Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Szycie - suknie wieczorowe (poprawiny / świadkowanie)

ewa - Pon Mar 22, 2004 3:36 pm
Temat postu: krawcowa do sukni na poprawiny
dziewczyny szukam namiarów na dobrą krawcowę, która uszyłaby mi sukienkę na poprawiny
proszę o namiary

Edyta - Pon Mar 22, 2004 11:40 pm

wysyłam Ci namiary na prv.

Kobitka jest bardzo sympatyczna!!! Uszyła mi sukienkę na wesele do siostry - więc jest sprawdzona!!

Jak się powołasz na mnie, to napewno dostaniesz jakiś upust :D

Madlen_ - Wto Mar 23, 2004 10:20 am

Edyto ja też poproszę namiary, i ile dałaś za uszycie tej sukienki-masz jakieś fotki.
/materiał miałaś swój?/

Edyta - Wto Mar 23, 2004 11:59 am

galionka napisał/a:
Edyto ja też poproszę namiary, i ile dałaś za uszycie tej sukienki-masz jakieś fotki.
/materiał miałaś swój?/

już Ci wysyłam :D


fotki będę miala dopiero w kwietniu, bo ta sukienke mam uszytą na wesele do siostry


aha zapomniałam dodać - Galionko nie miałam swojego materiału!!

jak byłam oglądać suknie u tej krawcowej to mogłam sobie różnie zmodyfikować moja sukienkę.

np. gorset wzięłam od innej sukni, materiał ten który mi się podobał i to samo było ze spódnicą!!!

Gorset mam ecru ze złotymi elementami, spódnicę z satyny bordową (drapowaną) i do tego szal zaraz poszukam fotek mniej więcej podobnych do mojej sukni

cena 400zł


mniej więcej spódnicę będę miała taką (tylko, że w innym kolorze i troszkę inaczej upięte drapowania). Aha i moja spódnica ma lekki trenik ok. 6cm (ale ze względu na siostrę, która jest Panną Młodą- podepnę tak trenik aby nie było go widać)



fason gorsetu, będzie strasznie podobny go tego co znalazłam (tylko że inny materiał i kolor). Aha i mój gorset ma ramiączka , które mogę schować, przyczepić normalnie lub też zawiązać na szyji.


ewa - Wto Mar 23, 2004 12:26 pm

a oto moja na poprawiny



tylko zamiast szala, będzie bolerko
nie mogę zdecydować się jedynie na kolor

Edyta - Wto Mar 23, 2004 12:37 pm

Fajna ta twoja sukieneczka!!!

Na kolor sukienki nie możesz sie zdecydować???

A jaką masz karnację i kolor włosów????

ewa - Wto Mar 23, 2004 12:39 pm

te też są super tylko nie wiem, czy bedzie widać






mam ciemne włosy i ciemną karnację

Edyta - Wto Mar 23, 2004 12:47 pm

ewa napisał/a:
mam ciemne włosy i ciemną karnację


tak jak ta dziewczyna na zdjęciu???? hihihi

a jakie masz kolory do wyboru?? ta sukienka na zdjęciu jest ładna i ta na 100% będzie ładnie na tobie wygladała :graba:

ewa - Wto Mar 23, 2004 12:50 pm

pojadę w sobotę do Ptaka i zapytam o nią tą krawcową zobaczymy co ona mi powie
mnie też bardzo podoba się ten kolorek.
ciekawe jaką poda cenę

Edyta - Wto Mar 23, 2004 12:54 pm

ewa napisał/a:
pojadę w sobotę do Ptaka i zapytam o nią tą krawcową zobaczymy co ona mi powie
mnie też bardzo podoba się ten kolorek.
ciekawe jaką poda cenę


Dobry pomysł - ona też mi doradziła kolor i takie tam


może 350zł??? :hm:

anna.b - Wto Mar 23, 2004 11:00 pm

Edyta,

Ja tez poprosze o namary na Twoja krawcowa :girl :

Edyta - Wto Mar 23, 2004 11:09 pm

anna.b napisał/a:
Edyta,

Ja tez poprosze o namary na Twoja krawcowa :girl :



proszę bardzo - już wysyłam :graba:

kryszka - Wto Mar 23, 2004 11:22 pm

Ewo, pozwoliłam sobie poprawić Twój post. :) Wpisałaś podwójnie http:// i dlatego nie było widać zdjęć.

ewa napisał/a:
te też są super tylko nie wiem, czy bedzie widać



agnieszka - Sro Mar 24, 2004 2:28 pm

Edytko czy ja tez mogę poprosić o kontakt do twojej krawcowej?
W maju mam wesele koleżanki a stroju jak narazie brak! :(

Edyta - Sro Mar 24, 2004 2:37 pm

agnieszka napisał/a:
Edytko czy ja tez mogę poprosić o kontakt do twojej krawcowej?
W maju mam wesele koleżanki a stroju jak narazie brak! :(



oczywiście, że TAK

zaraz Ci podeślę :D

agnieszka - Sro Mar 24, 2004 2:42 pm

Edytko bardzo bardzo dziękuje :kwiat:
pozdrawiam gorąco :hello:

lesia - Sro Mar 24, 2004 6:19 pm

ewa napisał/a:
a oto moja na poprawiny

Obrazek

tylko zamiast szala, będzie bolerko
nie mogę zdecydować się jedynie na kolor


Ojej jaka ladna ja tez taka chce, powiedz koniecznie Ewuniu gdzie taka mozna dostac, ewentualnie uszyc??

kryszka - Czw Mar 25, 2004 2:16 am

Ewo, Lesiu, widzę że suknia bije rekordy popularności. :D Moja świadkowa też się w niej zakochała i dokładnie w tym właśnie kolorze. :lol: Teraz będzie szukać tylko krawcowej, bo suknia pochodzi z zagranicznej strony: http://www.davidsprom.com .
ewa - Czw Mar 25, 2004 12:07 pm

dokładnie tak właśnie jest jak
fajnie, że wam też się podoba
ja zamierzam ją uszyć i szukam właśnie krawcowej, mam jeden namiar i zamierzam go sprawdzić w sobotę, bo jadę to Ptaka.

lesia - Czw Mar 25, 2004 1:32 pm

Dziewczyny dajcie jakis namiar na dobra krawcowa. Ja chce ta sukienke :beksa:
ewa - Wto Kwi 06, 2004 11:05 am

Ja dzisiaj zobaczyłam tą i już sama nie wiem która lepsza na poprawiny


pipi - Wto Kwi 06, 2004 11:13 am

Wyrażę swoje subiektywne zdanie.
Ta pierwsza podoba mi się bardziej, ale nie uszyjesz jej u krawcowej, bo ona jest z dzianiny i cały jej urok w tej dzianinie

Edyta - Czw Kwi 08, 2004 6:51 pm

ta pierwsza jest bardzo urocza!!!
olenka - Sro Kwi 21, 2004 7:54 pm

Mnie sie bardzo podoba ta:)

Może na poprawiny tylko, że miało byc na "luzaka" to chyba za bardzo szykowne



Filomena - Nie Maj 15, 2005 7:35 pm

Ja też poszukuję dobrej krawcowej, która za rozsądną cenę uszyłaby mi sukienkę na zmianę. Będę niezmiernie wdzięczna za namiary. :D
Agnesia - Pon Maj 15, 2006 7:10 pm

Czy ktoś ma jakieś namiary na dobrą krawcową, żeby mi uszyła sukienkę na poprawiny?
emilkaa - Wto Maj 23, 2006 9:55 am

ja tez bym poprosila o jakies namiary na prov...

bylam juz u jedenj krawcowe i wszystko by bylo super gdyby nie to ze nie mogla odszukac tkaniny w takim kolorze w jakim szukam a na farbowanie kiwala glowa.. nie to nie...

szukam wiec innej..

Alma_ - Pon Maj 29, 2006 1:55 pm
Temat postu: Szycie - suknie wieczorowe (poprawiny / świadkowanie)
Dziewczyny, pomóżcie, proszę...

Muszę uszyć sobie suknię wieczorową i nie mam pojęcia gdzie. Dzwoniłam do kilku polecanych tu salonów sukni ślubnych, ale... no właśnie. Oni szyją ślubne. Czyli a) terminy są od wrzesnia (a ja potrzebuję na sierpień), b) drogo koszmarnie (od 1000 zł :roll:

Szukam więc dobrej krawcowej, ale takiej, która nie zajmuje się wyłącznie ślubnymi i uszycie sukni wieczorowej tez będzie dla niej interesem (czyt. nie będzie mnie traktować po macoszemu, bo mniej na tym zarabia).

Wszelkie kontakty mile widziane.
Sprawa jest dość pilna...

Dziękuję z góry!

kryszka - Pon Maj 29, 2006 2:45 pm

Wieczorowe na pewno szyje "moja" pracownia "Małgorzata". O cenie napiszę na priv. :)
Mika - Pon Maj 29, 2006 3:15 pm

Alma ja polecam Ci sklep/pracownię na ulicy Narutowicza między Piotrkowską a Sienkiewicza idąc od strony Piotrkowskiej po lewej stronie (niestety nie mam telefonu)ja tam kupowałam kreację wieczorową a moja teściowa szyła tam sobie suknię.
emilkaa - Sro Cze 21, 2006 12:49 pm

MIKA --> bylam i pracowni nie znalazlam...


Sluchajcie dziewuszki... naprawde pilnie juz teraz poszukuje krawcowej ktora uszyje mi suknie na poprawiny wg mojego projektu. Dokladnie mam opracowane jak ma wygladac a dzieki naszej kryszce ukochanej.. raz jeszcze dziekuje :bukiet: mam dla Was wizualizacje mojego projektu :) )

piszcie czy Wam sie podoba i u kogo moge takie cudo uszyc :)


kryszka - Sro Cze 21, 2006 12:57 pm

Mnie się baaaaardzo podoba. :D Dodam tylko dla oglądających, że na dole wystaje tiul, co uważam za świetne rozwiązanie.

A co do krawcowej to niestety nie pomogę.


Emilkoo - teraz dopiero zauważyłam, że zakolorował się też cień sukni na dole. Sorry, trochę to dziwnie wygląda. :oops:

emilkaa - Sro Cze 21, 2006 1:01 pm

Kryszka ja jestem tak zafascynowana ze nawet nie zauwazylam :) ))

Dzieki wielkie.. no teraz to juz nie ma wyjscia i wiem ze dopoki takiej sukni miec nie bede to bede chora.. wczxesniej jeszcze myslalam ze moze nie ryzykowac i kupic gotowa suknie ale teraz to juz wiem ze TA I ZADNA INNA. Dodam jeszcze tylko ze cale plecy maja w niej byc gole... DO SAMIUTKIEJ PUPY!! I tylko ten pasek pob biustem ma okalac caly obwod. :P :P :P :P :P :P

A w ogole kryszka jeszcze dodam ze swietnie trafilas z odcieniami zielonego :P :P :P

Mika - Sro Cze 21, 2006 1:04 pm

emilkaa napisał/a:
MIKA --> bylam i pracowni nie znalazlam...

Nie było sklepu z sukniami?

emilkaa - Sro Cze 21, 2006 1:07 pm

No ja nie widzialam... kiedys przed samym empikiem byl taki sklep ale teraz jest tam salon kosmetyczny czy cos takiego... to o tym mowilas??
kryszka - Sro Cze 21, 2006 1:17 pm

Taki tył?

Czy to już będzie pupa? :lol:

fiona83 - Sro Cze 21, 2006 1:18 pm

kryszko - chyba trochę niżej plecki odkryte :hyhy:
adriannaaa - Sro Cze 21, 2006 1:52 pm

oałabym ten pasek okalający cały obwód - ginei przez to seksowny wygląd pleców - ajak krawcowa dobrze dopasuje suknię, to nei powinno byc problemy w jej odchylaniem:) - wiem co mówię - kiedys miałąm taką kieckę - tzn głęboki dekol - woda (baardzo głęboki) szelka na szyi , i gołe plecy (sukienk abyła do kolan, prosta dopasowana). Niestety pożyczyłam koleżance i nigdy jej już nie odzyskałam...
emilkaa - Sro Cze 21, 2006 2:10 pm

kryszko jestes wielka.. dzieki bardzo!! ale dziewczyny maja racje - troszeszke glebiej jeszcze ten tyl bym widziala..

pasek hmm... moze sie zastanowie ale wydaje mi sie ze troche mi ten pasek doda pewnosci przy szalenstwach na parkiecie - nie bede musiala sie az tak martwic by mi cos nie wyskoczylo... no ale jest kwestia dogadania z krawcowa ktorej poki co nie mam :(

adriannaa a ta suknia to szyta byla czy kupiona?? tak czy inaczej fajnie by bylo jakbys mi powiedziala gdzie szylas lub gdzie kupowalas... a pzoa tym to jak to nie odzyskalas?? dzwon do "kolezanki" i niech oddaje!!!

adriannaaa - Sro Cze 21, 2006 2:20 pm

szyłam, ale szyłam ją a moją mama:))) sukniea niby nei była skomplikowana,a le jednak..mama się nawkurzała:)
a co do telefonu.. wiesz. życie czasem różne figle płata i nie mam i nie chcę mieć z tą koleżanką już nic wspólnego - i mimo, że suknia była cudna, to..odpuszczę...

emilkaa - Sro Cze 21, 2006 2:25 pm

heh... no a czy mama dalej szyje i robi to na zamowienie?
adriannaaa - Sro Cze 21, 2006 2:39 pm

niestety - moja mama nienawidzi szyć - zrobiął to na moją ogromną prośbę - potrzebowałam kiecki na slub koleżanki - a nawet jak by szyła - to raczej do Poznania nie jeździłabyś an przymiarki;)))
emilkaa - Sro Cze 21, 2006 2:40 pm

no tak.. i wszsytko jasne.... w takim razie CZEKAM NA JAKIES NAMIARY............ PLEASE!!
Mika - Sro Cze 21, 2006 3:01 pm

Jak napisałaś o Empiku to sprawdziłam swój post powyżej tam powinno być Nawrot zamiast Narutowicza :oops: :oops: :oops:
Pusiak - Sro Cze 21, 2006 3:39 pm

A podobno to kobiety w ciąży sa zakręcone.... 8)
emilkaa - Sro Cze 21, 2006 6:25 pm

no tak.. to zmienia postac rzeczy... przejde sie raz jeszcze w takim razie :)
słonko - Sob Sie 11, 2007 11:11 pm

Proszę pilnie o jakieś namiary na krawcową, która szyje nie tylko suknie ślubne :?
spek - Pią Maj 08, 2009 10:06 pm

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy otóż dziś kupiłam sukienkę na poprawiny ale niestety muszę zrobić małe przeróbki i szukam naprawdę bardzo dobrej krawcowej!!!!! PROSZĘ WAS O NAMIARY :lol:
Margolcia TT - Sob Kwi 24, 2010 9:42 am
Temat postu: Prosze o namiary na krawcową szyjącą suknie ślubne
Dziewczyny PROSZĘ o namiary na krawcową z Łodzi lob okolic (myślę że rozsądnie tak do 100 km) Bardzo będę wdzięczna!! Mam swoją wymarzoną suknie ślubną ale jedyne wyjście to szycie..nigdzie nie mogę jej znaleźć:/

Z góry dziękuję za zainteresowanie...BUZIAKI

amaryll - Pon Maj 03, 2010 8:44 am

Czy i ja mogę prosić o namiary?? Bardzo ich potrzebuję i z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
paulii - Wto Maj 04, 2010 11:09 am
Temat postu: Ja również prosze o namiary na krawcową
Dołączam się do prośby dziewczyn powyżej i bardzo proszę o namiary na jakąś dobrą krawcową:)
goodnight - Sro Kwi 27, 2011 5:38 pm

Proszę dziewczyny, polećcie mi krawcową w Łodzi, która jest dobra w swoim fachu i uszyłaby mi ładną suknię wieczorową wg mojego projektu i z jej materiału. I żeby nie wzięła za dużo. Tak powiedzmy 300-500 zł max. Jak mi możecie jakąs polecić i macie zdjęcia jej dzieł, to chętnie obejrzę.
Eliza.F - Wto Maj 08, 2012 10:00 am

hej ! bardzo mnie interesuje dobra krawcowa na 30. 06 uszycie szukni na poprawiny dla młodej !! pilnie potrzebuje sprawdzonej oboby z Łodzi bądz z Włocławka. PILNIE !! RATUNKU !! !prosze o pomoc
martycha - Sro Maj 09, 2012 8:55 am

cześć zapraszam cię do salonu rosado ul wschodnia 55 róg jaracza tam szyją na miarę suknie ślubne i wieczorowe pozdrawiam :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group