Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - PIERWSZY TANIEC

klarysa - Czw Lis 22, 2007 10:44 pm
Temat postu: PIERWSZY TANIEC
a moze na cos takiego ktos z was sie zdecyduje:

http://www.maxior.pl/film/84437/Weselny_taniec

:razz:




Dodałam podtytuł i emotki, żeby było wiadomo czego się spodziewać w tym temacie. :wink: Moderatorka Asiek

Agnieszka19 - Pią Lis 23, 2007 3:38 pm

Nie no prawidziwie romantyczny taniec :)
Musze przemysleć to może i faktycznie byłoby lepiej tak zatańczyć :) :) :)

kochecka - Pią Lis 23, 2007 8:20 pm

:D :D :D hahaha suuper :D
Yoanna - Nie Lis 25, 2007 7:51 pm

Na poczatku myślałam ze będą tak cały czas sie kiwać...ale póżniej to totalna żenada!! heh urządzili sobie na weselu "You Can Dane Too":)
monika_zyga - Nie Lis 25, 2007 9:52 pm

świetne to :P

super pomysl i fajne zaskoczenie wsrod gosci :razz:

Mac-erson - Sro Gru 05, 2007 12:08 am
Temat postu: Pomysł na pierwszy taniec :)
pierwszy taniec

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

słonko - Sro Gru 05, 2007 5:30 pm

Widziałam to już. W ogóle mi się takie numery nie podobają :dobani:
Zamilka - Czw Gru 06, 2007 6:48 pm

Mi też sie bardzo podoba :lol: znalazłam jeszcze jeden: http://www.smog.pl/wideo/...anstwa_mlodych/
maratha - Sro Gru 12, 2007 11:59 am
Temat postu: Super!
A mnie się bardzo podoba! Trzeba mieć ogromne poczucie humoru, dystans do siebie no i trochę odwagi, by TAK zatańczyć. W końcu na wesele (powinny) przychodzić osoby pełnoletnie, więc kogo to może urazić? Przecież streaptesu nie zrobili, tylko się trochę powygłupiali. Ja popieram! Wesele jak sama nazwa wskazuje powinno być "na wesoło" :) :razz:
Martysia - Pią Sty 04, 2008 5:55 pm

haha super:) też o czymś takim myślałam, po co się stresować jakimś walcem, skoro wiem, że i tak nam nie wyjdzie:)

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 5:57 pm ]
super oryginalne, żadna tam żenada.

Emi - Pią Sty 04, 2008 8:05 pm

Bardzo oryginalny pomysł, na pewno nikt takiego tańca nie zapomni :)
magdasid - Sob Sty 05, 2008 8:06 pm

Zamilka napisał/a:
Mi też sie bardzo podoba :lol: znalazłam jeszcze jeden: http://www.smog.pl/wideo/...anstwa_mlodych/


No to koniec. Mój mężczyzna zobaczył, jak oglądam ten taniec i powiedział, że on też chce taki. I kropka. I przyjdzie mi się tego uczyć :o

caixa - Pon Sty 07, 2008 10:04 pm

Boskiiiii . Ciekawa jestem min naszej rodziny :D Hahaha. A zwłaszcza babć :)
Kamil_umed - Pon Sty 07, 2008 11:29 pm

Widziałem to już wcześniej - pomysł i WYKONANIE rewelacja!!!! ale myślę że u nas to by chyba nie przeszło - cóż taka rodzina (?)
kryszka - Wto Sty 08, 2008 9:15 am

A co tu mają do rzeczy osoby pełnoletnie? :o To by miał być jakiś taniec erotyczny?

Normalny taniec, układ przemyślany, widać, że chyba Młodzi mają taki gust i zainteresowania muzyczny (może tańczą gdzieś). Tylko pogratulować, że zrobili coś wg siebie, a nie pod innych typu babcie i ciotki-klotki.

Kati - Wto Sty 08, 2008 4:05 pm

Moim zdaniem spoko :ok:

Trochę inne podejście, z jajem, ze śmiechem :brawo:

KaMi1982 - Sro Sty 09, 2008 9:51 am

SUUUPER! ?wietnie to wyszło, udawali nawet zaskoczenie, ale widać, że się przygotowali. Gorzej by było gdyby na prawdę taka wpadka była...
kryszka - Sro Sty 09, 2008 11:20 am

Połączyłam dwa wątki, bo były o tym samym filmie.



Co do drugiego filmu z Azjatami - ciekawe kto po kim ściągnął pomysł na jakby się wydawało oryginalny taniec. :cool:

Aniaa - Sro Sty 09, 2008 7:53 pm

Mnie też podoba się pomysł na nieco inny pierwszy taniec. Duzo tego typu filmików jest na youtube.pl widać, że moda z zachodu zaczyna występować także u nas. Bardzo fajnie, miło rozweselić swoich gości. Jestem jak najbardziej za !! !
EwaM - Pią Sty 11, 2008 10:45 pm

D powiedział, że moglibyśmy tak zatańczyć pod warunkiem, że pod salą będą czekały 4 karetki, po jednej dla każdej z babć. :razz: W razie zawału
Emi - Sob Sty 12, 2008 11:07 am

no wiesz.... niektóre babcie są naprawdę rozrywkowe :)
GosiaM. - Czw Sty 17, 2008 6:55 pm

Taniec pierwsza klasa!!! :D
Sama chciałabym coś takiego wymyślić na swój pierwszy taniec! Nie chcę mieć nudnego, pospolitego walca. Chciałabym własnie żeby było to coś co rozrusza i rozśmieszy gości. Szczególnie, że widziałam już kilka pompatycznych "pseudo walcy" na kilku weselach i wyglądały one żałośnie, niestety.... :kwasny:

klarysa - Wto Sty 22, 2008 11:27 pm

jesli nawet nie na pierwszy to moze na pozniejszy by sie ktos zdecydowal? np po oczepinach jak niektorzy goscie zaczynaja przysypiac ;)
kryszka - Sro Sty 23, 2008 11:52 am

Na innym forum Młodzi "tańczyli" na pierwszy taniec capoeirę, którą trenują czy też był pokaz capoeiry (już dokładnie nie pamiętam). Też oryginalnie. :)
Maja_Kris - Pią Lut 08, 2008 1:31 pm

super!!!! ale sie usmialam!!!
Klaudynka - Sob Maj 03, 2008 9:49 pm
Temat postu: :)))
genialne ;)
Audiolka - Sro Cze 25, 2008 8:55 pm

a mi sie podoba ten taniec-sami sie nie zdecydujemy ale chętnie bym na żywo obejrzała :mrgreen: :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4


pees.pierwszy taniec(na początku kiwanie a potem...)świetny

:ok:

elka85 - Sro Cze 25, 2008 9:01 pm

Audiolka napisał/a:
a mi sie podoba ten taniec-sami sie nie zdecydujemy ale chętnie bym na żywo obejrzała :mrgreen: :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=PlYWPCJO9P4


pees.pierwszy taniec(na początku kiwanie a potem...)świetny

:ok:


też to widziałam - kapitalne :smile: Wszystkim chyba się podoba, ale u siebie na weselu chyba bym nie miała odwagi takiego pokazu urządzic :oops:

kryszka - Sro Cze 25, 2008 9:04 pm

Tańczyli super! :)

Szkoda, że orkiestra kiepska... :roll:

[ Dodano: Sro Cze 25, 2008 9:04 pm ]
elka85 napisał/a:
u siebie na weselu chyba bym nie miała odwagi takiego pokazu urządzic :oops:

Ja też. Do tego trzeba być niezłym ekshibicjonistą. :wink:

lucmar - Pon Gru 22, 2008 1:20 pm

niezle :D



Usunęłam z podpisu niedozwoloną autoreklamę.

rene244 - Wto Sty 27, 2009 10:54 pm

http://www.maxior.pl/film...iec_mlodej_pary

mnie się naprawdę podoba, chociaż nie odważyłabym się

izunia_82 - Sro Sty 28, 2009 12:08 am

Dobre, podobało mi się. :D
kasia84kasia84 - Nie Maj 23, 2010 5:25 pm

http://www.youtube.com/wa...feature=feedrec

My chcielibysmy cos takiego podobnego zrobic ale nie wiem skad ta muzyke wziać

Stokrotka812 - Pon Maj 24, 2010 12:26 pm

Kasia84kasia84 dla mnie ten filmik to masakra i żenada. Owszem jest śmieszny, ale nie wszystko na każdą okazję pasuje, a własne wesele to nie jest cyrk. Ja bym się wstydziła tak zatańczyć....jeżeli to w ogóle można nazwać tańcem :?
krufka - Pon Maj 24, 2010 12:52 pm

Kasia, muzykę możesz poszukać na youtube, pobrać programem vDownloader jako mp3 i powycinać np w AudaCity :)

my też szykujemy taki taniec z niespodzianką, z tym, że nie będziemy na role tańczyć jak oni na filmiku tylko razem :smile:

Audiolka - Pon Maj 24, 2010 12:54 pm

:x_rot
dawno się tak nie uśmiałam :) mnie się podobało, zdecydowanie lepiej ruszała się młoda :razz: ale pewnie dzięki sukni był taki efekt. A czy sama bym coś takiego zrobiła...hmm. ja.... :twisted:

kasia84kasia84 - Pon Maj 24, 2010 2:05 pm

krufka ja też miałam jeden taki taniec gdzie razem tanczyli ale go zgubiłam.Jak możesz to pokarz mi swój, co wy wybraliście.

Stokrotka812 dla mnie masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec tak jak większość to robi.

Audiolka - Pon Maj 24, 2010 2:52 pm

kasia84kasia84 napisał/a:
masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec

Wydaje mi się, ze słowa masakra i żenada są tutaj nie na miejscu.

agulka1989 - Pon Maj 24, 2010 2:59 pm

kasia84kasia84 napisał/a:
dla mnie masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec tak jak większość to robi.

wybacz, ale w większości przypadków lepiej wyglądałby zwykły "przytulaniec" niż takie coś. Te tańce są wymuszone i każdy podskok, każdy krok jest wyuczony... I niestety ale ja nie wiedziałam jeszcze żadnego filmu z pierwszego tańca "z niespodzianką", który by mi się podobał... wszystko sztuczne, sztywne... I to jest żenada :roll:

ava - Pon Maj 24, 2010 3:00 pm

kasia84kasia84 napisał/a:
Stokrotka812 dla mnie masakra i żenada jest zatańczyc jakiś zwykły taniec tak jak większość to robi.

Dość dziwne rzeczy podciągasz pod pojęcia masakry i żenady :roll:

Średnio podobają mi się pierwsze tańce na wesoło - fajnie się je ogląda, ale sama nie zdecydowałabym się na takie coś - można to ewentualnie zatańczyć np. po oczepinach... Moim zdaniem pierwszy taniec powinien być bardziej elegancki :)

szaraczarownica - Pon Maj 24, 2010 3:27 pm

agulka1989 napisał/a:
Te tańce są wymuszone i każdy podskok, każdy krok jest wyuczony...

I ten totalny brak uśmiechu. Widać, że strasznie skupiali się na wykonaniu, ale przyjemności z tego żadnej nie mieli.
Rozbroiły mnie też momenty, gdy orkiestra nie puściła jeszcze następnego utworu lub nie rozpoczął sie na przygotowanej płycie, a panna młoda już przygotowywała figurę (np. Macarena).
Sytuację może uratowało by inne złożenie kolejnych piosenek tak, żeby nakładały się na siebie i młodzi zaczynali nowe "kawałki" wchodząc na środek sceny, a nie takie "odsuń się, odsuń, ja potrzebuję dużo miejsca, żeby się przygotować" (te "cudowne" odpychające ruchy ręką panny młodej i wskazywanie palcem pana młodego).
No i niestety, może mam zboczenie po aerobiku, ale panna młoda kompletnie nie wkładała uczucia w to, co robiła i to było bardzo wyraźnie widoczne. Jakby to powiedziała moja instruktorka fitnessu: wyglądała jakby chciała kogoś pogłaskać, a nie pokazać układ.

Moja ocena: bardzo niesmaczne. Niektóre ich ruchy nadają się na wiejską dyskotekę lub zabawę napalonych gimnazjalistów.
Wesele to może i jest biesiada, ale biesiada wcale nie musi być obleśna. A dla mnie ten taniec taki był.

Może jestem staroświecka, ale ja wolę standardowe tańce. I nie mówię tu tylko o tańcu-przytulańcu, czy o klasycznych układach weselnych. Jak ktoś chce zaszaleć, to zawsze można sobie strzelić jakąś sambę, rumbę, rock&rolla - będzie z jajem, ale nie będzie niesmacznie. Dopuszczam również sklejenie 2-3 piosenek o różnym tempie, ale powinno to być zrobione profesjonalnie i do tego powinien być przygotowany profesjonalny układ taneczny.

Agnieszka19 - Pon Maj 24, 2010 3:56 pm

Mnie się to podobało w sensie żartu, ale ja bym w zyciu czegos takiego nie zrobiła... Uważam tak jak napisala Ava, że pierwszy taniec powinien być elegancki a nie jakieś tam "kocie ruchy". Taki coś można by zatańczyć później- np. po oczepinach...

Z resztą powiem Wam że tego dnia jest tyle stresów że dziwie się młodym iż w ogóle chcą sobie dokładac kolejny- pierwszy taniec...
Dla mnie byl to fajny moment w którym mogłam zamienić z mężem kilka ciepłych słów, przytulić się, odetchnąć od całego tego "formlanego zamieszania"... Nie zamieniłabym go tylko po to żeby goście mieli radoche :)

temidaaa - Pon Maj 24, 2010 4:00 pm

zdecydowanie nie podoba mi się takie zaaranżowanie I tańca. Można łączyć różne style, tempo muzyki, ale akurat to wykonanie w ogóle mi się nie podobało. Kiedyś już znalazłam inne połączenie, też z humorem i przymrużeniem oka. Ale to niefajne jest.
szaraczarownica napisał/a:
I ten totalny brak uśmiechu. Widać, że strasznie skupiali się na wykonaniu, ale przyjemności z tego żadnej nie mieli.

zgadzam się. Przerosła ich ich własna, radosna twórczość.

evelinka - Pon Maj 24, 2010 4:40 pm

Zgadzam się z dziewczynami. Można zrobić coś fajnego i nietypowego, ale to co zrobiła ta para mi się nie podobało. Po pierwsze moim zdaniem za dużo było tych piosenek, 2-3 to wystarczająca ilość. Po drugie nie nazwałabym tego nawet tańcem. Według mnie pierwszy taniec Modzi powinni tańczyć razem, tzn. w parze. To oczywiście moje zdanie. Na pewno można było to wymyślić dużo lepiej.
Stokrotka812 - Pon Maj 24, 2010 5:43 pm

Zgadzam się z przedmówczyniami pierwszy taniec powinien być elegancki i piękny. Nie musi to być klasyczny walc jeżeli ktoś nie czuje się w nim dobrze, ale zwykły taniec - przytulaniec też może być piękny i ze smakiem :wink:
Bella - Pon Maj 24, 2010 11:36 pm

Stokrotka812 napisał/a:
Zgadzam się z przedmówczyniami pierwszy taniec powinien być elegancki i piękny. Nie musi to być klasyczny walc jeżeli ktoś nie czuje się w nim dobrze, ale zwykły taniec - przytulaniec też może być piękny i ze smakiem :wink:

mogę sie pod tym podpisać w 100%
Jakoś nie widzę nic fajnego w takim pierwszym tańcu z niespodzianką. Owszem jako wygłupy, po oczepinach to jeszcze tak, ale na pewno nie pierwsze taniec. A ten prezentowany tutaj nie dość, ze jest strasznie sztuczny to jeszcze mam podobne odczucia jak szaraczarownica a mianowicie, że jest jakiś niesmaczny :-?

krufka - Wto Maj 25, 2010 12:50 am

ava napisał/a:
krufka ja też miałam jeden taki taniec gdzie razem tanczyli ale go zgubiłam.Jak możesz to pokarz mi swój, co wy wybraliście.
jeszcze nie do końca wybraliśmy, bo mamy dużo czasu - postaram się później wrzucić jakąś wstępną listę
na pewno zacznie się walcem, a skończy czaczą

z takimi miniukładami nie mam problemu, bo trenowałam taniec (broadway dance, towarzyski i jazz) - gorzej mój tygrysek... :roll:

kakonka - Wto Maj 25, 2010 7:16 am

http://www.youtube.com/watch?v=z-8uUZAJt2k tadam
jak dla mnie nie fajne... laska jak z jeziora łabędziego wyrwana, koleś sztywniak...

za to ten taniec... świetnie :D
http://www.youtube.com/wa...feature=related

widać, że młodzi się dobrze bawią :)
ja tam nie mam nic przeciwko fajnie ułożonym tańcom z niespodzianką :)

krufka - Wto Maj 25, 2010 8:27 pm

ava - z tych kawałków, co będą na pewno:

początek: David Gilmour "On an Island" (walc)
next: John Travolta - Greased lightnin' (układ inny niż musicalowy)

środek - niekoniecznie w tej kolejności:

kaczuszki w wersji dance
Rednex - Cotton eye Joe (będziemy do tego zakładać kowbojskie kapelusze)
Michael Jackson - Thriller & Billie Jean
Y.M.C.A.
Kung Fu Fightning
Macarena
The Ketchup Song
Mambo nr 5
Footloose
i jeszcze G. doda coś od siebie - może jakiś rock and roll

zakończenie: Backstreet Boys "I want it that way" (czacza)


jak zmontuję całość, to wrzucę dokładnie i po kolei, mogę nawet z opisem ruchów :razz:

ava - Wto Maj 25, 2010 8:50 pm

krufka napisał/a:
ava - z tych kawałków, co będą na pewno:

Ale to nie ja o nie pytałam tylko kasia84kasia84 :razz:

krufka - Wto Maj 25, 2010 10:01 pm

ava napisał/a:
Ale to nie ja o nie pytałam tylko kasia84kasia84 :razz:
yyy... ups :smile:
kasia84kasia84 - Pią Maj 28, 2010 6:45 pm

krufka dzięki :)
Odnalazłam swój zagubiony taniec...
http://www.youtube.com/wa...feature=related
choc na pewno coś nie coś w nim poprawie.

plina - Nie Lip 25, 2010 1:40 pm

Witam,
a nas nasza wspaniała szkoła tańca namówiła na tango.... długo się zastawialiśmy nad pierwszym tańcem, ale strzał okazał się w dziesiątkę. Nie było standardowo, było z emocjami, piękne figury, które nie są trudne do wykonania.
Jak tylko będę miała filmik to umieszczę :)
A po pierwszym tańcu zaprosiliśmy wszystkich do walca angielskiego - sprawiło wszystkim wiele przyjemności.
Polecam Centrum Styl w Zgierzu... pomysłowi, świetnie wyszkoleni, energiczni instruktorzy.

Yoanna - Nie Lip 25, 2010 4:41 pm

jedyny taniec złożony z kilku utworów jaki mi się podoba to jest http://www.youtube.com/wa...feature=related
być może dlatego, że mają inny mix piosenek, bo ten który wkleiła kasia84kasia84, jest już taki "standardowy"

Malena - Pon Lip 26, 2010 12:45 pm

Nasz wstepny plan jest taki:

:arrow: walc wiedenski – „Nothing else matters” Metallica
:arrow: zdarta płyta, wchodzimy z salsą
:arrow: Footloose kawałek
:arrow: Macarena przez chwilę:)
:arrow: Rock’n’roll – od pstrykania palcami, zabawnie, tu przerzut panny młodej przez plecy (widziałam, da się w sukni :D
:arrow: Saturday Night fever
:arrow: Coś ostrego rockowego(oboje lubimy rocka)
:arrow: Dirty dancing „Time of my life”– kilka charakterystycznym figur (no wiecie), a potem, że niby chcemy skakać, zadzieram kiecę i lecę, ale jednak macham palcem gościom że nie!
:arrow: na końcu – „Love is strange” Dirty dancing
(kojarzycie ten kawałek? – on do niej: Sylvia, ona: yes Mickey? On: „how you call your loverboy?” ona: „Come here, loverboy..” i dalej: „and if he doesn’t answer? Oh loverboy…and if He still doesn’t answer? I’ll simply say: baby, oooooh baby, my sweet baby, you’re the one.”
odegranie aktorsko, ślizganie się po podłodze moze nawet, :)

to tak narazie,zobaczymy w praktyce, nie chce, zeby byloza dlugo. I na pewno ma to byc bardziej dobra zabawa i smiech, niz wyuczony uklad bez usmiechu na twarzy,jak na jednym przytoczonym filmiku:) Jakby co bedzie sam walc do piosenki Metallici.

temidaaa - Pon Lip 26, 2010 1:23 pm

Malena, no powiem Ci, że macie dużo czasu na zrealizowanie tego planu. A pomysł jest świetny, tylko przy takich kawałkach rock and rollowych czy motywy z dirty dancing, to wydaje mi się, że w długiej kiecce nie będzie takiego efektu, bo nie widać dobrze nóg. Myślałaś może, żeby się przebrać do pierwszego tańca w coś krótszego? Gdzieś już widziałam taki film z wesela, gdzie młoda do pierwszego tańca przebrała się krótką sukienkę :)
Malena - Pon Lip 26, 2010 1:25 pm

temidaaa napisał/a:
Myślałaś może, żeby się przebrać do pierwszego tańca w coś krótszego?


mam kjrotsza suknie,ale przebieram sie po oczepinach- nie bede robic cyrku z wielokrotnym przebieraniem. A np rock'n'roll wyglada super w dlugiej sukni, jak pan mlody przerzuca panne mloda:) Jakos damy rade:)

temidaaa - Pon Lip 26, 2010 1:26 pm

Malena napisał/a:
Jakos damy rade:)

będę kibicować, bo pomysł bardzo mi się podoba :)

Bursztynka84 - Wto Lip 27, 2010 1:04 pm

Malena, oryginalny pomysł na taniec :) weselnicy na pewno tego się nie będą spodziewali :) zaskoczyi ich :)
martula_87 - Sro Lip 28, 2010 9:52 am

Malena pomysł rewelacyjny :) Jeżeli Wam sie uda zrealizowac plan to będzie pięknie i oryginalnie :)
diamond - Pią Lip 30, 2010 9:46 am

Też rozmyślam nad pierwszym tańcem weselnym, tylko że ja to jestem bardziej dziewczyna black music ;p więc ja bym zaczeła walcem wiedeńskim np. do once upon a time december a potem popłynęła w klimaty np. step up 2 :p
sloneczkoo - Pią Lip 30, 2010 1:54 pm

My też chcemy zrobić taki taniec z niespodzianką ale nie jestem pewna czy wszystkim gościom się to spodoba. :(

[ Dodano: Pią Lip 30, 2010 1:56 pm ]
Malena koniecznie później pokaż nam jak tańczyliście.. kawałeczek filmu poprosimy jeśli nie będziesz miała nic przeciwko.

temidaaa - Sro Sie 25, 2010 9:35 pm

znalazłam właśnie coś takiego, co Wy na to?
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Stokrotka812 - Sro Sie 25, 2010 9:42 pm

Świetnie zatańczyli. Jeden z najlepszych pierwszych tańców jakie do tej pory widziałam :D
temidaaa - Sro Sie 25, 2010 9:44 pm

też mi się strasznie spodobał, bo to jedna z niewielu par, która nie dość, że miała fajny układ to jeszcze tańczyli z uśmiechem na twarzach, a nie z przerażeniem w oczach - "i co dalej było?" :D
martula_87 - Sro Sie 25, 2010 10:40 pm

Super :) Piękny układ i wszystko zatańczone na luzie :)
Yoanna - Czw Sie 26, 2010 10:17 am

Już pisałam o tym układzie w innym wątku- jest boski :razz: ma w sobie tyle wdzięku i elegancji...
sloneczkoo - Czw Sie 26, 2010 10:57 am
Temat postu: ;)
super super super!! nie wiem czy widziałam ładniejszy układ i tak pięknie z gracją zatańczony :P coś mi się wydaje, że ta Pani nie miała pierwszy raz styczności z tańcem (takim) ale jeśli MY dużo poćwiczymy tez nam coś takiego wyjdzie ;) Nie dziewczyny?
Malena - Czw Sie 26, 2010 12:10 pm

temidaaa, fantastyczny taniec, niewymuszony, luźny - też chcę zachowac u siebie taki klimat. ten buziak w trakcie śłodki! No i tu dużo daje świetny zespół, zawsze chciałam w takich klimatach wesele, ale cena...
paulii - Czw Sie 26, 2010 4:31 pm

temidaaa, trzeba przyznać, że bardzo na luzie i dlatego ładnie. Widać po kobietce, że z tańcem ma lub miała do czynienia. Bądź baaaaaaaaaaardzo długo ćwiczyła..

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 4:33 pm ]
sloneczkoo napisał/a:
ale jeśli MY dużo poćwiczymy tez nam coś takiego wyjdzie ;) Nie dziewczyny?


sloneczkoo , pewnie, że wyjdzie:)

motylek_madzia - Pon Sie 22, 2011 11:29 am
Temat postu: Pierwszy taniec
Bardzo mi się podobają Wasze pomysły, i to co można zaprezentować... I gratuluje odwagi, podziwiam dziewczyny co znaczenie wcześniej przygotowują się zarówno do "niestandardowego" pierwszego tańca, jak i jakiegoś występu, czy to dla męża, czy dla rodziców. Ja bym nie miała odwagi a dodatkowo wydaje mi się, że sam ślub i wesele to taki stres i emocje, że nie dodawałybym sobie jeszcze wrażeń, żeby nie zejść w trakcie :) Dlatego u mnie będzie bardzo nudno i zwyczajnie, zwłaszcza że mój niekoniecznie lubi klimaty taneczne :) Brawa dla odważnych :)
lerata - Wto Sie 23, 2011 11:07 am

Świetnie :D Gratulacje :D Odważni to mało powiedziane :) )
monic_pawlak - Wto Paź 11, 2011 10:01 pm

mnie również podobają się te tance , ale wole zdecydowanie je oglądać niż wykonywać. Na swoim weselu wole coś bardziej tradycyjnego ....
zofijka - Czw Sty 24, 2013 7:16 pm

czesc.ja widzialam cos typu popis kilku styli tanecznych,czyli np tango za chwile rockandroll...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group