Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Suknie-syrenki / rybki

Sisi - Pon Lis 24, 2003 11:26 pm
Temat postu: Suknie-syrenki / rybki
Bardzo mi się podobają suknie-syrenki zwane też sukniami typu rybka :) . Czy może widziałyście czy są w łódzkich salonach do mierzenia? A może same mierzyłyście lub miałyście taką suknię? Co sądzicie na ich temat?
Edyta - Pon Lis 24, 2003 11:40 pm

sisi pierwszy raz spotykam sie z taka nazwa jak mozesz to przeslij jakis link zebym miala ogolne pojecie
Sisi - Pon Lis 24, 2003 11:45 pm

Już się robi:
w tym wątku na gimbbli jest wklejonych trochę modeli
http://www.gimbla.pl/foru...topic.php?t=547

W katalogach widziałam jeszcze ładniejsze, bardziej zwiewne.

Edyta - Pon Lis 24, 2003 11:52 pm

uuuuuuuuuuu bardzo sexi
wydaje mi sie ze w najnie takie byly


sisi mam dla ciebie dobre wiesci juz sprawdzilam najne i jest jedna z tych sukien co przyslalas podaje ci stronke
http://www.najna.bazafirm.pl/


wejdz tam, to jest na jaracza 4 , a z reszta jest na stronie adres

Sisi - Pon Lis 24, 2003 11:56 pm

dzięki, Edytko, za namiar i dobre wieści :D
Edyta - Wto Lis 25, 2003 10:58 am

sisi moge ci powiedziec ze salon jest godny polecenia!
Madlen_ - Sro Lis 26, 2003 11:09 am

Takie suknie są na Jaracza w Najnie. 8)
Edyta - Pią Lut 27, 2004 8:42 pm

Sisi napisał/a:
dzięki, Edytko, za namiar i dobre wieści :D


Sisi suknia - rybka z koronki (ta o ktorej kiedys pisalysmy) kosztuje na jaracza 3900zl!!!!!

niuniab - Nie Lut 29, 2004 1:35 am
Temat postu: Re: Suknie-syrenki
Sisi napisał/a:
Bardzo mi się podobają suknie-syrenki zwane też sukniami typu rybka :) . Czy może widziałyście czy są w łódzkich salonach do mierzenia? A może same mierzyłyście lub miałyście taką suknię? Co sądzicie na ich temat?

Sukienka którą zamówiłam miała spódnicę rybkę, ale mi się takie nie podobają. Jak zamawiałam sukienkę to przymierzyłam gorset i od razu poprosiłam o spódnicę w kształcie literyA. Nie przymierzałam nawet tej spódnicy rybki, bo mam tylko 160cm wzrostu i wydaje mi się, że by mnie ona optycznie zmniejszyła

Edyta - Nie Lut 29, 2004 2:05 pm

"rybki" sa bardzo kobiece,

jednak wydaje mi sie, ze nie mozna w takich sukniach poszalec na swoim weselu

przynajmniej ja nie bylabym zadowolona

Alma_ - Nie Sty 08, 2006 11:27 am

Oto moja kolekcja "rybek":
Edi - Nie Sty 08, 2006 1:38 pm

Niektóre z tych "rybek" bardzo kobiece ale jak dla mnie to byłyby niewygodne, nie umiałabym się w takiej swobodnie ruszać a co dopiero tańczyć na weselu :wink: \
Natalia - Nie Sty 08, 2006 4:36 pm

Dokładnie takie same obawy miałam gdy je oglądałam. chyba niestety a nie na szczęście nie mam takich dylematów bo moje biodra krzyczą że w taką suknię się nie zmieszczą :-)
Trzeba przyznać, że większość takich modeli wymaga naprawdę rewelacyjnej figury, a moim skromnym zdaniem, też i odpowiedniego wzrostu.

Żaneta - Nie Sty 08, 2006 7:01 pm

Ta jest FATALNA!


Zastanawiam się czy to zdjęcie jest tak wyretuszowane czy ta sukienka faktycznie jest tak wąska? :roll: :roll: :roll: :roll:

Edi - Nie Sty 08, 2006 7:08 pm

?aneta napisał/a:
Ta jest FATALNA!
Zastanawiam się czy to zdjęcie jest tak wyretuszowane czy ta sukienka faktycznie jest tak wąska? :roll: :roll: :roll: :roll:


Na pewno jest retuszowane bo gdyby sukienka była taka wąska to nawet modelka nie postawiłaby obu nóg obok siebie, a co mówiąc o chodzeniu. Chociaż jakby się tak dobrze przyjrzeć to modelka stoi jedna noga za drugą a nie obie razem także już nie wiem.

Ogólnie góra sukienki bardzo ciekawa, fajne zakładki ale dół i szerokość koszmarna. :|

Natalia - Pon Sty 09, 2006 10:55 pm

Mnie też góra bardzo się podoba, ale dół mógłby być troszkę szerszy, mimo tego że modelka chyba faktycznie ma wysuniętą jedną nogę przed drugą to i tak wydaje się ona bardzo wąska do samej ziemi
szczako - Wto Sty 10, 2006 9:50 am

przymierzalam jedna 'rybke'. to byla pierwsza, jaka zaproponowala mi Pani w salonie. dziwnie sie w niej czulam, chociaz nie wygladalam najgorzej. ale kiecunia odpadla w przedbiegach, bo ja chcialam tylko TA JEDYNA, swoja wypatrzona.
ta moja jest klasyczna, tzn. ma dol w A, bez trenu. i Pani powiedziala, ze jezeli bede chciala, to moga z niej 'rybke' zrobic. nawet mi to zademonstrowala podpinajac suknie szpilkami. ta juz nie wygladala tak zle, ale raczej sie nie zdecyduje.
na szczuplutkiej dziewczynie takie suknie na pewno wygladaja inaczej.
podobnie jak Edi, obawiam sie o swobode ruchow w takiej sukni.

aggna - Pią Sty 13, 2006 6:11 pm
Temat postu: Re: Suknie-syrenki / rybki











Kati - Pią Sty 13, 2006 9:09 pm

Oj zdacydowanie utwierdzam się w przekonaniu, że to nie mój styl :?
Alma_ - Pią Sty 13, 2006 10:44 pm

Czyżby w tym sezonie moda na rybki? :rhmgirl:

Oto wybrane modele

kryszka - Sob Sty 14, 2006 2:22 pm
Temat postu: Re: Suknie-syrenki / rybki
aggna napisał/a:








:shock: Te są okropne. Figura w nich wygląda koszmarnie! :roll:

Marti - Nie Sty 15, 2006 11:06 am

Dziewczyny,jeśli się wam rybki podobają to je spokojnie przymierzajcie. Ja na ślubie wystąpiłam w Palmer La Sposy, która tez jest rybką. Jak zobaczyłam jej zdjęcie w internecie to stwierdziłam że jest tylko dla anorektyczki bez bioder i piersi. Nic bardziej mylnego bo ja mam to i to. Na fotkach te suknie tak zwężają - w tym kroku nie zrobisz.
Tańczyło mi się superowo, wygodnie. Tren podpięty. Mięciutko, zadnych kół i halek. Samodzielne wizyty w toalecie. W porząsiu. Polecam.

Alma_ - Pon Sty 23, 2006 4:54 pm

White One 2006:
szczako - Pon Sty 23, 2006 4:56 pm

ojejku, jaka waska ... :)
Pusiak - Pon Sty 23, 2006 5:21 pm
Temat postu: Re: Suknie-syrenki / rybki
kryszka napisał/a:
aggna napisał/a:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:shock: Te są okropne. Figura w nich wygląda koszmarnie! :roll:


Ta ostatnia to już w ogóle koszmarna jest.... chyba że ta modelka jest taka przeraźliwie chuda, bo wygląda jak w worku na kartofle, i sprawia to takie wrażenie, jakby sie tam jeszcze jedna taka jak ona zmieściła z nią razem

AiD - Pon Sty 23, 2006 6:19 pm











Lucky - Pon Sty 23, 2006 7:15 pm

o tak te ostatnie sa prześliczne, co prawda ja bym troche zminiła dół a rezta bomba :D
green_tea - Sob Lut 11, 2006 8:07 pm

Rybki osobiście bardzo mi się pododobają, ale na początku myślałam, ze ten model komplenie do mnie nie pasuje, gdyż jestem osobą raczej niską. Ale jak przymierzyłam jedną i zobaczyłam się w lustrze, od razu wiedziałam, że to właśnie to! Fakt, że mam wydatne biodra, ale w takiej sukni o dziwo nie widać tego. Ponieważ mam wąską talię, cała figura nabiera kobiecości i zmysłowości. Najlepiej jak w dolnej częsci suknia usztywniona jest na kole, to dodaje jej jeszcze większego uroku, chociaż nie wiem jak będzie z tańczeniem?

W każdym razie decyzja o zakupie rybki jest nieodwołalna, dlatego mam do Was pytanie, czy widziałyście gdzieś jeszcze ten model (oprócz wymienionej wyżej Najny).

martynika - Nie Lut 12, 2006 8:15 am

Dodam moje spostrzeżenia na ten temat. Wczoraj z koleżanką biegałyśmy pierwszy raz po salonach. Koleżanka jest z tych bardziej zaokrąglonych, natomiast ja taki bardziej chłopczyk (bez bioder, biust raczej niewielki :( ). Mierzyłyśmy m.in. rybki. I wbrew wszystkiemu to właśnie ona, "biodrzasta" wyglądała w tej rybce rewelacyjnie, a ja tragicznie. Dlatego myślę, że do takiej sukienki potrzebna jest kobieca figura, taka gdzie wyraźnie widać biodra. Aczkolwiek też trzeba przy tym mieć płaski brzuszek.

My takie suknie mierzyłyśmy właśnie w Najnie oraz w Poezji. Bardziej mi się podobały te w Poezji, bo w Najnie mają takie w amerykańskim stylu, a mnie on zdecydowanie nie odpowiada. Ale to oczywiście kwestia gustu :wink:

green_tea - Nie Lut 12, 2006 10:31 am

Zgadzam się, rybki są przeznaczone dla kobiet, które mają dużą różnicę między biodrami, a talią. Generalnie zauważyłam, że wąska talia podkreśla urok każdej sukni. Zauważcie, że na tych zdjęciach, które zamieściła Kryszka, modelki w ogóle nie maja talii, albo po prostu suknia nie została dobrze ściągnięta w okolicy talii, przez co wydaje się, jakby miały tyle samo w biodrach i w pasie. Dlatego wygląda to właśnie koszmarnie, chociaż same suknie uważam za piękne.

Polecam przed ślubem ćwiczenia na smukłą talię ! No i brzuch oczywiście.

gdusia - Pon Lut 20, 2006 8:04 pm

Ja mam sukienke 'rybke' pokazalabym ale niestety moj sklep nie dysponuje na swojej stronie pokazanych wszystkich sukienek. Jednak moja nie jest podobna do zadnej z tych sukienek - nawet trudno mi ja opisac. Ale moze troche jest podobna do tej ale moja ma groset i spodnice osobno

szczako - Wto Lut 21, 2006 9:28 am

wyglada ciekawie. ladna jest.
ale skoro Twoja jest nie do konca taka ... poczekamy tez na oryginal :)

Agatka_P - Pią Lut 24, 2006 11:38 am


szczako - Pią Lut 24, 2006 11:42 am

hmm... ciekawe rozwiazanie ...

ale jak dla mnie za duzo ... falbanek.

Natalia - Pon Lut 27, 2006 10:17 pm

Pronovias wklejone przez Almę - rewelacja, nie widziałam niestety tych sukien na żywo, ale na zdjęciach naprawdę wyglądają pięknie
Żaneta - Czw Kwi 06, 2006 8:26 pm

suknia 1
suknia 2
suknia 3
suknia 4
suknia 5
suknia 6
suknia 7
suknia 8
suknia 9
suknia 10
suknia 11 :serce: :serce:
suknia 12
suknia 13


Nie chcialam przeciążać serwera :wink:

szczako - Pon Wrz 11, 2006 10:59 pm

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Ińska - Wto Wrz 12, 2006 7:10 pm

1! zedecydowanie 1 :D
Szczako napisz, proszę, skąd jest jedynka

fiona83 - Wto Wrz 12, 2006 7:13 pm

Ińska, chyba stąd :mrgreen:
Ińska - Wto Wrz 12, 2006 7:20 pm

Oj, Olsztyn to strasznie daleko i nawet na stronie nie napisali od jakich producentów suknie mają :(
emilkaa - Wto Wrz 12, 2006 8:10 pm

no wlasnie.. ta suknia jest faktycznie przecudna tyle ze na slub akurat bym nie odwazyla sie jej zalozyc.. ale szukam okazji to kupienia jej sobie :)

na jakies weselicho jak ktos mnie w przeciagu 2-3 lat zaprosi to pojawie sie wlasnie w tej sukni.. o ile panna mloda nie bedzie miala nic przeciwko dominujacej bieli - najpier zapytam :P

FifthAvenue - Czw Wrz 14, 2006 1:32 pm

Suknie syrenki czy rybki nie podobaja mi sie. To znaczy podobaja mi sie niektore na modelkach, ale sama takiej raczej nie wybiore. Chyba nie chcialabym sie az tak "eksponowac". Wiem natomiast, ze panom sie podobaja, przynajmniej mojemu panu... o te "podkreslone biodra" chyba chodzi !
Agati - Czw Wrz 14, 2006 2:07 pm

No dla mnie rybki, syrenki itp... to właśnie TO :D
Wiem, że moja suknie będzie w takim właśnie stylu. Może nie do końca taka rybka, ale na pewno nie będzie w kształcie A, tylko właśnie raczej z tych wąskich.
Na dzień dzisiejszy w czołówce utrzymuje się Pronovias :wink:

emilkaa - Czw Wrz 14, 2006 2:14 pm

no mi strasznie sie podobaja rybki i bardzo dobrze sie w nich czuje.. jednak jest cos takiego we mnie... ze uwazam iz rybke moge sobie kupic na kazda inna okazje - bo i sukni wieczorowych rybek na rynku u nas dostatek..
do slubu postanowilam miec suknie "duza" jakiej juz wiecej nie bede mogla zalozyc :D

a rybke.. na poprawiny sobie szyje :D

wilk syty i owca cala a emilkaa iscie wniebowzieta :rotfl: :rotfl: :mrgreen: :mrgreen:

fiona83 - Czw Wrz 14, 2006 2:27 pm

Rybki - I love you ;)
Przymierzałam kiedyś suknie wieczorową, typową rybkę i jak dla mnie bomba 8)

Marzę o takiej idealnie gładkiej, obojętnie czy z szelką, czy z ramiączkami - ale "mocowanie" musi być ;) Skromny dół i delikatnie ozdobiona góra...koroneczka :oczami:


Czas pokaże jakiego ostatecznie wyboru dokonam :mrgreen:

szczako - Pią Lis 10, 2006 1:00 am

1.

2.

3.

Żaneta - Pią Lis 17, 2006 5:34 pm


Agnes

szczako - Pią Gru 01, 2006 8:11 pm




Agati - Sro Gru 06, 2006 7:29 pm

W wątku: "poszukiwania sukni czas zacząć"
Megusia napisał/a:
Ja też mam szerokie biodra i wąską talię, do tego nie jestem bardzo rozbudowana w ramionach, a zdecydowałam się na rybkę z koronką.


Juz dawno miałam się Ciebie zapytać, ale jakoś zawsze mi to umykało :wink:
Czy do tego typu sukni dodają jakąś halkę na kole??? Przecież te materiały są raczej z takich "lejących" i jakoś sobie nie wyobrażam tańczenia w takiej kreacji, placzącej się między nogami :kwasny:
Kolejne pytanie co z trenem? Da się go jakoś podpiąć i jak prezentuje się taka suknia z podpiętym trenem?

PS. Na zdjęciach w Twoim Albumie suknia jest podwinięta w pasie prawda? Ona nie jest dwuczęściowa??? -mam nadzieję :zdziwko:

[ Dodano: Sro Gru 06, 2006 7:35 pm ]
I jeszcze ogromna prośba: :padam:

Dziewczynki wpisujcie od razu namiary (modele i kolekcje) na suknie, które wklejacie. Ułatwi to poszukiwania niektórym :wink:
Szczako i ?anetka uzupełnijcie proszę powyższe posty będę wdzięczna, bo "zachorowałam" na kilka :]

Szczako ta 1 z 10.11.2006. to wiem skąd jest :twisted:

szczako - Sro Gru 06, 2006 7:49 pm

Agati, może być trudno, bo ja nie pamiętam skąd brałam te suknie.
polecam prawy przycisk i właściwości obrazka. dojdziesz do strony, z której je wklejałam.

Megusia - Sro Gru 06, 2006 9:10 pm

Agati, do mojej sukni Panie w salonie odłożyły halkę, chociaż będę mogła wybrać inną lub pójść bez ( czego jednak sobie nie wyobrażam). Jest to jednak specjalna halka, rozszerzająca się nie od pasa, ale od bioder czy też kolan ( nie pamiętam). Nie ma koła, ale jest tam kilka warstw sztywnego tiulu.
Tren podpina się tak samo, jak w innych sukniach- ja jeszcze nie zdecydowałam w jaki sposób ( czy na wierzchu, czy pod spodem) będzie on poodpięty u mnie- zrobię to na pierwszej przymiarce. Wygląda naprawdę ładnie i nie ma problemów z poruszaniem.

Jeśli chodzi o moje zdjecia z przymiarki, to nie wyglądam tam najlepiej, bo suknia była za dluga i za wąska w biodrach. Jest ona jednoczęściowa, a ta fałda na brzuchu jest wynikiem upięcia szpilką.

Rozumiem, że masz obawy co do wygody sukni- ja cały czas je mam, a mimo to wybrałam tą suknię. Wydawało mi się na przymiarce, że wszystko jest ok- chodziłam w niej i siadałam. Suknia jest dość lekka- dobrze się trzyma, zresztą będą do niej odpinane ramiączka. Można zrobić w niej spory krok. Tak naprawdę jednak przekonam się o tym dopiero w kwietniu- na pierwszej przymiarce, no i na weselu :D .

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania- zapraszam :lol:

Agati - Czw Gru 07, 2006 9:45 am

Dzieki Megusia :D Podniosłaś mnie na duchu ta halką :wink:

Powiem Ci, że miałam obawy poniewaz w tym roku kupiłam sobie taka bardzo elegancką wieczorową suknię z delikatnym trenem. Właśnie typu rybka. Suknia jest z takiego ciężkiego lejącego materiału. ?wietnie się układa- po prostu bomba :buja w oblokach: Niestety nie nadaje się na imptrezy taneczne :( Założyłam ją na wesele i niestety to była totalna klapa :? Trenu nijak nie da się podpiąć, suknia plącze się między nogami - koszmar :evil:
Wygląda się w niej olśniewająco ale naprawdę jest mało praktyczna :roll: Jakbym miała się tak samo męczyć na swoim własnym weselu, to chyba jednak podziękuję rybkom-syrenkom :(

asiaha - Pon Maj 28, 2007 1:19 pm

Megusia i jak sprawdziła się 'rybka' podczas zabawy??Mnie również na przymiarkach wydawało się że jest wygodna ale trochę się obawiam czy całą noc będzie w niej naprawde wygodnie...I jak z tańczeniem??
Megusia - Pon Maj 28, 2007 6:17 pm

Jeszcze się nie sprawdziła. Wesele za 4 tygodnie :D
asiaha - Pon Maj 28, 2007 6:57 pm

Aaa...Trochę się zapędziłam ;) ale pytanie będzie aktualne więc czekam na odpowiedź :) i niech będzie jak najbardziej pozytywna :)
Faustka - Pią Sie 31, 2007 6:07 pm

Dziewczyny, ja już jestem po kilku wizytach w salonach z sukniami. Mierzyłam różne fasony, żeby przekonać się w czym jest mi najlepiej. I ku mojemu zdziwieniu (a mam dużą różnicę między pasem a biodrami) okazało się, że właśnie w rybce wyglądam najlepiej. A suknie rozszerzane od pasa, które powinny maskować niedoskonałości urody, optycznie powiększają. Dlatego będę szukać właśnie takiej sukni. :)
Klaudynka - Sro Lip 02, 2008 4:16 pm

Bardzo podobają mi się rybki. Pomimo tego że jeszcze nie chodziłam po salonach, to rybki są moimi faworytkami. Bardzo podoba mi się ten model (Gisele):

Choć wolałabym aby suknia miała ramiączka, tak jak np. w tym modelu:

PS. Z trenu by zrezygnowała
Wszystko okaże się kiedy rozpocznę maraton po salonach :D

agunia84 - Pią Lip 11, 2008 2:49 pm

Klaudynka śliczna jest ta pierwsza sukienka, którą wkleiłaś :buja w oblokach: A z jakiej kolekcji jest ta suknia??
Klaudynka - Czw Lip 24, 2008 3:21 pm

Aguniu, niestety na stronie nie ma napisanej kolekcji, z której pochodzi suknia. Są jedynie zdjęcia. Podaję linka do strony:
http://www.giselle.lublin.pl/slubne02.html

[ Dodano: Wto Lip 29, 2008 3:51 pm ]
I jeszcze jedna rybka-tym razem z firmy Pronuptia:


joannakarolina - Pon Sie 24, 2009 11:32 pm

Ja w zeszłym tygodniu byłam na maratonie po salonach sukien ślubnych i w salonie Venus przymierzałam model "Etana" :





Suknia bardzo ładna (na modelce nie wygląda tak efektownie jak w rzeczywistości :wink: ) i jak narazie jest moją faworytką, tylko obawiam się tańczenia w "rybce" na weselu ;)

madziulka_85 - Sro Wrz 23, 2009 1:25 pm

Ja również zrobiłam maraton po salonach sukien ślubnych i w jednym z nich znalazłam suknie Sincerity 3501. Jak narazie to moja faworytka :)
agataka - Czw Wrz 24, 2009 9:26 am

Ja zakochałam się właśnie w rybkach...duży wybór był w Estera Novias na sienkiewicza 34....moja też taka jest white one 411 :razz: wczoraj zamówiona ;)

[ Dodano: Czw Wrz 24, 2009 9:28 am ]
a to właśnie ona


madziulka_85 - Czw Wrz 24, 2009 9:50 am

Agataka - śliczna jest ta sukienka też ją przymierzałam :) i była brana pod uwagę, alę ostatecznie zdecydowałam się na sincerity i już w sobote jadę zadatkować ją :)
agataka - Czw Wrz 24, 2009 11:59 am

Madziulka widze ze mamy podobny gust co do sukienek :) skromna elegancka i z klasa:) Twoja tez sliczna, poszukalam zdjecia w necie i naprawde super, skromna i tez rybka ;) Fajnie że wiązana z tylu bo można ja fajnie do figury dopasowac moja niestety musi isc do przerobki bo gore mam 36 a w udach musi byc 38 zebym mogla sie swobodnie ruszac...a ze wymyslismy jakas fajna choreografie na pierwszy taniec (ale taki zabawny nie jakis walc bo do nas to nie pasuje za bardzo jestesmy nie powazni na taki powazny taniec :smile: ) wiec nogi mi sie przydadza...pozdrawiam gorąco!!!
misiao1983 - Czw Wrz 24, 2009 12:02 pm

agataka gratulacje śliczna suknia, ja też mierzyłam rybki i czyłam się b dobrze ale mimo to wolę suknię ciut obszerniejszą, zdjęcie mnie w rybce możesz zobaczyć w moim dzienniczku, przymierzałam ładną w Ślawie na Piłsudskiego
madziulka_85 - Czw Wrz 24, 2009 12:02 pm

Agatak- moja niestety też idzie sukienka do przeróbki, bo w salonie jest tylko rozmiar 38 a ja musze miec 34/36 no i chcę kolor śnieżno biały :) mam tylko nadzieję, że wygodnie będzie się tańczyć w tych naszych sukienkach. W sobotę jadę ja przymierzyć jeszcze raz i zadatkować to muszę poćwiczyć wygibasy :)
agataka - Czw Wrz 24, 2009 12:35 pm

Mnie bardzo podobały się rybki od samego początku no ale wszystko tez przemawia za tym by ja miec bo jestem dosc biusciasta i mam dosc szerokie biodra i takie wieksze kiecki mnie powiekszaly plus to ze Mój Marcin jest mojego wzrostu wiec obawiam sie ze zginal by przy mmnie...misiao ale widze ze nawet jak obszerniejsza to i tak gust mamy podobny...tez widze ze zwracasz uwage na te skromniejsze...jak dla mnie SUPER bo chodzac po salonach zwatpilam w swoj gust bo wszystkie dziewczyny mierzyly bezy i to takie cale w falbanach cekinach i drapowaniach i to wszystko naraz. Wiadomo kazda z nas ma swoje marzenia ale naprawde zwatpilam w pewnym momencie. Madziulka ja sie obawialam ze nie bede mogla sie powyginac w tych waskich rybkach a tu zaskoczenie we wszystkich ktore mierzylam naprawde czulam sie super juz gorzej czulam sie w tych wiekszych bo byly duzo ciezsze. No i ja jeszcze w bieli wygladalam jak totalna wiocha wogole do mnie biale kiecki nie pasowaly a moja white one jest w kolorze Oester :razz: Teraz trzeba czekac...troche sie obawiam tych przerobek mam nadzieje ze uda mi sie ja dobrze wpasowac :roll: Zastanawiam sie nad dodatkami do niej??jakies pomysly?? :smile:tylko to chyba nie w tym temacie :?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group