Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Śniło mi się ...

justinaa - Nie Paź 02, 2011 10:04 pm
Temat postu: Śniło mi się ...
Ponieważ miewam przedziwne sny (w ciąży to dopiero była jazda :) ), którymi chętnie bym się czasem z kimś podzieliła, zakładam wątek :)

tak więc wczoraj śniło mi się, że pływałam z delfinami, a konkretnie z jednym, który ... ugryzł mnie w tyłek :D jego "opiekunka" wyglądająca niczym Hellen Mirren stwierdził, że przydarzyło jej się to po raz pierwszy od 20 lat
:D

kakonka - Nie Paź 02, 2011 10:16 pm

oo fajny wątek justinaa :)

mi się ostatnio śniło, że dotykałam brzuszek naszej forumowej ppolci a jej Marysia tak fajnie wypinała nóżkę- ewidentnie stópkę, co było dokładnie widać , tam gdzie akurat przytknęłam rękę :D

i dalej zaczęło mi się śnić coś czego nie pamiętam :P

Hatifnatka - Nie Paź 02, 2011 11:35 pm

ja też miewam nieźle pokręcone sny :smile:

wczoraj śniło mi się, że byłam z wizytą u jakiejś nieznajomej kobiety, która swoją półtoraroczną córeczkę karmiła strzykawką. dziewczynka miała jakieś 15 cm wzrostu - taka Calineczka. mieszkanie było duże,na poddaszu, taka kawalerka. wanna stała na środku i była pomalowana w jakieś łowickie wzorki, a ściany były szafirowe.
później wrócił do domu mąż tej kobiety i jedliśmy kolację - sam makaron, nawet nieugotowany,spadał nam co chwilę z talerzy na podłogę. kiedy chciałam iść do domu okazało się, że mam na sobie tylko skórzaną, czarną kurtkę i bieliznę... wyglądało na to, że wychodząc z domu zapomniałam spódniczki. na szczęście nikt się nie zorientował?! więc wróciłam do domu i położyłam się spać obok śpiącego męża.
koniec. :mrgreen:

kinix21 - Pon Paź 03, 2011 1:29 am

to ja mam jeszcze bardziej hardcorowe :-? śniło mi się, że byłam w jakimś mieszkaniu na 11 piętrze i usłyszałam szczekanie na podwórku. okazało się, że to Wiesiu, szczeniak, którego niedawno przygarnęła moja przyjaciółka. wyjrzałam na niego przez okno i to samo zrobił mój kot i wypadł! szybko zbiegłam na doł, żeby zabrać Tośkę do weterynarza, której urwało ogon i tylne nogi. to jest dopiero makabra! :kwasny:
malinka1984 - Pon Paź 03, 2011 7:23 am

a mi sie wczoraj sniło ze urodziłam synka, jakoś niespodzieanie, tak baardzo szybko że nie zdarzyłam o tym poinformować męża, do tego wróciłam do domu z dzieckiem a w domu nawet łózeczko nie było złożone, dziecko było sliczne, ale bardzo malutkie, a ja sie strasznie martwiłam że mój mąż nie wie o jego istnieniu. Kurde dziwne sny ale pewnie cos mi sie tam uroiło, bo wczoraj wieczór spędziłam z siostrą gadajac o imionach dla dzieci.
kochecka - Pon Paź 03, 2011 10:20 am

ja rzadko pamiętam sny ale dzisiaj mi się śniło, że chciał mnie zaatakować wielki jeż :smile: koniecznie chciał przejść przez bramę a ja go próbowałam odstraszyć z miernym skutkiem :smile: :lol:
M4rcysi4 - Pon Paź 03, 2011 11:19 am

Dziś śnił mi się Olivier Janiak :lol: Byłam z kumpelą na jakimś rozdaniu nagród dla ludzi szerzących prawa dziecka gdzie nagrodę dostała Maryla Rodowicz i jakaś dziewczynka co miała 8 lat, a wyglądała na 14. Olivier tez tam był. Trochę pogadaliśmy, powiedział że da mi swój e-mail i wręczył mi swoją wizytówkę. Potem poszliśmy na dach jakiegoś budynku i z niego rzucaliśmy szklankami i żelkami do jakiegoś zalanego wodami opadowymi terenu wokół. W trakcie trochę go kokietowałam, a on na to leciał :lol:
Hatifnatka - Pon Paź 03, 2011 12:08 pm

śniło mi się dziś, że byłam goblinem :lol: i z drugim goblinem mieliśmy się wyprawić do sąsiedniej wioski do spichlerza po zapas bochenków chleba dla naszej wioski.
było zimno i robiło się coraz ciemniej, pojawiła się mgła nad łąkami. a my mieliśmy przed sobą długą drogę przez ciemny las tam i z powrotem. szukaliśmy lamp olejowych, bo stwierdziliśmy, że pochodnie mogą nie wystarczyć (w sensie, że się wypalą zanim tam dotrzemy). no i ubierałam się na cebulkę - jakieś takie jakby średniowieczne (?) ubrania - bluza z wełny, getry, ocieplacze na nogi...
koniec :mrgreen:

Ambrozja - Pon Paź 03, 2011 1:21 pm

Hatifnatka, padłam :smile:
Hatifnatka - Pon Paź 03, 2011 4:49 pm

Ambrozja, wiem, mój Mąż też codziennie pada jak słyszy co mi się znów naśniło :hyhy:
mimeczka - Pon Paź 03, 2011 4:56 pm

Widzę, że nie tylko ja mam zeshizowane sny:) Ostatnio śniło mi się, że wracamy samolotem z Egiptu i od razu na lotnisku idziemy na lekcję angielskiego, na której są wszyscy piloci. No i trwa ta lekcja i nagle przez megafon proszą wszystkich pilotów, bo stracili samolot z radaru. Wszyscy wybiegamy na zewnątrz i widzimy ten samolot, który ma pod siebie podczepione jakieś auto i wali nim po blokach jak taką kulą do wyburzeń. Nagle robi się jasno, bo samolot spadł. Trwa gaszenie, wszyscy biegają i wrzeszczą jaka tragedia. W tym momencie przyjeźdzają po nas teściowie, oczywiście moim autem żeby było logicznie i jedziemy do domu na kolację powitalną. Chcemy podłączyć aparat pod tv ale nie możemy bo wszędzie relacje z wypadku, bo taka tragedia. Więc idziemy wyjąć chłodnicę z auta i ja ją pcham przed sobą i wpadam na auto sąsiada i wtedy się na szczęście obudziłam:)
Dosia_Zosia - Pon Paź 03, 2011 5:19 pm

Mnie się dziś śniło,że chodziłam po jakiś łąkach i znalazłam czarny portfel a w nim pełno drobniaków i banknot dwustuzłotowy :D
ppola - Pon Paź 03, 2011 7:33 pm

ja chyba dzis w nocy zmarzłam bo śniły mi sie dawne czasy :lol: byłam na wykopaliskach i dookoła najgłębszego wykopy spacerowali studenci, no i byli tacy niekumaci że zarwali profil, który miałam rysować, co się wkurzyłam że mi robotę dodatkowa robią ;P
Audiolka - Pią Paź 07, 2011 1:30 pm

Ja dziś z Piotrem Adamczykiem zbierałam robaki. Całą noc chyba zbieraliśmy, bo się strasznie zmęczona obudziłam.
M4rcysi4 - Pią Paź 07, 2011 5:26 pm

Audiolka :x_rot
suzarek - Pią Paź 07, 2011 5:48 pm

Audiolka napisał/a:
się strasznie zmęczona obudziłam.

bo w moim śnie uciekałam przed kimś po schodach do góry :?

Dosia_Zosia - Pon Paź 10, 2011 9:29 pm

A mnie się dziś śniło,że za oknem było pełno śniegu, ogromne zaspy.
Suelen - Wto Paź 11, 2011 9:12 am

mnie strasznie żadko coś śni, ale aż się obudziłam :-? śniło mi się, że ułamały mi dwa zęby na dole :?
Ambrozja - Wto Paź 11, 2011 11:59 am

Dosia_Zosia, oby to nie był sen proroczy :smile:
justynakk - Wto Paź 11, 2011 12:32 pm
Temat postu: Re: Śniło mi się ...
justinaa napisał/a:
Ponieważ miewam przedziwne sny (w ciąży to dopiero była jazda :) ), którymi chętnie bym się czasem z kimś podzieliła, zakładam wątek :)

tak więc wczoraj śniło mi się, że pływałam z delfinami, a konkretnie z jednym, który ... ugryzł mnie w tyłek :D jego "opiekunka" wyglądająca niczym Hellen Mirren stwierdził, że przydarzyło jej się to po raz pierwszy od 20 lat
:D


Ah te marzenia o delfinach :)

malinka1984 - Wto Paź 18, 2011 11:01 am

Ja miałam dziś tsraszny sen, koszmar, śniło mi się że moja mama rabała drewno i przez przypadek ucieła psu głowe, a potem pies latał po podwórku z odcięta głową, potem jakoś tą głowę ktoś dołozył temu psu i zawieźli go całego zakrwawionego zakopać, rany jakie schizy nie wiem skąd bo ogólnie wszyscy kochamy zwierzęta, rodzice maja dwa psy, my kotkę ...brrr
ewa.krzys - Wto Paź 18, 2011 11:10 am

No to ja też miałam "genialny" sen.

Śniło mi się, że mieliśmy z moim tatą i K. odebrać moje auto od mechanika, a zamiast niego odbieraliśmy... ciężarówkę, przy której mój tata miał wymienić koła. Podniósł go, ale bez lewarka (!) tak nieszczęśliwie, że samochód spadł na mnie. Zaczęłam krwawić, zrobiło mi się gorąco i zaczęłam mdleć. Straszne uczucie, obudziłam się przerażona ...

Hatifnatka - Wto Paź 18, 2011 11:53 am

a propos koszmarów, to kiedyś śniło mi się, że była wojna i szłam sobie ulicą. ktoś mnie zastrzelił, upadłam i wykrwawiłam się na śmierć... to było przerażające, takie powolne umieranie. jeden chyba z najgorszych snów jakie miałam.

a dzisiaj śniło mi się, że wynajmowaliśmy z Mężem jakieś duże mieszkanie do spółki z czterema kolegami - mieszkanie miało długi korytarz, kuchnio-jadalnię i sześć pokoików w amfiladzie. i mieszkaliśmy w innym mieście i byliśmy na studiach.
poszliśmy na uczelnię, a potem na stołówkę i okazało się, że jest dużo darmowego jedzenia - pączki, słodkie bułki itp. były też jakieś serki topione, ale wyglądały na stare.
w każdym razie zjadłam sobie słodką bułkę z makiem - była pyszna :razz:
o i tyle.

ppola - Wto Paź 18, 2011 12:04 pm

No to teraz hicior mojego ostatniego tygodnia.
Męża i mnie porwało UFO do alternatywnego świata, byłam oczywiscie w ciąży ale z bliźniakami, urodziłam te dzieci - okazało sie że dwóch chłopców Jan i Stanisław. W alternatywnym świecie było miejsce tylko dla dorosłych i musiałam ich oddać tzn. zostawić przed wielką pieczarą - która była tez bramą do normalnego świata ( jakoś tak zajechalo mi trochę Mroczna Wieżą - Kinga :lol: ) zabrali mi tych chłopaków a my nie mogliśmy za nimi iść. Minęło 10 lat i dostaliśmy zgodę żeby wrócić do normalnego świata. No więc drałowalismy przez tą ciemną jaskinię bardzo długo aż w końcu się udało. Wyszliśmy w normalnym świecie i okazało się że minęlo nie 10 a 20 lat :roll: Zaczęliśmy szukać naszych dzieci okazało się że są w Rzeszowie :o i nie jest to dwóch chłopaków ale chłopak i dziewczyna którzy nazywali się Norbert i Karina :zdegustowany: Dzieci oczywiście nie chciały nas znac bo twierdziły że specjalnie ich zostawiliśmy :? . Ale generalnie jak się masakrycznie wkurzyłam ze ktoś mi dziecko nazwał Karina :smile:

Edit: a dzisiaj rodziłam :] tzn mialam rodzic a potem dziecko bylo koło mnie, mąż mój był tak zakręcony że nie wiedział ile waży, ile mierzy i byłam na niego wkurzona, że zapytałam czy chociaż wie jakiej jest płci. :lol:

Hatifnatka - Wto Paź 18, 2011 12:12 pm

ppola napisał/a:
Ale generalnie jak się masakrycznie wkurzyłam ze ktoś mi dziecko nazwał Karina :smile:


boska konkluzja :hyhy: padłam :rotfl:

ppola - Wto Paź 18, 2011 12:18 pm

Hatifnatka, no wlasnie sama bylam zdziwiona, najpierw oddanie - tu pamiętam że ryczalam, potem szukanie a w końcu wkurzyłam się na imię ;P
M4rcysi4 - Wto Paź 18, 2011 12:19 pm

Hej! ppola, ale dlaczego nie podoba Ci się imię Karina??? Ja tak bardzo je lubię. Kojarzy Ci się z kimś czy tak po prostu?
ppola - Wto Paź 18, 2011 12:23 pm

M4rcysi4, tak po prostu 8)
justinaa - Czw Paź 20, 2011 10:09 pm

a mnie się dzisiaj śniło, że byłam na wakacjach z .... agulką1989 i jej mężem :D i co więcej, ucięłam sobie drzemkę w ich łóżku :D w trakcie ich nieobecności oczywiście, a jak wrócili to mi opowiedzieli, że właśnie wrócili z expresowej podróży poślubnej - w trakcie 3 dni zwiedzili Egipt i Grecję :D
a poza tym w tym samym hotelu co my mieszkał Piotr Adamczyk, w zasadzie doktorek z "Przepisu na życie"
:)

agulka1989 - Czw Paź 20, 2011 10:15 pm

justinaa, aj low ju :smile:
uśmiałam się :)

justinaa - Czw Paź 20, 2011 10:20 pm

agulka1989 ja też się uśmiałam, jak się obudziłam i sobie ten sen przypomniałam :D
agulka1989 - Czw Paź 20, 2011 10:27 pm

justinaa, a dlaczego spałaś w naszym łóżku? Swojego nie miałaś? :razz:
normalnie mi humor poprawiłaś tym postem :rotfl:

szaraczarownica - Czw Paź 20, 2011 10:29 pm

Cytat:
justinaa, a dlaczego spałaś w naszym łóżku? Swojego nie miałaś

Może dla Młodej Pary było wygodniejsze :smile:

justinaa - Czw Paź 20, 2011 10:29 pm

agulka1989 napisał/a:
a dlaczego spałaś w naszym łóżku? Swojego nie miałaś :razz:


pojęcia nie mam :D wiesz, jak to w snach bywa :)

szara a może, bo duże było :D

ola88 - Czw Paź 20, 2011 11:08 pm

To ostatnio dzwoni do mnie i krzyczy, bo śniło jej się że rozwodziliśmy się i przyjechałam oznajmić, że wróciłam do byłego :-?

A mi ostatnio nic się nie śni, a jak już śni to jak wstanę to nie pamiętam co to było.

caixa - Pią Paź 21, 2011 10:55 pm

Ja miałam przedwczoraj potworny sen, który zmęczył mnie jak żaden inny. :(
Śniło mi się, że byliśmy z przyjaciółmi na wakacjach. Stałam na pomoście, w wodzie moja przyjaciółka pływała i ze mną rozmawiała a obok mnie siedziała Kaja. W pewnej chwili odchyliła się do tyłu i wpadła do wody. Woda zrobiła się ciemna i głęboka i widziałam ją zanurzającą się coraz głębiej... jak kamień. Czas stanął w miejscu. Do dziś pamiętam ten paniczny strach. Wskoczyłam do wody i zanurkowałam. Naprawdę było głęboko. Wyłowiłam lalkę. Nieruchomą. :(
Wydaje mi się jednak, że to była reakcja na traumatyczną wiadomość, którą zostałam uraczona w środę.

ola88 - Pią Paź 21, 2011 10:59 pm

Zapomniałam dopisać, że to mama do mnie dzwoniła i na mnie krzyczała
justinaa - Pią Paź 21, 2011 11:19 pm

caixa straszny ten Twój sen
Hatifnatka - Sob Paź 22, 2011 12:21 am

...był sobie jakiś mój znajomy malarz. i miał wystawę. na wystawie owej dziesięć obrazów - na każdym grobowiec. na każdym grobowcu było nazwisko tego malarza, bo miał on taką małą, khm, obsesję.
potem jakąś rozmowę z nim przeprowadziłam, jakieś wino piłam z nim i z moją kuzynką.
a potem z tą kuzynką biegłyśmy do domu i strasznie deszcz nas zmoczył, tak do suchej nitki. ale bardziej nas to śmieszyło niż złościło.
najlepsze jednak jest to, że wygląd tego malarza tak mi utkwił w pamięci, że na ulicy bym go rozpoznała :smile:

kariczeq - Sob Paź 22, 2011 8:48 am

...., że misia-misia trafiła do szpitala z przemęczenia, bo była kartka na salonie, że zamknięte do odwołania :( chyba się przejęłam tym, że ostatnio się źle czuła,

to taki jedyny szczegół, który utkwił mi w pamięci, bo pewnie śniło się o wiele więcej

misia-misia - Sob Paź 22, 2011 5:24 pm

kariczeq napisał/a:
że misia-misia trafiła do szpitala z przemęczenia, bo była kartka na salonie, że zamknięte do odwołania chyba się przejęłam tym, że ostatnio się źle czuła,


uśmiałam się 8)

no ładnie ci się śni :)

kariczeq - Nie Paź 23, 2011 10:37 am

misia-misia, to nie śmieszne :P trzeba dbać o siebie :)
Bian - Nie Paź 23, 2011 10:49 am

Mi się dzisiaj śniło, że odbywało się nasze wesele, które było totalną klapą. Mieliśmy DJ`a, który robił sobie jakieś przerwy w puszczaniu muzyki, wiec goście byli wściekli, wychodził sobie na fajkę i w ogóle miał gdzieś moje pretensje. Do tego wszystkiego mój mąż już w połowie tej imprezy był już zalany w trupa, a jak poszłam do pokoju zmienić buty, to zastałam go w łóżku z jakąś panienką...

No i to chyba przeważyło wszystko i się obudziłam :P

kakonka - Nie Paź 23, 2011 12:29 pm

Bian, sny w ciąży są masakryczne :P

mi się śniło, że sikałam koncentratem pomidorowym, obudziłam się w nocy i bałam się iść do łazienki :P

justinaa - Nie Paź 23, 2011 1:58 pm

fakt, sny w ciąży to jest kosmos! :)

a mnie się dzisiaj śniła Motylica :D
obgadywałyśmy moją koleżankę ze studiów, po czym sprawdzałyśmy kolokwia studentów z ... Marcinem Prokopem :D

ewa.krzys - Wto Lis 08, 2011 9:35 am

A mi się śniło, że rodziłam :o i było to strasznie realistyczne.

Zaczęłam rodzić u Krzyśka w domu, a dokładnie na szafce w kuchni :? przy czym towarzyszył mi On, Teściowa i Szwagier. Żeby nie było, najpierw rodziłam łożysko, które wyglądało jak kawałki mięsa (masakra), gdy to się skończyło, to powiedziałam Krzyśkowi, że chyba w takim razie do szpitala pojedziemy. Tylko najpierw miałam się zwolnić u swojego dyrektora, bo się okazało, że jestem w pracy! A on nie chciał mnie zwolnić, bo mam pracę. Potem "wyplułam" z siebie dziecko, przy czym w ogóle nie czułam bólu. Znów zmiana miejsca akcji - tym razem szpital, a moje "nowonarodzone" dziecko wyglądało jak Bartuś Espiny i z pięknym uśmiechem machało do mojej Mamy i Teściowej :cool:

Najlepsze, że było to dla mnie zaskoczenie, bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży (w śnie oczywiście) ;P

kakonka - Wto Lis 08, 2011 9:44 am

ewa.krzys, ciąża z zaskoczenia :P

Jakiś czas temu śniła mi się Agulka1989, trzymająca w ramionach dziecko, śpiewając mu religijne pieśni :P

agulka1989 - Wto Lis 08, 2011 1:08 pm

kakonka napisał/a:
śniła mi się Agulka1989, trzymająca w ramionach dziecko, śpiewając mu religijne pieśni

No co jak co ale religijne pieśni? Ja? :smile: :smile:

ewa.krzys - Sro Gru 07, 2011 9:16 am

Śniła mi się Malwina_Łódź, która rozmawiała z inną naszą forumką (niestety, nie pamiętam którą) i zastanawiały się, czy dziecku trzeba zainstalować skrzynkę sterowniczą ;P
kariczeq - Sro Gru 07, 2011 10:15 am

a mnie się śniły jakieś zombie, które ganiały mojego męża i go chciały pogryźć czy zastrzelić, masakra jakaś ;P , przy okazji ja też z nim uciekałam
M4rcysi4 - Sro Gru 07, 2011 11:15 am

Lubię ten wątek- można się popłakać ze śmiechu :D
kinix21 - Sro Gru 07, 2011 1:31 pm

a mnie się śnił Czesiu Mozil, było baaaardzo fajnie :cool:
Kociadło - Czw Gru 08, 2011 6:26 am

śniło mi się, że było spotkanie forumowe. Tylko my z agulką nie byłyśmy dzieciate ani zafasolkowane i nagle padło pytanie kiedy my. To obie, że nie, że nie teraz. Na to dziewczyny każda po kolej zaczęły dotykać naszych brzuchów i życzyć nam fasolki. I tak potem widzę siebie i Agę jak mamy ogromne brzuchy a w środku po 12 dzieciaczków.
jak się wyrwałam z tego snu, obmacałam brzuch, odetchnęłam z ulgą tak nie mogę już zasnąć:(

taja - Czw Gru 29, 2011 3:24 pm

haha, będę bardzo cześtym gościem :)

moja wyobraźnia, plus masa książek które czytam, filmy i seriale robią swoje :)


dziś na przykład śniła mi sie moja koleżanka, która była w ciązy. ale bała się uyrodzić. więc poprosiła mnie, czy urodzić ja za nią nie mogę. i tak jakoą jaj brzuch przeszedł na mnie :) a mi się zachciało kichać i kochnęłam i w tym czasie dziecko ze mnie wystrzeliło :P hihi



strasznie często śni mi się ciąża.. nie wiem czemu :P

ewa.krzys - Czw Gru 29, 2011 5:57 pm

Dziś śnił mi się kolega z pracy. Wszyscy z naszego działu i z innych, zaprzyjaźnionych oddawaliśmy mu nasze urlopy, żeby mógł spędzić czas z żoną, która jest w pierwszym trymestrze ciąży :)
mała9364 - Nie Sty 01, 2012 4:06 pm

Oj nie wiem skąd mi się to wzięło ale śniło mi się,że ppola i misia-misia urodziły :o
MalaJu - Nie Sty 01, 2012 7:45 pm

a mnie się ciągle śni ten sam sen o końcu świata, kiedy podnosi się temperatura (pewnie ma to związek z brakiem zimy) i świat powoli się topi i tonie. A z wszystkich ludzi uratować ma się jedynie kilkaset niemowlaków.
Masakra po przebudzeniu... Szczególnie, że wciąż śnią mi się te same obrazy, przez co człowiek ma wrażenia obrzydliwej realności.

kochecka - Nie Sty 01, 2012 8:06 pm

mi ostatnio śniły się 2 różowe kreseczki na teście :smile: o jak ja bym chciała, żeby ten sen się ziścił :)
Hatifnatka - Nie Sty 01, 2012 8:57 pm

a mnie męczą sny o duchach, których nie widać :kwasny: i to w dodatku z naszym mieszkaniem w roli głównej. śni mi się, że coś jest w pokoju, boję się tego tak, że nie mogę się ruszać. generalnie tego nie widać, czasem się tylko powietrze porusza, a czasem widać jakieś jasne światło, a czasem mnie coś unosi do góry (?!). no super po prostu... najgorsza jest ta powtarzalność snów i to wrażenie realizmu. eh. już od paru lat czasem mam takie sny. :x
M4rcysi4 - Nie Sty 01, 2012 10:44 pm

Mnie się dziś śniło, że właśnie zaraz ma się dobyć nasz ślub, a tu nic nie było gotowe. Nie miałam porządnej fryzury,makijażu i nawet nie było sukni. Generalnie czułam, że nic nie jest na miejscu.

Drugi sen był taki, że siedziałam z P. na zajęciach z matematyki. Wykładowca napisał na tablicy jakiś kosmiczny przykład z całkami i znaczkami, które w rzeczywistości nie istnieją. Ja nie miałam pojęcia jak to obliczyć co mnie bardzo wkurzało i dziwiło. Wykładowca poprosił najpierw do tablicy mojego kolegę z podstawówki by ten po prostu postał chwilę pod tablicą i powiedział, że nie potrafi tego rozwiązać. Po tym P. i jeden chłopak siedzący przed nami wyrywali się do odpowiedzi i powoli tłumaczyli jak to zrobić. Facet przerwał im kazał kumplowi usiąść i wylosował z dziennika kolejną osobę. Była to ostatnia osoba na liście. Przestraszyłam się, że mogę to być ja, ale o dziwo była to jakaś osoba na K, bo doszła klasy później i wpisali ją na końcu. Ona też nie potrafiła i dostała 1. Znowu wykładowca losował i znowu osoba z końca, na szczęście i tym razem nie byłam to ja. Ten koleś przed nami i P. powiedzieli jak to rozwiązać, a ja siedziałam jak głupek. Po skończonych zajęciach wykładowca podszedł do chłopaków i rzucił im po 2 tys. zł w pliku. Później poszliśmy coś zjeść do stołówki i tam dostali po kolejnym pliku... Dziwne to było.

taja - Czw Sty 05, 2012 11:22 am

a ja miałam taaak straszny sen, że aż boję się go opisać :smile: :szok: :przestraszony: :boje sie: :bredzisz:
Michasia - Czw Sty 05, 2012 2:11 pm

A mnie się śniło,że urodziłam dziecko i...byłam tym przerażona :D
artos69 - Czw Sty 05, 2012 7:34 pm

Michasia napisał/a:
A mnie się śniło,że urodziłam dziecko i...byłam tym przerażona :D

a bolało ? :?

ava - Czw Sty 05, 2012 7:46 pm

Michasia napisał/a:
mnie się śniło,że urodziłam dziecko
To w tym temacie - mojemu Mężowi śniło się dzisiaj, że byłam w ciąży i zaczęłam rodzić :lol: On chciał jak najszybciej zawieźć mnie do szpitala, ale ja nie chciałam, bo... musiałam dokończyć oglądanie "Przyjaciół" :D
justinaa - Czw Sty 05, 2012 11:05 pm

a mnie się śniło, że wpadła do mnie na obiad, a dokładniej na kapustę z grzybami caixa z mężem :D jej mąż mnie we śnie troszkę zaskoczył, jak na pytanie, czy jeszcze się czegoś napiją, odpowiedział, że nie, ale chętnie coś by jeszcze zjedli :D a następnie zaproponował mojemu mężowi, że powinni się razem zapisać na siłownię
:)

Bian - Sro Lut 01, 2012 8:59 am

A mnie się dzisiaj śnił poród :P To chyba wina skurczy, które zaczęły mnie solidnie straszyć w okolicach 22. Potem udało mi się zasnąć, no i się zaczęło śnić :P We śnie oczywiście zaczęłam rodzić już tak konkretnie, ale na spokojnie pojechaliśmy do szpitala. Tam niby wszystko luz, procedury, kolejne etapy, aż po kilku godzinach lekarz stwierdził, że sama nie urodzę i że musimy zrobić cc. No i zrobili :P I obudziłam się zanim mi podali dziecko :P
tulipan87 - Sro Lut 01, 2012 3:28 pm

Bian, mnie się za każdym razem śni, że rodzę błyskawicznie i totalnie bezboleśnie :roll: Jeśli sny się tłumaczy na odwrót to ja dziękuję :?
malinka1984 - Sro Lut 01, 2012 3:34 pm

Z soboty na niedzielę śniło mi sie że zrobiłam test ciązowy ( mam jeden z USA) jeszcze super czuły i był pozytywny...jak sie człowiek potrafi nakręcić
kochecka - Sro Lut 01, 2012 3:41 pm

malinka1984 w moim przypadku taki sen się sprawdził :D na dodatek wynika z dat wynika, że właśnie wtedy doszło do zapłodnienia :smile: więc życzę Ci aby i Twój sen się sprawdził :smile:
wiolancia - Sro Lut 01, 2012 4:39 pm

Mi się śniło,że @ dostałam.
klara76 - Czw Lut 02, 2012 5:54 pm

a mnie się śniło, że w lipcu miałam wyjść za mąż i miałam piękną suknię z długim trenem, ale przyszedł do mnie Robert Kozyra :buja w oblokach: i zaczęłam sie zastanawiać czy nie odwołać ślubu
M4rcysi4 - Czw Lut 02, 2012 10:39 pm

klara no to się troszkę uśmiałam :razz:
Ambrozja - Pią Lut 03, 2012 9:07 am

A mnie się śniło, że urodziłam dziecko, a pod moją salą porodową leżał mój kot :wink: po czym przyszła pani pielęgniarka i zapytała czemu ten kot tak na korytarzu leży i wpuściła go do sali i ciągle musiałam uważać, żeby mi kot do dziecka nie podchodził :smile:
Bian - Pią Lut 03, 2012 9:23 am

Ambrozja nieźle :D

U mnie po kolejnej nocy z przebojami skurczowymi znów śnił się poród - tym razem w moim śnie urodziła Kariczeq :smile:

kakonka - Pią Lut 03, 2012 10:10 am

same porody na tapecie :P

mi się śniło, że... robię siku i było mi tak dobrze, że musiałam się wybudzić i pobiec do łazienki :P cóż za realistyczny sen :P

kariczeq - Pią Lut 03, 2012 10:48 am

kakonka, oj czasem się tak zdarza z siusianiem ;)

Bian, wiesz o czymś o czym ja nie wiem?

mnie ostatnio często śni się moja zmarła ciocia w jakiś dziwnych sytuacjach i sama nie wiem czy to podświadome czy coś, bo początki porodu już jakoś nie

dziś mi się śniło m.in. np. że w skrzynce na listy miałam list do jakiegoś araba, a w środku był stanik i pończochy od jakiejś dziewczyny :razz:

Misiak87 - Nie Lut 05, 2012 9:13 am

Mnie się dziś śniło, że wypadały mi zęby. Wypadanie zębów śni mi się bardzo często, nie wiem co to oznacza, do dentysty chodzę regularnie a szkorbut mi chyba nie grozi.;) Za każdym razem budzę się i sprawdzam czy mam wszystkie zęby.
Kociadło - Nie Lut 05, 2012 11:16 am

mi się już drugi raz śniło że byłam w ciąży z bliźniakami :?
a zęby chyba nie oznaczają nic dobrego, ale co konkretnie to nie wiem

PaulinaS - Wto Lut 14, 2012 1:45 pm

Dobrze, że jak człowiek się budzi to leży, bo inaczej bym padła :smile: Dzisiaj śniła ma się... ppola i nawet nie wiem dlaczego, bo nawet się nie znamy osobiście i nigdy się nie spotkałyśmy, a wiem jak wygląda tylko ze zdjęć ;P Chodziło o to, że ppola miała mi zostawić u siebie przed drzwiami od domu na jakimś stoliku (Uwaga!) kasetę VHS z jej ślubu i ja ją miałam obejrzeć :smile: No więc doszłam rzekomo do domu ppoli otworzyłam taką wielką bramę, idę do drzwi i szukam tej kasety, ale jej nie ma (swoją drogą ppola miałaś w tym śnie ogromny, piękny dom i wielki ogród, w którym rosły same róże i nawet fontanna jakaś tam była :D ). I pomyślałam sobie trudno, nie ma to idę do domu i wychodzę znowu przez tą bramę i samochodem podjechał mąż ppoli, ale zupełnie do siebie nie podobny i pytam go o tą kasetę a on mi odpowiedział, że zabrała ją motylica :smile: No więc ja się pożegnałam i zaczęłam iść do domu i po drodze spotkałam ppolę spacerującą z Marysią w wózku. I zaczęłyśmy rozmawiać o tym, czy dzieciątko zdrowe itp. I sen się urwał. Obudziłam się zmęczona, bo w tym śnie było lato i jakoś tak strasznie gorącą i jak gdziekolwiek szłam to wszędzie pod górkę :smile:
ppola - Wto Lut 14, 2012 1:49 pm

PaulinaS, :smile: :smile: :smile: :smile: rozwaliłaś mnie :smile: :smile: :smile: ale ten dom to ja chetnie bym przygarnęła - nawet z fontanną 8)
Gahanova - Czw Lut 16, 2012 11:45 pm

Oo, watek dla mnie i moich schizowych snow. ^^

Dzis bylam w Afganistanie w jakims okrutnie zapuszczonym, zagrzybionym i smierdzacym mieszkaniu, wygladalam przez okno i zastanawialam sie co ja tu robie i jak ja w ogole bede tu spac. A toalety to w ogole nie opisze. :razz:

Marcka - Czw Mar 01, 2012 11:25 am

Dziś kolejny raz śniła mi się moja mała kruszynka ;) tym razem jak leżała sobie w łóżeczku a potem jak karmiłam ją piersią :) czemu ten sen się skończył ? :wink:

Zresztą po każdym takim śnie coraz bardziej zakochuję się w tym nienarodzonym jeszcze maleństwie i już nie mogę się doczekac aż wezmę ją w ramiona :smile:

tulipan87 - Czw Mar 01, 2012 11:28 am

Marcka napisał/a:
śniła mi się moja mała kruszynka

Marcka, a widzisz swoje dziecko we śnie?
Bo mnie się już kilka razy śniło, że urodziłam, ale jeszcze ani razu nie widziałam buzi synka :roll:

Marcka - Czw Mar 01, 2012 11:31 am

wcześniej też śniła mi się tylko, że uroodziłam, a teraz już normalnie patrzyłam na jej małą buzię :D
Bian - Czw Mar 01, 2012 12:34 pm

Dziewczyny widzę, że teraz czas na was jeśli chodzi o sny porodowe :smile:

A mi się śniło, że poszłam do fryzjera obciąć i zafarbować włosy. No i zamiast je rozjaśnić to wybrałam jakiś ciemny kolor i potem strasznie rozpaczałam :P Już cholera w snach mi wychodzi tęsknota za wizytą u fryzjera :)

Hatifnatka - Czw Mar 01, 2012 2:47 pm

a mi się śniło, że była wojna i mieszkałam w jakimś dużym domu z moją ciotką. zostawiłyśmy przez nieuwagę zapalone światło i wrodzy żołnierze to zauważyli.
dwóch z nich włamało się do naszego domu. jednego zamknęłyśmy w jakimś schowku.
a drugiego zabiłam drewnianą maczugą. zamachnęłam się i uderzyłam go w głowę, a jak upadł to uderzyłam drugi raz... brrr, straszne to było, ale tak się bałam, że nas zabije, że nie miałam wyjścia :?
a potem uciekałyśmy przez jakieś pola, bo wiedziałyśmy, że niedługo przyjdzie więcej żołnierzy i już nie damy rady się obronić.
straszny sen i bardzo realistyczny. :|

Gahanova - Czw Mar 01, 2012 3:28 pm

Mnie sie dzis snila agulka1989. :razz:
agulka1989 - Czw Mar 01, 2012 3:39 pm

Gahanova, mam nadzieję, że to nie był koszmar :wink:
Gahanova - Czw Mar 01, 2012 3:44 pm

agulka1989, niee e. Z tego co pamietam to pomagalas mi z suknia. :D
Chyba moj pierwszy pozytywny slubny sen. :D

agulka1989 - Czw Mar 01, 2012 7:48 pm

A ja miałam dziś bardzo zły sen dotyczący jednej z ciężarnych forumek... Ale nie będę pisała nic konkretnego bo to było strasznie przygnębiające :(
ewa.krzys - Pią Mar 02, 2012 8:31 am

Mi dziś także się śniłaś Aga.
Przyjechaliśmy z Krzyśkiem do Twojego domu (w sumie niezłą chatę miałaś, do pozazdroszczenia), a że Ciebie nie było to sami weszliśmy i zaczęliśmy przygotowywać wszystko na grilla ;P I w sumie już wszystko było naszykowane, ale przyszła Twoja współlokatorka (nie jestem pewna teraz, ale zdaje mi się, że to była Twoja Marysia) i nas nakryła, więc uciekliśmy ;P

M4rcysi4 - Pią Mar 02, 2012 10:53 am

Mnie się dziś śniło, że na jakiejś imprezie mój P. tak zaczął wymiatać breakdance, że byłam w ciężkim szoku, a później tak mnie duma rozpierała, że mało z tej dumy nie pękłam :razz: Potem zleciały się jakieś laski i sen się skończył bo byłam taka zazdrosna, że aż zła :lol:
taja - Pią Mar 02, 2012 11:08 am

a mi sie dziś sniło, że stałam z jakimś znajomym obok tramwaju. ten znajomy wyjął papierosa i zapałke i chciał ta zapałkę tak jak w filmach odpalić przez potarcie o tramwaj :) ale ten ruch okazał się jakiś mega silny, że tramwaj zaczął po woli ruszac do przodu :P

i ja jak bohater wleciałam do tego tramwaju i chciałam wcisnąć jakiś STOP. znaczy się hamulec :) ale tramwaj okazał się nieposłuszny i toczył się przed siebie. a tu przede mną skrzyżowanie i tory prowadzą mnie przez nie na lewo. to jak na bohatera przystało włączyłam dzwonek informujący samochody, że jade :) ale juz po skręcie tramwaj wypadł z torów i musiałam wjechac na trawnik i tramwaj przewrócił sie na bok i katastrofa... póxniej ludzie mnie oskarżali za to co sie stało :P

Karola5 - Pią Mar 02, 2012 11:17 am

Ja mam nauczkę - nie jeść tuńczyka na noc!
Śniło mi się, że jechałam z mężem samochodem dość szeroką ulicą, i nagle się zrobił tłum na ulicy, mnóstwo policji, samochody powbijane w siebie, krzyczałam do męża żeby zwolnił, a on jakby w szoku się zablokował i cały czas jechał - wyjrzałam zza siedzenia a tam po ulicy walały się części ciała, głowy, ręce a mąż jechał po tym wszystkim... BRRR!

Magdzik - Nie Mar 04, 2012 10:26 am

Ja wczoraj miałam sen, że z moim mężem jeszcze druga kobieta jest w ciąży i że w stosunku do niej był bardzo zaangażowany w zakupy dla dziecka, poszedł w kawiarni do niej rozmawiać na temat co potrzebne dla dziecka,a mnie zostawił samą przy stoliku :D
martula_87 - Nie Mar 04, 2012 10:28 am

Karola5 napisał/a:
Ja mam nauczkę - nie jeść tuńczyka na noc!

Kochana to nic w ciąży dopiero miewa się sny.
Ostatni sen rozbawił mnie do łez.
Biegałam po markecie robiłam zakupy i nagle zaczęłam rodzic ale zakupów nadal nie przerywałam i tak latałam jak głupia z główką dziecka między nogami :razz:

Magdzik - Nie Mar 04, 2012 10:35 am

Hmm a tydzień temu w sobotnią noc jak jeszcze nikt nie wiedział, że wspominany w innych wątkach kolega się utopił miałam sen tej nocy, którego do końca życia nie zapomnę :( Śniło mi się, że mój mąż poszedł na piwo i nie wziął ze sobą telefonu i w związku z tym próbowałam się dodzwonić kilka razy do kolegi czy są razem i nie odbierał.

A w rzeczywistości On już nie żył, już był w rzece i na prawdę nikt nie mógł się dodzwonić bo telefon miał przy sobie :(

Myślę, że to był znak od niego, zastanawia mnie dlaczego akurat mi się przyśnił. Za 2 dni dopiero okazało się, że ciało jest w rzece (w poniedziałek).

Gahanova - Nie Mar 04, 2012 1:30 pm

Dzis koszmar przedslubny: bylam odebrac sukienke i okazalo sie, ze byla do kolan, w pasie za luzna, a na biodrach tak obcisla, ze nie moglam sie poruszac. Dodatkowo w pasie byla okropna falda, bo material byl niedopasowany. Bylam wsciekla na Mame, ze zaplacila tak duza zaliczke, bo inaczej kupilabym cos innego, a tak musze isc do slubu w czyms takim. :roll:
Pepsi - Pon Mar 12, 2012 8:19 pm

ja dziś miałam forumowy sen :wink: najpierw śniło mi się, że pomagałam Ju sprzątać po remoncie :smile: dziewczyna w ciąży więc nie mogłam pozwolić jej się przemęczać ;P przeczytałam wczoraj watek remontowy, więc pewnie dlatego. Potem, że poison_moon oznajmiła, ze jest w ciąży i wrzuciła filmik z USG jak maluch bardzo szybko macha raczkami. To nie mam zielonego pojęcia skąd :roll: A na koniec, że miałam zakaz udzielania się w wątku zakupy dziecięce, bo za dużo małej kupuje :oops:
Magdzik - Pon Mar 12, 2012 8:24 pm

Pepsi, dobre mi się ostatnio śniło że mąż zabił na naszym balkonie strażnika Texasu :D :D :D
wiolancia - Pią Kwi 27, 2012 8:08 am

Mnie się dzisiaj śniło,że byłam na USG genetycznym.Oglądam z lekarzem naszą małą,zaglądamy między nogi,a tam co......siusiak :o .
marlena89 - Pią Kwi 27, 2012 11:46 am

wiolancia, miałam dzisiaj to samo. Z tym, że u mnie okazało się to dopiero po porodzie! :smile:
wiolancia - Czw Maj 31, 2012 9:13 am

Dzisiaj mi się śniło,że miało być spotkanie forumowe.Zima,śnieg za oknem.Spotkanie było w jakimś małym domku.Ja w ramach przygotowań stałam w kuchni i piekłam ciasteczka.A tu wchodzi wcześniej risonia,w pięknym płaszczu i ja bezmyślnie podałam jej rękę a potem przytuliłam,no a pazury miałam całe ubabrane tym wyrabianym ciastem. :? :rotfl:
kariczeq - Czw Maj 31, 2012 11:16 am

mnie się śniło przedwczoraj, że mamy niedopłatę za wodę w wysokości 1600 zł :o , bo wczoraj był pan co sprawdzał licznik, na szczęście było "tylko" 160 zł ;)
szaraczarownica - Czw Maj 31, 2012 2:53 pm

kariczeq, jakby Ci się takie dodatkowe zera na koncie bankowym nie mogły śnić :smile:
malinka1984 - Czw Maj 31, 2012 3:00 pm

mi się sniło dwa dni temu że patrzyłam na kolezankę naszą klasową chłopczycę która ma poglądy anty dzieciowe jak stała i w sklepie z wielkim mega brzyszkiem ciązowym i ja mówie do niej, cześć Aga widzę że jednak spotkałas tego jedynego i będą "małe krasnale" bo ona zawsze na dzieci wołała krasnale, a ona na to tak i nie wiem jak to się stało bo nie wiem czy ja je chce...i się obudziłam... moje schizowe sny
kariczeq - Czw Maj 31, 2012 3:10 pm

szaraczarownica, właśnie czemu nie na koncie :?: i żeby to nie sen był tylko "szara" rzeczywistość :haha:
suzarek - Pią Cze 01, 2012 9:22 am

a ja dziś miałam jakąś noc koszmarów
- najpierw śniło mi się, że urodziłam córkę sama w domu :?
- a potem , że byłam na cmentarzu który był strasznie rozkopany i leżało tam dużo padniętych koni :? :? :? i spotkałam pana, który już nie żyje od kilku lat, przywitał się ze mną i nie chciał puścić mojej ręki :? :?

klarysa - Wto Cze 12, 2012 9:00 pm

Nie wiem, co mi się śniło parę dni temu, ale obudziłam się o 4:50 przekonana, że jest 16:50. ;) Obudziłam męża z krzykiem, że przespaliśmy cały dzień i że musimy dziecko od dziadków odebrać (a mieliśmy tego dnia kupę rzeczy do zrobienia). Mąż najpierw się przestraszył, ale potem szybko zorientował, co się dzieje. Ale ja nie dałam się przekonać. Próbowałam sprawdzić wszystkie zegarki i telefony, bo nie pamiętałam jaki format czasu mamy ustawiony. Na szczęście byłam tak zaspana, że nic na oczy nie widziałam i w końcu zrezygnowana zasnęłam. ;)
taja - Pon Cze 25, 2012 8:58 am

a mi sie całą noc śnił mój były... :-?
cóż mam mówić, sen fajny :cool:
ale troszkę głupio, że obok mnie mąż spał...

podrozniczka - Pon Cze 25, 2012 9:23 am

No to mnie sie dzisiaj snilo ze jednego dnia bylam na dwoch USG: rano i popoludniu i oba badania pokazaly ze to chlopak. Wydawalo mi sie ze az tak nie mysle teraz o plci. Jestem na etapie denerwowania sie czy wszystko z dzidzia ok. Coz wyglada na to ze moj umysl mysli o plci caly czas :D
Byle do czwartku.

wiolancia - Pon Cze 25, 2012 1:26 pm


Misiak87 - Wto Cze 26, 2012 12:39 pm

podrozniczka napisał/a:
No to mnie sie dzisiaj snilo ze jednego dnia bylam na dwoch USG: rano i popoludniu i oba badania pokazaly ze to chlopak.

Nie wiem czy to po przeczytaniu Twojego postu, ale dziś miałam identyczny sen.:) Tylko to wydarzyło się na jednym usg.;)

podrozniczka - Wto Cze 26, 2012 12:49 pm

A czy Ty juz znasz plec dziecka? Bo mnie wszyscy mowia ze skoro we snie byl chlopak tzn ze urodzi sie dziewczynka.
Misiak87 - Wto Cze 26, 2012 12:57 pm

podrozniczka, nie znamy, choć dr Dudarewicz zasugerował chłopca, później postanowił się wycofać bo "za duże ryzyko błędu"- jak określił.
podrozniczka napisał/a:
skoro we snie byl chlopak tzn ze urodzi sie dziewczynka.

Słyszałam, że sny się interpretuje na odwrót.:)

martula_87 - Wto Cze 26, 2012 1:31 pm

Ja od początku czułam że dziewczynka ale jakoś na początku ciąży miałam sen że będziemy mieli synka.Przeczucie mnie zawiodło a sen byl proroczy :smile:
klara76 - Pią Sie 31, 2012 6:14 am

że byłam z Audi na spacerze w parku helenowskim i opowiadałam jego historię a park był pięknie odnowiony i zadbany, a Audi się uśmiechała
Fijołkowa - Pią Sie 31, 2012 3:40 pm

Nie czytałam wcześniej tego wątku, a dzisiaj też miałam sen, że będziemy mieli synka.
A sen pewnie wziął się z tego, że bardzo często zastanawiam się czy będzie córeczka czy synek :)

marciami - Sro Wrz 26, 2012 9:29 am

mnie się dzisiaj śniło, że rodziłam. Była ze mną młoda lekarka i młoda położna. Rodziłam w jakiejś sali, która w ogóle była od czegoś innego. Rodziłam normalnie, bo lekarka stwierdziła, ze oboje jest w ułożeniu główkowym. Jedno urodziłam, drugie coś wyjść nie mogło i jak zaczęło wychodzić to się obudziłam. No i w tym śnie w ogóle nie czułam bólu podczas porodu :D I nie wiem nawet jaka płeć, nie zdążyłam zapytać :D
malinka1984 - Sob Paź 06, 2012 6:09 pm

a mi się śniła dziś kakonka i asia7, byłyśmy razem na weselu, a ja byłam na tym weselu z dzieckiem (synkiem) te sny to chyba po wczorajszym spotkaniu szczególnie z asią7, no i ten synek to chyba po tym głaskaniu brzuszka :D
kakonka - Sob Paź 06, 2012 9:38 pm

malinka1984, proroczy :)

Mi się śniło, że byliśmy na zebraniu w szkole Młodego ?! i ukradli am samochód a dodatkowo jakiś gość w piżamie chciał wyrwać mojemu mężowi telefon z ręki...

Yoanna - Sob Paź 06, 2012 11:01 pm

Jakiś czas temu w moim śnie wybuchł samolot nad Ozorkowem. Ja szłam trasą Łęczyca-Zgierz i na wysokości Sokolnik stał samochód-spożywczak. Sprzedawczyni widząc wybuch powiedziała "Dobrze mu tak" - chodziło o jakiegoś chłopaka, znajomego, który leciał tym samolotem :?
klarysa - Nie Paź 07, 2012 10:49 am

W moim śnie, niedaleko mnie było przejście nad ulicą, które zaczynało się pionową drabiną, a potem zjeżdżało się mega długą i wysoką rynną (coś jak połączenie toru na Rudzkiej Górze i zjeżdżalni na basenie). Jak ja się bałam. ;) Ale wszyscy tak przechodzili do tramwaju. ;)
becky232 - Pon Paź 22, 2012 5:05 pm

justinaa napisał/a:
Ponieważ miewam przedziwne sny (w ciąży to dopiero była jazda )


oj no właśnie...
Jeszcze przed ciążą jak się naczytałam literatury obozowej to potem śniły mi się druty kolczaste, wojna i więźniowie. :-?

A w czasie ciąży często śni mi się, że chodzę po wodzie. Co to może znaczyć - nie mam pojęcia. :zabawa:

M4rcysi4 - Pon Paź 22, 2012 7:15 pm

Mnie 2 lub 3 dni temu śniło się, że mąż mnie zdradził z moją przyjaciółką w dniu jej ślubu :zakrecony: Jednak jak się potem okazało nie było zdrady tylko razem palili maryhe i w ciągali kreche, a ja zapytałam przyjaciółki jak gruba była jego krecha [smilie=122_new.gif]
wiolancia - Nie Lis 11, 2012 4:41 pm

A mi się dziś śniło,że byłam w Konstantynowie i umówiłam się z ppolą na zakupy.
M_and_M - Nie Lis 11, 2012 5:42 pm

wiolancia napisał/a:
A mi się dziś śniło,że byłam w Konstantynowie i umówiłam się z ppolą na zakupy.


może to sen proroczy? :mrgreen:

M4rcysi4 - Nie Gru 16, 2012 10:57 am

że... ppola wstawiła w jakimś wątku swoje prywatne zdjęcia i z tych zdjęć okazało się, ze jest.... Cezarym Pazurą :smile: później im dalej w las.... (im więcej zdjęć oglądałam) okazało się, że ma zdjęcie z moim dziadkiem, więc myślę kurczę może się znamy. Na koniec zobaczyłam film ze sobą jak byłam mała i recytowałam z innymi dziećmi u dziadka jakiś wierszyk świąteczny :lol:
zbroziu - Nie Gru 30, 2012 10:28 am

a mi się dziś śniły przytulasy z moim kolegą z pracy :)
anooleczka - Pią Sty 18, 2013 1:31 pm

Dzisiaj snilo mi sie, ze rodzilam w domu dziecko. Nie wiedzialam, ze jestem w ciazy... Przy 2 parciak urodzila sie przesliczna dziewczynka. Porod byl bezbolesny.
No koniec w dni chrzcin klocilismy sie z mezem o imie.. padlo na Barbare- odziedziczyla imie po naszych babciach :)

Piekny sen :buja w oblokach:

marlena89 - Pią Sty 18, 2013 2:03 pm

anooleczka, może coś jest na rzeczy, bo tak z tydzień temu śniło mi się, że w ciąży byłaś :smile:
życzę Ci, aby te nasze sny były prorocze :-)

MadMar - Pią Sty 18, 2013 2:21 pm

a mnie się ostatnio śniło, że byłam już w zaawansowanej ciąży, ale stwierdziłam, że ja chyba jednak nie dam rady urodzić, że boję się itd. Powiedziałam więc to mężowi, on przytaknął ze zrozumieniem. Uzgodniliśmy więc, że poproszę kuzynkę, żeby za mnie urodziła.
Zgodziła się, urodziła i 'odchowała' nasze dziecko, które przywiozła po ok 3 miesiącach (choć wyglądało jak noworodek). Przytuliłam je i bardzo pokochałam, a moja mama mi na to: "idź, spróbuj przystawić do piersi, to ważne żeby pobudzić laktację". bardzo podobało mi się karmienie piersią :)
Ja czułam się wspaniale, szczęśliwa i w ogóle, ale widziałam minę kuzynki, której było bardzo ciężko rozstać się z (w końcu jednak) naszym dzieckiem. :smile:

kochecka - Pią Sty 18, 2013 2:42 pm

mi się dzisiaj śniło, że urodziłam 7-raczki :o odczułam wieeelką ulgę jak się obudziłam :lol:
wiolancia - Pią Sty 18, 2013 4:10 pm

A ja miałam dziś koszmar.Śniło mi się,że byłam w Warszawie u mojej cioci i blisko jej osiedla jakaś młoda dziewczyna w długim jasnym płaszczu wpadła pod tramwaj.Wszędzie były porozrzucane jej wnętrzności,a jak się do niej zbliżyłam to jeszcze oddychała.Okropność.Jak się obudziłam to było około godziny 4 :00 i tak mnie ten sen rozwalił,że przez ponad godzinę nie mogłam ponownie zasnąć.
malinka1984 - Pią Sty 18, 2013 11:05 pm

Mi się śniło dwa dni temu że widziałam klucz bocianów lecących który miał postój w locie na łąkach moich dziadków, a ja się w nie wpatrywałam i nie mogłam nadziwić się że jest ich tak dużo,a było ich koło 100.
Yoanna - Sob Sty 19, 2013 9:12 am

Jakiś czas temu śniło m się, że urodziłam bliźniaki (2 chłopców) jak ukucnęłam. Nawet nie wiedziałam, że byłam w ciąży..

A dwa dni temu wyśniłam, że podczas USG było widać "wielkie jaja".

Chyba muszę przygotować się (a raczej męża) na drugiego synka ;D

M4rcysi4 - Sob Sty 19, 2013 10:37 am

No cóż... po raz kolejny wstałam wnerwiona. Nie wiem o co chodzi, ale w ciągu miesiąca już chyba po raz 7 śniło mi się, że P. mnie zdradza :kwasny: Nienawidzę takich snów!
anooleczka - Pon Sty 21, 2013 7:58 am

marlena89, wow..
malinka1984 - Wto Lut 19, 2013 4:44 pm

Hm...dziwne dziś obudziłam się z przekonaniem że jestem w ciąży. Przez chwilę zastanawiałam się czy to sen czy jawa, ale chyba mi się śniło.
anooleczka - Sro Lut 20, 2013 7:40 am

malinka1984, oby to nie byl sen :)
Weira - Sro Lut 20, 2013 8:16 am

Ja śniłam dziś o USG, które nas czeka za kilka dni i okazało się że w brzuszku rośnie dziewczynka :-)
malinka1984 - Sro Lut 20, 2013 8:24 am

Weira trzymam kciuki żeby sen był proroczy :D
tynnnka - Nie Mar 03, 2013 8:36 pm

a mnie się dzisiaj śniło zresztą nie pierwszy raz .że ślub to będzie totalna klapa nic sie nie uda, ja nie zdąże pójść do kosmetyczki i fryzjerki i w ogóle połowa gości nie przyjdzie.. :roll:
Nocta - Sro Kwi 10, 2013 4:35 pm

Niedawno przyśniło mi się, że jestem szefem mafii, a mój narzeczony pracownikiem FBI ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group