Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - Poszukuję orkiestry

Edyta - Sob Paź 11, 2003 10:59 pm
Temat postu: Poszukuję orkiestry
jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek
gosia - Nie Paź 12, 2003 6:01 pm

a nie zastanawiałas się nad DJ byłam w czerwcu na weselu u koleżanki i musze ci powiedziec że zapłacili za orkiestre 3000 zł i była do bani poprostu grali na swój rytm ja miała Dj i byłam bardzo zadowolona bo jak mu powiesz co ma puszczac z płyt to bedziesz miała i słyszała polecam DJ ale oczywiscie decyzja nalezy do ciebie :D
pozdrawiam

Madlen_ - Pon Paź 13, 2003 10:43 am

Orkiestra:
Orkiestra jest najważniejszą rzeczą na weselu-oprócz Młodych oczywiście.
Wybierając orkiestrę należy ją przede wszystkim posłuchać na żywo-nie z kaset czy z polecenia!
Oprócz śpiewu ważna jest również sprawa prowadzenia wesela...a to sztuka.

Ja miałam 2 facetów z radia Łódź, mogą grać z dziewczyną....
świetnie prowadzili...wogóle prawie nie siedziałam.
Grali do 7 rano...1500zł.-wzięli z wyprowadzeniem z domu.
kriskristofer@poczta.onet.pl

(Jeśli jesteś zainteresowana - bliższe namiary na priv)

kryszka - Pon Paź 13, 2003 12:44 pm

Galionko, a wiesz co, w zeszły czwartek byłam ich oglądać. Co prawda na kasecie z wesela, ale mi się bardzo podobali. I chyba też na nich się zdecydujemy, chociaż mam do przesłuchania jeszcze jeden zespół.
I teraz cena wyjściowa to 1600 zł z dziewczyną za 10 godzin grania.

A tak w ogóle to mu powiedziałam, że zrobiłaś im reklamę w internecie, a pan się zdziwił i powiedział, że teraz to rozumie dlaczego dzwonią do nich ludzie z Warszawy czy mogą poprowadzić wesele w Warszawie. :lol:

Madlen_ - Pon Paź 13, 2003 1:49 pm

Kryszka czy oni kojarzą, że to ja??
No to powinni dzielić się ze mną zyskami!!!

kryszka - Pon Paź 13, 2003 8:01 pm

Po nazwisku i przybliżonej dacie ślubu powiedział, że chyba kojarzy. :wink:

Zdecydowanie powinni się z Tobą podzielić zyskami. :lol: A na razie to ja będę czerpać korzyści, bo do Twojego kamerzysty oczywiście też zamierzam zadzwonić. :wink:

Madlen_ - Wto Paź 14, 2003 8:57 am

Kryszka "TEN" kamerzsta doskonale zna się z "T?" orkiestrą!

Więc napewno będzie oki.

A co do nazwiska to wtedy im chyba podawałam moje rodowe nazwisko...ale po restauracji "Fantazja" i po I tańcu-(mieliśmy mały układ choreograficzny do M. Boltona) napewno skojarzą. :lol: :lol:

kryszka - Wto Paź 14, 2003 8:02 pm

Galionka, no to dalej powołuję się na Ciebie. :lol: Może coś wytarguję. :wink:
Edyta - Wto Paź 21, 2003 5:24 pm

gosia co do DJ, to nie uwazam to za najlepszy pomysl. na weselach jest wiele starszych osob, ktore czegos takiego nie akceptuja.
wesele m.in. robi sie dla gosci wiec trzeba zadbac o ich komfort.

Mi - Pią Gru 12, 2003 8:14 pm

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Czy ja też mogę prosić o namiary do orkiestry, którą miała galionka i Nina? BARDZO,BARDZO.........proszę.
[/b]

Edyta - Sob Gru 13, 2003 9:44 pm

hmmmmmm

orkiestra !! ?? masz na mysli muzyke na zywo na prawdziwych instrumentach??



Mi ja gdzies to mialam napisane, tylko teraz nie wiem gdzie to posialam!!!

poszukam obiecuje, ale moze galionka wczesniej da znac!!

Mi - Pon Gru 15, 2003 6:15 pm

Gosiu dziękuje ci za tak szybką reakcję. Galionka, a ciebie to chyba wycałuję. Mam tylko nadzieję, że nie jest za późno i mają jeszcze wolny 26 czerwiec.
Madlen_ - Wto Gru 16, 2003 10:01 am

Mi służe pomocą... :wink:
Mi - Wto Gru 16, 2003 11:17 pm

Dziewczyny jestem załamana, pół roku do mojego cudownego dnia, a ja nie mam zespołu. Zespół Galionki ma ten dzień zarezerwowany, ktoś mnie wyprzedził. Pan Marek powiedział, że dwa dni temu ktoś do niego zadzwonił i zarezerwował sobie mój dzień. Niech się szybko przyzna OSOBA, która to zrobiła, jest mi tak przykro. BARDZO, BARDZO PRZYKRO!!!!!!!!
Madlen_ - Sro Gru 17, 2003 9:36 am

:cry: :cry:

Przykro mi... :roll: nie płacz może ktoś się zlituje i da Ci inne namiary. :?

kryszka - Sro Gru 17, 2003 10:00 am

Mi, jeśli wytrzymasz do wieczora, to prześlę ci namiary na inne zespoły. Chociaż u nich też może być problem z czerwcowym terminem. :?
olenka - Sro Gru 17, 2003 1:02 pm

Ja mam zamówiona orkiestrę z wodzirejem. Polecono mi ja, widziałam kasety, płyty. Po wizycie u pana wyszłam zauroczona. Spedzilismy u niego z 1,5 godziny:) szalony facet z pasja. Jego zona ma bardzo fajny głos, niski. Ja nie lubia jak na weselu pieją kobitki:)
Mam nadzieje ze dobrze wybrałam:)

Edyta - Nie Gru 21, 2003 12:13 am

oj Mi ale pech..............zapytam sie mojej siostry , bo u niej bedzie zepol 2 osobowy, ale powiem ci szczerze ze sa niesamowici!!!


siostra obejrzala ze mna i z mama kasete i bylysmy zachwycone!!!

Mi - Nie Gru 21, 2003 8:41 pm

KRYSZKA DZI?KUJ?, WIESZ ZA CO.
Edytka, Oleńka - podarujcie mi namiary na swoje orkestry. Będę szukała, szukała...............,aż znajdę. Mam nadzieję :cry: uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kryszka - Pon Gru 22, 2003 12:17 am

Mi, tylko szybciutko dzwoń, bo Boże Narodzenie jest popularnym okresem zaręczyn i po Nowym Roku przygotowania ruszają pełną parą.

Polecam się na przyszłość. :)

Ania - Wto Gru 30, 2003 1:07 pm

Kryszko i Galionko podajcie mi namiary do waszych zespołów bo ja też jeszce nikogo nie mam. Mój tata miał się tym zająć ale jakoś się do tego nie pali i boję się, że jak odłożymy to na ostatni moment to moga być problemy ze znalezieniem kogoś fajnego. Bardzo was proszę poratujcie mnie. sama muszę się tym zająć, w tej chwili to przeżywam straszne stresy że Kryszka to już wszystko załatwiła a ja w polu jestem :cry:
potrzebuję orkiestry 2-3 osobowej najlepiej z kobitką na 2 paździenika 2004r. Jesli ktoś z was zna jeszce jakies zespoły to bardzo prosze o podanie namiarów.

kryszka - Wto Gru 30, 2003 3:08 pm

Aniu, Galionki i mój zespół to jeden i ten sam. :wink: Namiary wysyłam na priv.
Ania - Wto Gru 30, 2003 3:52 pm

Dzięki Kryszko, już przesłałam dalej podane przez Ciebie namiaru do mojego taty więc pewnie się niedługo z nimi spotkamy i zobaczymy, ale by fajnie było co, ta sama sala i ten sam zespół (dobrze że narzeczony nie ten sam?? :wink: )
kryszka - Wto Gru 30, 2003 5:09 pm

Wiesz Aniu, nieraz mam wrażenie że czytając ciebie czytam siebie. A imię w mnie już w ogóle myli. :lol:
Ania - Sro Gru 31, 2003 9:58 am

:lol:
magda - Pią Sty 02, 2004 1:57 am

dziewczyny czy ten zespol (bo trudno nazwac 2/3 osobowy sklad orkiestra) gra tylko na elektrycznych instrumentach?????

a jesli tak to czy maja jakies zabezpieczenie w razie awarii pradu????

Madlen_ - Pią Sty 02, 2004 9:45 am

magda napisał/a:
dziewczyny czy ten zespol (bo trudno nazwac 2/3 osobowy sklad orkiestra) gra tylko na elektrycznych instrumentach?????

a jesli tak to czy maja jakies zabezpieczenie w razie awarii pradu????


Mają wiadro pełne prądu w zapasie... :wink: :lol:

kryszka - Pią Sty 02, 2004 10:12 pm

galionka napisał/a:
magda napisał/a:
dziewczyny czy ten zespol (bo trudno nazwac 2/3 osobowy sklad orkiestra) gra tylko na elektrycznych instrumentach?????

a jesli tak to czy maja jakies zabezpieczenie w razie awarii pradu????


Mają wiadro pełne prądu w zapasie... :wink: :lol:


...i jak już orkiestra będzie miała prąd i będzie grała to goście będą się pięknie bawić w ciemnościach. :wink:

Mi - Sob Sty 03, 2004 6:16 pm

Dziewczyny dobrze, że chociaż wam humor dopisuje bo ja mam coraz większego doła związanego z moim ślubem NIE MOG? ZNALE?? ZESPOŁU.
Gdziekolwiek bym nie zadzwoniła to wszyscy mają ten termin zarezerwowany.
Zaczynam żałować, że mam ślub w czerwcu,a nie w innym miesiącu.
Jeszcze jest tyle spraw do załatwienia,a ja wcale nie mogę o nich myśleć bo martwię się tym,że nie mam zespołu. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kryszka - Sob Sty 03, 2004 8:09 pm

Mi, wysłałam Ci na e-maila listę pozostałych zespołów, których dane posiadam. Niestety nie mogę nic o nich powiedzieć. Część z nich wzięłam ze strony http://www.wesele-lodz.pl, a część z innych źródeł. Namiary na niektóych już Ci kiedyś wysyłałam na priv. Ale może coś znajdziesz. W każdym razie powodzenia. :D
Mi - Nie Sty 04, 2004 9:48 pm

Dzwoniłam,dzwoniłam......................i nic.
Jestem w szoku, wszyscy mają zarezerwowany ten termin, chyba się zmówili. Co ja mam robić?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zaczynam myśleć , że jeżeli już trafię na jakiś zespół z wolnym terminem to będzie to chyba najgorszy zespół w Łodzi.

kryszka - Pon Sty 05, 2004 12:05 am

Mi, jest mi strasznie smutno, że jeszcze wam się nie udało załatwić zespołu. :cry: Będę szukać dalej i zbierać dane od znajomych. Jak będę miała to zaraz wyślę ci na e-maila. :)

A próbowałaś dzwonić do tych z województwa łódzkiego? Może znajdziesz świetny zespół a za niewielką dopłatą przyjadą do Łodzi.


Ale podobno ten czerwiec jest wyjątkowo bogaty w śluby. Tak mi powiedziała babka w salonie sukni ślubnych, że nigdy nie było takiego obłożenia. I może stąd te trudności.


Mocno trzymam kciuki. :P

Mi - Pon Sty 05, 2004 7:16 pm

Kryszka dziękuję ci za wsparcie duchowe.
Ja naprawdę obdzwoniłam około 40 zespołów i za każdym razem dostawałam od tych odmawiających kolejne namiary i znowu dzwoniłam i nic.
Mój Misiek na początku twierdził,że chyba przesadzam, stwierdził,że on zadzwoni pod pierwszy wolny numer telefonu i napewno zarezerwuje nam zespół, zdziwił się bardzo, gdy ciągle mu odmawiali. Teraz już wie ,że to nie jest takie proste.

DZIEWCZYNY POMÓ?CIE JAK ZNACIE JESZCZE JAKI? FAJNY ZESPÓŁ TO DAJCIE NAMIARY PROSZ?.

Edyta - Pon Sty 05, 2004 7:19 pm

ja rowniez ci wspolczuje z tego powodu!!!
w sumie to masz naprawde niewiele vzasu aby cokolwiek znalesc

hmmmmm popytam i dam znac

Mi - Wto Sty 06, 2004 10:41 pm

DZIEWCZYNY BŁAGAM POMÓ?CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kryszka - Sro Sty 07, 2004 12:16 am

Mi, spróbuj może tutaj zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu zespołu:

1. różowe forum weselne
2. forum gazety :: ślub i wesele
3. forum gazety :: łódź
4. w akcie desperacji zajrzyj do którejś z gazet lub do środowej "Gratki" - jest tam zawsze kilkanaście ogłoszeń orkiestr
5. właśnie z gratki mam namiary na tą orkiestrę: http://www.gracja.w.pl - oczywiście nic o nich nie wiem.

Mi, wszystko co miałam wysłałam Ci wcześniej na maila, więc obawiam się, że wyczerpują się już moje pomysły. :noway:

Mi - Nie Sty 11, 2004 7:12 pm

Dziewczyny wczoraj i dzisiaj byłam na przesłuchaniu kilku zespołów i teraz mam kolejny problem, bo nie wiem który wybrać - wszystkie są fajne - a czas mija.
Jutro rano muszę do jednego z nich zadzwonić i umówić się na podpisanie umowy, więc czuję, że mam noc z głowy.
Trudna decyzja. :noway:

Asiek - Nie Sty 11, 2004 7:29 pm

Widzisz Mi, teraz masz za dużo :D Ale od przybytku głowa nie boli! Przynajmniej masz porównanie i z czego wybrać. Fajnie, że Ci się powiodło :)
Edyta - Nie Sty 11, 2004 10:02 pm

Mi trzymam za ciebie kciuki
fajnie ze w koncu ci sie udalo

daj znac jak poszlo!!

kryszka - Nie Sty 11, 2004 11:48 pm

No widzisz? Wszystko się dobrze skończyło. :lol: Bardzo się cieszę.

Napisz kogo wybrałaś. 8)

Mi - Pon Sty 12, 2004 9:54 pm

Dziewczyny jeszcze nie podjęłam decyzji, powinnam dzisiaj do któreś zadzwonić ale ja nie wiem, którą wybrać, a jak wybiorę źle?
Może losować?

kryszka - Pon Sty 12, 2004 11:54 pm

Losowanie to dobry wybór, jeśli wszystkie zespoły są podobnej klasy. :smilegirl:

Ja w ten sposób wybrałam datę ślubu (uzależnioną od wolnej sali). :D

turman - Czw Lut 19, 2004 7:09 pm

Szczerze mówiąc zwracam się również prośbą o pomoc.
Poszukuję kapeli która potrafi grać i coś zdziałać sympatycznego na weselu a termin który mnie interesuje u większości jest już zaklepany.Jeśli można poproszę o namiary kapel bo jednak nie wszystkie ogłaszają się w necie i prasie.

Z góry piękne dzięki za pomoc :D

Ania - Pon Mar 29, 2004 12:54 pm

Pomocy, ja juz też nie wiem co robić wszystkie dobre kapele są pozajmowane, Kafarski Kryszki i Galionki zajęty, Comes Niny zajęty. Czy macie może jeszcze jakieś telefony???

Wczoraj byłam na przesłuchaniach u jednego gościa, znalazłam telefon w Gratce ale to totalna pomyłka, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś namiary to bardzo was prosze o podanie, bo po ogłoszeniach to jest szukanie igły w stogu siana.

Mi, pomóz może twój zespół ma wolne 2 października??

Ania - Wto Mar 30, 2004 1:22 pm

Kryszko moja droga no cos chyba z twojej listy jeszcze mi się uda znaleźć, teraz czas na przesłuchania, czuję się jak jakiś menadżer co wybiera gwiazdy do jakiegoś konkursu, niezła zabawa.

Bardzo ci dziękuję, rozmawiałam nawet z jednym gościem co grał juz w Borynie, w twojej sali i mi powiedział że jest super akustyka i że jedzonko jest naprawde bardzo dobre.

kryszka - Wto Mar 30, 2004 2:43 pm

No to bardzo się cieszę że mogłam być przydatna. :D Trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy. :kciuki:

I dzięki za info o Borynie. 8)

anna.b - Czw Kwi 01, 2004 10:09 pm

Aniu,

Wysylam Ci na priv namiary na zespol (dwoch panow i pani). Podczas ostatniego sylwestra bawialismy sie na sali, gdzie oni grali. Super bawili towarzystwo i pani ma piekny glos. Grali kawalki zarowno dawne (nawet z czasow naszych rodzicow, bo goscie byli w roznym wieku), jak i najnowsze przeboje. Polecam, choc od razu zaznaczam, ze nie wiem, jak prowadza wesela, ale na sylwestrze bylo super! :spoko:

thiti - Czw Kwi 08, 2004 2:49 pm

proszę podeślijcie mi na priva jakieś kontakty
muszę się rozejrzeć za jakąś orkiestrą sensowną
nie znoszę disco polo i na pewno nic takiego mnie nie interesuje
będę wdzięczna za pomoc :)
Thiti

Ania - Czw Kwi 08, 2004 3:02 pm

Ja nie przesłuchałam niestety wszystkich zespołów które mi dizewczyny podawały bo juz nasz termin miały pozajmowane, ale mam wszystkie namiary zapisane, więc jutro przyniosę i ci wyślę.
filmowiec - Czw Kwi 08, 2004 11:07 pm

zdradz termin
thiti - Pią Kwi 09, 2004 10:07 pm

na 90% 11 czerwca 2005
Jelonek - Sro Kwi 14, 2004 1:21 pm
Temat postu: Kapela !!!
POMOCY !! !!
okazało się ,że na 04 września wszelkie znane mi kapele mają
już inne imprezy , a ja naiwna myślałam ,że jeszcze czas :cry:
Kto ma namiary na jakichś sensownych muzykantów ?
Pomóżcie :)

Jelonek

joi - Sro Cze 02, 2004 9:51 am

CZeść,
przeglądam i przeglądam dyskusje o zespolach i ... :O

czy też mogę prosić o pomoc????

ślub i wesele jest spontaniczne (2 tygodnie temu podjęta decyzja) i na razie żadnych konkretów - a magiczna data 4.IX :)

czy mogę prosić o namiary na zespoły?
wiem, że to mało czasu.... ale trzeba mieć nadzieję.. :P

pipi - Pon Cze 14, 2004 11:22 am

Ja byłam u zespołu Bees a nie Bis nie wiem czy to te same zespoły czy różne, bo wymowa nazwy ta sama :)
Edyta - Pon Cze 14, 2004 3:14 pm

pipi napisał/a:
Ja byłam u zespołu Bees a nie Bis nie wiem czy to te same zespoły czy różne, bo wymowa nazwy ta sama :)


Pipi to dwa różne zespoły :wink:

Kati - Sro Lip 07, 2004 6:14 pm

Ale bryndza buuuuu

Nadal szukam zespołu


Mam nadzieję że kankana zatańczę

just_Kate - Sro Lip 07, 2004 9:55 pm

Kati napisał/a:
Mam nadzieję że kankana zatańczę Obrazek


Jestem pewna że zrobisz furorę :D

Kati - Sro Lip 07, 2004 11:33 pm

Jak kapeli nie znajdę - tańczę bez muzyki :)
Olcia.W - Sro Lip 07, 2004 11:37 pm

Kati, nie martw się, ja też nie mam zespołu i wciąż szukam. Już głowę tracę, bo nie wiem na co się zdecydować, a to znów termin zajęty. Straszne. A przecią zespół, to 3/4 sukcesu.
Nie martw się, będziemy się nawzajem wspierać:)



Just_Kate, mam prośbę o namiary na Twój zespół, jeśli jest możliwe.Pisałaś, że warto w niego zaiwestować, więc ufam Tobie. I ratuj:)

stefka - Pon Sie 30, 2004 10:06 pm
Temat postu: potrzebna orkiestra!!!!!
Poszukuję sprawdzonego zespołu, który umili wesele...

Jestem delikatnie podłamana, bo już miałam zaklepany termin (umowę miałam spisać dopiero pół roku przed ślubem - wcześniej Panowie z orkiestry nie chcieli)... ale niestety wystawili mnie i podpisali umowę z kimś innym. Byli super, sprawdzeni i w ogóle ale ich zachowania nie będę komentować, choć mogłabym im zrobić "małą" antyreklamę.
Jeśli macie jakieś namiary, dajcie znak na niebie, ziemi lub na...kompie.

Pozdrówka

Kasia21 - Pon Sie 30, 2004 10:33 pm

Uuuu nieładnie.Ja orkiestrę też miałamzałatwaina na ostatnia chwilę tzn na 2 tygodnie przed. Zagrali we dwójkę, bo reszta zespołu wyjechała na wczasy, ale byli świetni. Wstyd sie przyznać, ale nie sądziłm, że sobie poradzą :oops:
stefka - Pon Sie 30, 2004 10:41 pm

Kasiu... namiary proszę :)
Ania - Wto Sie 31, 2004 12:38 pm

Stefka przesyłm listę którą robiłam jak sama szukałam zespołu i wsztyscy z forum mi w tym bardzo pomagali, może być nieaktualna bo robiłam ja na początku roku, no ale mam nadzieję że cos ci się uda znaleźć, powodzenia.
Przesłuchane:
1. Fantazja - 1300zł/3os, 1800zł/4os z wodzirejem, DVD 200zł/h => raczej pominąć, facet straszny opowiadacz i zupełnie ignoruje wszelkie pytania
2. Finezja - 1700zł/3os, 2200zł/3os+DVD =>omijać szerokim łukiem, totalnie nieprofesjonalny zespół, sprzęt przedpotopowy
3. Ekspert (Tuszyn) - 2200zł/4os (faceci) => polecany przez wiele osób, ale jak to mój tata powiedział "czterech smutnych panów"
4. Gracja => bardzo nam sie podobali, profesjonalnie przygotowani do spotkania, przynieśli chyba ze 4 kasety z różnych wesel i odpowiadali na wszystkie pytania
5. Zodiak (zespół mój i Mi) - 2000zł/4os => grają na żywo, klawisze, gitara 6 strunowa, perkusja i wokalistka, oczywiście faceci też śpiewają, babka i klawiszowiec brali udział w Drodze do Gwiazd, no z tych co były przesłuchane najbardziej się nam podobał

Nie przesłuchane:
1. Lawender (Zgierz)
2. Trio
3. Volare 1500zł/3os z wokalistką, gitara 6 strunowa, klawisze, polecani przez Borynę
4. "TIME" Krzysztof Kafarski (Kryszki i Galionki)
5. Comes p. Robert Dzierbicki 1400zł/3os
6. 2 Man Band p. Witold Sobierski 1500zł/3os
7. Fart
8. 6/9



edit: podane namiary zostały przeniesione do wątku o naszych orkiestrach
kryszka

Kiwax - Wto Sie 31, 2004 12:56 pm

Ja mogę polecić moich muzyków. Wczesniej o nich pisałam w którymś poście :)

Naprawdę kawał dobrej muzyki w bardzo dobrym wykonaniu.

Z całą powagą jako muzyk to potwierdzam :)

Olcia.W - Wto Sie 31, 2004 9:59 pm

My jesteśmy dopiero poumawiani na przesłuchania, ale zamieszczę obszerną relację.Troszkę boję się tych spotkań.

Kiwaxiu,jeśli możesz proszę o namiary na Twój zespół. Muzykowi zaufam:)

A w czwartek widzę się z San Marino Just Kati, i jeszcze poleconym Nex For You. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki. Choć ślub mam za rok, to już część zespołów ma zajęte terminy:(

stefka - Wto Sie 31, 2004 10:06 pm

no właśnie... pozajmowane terminy. a słyszałyście o zespole Griss (grali w Borynie) albo Paradox?
Olcia.W - Sro Wrz 08, 2004 11:28 am

Dziewczynki, co wiecie o zespole O Man Band, czy też jak jest w niektórych postach 2 Man Band? jestem własnie po przesłuchaniu ich, na razie z tasmy, ale podoba się nam

Może ktoś z Was też ich słuchał :cry:

Bandora - Pią Cze 24, 2005 7:49 am

Zapraszam do przeczytania małego streszczonka jak to szukaliśmy kapeli. Art. dostępny na naszej stronie pod adresem http://jaroniek.fm.interia.pl w dziale Muzyka.
Pozdrawiam

hyakuman - Nie Lip 24, 2005 12:30 pm
Temat postu: Zespół muzyczny oryginalny i z klasą
Czy możecie polecić jakiś zespól muzyczny, ale żeby to byLo coś z klasą, a nie
dwóch panów z wąsikiem grających na syntezatorach i falszująca kobita ubrana
w lycrę?.... :lol:

[ Dodano: Nie Lip 24, 2005 12:36 pm ]
Chodziloby nam o cos oryginalnego, może np. kwartet (smyczkowy?...) albo zespól jazzowy, ale taki, żeby goście przy ich muzyce dobrze się bawili i mogli potańczyć, a jednocześnie bez "obciachowych" ;-) weselnych standardów w repertuarze.
PZDR - Marcin

Mario - Nie Wrz 18, 2005 4:00 pm

Cześć,

Prosiłbym o jeszcze kilka namiarów na zespoły muzyczne. Obdzwoniłem lub słyszałem nastepujace zespoły muzyczne:FINEZJA, ORFEUSZ, HELIKOPTER,TEQUILA BAND, TIME, ANEX, DUBIK, EKWADOR, FORTEPIAN, EXPERT, LAURA, LAWENDER, MUSICLAND, ONE RED, ZODIAK, PASSAT, TRIO, GRISS, KARAT, FENIX, STANDARD, VABANK, UKLAD, EDEN
Niestety albo zajety jest już termin (czerwiec 2006) albo zespół gra z mini dyskow i tylko markuje granie.
Pozdrawiam

Kati - Pon Wrz 19, 2005 4:50 pm

Wysłąłąm numer do Costa Brava :wink: - ale oni też grają z minidisców... Tylko że wokalistka ma fajowy głos :roll: :D
Mario - Pon Wrz 19, 2005 6:10 pm

No niestety Costa Brava ma zajęty mój termin. Dzisiaj idę przesłuchać ostatni zespół. Mam nadzieję że bedzie OK bo jak nie to przyjdzie mi wybierać z tych, które maja jeszcze wolny terminm.
bajeczka - Pon Wrz 19, 2005 9:12 pm

Mario napisał/a:
No niestety Costa Brava ma zajęty mój termin. Dzisiaj idę przesłuchać ostatni zespół. Mam nadzieję że bedzie OK bo jak nie to przyjdzie mi wybierać z tych, które maja jeszcze wolny terminm.


A kiedy masz ten termin?

kryszka - Wto Wrz 20, 2005 2:46 pm

Pusiak - a kto w końcu grał na poprawinach?
Pusiak - Wto Wrz 20, 2005 2:54 pm

Zespół który polecił Nam własciciel sali, a w którym w dodatku grał jakis znajomy tesciowej :) Nazwy w tej chwili nie pamiętam, dowiem sie to napiszę :)
Agnesia - Pon Wrz 26, 2005 9:48 pm

Kierownikiem naszej orkiestry jest kuzyn Mojego. Orkiestra pochodzi z okolic Rawy Mazowieckiej. Za wesele z poprawinami biorą 2800 zł.
Dan - Wto Paź 18, 2005 12:12 am

Jeśli ktoś chce zespół o wyższych umiejętnosciach muzycznych to proponuje zainteresować się zespołami FORTEPIAN i VIVAT TRIO. Są to zespoły, w których grają wykształceni muzycy. W/w zespoły mają sporo zalet, ale i kilka wad - szczególnie cena :)
bajeczka - Wto Paź 18, 2005 8:56 pm

Marcin nie idz na łatwizne - poczytaj troche forum. :)
karmelcia - Pon Gru 05, 2005 1:32 pm

Witam,

Jestem załamana - mamy sale a nie mamy orkiestry :( . Proszę o jakies namairy na orkiestre - najlepiej 3 osoby, skład mieszany. Jakas fajna muzyke zeby grali, bez "piania" , bez swintuszenia przy oczepinach, a najlepiej muzyka typu łaczymy pokolenia:)
Z góry Wam dziekuje

Alma_ - Pon Gru 05, 2005 1:51 pm

Karmelcia, a jakiego zespołu szukasz? Czego oczekujesz?

Ja też jestem teraz na etapie intensywnego poszukiwania zespołu, więc mogę podrzucić Ci kilka namiarów (zresztą o większości już wspomniałam na forum). Będę decydować się w styczniu / lutym.

Właśnie przeczytałam, że planujecie ślub we wrześniu, tak? To warto się pospieszyć z tą orkiestrą...

karmelcia - Wto Gru 06, 2005 9:34 am

Alma_ napisał/a:
Karmelcia, a jakiego zespołu szukasz? Czego oczekujesz?

Ja też jestem teraz na etapie intensywnego poszukiwania zespołu, więc mogę podrzucić Ci kilka namiarów (zresztą o większości już wspomniałam na forum). Będę decydować się w styczniu / lutym.

Właśnie przeczytałam, że planujecie ślub we wrześniu, tak? To warto się pospieszyć z tą orkiestrą...


Prosze podaj namiary na te orkiestry na privie

Alma_ - Wto Gru 06, 2005 9:47 am

Karmelcia, namiary znajdziesz tutaj: KAMERTON, BAYER JAZZ BAND, SZAFIRY, ATUT i inne w dziale MUZYKA.

Przepraszam Cię, ale nie mam za bardzo czasu zbierać znów tych wszystkich namiarów razem, ale jeśli trochę poszperasz, na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz :)

kasiulka - Czw Gru 15, 2005 11:11 pm

Cześć wszystkim:)
Mam ogromną prośbę, czy możecie dać mi namiary na jakieś fajne orkiestry? Najlepiej z Łodzi i ewentualnie okolic. Zadzwoniłam już w parę miejsc ale niestety mój termin (2.09.06) większość ma już zajęty :( :( :(
Będę bardzo wdzięczna za wszystkie propozycje.
Pozdrowionka

kryszka - Czw Gru 15, 2005 11:24 pm

Kasiulka - napisz może do których orkiestr już dzwoniłaś to będzie nam łatwiej - nie będziemy powtarzać kontaktów.
kasiulka - Czw Gru 15, 2005 11:41 pm

Trudno mi powiedzieć, bo nazw orkistr nie znam :( Od znajomych dostałam tylko numery telefonów w większości nawet bez imion czy nazwisk członków zespołów (wśród nich jest zespół "Caro" - oni mają wolny termin ale właśnie słucham ich płyty i wokal jest Fatalny więc raczej się nie zdecydujemy; i jeszcze tylko jedno nazwisko J. Pietrzak - podobno są świetni, niestety już zajęci :( :(:(:( )
karmelcia - Pon Sty 09, 2006 4:14 pm

ma ktos inny numer do Gracji - ten podany nie jest dostepny:(
Ania napisał/a:

4. Gracja p. Jakub Dąbrowski 608 738 934 => bardzo nam sie podobali, profesjonalnie przygotowani do spotkania, przynieśli chyba ze 4 kasety z różnych wesel i odpowiadali na wszystkie pytania

szczako - Pon Sty 09, 2006 4:27 pm

karmelcia, tutaj sa ich namiary:
http://www.gracja.abc.pl/

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 4:30 pm ]
a przy okazji dowiedzialam sie czegos niefajnego dot. naszego zespolu ... :(
az mi sie wypieki na twarzy zrobily ...

karmelcia - Pon Sty 09, 2006 4:49 pm

szczako jaki masz zespoł??
Agatka_P - Pon Sty 09, 2006 4:52 pm

szczako podziel się co się dowiedziałaś?
Alma_ - Pon Sty 09, 2006 4:53 pm

szczako napisał/a:
a przy okazji dowiedzialam sie czegos niefajnego dot. naszego zespolu ... :(
az mi sie wypieki na twarzy zrobily ...

To Wy już wybraliście zespół? Jaki?
I czego się dowiedziałaś? :hm:
Mów, mów, chyba nie chcesz wpuścić koleżanej z forum w maliny...

szczako - Pon Sty 09, 2006 4:58 pm

Finezja.
ale polecil mi go Pan z Gracji, bo oni byli zajeci ...
wiec mysle sobie, ze skoro polecil go taki fajny przez wszystkich polecany zespol, to mysle sobie, ze nie jest zle ...
zreszta, wypowiedz Ani jest sprzed roku, a ja na spotkanie z orkiestra poslalam Siostre i Szwagra, ktory jest muzykiem amatorem i do sprzetu nic nie mieli ...

no nic, moja pierwsza reakcja - zrobilo mi sie cieplo, jak to przeczytalam, ale po chwili zastanowienia mi przeszlo. to u mnie normalne - najpierw dzialam, a potem mysle.

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 4:59 pm ]
tak, orkiestre juz wybralismy. pisalam gdzies o tym ... na pewno w watku o pannach mlodych z 2006 roku i w moim watku o przygotowaniach.
a dowiedzialam sie z wypowiedzi Ani, ze nalezy go omijac szerokim lukiem ...

Alma_ - Pon Sty 09, 2006 5:06 pm

Szczako, nie przejmuj się, to wszystko jest kwestia gustu - skoro wysłałaś na przesłuchanie ludzi, którzy się na tym znają, to na pewno sprawdzili wszystko, co trzeba i będzie dobrze, zobacztsz. A jeśłi ma Cię to gryźć przez następne pół roku, to zmień zespół i po kłopocie.
szczako - Pon Sty 09, 2006 5:13 pm

mysle, ze zostane przy tym. az tak zle nie jest. zreszta zaliczka juz wplacona :)
jak pisalam, to normalne, jestem w goracej wodzie kapana ...

[ Dodano: Wto Sty 10, 2006 12:23 pm ]
znalazlam cos, co mnie pocieszylo:
'Po tych wszystkich doświadczeniach, zdecydowaliśmy się na zespół Finezja. Kierownik zaspołu zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Powiedział nam wiele ciekawych rzeczy i zwrócił uwagę na kilka drobiazgów na które byśmy nie zwrócili uwagi. Następnie udaliśmy się do restauracji na Widzewie, w której grają, i tam z ukrycia posłuchaliśmy ich live!. Ku naszemu zaskoczeniu dema które otrzymaliśmy były gorsze od tego co usłyszeliśmy Fajny wokal młodej pani uzupełniany przez wokaliste, brzmiał naprawdę fajnie. Po tym jak nas zobaczyli zadedykowali nam pare kawałków i ... tu znowu MEGA zaskoczenie. Wokalistka fantastycznie radziła sobie z repertuarem pani Huston oraz Shakiry jak i z polskimi szlagierami. Oprócz tego w kapeli jest osoba odpowiedzialna za biesiadę przy stołach. I tak się zdecydowaliśmy.'

to slowa Bandory, u ktorej Finezja grala we wrzesniu.
juz sie supokoilam i to tylko kolejna nauczka dla mnie. bo daje sie poniesc emocjom i za szybko dzialam.
chwile paniki juz za mna.
:)

miza4 - Czw Lut 23, 2006 3:49 pm
Temat postu: zespol finezja
czesc dziewczyny, :D
Podaczam sie do waszych dyskusji, bo tez prowadze poszukiwania sukni slubnych i nie tylko.
Co do zespolu finezja bo kilka razy mignal mi. upsss nie chce nikogo straszyc, ale uwazajcie na nich. To co oglada sie u pana w pokoiku, a to co graja na zywo, to sa dwa rozne zespoly! Trzeba jechac pod sale jak graja na weselu, ale nie raz tylko w dwa weekendy co najmniej. Graja z roznymi dziewczynami. Moja kolezanka wziela ich, ja tez chcialam, ale na szczescie moj sie uparl zebysmy ich posluchali na zywo! Przerwy robia co 20 minut i to 30 minutowe, PANI TAK FALSZOWALA ZE WYTRZYMALISMY POD SALA 1,5 PIOSENKI. :? pozdrawiam.

szczako - Czw Lut 23, 2006 5:47 pm

ja slyszalam juz bardzo rozne i sprzeczne informacje o zespole Finezja. zaczynam sie zastanawiac czy tak, jak w przypadku zespolu Gracja nie funkcjonuja na naszym rynku dwa zespoly o tej samej nazwie ...
miza4 - Pią Lut 24, 2006 10:40 am

MOZESZ MIEC RACJE! Ja slyszalam zespol ktory czasem gra w Karczmie Polskiej przy Włokniarzy. Pan przyjal nas na piotrkowskiej w jakims malenkim pokoiku. Po tym co uslyszelismy u niego od razu zaklepalismy u niego termin naszego wesela. Bylismy pewni na 100%. Po posluchaniu na zywo zadzwonilam i zrezygnowalam :shock: . ale jeszcze nie wiem jaki okaze sie ten zespol co wzielismy. Na zywo i z ukrycia (hi hi hi :lol: _)nam sie podobali. pozdrawiam :jumpingmrgreen:
szczako - Pią Lut 24, 2006 11:01 am

hmm...

moja Siostra ze Szwagrem tez byli w jakims malym pokoiku. na stronie podaja jedna wokalistke. wszyscy sa po szkolach muzycznych. na plycie laska spiewa ladnie. i do tego 'spotkalam' na Forum kilka lasek, ktore sie z nimi bawily i bardzo sobie chwala.

dodatkowo, Finezje polecil mi Pan z 'tej dobrej Gracji', wiec nie powinno byc zle.

ale o wszytskim pogadam z nim w lipcu. wspomne o tych przerwach i spytam sie o wokalistki.

justme - Pią Lut 24, 2006 11:41 am

A ja polecam zespół Canzona (graja chyba w soboty w Karczmie na Wlokniarzy, wiec mozna zobcztc na zywo co potrafia). Jest to zespol dwuosobowy, wokalistka przepieknie spiewa i ludzie naprawde sie swietnie bawia.
nula22 - Pią Mar 03, 2006 2:10 pm
Temat postu: nie wszystko może być zrobione od ręki
wiecie co jestem po przesłuchaniu 3 zespołów i w każdym mi coś nie pasuje.
a wymagania nasze wyglądają tak:
1. na żywo - czyli 4,5 osób
2. z wokalistką-nie piejącą i wokalistą(czyli ktoś z pozostałych osób a może i 2 czy 3 panów)
3. bez bloków muzycznych 45 min grania 15 min przerwy -nie sprawdza to się w naszej rodzinie bo goście wyjątkowo zatwardziali tancerze!!
4. nie pijący, ale tu się nie da tego sprawdzić pytając, a nie mamy juz orkiestry z polecenia bo ta już ma zajęty termin :(
5. żeby grali przynajmniej 6.30 - 7.30
6. jak coś mi się przypomni to dopiszę, acz kolwiek o wszystko pytaliśmy juz te orkiestry :|

a więc
1. zespół, wszscy wykształceni muzycznie, pani studiowała z Majką Jeżowską, głos wspaniały, repertuar w połowie angielsko języczny- grali na statkach amerykanskich i w skandynawii. no i jak się juz można domyśleć przeszkodą jest cena 3200 zł -5 osób i opinia koonkurencji że nie grają na żywo non stop - uwaga była pod perkusistę. Jeżeli chcielibyśmy zaoszczędzić to zaproponowano zrezygnowanie z saksofonisty, który jednocześnie jest perkusistą!! i to by była oszczędność 700 zł -czyli całkowity koszt 2500, i tu już bez grania na żywo, bo bez perkusji już się nie da :( bardziej taki bankietowy zespół obawy o ocepiny i biesiada, bo jak grali na statkach długo to może nie umieją poprowadzić ??
2. zespół 5 osobowy-wykształeceni muzycznie-panowie, z fajną wokalistką, niepejącą. 2500 zł i stwierdzili że nie ważnie o której zaczynają w naszym przypadku ślub 18 lub 19 , więcna sali dopiero ok 19-20 to oni i ta grają tylko do 6 rano. co nam nie pasuje bo rodzina moja zwykle do 8 się bawi, więc orkiestrę do 7 i przynajmniej planwaliśmy. w całości na żywo. jednak po godzinie rozmowy konkretów nie padło za dużo, za to obejrzeliśmy 2 kasety. ocepiny i biesiada na na 2 akordeony i saksofon - bardzo się nam podobały. nie dostaliśmy żadnych materiałów do posłuchania w domu
3. zespół miłych i wykształconych 3 panów -braci+ wokalistka -niestety lekko piejąca :(
brak perkusji a co za tym idzie, granie z minidysków(dyskietek) po 45 min i 15 min przerwy, z możliwością dogadania się co do godziny zakończenia. cena 2300 :(
4. została nam jeszcz jedna orkiestra z plecenia we wtorek na próbę idziemy do nich. jezeli nie oni to wracamy z rodzicami do tego 1 zespołu i negocjujemy cenę.
echhh, a miało być tak ładnie, prosto i pięknie, a gdzie filmowiec i fotograf :(
ale księdza " bąbelka " mamy na 12 umówionego :lol:

aaania - Sro Mar 15, 2006 8:16 pm

Dziewczyny,

Czy macie jakieś namiary na dobre nieduże zespoły (2-3 osoby)?
Prześlijcie mi proszę jak coś macie na: a_jedrzejczyk@op.pl

dzięki

pozdrawiam

FLOSSY - Sro Kwi 12, 2006 1:06 am
Temat postu: ZNA KTOS ZESP.POKER?
ZNA KTOS ZESPOL POKER???? Ten zespół miala Kati ale jej ostatnio nie ma..moze ktoś coś o nim slyszal lub ma jakis kontakt do zespolu lub Kati...PROSZE POMOZCIE...

[ Dodano: Nie Kwi 23, 2006 10:13 pm ]
Już mam swój zespół..rodzice zadowoleni :) my szczesliwi :) wszyscy happy!!! ..polecam ELDORADO!!! (czytajcie w oddzielnym temacie co o nich napisalam) :D :D :D
bardzo się cieszę z wyboru..kolejna relacja po 30.09.06 :)

vaniliaxxx - Nie Maj 14, 2006 6:56 pm

Ja moge polecić Ci zespół San Marino. Gra trzech panów - opisywałam już go wczesniej w odpowiednim wątku o zespołach. Ale gwarancji nie mam, że mają ten termin wolny. Zadzwoń i sprawdź :) 508 175 003
Alma_ - Nie Maj 14, 2006 7:43 pm

Polecam ten wątek :arrow: WIZYTÓWKI / NASZE ZESPOŁY
Harglem - Pią Maj 26, 2006 11:36 pm

Poszukuję zespołu na wesele z poprawinami na 8 lub 22 wrzesień 2006 najlepiej żeby była perkusja czyli na żywo. Czytam i czytam forum i sam nie wiem gdzie najpierw dzwonić: Griss, Zodiak, Costabrava Takie na początek wybrałem Czy ktoś mi pomoże? Mam też telefon do zespółu Drajm z Konstantynowa Czy ktoś zna?
kryszka - Pią Maj 26, 2006 11:45 pm

Dzwoń wszędzie gdzie się da i najpierw się zorientuj czy ktoś ma wolny termin. Bo, nie chcę straszyć, ale z tak krótkim terminem to będzie ciężko coś znaleźć, zwłaszcza z tych polecanych zespołów.
Harglem - Pią Maj 26, 2006 11:50 pm

Boże pierwszy post na forum i tyle byków. :oops: 2007 rok oczywiście Chyba już się położe i jutro poczytam na spokojnie
juzti - Pon Cze 12, 2006 11:00 am

Poszukuję zespołu na wesele bez poprawin 7.07.2007w Piotrkowie Trybunalskim, najlepiej żeby była perkusja czyli na żywo ( ale to nie jest konieczny warunek), max 4 osoby. Mam chyba standardowe wymagania: dobre brzmienie (żeby od razu można było się zorientować, co to za utwór a nie dopiero przy refrenie... :? , żeby mieli różnorodny repertuar ( coś dla młodego i coś dla starszego gościa) , żeby potrafili zabawić gości!!!porwać ich tańca:) i żeby nie robili długich przerw....
Przeczytalam Wasze opinie i sama nie wiem, który zespół wybrać.. O niektórych zespołach to opinie są sprzeczne..
Mam taki też problem, że nie długo przeprowadzam się i muszę kapelę załatwić dość szybko.

kryszka - Pon Cze 12, 2006 11:05 am

Juzti - bo każdy ma inny gust czy portfel. ;)
Przy większości opisów zespołów jest podanych dużo danych i może zrobić pierwszą selekcję. Obdzwoń po prostu wszystkie te orkiestry, popytaj o termin i cenę, a potem jedź ich posłuchać. Inaczej się nie da. ;)
A tutaj jest wątek o orkiestrach grających na żywo: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3327. :)

Harglem - Sob Cze 17, 2006 3:22 pm

Ja już mam orkiestre Głowa spokojna przynajmniej z tym. Mam nadzieję że 22 IX 2007 roku z zespołem GRISS będzie wspaniały. Narzeczona jest zadowolona i może spokojnie zdawać sesję.
tijoka - Nie Cze 18, 2006 11:30 am

a znacie jakas fajna kapele z Krakowa lub okolic?
emilam - Sro Lip 26, 2006 8:59 pm

a znacie zespół CANN????
tesciowa miała upatrona orkiestre swojego koelgi, ale z apozno zadz. i on nam polecił ta orkiestre???
prosze o pomoc, bo nie wiem co robi??

fiona83 - Sro Lip 26, 2006 9:02 pm

Witaj !!
Tu jest odpowiedni wątek Zespół Cann

emilam - Sro Lip 26, 2006 9:05 pm

dzieki
ja obiejrzalam ich na płycie, ale w sobote graja w Borynie i jedziemy posłuchac.
obysmy sie nie zawiedli

gosc - Czw Lip 27, 2006 1:01 pm
Temat postu: RATUNKU - potrzebny Zespół
Z narzeczonym robimy wesele w Dworku Zielińskich. Gości będzie ok. 50 osób wszystko więc będzie sią odbywać na jednym poziomie. Poszukuję zespołu max. 4 osobowego, który umie dobrze zabawiać gości, poprowadzi oczepiny oraz wprowadzi elementy biesiady przy stołach. Chciałabym żeby była wokalistka i wokalista. No i cena - max. 2000 zł. ale jeśli taniej - byłoby super. Wiem też że na Zespole nie należy oszczędzać ale nie chcę na niego wydać aż takich pieniędzy.
Wczoraj rozmawialiśmy z Zespołem TIME. Wiem z Forum, że to dobry zespół i spełniają wszystkie nasze kryteria za wyjątkiem ceny (wyższa). POMÓ?CIE!!!!

TUSKA - Wto Wrz 05, 2006 3:13 pm

My również prosimy o pomoc przy wyborze zespołu! Niestety otrzymaliśmy od znajomych kilka namiarów ale wszyscy mieli już zajęty termin, który nas interesuje. Szukamy zespołu, który gra na żywo, jest wokalistka i najchętniej z perkusją.
brandi - Sro Wrz 06, 2006 12:06 am

hmmm gdybyś zdobyła jakieś namiary na zespoły to proszę o kontakt na prv będę wdzięczna... Nasza data to 04.08.07 a wesele to restauracja " W Dobrym Stylu"...

POZDRAWIAM

Alma_ - Sro Wrz 06, 2006 12:08 am

TUSKA, brandi, poczytajcie dział Muzyka, piszemy tam sporo o naszych zepołach, możecie poczytać o wrażeniach, a o namiary najlepiej zwrócić się do osoby, która dany zespół zatrudniała.

Powodzenia! :)

zara - Pon Wrz 18, 2006 11:49 am

witam serdecznie! Mam ogromną prośbę-czy ktoś zna nazwę zespołu, który gra w restauracji Yuca?byłam na weselu u mojej przyjaciółki-było to wprawdzie 4 lata temu, ale podobno ten zespół był tam wtedy "przypisany". Moja przyjaciółka posiała gdzieś wizytówkę a je nie pamiętam nazwy.w zespole grał jeden mężczyzna i dwie kobiety-naprawdę podobali się nie tylko mnie ale wszystkim weselnikom!!!proszę o pomoc w poszukiwaniu nazwy zespołu i ewentualnych namiarów
Pozdrawiam serdecznie!!!

kryszka - Pon Wrz 18, 2006 3:13 pm

Zaro - myślę, że najłatwiej będzie zadzwonić lub przejechać się do Yuki - oni będą wiedzieć na pewno. ;)
justyncia83 - Wto Wrz 19, 2006 5:25 pm
Temat postu: POSZUKUJ? ZESPOŁU !!! HELP ME!!!
Witam wszystkich
Mam problem ze znalezieniem zespołu na moje wesele.Nie wiem od czego zacząć- zadzwonilam co prawda pod kilka numerów i nawet poumawiałam się na przesłuchanie nagrań jednak obawiam się,że nie będzie łatwo znaleźć taki "wymarzony"'.
Dziewczyny napiszcie mi jak długo szukałyście zespołu (orkiestry) i czym się sugerować w wyborze.Jeśli możecie polecić mi jakiś zespół to będę bardzo wdzięczna.
pozdrawiam

kryszka - Wto Wrz 19, 2006 7:30 pm

Polecam uważne przeczytanie forum i nie powtarzanie wątków. Chociażby w wątkach przyklejonych znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.
zzuzzia - Wto Paź 03, 2006 3:06 pm

Ja byłam na weselu na którym grał świetny zespół. Od tamtej pory widuje ich na kazdym rodzinnym zlocie i nie tylko rodzinnym bo u znajomych tez graja. Zaskoczyło mnie świetne prowadzenie i nawiazanie kontaktu z goscmi. Jesli chodzi o oczepiny to wszystko odbywalo sie w dobrym stylu bez obrazania kogokolwiek. Jesli ktoś byłby zainteresowany to moge podesłac namiary.
Agatka_P - Wto Paź 03, 2006 3:10 pm

A może byś się z nami przywitała Tutaj
Zośka - Sro Paź 04, 2006 2:56 pm

Poszukuję orkiestry, zespołu, wszystko jedno, byleby znali się na rzeczy. Konicznie z przenośnymi instrumentami typu saksofon, gitara, tamburyno. Dajcie znać!!!!
radar - Pią Paź 13, 2006 7:55 pm
Temat postu: Zespół weselny
Byłem ostatnio na weselu w warszawce. Grał tam dwuosobowy zespół, ale jeśli się chce mogą grać we troje i mieć jeszcze wokalistkę.
Podstawa zespołu to jest dwóch braci bliźniaków :) fajnie się prezentują, super prowadzą zabawę. A co najważniejsze naprawdę grają na żywo a nie ściemniają i dlatego mogą grać to co goście sobie zażyczą :D
Jeśli ktoś jest zainetesowany to niech wejdzie na ich strone i sam sie przekona. POLECAM.



Usunięty został link do strony zespołu.
Przypominam, że Regulamin forum zakazuje reklamy, a kolejne jego naruszenia będą sankcjonowane.
Alma_

pinia_pinia - Pią Paź 13, 2006 8:21 pm

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

To chyba płazem nie ujdzie :roll:

fiona83 - Pią Paź 13, 2006 8:26 pm

Nie ma jak Warszaffffka 8)
Ale email chociaż inny niż na stronie :hyhy:

radar - Pią Paź 20, 2006 3:00 pm

Nie to nie, chicałem tylko dać namiary jakby ktoś chciał skorzystać. :( :( Ale jak nie chcecie to nie bedę sie narzucac :?
Alma_ - Pią Paź 20, 2006 3:06 pm

Jak ktoś zechce skorzystać, to skorzysta, nie martw się ;)
szczęśliwadama - Pon Lis 20, 2006 3:21 pm

witam znam dobry zespolik czterech facetów i jedna laska.
mam pytanko co lub gdzie sie pozbyć sukni ślubnej . czy macie jakieś propozycje?

drummer - Czw Lis 30, 2006 10:53 am
Temat postu: Zespół Ragtime
tu była reklama.

zapraszam do zapoznania się z Relulaminem, a w sprawie reklamy proszę skontaktować się z administratorem Forum.

szczako

bubamara - Sro Sty 03, 2007 5:33 pm

Witam jestem na etapie wybierania orkiestry. Czy ktos wie cos na temat zespolu Różowa Pantera ze Skierniewic? Bede wdzieczna za wszelkie opinie.
agora100 - Czw Sty 04, 2007 8:16 pm
Temat postu: PROBLEM z ZESPOŁEM / wesele w Starym Folwarku / HELLP !!!
Witam.
Przepraszam, że ten post znalazł się w tym wątku (temacie).
Dziś dotarła do nas smutna wiadomość - otórz zespół, który miał zagrać u nas i był zaangażowany do tego rok temu - nie może u nas zagrać ((( (po występach w Angli nie wrócili wszyscy członkowie grupy, a dodatkowo "mózg" grupy ma problemy zdrowotne i czeka go leczenie szpitalne)

MAMY taką piękna sale i nie chcielibyśmy sie teraz na niej bawić przy magnetofonie.

Zostało nam dokładnie 4 miesiące (weselicho 05.05.2007) i mamy WIELKI PROBLEM
Proszę WAS o pomoc. Kto ma jakieś kontakty na dobre i sprawdzone zespoły muzyczne z Łodzi, Skierniewic, Koluszek i okolic to za wszystkie porady, sugestie, namiary będę bardzo wdzięczna. QRCZEEEEE już zostały 4 miesiące a my jesteśmy na lodzie - wiem, że ciężko będzie kogoś dobrego namierzyć. Jeszcze raz proszę wszystkie uczynne i miłe DUSZE o POMOC. (wszelkie informacje proszę przesyłać na PW lub e-mail)
Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
agora100

szczako - Czw Sty 04, 2007 8:41 pm

agora100, Twojego posta przeniosłam do odpowiedniego wątku.
:)

agnienia - Sob Sty 20, 2007 8:36 am

HEEEELPPP!!!!

Poszukję zespołu...ale takiego, który super poprowadzi wesele..nawet wokal może by na 2 miejscu( w granicach rozsądku:):) Prosiłabym o Wasze opinie, czy znacie tak zespół. który sprawdził sie w tej roli..byłbym wdzieczna za pomoc!!! O termin sie raczej nie martwię, bo slub mam w kwietniu..wiec..tak na spokojnie:):) Z góry dziękuje..

pozdrawiam wszystkie forumki :D

aga20 - Pon Sty 22, 2007 1:13 pm
Temat postu: Re: Poszukuję orkiestry
Edyta napisał/a:
jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek
POLECAM ZESPÓŁ MAXIM,GRALI U MOJEJ SIOSTRY,S? NAPRAWD? ?WIETNI.tO ADRES ICH STRONY:www.maxim.ovh.org WEJD? SOBIE POSŁUCHAJ I ZOBACZ.POZDRAWIAM
marta+fifi - Wto Sty 23, 2007 2:52 pm
Temat postu: Re: PROBLEM z ZESPOŁEM / wesele w Starym Folwarku / HELLP !!
agora100 napisał/a:
Zostało nam dokładnie 4 miesiące (weselicho 05.05.2007) i mamy WIELKI PROBLEM Proszę WAS o pomoc. Kto ma jakieś kontakty na dobre i sprawdzone zespoły muzyczne z Łodzi, Skierniewic, Koluszek i okolic to za wszystkie porady, sugestie, namiary będę bardzo wdzięczna. QRCZEEEEE już zostały 4 miesiące a my jesteśmy na lodzie - wiem, że ciężko będzie kogoś dobrego namierzyć. Jeszcze raz proszę wszystkie uczynne i miłe DUSZE o POMOC. (wszelkie informacje proszę przesyłać na PW lub e-mail)


agora100, ja w 100% mogę polecić zespół "SOM'GORSI"!! Jest to zespół, który poznałem na pewnym weselu w mojej pracy kelnera. Poleciłem go moim 3 znajomym, którzy pobierali się w 2006, wszyscy go wzięli i byli bardzo zadowoleni, a my z Martą też mamy go już zamówionego na nasze weselicho. Jeśli chciałabyś namiar na nich, daj znać, to Ci podeślę na priva.

aga20, oczywiście, jeśli jesteś także zainteresowana, dawaj znać.
:smile:

mila1982 - Czw Sty 25, 2007 12:53 pm
Temat postu: poszukuje orkiestry z prawdziwego zdarzenia !!!
bardzo prosze o pomoc ,w lipcu biore slub i nie mam orkiestry,zalezy mi na dobrej orkiestrze z prawdziwego zdarzenia,jesli ktos z was moze mi podac namiary to bylabym wdzieczna:)
Agnieszka19 - Czw Sty 25, 2007 1:48 pm

Polecam orkiestre Trio&sax. Namiary znajdziesz w wątku NASZE ORKIESTRY.
brevis - Nie Sty 28, 2007 1:44 pm

Witam !
[...]





Post zawierał niedozwoloną reklamę.Proszę o kontakt z administratorem w celu nadania statusu "firma".

youri - Nie Sty 28, 2007 5:31 pm
Temat postu: wybór zespołu
Ufff…czujemy dużą ulgę, bo dokonaliśmy w końcu wybór zespołu muz. Dziękujemy wszystkim, którzy piszą na tym forum, bo bardzo pomogli nam z wyborem zespołu. Pokonaliśmy długa drogę wyboru i czujemy się ‘obywatelskie’;) zobowiązanie pomóc też innym. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami.
My zdecydowaliśmy się na zespół „Kontakt” z Bełchatowa, który oferuje, wg. nas, najlepszy współczynnik treści, poziomu muzycznego i nastroju weselnego do ceny. Nie mają chyba strony internetowej, więc może być problem z uzyskaniem więcej informacji.
Po za nimi zapoznaliśmy się z ofertą następujących zespołów i oto nasza subiektywna opinia.
-Fraction – najlepsi z najlepszych! Polecamy. Pełni prof. żyjący tylko z muzyki. Oferują b. wysoki poziom muzyczny, a do tego są b. sympatyczni. Problemem jest …wysoka cena (co uważamy za sprawiedliwe do poziomu zespołu), czas zbyt krótki czas grania (8,9h +4,5h poprawiny). Problemem mogą być też gitarki, które nadają pewien rockowy wydźwięk zespołowi, brak biesiadowania, wyprowadzania z domu i tego typu weselnych historii.
-Zodiak – wysoki poziom muzyczny, profesjonaliści (choć na demo wydawało nam się, że słyszymy fałsz – ale może to przez słabą jakość nagrania). Problemem może być cena i …ogólne subiektywne wrażenie zespołu, które u nas zadecydowało o odrzuceniu oferty tego zespołu.
-Gracja – bardzo wychwalany na forum. Duże muzyczne rozczarowanie, po przesłuchaniu Fraction i Zodiak. Siłą zespołu jest jakaś Pani, która tworzy dobrą atmosferę, choć na demo nie było tego widać. Generalnie niczym nie zachwycili, przeciętniactwo, ale za to są tani.
-Brawo –spod Sieradza. „Rasowa” grupa disco-polo :) . Strona: http://www.zespolbrawo.pl/. No comments. :)
-Time – drodzy, muzycznie słabi (2 klawisze, gitarka+wokal). Podobno siłą zespołu jest kontakt z gośćmi. Na kasecie demo raczej tego nie widać, a do tego drodzy. Może przy bliższym poznaniu wydają się sympatyczniejsi, na które już zabrakło energii;)
-D-Tonacja (dawniej grupa Magnum). Muzycy z wykształceniem, dobrym warsztatem. Bardzo dobry wokal kobitki, do tego 2 instrumenty dęte i klawisz. Problemem jest, że cześć utworów jest grana tylko na klawiszach i podkładzie, a muzycy od instrumentów dętych w ogóle nie uczestniczą. Do tego dochodzi wysoka cena i średni sposób prowadzenie imprezy (wnioskując po płycie demo)
-Ragtime – (http://www.ragtime.webpark.pl/index.htm). Słabo nas potraktowali, obiecując wysłanie płyty, której nigdy nie dostaliśmy. Bardzo ofensywnie się promują w Internecie.
Zespoły Griss, Trio & Sax, mają zajęte teminy na naszą datę ślubu, więc zespołów nie przesłuchaliśmy. Słyszeliśmy wiele pozytywów o tych zespołach, więc radzimy wziąć te zespoły pod uwagę.

Pozdro!
Youri

drummer - Nie Sty 28, 2007 8:54 pm

Witam...
Jako członek zespołu ragtime bardzo przepraszam, że nie dostali Państwo płyty... Nie wiem czy było to z mojej winy, czy z winy Poczty Polskiej... Ale jesli płyta nie dotarła, to wystarczyło napisać odpowiedniego maila, czy SMS, a wtedy na pewno wysłałbym płytę jeszcze raz...
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam, za te nieprzyjemności....

edita - Nie Sty 28, 2007 9:46 pm
Temat postu: szukam dobrego zespołu na wesele-PILNE
cześć! pilnie poszukuję dobrej orkiestry na wesele na 29.09.2007. min. 3 osoby, dobry wokal i umiejętność zabawienia gości.
Agnieszka19 - Nie Sty 28, 2007 11:31 pm

Próbuj TRIO &SAX namiary znajdziesz w wątku -Nasze zespoły
Szpilka - Czw Lut 01, 2007 12:09 pm

mi właściciel sali polecił kilka zespołów które u niego czesto grały, bo nie liczac dobrej orkiestry to musi ona tez znac warunki sali /akustyka itp/
brevis - Sro Lut 07, 2007 1:52 pm
Temat postu: szukacie zespołu
szukacie zespołu napszcie do mnie na "pw" spróbuję pomóc
pozdrawiam

kryszka - Sro Lut 07, 2007 7:37 pm

Brevis - mam nadzieję, że nie zamierzasz reklamować swoich usług...
misiunia - Pią Lut 09, 2007 2:02 pm
Temat postu: Szukam zespołu
Mam wesele za 7 m-cy i nie mam jeszcze zespołu :( Pomóżcie Może macie jakieś namiary na dobre i nie drogie zespoły...
jpuasz - Pią Lut 09, 2007 3:14 pm

Zapraszam do działu powitań - powiedz nam coś więcej o sobie :)

Spis polecanych przez nas zespołów znajdziesz tutaj, a podobny wątek osób poszukujących orkiestry znajduje się tutaj (i do tego właśnie wątku przeniosłam powyższego posta - kryszka) - poczytaj i może znajdziesz cos, co Cię zainteresuje :)

gabisilk - Sro Lut 14, 2007 2:44 pm
Temat postu: Zespoły z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic
Witajcie,

Poszukuję zespołu z Piotrkowa albo okolic. Może znacie jakieś fajne zespoły. Proszę też o opinię jak grają i bawią gości na weselu.

żenia - Wto Lut 20, 2007 11:39 pm

Błagam o pomoc. Niedawno dzwoniła do mnie Pani z Trio i powiedziała, że niestety już są zajęci:( Zostały nam jeszcze 2 zespoły z których musimy jakiś szybko zaklepać - Zodiak i Som'Gors'i - może Wy coś nam podpowiecie. Albo macie jakiś sprawdzony zespół. Chodzi nam o dobre wykonanie muzyczne, ale również o umiejętne poprowadzenie wesela. Przesłuchaliśmy już pare zespołów m.in Grację, Finezję, San Marino etc., ale oni nie zrobili na nas piorunującego wrażenia. Słyszałam również, że Zodiak zbytnio nie ma kontaktu z gośćmi ( to również zaobserwowaliśmy na płytce z wesela, na którym grali ), a Som'Gors'i dali nam tylko demo i ciężko mi przekonać narzeczonego do nich - w sumie ma rację bo trzeba ich zobaczyć w akcji. Może coś mi poradzicie- cała nadzieja w Was :)
Pozdrawiam

Ela_i_Adam - Sro Lut 21, 2007 8:46 am

jeśli chcesz moge podać ci namiary na nasz zespół nazywają się SEKTOR i grają na żywo. Z tego co widziałam jak poszliśmy ich posłuchać na weselu to dobrze bawią gości i raczej nikt nie siedzi. grają tak że ciężko było mi stać spokojnie pod salą. a wesele kuzyna mojego A. na którym grali to do tej pory wszyscy wspominają. Jak chcesz to napisz do mnie na priv. oni są z poza łodzi i nie należą do najtańszych ale można się z nimi dogadać. pozdrawiam
mila1982 - Sro Lut 21, 2007 9:51 am
Temat postu: zespol
napisz do mnie na priv to dam Ci namiary na fajny zespol ktory bedzie gral u mnie,sa po szkole muzycznej wszyscy i swietnie zabawiaja gosci,graja na zywo i nie sa drodzy:) polecam i pozdrawiam
ebbe - Pią Lut 23, 2007 10:28 am
Temat postu: polecam Ana Family
Polecam bardzo dobry i profesjonajny zespol Ana Family


Post został zmodyfikowany ze względu na niedozwoloną rekalmę
Pusiak

kuba2807 - Pią Lut 23, 2007 9:22 pm
Temat postu: Re: polecam Ana Family
Polecam zespół maxim ze Zgierza.



Post zmodyfikowany ze względu na zawartą reklamę.

nebiwolol - Sob Lut 24, 2007 9:42 am
Temat postu: Mam dylemat
Witam wszystkich forumowiczow i forumowiczki :)
Mam dylemat ogladalismy wczoraj dema roznych zespolow muzycznych.
Niestety z powodu naszej opieszalosci nasz termin tzn 30 czerwca przez wiekszosc fajnych kapel jest juz zajety :( no coz sami sobie jestesmy winni!
Z pokazanych nam zespolow najbardziej podobaly nam sie 2 mianowicie:
1) Progres
2) Strzelczykowie
Nie wiem czy taka jest pisownia, a nie chcialbym nikogo obrazic :kwasny:
Moze w\w kapele graly u kogos z Was na weselisku, pomozcie wybrac :D
Serdecznie pozdrawiam

[ Dodano: Sob Lut 24, 2007 9:45 am ]
ps Oczywiscie nie zamykamy sie na inne sprawdzone i dobre zespoly.
Wygladam juz waszych odpowiedzi... 8)
Jeszcze raz pozdrawiam

edys_lu - Pon Lut 26, 2007 2:16 am

żenia napisał/a:
Przesłuchaliśmy już pare zespołów m.in Grację, Finezję, San Marino etc., ale oni nie zrobili na nas piorunującego wrażenia


A ktorej Gracji sluchaliscie?? Bo sa 3 w Łodzi...wiesz moze kto byl "szefem"?

żenia - Pon Lut 26, 2007 8:44 pm

Ooo proszę, nawet nie wiedziałam, że są 3 Gracje :) Niestety nie pamiętam kto był naszej szefem, ale znaleźliśmy ją na tym forum.
Pozdrawiam

miluka - Nie Mar 04, 2007 9:21 pm

Czy zna ktoś z Was może zespół Jarka Pietrzaka? Zastanawiamy się nad wyborem jego zespołu, dajcie znać.
apollo2 - Sob Mar 10, 2007 9:25 pm
Temat postu: Re: Poszukuję orkiestry
Edyta napisał/a:
jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek


Ja moge Wam polecic Rodmuz (trzech mezczyzn i solistka) - my wlasnie wybralismy ich...tylko ciezko jest u nich z wolnym terminem. Najbardziej nas przekonalo jak sie goscie bawia gdy graja- prawie nikt nie siedzi, zabawa na calego do samego rana. Zreszta na ich stronie mozecie sobie poogladac filmy...

[ Dodano: Sob Mar 10, 2007 9:29 pm ]
misiunia napisał/a:
Mam wesele za 7 m-cy i nie mam jeszcze zespołu :( Pomóżcie Może macie jakieś namiary na dobre i nie drogie zespoły...



Mozemy Wam polecic Rodmuz (trzech mezczyzn i solistka) - my wlasnie wybralismy ich...tylko ciezko jest u nich z wolnym terminem, ale zawsze mozna spytac, pewnie dlatego,ze duzo nie biora. Najbardziej nas przekonalo jak sie goscie bawia gdy graja- prawie nikt nie siedzi, zabawa na calego do samego rana. Zreszta na ich stronie mozecie sobie poogladac filmy...

nika - Sro Mar 21, 2007 12:02 pm

Ela_i_Adam napisał/a:
jeśli chcesz moge podać ci namiary na nasz zespół nazywają się SEKTOR i grają na żywo. Z tego co widziałam jak poszliśmy ich posłuchać na weselu to dobrze bawią gości i raczej nikt nie siedzi. grają tak że ciężko było mi stać spokojnie pod salą. a wesele kuzyna mojego A. na którym grali to do tej pory wszyscy wspominają. Jak chcesz to napisz do mnie na priv. oni są z poza łodzi i nie należą do najtańszych ale można się z nimi dogadać. pozdrawiam


Ucieszyłam się bardzo gdy z Narzeczonym zarezerwowaliśmy niedawno salę na X tego roku. I dopiero teraz zaczęliśmy dzwonić po zespołach.
Te poszukiwania sali przy zespołach to pikuś, czubek góry lodowej.
Czy jest szansa żebyśmy znaleźli jeszcze jakiś fajny zespół? :zalamany:
Dzwoniliśmy do Time, Trio&Sax, Zodiaka, ale oni wszyscy mają już zajęte terminy :cry:
Będziemy próbowac dalej i dalej, bo przecieź MUSI się nam udać.
A jeśli ktoś mógłby nam pomóc, to będziemy wdzięczni.
Dlatego Elu i Adamie może przesłalibyście i nam te namiary na SEKTOR?
Z góry dziękuję.
Nika.

Ela_i_Adam - Sro Mar 21, 2007 1:53 pm

Namiary na zespół SEKTOR 609-800-857 mam nadzieje że uda wam się załatwić i że będziecie zadowoleni :) dajcie znac co i jak :)
ir - Czw Mar 22, 2007 9:15 am

Prosze pomozcie mi,

Potrzebuje zespol na 2008 rok skladajacy sie z 4 osob.
Najwazniejsze jest to, ze musza grac muzyke na ZYWO, zadne podklady komputerowe ani dyskietki "nie wchodza w gre"
Jesli znacie jakis fajny zespol godny polecenia to prosze dajcie znac

mila1982 - Czw Mar 22, 2007 10:16 am
Temat postu: muza
polecam zespol sekret 501 290 910,graja na zywo,swietnie zabawiaja gosci:)
Ela_i_Adam - Czw Mar 22, 2007 10:28 am

w moim poprzednim poście masz namiar właśnie na taki zespół nazywają się SEKTOR :)
nika - Czw Mar 22, 2007 12:20 pm

Ela_i_Adam napisał/a:
Namiary na zespół SEKTOR 609-800-857 mam nadzieje że uda wam się załatwić i że będziecie zadowoleni :) dajcie znac co i jak :)


Ela i Adam, mila1982 dzięki za namiary. Niestety, wczoraj dzwoniłam do obu zespołów i żaden nie ma wolnego 6 X 2007. :(
Co do którego się dodzwonię, to nie mają wolnego terminu :cry:
Póki co tylko jeden ma wolny 6 X i jestem w niedzielę z nim umówiona. Zobaczymy. Ale wolałabym mieć jakiś wybór, więc jeśli macie jeszcze jakieś namiary, to Bardzo o nie proszę.
Z góry dziękuję.
Bo przecieź musi się nam udać, prawda? :roll:
Nika.

mila1982 - Czw Mar 22, 2007 12:35 pm
Temat postu: muza
moze tu sprobuj 0601305855.
Ela_i_Adam - Czw Mar 22, 2007 12:37 pm

Nika na pewno się uda :) badz dobrej myśli!!!
nika - Czw Mar 22, 2007 12:44 pm

Dzięki Dziewczyny!
Będę próbowała do skutku.
Chociaż mój brat próbując mnie pocieszyć stwierdził, że on kiedyś grywał na gitarze i gdybym nikogo nie znalazła, to on się poleca. Poza tym w rodzince inni też muszą umieć na czymś grać lub śpiewać :)
Mam jednak nadzieję, że nie będzie to konieczne.
Nika.

dominiqsz - Czw Mar 22, 2007 1:08 pm

najlepiej bedzie jesli wybierzesz sie do tej agencji zespołów na nowomiejskiej, pan ma wiele ofer do pokazania, z kazdego zespołu ma po kasecie z wesela i od razu ci powie czy ma termin czy nie ma ...
Magari - Pią Mar 23, 2007 9:44 am

Agencja z Nowomiejskiej mieści się teraz na Legionów - takie małe sprostowanie :)
Tam właśnie my znaleźliśmy nasz zespół, zapowiada się dobrze (grają w nim muzycy), więc może warto się tam wybrać, może coś znajdziecie.

Jak chcesz mogę ci podać namiary na nasz zespół (napisz na priv).

Maja_Kris - Pią Mar 23, 2007 9:50 am

a ja jestem zalamana!!!!!!!!! ślub dopiero w 2008 a tu co dzwonie do orkiestry to juz nie ma terminu malo tego!!!! dzisiaj chcialam dzwonic do Gracji a tu klops wchodze na forum i co czytam???ze Gracja tez juz zaklepana na nasz termin!!ratunku!!!!!
kryszka - Pią Mar 23, 2007 10:22 am

ir napisał/a:
Najwazniejsze jest to, ze musza grac muzyke na ZYWO, zadne podklady komputerowe ani dyskietki "nie wchodza w gre"

Wątek o zaspołach grających "na żywo": http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3327 oraz do przeczytania nt: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=4776

nika - Pią Mar 23, 2007 12:27 pm

Dzięki mila1982 za kolejny numer telefonu. Niestety też mają zajęty mój termin :(
Póki co szukam dalej i czekam na namiary od Magari na tę agencję.

Kryszka,
o co chodzi: "weź się do roboty..." :?
Pozdrawiam
Nika

mischelle22 - Pią Mar 23, 2007 12:37 pm

Nika - poczytaj Ten wątek
kameleon - Sob Mar 24, 2007 11:00 am

Napisz do mnie aferi@wp.pl lub gg:7837259 Podam namiary na fajny zespół
jpuasz - Wto Mar 27, 2007 8:09 pm

Ehhh pomóżcie, bo już dłużej nie wytrzymam tej niepewności :(

Szukamy zespołu 3-4 osoby w tym wokalistka, niedrogiego (do 2500 z poprawinami), mile widziany saksofon no i bez jakichś świńskich zabaw oczepinowych

Obejrzelismy płyty kilku zespołów i nie mówie, ze były złe, ale jeszcze nic nie chcwyciło nas za serce - nie jesteśmy pewni co do żadnego zespołu :cry:

Jesli macie namiary do zespołów spełniających powyższe kryteria, to prosze podajcie tutaj lub podeślijcie na priv.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelką pomoc :)

askapi - Nie Kwi 01, 2007 10:35 pm

Witam forumowiczów. Planując swoje wesele na czerwiec 2008 roku, jestem na etapie poszukiwania orkiestry. I chociaż znalazłam już swój typ, to zdziwiła mnie troche suma zaliczki rezerwującej termin. Wynosi ona 50% ogólnej ceny wynajęcia zespołu. Czy ktoś spotkał się z tak wysoką zaliczką, czy tylko dla mnie jest to wygórowane zobowiązanie?
Agnieszka19 - Pon Kwi 02, 2007 12:16 am

W sumie to sporo :? My zapłacilismy 1/8 sumy :smile:
nika - Pią Kwi 13, 2007 4:30 pm

Witajcie!
My nadal przy poszukiwaniu orkiestry :(
Niby mój Narzeczony już ma swojego faworyta, ale ja nie jestem na 100% pewna czy to będzie dobry wybór. Tymczasem 6 października zbliża się wielkimi krokami, a my bez orkiestry :cry: Co fajniejsze mają już zajęte terminy, a zależałoby nam na orkiestrze/zespole, potrafiącym grać i śpiewać bez fałszów oraz potrafiącym zabawić gości: co jakiś czas odbijany, jakiś pociąg, wspólne śpiewy. Myślałam, że to standard, ale okazuje się, że wodzirejowanie na weselu zaczyna być w zaniku :?
Jeśli Któraś/Któryś z Was ma namiary na orkiestrę/zespół mogący spełnić nasze skromne oczekiwania, to czekam na nie (te namiary :) )z niecierpliwością.
I pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Nika.

Agnieszka19 - Pią Kwi 13, 2007 4:54 pm

Próbuj TRIO&SAX. Są super. Bawią dużo ludzi a przy tym bardzo ładnie śpiewają :)
nika - Pią Kwi 13, 2007 4:56 pm

Słyszałam już że są super i dlatego na początku poszukiwań do nich zadzwoniłam. Niestety, 6 X mieli już zajęty :cry:
Maja_Kris - Sro Kwi 18, 2007 3:47 pm

Mamy juz na szczescie ! Sun Rise!
dominiqsz - Wto Kwi 24, 2007 8:40 pm

A my mamy Eldorado :) Pozdrawiamy !! !
gosc - Wto Kwi 24, 2007 9:16 pm

Dominiqsz to tak jak my !! ! :D
asia84 - Czw Kwi 26, 2007 6:13 pm

a my mamy zespół Balance z Piotrkowa :)
askapi - Pią Kwi 27, 2007 12:10 pm

Ja i mój A. zdecydowaliśmy się na zespół MaXim. [smilie=4.gif] Wg. nas mają fajny repertuar. Każdy znajdzie coś dla siebie i starszy i młodszy gość.
paoola - Czw Maj 17, 2007 7:14 am

Witajcie. Mój dzień to 04.10.2008. Mam już załatwioną salę, a teraz przyszedł czas na zespół i pojawiły sie problemy. Mój ulubiony zespół jest już zajęty:( . Dlatego zwracam się do Was z prośbą o radę. Kogo i czemu polecacie? Kontaktowałam się z Costa Brava, ale przeczytałam wiele negatywnych opinii na ich temat. Odezwał się także pan z T. Time- o nich nie mam zielonego pojecia. RATUJCIE!!!!!
Agnieszka19 - Czw Maj 17, 2007 9:44 am

Spróbuj Trio & Sax. Namiary znajdziesz w dziale Nasze zospoły :)
brevis - Czw Maj 17, 2007 6:17 pm
Temat postu: zespół blue heaven
witam !
wiadomość o zespole wysłałem na e-mail ale gdyby coś nie doszło to podaję numer tel numery telefonu podajemy na priv. tu była reklama
pozdrawiam brevis
:lol: :lol: :lol:

Asiuchana - Nie Cze 03, 2007 9:27 pm
Temat postu: Szukam zespołów!!!
Dziewczyny pomóżcie!!
Myślałam,że mam jeszcze trochę czasu na znalezienie zespołu na nasz ślub, który jest równo za rok. A tu rozczarowanie. Wszędzie, gdzie dzwonię terminy mają już zajęte;(((((
Nie wiem co mam zrobić. Są oczywiście numery kontaktowe i stronki wielu zespołów,ale nic o nich nie wiem. Czy mogłybyście mi jakieś zespoły polecić!?? Błagam o pomoc, bo z każdym dniem maleje szansa,że znajdę jakiś z wolnym terminem:((
Będę wdzięczna za każdy namiar.
Pozdrawiam

Agnieszka19 - Nie Cze 03, 2007 9:31 pm

Spróbuj Trio&Sax- namiary znajdziesz w dziale Nasze zespoły :)
Asiuchana - Nie Cze 03, 2007 10:10 pm

Dzięki za szybką odpowiedź.
Jutro mam dzwonić do nich raz jeszcze, bo nie byli do końca zorientowani czy mają terminy wolne. Ale mam nadzieję,że jednak mają!
A jak nie .....to wolę nie myśleć. :cry:

Agnieszka19 - Nie Cze 03, 2007 10:12 pm

sa na prawdę super więc nie bedziesz załowac( oczywiście jeżeli termin będzie wolny)
Z reszta na gforum jest gdzies temta o nich i tam możesz poczytac sobie opinie :)

Asiuchana - Nie Cze 03, 2007 10:16 pm

Wiem, właśnie czytałam opinie. Sama chętnie ich posłucham, byleby mieli ten termin.
A Ty już ich wybrałaś/słuchałaś?

Agnieszka19 - Nie Cze 03, 2007 10:17 pm

Słuchałam ich na zywo i z płyty i zaklepałam ich bez mrugnięcia okiem :D
Asiuchana - Nie Cze 03, 2007 10:23 pm

Więc pozostaje mieć nadzieję,że termin będzie wolny.
Naprawdę nie myślałam,że rok wcześniej to już właściwie za późno... :?

Agnieszka19 - Nie Cze 03, 2007 10:40 pm

my zaklepalismy ich w styczniu a wesele jest w kiwetniu :)
Asiuchana - Nie Cze 03, 2007 10:45 pm

Więc zostaje mieć nadzieję :roll:
Jutro dzwonię z samego rana. Dam znać na pewno czy jednak udało się coś załatwić.

Agnieszka19 - Nie Cze 03, 2007 10:48 pm

no to czekam :)
Asiuchana - Pon Cze 04, 2007 12:28 pm

No i niestety nie udało się. Trio&Sax są już zajęci. :cry:
Dzwoniłam już też do innych spisanych sobie zespołów,ale też kiepsko z terminami.
Agniesiu a znasz może zespół Matrix??? Może wiesz co to za zespół??
Bo jakoś nie znalazłam zbyt wielu opinie na forum o nim:(

mischelle22 - Pon Cze 04, 2007 12:50 pm

Asiuchana - nie powielaj proszę tematów.
Twoje posty zostały przeniesione do wątku już istniejącego

jpuasz - Pon Cze 04, 2007 9:23 pm

Ufff a my już nie poszukujemy :) W końcu mamy podpisaną umowę :)

Asiuchana podaj więcej szczegółów, to wtedy ędziemy mogły coś Ci doradzić. Tzn ilu osobowego zespołu szukasz, z wokalistka czy nie, w jakich granicach cenowych no i jakie jeszcze inne ewentualne wymagania (sax, perkusja lub tp)?

Asiuchana - Pon Cze 04, 2007 10:58 pm

Właściwie to ja nie mam jakiś specjalnych wymagań. Chciałabym tylko mieć już jakiś zespół:D
No, ale jeśli miałabym komfort wyboru. To max. 5 osób i jak najmilej widziana wokalistka.
Do 3000 tyś. zł, Łódź, ew. okolice. I już!
Nie wiem czy to jakieś wygórowane wymagania. Chyba nie. :-?

[img][/img]

jpuasz - Wto Cze 05, 2007 6:40 pm

No to w takim razie wysyłam Ci plik z namiarami na kilkanaście zespołów z którymi my się kontaktowaliśmy - może któryś Ci przypadnie do gustu :)
kamilcia_1984 - Pią Cze 08, 2007 9:27 pm
Temat postu: chyba zwariuję
Mam wielki problem wszystkie orkiestry mają zajęty mój termin....... zbieram więc namiary na wszystkie inne...... proszę pomóżcie.... (zresztą z tymi facetami co tak wybrzydzają to chyba nigdy żadnej nie znajdę) ale proszę op namiary mam jeszcze iskierkę nadzieji
gosc - Pią Cze 08, 2007 9:31 pm

Kamilcia jak nic nie znajdziecie sami to idźcie do agencji zespoŁów na Nowomiejskiej. Powinni Ci pomóc. Tylko uprzedzam, że biorą prowizję
kamilcia_1984 - Pią Cze 08, 2007 9:42 pm

Tego że biorą prowizję to się domyślam ale boję się że nie będę miała innego wyjścia..... a wiesz może jak wysoka jest ta prowizja??
Asiuchana - Nie Cze 10, 2007 1:55 pm

Hej Dziewczyny!
Wróciłam do domu o 4 rano z poszukiwania zespołów i muszę przyznać,że owocna to była wyprawa. Nasłuchałam się za wszystkie czasy. Faktycznie, najlepsze zespoły są już zajęte, ale ja chyba znalazłam zespół, który mi w zupełności wystarczy. I wcale nie są źli, wręcz przeciwnie. Ale dopóki nie podpiszę umowy, nic nie powiem żeby nie zapeszać.
Natomiast o paru innych, których słuchałam już mam wyrobione zdanie, więc równie chętnie podzielę się później i tymi spostrzeżeniami.
Wielkie dzięki dla PAULUNY J. za namiary na zespoły!!! Nieoceniona pomoc :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
Kamilciu jeśli nadal nie masz zespołu to pisz, a ja ci podam wszystkie informacje i namiary jakie sama zgromadziłam. Może i tobie się poszczęści!!!!




[ Dodano: Nie Cze 10, 2007 10:03 pm ]


więc Kamilciu wyślę ci wszelkie namiary jakie posiadam na maila:)



Kurczak00 - Wto Cze 12, 2007 9:03 am

Kto mi kogos poleci ? DJ orkiestra....na 28-go lipca br.? MAlo czasu co?
PROSZEEEEEEEE

Tatooska - Sro Cze 27, 2007 1:33 pm
Temat postu: Witam:)
Jestem nowozalogowanym forumowiczem ale posty czytam od dawna:) mam nadzieje ze pomoge innym tak jak to forum pomaga mi:)
Jestem w czasie poszukiwania orkiestry i wybieram miedzy: Awers z Leczycy, trio@ sax, kama, beef, time i mollstreet. Fajnym zespolem jest tez Zodiak ale niestety za drogim jak dla mnie :( Co do pozostalych zespolow nie moge sie zdecydowac bo kazdy ma swoje plusy i minusy.
Awers, trio@ sax, kama - fajnie graja i spiewaja ale nie maja perkusji ktora jest dla mnie wazna. beef i mollstreet troszke mniej mi odpowiada ale perkusja jest. Ceny sa zblizone wiec bede musiala sie powaznie zastanowic:) Jak juz podpisze umowe napisze tu jaki zespol wybralam i dlaczego:) Na ten czas pozdrawiam wszystkich forumowiczow

kochecka - Sro Cze 27, 2007 1:39 pm

tatooska zapraszamy do dzialu powitan (napisz nam coś więcej o waszych przygotowaniach) :)
Tatooska - Sro Cze 27, 2007 2:10 pm
Temat postu: hmmm
z moich planow odpadlo wlasnie TRIO & SAX :( Maja zajety termin. Dziwne bo maj nie jest rozchwytywany ale jak widdac ten zepspol tak :( No dobra nie poddaje sie sa jeszcze inni :) Wiecie cos na temat awersa? albo zespolu time?
Pozdrowionka:)

asia84 - Wto Lip 03, 2007 7:22 pm

ja mogę polecić Ci zespół BALANCE z Piotrkowa Trybunalskiego, może mają wolny termin, tylko nie wiem w jakich przedziałach cenowych szukasz.

również proszę o kontakt na priv, jakbyś była zainteresowana.

kolorowa441 - Nie Lip 15, 2007 2:58 am

U nas na weselu gral zespol Masters z tuszyna i naprawde wszyscy byli zadowoleni polecam maja naprawde dobry program na oczepiny.
gebka - Nie Lip 15, 2007 9:30 am

a moze zmienisz opis z zareczonej na mężatke bo wnioskuje ze juz jestes po slube :wink:
kolorowa441 - Pon Lip 16, 2007 5:07 pm

jeszcze o tym zapominam hi hi hi
Tatooska - Wto Lip 17, 2007 1:39 pm
Temat postu: zespol
Ja juz wybralam i mam nadzieje ze dobrze. Przekonam sie jednak o tym dopiero za rok. Moj zespol to AVERS z Łeczycy. Napsize moze dlaczego sie na nich zdecydowalam moze komus to pomoze:
- Przesympatyczni ludzie i bezkonfliktowi ( jak na razie)
- piekny wokal ( oczywiscie subiektywnie ale dalam do przesluchania znajomym po muzycznej i zgadzaja sie ze mna:)
- duzy wybor zabaw na oczepiny ( choc moga i robic z sama muzyka)
Jestem zachwycona!! Tylko brak perkusji mi przeszkadza bo jednak z perkusja jest fajniejszy efekt. Ale cos za cos.

angela - Sro Lip 18, 2007 5:56 pm

Udanej zabawy wszystkim zycze!~!!!!!
beciakat81 - Pią Lip 20, 2007 8:32 pm

Witam Was kobitki!
Jeśli chodzi o mnie to wybrałam często wymienianą na forum orkiestrę Trio&Sax. Po obejrzeniu materiałów od razu wiedziałam, że muszą to być oni. Dla nich przesunęliśmy o tydzień datę ślubu. :razz: Strasznie mi się spodobali, zwłaszcza pod względem wodzirejstwa... potrafią rozbawić tłumy :smile: Dużo mówicie o kapeli Maxim ze Zgierza - tez sie z nimi spotkaliśmy i byliśmy jak najbardziej na tak, ale natrafiliśmy na Trio. Maxim ma świetnego wokalistę - piękny głos... i kobitka też jest (co jest dla większości ważne). Też mogę ich polecić! Dużo słyszałam o zespole TIME, ale oni nie mieli terminów, więc nie doszło do spotkanka.
A tak w ogóle teraz poszukuje fajnego kamerzysty... może ktoś ma już sprawdzonego? Chodzi mi o takiego, który naprawdę fajnie zmontuje materiał, jakoś ciekawie, przez co całą ceremonię można by oglądać bez ziewów :razz: :D
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań! :serce:

kasia_i_wojtek - Nie Lip 22, 2007 9:57 pm

...ech a myślałam, że po wyborze niezbyt popularnego terminu... i podpisaniu umowy w sprawie sali... reszta to już będzie "betka" ... a tu widzę ciągle pod górkę... jutro zaczynamy obdzwaniać kapele... i coś mi się wydaje że nawet nie mam po co dzwonić do trio&sax...
... może zatem ktoś z Was nam pomoże... poszukujemy kapeli:
-3-4 osoby (dobrze by było, żeby skład był mieszany)
-ważne, żeby ktoś z zespołu był jednocześnie "wodzirejem" i miał dobry kontakt z gośćmi, zwłaszcza, że na naszej sali miejsce ze stołami i parkiet są oddzielone,
-instrumenty takie jak saxofon i perkusja mile słyszane:)
-repertuar zróżnicowany od standardów po przyśpiewki typowo weselne,
-przsydałoby się żeby honorarium zamknęło się w kwocie 2500 tys. (to już chyba górna granica, chociaż może to uledz weryfikacji bo w każdym temacie dotyczącym ślubu jestem zielona;) )

Będę wdzięczna za każdą pomoc :)

pozdrawiam Kasia:)

p.s. tatooska czyżbyś miałą ślub 31 maja 2008 roku?

anna1984 - Pon Lip 23, 2007 10:05 am

To może ja polecę zespół, który my zamówiliśmy. ?piewają tam 3 lub 4 osoby - w zależności od opcji, którą wybierzecie. Skład podstawowy to 1 dziewczyna i 2 panów (wszyscy są w wieku na oko 30 lat, może troszkę więcej). Dodatkowo można zamówić perkusistę. W składzie podstawowym jest już saksofon. Wszyscy są po szkołach muzycznych. Repertuar jest bardzo zróżnicowany - właśnie tak jak piszesz - od znanych nowszych piosenek po przyśpiewki :d Nam się podobają. Ech... Ale zrobiłam reklamę :) Uważam jednak, że zasługują na to. Namiary możesz znaleźć w wątku Nasze zespoły, a zespół nazywa się Maxim i jest ze Zgierza. Aha, cena za 3 osoby to 2000 zł, a za 4 - 2500 lub 2600 w zależności od tego, którego perkusistę wybierzecie. W razie pytań, pisz :)
kasia_i_wojtek - Pon Lip 23, 2007 3:50 pm

anna1984 napisał/a:
To może ja polecę zespół, który my zamówiliśmy...zespół nazywa się Maxim i jest ze Zgierza. :)

Bardzo dziękuję za propozycję, ale niestety ten zespół ma już zajęty nasz termin :( chyba popadam w coraz wieksza panikę ... :?

picasso mgi - Pon Lip 23, 2007 5:07 pm

Nie przesadzajmy ! Do ślubu jeszcze rok ! Myślę, że to jest sztuczne nakręcanie ... nie wiem czego. Znajdziecie na 100% a co nagle to po diable :twisted:


kasia_i_wojtek - Nie Lip 29, 2007 12:17 pm

..."co nagle to po diable"... byc może jeszcze kilka lat temu tak było. Teraz okazuje się, że owszem, jest wiele fajnych zespołów, ale te które są godne uwagi - już dawno sa zajęte.
Jak do tej pory obdzwoniliśmy 10 zespołów, na osobiste spotkanie umówilismy się z dwoma.
Bardzo dziękujemy za namiary od anna1984 :) (niestety maxim już zajęty :( ) oraz od Maja_Kris ;) na zespół Sun Rise, co prawda jeszcze się z nimi nie umówiliśmy, ale będą swego rodzaju kołem ratunkowym.
Jutro spotkanie z zespołem San Marino - zobaczymy czy porwą nas do tańca :)

Tatooska - Sro Sie 08, 2007 5:36 pm

kasia_i_wojtek napisał/a:


p.s. tatooska czyżbyś miałą ślub 31 maja 2008 roku?


Tak mam:) szkoda ze macie w tym samym terminie bo bym wam polecila moja ale juz zajeta:) Trio& sax tez jest w tym terminie zajete bo do nich tez dzwonilam. Jak macie ochote podam wam numer do innej fajnej orkiestry ktora wzieli moi znajomi . Orkiestra nazywa sie BEEF. Swietny glos wokalistki. Polecam. Jesli chcecie kontakty napiszcie na priva.
Pozdrawiam wszystkich:)

Ela_i_Adam - Sro Sie 08, 2007 6:07 pm

jesli ktoś potrzebuje to moge podać namiary na fantastyczną (według nas i gości weselnych) orkiestre w tradycyjnym stylu ;) pozdrawiam
grzechu - Pon Sie 20, 2007 2:49 pm
Temat postu: Re: Poszukuję orkiestry
Edyta napisał/a:
jeśli znacie godną polecenia orkiestrę (np. 3 lub 4 facetów i babka, albo sami faceci) to napiszcie cokolwiek


Byłem na weselu na którym grał zespół Sekret ze Zgierza (2 panów + pani) klawisze akordeon gitara.
Grali muzykę w różnych stylach. Mocne strony:
grali swoje aranżacje
kontakt z gośćmi (byli też przy stołach- gitara z akordeonem)
krótkie przerwy
wszyscy śpiewali
pani zawodowo prowadziła konferansjerkę
oczepiny w sam raz

bleki82 - Wto Sie 21, 2007 5:30 pm

Witam serdecznie. Ja bralam slub 28 lipca i u mnie na weselu gral zespol MAGNUM ze Zgierza. Wesele bylo 80 km od Lodzi ale zespol nie robil zadnych problemow z dojazdem. Graja poprostu wszystko wedlug zyczenia mlodych. Wszystko przed weselem ustalaja co maja grac i jak.Graja rowniez na stolami, do blogoslawienstwa i do oczepin(zalezy oczywiscie czy mlodzi sobie tego zycza). Moi goscie bawili sie rewelacyjnie. Z poprawin to nie chcieli nawet wyjsc bo taka byla impreza. Polecam goraco i podaje do nich namiary 500-261-396
Martysia - Czw Sie 23, 2007 2:08 pm

witam! jestem tu nowa, odkryłam to forum 2 dni temu i strasznie mi pomogło! Pierwszy zespół do którego zadzwoniłam to MAXIM i okazało się, że mają jeszcze wolne terminy na przyszły rok więc już dziś się z nimi spotykamy! z "trio&sax" spróbowałam dzisiaj ale oczywiście zajęci i pan powiedział, że mają zajęty już prawie cały 2008! niźle! ale po przesłuchaniu MAXIMa na stronie b. nam się spodobali a widzę, że i opinie na forum są pozytywne więc zobaczymy... jak ktoś chce to grają na żywo (no własnie- na żywo) w sobotę koło 21-22 w jakiejś bacówce na rzgowskiej....chyba się wybiorę! zależy mi na profesjonalizmie a niestety wiele zespołów to taka trochę...wiocha i ludzie bez wykształcenia muzycznego:/ w ogóle mój ślub oraz wesele będzie polsko-włoskie bo ukochany to "italiano", także w ogóle musi być super bo goście pierwszy raz w Polsce! czy jest tez tu moze jakieś forum dotyczące takich ślubów "internationals"? poszukuję własnie pomysłów na taką imprezę....moze ktoś z was byl na takowej? ślub dopiero za rok ale już się stresuję i wiem, że będzie nietypowo i że będzie trzeba jakoś połączyć tradycje 2 krajów....help?! pozdrowienia i powodzenia wszystkim!!!:* :)
EJ-ET - Czw Sie 23, 2007 4:46 pm

Martysia napisał/a:
czy jest tez tu moze jakieś forum dotyczące takich ślubów "internationals"? poszukuję własnie pomysłów na taką imprezę....moze ktoś z was byl na takowej? ślub dopiero za rok ale już się stresuję i wiem, że będzie nietypowo i że będzie trzeba jakoś połączyć tradycje 2 krajów....help?! pozdrowienia i powodzenia wszystkim!!!:* :)


Martysia sa u nas na forum takie wątki, a jakże, sporo dziewczyn wiąże się z obcokrajowcami lub organizuje ślub będąc poza granicami, także na pewno z ich rad możesz skorzystać

carinka - Nie Sie 26, 2007 2:14 pm

kasia_i_wojtek napisał/a:
anna1984 napisał/a:
To może ja polecę zespół, który my zamówiliśmy...zespół nazywa się Maxim i jest ze Zgierza. :)

Bardzo dziękuję za propozycję, ale niestety ten zespół ma już zajęty nasz termin :( chyba popadam w coraz wieksza panikę ... :?
a gdzie macie wesele jesli mozna spytac?w jakim lokalu?
Martysia - Nie Sie 26, 2007 3:36 pm

no i widzielismy sie z maximem i obejrzelismy płytke dvd. polecam! jestem zadowolona i jutro dzwonie aby umówić się na podpisanie umowy! nie chcę szukać skoro ci są w miarę dobrzy i mają wolny termin, a już mało im wolnych zostało! ładnie śpiewają, poza tym jest saksofon no i bierzemy jeszcze perkusję....we'll see....
Koalinha - Wto Sie 28, 2007 4:13 pm

Martysia: EJ ma rację, są takie dziewczyny, nawet ja... (już Ci pisałam wcześniej w odpowiedzi na Twoje przywitanie). Ale osobnego forum nie ma, przynajmniej nie znalazłam. Może dałoby radę utworzyć taki dział na tym Forum??? (to raczej pytanie do Administracji :razz: )
AiP - Pią Sie 31, 2007 2:19 pm
Temat postu: mały alert...
Witamy wszystkich i prosimy o pomoc....poszukujemy zespołu na wrzesień 2008 i póki co wszyscy zajęci (Szoker, Trio, Time, Costa Brava, a do Griss nie możemy się dodzwonić). Widzieliśmy, że ktoś podsyła listę zespołów i ładnie się uśmiechamy o wsparcie :)

Pozdrawiamy
AiP

mischelle22 - Sob Wrz 01, 2007 12:17 am

AiP - przeszukaj ten wątek :)
kosiorkiewicz - Sob Wrz 01, 2007 12:59 pm
Temat postu: WITAM Z TEJ STRONY ADAM
CZY W DALSZYM CI?GU JESTE?CIE ZAINTERESOWANI DOBRYM ZESPOŁEM MUZYCZNYM,JAK TAK TO POLECAM .ZESPÓL COMBO YEE Z ŁOD?I POZDRAWIAM
olcia.w. - Wto Wrz 25, 2007 9:25 am
Temat postu: Witam
Mam taką dygresję odnośnie przyszłych par młodych poszukujących zespołu na swoje wesele. Dostaję od Was e-maile z wymaganiami odnośnie kapeli i czasami, to aż mnie :evil: Cytuje ostatnią, bo aż mną zatrzęsło:
(oczywiście wszystkie dane skasowałam, nie chodzi mi o to, żeby z kogoś drwić)

Od godziny: 17.00
Wyprowadzenie z domu: TAK
Granie na poprawinach: NIE
Prowadzenie zabaw: wg uznania i programu zespołu
Wymagany skład: Nie ma znaczenia
Skład liczbowy: dowolny
Cena klienta: 1300 - 1800
Rodzaj muzyki: Dobra muzyka taneczna
Rodzaj muzyki:
Rodzaj muzyki:
Rodzaj muzyki: Tylko zespół 100% na żywo
Rodzaj muzyki: Taneczna znane przeboje
Rodzaj muzyki: dowolna wg repertuaru zespołu
Zależy nam na:
Zależy nam na: Dobrej muzyce i prowadzeniu
Zależy nam na:
Zależy nam na: Ciekawe oczepiny
Zależy nam na: Dobrym nagłośnieniu
Zależy nam na: Bawienie gości w przerwach
Tło muzyczne w przerwach: TAK
Repertuar: Dowolny
Prowadzenie, język: Tylko polski
Wymagany sprzęt: Dowolny taki jakim dysponuje zespół
Na stronie www chcemy zobaczyć: Kilka piosenek w mp3
Na stronie www chcemy zobaczyć:
Na stronie www chcemy zobaczyć: Galerię zdjęć
Na stronie www chcemy zobaczyć: Video prezentację
Na stronie www chcemy zobaczyć: Teledysk
Na stronie www chcemy zobaczyć: Dokładnych informacji
Wymagana odległość: Tylko z naszego miasta lub okolicy
Nocleg dla zespołu: NIE

Ludzie kochani! Wytłumaczcie mi jak za 1300zł można przez całą noc "jechać na żywca" ?Poczytajcie sobie trochę cenniki zespołów, to przekonacie się ile 100% Live kosztuje!
Albo macie wymagania, bla bla bla, teledyski i inne takie i dysponujecie godziwym wynagrodzeniem, albo sorry! :kwasny:

picasso mgi - Wto Wrz 25, 2007 9:38 am

Spokojnie, stary, nie ma się co ekscytować moim zdaniem. Zastanów się, jak zamierzasz kupic np. aktywny subbas, to nie miałbyś ochoty kupić np. RCF'a za 1500 zł ? Nie szukasz okazji nabycia czegoś wysokiej jakości za śmieszną cenę ? Nie ma w tym nic złego że MP chcą wysokiej jakości usług i że szukają okazji. Ja dostaję średnio 3 - 4 zapytania dziennie. Wiadomo że 80% z nich to tylko zapytania z których nic nie wyniknie bo jak klient słyszy cenę za sextet grający live to ... sam wiesz. I takie są prawa rynku, chodzi tylko o to, żeby te 20% pokryło Ci wszystkie wolne terminy :P


monia123 - Wto Wrz 25, 2007 12:43 pm

My podpisalismy umowę z Alt-Metalem. Bardzo fajny zespół który gra na żywo bez żadnych sztucznych podkładów. Zespół skłąda się z 4 facetów- perkusja, gitara basowa i akustyczna i klawisz. zapraszają na próbę i nie pokazują żadnych płyt dvd tylko grają na żywo. Uważam że cena jest adekwatna do ich umiejętnośći . Gorąco polecam
picasso mgi - Wto Wrz 25, 2007 12:51 pm

monia123 napisał/a:
My podpisalismy umowę z Alt-Metalem. Bardzo fajny zespół który gra na żywo bez żadnych sztucznych podkładów. Zespół skłąda się z 4 facetów- perkusja, gitara basowa i akustyczna i klawisz. zapraszają na próbę i nie pokazują żadnych płyt dvd tylko grają na żywo. Uważam że cena jest adekwatna do ich umiejętnośći . Gorąco polecam


Reklama dźwignią handlu :D

olcia.w. - Wto Wrz 25, 2007 3:46 pm
Temat postu: Hej Picasso
Po czym wnioskujesz, że jestem facetem? I do tego starym? No, bo chyba nie po skrócie : olcia.w.
P.S.Nie ekscytuję się. Pozdrawiam.

milakw - Sob Wrz 29, 2007 11:42 pm
Temat postu: NA WESELE ZESPÓŁ, A NA POPRAWINY DJ
KOCHANI SZUKAM ZESPOŁU NA MOJE WESELE I DJ, KTÓRY POPROWADZI POPRAWINY (A NIE TYLKO WŁ?CZY MUZYK?). WESELE JEST 2 SIERPNIA 2008. Z GÓRY WAM WSZYSTKIM DZI?KUJ?
picasso mgi - Wto Paź 02, 2007 10:07 am
Temat postu: Re: Hej Picasso
olcia.w. napisał/a:
Po czym wnioskujesz, że jestem facetem? I do tego starym? No, bo chyba nie po skrócie : olcia.w.
P.S.Nie ekscytuję się. Pozdrawiam.


Ups :? Widzisz, człowiek STARY to i nie dowidzi 8) sorki i pozdrawiam :wink:

anuleczkam - Sro Paź 03, 2007 2:31 pm

Potrzebuję na gwałt zespołu :!: :!::!: Zrezygnowaliśmy z DJ-a, ale nie mamy zespołu. Nasz termin to 26 lipca 2008 r. Jak wiecie coś na temat wolnych zespołów tak do 2500 zł, to proszę o namiary. Ale się porobiło :( Jak nie znajdę zespołu, to rezygnuję z wesela.
picasso mgi - Sro Paź 03, 2007 2:39 pm

anuleczkam napisał/a:
Potrzebuję na gwałt zespołu :!: :!::!: Zrezygnowaliśmy z DJ-a, ale nie mamy zespołu. Nasz termin to 26 lipca 2008 r. Jak wiecie coś na temat wolnych zespołów tak do 2500 zł, to proszę o namiary. Ale się porobiło :( Jak nie znajdę zespołu, to rezygnuję z wesela.


Boże to szaleństwo jakieś jest ! Co prawda ja mam już zajęte ale nie wierzę żeby na rok z góry wszyscy byli wynajęci :? Wyślę Ci na priv namiar na znajomy sprawdzony zespół który grał na weselu mojego basisty - ubawiłem się świetnie i cała rodzina też !

anuleczkam - Sro Paź 03, 2007 3:13 pm

Picasso wielkie dzięki. Jak wróci mój mąż, to będziemy dzwonić :) A swoją drogą fajnie mieć męża- niemęża i dwa śluby :D
Jest to szaleństwo, nie spodziewałam się, że aż takie. Sama kiedyś śpiewałam w zespole na weselach i nikt nie musiał u nas rezerwować terminów na rok albo więcej z góry. Ale to może było kiedyś (chociaż nie wydaje mi się, że dwa lata to aż tak odległe czasy) i w mniejszym mieście na Kurpiach (Ostrołęka).

Koalinha - Sro Paź 03, 2007 3:29 pm

Anuleczkam: A czy mogę spytać (z ciekawości) dlaczego zrezygnowaliście z DJ?
anuleczkam - Sro Paź 03, 2007 3:35 pm

Ponieważ DJ był zapewniany przez salę, mój Piotrek zdecydował się na niego, kiedy mi było wszystko jedno i miałam już wszystkiego dość, bo chciałam się już tylko rozdwoić. Ja nigdy nie pozwoliłabym, aby na moim weselu grał DJ. Sama śpiewałam na weselach i wiem, że dobre wesele to duża zasługa dobrej kapeli. DJ nie stworzy takiego klimatu jak kapela. A tak w ogóle to zależy mi, żeby to był zespół, który pozwoli mi zaśpiewać piosenkę w podziękowaniu dla rodziców. Z DJ- em byłoby to raczej niewykonalne.
Mac-erson - Sro Paź 03, 2007 3:55 pm

anuleczkam napisał/a:
A tak w ogóle to zależy mi, żeby to był zespół, który pozwoli mi zaśpiewać piosenkę w podziękowaniu dla rodziców. Z DJ- em byłoby to raczej niewykonalne.


Z Dj-em tez to jest wykonalne, po prostu dajesz mu podkład tej piosenki w mp3, on to puszcza, daje Ci mikrofon i śpiewasz, a rodzicom ciekną łezki :) .
Niemniej zespół to zespół.

Koalinha - Sro Paź 03, 2007 3:59 pm

Zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią, możesz śpiewać z podkładem. Ale chyba znajdziesz orkiestrę, jeszcze wcześnie, na priva wysyłam Ci namiar do jednej.

Ale w sumie o czym innym chciałam napisać: podziwiam Cię, bo chcesz śpiewać, ja bym chyba rozkleiła się na samym początku piosenki :D Pomysł masz świetny i bardzo oryginalny, ale kiedy emocje będą górą możesz mieć problem ze śpiewaniem.

picasso mgi - Sro Paź 03, 2007 4:13 pm

Moim zdaniem nawet jeśliby się rozkleiła to i tak pomysł jest rewelacyjny, marzę żeby jakaś MP ze mną zaśpiewała :D Tylko koniecznie zrób próbę przed faktem, bo wiesz ... śpiewałaś to wiesz coś na temat ustawienia sprzętu.
SYLWECZKA - Sro Paź 03, 2007 7:20 pm
Temat postu: POSZUKUJ? ORKIESTRY NA 16.08.2008r.
Jeśli znacie dobre, sprawdzone orkiestry, najlepiej z Łodzi i okolic bardzo proszę o namiary!Z góry dzięki!Pozdrowionka :)
picasso mgi - Sro Paź 03, 2007 7:50 pm

A nikt nie ma wesela w terminach które mam wolne ? :cry: jakąś autoreklamkę by się zarzuciło a tak to znowu trzeba polecać kolegów ... :wink:
Mac-erson - Sro Paź 03, 2007 9:44 pm

picasso mgi napisał/a:
A nikt nie ma wesela w terminach które mam wolne ? :cry: jakąś autoreklamkę by się zarzuciło a tak to znowu trzeba polecać kolegów ... :wink:


:wink:

A we Wrocławiu to nie ma wesel ?? ?

Anitinka - Czw Paź 04, 2007 9:27 am
Temat postu: Zespół na 30.08.2008
Poszukuję zespołu na 30 sierpnia 2008 roku, czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony zespół?? pozdrawiam
picasso mgi - Czw Paź 04, 2007 1:04 pm
Temat postu: Re: Zespół na 30.08.2008
Anitinka napisał/a:
Poszukuję zespołu na 30 sierpnia 2008 roku, czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony zespół?? pozdrawiam


O, następna :( We Wrocławiu są wesela ale w Łodzi ludzie sympatyczni, 1 września graliśmy u Łodzian - super było !

mcgreat - Nie Paź 21, 2007 1:48 pm

Witam, poszukuje zespołu na wesele, termin 05.07.2008. Kontakt 696011112 łukasz.Wymagania to min 4 osoby, mile widizane saxofon, akordeon...Pozdrawiam
anuleczkam - Pon Paź 22, 2007 10:02 am

Hej,
wszystkim serdecznie dziękuję za namiary. Chyba mamy już zespół (jeszcze umowa została do podpisania, dlatego piszę chyba). Jak już wszystko będzie cacy napiszę, co i jak :) Jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc :D

SYLWECZKA - Pon Paź 22, 2007 10:12 am

Dziękuje wszystkim za pomoc i namiary na zespoły!Mamy już podpisaną umowę i nie szukamy więcej!
Pozdrowionka:)
:wedding:

dominka - Czw Paź 25, 2007 11:30 am
Temat postu: Szukam profesjonalnej kapeli grajacej 100% na zywo!
witam,
Chcialabym Was poprosic o pomoc. Szukam kapeli na wesele (termin dopiero 2009), ktora gra na zywo i z ikra. nie cierpimy wszelkich mini dyskow ani innych podkladow i to jest wykluczone. a nie zawsze da sie to ustalic...

Np wpadl nam w ucho zespol zodiak ale slysze ze podobno podpieraja sie podkladami..jak to jest..? czy ktos wie? zastanowil mnie tez zespol elvis z podkarpacia i quatron z czestochowy...ale troche daleko sa a w ciemno boje sie brac.

Moje kryteria co do kapeli to:
- 100 % na zywo
- ciekawe prowadzenie wesela (ale niekoniecznie ze spiewem przy stolach)
- mozliwosc wyprowadzenia mlodej z domu przez orkiestre
- elastycznosc (chcialabym podrzucic pare propozycji muzycznych, ktore mnei interesuja)
- instrumenty: gitara, perkusja, bas, klawisze

Z gory dzieki za podpowiedzi i pomysly :)

asia84 - Czw Paź 25, 2007 11:38 am

mogę polecić zespół Balance, którzy będą grali na naszym weselu. 6-osobowy skład, w tym wokalistka i wodzirej, bez podkładów. jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to pisz na pv :)
JZ-Ycia - Pią Paź 26, 2007 1:44 pm

Hej Ludziska:) No my tez stoimy przed dylematem orkiestry, kurde i tez jestesmy rozlaczeni granicami. Coz takie zycie.. Wiec generalnie to powiedzcie nam co myslicie o zespole Odłam?? Ma ktos jakies wieksze pojecie o nim, bo czytalem na postach conieco choc dosc malo i w sumie nie wiem co myslec. Widzielismy plytke z ich wesela i powiem szczerze, ze naprawde potrafili spiewac i angielska publicznosc nawet bawic... No a co Wy myslicie??
nikola204 - Nie Lis 04, 2007 2:01 pm

hej Kochani, poszukuję zespołu na 16.08.2008, wesele będzie w Zduńskiej Woli, obdzwoniłam juz pare zespolow, ktore mi polecono ale niestety terminy zajete. Doradzcie kogos, niekoniecznie z Łodzi, moze ktos sie orientuje w zdunskowolskich lub sieradzkich zespolach,
Przemek - Nie Lis 04, 2007 6:30 pm

Witam wszystkich!
Szukam orkiestry na 7 czerwca 2008 r., wesele na 70-80 osób, sala względnie duża z dużym parkietem, goście lubią tańczyć wiec zespół musi lubić to co robi :P
Możecie dać mi jakieś namiary, albo nawet próbki mp3?
Będę wdzięczny za każdą pomoc, bo nawet jak to piszę robi mi się gorąco, że nie zdążę...
Mój mail: sohei@vp.pl
Dziękuję i pozdrawiam!

Duchna - Sob Lis 10, 2007 10:56 pm

Ja mam orkiestrę ze Zduńskiej Woli, słyszałam ich na dwóch weselach i jak dla mnie rewelacja, nr tel jeśli chcesz mogę wysłać na priv. Pozdrawiam
anuleczkam - Nie Lis 11, 2007 6:22 pm

No dobra, mamy umowę. Zespół słyszałam, nie będę pisać swojej opinii, bo może podczytują forum. Powiedzieli mi, że nie ma problemu ze śpiewaniem dla rodziców, ale zaskoczyło mnie, że na samym weselu, w przerwie, będziemy ustalać tonację :? To mi się nie podoba z tego wszystkiego, bo wolałabym wcześniej spróbować z nimi, albo chociaż obsłuchać podkład. Będę jeszcze prowadzić rozmowy na ten temat ;)
Brudnowscy - Pon Lis 12, 2007 6:35 pm
Temat postu: Zespół
Proszę o pomoc czy moze mi pszesłać namiary na jakieś zespoły na wesele
sylwiaa - Pią Lis 16, 2007 3:07 pm
Temat postu: Re: Szukam profesjonalnej kapeli grajacej 100% na zywo!
Moje kryteria co do kapeli to:
- 100 % na zywo
- ciekawe prowadzenie wesela (ale niekoniecznie ze spiewem przy stolach)
- mozliwosc wyprowadzenia mlodej z domu przez orkiestre
- elastycznosc (chcialabym podrzucic pare propozycji muzycznych, ktore mnei interesuja)
- instrumenty: gitara, perkusja, bas, klawisze

moje kryteria są w zasadzie identyczne z tym że termin bliższy bo 12 lipca 2008 więc jeśli macie kogoś godnego polecenia bardzo proszę o kontakt.

Viridian - Sro Lis 28, 2007 1:45 pm
Temat postu: Poszukuję zespołu
Witam,
Szukam zespału na 21 czerwca 2008. Bardzo mi zależy, żeby na naszym weselu grał zespół, który nie wspiera się pół-nagraniami, mają gitarę i bas w składzie i grają klasyki rockowe - a do tego super bawią gości i biorą tak do 2.500 za wesele bez poprawin... Tak, wiem, takie rzeczy to w Erze ;-)
Jak możecie pomóc - dajcie znać, błagam!!!
Pozdrowionka

Mac-erson - Czw Lis 29, 2007 1:09 am

Musze Cię zmartwić. Z tego co się orientuję to ciężko będzie ci znaleźć na termin czerwcowy wogóle zespół (w miarę na rozsądnym poziomie) nie mówiąc juz o Twoich wymaganiach.
pauluska - Czw Sty 03, 2008 1:03 am

szukam orkiestry na 2.08.2008.. wiecei cos moze czy na sierpien cos jeszcze znajde??
ale tylko orkiestry..
trio&sax zajeci.. jak i pare innych

agataprzybylska - Pią Sty 04, 2008 3:04 pm

czesc wszytkim!!!

Jak dobrze,ze jestescie w ,,muzycznym,, nastroju poniewaz poszukuje porady.Przesluchiwalam z listy ''Zespoly'' wiekszosci wykonawcow i wpadl mi w ucho ten http://www.zespolmarkus.com.pl. Bradzo prosze o jakiekolwiek inf typu czy ktos slyszal jak graja na weselu i czy faktyvcznie sa tak rewelacyjni jak ich demo..


SEREDECZNIE DZIEKUJE
AGATA :lol:

picasso mgi - Pią Sty 04, 2008 8:27 pm

Jeśli można tytułem porady :wink:

Odwiedziłem stronę tego zespołu i tak: Generalnie słuchając jakiegokolwiek demo trzeba brać sporą poprawkę i zapomnieć, że tak to zabrzmi na weselu. Chyba, że zespół puści playback albo półplayback i będzie do tego śpiewał. Z racji zawodowych przesłuchałem dziesiątki jeśli nie setki dem na tyluż stronach różnych zespołów i najczęściej jest tak, że leci sobie gotowy podkład na który zespół nagrał głosy a czasem pojedyncze żywe instrumenty.
W tym konkretnym przypadku demówka brzmi rzeczywiście świetnie i rzeczywiście zespół sie wyróżnia na tle konkurencji. Ale przecież JEDNA wokalistka nie zaśpiewa na CZTERY głosy, a tak jest w Simply The Best. Więc już choćby z tego powodu na żywo będzie inaczej, chyba że chórki polecą z playback'u. Ale inaczej niekoniecznie znaczy gorzej ! Demo które nie zostało nagrane w profesjonalnym studio i profesjonalnie zmasterowane (a to kosztuje!) rzadko oddaje dynamikę i energię którą zespół jest w stanie osiągnąć grając live, więc może warto się zastanowić czy nie poświęcić czterogłosowych harmonii w wokalach na rzecz prawdziwego tzw. kopa ? Jak zespół Markus wykonuje muzykę nie sposób niestety ze strony wyczytać. Można jedynie stwierdzić, że zespół który był w stanie nagrać takie demo (jeśli nagrano je na "żywych" instrumentach), nie da plamy także w realu :) W każdym razie jakbym miał wybierać na podstawie demówki - dla mnie bardzo OK, chociaż to konkurencja 8)

Mac-erson - Pią Sty 04, 2008 8:33 pm

picasso mgi napisał/a:
Ale przecież JEDNA wokalistka nie zaśpiewa na CZTERY głosy, a tak jest w Simply The Best.


A jak użyje dobrego harmonizera (np. TC Helicon) :razz:

picasso mgi - Pią Sty 04, 2008 8:44 pm

Mac-erson napisał/a:
picasso mgi napisał/a:
Ale przecież JEDNA wokalistka nie zaśpiewa na CZTERY głosy, a tak jest w Simply The Best.


A jak użyje dobrego harmonizera (np. TC Helicon) :razz:


O spryciula :D :D :D

To wtedy będzie Urszula Dudziak. Generalnie wszystko można próbować zastąpić, tylko ... harmonizer słabo sie rusza na scenie i rzadko która kiecka na nim dobrze leży :wink:

Mac-erson - Pią Sty 04, 2008 9:38 pm

Nie nie Dudziakowej na weselu bym nie chciał, chociaż ciutek ładniejszą wokalistkę :D
pauluska - Pią Sty 04, 2008 9:54 pm

A zna ktos moze zespol MEGAFORTE??
http://www.megaforte.republika.pl/
wszelkie opinie mile widziane..

wogole to szukam zespolu w ktorym beda skrzypce.. zna ktos jakis taki zespol??
wydaje mi sie ze skrzypce bardzo by pasowaly pozniewaz mam lokal w wystroju goralskim..
z gory dzieki:)

picasso mgi - Pią Sty 04, 2008 10:47 pm

pauluska napisał/a:

wogole to szukam zespolu w ktorym beda skrzypce.. zna ktos jakis taki zespol??
wydaje mi sie ze skrzypce bardzo by pasowaly pozniewaz mam lokal w wystroju goralskim..
z gory dzieki:)


Wysłałem Ci na priv :)

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 10:49 pm ]
Aj, sorki nie popatrzyłem ... szkoda :(

pauluska - Pią Sty 04, 2008 11:24 pm

no wlasniew o cos takiego mi chodzi..
eh niestety wszystko co fajne to pozajmowane:(

picasso mgi - Pią Sty 04, 2008 11:34 pm

pauluska napisał/a:
no wlasniew o cos takiego mi chodzi..
eh niestety wszystko co fajne to pozajmowane:(


Miło mi i też żałuję :(

Mac-erson - Sob Sty 05, 2008 12:10 pm

pauluska napisał/a:
no wlasniew o cos takiego mi chodzi..
eh niestety wszystko co fajne to pozajmowane:(


Pauluska, może poszukaj po prostu oddzielnie skrzypka / skrzypaczkę i oddzielnie zespół - tak będzie łatwiej, bo termin wybrałaś dosyć oblegany.

euror - Pon Sty 07, 2008 4:55 pm

Poszukuję na gwałt orkiestry na 7.06.2008. Poprzednia orkiestra zrobiła nas w konia i zadzwonili teraz ze odwoluja granie bo wypadlo im wesele w rodzinie i tam beda grać. Proszę o jakieś kontakty sprawdzonych orkiestr. Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
siatka - Wto Sty 08, 2008 3:39 pm

ja tez poszukuje orkiestry ale dopiero na 27 czerwca 2009 do 3000 zł jak macie namiary to podeślicie. Dzięki
sebas - Wto Sty 08, 2008 7:05 pm

ja rowniez poszukuje zespol na 2008, wiec jesli ktos ma namiar na zespol warty polecenia to prosze o maila swiercz84@o2.pl

z gory dzieki

tommuzyk - Sro Sty 09, 2008 8:14 am

euror napisał/a:
Poszukuję na gwałt orkiestry na 7.06.2008. Poprzednia orkiestra zrobiła nas w konia i zadzwonili teraz ze odwoluja granie bo wypadlo im wesele w rodzinie i tam beda grać. Proszę o jakieś kontakty sprawdzonych orkiestr. Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę


Bardzo nieładnie z ich strony. Takie zachowanie wobec klienta najlepiej określa klasę i profesjonalizm zespołu.
Szczerze życzę powodzenia w poszukiwaniach.

betmi - Sro Sty 16, 2008 7:57 pm

..my również poszukujemy zespołu ...ale grającego w 100% na żywo...bez podpierania sie mini dyskami... na 2009r


Pozdrawiam


betmi@wp.pl

kamislodz - Nie Sty 20, 2008 9:34 pm
Temat postu: Poszukuję zespołu:)
Pomóżcie!!!!Poszukuję zespołu na wesele:(Nie wiedziałam,że to tak ciężko znależć bo każdemu co innego się podoba:(
Proszę o namiary-pozdrawiam Wszystkich

[ Dodano: Nie Sty 20, 2008 9:36 pm ]
kamislodz@vp.pl

gosiaczek1 - Pon Lut 04, 2008 11:53 pm

Help!!!
Poszukuję orkiestry na 16.08.2008 tak do 2000 zł
Mogą grać nawet na cymbałkach byle byli dobrzy :)

sylwia_er - Wto Lut 05, 2008 11:45 am

Witam
Poszukuję orkiestry na sierpień 2009
Czy ktoś w Was jest w stanie polecić mi orkiestre, która pomimo tego , że ładnie śpiewają to również potrafią poprowadzić całe wesele??
Zdaję sobie sprawę, że na weselu najważniejsza jest orkiestra i to jak prowadzi wesele, oczepiny itp... dlatego po kilku weselach znajomych, na których oczepiny były "tandetnie prowadzone" zwątpilam, że sama coś znajde. W związku z tym proszę Was o ewentualne rady i "polecenia" :)

kryszka - Wto Lut 05, 2008 11:57 am

Najlepsze co mogę polecić to przeczytanie wszystkich opinii na forum - mozolne ale najskuteczniejsze.
A zacząć od wątku "Nasze orkiestry".

Anapeya - Sro Lut 13, 2008 7:53 am

Witam, poszukuję fajnego zespołu na 18 10 2008 (z poprawinami - Pabianice). Niefałszującego ;) a tak na serio to nie mam większych wymagań, chcę żeby mieli bogaty repertuar, byli, otwarci na moje propozycje, mieli ciekawe instrumenty (jak to brzmi ;) ) grali na żywo, interesująco bawili gości, skład w sumie obojętny. Pomóżcie proszę! Wszelkie info ma priv proszę (telefony, strony www, mp3 itd ) Z góry dziękuję.
gosc - Sro Lut 13, 2008 10:03 am

Anapeya zajrzyjcie do tego wątku . Są tam tel. kontaktowe więc podzwońcie i się zorientujcie czy ktoś ma wolny Wasz termin.
Natomiast jeśli będziecie mieli problem ze znalezieniem zespoŁu na wŁasną rękę proponuję zwrócić się do Agencji ZespoŁów przy ul. Nowomiejskiej w Łodzi. Może Wam pomogą.

Anapeya - Sro Lut 13, 2008 11:06 am

Dziękuję za podpowiedź, spojrzałam, kilka zespołów obdzwoniłam wcześniej, już dawno nie mieli terminów :( , ale jest ich jeszcze sporo, także może się uda...i fajny pomysł z tą agencją...jak już się poddam to skorzystam :) ale mimo wszystko jak coś ktoś będzie miał co może mi pomóc to proszę o info.
pr71 - Wto Lut 19, 2008 11:00 pm
Temat postu: namiar na zespol
siatka napisał/a:
ja tez poszukuje orkiestry ale dopiero na 27 czerwca 2009 do 3000 zł jak macie namiary to podeślicie. Dzięki



zespol Ekwador ze Skierniewic, zadzwon moze jeszcze maja wolne, kontakt [xxx]


edit: namiary podajemy na priv
kryszka

Truskaweczka - Pon Mar 03, 2008 1:04 pm
Temat postu: ZESPÓŁ Z ODZYSKU?
Witam wszystkich serdecznie.

Dnia 7 czerwca planujemy ślub, wszytko jest już załatwione oprócz orkiestry/DJ.
Mieliśmy już coś upatrzone ale z pewnych przyczyn zostaliśmy na lodzie.
Dlatego zwracam się do was wszystkich z prośbą, o podpowiedzenie, polecenie lub może jaką orkiestra na forum z wolnym tym terminem sama się poleci.
Szczegółów:
Termin: 7 czerwiec 2008
Miejsce: Łódź - śródmieście
Cel: Poruszenie gości do tańca na weselu (bez wyprowadzenia z domu), bez poprawin

Poleceń oczekuję na forum a ewentualne konkrety na PW.
Za wszelkie odpowiedzi o propozycję z góry bardzo dziękuję.

myszki - Pon Mar 03, 2008 5:57 pm

Witam,

Poszukujemy orkiestry na 6 września tego roku:) Może ktoś ma jakiś wolny termin?
Wesele odbedzie sie w centrum Łodzi bez wyprowadzania z domu i bez poprawin.
Prosze o kontakt na forum lub gg 11891052

Dziękuje za pomoc:)

Mew_a - Wto Mar 04, 2008 3:52 pm

Witam!!!
Mam pytanie. Czy któraś z was spotkała się z nazwiskami Roman Keliński lub Dariusz Góra? Takie namiary dostałam od właścicielki sali, gdzie będzie moje wesele. Chodzi oczywiście o zespół na wesele (niestety ponoć ani jeden ani drugi nie ma nazwy)? Mam tylko te nazwiska i telefony. Z jednym i drugim panem już rozmawiałam, mam ich podejrzeć jak grają ich zespoły na weselach w kwietniu. Ale może ktoś już o nich słyszał? :?:

Kejti - Sro Mar 26, 2008 11:32 am

Poszukuję dobrego zespołu na 2-4 osób. Wokal kobiecy i męski. Wokaliści muszą śpiewać pewnie, czysto, nie piejąc i nie przesadzając. Mile widziane własne aranżacje, bez zbytniego kopiowania oryginałów. Termin 22.08.2009

Wiadomość na priv lub gg 4914598

madziaa1911 - Pon Mar 31, 2008 7:50 pm

...Również polecam duet Canzona...najczęściej można Ich usłyszeć w prawie każdą sobotę w karczmie poza terminami gdy grają wesela.Swoją profesjonalnością i otwartością potrafią dostosować się do większości wymagań klienta...
:)

POLECAM W 100% !!


Wrazie czego namiary podam na gg lub pw :]

euror - Pon Mar 31, 2008 10:02 pm
Temat postu: orkiestra
Znaleźliśmy już orkiestrę. Wszystkim wielkie dzięki za pomoc ;-)
Anapeya - Wto Kwi 01, 2008 7:23 pm

Ja też już mam orkiestrę i też dziękuję!
daramb - Sro Kwi 02, 2008 8:16 pm

Witam wszystkich,
szukam zespołu na 22 sierpnia 2009 roku i mam problem bo jeśli już znajdę taki, który mnie interesuje ten termin jest już zajęty :( (( m.in. Ever Green, czy Crazy z Pabianic. Z narzeczonym zadecydowaliśmy, że wokal ma sie składać z głosu męskiego (kobietom zazwyczaj wysokie dźwięki nie wychodzą). Chcielibyśmy też żywe instrumenty, czyli przede wszystkim perkusja, gitara basowa, soulowa, akordeon itp.
Bardzo proszę o jakieś namiary na sprawdzone zespoły, bo zaczynam popadać w lekką depresje i myślę o zmianie terminu ślubu :( (((((((((( (co chyba się nie uda z salą...
Pozdrawiam

ssysia - Sro Kwi 02, 2008 8:24 pm

spróbuj sie skontaktować z Cappellą - wokal zarówno męski jak i damski i oczywiście mają wymienione przez Ciebie instrumenty. :)
jak rezerwowałam swój termin to 22 mieli jeszcze wolne.

pozdrawiam ssysia

daramb - Sro Kwi 02, 2008 8:42 pm

Właśnie dzwoniłam do Capelli, niestety już termin też jest zajęty. Zespół jest fajny. Dziękuję za propozycję... Mam nadzieję, że coś ciekawego w końcu znajdę ...
Pozdrawiam :)

julia1105 - Sro Kwi 02, 2008 9:37 pm

Zadzwon do zespołu The Flame .Grali u nas na weselu i jak się orientuję to mogą również zagrac bez wokalistki jeśli chcesz.Namiary znajdziesz w Nasze zespoły.Powodzenia.
daramb - Czw Kwi 03, 2008 9:37 pm

Zadzwoniłam do The Flame, jestem z nimi umówiona na poniedziałek. Na szczęście jeszcze mają mój termin wolny i grają bez wokalistki :) Dziękuję bardzo za propozycję.
Mogłabyś mi napisać jeszcze, czy dobrze się spisali u Was na weselu? Chodzi mi o robienie przerw nie za długich, fajne oczepiny, czy jakieś konkursy? Wprawdzie dowiem się tego od nich, ale proszę o opinię osoby, która już korzystała z ich usług. Wiadomo, że każdy zachwala siebie samego jak może.
Pozdrawiam serdecznie.

julia1105 - Pią Kwi 04, 2008 2:40 pm
Temat postu: orkiestra
Jeśli chodzi o zespół The Flame to wzięliśmy ich z polecenia innych nowożeńców i muszę przyznać że zagrali lepiej niz na płycie demo którą nam pożyczyli.Spełnili wszystkie wcześniejsze ustalenia odnośnie długości przerw, doboru repertuaru i oczepin.Grali długimi blokami czasem nawet po 40 min, a mają w repertuarze fajne wiązanki polskie i zagraniczne piosenki żywe i wesołe. Dobry wokal śpiewany na 3 głosy. Stworzyli miłą atmosferę. Z tego co widziałam nie pili. Bawili gości śpiewając z nimi przy stołach z akordeonem i saksofonem. Pod moim poleceniem podpisuję się dwoma rękami i życzę wszystkiego dobrego.
SYLWECZKA - Sob Kwi 12, 2008 11:56 am

Może komuś się przydadzą namiary na zespoły, które miały zajęty nasz termin:

1. Weekend 603 893 862
2. Salwador 603 602 577 / 603 66 40 88
3. Odjazd 503 121 753 / 501 627 700
4. Cann 505 109 476 / 662 085 161
5. Trio 601 370 560
6. West 601 305 855
7. Avers 602 388 357
8. Medium 605 684 848
9. Fraction 603 505 754
10. Zodiak 605 392 840
11. Finezja 604 961 750
12.Cappella 665 13 92 93
13. Ostatnie takie trio 501 365 659
14. Tequila band 512 20 33 11

więcej nie pamiętam... :D

kiri - Sob Kwi 12, 2008 1:33 pm

Polecam zespól The Time Krzysztof Kafarski (bardzo konkretny i sympatyczny facet) naprawde pozytywne wrazenie na nas zrobil,byla to nasza pierwsza wizyta podczas poszukiwan orkiestry i juz wiedzialam po pierwszej prezentacji ze to bedzie ten zespol 606436599
daramb - Nie Kwi 13, 2008 9:54 am

Drodzy Forumowicze :)
Chciałam podsumować swoje poszukiwania dotyczące zespołu weselnego. Mój termin na wesele to 22 sierpień 2009 r. Data jest bardzo popularna ze względu na literkę "r" w nazwie "sierpień", ale to wszyscy wiedzą. Wobec tego sprawdziłam wiele orkiestr:

The Flame - dziękuję Julia 1105 za polecenie zespołu, który miał wolny termin na w/w termin. Jednak pan Górecki nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia. Był zbyt pewny siebie to po pierwsze, po drugie zbiera zespół wg potrzeb i nie ma ustalonego składu (może być to i plus, dla mnie to akurat jest minus, dlatego że każdy się z każdym powinien zgrać). Sama uczyłam się wiele lat gry na instrumencie klawiszowym i wiem coś o tym. Umowę spisaliśmy z nim na siłę. Pan Górecki miał syntezator Yamaha 500, na którym uczyłam się grać jakieś 11 lat temu i jego zdaniem dźwięk trąbki na takim instrumencie to to samo co normalna trąbka. Umowa będzie rozwiązana.

Combo-yee - fajny zespół. Duży plus za zabawianie gości. Muzyka fajna w ich wykonaniu, bardzo rytmiczna, słychać wszystkie instrumenty, nie ma chaosu. Jedyny minus to problem z repertuarem, tzn. mało jak dla mnie jest piosenek obcojęzycznych, ale to pewnie można ustalić, chociaż np ich angielski nie był najlepszy. Oceniam że zespół jest wart swojej ceny (2500zł) i nawet bym go poleciła.

Zodiak - świetny repertuar, piosenki z lat 80-tych i nowsze, polskie, zagraniczne - super wymowa. Co do wokalistki moim zdaniem strasznie krzyczy i czasem "zawodzi", jej głos nie nadaje sie na wesela. Pan prowadzący zrobił na mojej mamie, narzeczonego mamie jak i na mnie nawet fajne wrażenie. Pan ma super głos, ale trochę zachowuje się jak na haju :) Wg mnie minusem jest to, że nie grają disco polo, co jest motorem wesel i ludzie zawsze się przy takiej muzyce fajnie bawią. Poza tym zespół gra z dyskietek, nawet na płycie demo słychać perkusję, podczas gdy pan grzebie gdzieś przy nagłośnieniu, albo czymś innym, po czym wstaje i gra sobie dalej. W skali 1- 5 zespół oceniam na porządne 3, nie wart swojej ceny (3000zł plus wyprowadzenie).

Evergreen - jeden z najlepszych zespołów weselnych jakie słyszałam. Wokale super, śpiewane na głosy, słychać wszystkie instrumenty, zabawiają gości i organizują fajne konkursy i integracje rodzin, nie robią prawie wcale przerw... Zespół polecam w 100% :)

Crazy z Pabianic
- zespół świetny, specjalnie dla nich byliśmy skłonni pozmieniać wszystkie umowy i termin ślubu. Zespół podobnie jak Evergreen ma świetne wokale śpiewane na głosy, słychać wszystkie instrumenty, krótkie przerwy na posiłki, fajne konkursy i integracja rodzin, zabawianie przy stołach (dają dodatkowo kartki, gdyby ktoś nie znał tekstu). Wielki plus dla zespołu i szczerze polecam wszystkim!

Poker ze Zgierza - hmm... bardzo miły pan prowadzi zespół, zresztą cały zespół jest sympatyczny, ale chyba jestem zbyt wielką perfekcjonistką, żeby wziąć taki zespół. Wydaje mi się, że robią za duże przerwy. Wokale mają słabe. No grają dosyć fajnie.

Cappella
- fajny zespół, wprawdzie nie słyszałam ich, bo mieli zajęty mój termin, ale wiele osób mi go poleciło. Warty sprawdzenia.

Progres[b] - zespól ma słabe nagłośnienie moim zdaniem. Grają dosyć ciekawie, ale zbyt smętnie jak na wesele. Bawią gości, śpiewają też dosyć nieźle. Wydaje mi się, że też robią zbyt duże przerwy.

Więcej grzechów nie pamiętam :) Mam nadzieję, że taki opis pomoże niektórym parom znaleźć dobry zespół wg ich oczekiwań. Przepraszam, jeśli kogoś obraziłam, albo jeśli ktoś się poczuł urażony. To jest wszystko moja osobista opinia. Zresztą moje oczekiwania też są bardzo wymagające, ponieważ narzeczonego rodzina jest bardzo umuzykalniona, połowa jest po szkole muzycznej, a poza tym też mają zespół weselny. Wzięlibyśmy ich, ale to rodzina i miło by było jakby uczestniczyli w zabawie. W każdym bądź razie nasz termin dopasowaliśmy do zespołu Crazy i mam nadzieję, że ta zmiana da nam pozytywny efekt :)

Pozdrawiam :)

julia1105 - Sro Kwi 16, 2008 4:55 pm

Muszę się Daramb odnieść do twojej ostatniej wypowiedzi na forum, bo czuję sie urażona ( i pewnie nie tylko ja) twoją pochopną oceną. Piszesz że uczyłaś się kiedys grać i masz trochę pojęcia o muzyce, a jednak nie ma w twojej ocenie logiki muzycznej. Jestem magistrem sztuki- muzykiem klasycznym od trzech lat i powiem Ci tak:
Oceniłaś kilka zespołów po przesłuchaniu i obejrzeniu kilku fragmentów filmów po krótkiej rozmowie z jednym z członków zespołu i odegrałaś rolę Eli Zapendowskiej z Idola, kiedy to komisja po jednym utworze odrzucała czasem naprawdę dobre głosy. Tak się składa, że byłam już na kilku weselach moich znajomych i z racji mojego zawodu wsłuchiwałam sie głębiej w muzyke niż inni goście.Z tego też powodu wybrałam zespół który Ci poleciłam, nie patrząc na niższe ceny innych kapel. W zespole Markus wg Ciebie wokalistka zawodzi i krzyczy , a może tak miało być. Tina Turner też krzyczy i wydziwia, a jednak ma rzesze fanów na całym świecie.
Po drugie jeśli koniecznie szukasz brzmienia trąbki to weź trębacza który zagra z 5 utworów ( bo ile można grać), a nie krytykuj brzmienia syntezatora, w dodadku w domowych warunkach. Może na scenie używają innego. A propos zespołu The Flame to wybrałam ich spośród wielu innych, ale tych innych nie krytykowałam, bo o gustach się nie dyskutuje. Jeśli uważasz że p. Górecki był pewny siebie, to ja uważam że to jest zaleta, bo wolę aby ktoś wiedział co robi i był pewien efektu końcowego, niż wyrażał przypuszczenie, że chyba będzie dobrze. Wydaje mi się że wybrałaś najtańszy zespół i teraz się usprawiedliwiasz przed samą sobą. Jeśli szukałaś wyłącznie kwartetu męskiego to trzeba było nie zawracać sobie głowy innymi i nie sugerować zmian personalnych.
Pozostaje mi mieć nadzieję, że będziesz zadowolona z wyboru który dokonałaś i kiedyś pochwalisz się tym na forum.

daramb - Sro Kwi 16, 2008 9:37 pm

Chciałam usprawiedliwić swoją wcześniejszą wypowiedź faktem, iż zaznaczyłam, że to jest moja opinia. Napisałam również, że jestem świadoma tego, że przesadziłam z niektórymi moimi osądami ze względu na wysokie wymagania. Jednak prawdą jest to, że dźwięk prawdziwej trąbki, czy gitary to nie to samo co dźwięk z syntezatora, a tym bardziej dyskietki. Jeżeli jesteś muzykiem to powinnaś na to zwrócić uwagę. Co do Eli Zapendowskiej może i masz rację, ale moim zdaniem chodzi o to, żeby inne pary szukające zespołu znały zdania innych osób. Oczywiście nie każdy musi się nimi sugerować, bo najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie samemu oraz osobisty wybór. Zgadzam się z Tobą, że każdy człowiek ma inny gust. Jedni lubią ostrą muzykę i hałaśliwe zawodzenie, a niektórzy wolą coś bardziej melodyjnego i łagodnego. Jeżeli uważasz, że wybrałam najtańszy zespół to nic w tym złego. Ja cieszę się, że znalazłam zespół spełniający moje oczekiwania co do muzyki. Tylko wydając 3 tys. na zespół, z którego byłabym niezadowolona wolałam zmienić termin i dopasować resztę do zespołu, który za 3 tys. sprosta moim wymaganiom.
Obiecuję, że po Naszym weselu opiszę dokładnie wszystkie minusy i plusy zespołu.
Cieszę się również, że bronisz swoich racji i masz własną opinię.
?yczę wszystkim parom słusznego wyboru.
Pozdrawiam

SYLWECZKA - Sro Kwi 16, 2008 9:52 pm

Nie podałam jeszcze najważniejszego namiaru-na zespół, który my wybraliśmy :

Zespół muzyczny MIKRON
Piotr FIKTUS
tel. 604 249 121
http://mikroni-zespol.rep...16504356d3.html

Polecam :D

Agnes_24 - Czw Kwi 17, 2008 8:04 pm

Witam wszystkich!!
Proszę o pilną i szczerą opinię na temat zespołu Gracja z Łodzi (Tomek, Jarek i Monika), Odłam z Aleksandrowa Łódzkiego, Avers z Łęczycy!! (czas nas goni i musimy się na któryś z nich zdecydować)
Dzięki wielkie! Pozdrawiam
:)

sloter - Czw Kwi 24, 2008 12:59 pm
Temat postu: wolne terminy zespołu w czerwcu 2008
Jeżeli szukacie zespołu na czerwiec 2008, to ostatnio rozmawiałem z zespołem Rewers z Łowicza i wiem, że mają wolne terminy w czerwcu. Ja niestety mam wesele we wrześniu i wybrałem inny zespół, który miał wolny termin.
Jak ktoś jest zainteresowany namiarami, to proszę o informację na prv.

Pozdrawiam.

Magda M. - Sro Maj 07, 2008 2:52 pm
Temat postu: HELP!!!
No to mi sie narobiło . . . Pierwsze schody . . . zespoły zajete . . . Kontaktowałam sie z Trio &Sax oraz The Time Oby dwa obstawione i to grubym murem (na wrzesien 2009) I co teraz . . . kto dalej moze mi ich zrekompensowac

Please piszcie !! !

truskawka_ja - Sro Maj 07, 2008 3:03 pm

Mogę polecić zespół Cappella (namiary znajdziesz w odpowiednim wątku). Z tym, że oni też należą do raczej obleganych. Ale zawsze możesz spróbować. Powodzenia. :)
Magda M. - Sro Maj 07, 2008 9:16 pm

Po całym dniu poszukiwan i wykonywaniu telefonow (czesc zespolow zajeta, czesc ma akurat zajety telefon)Narazie mam kontakt z Maxim i Markus Co o tym sadzicie? Ktory z nich odpowiedniejszy. Czy szukac dalej czy sie decydowac. W moim przypadku kiepsko to wszystko wyglada :zalamany:
Tajgete - Czw Maj 08, 2008 9:13 am

Ja się mogę wypowiedzieć co do zespołu Maxim, ponieważ byli drudzy w kolejce w momencie gdy się zastanawialiśmy. Przede wszystkim - niesamowicie pozytywne wrażenie przy spotkaniu. Grają całkiem nieźle, ale raczej "standardowo", przynajmniej takie wrażenie odnieśliśmy po obejrzeniu płyty demo. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zespół San Marino :)
Monia - Czw Maj 08, 2008 3:11 pm

Czy ktos zna zespol MIX z Bełchatowa? Słyszałam różne opinie, ale w wiekszości ludzie nie znaja tego zespołu. Czy ktoś słyszał jak graja?
Magda M. - Czw Maj 08, 2008 4:18 pm

uwaga trzeci dzien poszukiwan: jesli chodzi o 19.09.2009 to tak jakby ktos sie jeszcze zastanawial nad ta data

Zespoly zajete
Trio&SAx
The Time
Cappella
Zodiak

i dalej
Crazy nie odpowiada
Wiwat Trio to akurat chyba nie probowalismy
Evergreen - dzwonilismy rozawialismy zespol ma komlet instrumentow ale niezbyt po angielsku spiewa i chyba z niego zrezygnujemy
The Flame - ocenilismy ze stronki to nam sie nie spodobal
Balance - 6 osob podstawa orkiestry (gitary, perkusja, klawisze) ale nie ma akordeonu czy saxofonu ciagle sie zastanawiamy bo 6 osob mogloby wiecej robic
Fraction - tez (gitary, perkusja, klawisze) na stronce swietnie graja bardzo dobry angielski ale opinie ze to bardziej zespol do sluchania i slabo bawia troche zdystansowal mnie No i poki co najdrozszy ze wszystkich ale tu nie o cene chodzi tylko o jakosc

Bierzemy pod uwage
Rewers - 5 osob klawisze 2 gitary perkusja saxofon
Markus - 4 osoby klawisze gitara perkusja akordeon
Maxim - 3 osoby klawisze (chyba x2) saxofon akordeon - moze byc poszerzony o jedna osobe (perkusiste)

Z moich obserwacj to najlepiej miec zespol:
4 -6 osob
klawisze gitary (w tym bas) perkusja + akordeon saxofon skrzypce
no i nie wiem jak z vocalem czy to kobieta czy mezczyzna czy moze oby dwa

Podpowiadajcie nadal na forum lub prv

Dzieki wszystkim za odzew

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 4:38 pm ]
no Crazy z Pabianic zajety ale jak ktos ma na niego ochote to chyba 12.09.09 jeszcze wolny

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 6:53 pm ]
kontynuuje wypowiedz:

Szoker - nie dzwonilismy Ze stronki wiemy ze maja klawisze saxofon i akordeon Ale brak perkusji i gitary spowodował no wlasnie ze nie zadzwonilismy Ale chlopaki maja fajne glosy Nam sie podobały

San MArino - zajety - nawet nie wiemy co maja
Avers zajety to wiemy z ich stronki i kalendarza jaki tam zamiescili
Costa Brava - nas nie przekonuje po tym zamieszaniu na forum i nie maja tez wszystkich podstawowych instrumentow

Zaraz sie okaze ze jestem strasznie wymagajaca co do wyboru zespolu a jak widze wyboru duzego juz nie ma

Trismegista - Pią Maj 09, 2008 10:30 am

znacie jeszcze jakies fajne zespoly????
wszystko albo zajeta albo zupelnie do mnie nie przemawia:(((((((((((((

truskawka_ja - Pią Maj 09, 2008 11:01 am

A w jaki sposób ma do Ciebie przemówić?
Magda M. - Pią Maj 09, 2008 12:06 pm

Wivat Trio - tez dzwonilismy i tak jak sie spodziewalismy rowniez zajety Ale bardzo uprzejmy pan Jan dał nam dwa kontakty Moze sprobujemy

Mielismy kontakt rowniez z takimi zespolami:

D - tonacja
Drugi tydzień
Piąta Muza
Picasso

We wszystkich przypadkach sa to juz profesjonalne firmy ktore maja pełen asortyment instrumentów, potezne zaplecze techniczne i sa naprawde bardzo dobrze przygotowane. Jesli ktos nie jest gotowy wydac wiecej niz 4000 - 6000 zł to nie z nimi. Oni naprawde graja prawdziwa muzyke - to artysci.

Trismegista - Pią Maj 09, 2008 2:17 pm

ja po prostu mam ten problem, ze za bardzo podobaja mi sie oryginalne wykonania...
my wolelibysmy dja, a rodzice orkiestre, Ci ktorzy nam odpowiadaja, juz daawno nie maja terminow, wiec zobaczymy jak to wszystko sie rozstrzygnie...

Tissaia - Wto Maj 13, 2008 12:39 pm

O rany nie przerażajcie mnie, właśnie zabieram się za szukanie na czerwiec 2009 :/ i widzę, że jest pozapychane.
Suelen - Wto Maj 13, 2008 7:24 pm

my ślub mamy we wrześniu 2009 zaczęliśmy szukać w marcu i chyba na 15 orkiestr 13 było zajętych. I już gdzieś pisałam co mi jeden pan powiedział (ale to z sali), że pochodzą państwo z wyżu demograficznego, są państwo w okresie do zamążpójścia, jak i kobiety, które robiły kariery więc nie ma się co dziwić.

Mnie pan z orkiestry pokazał umowy już na 2010 :roll:

daramb - Czw Maj 15, 2008 10:41 pm

Z własnego doświadczenia powiem Wam, że jeżeli jesteście zdecydowani na konkretni zespół to proponuje dopasowanie wolnej daty zespołu do wolnej daty sali (zmiana daty na umowie sali nic nie kosztuje). Miesiące z "r" są oblegane, ale spróbujcie np. lipiec. Ja zmieniłam datę z 22 sierpnia na 4 lipca oczywiście 2009 r. Mamy już wszystko zaklepane i tylko czekamy na wesele.

Powodzenia

Pozdrawiam :)

picasso mgi - Czw Maj 15, 2008 11:07 pm

Lipiec też jest oblegany bo to 7 miesiąc a siódemka wiadomo ... szczęśliwa :-) Notabene moi teściowie właśnie mieli 49 rocznicę szczęśliwego pożycia a brali ślub 9 maja :D
Magda M. - Pią Maj 16, 2008 4:34 pm

ja nie wierze w te przesady i ozenek w miesiacach na "r" Wybralam wrzesien bo wtedy sa tansze wczasy zagraniczne a jeszcze jest cieplo Ale to nie ten temat Wiec napisze ze nadal nie wybralam orkiestry :(
daramb - Pią Maj 16, 2008 11:10 pm

Moja siostra bierze ślub za dwa tygodnie, 31 maja. Zorganizowali wszystko w dokładnie 7 dni i nie muszą tak długo czekać. Faktem jest, że mają powód, żeby ślub był tak wcześnie. W każdym bądź razie żałuje, że my od razu nie zdecydowaliśmy się na miesiąc bez "r". Czekamy już pół roku, a ślub jest jeszcze za rok. Strasznie się to nam dłuży...
?yczę powodzenia w znalezieniu zespołu, wiem jaka to katorga... :)
Właśnie w maju będę się bawić z zespołem Evergreen. Podobno dobry zespół, bawią gości i grają blok ok 1:15h. Jak będzie naprawdę napisze w czerwcu:)
Pozdrawiam

Tissaia - Nie Maj 18, 2008 10:41 pm

Na razie nie jest źle, na 2 telefony akurat oba zespoły mają ten termin wolny, zaklepaliśmy się na wizyty, będziemy rozmawiać.
madziaa1911 - Wto Maj 20, 2008 12:21 pm

Spróbujcie z duetem Canzona.Z tym, że też są bardzo oblegani i może być problem ale spróbować nie zaszkodzi a nuż się uda.Kontakt najlepiej na moje gg.
Pusiak - Wto Maj 20, 2008 12:45 pm

Przypominam, że to wątek na temat poszukiwania orkiestry, wszelkie zaś komentarze i opinie prosimy o dopisywanie w konkretnych wątkach dotyczących konkretnych zespołów.
lmyszka - Czw Maj 22, 2008 10:05 am

Pusiak napisał/a:
Przypominam, że to wątek na temat poszukiwania orkiestry, wszelkie zaś komentarze i opinie prosimy o dopisywanie w konkretnych wątkach dotyczących konkretnych zespołów


Przypominam po raz kolejny

Dominik - Nie Cze 15, 2008 12:25 pm

Hello!!!!!!ktoś ma namiar na zespół Fenix z Tomaszowa Maz?????????słyszałem,że grają bardzo dobrze.
kryszka - Wto Cze 17, 2008 10:16 pm

Dominik napisał/a:
Hello!!!!!!ktoś ma namiar na zespół Fenix z Tomaszowa Maz?????????słyszałem,że grają bardzo dobrze.

Kolejny raz polecam google zanim się zada podobne pytanie. :roll:
:arrow: http://www.slubnytarg.pl/...czny_fenix.html

Debussy - Sro Cze 18, 2008 10:35 pm

Poszukuję orkiestry...
Wokal damski i męski, najlepiej żeby grali jak najwęcej na żywo i mieli wolny termin
18 lipca 2009 r.
:roll:

lobuziak - Czw Cze 19, 2008 11:02 pm

Ja wybrałam lipiec
od początku chciałam własnie ten miesiac ( taki maly sentyment...)
i powiem wam ze nie bylo latwiej
mielismy namiary na kilka fajnych kapel co graly u znajomych, ale mieli terminy na 3 lata do przodu poklepane :/

Teraz wybieramy między zespołami
WEST
i
BEST

problem polega na tym ze nie slyszlam na zywo zadnego z nich
tyle co w "probkach"

podpowiedzcie cos
prosze

Rudziutka - Sro Cze 25, 2008 12:04 am

po kilku tygodniach poszukiwań i przesłuchiwań dzis podpisalismy umowe z orkiestrą :D
Wybralismy Super Voice
szału nie ma ale myślę ze bedzie ok
wrazenia opisze w wątku o tej kapeli

mala_mk - Czw Cze 26, 2008 9:10 am

Witam Was,
ja podpisałam umowę z zespołem Markus. Moi znajomi bawili się przy Nich na Sylwestra i ogromnie się wszystkim podobało, a upodobania mamy podobne. Ja również mam same pozytywne odczucia po obejrzeniu płyty i rozmowie z panem Markiem z tego zespołu.
Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
Magda M., a Ty na kogo się zdecydowałaś?

langaster - Pią Cze 27, 2008 8:57 am

Poszukuję na 30 sierpnia 2008 zespółu coctail'owego(jazz'owego) na przyjęcie od godz.18.30 do 1.00-2.00 w nocy. kontakt langastr@gazeta.pl.
Tissaia - Pon Lip 07, 2008 1:23 pm

Zdecydowaliśmy się na Next For You, poszukiwania dobiegły końca. Nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń i jesteśmy w tym zgodni.
Natomiast poszukującym polecam też drugi zespół, o którym poważnie myśleliśmy - Mikron. Więcej w wątku.

kancia5 - Wto Lip 08, 2008 8:54 am

Cześć
.Mam wielką prośbę Poszukuję dobrego zespołu. Niestety zespół Time jest zajęty 4.07.08, a ja się u nich bawiłam i mogę ich polecić. Ale też wiele fajnych rzeczy słyszałam o zespole Crazy, a przez przypadek wiem, że mają wolny termin. Tylko, że nie mam do nich namiaru. Proszę o pomoc.
Ponadto napiszcie, co sądzicie o zespole Cann, bo oni też są wolni. A jak gadałam z facetem to wydawał mi się b. konkretny.
Przede wszystkim chodzi mi o to, czy zabawiają gości.
Z góry dziękuję za pomoc

Pusiak - Wto Lip 08, 2008 9:29 am

Namiary na zespół Crazy znajdziesz w tym wątku: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7493 , w tym samym wątku jest odnośnik do wątku o zespole Cann, nie ma co prawda namiarów, ale możesz sobie popatrzeć kto bawił sie z tym zespołem lub kto z Forumowiczów ma z nimi podpisaną umowe i odezwać się do nich na priv.
Fiona8 - Nie Lip 13, 2008 1:03 pm
Temat postu: Re: orkiestra
The Flame Spełnili wszystkie wcześniejsze ustalenia odnośnie długości przerw, doboru repertuaru i oczepin.Grali długimi blokami czasem nawet po 40 min, a mają w repertuarze fajne wiązanki polskie i zagraniczne piosenki żywe i wesołe. Dobry wokal śpiewany na 3 głosy. Stworzyli miłą atmosferę. Z tego co widziałam nie pili.


W tym miejscu chciałabym nawiązać do wypowiedzi Julii. Otóż moja siostra niebawem bedzie miala wesele. Zespol, z którym podpisalismy umowe, zerwal ja, podano najpierw prywatne 2 powody, a nastepnie zastrzezenia zwiazane z aneksem do umowy. Głownie, fakt, ze oczekiwalismy od nich gry 40-45 min blokami( oczywiscie z uwzglednieniem posilkow) oraz niepicia w czasie pracy(wesela) alkoholu. Co o tym sadzicie?
Zgadzam sie rowniez z wypowiedziam dotyczacymi gustów-kazdy ma swoj punkt widzenia. Mysle, że na podstawie dlugich poszukiwan i spotkan z zespolami, rowniez na próbach czy imprezach( pojechalismy raz nawet pod Warszawe, by posluchac zespolu)moge polecic Piccasso, Trio i saks, Wiwat Trio, Strzelczyk Band. Na temat zespolu przez nas wybranego napisze po weselu.Pozdrawiam i zycze szczescia w poszukiwaniach

ilona_215 - Nie Lip 13, 2008 3:28 pm
Temat postu: Zespół
Uważam, że granie po 40-45 minut to jest tak akurat, chociaż ja znam zespół, który nie ma dosyć i jeśli do tego goście są zabawowi to mogą grać nawet 1,5 godziny w jednym bloku. Co do alkoholu to zalezy od zaufania i znajomości zespołu. Oczywiście, jeśli sobie tego nie życzycie zespół ma obowiązek dostosować się do nnie spożywania alkoholu,a le jeśli podchodzi profesjonalnie do pracy to nawet pijąc podczas wesela nie doprowadzi się do wiadomego stanu. Nie zdarzyło mi się jeszcze na szczęście być na weselu, gdzie zespół mając alkohol na stole, upił się do upadłego. Alkohol jest dla ludzi, ale trzeba umieć pić z umiarem.
agunia84 - Nie Lip 13, 2008 9:56 pm

Ja byłam na paru weselach gdzie orkiestra się opiła i był w tym jeden zespół bardzo znany i popularny w Bełchatowie.
Paweł2008 - Czw Lip 17, 2008 10:15 pm

Witam jestem szczesliwym mezem od dwoch miesiecy, na moim weselu gral zespół skladajacy sie z 2 panow i jednej pani muzycy byli mlodzi ale naprawde robia dobra robote no i nalezy zaznaczyc ze jesli chodzi o alkohol to naprawde wypili tylko okazyjnie, zespol jest z Poznania ale sa to ludzie godni polecenia wszystkie informacje oraz kontakt do nich jest na ich stronie xxx ... pisze ten post poniewaz wiem jaki ja mialem problem z doborem orkiestry gdyz wiadomo ze mozna roznie trafic a to jednak jeden taki dzien w zyciu i nie da sie go powtorzyc jak cos nie wypali..:/ dlatego jesli komus ta informacja pomoze to bede zadowolony poniewaz mi tez pomogla oopinia internauty:) pozdrawiam


edit: zgodnie z regulaminem forum nazwa zespołu została usunięta
proszę się stosować do zasad panujących na forum, a nie je omijać
kryszka

kancia5 - Pią Lip 18, 2008 9:30 am

Czy Ty aby przypadkiem nie piszesz o zespole Sezam? Bo ja się właśnie na nich zdecydowałam. Jeśli o nich piszesz to mnie to b. cieszy
Paweł2008 - Nie Lip 20, 2008 10:55 am

Sezam hmmm.. nie znam ja mowie o zespole KamesBand z Poznania ale zycze ci zeby Sezam tez byl dobrym zespolem :)
akabishop - Pią Sie 08, 2008 8:07 pm
Temat postu: 05.09.09
Witam

Chciałem zapytać użytkowników forum, czy przy okazji szukania dla siebie terminów wiedzą o jakichś wolnych terminach na 05.09.2009 ?
Niestety ja dzwonię i okazuje się, że każda grupa z pochlebnymi opiniami na forum jest już zajęta :(

I czy ktoś słyszał o zespole Forum z Łodzi ?

Będę wdzięczny za odpowiedź

PS. Nie da się dostosować terminu sali do zespołu, jak ktoś sugerował, niestety z salą mieliśmy też bardzo duży kłopot. Wyż ...

narzeczonakaro - Nie Sie 10, 2008 6:03 pm

a dlaczego nie rozszerzysz poszukiwan na cala Polske? na nasze wesele zamowilismy zespol z Leszna, chetnie dojezdzaja i opinie maja dobre (w innych forach) - poza tym wiele zespolow chetnie dojezdza.
Yoanna - Nie Sie 10, 2008 10:23 pm

akabishop zadzwoń może do zespołu Odłam z Aleksandrowa Łódzkiego.. My też mamy wesele 5.09.09 ale wybraliśmy inny zespół więc nawet ich nie przesłuchaliśmy- chociaż słyszałam b.pozytywne opinie :-)
narka20 - Czw Sie 21, 2008 9:43 pm

Witam!My szukamy orkiestry na 15.08 przyszlego roku i tez niestety te orkiestry co maja dobre opinie i co bysmy chcieli sa juz zajete.moze ktos cos wie!!!!?????
Tissaia - Sob Sie 23, 2008 2:35 pm
Temat postu: Re: 05.09.09
akabishop napisał/a:
Witam

Chciałem zapytać użytkowników forum, czy przy okazji szukania dla siebie terminów wiedzą o jakichś wolnych terminach na 05.09.2009 ?
Niestety ja dzwonię i okazuje się, że każda grupa z pochlebnymi opiniami na forum jest już zajęta :(


Niemożliwe, że każda grupa z dobrymi opiniami jest już zajęta :) My szukaliśmy na rok przed (czerwiec 2009) i znaleźliśmy bez trudu 7 wolnych terminów i to tylko u zespołów, które zostały po wstępnej selekcji. Dla kontrastu - z salami był dużo większy problem, a szukaliśmy 3 miesiące wcześniej.

Przejrzyj wszystkie tematy na forum, jeśli przeważają opinie na plus - dzwoń, umów się, nie zawsze dobry zespół to ten, który ma 4 str ochów i achów na jednym forum. Popytaj po znajomych, zespół, który ja wybrałam z narzeczonym polecili nam niezależnie różni znajomi - na tym forum ma wątek o obłędnej długości circa 5 postów ;)

żenia - Nie Sie 24, 2008 6:35 pm

Jeśli ktoś ma jeszcze problem z orkiestrą to my szczerze polecamy swoją - jeśli jeszcze jakieś wesele to tylko z nimi. SOMGORS'i - od nich są, ale lepszych naszym zdaniem nie ma.
Pozdrawiam

kasinieca - Sro Wrz 10, 2008 7:55 pm

Mam spory dylemat...
Mam zaplanowane wesele za 27.12.2008, a zespół z którym się umówiłam, żeby grał na weselu nagle się wycofał...(okazało się kłócili i w końcu się rozpadli). Jestem wściekła, bo sporo szukałam fajnego zespołu... Z narzeczonym zdecydowaliśmy jednak, że wolimy znaleźć sobie nowy zespół, niż chodzić za nimi z umową i żądać, aby u nas zagrali. Mogliby popsuć wszystkim zabawę, jakby w razie zaczęli się kłócić.
Niestety każdy zespół nam odmawiał, bo po pierwsze - termin za kilka miesięcy, a po drugie - termin im nie pasował jako, że 4 dni przed sylwestrem.
Jedyny zespół, który miał wtedy wolny termin, to Weselniki. Ich strona w necie wygląda całkiem profesjonalnie (weselniki.lua.pl czy jakoś tak), ale na stronie nie mają komentarzy. Bardzo nie chcę na weselu DJa, ale też nie chcę w ciemno podpisywać umowy z nimi. Idę do nich na próbę dopiero za kilka dni, a wolałabym, żeby ktoś mi powiedział, czy zna ten zespół, albo słyszał coś o nim?
To bardzo pilna sprawa. już powoli narzeczony ze mną nie wytrzymuje, bo ciągle złą jestem.

Z góry dziękuję za pomoc

veroni - Czw Wrz 11, 2008 10:16 am

My ze swojego zespołu też jesteśmy zadowoleni mimo że na forum o nim nie słychać! Warto się rozejrzeć także za innymi mniej rozpowszechnionymi, a zobaczycie że będzie zajefajnie a w dodatku nie tak drogo!!!
picasso mgi - Czw Wrz 11, 2008 10:36 am

veroni napisał/a:
My ze swojego zespołu też jesteśmy zadowoleni mimo że na forum o nim nie słychać! Warto się rozejrzeć także za innymi mniej rozpowszechnionymi, a zobaczycie że będzie zajefajnie a w dodatku nie tak drogo!!!


Pewnie, ze tak można, świetne zespoły też muszą kiedyś zaczynać zanim staną się rozpoznawalne, ale to jest kwestia oceny ryzyka. Można wziąć kafelkarza którego nikt nie zna i może zrobić świetną łazienkę, jednak skuwanie glazury sporo kosztuje i większość szuka kogoś kto może się pochwalić jakimiś wcześniejszymi robotami. A wesela nie da się skuć i położyc na nowo .... :-?

JacekSz - Czw Wrz 11, 2008 11:56 am

veroni napisał/a:
My ze swojego zespołu też jesteśmy zadowoleni mimo że na forum o nim nie słychać! Warto się rozejrzeć także za innymi mniej rozpowszechnionymi, a zobaczycie że będzie zajefajnie a w dodatku nie tak drogo!!!


?więta racja. Zespół który u mnie grał też nie ma opini w necie a zagrał SUPER!!! Wniosek z tego taki że nie wszystkie zespoły potrezebują reklamy w necie

kasinieca - Czw Wrz 11, 2008 6:35 pm

Trochę mnie uspokoiliście. Dzwoniłam niedawno do nich i powiedzieli, że mogą dać namiary na pary, u których grali, i oczywiście dostanę dvd z wesel, na których grali. Całe szczęście... Wydaje mi się, że gdyby nie byli dobrym zespołem to nie "pokazywaliby swoich umiejętności". Wszystko okaże się na próbie, którą przełożyli na jutrzejszy wieczór...
Trochę się boję :-)

veroni - Czw Wrz 11, 2008 8:39 pm

nie martw się na pewno znajdziesz to czego szukasz!!! ja obejrzałam z mamą kawałek filmu z wesela jakiejś pary i to mi wystarczyło!!! pozdrawiam;)
JacekSz - Pią Wrz 12, 2008 2:05 pm

W razie czego moge podać Ci kilka namiarów na zespoły z Ozorkowa - jest tu sporo niezłych kapel. Mam takze namiary na zespół który grał u mnie - naprawdę rewelacja. Jakby co to namiary na pw.... :)
kramol78 - Pią Wrz 12, 2008 10:56 pm

Poszukuje osoby do wyprowadzenia z domu i grania na sali na 04.10.2008r kontakt gg.9583364
kasinieca - Sob Wrz 13, 2008 1:01 pm

No ja już jestem spokojna:) Wczoraj byłam z narzeczonym na próbie tego zespołu z Aleksandrowa, i powiem Wam szczerze, że... grają naprawdę fajnie. A do tego są zabawni:)
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać na grudzień:D Oby zagrali tak jak na próbie.

veroni - Sob Wrz 13, 2008 5:29 pm

no to super ;) gratuluję ;)
bartekno - Nie Wrz 14, 2008 11:54 pm

Witam wszystkich, szukam opinii dotyczącej zespołu FART z Łodzi, prowadzonego przez Jarka Pietrzaka.
Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym zespole. Słyszałem, że jest dobry, ale jednak wolę się upewnić.
Pozdrawiam i czekam na ciekawe informacje

Pusiak - Pon Wrz 15, 2008 1:10 pm

bartekno, proponuję spróbowac skontaktować się przez PW lub maila z miluką, u której grali na weselu :)
brown_amber - Wto Wrz 23, 2008 10:54 pm

Poszukuje zespolu na 18.04.2009 nr gg 2774176
raclet - Sro Wrz 24, 2008 1:06 pm

Witam sama przechodziłam też gehennę gdy odłożylismy orkiestrę na koniec. Okazało się że wszyscy maja już pozajmowane terminy chciało mi się płakać bo czas naglił a tu nic nie można było znaleźć. Mąż przez przypadek znalazl gościa którego nikt z nas nie miał okazji wcześniej słyszeć. Byłam pełna obaw co to bedzie. 3 tygodnie temu odbyło się wesele i muszę powiedzieć że byliśmy zachwyceni. Jeden człowiek świetnie sobie poradził. Grał i spiewał bawił przy stole z akordeonem, wyprowadził z marszem, przy tym był świetnym wodzirejem. Załatwił nasz odwieczny problem gdyż ja chciałam zespół a mąż dj. Tu był kompromis a dodatkowo chłopak wziął od nas tylko 600 zł. Muszę powiedzieć że zarobił na te pieniądze w przeciwieństwie do wielu innych dj czy kapel. Muzyka nie cichła a jak cichła to podrywał ludzi do śpiewu grajac na akordeonie. ?wietna alternatywa dla tych co robią mniejsze przyjęcia takie jak my gdzie ważnym atutem była cena. Jak by ktoś chciał to namiary do gościa gdzieś są. Z tego co wiem to on odszedł od zespołu i założył własną działalność. Dopiero zaczyna tak że powinien mieć sporo wolnych weekendów. Teraz szef bedzie robił imprezę firmową to tez go polecilam za 2 tygodnie przypomni mi sie wesele jak go usłyszę :)

edit: usunęłam nr telefonu, takie informacje podajemy wyłącznie na priv, na wyraźną prośbę użytkownika.
Pusiak

Ewulusek - Wto Wrz 30, 2008 8:11 pm

julia1105, masz jakieś namiary na nich?Dzięki z góry:)
agnieszka1984 - Wto Wrz 30, 2008 8:53 pm

My zaczynamy szukać zespołu jestem dobrej myśli mam nadzieję że dobrze wybierzemy :lol:
Mac-erson - Wto Wrz 30, 2008 10:06 pm

raclet - zachwalasz tak swojego wodzireja, który grał u Ciebie na weselu a w profilu panna :)
Coś podejrzane :kwasny:

kryszka - Wto Wrz 30, 2008 10:58 pm

Mac-erson napisał/a:
raclet - zachwalasz tak swojego wodzireja, który grał u Ciebie na weselu a w profilu panna :)
Coś podejrzane :kwasny:

E-mail też facetowy :twisted:

ppola - Wto Wrz 30, 2008 11:21 pm

Jeszcze dorzuce uwage szpiega dwa posty i w obydwóch inna cena :twisted:
raclet - Czw Paź 02, 2008 3:52 pm

Spoko wszystko jest ok. Konto zakładał mi mój mąż i nawet nie patrzyłam co tam popisał. A mojemu grajkowi obiecałam drobna reklamę zresztą słuszną bo mu się należy za tą robotę . Wszak kota w worku nikt nie kupi i każdy sobie sam zdecyduje jak usłyszy. Zobaczycie za jakiś czas ten gość reklamy nie będzie potrzebował.

Pozdrawiam i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać.

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 3:52 pm ]
A co do ceny to była skladowa za usługę i za dojazd raz zapomniałam o tym napisać

Sylwek - Sro Paź 08, 2008 3:19 pm

Są różne zespoły na wesele. Czasem grają w nich muzycy, czasem nikt w nich nie gra. Współczesna technika pozwala robić tzw. ściemę, którą zwykło się nazywać - "graniem z playbacku".

Wszystko dobrze, tylko dlaczego nazywać to "graniem", a stojące na scenie atrapy "zespołem"?

Lubię oglądać muzyków w akcji. Lubię patrzeć im na ręce, lubię patrzeć na ich twarze. Lubię gdy są prawdziwi - skupieni bardziej na muzyce, niż na fakcie, że są obserwowani.

I wielokrotnie się irytuję, widząc jak jakiś "artysta" z zespołu weselnego łupie od rzeczy w klawisze, lub chwyta akordy nie mające nic wspólnego z aktualną harmonią odtwarzanego z dyskietki utworu.

Widziałem ostatnio czteroosobowy zespół weselny. Praktycznie jeden człowiek robił tam całą robotę: włączał wszystkie guziki, śpiewał i bawił gości. Szczere wyrazy uznania.

Była jeszcze kobieta, która śpiewała i dwóch panów, którzy... po prostu byli.

Osobiście, będąc na miejscu Młodych, wolałbym zamówić dwuosobowy zespół weselny: Taniej i bardziej uczciwie...

picasso mgi - Czw Paź 09, 2008 9:53 am

Odpowiedź jest prosta: Taki jest rynek. Gdyby nie było popytu, nie byłoby podaży i nie ma się co oburzać. Po prostu róbmy swoje. Ja gdybym był na miejscu młodych określiłbym najpierw swoje i gości potrzeby a potem dopiero szukał.

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

plina - Nie Paź 12, 2008 12:14 pm

Witam serdecznie!
Wraz z narzeczonym jesteśmy w trakcie organizacji wesela, a dokładnie poszukiwania zespołu. Po wstępnej selekcji wybraliśmy 4: BENETT, FORUM, LEGENDarne brzmienie i Salsa Band. Czy coś o nich słyszeliście? A moze byliście na weselu, na którym grali?
Na razie z ich nagrań wynika, że mają fajne głosy i aranżacje i całkiem niezły angielski akcent.
Napiszcie jeśli ich znacie.
Pozdrawiam :cool:

Tissaia - Nie Paź 12, 2008 9:16 pm

Sylwek napisał/a:
Widziałem ostatnio czteroosobowy zespół weselny. Praktycznie jeden człowiek robił tam całą robotę: włączał wszystkie guziki, śpiewał i bawił gości. Szczere wyrazy uznania.

Była jeszcze kobieta, która śpiewała i dwóch panów, którzy... po prostu byli.

Osobiście, będąc na miejscu Młodych, wolałbym zamówić dwuosobowy zespół weselny: Taniej i bardziej uczciwie...


Czyżbyśmy byli na tym samym weselu? Bo ja wczoraj byłam na takim weselu, było mi żal, bo to moi przyjaciele, a zespół niestety odwalał fuchę, w dodatku repertuar pozostawiał sporo do życzenia. Oczepiny też schrzanili, na miejscu pary młodej bym zwyczajnie pojechała po zapłacie. Ale to może w odpowiednim wątku.

Na temat zespołów polecanych w sieci - czasem demówki z netu dają już pewne wyobrażenie, my na podstawie stron www i zamieszczonych tam kawałków skreśliliśmy sporo grup, no niestety mam faceta melomana i on fuszerki nie toleruje ;)

picasso mgi - Nie Paź 12, 2008 9:49 pm

Takie posty odbudowują moją wiarę w ludzi :)

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

anuleczkam - Pon Paź 20, 2008 2:38 pm

Tissaia, tak do końca demówkom też wierzyć nie można :) Nie będę podawać tu nazwy zespołu, ale laska nagrała swoich kilka numerów w studio, gdzie zajęli się profesjonalnym obrobieniem dźwięku i wyszło cudnie. A kobitka ma raczej przeciętny głos, w dodatku, oprócz wokalu, instrumenty są tylko rekwizytami. Nie jestem tu jakąś wyrocznią, bo sama też nie śpiewam na poziomie B. Streissand, C. Dion czy chociażby Naszej rodzimej E. Górniak, ale słuch mam całkiem przyzwoity :)
Aha i jeszcze jedno: jeżeli ktoś poszukuje zespołu na już, to zasłyszałam, że Fructis ma jeszcze wolne terminy na ten rok.

Debussy - Pon Paź 20, 2008 2:59 pm

Popieram koleżankę. I uczulam wszystkich, którzy szukają zespołu. Nie decydujcie się pochopnie. Najlepiej zobaczcie ich na żywo ! Jeśli grają regularnie to nie będzie problemu. :)
ppola - Pon Paź 20, 2008 3:15 pm

A mi sie wydaje ze jednak demowki na stronach cos pokazuja, my jestesmy za granica i w zwiazky z tym mamy dosc utrudnione zadanie zeby jezdzic i sprawdzac 15 czy 20 zespolow. W zwiazku z tym najpierw przesluchalismy demowki na stronach i moim zdaniem jesli ktos na swojej stronie umieszcza takie badziewie ze wylaczam dzwięk po kilku sekundach to na żywo o niebo lepiej nie zaspiewa. Do tej pory wydawalo mi sie ze zespoly na swoich stronach umieszczaja to co najlepsze i nawet obrobione jak napisala to anuleczkam ale niestety w przypadku wielu zespolow weselnych jak to maja byc najpeszei podrasowane ich utwory to dziekuje, nie skorzystam. Dzieki demowkom na stronach wybralismy waska grupe ktora bylismy zainteresowani i dopiero po tej wstepnej selekcji gdzie na placu boju pozostaly 2-3 zespoly spotkalismy sie zeby porozmawiac z ludzmi i uslyszec na zywo. Reasumujac niektore zespoly robia sobie wieksza krzywde niz pozytek umieszczajac swoje proby wokalne na stronach ;)
anuleczkam - Sro Paź 22, 2008 12:56 pm

Weźcie pod uwagę fakt, że nie pisałam o wszystkich zespołach, ale wiem, że nagrywanie dem w studio stało się ostatnimi latami bardzo modne.
aa - Pią Paź 24, 2008 11:35 am

Monia napisał/a:
Czy ktos zna zespol MIX z Bełchatowa? Słyszałam różne opinie, ale w wiekszości ludzie nie znaja tego zespołu. Czy ktoś słyszał jak graja?

Ja znam Bardzo dobrze, więc:
Udają że grają na żywo lecz tylko puszczają wszysto z minidiscu.
Ubierają się bylejak.
Piją wódki ogromne ilości.
Tragedia nie polecam.

GraBaZ - Wto Paź 28, 2008 6:48 pm

Witam!
Pilnie poszukuje namiarow na zespol KONTAKT z Belchatowa (jeden koles jest z Belchatowa, a drugi z Piotrkowa). Zespol jest 4 osobowy (chyba). Licze na Wasza pomoc! :)

Paweł

anuleczkam - Wto Lis 04, 2008 12:46 am

aa a może opowiesz nam coś o sobie, bo Twój post śmierdzi nieuczciwą konkurencją.
Tissaia - Czw Lis 06, 2008 8:05 pm

ppola napisał/a:
(...)najpierw przesluchalismy demowki na stronach i moim zdaniem jesli ktos na swojej stronie umieszcza takie badziewie ze wylaczam dzwięk po kilku sekundach to na żywo o niebo lepiej nie zaspiewa. Do tej pory wydawalo mi sie ze zespoly na swoich stronach umieszczaja to co najlepsze i nawet obrobione jak napisala to anuleczkam ale niestety w przypadku wielu zespolow weselnych jak to maja byc najpeszei podrasowane ich utwory to dziekuje, nie skorzystam.


Właśnie o tym mówię, jeśli po odsłuchaniu demo uszy mnie bolą, to nawet się nie umawiam, bo po co. To miałam na myśli pisząc, że wstępna selekcja w internecie odrzuciła duży procent listy, a jaka to oszczędność na dzwonieniu, w końcu te niekończące się telefony w sprawie usług weselnych (wszyscy domagają się kontaktu na komórkę) też swoje kosztują :)

smerfetk@ - Pią Lis 21, 2008 12:28 pm

Może ktoś zna jakiś fajny zespół najlepiej męski z Łodzi lub okolic bo niestety ten który mieliśmy wybrać jest już zajęty.. :|
maratha - Pią Lis 21, 2008 12:58 pm
Temat postu: Cześć
A na jaki termin :?:
smerfetk@ - Pią Lis 21, 2008 4:07 pm

na 29.08.2009r
karolinka25 - Pon Lis 24, 2008 2:21 pm

hmmm, siostra wzięła zespól, o którym nic nie wiedzieliśmy- słyszeliśmy ich na bankiecie w sali kameralnej filharmonii łódzkiej, powiedzieli,że dopiero zaczynają, wcześniej grali gdzieś za granicą, maja już kilka zamówień na wesela na przyszły rok, w sumie specjalizują się w przyjęciach weselnych, grają trochę ambitniejszą muzykę niż "kochana uwierz mi"/
strasznie nam się podobało- a ja akurat jestem pianistką klasyczną z wykształcenia więc oceniam surowo :D - tylko nie wiem, jak robią takie wesela z przyśpiewkami i podobnymi.

więc ogólnie- warto dać zespołom szansę, nawet tym nieznanym, tylko rzecz jansa- najpierw trzeba je usłyszęć, albo na demo- albo,jeszcze lepiej, posłuchać ich próby na żywo

kasiaknap - Nie Lis 30, 2008 6:21 pm

Ja polecam zespół Basta z Lublina. Grali u nas i naprawdę są godni polecenia. Kiedy weszłam do księgi gości na ich stronie nie wierzyłam do końca, że te wpisy są prawdziwe ale okazało się że sama zostawiłam tam podobny wpis po naszym weselu. Naprawdę rewelacja. Grali dla starszych i młodszych. No idealnie!!! Później śpiewali z gośćmi za stołami. Jestem im naprawdę wdzięczna. Dzięki im na naszym weselu wszyscy świetnie się bawili. Wokalistka ma genialny głos a na oczepinach wszyscy pękali ze śmiechu .:P
joz111 - Pon Gru 01, 2008 9:01 pm

[b]narka20[/b],
Fajnie gra Kontrast ze Zgierza (trzej faceci)

honza1 - Sro Gru 10, 2008 11:55 am

Witajcie
jeżeli szukacie profesjonalnego zespołu na wesele to mogę podsunąć zespół BackGroup - maja strone internetową
Byłem na weselu gdzie grali, zawodowi muzycy graja co tylko chcesz
Może komuś przyda sie ta informacja

Usunęłam stronę internetową, takie dane prosimy podawać osobom zainteresowanym na priv
Pusiak

Paulina.Nowa - Wto Gru 16, 2008 10:55 pm

Hej

Może ktoś może polecić jakiś dobry zespół bo ja mam pełną głowę od tych informacji.

pozdrawiam.

rubino - Czw Sty 01, 2009 10:35 pm
Temat postu: Poszukuję zespołu na 1 sierpnia 2009
Poszukuję zespołu na 1 sierpnia 2009 r. do Piotrkowa Tryb. Proszę o kontakty, mogą być same telefony bez nazwy zespołu. Z góry serdecznie dziękuję.
PUMA177 - Czw Sty 08, 2009 5:33 pm

POMÓ?CIE !! !! Powiedzcie mi cos na temat zespołu FINEZJA z Łodzi. Zespół składa się z 3 panów i kobitki (blondynka spiewala na kontrakcie w Jordanii). Pan mnie zaprosił do siebie na Piotrkowska 82 po płytkę z wesela. Jest wiele sprzecznych informacji i już zgłupiałam :) Najchętniej wysłucham opinii osób które miały ten zespół u siebie na weselu. :) Ewentualnie poproszę namiary na jakieś fajne orkiestry lub zespoły muzyczne. :) Czasu mamy malutko....szukamy na lipiec 2009 :) Pozdrawiam Magda
Debussy - Czw Sty 08, 2009 7:08 pm

Na podstawie płytki nie powinno się wybierać zespołu, tylko po przesłuchaniu na żywo. Wtedy ma się dopiero prawdziwy obraz jak to wszystko naprawdę wygląda.

Pozdrawiam :)

madzia81 - Pią Sty 09, 2009 9:53 pm

dziewczyny prosze Was o pomoc szukam naprawde fajnej orkiestry,jestem na poczatku załatwiania wszystkiego i nie wiem od czego sie zabrać,ale na orkiestrze najbardziej mi zależy tak więc dajcie mi jakies sprawdzone zespoły z Łodzi i okolic i jakieś namiary na nie:)dzięki wielkie :wink: :wink:
mischelle22 - Pią Sty 09, 2009 10:44 pm

madzia81 napisał/a:
dziewczyny prosze Was o pomoc szukam naprawde fajnej orkiestry,jestem na poczatku załatwiania wszystkiego i nie wiem od czego sie zabrać,ale na orkiestrze najbardziej mi zależy tak więc dajcie mi jakies sprawdzone zespoły z Łodzi i okolic i jakieś namiary na nie:)dzięki wielkie :wink: :wink:


Wystarczy poszukać ;)

Proszę : Nasze Zespoły (klik)

madzia81 - Sob Sty 10, 2009 12:18 pm

mischelle22 Dziekuje Bardzo :)milego dzionka
Beatson - Pon Sty 12, 2009 1:45 pm

Proszę o pomoc i o informację, czy ktoś nie słyszał o zespole muzycznym, który miałby wolny termin na 11 lipca 2009, chyba za późno się obudzilismy i najwyraźniej mamy problem z orkiestrą.

Prosiłabym o informację na e-maila
beatson@wp.pl

pozdrawiam
Beata

[ Dodano: Pon Sty 12, 2009 1:50 pm ]
Chyba za późno zaczęliśmy szukać.... wydawałoby się,że na tyle istniejących zespołów nie będzie problemu ze znalezieniem jednego a jednak. Wesele mamy 11 lipca tego roku w Konstantynowie - Belweder, jesli ktoś mógłby pomóc czekam na jakas informację najlepiej e-mailową
beatson@wp.pl

Pozdrawiam
Beata

czakus84 - Pon Sty 12, 2009 9:48 pm

Bedzie cięzko..radziłabym pokombinować z terminem wesela.. chyba tak bedzie łatwiej;)
Magari - Wto Sty 13, 2009 12:12 pm

My skorzystaliśmy z "agencji zespołów".

Wybraliśmy zespół i byliśmy zadowoleni. Może mięliśmy szczęście, że akurat w naszą sobotę mieli wolne? Tego nie wiem, ale oszczędziliśmy sobie dzwonienia, chodzenie, słuchania.

Opinie są różne na temat agencji, dla nas to okazał się dobry pomysł.

Tu jest wątek, w którym jest mowa m.in. o tej agencji.

zaneta - Pon Sty 19, 2009 7:12 pm
Temat postu: Re: Poszukuję zespołu na 1 sierpnia 2009
Witam cie jest fajny dj z Pabianic nazywa sie Darusz Siubdzia swietnie prowadzi wesela, u jego boku ostatnio pojawil sie jakis chlopak podobno ma na imie Rafal.BawiŁam sie na sylwestra w Hotelu 500 i ten chŁopak prowadziŁ Sylwestra, bylo świetnie muzyka byla naprawde super.A czy wesela gra tego nie wiem sama bym chciala kontakt do tego Rafala, w lutym organizuje impreze moich kolejnych urodzin i bym chciala zby zagraŁ u mnie.Jak ktos ma numer telefonu to poprosze
makunia81 - Wto Sty 20, 2009 2:36 pm

Spróbuj na stronie www.zespolyweselne.pl - tam powinnaś coś znaleźć (ja znalazłam)
ane2t - Wto Sty 27, 2009 7:38 pm

Mam pytanie - czy ktoś bawił się z zespołem Combo Yee - myślimy o ich wynajęciu ale nie mamy możliwości pooglądać ich na żywo w najbliższym czasie a jak najszybciej musimy się zdecydować .... :?
michal82 - Sro Sty 28, 2009 2:50 pm
Temat postu: Szukam Orkiestry
3-4 osobowa (perkusja) termin 04-09-2010 + poprawiny
Moj adres - koniupl82@interia.pl



edit: post włączony do istniejącego już wątku
kryszka

Agnieszka19 - Sro Sty 28, 2009 2:59 pm

Propounuję samemu poszperać w dziale nasz orkiestry, bo tam znjadziesz namiary i dzwonić bo wątpię żeby orkiestra sama Ciebie znalazła...
bednar - Sob Lut 07, 2009 9:50 pm

Witam!!! Mam problem ze znaleziemiem zespołu na termin 12.09.09. Szukałem na NASZE ZESPOŁY i nic. Mam narazie WIK z Pabianic ale mam wątpliwości. Pszydała by się jakaś podpowedz.
my-sz - Pon Lut 09, 2009 8:49 pm

witam,
może pomógłby mi ktoś w znalezieniu konkretnych namiarów na zespół ATUT z Brzezin i ewentualnie jakieś opinie o nich, z góry dzięki

Agulek - Czw Lut 12, 2009 11:07 pm

Witam!
Napisz jakie masz wymagania jeśli chodzi o muzykę.Czy to ma być typowo weselny czy lata 80 a może latino.

Pozdrawiam

izunia_82 - Czw Lut 12, 2009 11:20 pm

rubino jak chcesz mogę Ci przesłać kilka utworów naszej orkiestry z naszego wesela na pw, gdyż nie mają oni swojej strony internetowej i w sumie sama nie wiem jak ich zareklamować, a grali naprawdę świetnie.
blondii - Nie Lut 15, 2009 5:29 pm

Poszukuję orkiestry na wesele w Pabianicach 29 sierpnia 2009.
mysza83 - Czw Lut 19, 2009 2:12 pm

izunia_82 napisał/a:
rubino jak chcesz mogę Ci przesłać kilka utworów naszej orkiestry z naszego wesela na pw, gdyż nie mają oni swojej strony internetowej i w sumie sama nie wiem jak ich zareklamować, a grali naprawdę świetnie.


Cześć Izunia. A jak się nazywał Twój zespół?

aggar - Nie Lut 22, 2009 11:54 am

Z tego co się orientuję zespół, który będzie grał u nas (Eden) ma wolny termin na 03.10.2009r. - zainteresowanym podam namiary na prv.
bester - Nie Lut 22, 2009 12:23 pm

A ja moge polecic zespoł Wexel z Ozorkowa!! namiary moge podac na Priv
kasiechna - Pon Lut 23, 2009 10:19 pm

Czy ma może ktoś namiary na zespół ze Zgierza , Akcent się nazywa... 4 facetów, klawisze/saksofon, perkusja i 2 gitary. Jeśli ktoś coś wie to będę wdzięczna za informacje
martaba - Czw Lut 26, 2009 11:52 pm

A ja mam pytanie- słyszał ktoś o orkiestrze, której "dowodzi" Pan Paweł Kaźmierczak? Bo on generalnie figuruje na liście polecanych przez Ambasadora, podobno gra jako DJ a kiedy trzeba to razem z innym DJem i jakąś Panią podobno bardzo fajnie grają....Nie wiem co o tym myśleć- oni nie dysponują płytą, a jako że jest post to w najbliższym czasie nie ma wesel żeby zobaczyc na żywo .... Może ktoś o nich slyszał albo u kogoś grali?
mysza83 - Sob Mar 07, 2009 5:04 pm

Jeśli komuś mogą pomóc moje spostrzeżenia - chętnie się podzielę :)
Jestem w trakcie poszukiwania orkiestry, kontaktowałam się z kilkoma zespołami, w dużej mierze również na podstawie opinii forumowiczów.
I oto moje refleksje:
bardzo zależało mi na orkiestrze, która będzie miała perkusję i same "żywe" instrumenty, ale im dłużej szukałam, tym bardziej przekonywałam się do tego, że jakieś klawisze są konieczne, bo nie ograniczają tak bardzo repertuaru, a przynajmniej odegrane piosenki są bardziej zbliżone do oryginałów. Odwiedziłam kilka zespołów i oto moje refleksje:

Trio&Sax - od razu wydawało mi się, że skądś ich znam... Prezentacja była bardzo profesjonalna, obejrzeliśmy płytę, było bardzo miło, rzeczowo... Byłam zachwycona. Ale później przypomniałam sobie skąd zespół kojarzę.. Dwa lata temu byłam na weselu, na którym oni grali. Fakt, że mieli utrudniony kontakt z publicznością, bo wesele było na dwupoziomowej sali, ale wydaje mi się, że nie uciągnęli wesela. Nie wyczułam inwencji twórczej, starań, żeby siedzący goście wreszcie wstali i ruszyli na parkiet. Być może to też kwestia gości, nie potrafię na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Nie podobało mi się to wesele i może ze względu na to nie zdecydowałam się na ten zespół. Mimo wielu bardzo dobrych opinii na forum.

Rewers - 5 sympatycznych, młodych chłopaków, którzy jak widać bardzo się starają, żeby każdy się bawił dobrze na imprezie. Grają fajnie, słychać rytm, mają wiele instrumentów. Mnie natomiast odstraszyły wokale. Mam wrażenie, ze panowie nie bardzo potrafią śpiewać. Oczywiście to już kwestia gustu, a także być może też samej płyty i nagrania dźwięku, ale mam wrażenie, że to mogło wynikać z czegoś innego. Nie mam niestety możliwości posłuchania ich teraz na żywo, a decydować muszę szybko, ale jeśli ktoś będzie miał inne refleksje na temat wokalu, to w sumie pod każdym innym względem prezentują się fajnie. I wydaje mi się, że potrafią robić dobre imprezy :) Ostatecznie się nie zdecydowaliśmy.

Haris - odwiedziliśmy kierownika zespołu, który rozmawiał z nami tak, jakby był bardzo znudzony... Ale postanowiłam na to nie zwracać uwagi i posłuchać oferty. Plusem tego zespołu jest bardzo przystępna cena, żywe instrumenty, mocna strona to też zabawianie gości, będą potrafili rozruszać towarzystwo, to na pewno. To druga kapela w moim rankingu. Powiem jednak szczerze, że mam obiekcje. Na weselu, które oglądaliśmy mieli na przykład rozstrojoną gitarę... W partiach solowych aż uszy trzeszczały... Może to tylko wypadek przy pracy. Wolę tak właśnie myśleć :) Z wokalami różnie. Ale kapela mi się podoba muszę przyznać.

Comes - jesteśmy bardzo bliscy zdecydowania się właśnie na nich. Co prawda nie mają perkusji, na której bardzo nam zależało, ale wokalistka śpiewa bardzo ładnie i czysto, a jak się okazało niełatwo znaleźć taki zespół :) Przy stołach ładnie współgrają saksofon i akordeon, mają uniwersalny repertuar... Mało informacji o nich na forum i to mnie trochę martwi, zastanawiam się też nad tym jak będą zabawiali gości. Ale generalnie - jestem na tak :)

Wydaje mi się, że mogę natomiast polecić zespół, który się nazywa, o ile dobrze pamiętam, Avantis. Sami faceci, są spod Łowicza. Bawiłam się na weselu, na którym grali 4 lata temu i do tej pory nie byłam na żadnym lepszym weselu. Mam nadzieję, że nie zmienił się skład, wokale czyste, dobre, męskie. Próbowałam ich ściągnąć na moje wesele, ale... niestety - są już zajęci :) Jakoś muszę si z tym pogodzić. Próbowałam rozpytywać tu na forum czy ktoś o nich słyszał, ale nie spotkałam się z odezwą :) Niestety nie wiem czy w ich składzie zmieniło się coś przez te 4 lata. Nie rozmawiałam z nimi o szczegółach, bo mój termin i tak już zajęty...

Mam nadzieję, że moje refleksje komuś się przydadzą :)

Zepps - Pon Mar 09, 2009 11:57 am

Po przeczytaniu wypowiedzi "mysza 83" i wielu innych podobnych zauważyłem pewną prawidłowość przy wyborze zespołu na wesele. Koleżanka wyżej napisała że szuka zespołu z "żywymi" instrumentami a fakt, że będzie musiała zaakceptować klawisze nie przyjmuje z zachwytem. Nie bardzo rozumiem stwierdzenie "żywe instrumenty" ale domyślam się, że chodzi o takie, które pozwolą zespołowi grać na żywo (perkusja i gitara basowa obowiązkowo) a nie puszczać różnego rodzaju podkłady. Tymczasem zdecyduje się najprawdopodobniej na zespół, który z graniem na żywo ma niewiele wspólnego. Od razu pisze, że nie znam żadnego z tych zespołów i w związku z tym żadnego nie polecam ani nie odradzam bo każdy z nich może być świetny ale także beznadziejnie słaby. Chodzi mi po prostu o to, że chyba z 90% osób szukających zespołu na wesela twierdzi, że chce zespół grający na żywo a najczęściej kończy się na typowych składach "podkładowych" 3 osobowych. Zastanawiam się jakie są powody tego typu postępowania, co ma wpływ na taki właśnie rozwój wydarzeń prowadzący do tego, że inne są założenia na początku a inne decyzje ostateczne.
truskawka_ja - Pon Mar 09, 2009 12:05 pm

Zepps napisał/a:
Zastanawiam się jakie są powody tego typu postępowania, co ma wpływ na taki właśnie rozwój wydarzeń prowadzący do tego, że inne są założenia na początku a inne decyzje ostateczne.


Hmm... Cena?

Magda M. - Pon Mar 09, 2009 1:04 pm

Chciałam poinformować managerow zespołow ze w maju 2008 znalazlam juz zespol (wybralismy Markusa) i dziekuje za przesylane oferty (marzec 2009)

Moj temat poszukiwania zespolu jest juz nieaktualny ; )

mysza83 - Pon Mar 09, 2009 2:53 pm

Szukam zespołu, który potrafi grać na żywo, bo byłam na weselu, na którym zabrakło prądu... :) I wszystko jasne! :)
Poza tym lubię jak do stołów podchodzi orkiestra z akordeonem i np. saksofonem. Znam wiele osób, które wybierają na przykład DJ-a i nie widzę w tym nic złego - kwestia gustu :)

asienkaaa - Wto Mar 17, 2009 3:55 pm

Czy ktoś z Was bawił się przy zespole Witraż?
igunia - Nie Mar 22, 2009 6:23 pm

hej mam takie pytanie bawił sie ktoś moze z zespolem "spektrum"
littlegerl - Nie Mar 22, 2009 8:07 pm

hej, znacie może jakąś dobra, sprawdzoną orkiestrę...porady szukam...
pozdrawiam

Pusiak - Pią Mar 27, 2009 10:18 am

littlegerl, poczytaj sobie ten wątek - może znajdziesz coś dla siebie :)
lilka - Wto Kwi 07, 2009 2:10 pm

witam. kiedy byłam na weselu u mojej przyjaciółki byłam pod wrażeniem orkiestry i postanowiłam że ten zespół będzie mile widziany również na moim weselu. kiedy ustaliliśmy termin naszego ślubu zdobyłam numer i zadzwoniłam do kapeli... no i okazało się że półtora roku przed uroczystością nasz termin mają zajęty :( i tu zaczynają się schody... mieszkam za granicą i nie mam możliwości sprawdzenia jak orkiestra, której demo spodobało mi się w necie, brzmi na żywo.

czy ktoś może słyszał coś na temat zespołu "zodiak", zainteresowała mnie ich strona ale nie jestem do końca przekonana.

mysza 83 poleca Avantis czy mogłabym dostać namiary???

Gorąco polecam System są z okolic Częstochowy (zespół o którym wspomniałam na początku)

Pusiak - Wto Kwi 07, 2009 2:24 pm

O zespole Zodiak jest oddzielny wątek http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3212 co do Avantis polecam kontakt na priv z myszą83
kryszka - Wto Kwi 07, 2009 2:25 pm

Proszę pytania o konkretne orkiestry zadawać w ich wątkach, a o namiary jeśli nie ma ich w wątku "Nasze zespoły" proszę pytać na priv osób, które mogą je mieć.
lilka - Wto Kwi 07, 2009 3:05 pm

dziękuję za szybką odpowiedź, a co do wypowiedzi moderatora to wydaje mi się ze jeśli czegoś nie wiem nie czyni to ze mnie idioty. okaż trochę wyrozumiałości. pozdrawiam.
kryszka - Wto Kwi 07, 2009 6:28 pm

Żadna z nas nie użyła takiego słowa, więc sobie nie dopowiadaj treści, których nie ma.

Pisanie na forum wymaga przeczytania regulaminu i FAQ - jest tam napisane wszystko o czym my piszemy. To tak dla przypomnienia.

truskawka_ja - Wto Kwi 07, 2009 6:35 pm

kryszka, mysle ze lilka ma na mysli Twoj podpis. Tam jest o idiotach... :D
AGNIESZKA2012 - Pon Kwi 27, 2009 8:25 pm
Temat postu: Szukam zespołu na wesele, termin 17,10,2009
Szukam zespołu na wesele, termin 17,10,2009 Tomaszow Maz
Pozdrawiam:)

Pusiak - Wto Kwi 28, 2009 1:37 pm

AGNIESZKA2012, połączyłam wój temat z istniejacym juz wątkiem, proszę o przeszukanie tematu Nasze zespoły http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7493 znajsdziesz tu namiary i odwołania do watków o poszczególnych zespołach :)
narcyz - Wto Kwi 28, 2009 4:23 pm

słyszałam ze dobry jest zespól Crazy.
ja natomiast odradzam zespół Sekret
pozdrówki

magda8405 - Pon Maj 04, 2009 4:53 pm

Witam wszystkich. Czy posiadacie jakąś info na temat zespołu MASTERS ale nie z Tuszyna, bo Ci już w tym roku nie grają. Chodzi mi o zespół z Łodzi. Proszę o info jak wyglądają wesela z ich udziałem. Dziękować :eek:
jarzabek3 - Pon Maj 04, 2009 8:54 pm
Temat postu: Poszukuje zespołu, Bełchatów
Poszukuje zespołu na wesele 25.09.2010r, także poszukuje kontaktu do zespołu picolo z Bełchatowa.

Przeniosłam post do odpowiedniego watku
Pusiak

andrzej39 - Nie Maj 10, 2009 4:39 pm
Temat postu: Poszukuję orkiestry!!!
Poszukuję orkiestry na wesele (ew. poprawiny) w terminie 29 sierpnia 2009 r.
Sala w Uniejowie.

Kontakt tel. 514 73 70 13
lub
e-mail: piotr.andrzej@tlen.pl

poker000 - Pią Maj 15, 2009 8:37 am
Temat postu: poszukuje fajnego zespołu
błagam pomóżcie nam znaleźć jakis fajny zespół na 19 czerwca 2010r.wszytsko juz jest zajete.wesele bedzie na ok 120-150osob. juz starcilismy nadzieje
Pusiak - Pią Maj 15, 2009 10:53 am

poker000, przeniosłam Twój post do odpowiedniego wątku.
e_lady - Pią Maj 15, 2009 3:45 pm
Temat postu: Re: poszukuje fajnego zespołu
poker000 napisał/a:
błagam pomóżcie nam znaleźć jakis fajny zespół na 19 czerwca 2010r.wszytsko juz jest zajete.wesele bedzie na ok 120-150osob. juz starcilismy nadzieje


Teraz to się przeraziłam :o - planujemy ślub 26.06.2010 , z salą już jest ciężko, a tutaj jeszcze piszesz, że zespoły mają już pozajmowane terminy :( Chyba również muszę zabrać się za poszukiwania 8)

mar555 - Pon Maj 18, 2009 9:46 pm

Mam pytanie interesuje mnie jak spisuje sie zespół WEST z Moszczenicy.czy ktoś z was bawił sie przy ich muzie na jakimś weselu?
kryszka - Pon Maj 18, 2009 9:50 pm

mar555 napisał/a:
Mam pytanie interesuje mnie jak spisuje sie zespół WEST z Moszczenicy.czy ktoś z was bawił sie przy ich muzie na jakimś weselu?

Witam na forum i proszę o zapoznanie się z jego regulaminem, zwłaszcza funkcją Szukaj.
Wątek o tym zespole już istnieje i tam zapraszam z ewentualnymi pytaniami: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=7152

tybulos - Sob Maj 23, 2009 12:11 am

Polecam zespół QUIZ . Byłam na kilku imprezach z ich udziałem . Bawiłam się super :smile: .
Kontakt do nich to

edit: usunęłam nr telefonu, dane kontaktowe podajemy wyłacznie na priv.
Pusiak


[ Dodano: Sob Maj 23, 2009 8:23 pm ]
tybulos, tybulos, tybulos, tybulos, bbbbbbbbbbbbbbb

edytka z - Wto Cze 16, 2009 9:30 pm

Na moim weselu grał zespół QUIZ :kwasny: . Osobiście nie polecam tego zespołu.Do oczepin było fajnie ale później to już szkoda gadać.Orkiestra trochę za dużo wypiła.Wokalistka usnęla przy stole a później trzy godziny przed zakończeniem wesela chwiejnym krokiem opuścila lokal.Orkiestra nie znała nawet tekstów przyśpiewek weselnych co osobiście potwierdził jeden z członków zespłu.OSTRZEGAMY NIE DAWAJCIE ORKIESTRZE JEDZENIA I ALKOHOLU PONIEWAŻ PRZEŻUWAJĄ DWA RAZY DŁUŻEJ OD GOŚCI!. :zalamany: Po oczepinach zespół robił bardzo długie przerwy.Kiedy podeszłam z prośbą aby łaskawie zaczęli grać panowie odpowiedzieli mi ze zastanawiają sie własnie co mogliby zaśpiewać,to dziwne żeby o godzinie drugiej w nocy orkiestrze skończył sie repertuar. :smile:
robertbanan - Wto Cze 16, 2009 10:33 pm

no to pięknie edytka z,nie miałas udanej imprezki :? a skad ta kapela? pozdrawiam
edytka z - Sro Cze 17, 2009 11:25 am

Orkiestra z Łodzi i naprawdę nikomu jej nie polecam.A szukasz orkiestry na wesele?pozdrawiam
robertbanan - Sro Cze 17, 2009 10:42 pm

nie nie szukam,jesten juz po.ps,sam gram w zespole.pozdrawiam
edytka z - Pią Cze 19, 2009 10:23 am

A w jakim zespole grasz jeśli mżna wiedzieć.Może coś o nim słyszałam.Ja szukałam zespolu rok przed weselem wiec za dużego wyboru już nie miałam :zalamany:
pozdrowionka

robertbanan - Pią Cze 19, 2009 7:26 pm

edytka z, mój zespoł nazywa sie Quando,pozdrawiam
agunia84 - Pon Cze 22, 2009 9:11 am

robertbanan napisał/a:
edytka z, mój zespoł nazywa sie Quando,pozdrawiam



A ja ten zespół polecam :mrgreen: ;P

edytka z - Pon Cze 22, 2009 1:22 pm

Ja co pawda nic o Waszym zesole nie słyszałam ale tak jak pisałam juz wcześniej znaleźć zespół rok przed weselem to nie jest prosta sprawa za dużego wyboru już nie mieliśmy.
Kredka - Pią Lip 10, 2009 7:54 pm

Witam. Dziś dołączyłam do grona rozgorzączkowanych narzeczonych ponieważ pilnie poszukuję zespołu na 05.06.2010r. Niestety większość z polecanych zespołow ma już ten termin zajęty a reszta nie spełnia oczekiwań (wokal damsko meski +perkusja choć z i z tej ostatniej mogę zrezygnować). Jestem pod duzym wrazeniem zespołu Trio & Sax, który również ten termin ma zajęty a szukam zespołu grającego w podobnym stylu. Bardzo liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam.
pola777 - Wto Lip 21, 2009 12:55 pm

aa napisał/a:
Monia napisał/a:
Czy ktos zna zespol MIX z Bełchatowa? Słyszałam różne opinie, ale w wiekszości ludzie nie znaja tego zespołu. Czy ktoś słyszał jak graja?

Ja znam Bardzo dobrze, więc:
Udają że grają na żywo lecz tylko puszczają wszysto z minidiscu.
Ubierają się bylejak.
Piją wódki ogromne ilości.
Tragedia nie polecam.


U mnie był zespół MIX. Jestem bardzo zadowolona. Grali rewelacyjnie - na żywo. Ubrani elegancko białe koszule i muszki. Wódkę co prawda pili, mój tato im dostawiał, ale nie były to ilości, które przeszkodziły by im w graniu. Nie wiem skąd takie uwagi....

malinka1984 - Pią Lip 24, 2009 5:46 pm

Ja polecam zespół Crazy z Pabianic, super muzycy, gorąco polecam
Kasia-nowa - Wto Lip 28, 2009 4:53 pm

Witam,
czy ktoś słyszał o zespole Fenix z Tomaszowa, jak ich oceniacie?

gosc - Sro Lip 29, 2009 7:14 pm

Nie orientuje się ktoś może, czy jakaś orkiestra jest wolna na 8 sierpnia br.? Naszym znajomym dzisiaj pan z orkiestry powiedziaŁ, że zapomniaŁ, że na ich termin ma już umowę podpisaną więc u nich raczej nie zagrają (a umowę zawierali daaawno temu).
madzialenka - Czw Lip 30, 2009 8:22 am

my wybraliśmy szoker :smile: wokal damski i męski grają fajnie potrafią zabawiać ludzi reszta relacji PO :smile:
Ambrozja - Czw Lip 30, 2009 2:31 pm

Sajonara6 napisał/a:
Nie orientuje się ktoś może, czy jakaś orkiestra jest wolna na 8 sierpnia br.? Naszym znajomym dzisiaj pan z orkiestry powiedziaŁ, że zapomniaŁ, że na ich termin ma już umowę podpisaną więc u nich raczej nie zagrają (a umowę zawierali daaawno temu).


O jaa to chyba jakiś pechowy termin, my też mamy ślub 08.08. i też musieliśmy szukać drugiej orkiestry. Tyle że 5 tygodni przed ślubem a nie parę dni :o

gosc - Czw Lip 30, 2009 2:42 pm

ogŁoszenie już nieaktualne - facet z orkiestry podesŁaŁ znajomemu inną kapelę.
Ale faktycznie nie fajnie postąpili.

asiulek82 - Sob Sie 01, 2009 9:04 am

Polecam zespół, który grał u mnie na weselu (i ślubie). Nazywa się KANON. Skład jest pięcioosobowy, instrumenty - gitara akustyczna i elektryczna, klarnet, saksofon, perkusja, skrzypce, akordeon, kontrabas, klawisze, tamburyn :) - zamiennie oczywiście, wokal męski i damski. Grają w kościele ubrani we fraki, w trakcie pierwszego obiadu standardy muzyki rozrywkowej, prowadzą biesiadę przy stołach. Brzmią pięknie, nie grają z podkładów. Są z Warszawy (lider z Łowicza) i cena może wydawać się wysoka, ale są tego warci. Nie polecam ich jednak osobom, którym zależy na tradycyjnych oczepinach z przyśpiewkami, bo takich nie robią. Jest po prostu zdjęcie i rzucanie welonu i krawata, potem wykupywanie butów.
Mon - Pią Sie 21, 2009 9:49 pm
Temat postu: Wybor orkiestry- pomocy !!!
Prosze pomozcie mi wybrac orkiestre !! Mialam juz upatrzona orkiestre(Maxim) ale mimo ze wesele za dwa lata to oni juz maja zajety termin. No i teraz jestem w kropce. Nie mam zupelnie rozeznania a na dodatek nie jestem na stale w Polsce. Zalezy mi na orkiestrze, ktora spiewa nie tylko po polsku, ale po angielsku czy wlosku (bede miala troche gosci z zagranicy), ktora ma roznorodny repertuar.... Jestem zupelnie zdezorientowana !! :roll:
karkam - Sob Sie 29, 2009 3:57 pm

ja polecam zespół VOLTAGE z Lipin, grali u mojego brata, ja tez sie od razu na nich zdecydowalam
agunia84 - Wto Wrz 01, 2009 8:43 am

Mon, polecam zespół Odjazd Band http://odjazd.ovh.org/ind...&id=47&Itemid=2
Zepps - Wto Wrz 01, 2009 9:42 am

Rowniez polecam Odjazd Band jak i Adlibitum :)
Mili - Sro Wrz 09, 2009 10:30 pm

Witajcie,
na moim weselu grał zespół SZOKER z Łodzi, 4 osobowy, instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, gitara, tamburyn, wokale męskie i damski.
Bardzo elastyczni, ładnie bawią gości, dziewczyna cudownie śpiewa, zespół jest w przedziale wiekowym ok. 30-40 lat. Grają na wyprowadzeniach, do stołu muzykę biesiadną, rozrywkową. W zasadzie w chwili podpisania umowy poprosilismy o przygotowanie kilka utworków, nie było problemu superr zaśpiewali...
Szczerze polecam, moje wesele było 4 z kolei kiedy bawiłam się z NIMI ;) :D
Pozdrawiam
Mila

lilith - Wto Wrz 15, 2009 3:10 pm

Witajcie
Na naszym weselu grał całkiem kiepski zespół, nie będę im robić antyreklamy więc nie podam nazwy, ale za to na ślubie mielismy cudowny kwartet smyczkowy , grali nam tez walca jako pierwszy taniec na weselu. jesli mogę to serdecznie ich polecam, nie tylko nam się podobali ale też większości gości. No i wyszło tak jakoś stylowo naprawdę super!!!
Jakby ktoś chciał namiary to chętnie podam na maila.
pozdrawiam lilith

ewelina__1986 - Nie Wrz 20, 2009 9:37 pm

Witam wszystkich a czy moze tutaj ktos słyszał o zespole Limit? pilnie poszukuje opinii od osob które bawiły sie przy tym zespole lub go znaja :)
mjmj2010 - Wto Wrz 22, 2009 9:03 am

Pomocy !!

Ja szukam zespołu który gra na żywo najlepiej gitara perkusja keybord skrzypce może saksofon, żeby grali dużo standardów mało disco polo

Przesłuchałam juz wiele kapel i NIC

Proszę o pomoc !! !

Proszę o namiary !! !!!

martaS - Sro Wrz 23, 2009 4:58 pm

polecam zespół MATRONEX z Lodzi. Grają do ostatniego gościa. Są super POLECAM
juzka83 - Czw Wrz 24, 2009 1:37 am
Temat postu: PILNIE DJ ZESPÓŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
witam serdecznie

pilnie poszukujemy dj (ew. zespół ) na wesele na 10.10.09.

Proszę o kontakt na priv!!!!
co możecie polecić w tak szybkim czasie!!!!!

z góry dziękujemy

Gajowy - Czw Wrz 24, 2009 12:41 pm

Witam,
Ja polecam dwa zespoły:

1:
Face to Face
2:
Effect z Opoczna

Bella - Pon Paź 05, 2009 10:22 am

Podbijam temat, ponieważ aktualnie poszukuję na przyszły rok na lipiec.. i jak udało nam sie zauważyć, to w chwili obecnej naszym problemem nie jest wybór orkiestry (która lepiej bawi gości czy czyj wokalista ma lepszy wokal) ale w ogóle znalezienie orkiestry która miała by wolny termin! w ogóle to jest jakiś koszmar gdzie nie dzwonimy, mówią nam ze na przyszły rok to nie mają już żadnych terminów ew listopad :( z moich doświadczeń wynika, że orkiestrę jest trudniej znaleźć niż salę :( gdyby ktoś miała jakies info na temat fajnej orkiestry mającej jakieś wolne terminy w lipcu 2010 to bardzo prosze o informację! z góry dzięki! Pozdrawiam - Bella :)
mjmj2010 - Pon Paź 05, 2009 10:35 am

Bella - nie mam pojęcia czy ten zespół ma wolny termin na lipiec ale polecam zespoł Arsen- nie zaszkodzi zadzwonic i sie doweidzieć czy maja termin szukaj namiarów w wątku Nasze Zespoły :)

Powodzenia :)

AstraFan - Pon Paź 05, 2009 3:07 pm

@mjmj2010 - grupa Picasso czy jakoś tak... z Wrocławia :-)
mjmj2010 - Pon Paź 05, 2009 3:09 pm

ok ok ale ja kogos z Łodzi lub okolic potrzebuje :(
ola88 - Pon Paź 05, 2009 4:35 pm

mjmj2010, a czy moge polecić z Bełchatowa ? :)
mjmj2010 - Pon Paź 05, 2009 4:39 pm

Ola88 no pewnie !
ola88 - Pon Paź 05, 2009 4:52 pm

Polecam z Bełchatowa, to BEST ( nie wiem jaka tu cena)

AD LIBITUM (tutaj to ceny na 2010r to 4tyś)

edit: zamiast linka wstawiłam nazwę zespołu. Przypominam, że podawanie linków dozwolone jest na priv oraz w wątkach spisach :)
Kontakt do zespołu Ad Libitum znajduje sie w wątku Nasze Zespoły
Pusiak

Aga1986 - Pią Paź 09, 2009 11:22 pm
Temat postu: COMES
a ja polecam COMES ze Zgierza :)
u mnie też będą grać :) mają bardzo fajne konkursy no kupa śmiechu po prostu :) najlepiej zadzwonić i umówić się na spotkanie :)
(kontakty są na forum)

gosiawie - Wto Paź 13, 2009 1:49 pm

a ja polecam FINEZJĘ z Łodzi.
agulka1989 - Pią Paź 23, 2009 3:55 pm

polecam zespół Forte's
albo
Masters z Łodzi-
oba zespoły super grają :)

zgiru - Nie Paź 25, 2009 3:13 pm

z czystym sumieniem polecaqm zespół Szedar, są rewalcyjni i mozna ich przesluchac na żywo. polecam
Szczęsliwa M - Wto Lis 03, 2009 6:41 pm

Witam zastanawiamy sie nad wyborem zespołu Kontrast ze Zgierza lub Sibeliuss, czy może któs ich słyszał lub bawił się na weselu z muzyką tych zespołów. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje :-)
buba1412 - Sro Lis 04, 2009 7:37 am
Temat postu: orkiestra na 19.czerwca 2010
Witam a ja szukam orkiestry i kamery na 19.06. myślalam ze 7 m-cy wczesniej to akurat a tu porazka niezla..Mam na oku WEST z Moszczenicy, ARSEN Aleksandrow i Affix. Prosze o opinie i wskazówki co do cen bo sie slabo orientuje co i za ile warto wybrac, dzieki!
sirmike1 - Pon Lis 09, 2009 9:40 pm

Witam,

Ja poszukuję zespołu bądź Dj-ja który grał na sali restauracyjnej w Yuce. Mój termin to 28.08.2010 r.
Proszę info na priv

mareqs - Pon Lis 09, 2009 10:12 pm

Ja polecam Zespół Haliśka Band (lub HaliskaBand) różnie piszą :)
Pozdrawiam

dazima - Wto Lis 10, 2009 7:21 pm

Witam, czy ktoś zna dobry zespół lub Dj, który grał w sali restauracyjnej Yuka?? :(
martuchaa25 - Pon Lis 16, 2009 8:44 pm

Poszukuje zespolu na termin 10.07.2010r.
lilijka - Sro Lis 18, 2009 2:09 pm
Temat postu: Orkiestra na wesele.
Czy ktoś z Was mógłby polecić orkiestrę na weselem, taką sprawdzoną. Zależy mi na tradycyjnych kawałkach, nawet niech to będzie disco polo, przy tym wszyscy dobrze się bawią. Nie lubię zespołów, które w swojej wersji wykonują najnowsze przeboje.
Pomóżcie proszę... :(

Maciek - Sro Lis 18, 2009 6:58 pm
Temat postu: Re: Orkiestra na wesele.
lilijka napisał/a:
Czy ktoś z Was mógłby polecić orkiestrę na weselem, taką sprawdzoną. Zależy mi na tradycyjnych kawałkach, nawet niech to będzie disco polo, przy tym wszyscy dobrze się bawią. Nie lubię zespołów, które w swojej wersji wykonują najnowsze przeboje.
Pomóżcie proszę... :(

Ja Ci mogę polecić zespół TRISTAN, bawiłem się w ub.roku na Sylwestrze z nimi i nie mieli właśnie za dużo nowych a właśnie więcej dobrych starych przebojów, sporo polskich (Rodowicz, Jantar), trochę disco-polo też próbowali, ale widać, że nie bawiliśmy się przy tym najlepiej (ja sam nie znoszę), więc ograniczyli się potem do kilku szlagierów ;-)

Teraz jednak (listopad/grudzień) 90% zespołów z tych sprawdzonych, dobrych, ma terminy na 2010 zajęte, chyba że interesuje Cię 2011.

lilijka - Sro Lis 18, 2009 7:43 pm

No właśnie interesuje mnie rok 2010, wrzesień. Dzięki za podpowiedzi, będę próbowała :) :)
buzia17 - Pią Lis 27, 2009 3:42 pm
Temat postu: szukam orkiestry na wesele
szukam orkiestry na wesele z okolic zgierza, kutna, ozorkowa. Może kogoś polecicie. Dzięki

dostałam namiar na evans z kutna i flesz z żychlina. Może ktoś cos wie na ich temat?

kryszka - Pią Sty 08, 2010 5:51 pm

Ponieważ wątek zamienia się w wątek reklamowy, zamykam go.

Również niepotrzebnie powtarza się w tym wątku swoje wypowiedzi z innych wątków.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group