcji. A od przyszłego roku może logistyka, bo jakoś po 5 latach czuję niedosyt studiowania :wink:
Hmm a co powiecie na wiecznego studenta?? :smile:

Klaudynka - Sob Paź 16, 2010 9:08 pm

Obecnie kontynuuję studia III stopnia w zakładzie biofizyki na UŁ.
Michasia - Sro Paź 20, 2010 1:42 pm

Ja skończyłam 4 lata temu studia, ale nadal kontynuuje naukę. Czasami mam dość,to juz ostatni rok i obiecałam sobie że na żadne studia już nigdy nie pójdę :D
beatrise - Czw Paź 21, 2010 8:05 pm

1 lipca b.r. się obroniłam i jestem teraz Panią Magister Matematyki, a skończyłam studia na PŁ na Matematyce Stosowanej. Widzę, że nie jestem tu jedyną matematyczką :D
Jak na razie mam dosyć studiowania i nie planuję w najbliższej przyszłości zaczynać kolejnego kierunku. Skupiam się raczej na zdobywaniu doświadczenia zawodowego i szkoleniu języków :-)

Bian - Pią Paź 22, 2010 10:06 am

Z czystym sumieniem mogę już napisać, że w końcu zakończyłam studia i przynajmniej na ten moment nie planuję kolejnych :P A zatem licencjat: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, magister: filologia polska (spec. reklama, promocja i reprezentacja firmy). Wszystko na niechlubnym AHE (dawniej WSHE), ale jakoś nie narzekam.
promyczek_mm - Pią Paź 22, 2010 10:36 am

Już po studiach:) w zeszły piątek zakończone egzaminem magisterskim :) kierunek prawo na UŁ.
Misiak87 - Pią Paź 22, 2010 3:36 pm

Pedagogika: animacja- teraz piąty rok...
Pracować w zawodzie będę tyko częściowo, ale tak jak napisała wyżej niesia:
niesia2708 napisał/a:
papierek jest ;)

mimeczka - Pią Paź 22, 2010 3:51 pm

Magister administracji po UŁ i o dziwo nawet można powiedzieć, że pracuję w zawodzie :wink: Studiowałam jeszcze przez pół roku europeistykę, ale jak poszłam do pracy do odpuściłam.
ola88 - Pią Paź 22, 2010 5:34 pm

Studiuję na 4 roku na Politechnice Łódzkiej. Kierunek Edukacja Techniczno - Informatyczna. A specjalizację mam : BHP. Planowo luty - marzec 2011 - zakończenie studiów. ( Studia inżynierskie 3,5 roku ).

A temat pracy: Procedury i dobór środków chroniących przed hałasem i drganiami :)

madzik_86 - Sob Paź 23, 2010 1:37 am

ja skończyłam chemię, ale studiuję dalej, kierunek: chemia i nanotechnologia nowoczesnych materiałów
kariczeq - Nie Paź 24, 2010 5:49 pm

Magister inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji na PŁ specjalność: Zarządzanie Jakością, skończone półtora roku temu, w ostatnim czasie zrobiony jeszcze technik logistyki ;) , o podyplomowych może pomyślę później.....
PositiveAga - Pon Paź 25, 2010 9:21 am

rok temu skończyłam studia licencjackie Pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową ... i niestety pracy w moim kierunku znaleźć nie mogę, wszędzie wymagają magistra
Elwirka1 - Pon Paź 25, 2010 9:26 am

A ja skończyłam studia magisterskie 5 lat temu na PŁ - Zarządzanie i Marketing, studia podyplomowe na AGH z Rachunkowości Zarządczej, studia podyplomowe na SGH z IFRS'ów a obecnie rozpoczynam przygodę z międzynarodowym certyfikatem CIMA :) i zawsze mówię, że to już koniec nauki :)
ola88 - Pią Gru 17, 2010 11:01 pm


tulipan87 - Sob Gru 18, 2010 1:46 pm

Ja rok temu skończyłam zaocznie Finanse i Rachunkowość, niestety tylko licencjat :? na mgr zabrakło siły....to był trudny czas w moim życiu :( Ale zawsze sobie powtarzam, że i mgr kiedyś zrobię :)
marciami - Pon Gru 20, 2010 4:04 pm

ja w czerwcu chcę się bronić, magisterskie, ped. w zakresie edukacji dorosłych ;)
Malena - Pon Gru 20, 2010 4:10 pm

Elwirka1 napisał/a:
obecnie rozpoczynam przygodę z międzynarodowym certyfikatem CIMA


Mój Ł własnie chyba w przyszłym roku zacznie z nimi przygodę:)

Ja w maju 2009 obroniłam się jako mgr filologii polskiej na UŁ:)

Brinka - Pon Gru 20, 2010 6:35 pm

Ja się obroniłam już dawno, czuję się jak dinozaur, w listopadzie 2006 roku - mgr stosunków międzynarodowych, specjalizacja amerykanistyka i mass media, UŁ, WSMiP
paulinkaaMU - Pon Gru 20, 2010 10:23 pm

od czerwca mgr administracji na WPAiE na UWr, no i niedoszły licencjat z ekonomii na tymże Wydziale (odpadłam mając zaliczone 3 semestry, głównie dlatego, że były to studia dzienne, a tu obrona, praca... :zalamany: ) - w planach - finanse, może rachunkowość, ale już raczej jako podyplomówka niż drugi fakultet.
Rzenka_86 - Pon Gru 20, 2010 11:58 pm

Już po studiach- pedagogicznych. Specjalnośc- resocjalizacja, profilaktyka uzależnień. Zawsze chciałam pracowac z dziecmi i młodzieżą, myślę teraz o jakichś studiach podyplomowych- terapia pedagogiczna, terapia zajęciowa czy coś podobnego. Ogólnie moim marzeniem jest uczenie j. niemieckiego, niestety trochę zaniedbałam to na własne życzenie i teraz trudny orzech do zgryzienia- rozpoczynac kolejne studia?
paulii - Nie Sty 16, 2011 9:38 am

Brinka napisał/a:
mgr stosunków międzynarodowych, specjalizacja amerykanistyka i mass media, UŁ, WSMiP
Brinka po jednym wydziale jesteśmy:))) Tyle, że ja z mgr z international gender studies -beznadziejna specjalizacja!
tomcia - Nie Sty 16, 2011 10:25 am

paulli, czemu beznadziejna? Czy dobrze kojarzę, ze to ma wiele wspólnego z szeroko pojetym feminizmem? Na socjologii, zdaje się, zajmują się tez podobną tematyką. Mnie tam to interesuje 8)

Ja jestem mgr ekologii i iochrony wód (UŁ) i inż technologii ochrony środowiska (PŁ)-taką sobie odwrotną kolejność wybrałam...

Póki co, pracuję w zawodzie :D

MalaJu - Nie Sty 16, 2011 3:05 pm

paulii napisał/a:
mgr z international gender studies
u, to pewnie wpadłaś namoja koleżankę Aleksandrę R, ktora robi/ła tam doktorat.
Brinka - Nie Sty 16, 2011 7:16 pm

paulii napisał/a:
Tyle, że ja z mgr z international gender studies -beznadziejna specjalizacja!

Ja na te studia poszłam z zamiarem specjalizacji niemcoznastwo, tylko mi to na 3 roku wycofali i potem to już wybierałam coś w miarę przyjemnego i ze swojej specjalizacji jestem bardzo zadowolona.

paulii - Pon Sty 17, 2011 12:42 pm


MalaJu - Pon Sty 17, 2011 12:48 pm


paulii - Pon Sty 17, 2011 12:59 pm


Brinka - Czw Sty 20, 2011 10:18 pm


tomcia - Nie Sty 23, 2011 12:00 pm


kinix21 - Nie Sty 23, 2011 1:24 pm

wciąż na 1 roku, tym razem administracji :D wcześniej byłam 2 lata na prawie, ale wynudziłam się jak mops, więc przyszedł czas na zmiany :-) a od września planuję zapisać sie jeszcze do studium kosmetycznego, bo myślę o założeniu własnej firmy.
paulinkaaMU - Nie Sty 23, 2011 1:35 pm

kinix21 napisał/a:
wciąż na 1 roku, tym razem administracji :D wcześniej byłam 2 lata na prawie, ale wynudziłam się jak mops, więc przyszedł czas na zmiany :-)


kinix21, powiem Ci, że jak już byłaś na prawie, to na administracji czeka Cię w 90% to samo :roll: Plus jest taki, że jeśli już masz za sobą 2 lata prawa, to na pewno sporo przedmiotów Ci przepiszą, ale jakiś wielkich różnic nie ma, przeważnie to, co było jeden semestr na prawie na administracji trwa 2 semestry lub na odwrót :wink:
Ja przemęczyłam się 5 lat i już na 3 roku, wiedziałam, że w zawodzie nigdy pracować nie będę :wink: ale coś niecoś z tych studiów wyniosłam - moje ulubione prawo pracy i prawo bankowe, no i może jeszcze rachunkowość (co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałam nie te studia :wink: )

paulii - Nie Sty 23, 2011 3:44 pm


Hellen - Wto Sty 25, 2011 1:46 pm

Brinka ty się czujesz jak dinozaur? Ja obroniłam mgr z filologii angielskiej (Uniwersytet Wrocławski) w 2003 czyli 8lat temu! Jednocześnie w tym samym roku zrobiłam podyplomowe z tłumaczeń też we Wrocławiu.
M4rcysi4 - Pon Mar 14, 2011 12:41 am

Obecnie VI semestr Inżynierii Środowiska na PŁ- zdecydowanie mój kierunek.
olivka_ja - Pon Mar 14, 2011 9:55 am

ostatni semestr pedagogiki społecznej- dzięki studiowaniu (a dokładniej dzięki odbytym praktykom) przekonałam się że nie chce pracować w zawodzie :razz:
kokarda87 - Czw Kwi 07, 2011 8:55 am

4 rok FiR
Agu24 - Czw Kwi 07, 2011 11:51 am

Licencjat z resocjalizacji i mgr z pedagogiki społecznej :) Pracuję w resocjalizacji, ale studia na ped. społ. na UŁ wspominam średnio :?
kaniaa - Czw Kwi 07, 2011 11:54 am

1 rok USM FiR
kokarda87, jesteś na dziennych?

anula86 - Nie Kwi 10, 2011 11:20 pm

1 rok 2 stopnia studia stacjonarne pedagogika na UŁ
ola88 - Sro Maj 11, 2011 7:57 pm

Studiował ktoś z Was zarządzanie na OiZecie na PŁ, mgr? Inżynierskie robiłam z innego kierunku, więc tu moja obawa, czy trzeba mieć dużą wiedzę z zarządzania już przed studiowaniem?
malinka1984 - Sro Maj 11, 2011 8:10 pm

Zakończone: magister zarządzanie i marketing UŁ, licencjat ekonomia- Akademia Świętokrzyska
ewa.krzys - Czw Maj 12, 2011 3:32 pm

W trakcie: zarządzanie, przedsiębiorczość i zarządzanie rozwojem firmy, UŁ, licencjat :) potem chciałam dostać się do Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych we Wrocławiu na zarządzanie kryzysowe, ale obawiam się, że będzie to niemożliwe ...
justinaa - Czw Maj 12, 2011 8:10 pm

ola88 napisał/a:
Studiował ktoś z Was zarządzanie na OiZecie na PŁ, mgr


mój mąż studiował, a skończył inżynierskie też na innym kierunku, w ogóle nie związanym z zarządzaniem i to nie stanowiło problemu, natomiast to, co jemu przeszkadzało, że fakt, że musiał na blachę wkuć mikro i makroekonomię
więcej Ci niestety nie napiszę, bo zrezygnował ze studiów po pierwszym semestrze (ze wg na chroniczny brak czasu)

aurinko - Sob Maj 21, 2011 2:14 pm

Licencjat z Informatyki, a w tym roku obrona licencjatu z zarządzania. ;) Nie mam sily na mgr, więc zobaczymy co dalej.
madziula13893 - Pią Maj 27, 2011 2:31 pm

Początek lipca obrona pracy licencjackiej na kierunku SM, a później może mgr na administracji na UŁ bo to już mi się znudziło..:)
AgaNika - Sro Cze 15, 2011 9:11 pm

Hellen napisał/a:
Brinka ty się czujesz jak dinozaur? Ja obroniłam mgr z filologii angielskiej (Uniwersytet Wrocławski) w 2003 czyli 8lat temu! Jednocześnie w tym samym roku zrobiłam podyplomowe z tłumaczeń też we Wrocławiu.

To ja się dołączę do dziewczyn - w 2005 obroniłam pracę mgr z geografii na UŁ - specjalizacja geoekologia i monitoring środowiska :)

niem - Pon Sie 29, 2011 11:46 pm


momo - Wto Sie 30, 2011 1:28 pm

Zakończone: magister pedagogiki na UŁ
wiolancia - Wto Sie 30, 2011 2:05 pm

licencjat z pedagogiki opiekuńczej z resocjalizacją na WSHE i mgr z pedagogiki pozaszkolnej UŁ-obroniony 6 lat temu....
asia7 - Pią Wrz 02, 2011 11:54 am

mgr Ekonomii po GP na UŁ, oczywiście praca nie w zawodzie, ale chciałabym popracować np w miejskiej pracowni urbanistycznej albo w wydz urban i archit itp (chociaż pewnie ze wzg na zarobki pozostaną to tylko niespełnione zawodowe marzenia)
justys - Wto Wrz 06, 2011 6:47 pm

Zrobiony licencjat z zarządzania (WZ UŁ) teraz Finanse i Rachunkowość 2 st. 1 rok (też WZ UŁ)
aurinko - Czw Lip 19, 2012 10:10 am

Jednak się zmobilizowałam i poszłam zaocznie na magisterkę z zzl. :)
Dorotka_ - Czw Lip 19, 2012 11:07 am

ja też idę w tym roku na zaoczne zarządzanie, miałam kilka podejść do administracji na uł (dziennie) ale młoda byłam i głupia... rezygnowałam za wcześnie
aurinko - Czw Lip 19, 2012 11:11 am

Dorotka_, ale na mgr idziesz czy licencjat?
filolożka - Czw Lip 19, 2012 11:43 am

A ja 28 czerwca zrobiłam licencjat z filologii południowosłowiańskiej :lol: Jeszcze tylko dwa lata magisterki i koniec :lol:
Dorotka_ - Czw Lip 19, 2012 11:43 am

aurinko, na licencjat. Niestety...
aurinko - Czw Lip 19, 2012 11:50 am

Mnie już tylko roczek i koniec! Na magisterce zakończę moją edukację. :smile:
ewa.krzys - Czw Lip 19, 2012 1:37 pm

A ja właśnie jutro bronię tytuł licencjata. Potem, razem z K., idziemy na magisterkę. K. - sieci komputerowe, ja - zarządzanie ze specjalnością zarządzanie firmą.
kariczeq - Czw Lip 19, 2012 1:38 pm

ewa.krzys, już jutro :szok: no to będę trzymać kciuki
ewa.krzys - Czw Lip 19, 2012 1:39 pm

kari, chyba dopiero ;P i nie dziękuję :wink:
aurinko - Czw Lip 19, 2012 2:00 pm

ewa.krzys, to trzymam kciuki. :D
madzik_86 - Czw Lip 19, 2012 4:57 pm

ewa.krzys, to trzymam mocno kciuki za Was!! ja 28 czerwca przeżywałam swoją obronę mgr, ale nie było tak źle :) a magisterkę mam z chemii i nanotechnologii nowoczesnych materiałów
Patii. - Czw Lip 19, 2012 7:57 pm

ewa.krzys, powodzenia!
ja mam licencjat z zarządzania WZ UŁ i skończone mgr z zarządzania i drugie z logistyki, natomiast obrona będzie we wrześniu, październiku... :roll:

justine81 - Czw Lip 19, 2012 9:23 pm

ewa.krzys, trzymam kciuki !!
U mnie magisterka - stosunki międzynarodowe, potem podyplomówka na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu - Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw, no i świeżutko skończone (w czerwcu) podyplomowe na UŁ - Coaching, Mentoring i Konsulting Personalny - swoją drogą bardzo fajne studia, polecam :D

ewa.krzys - Pią Lip 20, 2012 8:54 pm

Dziękuję bardzo za kciuki :) Przydały się i obroniłam się na 5 :smile:
asia7 - Pią Lip 20, 2012 9:52 pm

ewa.krzys gratulacje :smile:
madzik_86 - Sob Lip 21, 2012 1:53 am

ewa.krzys, gratuluję!! :)
ewa.krzys - Sob Lip 21, 2012 9:11 am

Dziękuję dziewczyny raz jeszcze :) :piwosz:
Magdzik - Sob Lip 21, 2012 9:45 am

ewa.krzys, gratuluję :)
marlena89 - Sob Lip 21, 2012 11:21 am

ewa.krzys, przyłączam się do gratulacji! Oby następne lata poszły tak gładko :wink:
Dorotka_ - Nie Lip 22, 2012 6:10 pm

ewa.krzys, lubię to :)

gratuluję!!!!

Deco-Strefa - Wto Lip 24, 2012 10:16 pm

Brinka napisał/a:
Ja się obroniłam już dawno, czuję się jak dinozaur, w listopadzie 2006 roku -
A było coś przed dinozaurami?? Ja!
a moja ścieżka edukacyjna wygląda tak:
- etnologia (magister)
- zarządzanie i marketing forma medyczną (studia podyplomowe)
- zarządzanie innowacyjne (studia podyplomowe)
- kilka kursów typowo tematycznych pod kątem tego co robię

E-kwiaty - Nie Sie 05, 2012 5:45 pm

Ja jestem w trakcie. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to za 1,5 roku będę mogła się tytułować mianem inżyniera :) Spełnię swoje marzenie od dzieciaka :P


Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

aurinko - Pią Sie 10, 2012 2:47 pm

ewa.krzys, gratuluję!!! :D
monika_zyga - Nie Sty 13, 2013 8:10 pm

Ja w tym roku wróciłam na studia magisterskie Finanse i Rachunkowość UŁ.
Jest ktoś kto to studiował i chciałby się podzielic notatkami, jak ktoś jest w trakcie lub zamierza to ja się chętnie podziele tym co mam :)

M_and_M - Sob Sty 19, 2013 5:52 pm

to ja się dołączę do grupy dinozaurów :smile:
licencjat w KJO UŁ zrobiony w 2002 r., potem mgr lingwistyki stosowanej UW w 2005 ;)

bambolea - Pon Sty 28, 2013 4:16 pm

monika_zyga, jak coś to ja jestem na FiRze, tylko na WZ, nie wiem czy ty też:)
ewa.krzys - Pon Sty 28, 2013 8:02 pm

bambolea, a jesteś na dziennych czy zaocznych? :)
bambolea - Pon Sty 28, 2013 8:03 pm

ewa.krzys, dziennie, 4 rok :)
ewa.krzys - Pon Sty 28, 2013 8:16 pm

bambolea, łeee bo myślałam, że zaocznie to byśmy się przynajmniej na wydziale mogły spotkać :wink:
bambolea - Pon Sty 28, 2013 8:38 pm

a na którym roku jesteś?
ewa.krzys - Wto Sty 29, 2013 8:31 am

Jestem na 1 roku studiów II stopnia, Zarządzanie, specjalność: zarządzanie rozwojem firmy, czyli kontynuacja studiów licencjackich.
bambolea - Wto Sty 29, 2013 9:01 am

ewa.krzys, aha, myślałam, że może też FiR:) Byśmy mogły wymieniać się informacjami/notatkami itp. :D
monika_zyga - Czw Sty 31, 2013 6:56 pm

bambolea, a dostałaś ode mnie maila? Bo pisałam apropo wymiany materiałów
bambolea - Sob Lut 02, 2013 2:15 pm

monika_zyga, właśnie przeczytałam, zginął mi gdzieś w gąszczu reklam :/ już odpisuję
Debussy - Wto Gru 10, 2013 10:20 am


niusia - Wto Gru 10, 2013 1:52 pm

Od czerwca magisterium z ekonomii :)
Myślałam o doktoracie... ale
Debussy napisał/a:
(...)na razie zrobiłam sobie rok przerwy

Pożyjemy, zobaczymy.

KaMika - Nie Sty 05, 2014 2:42 pm

W czerwcu obroniony tytuł magistra - pedagogika wczesnoszkolna ;)
Catylyn89 - Wto Sty 07, 2014 12:00 pm

Kończę II rok magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie... Obrona pracy prawdopodobnie czerwiec-lipiec... O ile zdążę napisać pracę do 1 maja, której jeszcze nawet nie zaczęłam... :roll:
marthussia - Wto Sty 07, 2014 1:12 pm

Skończone studnia magisterskie na Politechnice Łódzkiej, Wydział Chemiczny, Kierunek: Ochrona środowiska
ithanielle - Sro Sty 08, 2014 8:58 am

Ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie - kierunek: filologia polska :)
Julia_ja - Nie Sty 12, 2014 10:21 pm

Mam nadzieję w czerwcu obronić tytuł magistra - Uniwersytet Łódzki - Pedagogika społeczna
kupro - Czw Lut 13, 2014 1:38 pm

Za mną mgr na UWr i lic na UE we Wrocławiu
Psotka2013 - Sro Lut 26, 2014 9:33 am

Moja żona miała zrezygnować po urodzeniu dziecka, ale nie pozwoliłem. :)

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_

becool - Sro Lut 26, 2014 9:41 am

Ja zakończyłem Pedagogikę ogólną na wyższym i myślę, że dobrze zrobiłem bo nie ma pracy
ola88 - Czw Lut 27, 2014 10:27 pm

Buuuu sprzedali samolot :(


http://lodz.gazeta.pl/lod...html#LokLodzTxt

Rusałka_Maja - Czw Lut 27, 2014 10:30 pm

ola88 napisał/a:
Buuuu sprzedali samolot :(


http://lodz.gazeta.pl/lod...html#LokLodzTxt


Ojej.. tyle lat tam stał :roll: Już się wpisał w krajobraz a tu masz :roll:

kinia22 - Wto Mar 04, 2014 3:09 pm

Ja jeszcze studiuję w Poznaniu :) Na AWF'ie... ogólnie jest troszkę ciężko ale może być ;) Bywało gorzej... Jestem na pierwszym roku ale myślę, że dam jakoś sobie radę... Zobaczymy jak to będzie po zaliczeniach itp.
Irmine - Wto Mar 04, 2014 3:55 pm

W trakcie pisania pracy mgr na kierunku farmacja :)
szaorma - Sro Mar 05, 2014 1:55 pm

A ja już kilka lat po studiach i dobrze mi z tym. Teraz przynajmniej uczę się tylko tego, co mnie interesuje :)
M4rcysi4 - Sro Mar 05, 2014 2:43 pm

szaorma, to ja nie wiem po co iść na studia na coś co nas nie interesuje...
Mnie jeszcze został rok, a dokładnie semestr nauki, bo ostatni sem. to głownie pisanie pracy- kontynuuję do końca inżynierię środowiska na PŁ.

MissCool - Sob Mar 29, 2014 11:23 pm

Ja to już sporo po studiach. 4 lata temu zdobyłam tytuł magistra z filologii angielskiej, a 3 lata temu z europeistyki. Niestety M4rcysi4, właśnie po europeistyce doskonale odczułam na własnej skórze co to znaczy studiować coś co niekoniecznie nas interesuje. Zaczynając europeistykę (na szczęście tylko 2 letnie uzupełniające) było wszystko w porządku. Pierwszy semestr wyglądał rzeczywiście tak jak to opisywali. Spory nacisk na prawo UE, ekonomie, dofinansowania unijne i inne przydatne rzeczy. Niestety później większość zajęć to były zapychacze wszelkiego rodzaj socjologie i filozofie - tematy, które były poruszane nie miały w ogóle odniesienia do współczesnego świata. Więc nie dziwię się, że niektórzy po studiach cieszą się, że teraz mogą się uczyć tylko tego co chcą, bo ja chociaż oba kierunki wybrałam świadomie to jednak ten drugi nie spełnił moim oczekiwań. 5 lat na filologii wspominam super, pomimo tego, że było ciężko, że z tygodnia na tydzień trzeba było wkuć setki słów, struktury gramatyczne, wszystkie wyjątki, wymowy, transkrypcje, ale było super i żadnych zajęć nie postrzegam jako zmarnowany czas. Nawet metodyki, chociaż i tak od początku wiedziałam, że uczyć w szkole to z własnej woli nie będę ;)
h0nnie - Sob Kwi 12, 2014 12:47 pm

Jeszcze studiuje:) Na Politechnice Łódzkiej, kierunek: Matematyka Stosowana. Po ślubie zostanie mi jeszcze 1 rok magisterki;)
Gold - Nie Kwi 27, 2014 5:04 pm

W 2011 skończyłam studia :) Jestem pracownikiem socjalnym :)
ZoltyTulipan - Pią Maj 02, 2014 4:40 am

Ja się śmieje, że ja nigdy nie będę "po" :) Mam już dwie magisterki na PŁ: Zarządzanie i Matematyka Finansowa, a teraz jestem w trakcie podyplomówki na UŁ z Rachunkowości - tutaj za miesiąc już koniec. Ale znowu mnie nosi i od września tym razem może II stopień księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych - niby nie studia, ale znowu trochę nauki będzie. :)

A potem milion kolejnych ... ;)

lolek112 - Pią Maj 02, 2014 12:45 pm

a ja dopiero wybieram się na inżynierkę :P
tygrysek7773 - Sob Maj 31, 2014 9:28 pm

Ja w tym roku bronię licencjat z administracji dziennej no i zamierzam iść na zaoczną magisterkę w tym kierunku. Zainteresowania mi się nie zmieniły, mimo, że czasami (zwłaszcza w sesji) mam wrażenie, że jestem jednym, wielkim, chodzącym paragrafem :D A mężuś - mgr inż ppor, ukończył Wojskową Akademię Techniczną w Wa-wie 3 lata wstecz.
Olesinska - Pon Cze 02, 2014 12:42 pm

To pracę masz pewną w administracji?
tygrysek7773 - Sro Cze 04, 2014 10:08 am

Cytat:
To pracę masz pewną w administracji?

Noo, tego nie napisałam...Po prostu rzeczywiście taka praca mi odpowiada, na razie dostałam się na staż do banku żeby trochę się poduczyć, a potem, mam nadzieję, że od września, zamierzam iść do pracy. Ofert trochę jest, ale trzeba cierpliwie czekać :(

Matrixx - Sro Cze 04, 2014 3:07 pm

Ofert zazwyczaj jest dużo, często do ściemy, bo musi być jakaś rekrutacja a wchodzą tylko znajomi.
tygrysek7773 - Sro Cze 04, 2014 3:18 pm

Nieprawda, na pewno takie osoby mają większe szanse, ale jakoś wielu moich znajomych właśnie tak znalazło pracę, tylko fakt faktem, że na rozmowy trzeba się nachodzić. Ale może zejdźmy z tego, bo nie o tym temat :D
herbatnik - Sro Lip 23, 2014 11:30 am

w zeszłym roku obroniłam tytuł inżyniera z architektury wnętrz na PŁ, w lutym przyszłego roku(mam nadzieję :) ) będę bronić mgr z architektury i urbanistyki i wreszcie koniec z uczelnią :D przyszły rok to czas wielu zmian ;)
jemioła - Pią Sty 30, 2015 1:53 pm

Ja już po, ale dopiero pół roku.
dorotka0603 - Sro Lut 04, 2015 12:25 pm

A ja studiuję biologię, specjalność nauczycielską dziennie na UŁ i jeszcze 2,5 roku (5 semestrów) i jak wszystko dobrze pójdzie to będę nauczać przyrody w podstawówce !! :) )))
dora11 - Pon Lut 09, 2015 8:34 am

Skończyłam studia, ale to czego się na nich nauczyłam praktycznie nie jest wykorzystywane w mojej pracy zawodowej. Czas więc stracony.
Kajko44 - Pon Lut 09, 2015 11:08 am

Studiowałem pół roku Filologię Angielską. Pracuję, pisząc teksty i szybko zdałem sobie sprawę, że kierunek nie da mi pracy jaką bym chciał wykonywać do końca życia. Dlatego w przyszłym roku zamierzam pójśc na Informatykę, a więc podążać za moją pasją.

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group