Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - białe wkładki do butów ślubnych - pomocy

aggar - Sro Lip 22, 2009 6:32 pm
Temat postu: białe wkładki do butów ślubnych - pomocy
Kochane, drogi, pomóżcie raz jeszcze!
Kupiłam buty ślubne przez internet, jestem z nich zadowolona ale są odrobinę za duże (myśle, że lepiej takie niż za małe). Stwierdziłam, że kupię sobie po prostu wkładki .... no i właśnie pojawił się problem, przecież nie kupię czarnych czy brązowych :?
Widziałyście gdzieś może wkładki białe lub ecru ?

temidaaa - Sro Lip 22, 2009 10:13 pm

butki są bardzo odkryte? W obuwniczych widziałam takie wkładki skórzane, w takim beżowym/naturalnym kolorze. Bardzo by raziły?
aggar - Sro Lip 22, 2009 10:59 pm

Nie są bardzo odkryte (to buty Growikara model 202/5), zakryte palce i pięta na paseczek, ale obawiam się że w obszarze między palcami i piętą gdzie są odkryte będzie widać taką cielistą wkładkę. Już takie oglądałam, jak nie znajdę jaśniejszych to nie będzie wyjścia.
temidaaa - Sro Lip 22, 2009 11:09 pm

może jeszcze spróbuj z takimi żelowymi wkładkami tylko do połowy stopy? Teoretycznie mają być dla podniesienia komfortu, ale to też wkładka, może wystarczy :)
Kamelija - Sro Lip 22, 2009 11:26 pm

Też polecam żelowe wkładki bo sama takie noszę do półodkrytych busików i są świetne jak się ma problem z za głębokimi butami lub za dużymi.
ppola - Czw Lip 23, 2009 11:04 am

jeszcze sa wkladki scholla skórzane tylko zeby szerokosc albo długość butów skorygowac tez nie sa na całą stope tylko przy palcach - nie wiem dokladnie jak to działa ale cos w tym stylu widziałam
aggar - Czw Lip 23, 2009 11:46 am

Byłam dzisiaj w sklepie Scholla na Piotrkowskiej, dowiedziałam się że jak mam za długą wkładkę w butach (czyli jak but jest za duży) to raczej nic się nie da zrobić :zalamany:
Zakupiłam sobie przez allegro takie napiętki żelowe, zobaczymy czy to coś da. Kupię sobie jeszcze żelową wkładkę na podbicie a jak to nie przyniesie efektu to rozbiję sobie młotkiem stopy przed ślubem :smile:
Dzięki dziewczyny za odzew :)

temidaaa - Czw Lip 23, 2009 12:46 pm

aggar napisał/a:
a jak to nie przyniesie efektu to rozbiję sobie młotkiem stopy przed ślubem

tylko uważaj, żeby później buty nie okazały się za małe :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group