Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - Targi Ślubne Łódź 2010

k.stakiewicz - Sro Lis 11, 2009 2:36 pm
Temat postu: Targi Ślubne Łódź 2010
Witajcie!

Wybieracie się na Targi w Łodzi ? Targi zostały przeniesione do Areny, więc warto się wybrać żeby zoabczyć co i jak. Będzie można się spotkać jakoś ?

ola88 - Sro Lis 11, 2009 2:46 pm

k.stakiewicz, Hej :) a wiadomo kiedy są targi ? :) to może warto i się wybrać :)
squib - Sro Lis 11, 2009 2:56 pm

hmm... z tego co wiem tergo mają być w hali Expo ale mogę się mylić :)

Ps może jakieś darmowe wejściówki? 8)

vendi - Sro Lis 11, 2009 3:09 pm

www targi be
Tu znalazłam więcej szczegółów :)

k.stakiewicz - Sro Lis 11, 2009 3:22 pm

Znalazłam stronę targów ale nie mogę jeszcze wklejć linków :)


lodz . targi slubne . pl - bez spacji


Targi odbędą się w Arenie 31.01.2010

kryszka - Sro Lis 11, 2009 4:02 pm

k.stakiewicz napisał/a:
www.lodz.targislubne.pl

Targi z Krzysztofem Ibiszem :cool:

31 stycznia 2010 w godzinach 10:00 - 18:00
w Hali ARENA ŁÓDŹ przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Bilety wstępu w cenie 12zł dostępne w kasach w trakcie imprezy.

misiao1983 - Sro Lis 11, 2009 5:52 pm

Chętnie bym się wybrała, ale w PL jestem tylko do 3 stycznia.
kakonka - Sro Lis 11, 2009 11:39 pm

super :smile: na pewno nas tam nie zabraknie :) dzięki za informację :)
Malena - Czw Lis 12, 2009 1:10 am

też się wybiorę. Dziewczyny, czy na takich targach mozna sobie zrobić próbny makijaż?
Weira - Czw Lis 12, 2009 9:36 am

OOO też będę :)
k.stakiewicz - Czw Lis 12, 2009 9:50 am

Malena napisał/a:
też się wybiorę. Dziewczyny, czy na takich targach mozna sobie zrobić próbny makijaż?


Malena, można - rozmawiałam z koleżaką która była w ubiegłym roku. Problem w tym że jest dość dużo chętnych dziewczyn :)

Misiak87 - Czw Lis 12, 2009 12:31 pm

k.stakiewicz napisał/a:
Problem w tym że jest dość dużo chętnych dziewczyn :)


I trzeba się umawiać na konkretną godzinę. :)

Malena - Czw Lis 12, 2009 12:54 pm

jak wygląda takie umawianie/ podchodzisz po prostu do stoiska i pytasz, o której ma wolne czy są jakieś inne zapisy?
Misiak87 - Czw Lis 12, 2009 3:34 pm

Ja np podeszłam do pani, a ona mówi że będzie wolna dopiero o 13, i czy chcę aby mnie zapisała. Tak to wyglądało. :)
mała9364 - Pią Lis 13, 2009 8:06 am

Są jeszcze 9-10 stycznia w Hali Expo
http://www.slubwlodzi.pl/

k.stakiewicz - Pią Lis 13, 2009 4:33 pm

W takim razie my idziemy i na te i na te :) :):)
kakonka - Pią Lis 13, 2009 9:13 pm

k.stakiewicz napisał/a:
W takim razie my idziemy i na te i na te :) :):)


oooo :) to my także :)

k.stakiewicz - Sob Lis 14, 2009 10:24 am

Może będzie stoisko forumowe na Targach, moża by było się umówić i pogadać :)
megi - Nie Lis 15, 2009 11:29 pm

i ja tez bedę ...ale się wystawiać..... i będą próbne makijaże:)
Malena - Pon Lis 16, 2009 1:28 am

To jak bedą, to ja się koniecznie zapiszę:) A na których będziesz wystawiac megi?
Bella - Pon Lis 16, 2009 11:37 am

Oczywiście wybieramy się z Moim Misiem na te targi więc pewnie spotkamy niektóre forumki :)

megi, ja również chętnie bym się do Ciebie zapisała na taki makijaż próbny na tych targach ;) Napisz na których się wystawiasz i czy można się jakoś wcześniej umówić czy po prostu podejść na targach? ;)

Nieogolona_Roza - Wto Lis 17, 2009 5:46 pm

Ja również sie wybieram na wszystkie możliwe targi w Łodzi ;D
szaraczarownica - Wto Lis 17, 2009 8:03 pm

W zeszłym roku wyprawa na targi "Ślub w Łodzi" to był kompletny niewypał i wyrzucone w błoto pieniądze. Wystawców była naprawdę skromna ilość. W zasadzie zero atrakcji i kiepska organizacja.
Targi późniejsze (kryszka wrzuciła link), na których było stoisko forum, były o wiele ciekawsze i lepiej zorganizowane.

Ale jak znam życie, to i tak panny młode 2010 i 2011 w to nie uwierzą, bo my w zeszłym roku też nie wierzyłyśmy.
W zasadzie nawet jestem ciekawa, czy ktoś z organizatorów tych "konkurencyjnych" targów czytał to, co napisałyśmy na forum i wziął to sobie do serca. Może w tym roku będzie lepiej. Może. Ja osobiście bym jednak nie ryzykowała i nie traciła czasu i pieniędzy.

misiao1983 - Wto Lis 17, 2009 9:03 pm

Szaraczarownica pocieszyłaś mnie :) bo mnie tam raczej nie będzie, więc wolę nie mieć czego żałować :)
ola88 - Wto Lis 17, 2009 9:10 pm

szaraczarownica, chyba przemyśle to i dokładnie się zastanowię czy iść :) chociaż z drugiej strony to jak będą te targi to większość rzeczy każda z nas będzie miała już załatwione, co jedynie to może fryzjer, kosmetyczka itp. będą jeszcze w trakcie szukania. to sensu nie ma większego tam iść, ale to przemyśle z moim jak będzie chciał iść to pójdziemy :)
Mac-erson - Wto Lis 17, 2009 10:27 pm

Zdecydowanie polecam targi ślubne w Hali Arena 31 styczeń - dużo więcej wystawców.

Jak zwykle będą do rozlosowanie darmowe wejściówki na w/w targi - gdzie będzie tez nasze stoisko.
Szczegóły wkrótce.

dazima - Sro Lis 18, 2009 9:55 pm

W jaki sposób można otrzymać damowe wejściówki na w/w targi, albo w jaki sposób można wziąć udział w losowaniu??
Aga1986 - Czw Lis 19, 2009 11:43 am

my też się wybierzemy na targi :) może i okażę się beznadziejne, ale jeśli jednak nie to wolałabym tam być :)
dazima napisał/a:
W jaki sposób można otrzymać damowe wejściówki na w/w targi, albo w jaki sposób można wziąć udział w losowaniu??
ja też jestem tym zainteresowana ;>

[ Dodano: Czw Lis 19, 2009 11:44 am ]
Aga1986 napisał/a:
okażę
okazĄĄĄĄ :)
misiao1983 - Czw Lis 19, 2009 12:50 pm

Haha a może jednak przylecimy na targi ślubne 31 stycznia bo właśnie zobaczyłam że lot z Londynu do Łodzi na weekend jest za 1 funta :) ( a na święta B.N. teraz zapłaciliśmy prawie 600 funtów :( więc może jednak będę :)
mała9364 - Czw Lis 19, 2009 1:11 pm

Mac-erson napisał/a:
Zdecydowanie polecam targi ślubne w Hali Arena 31 styczeń - dużo więcej wystawców.

Jak zwykle będą do rozlosowanie darmowe wejściówki na w/w targi - gdzie będzie tez nasze stoisko.
Szczegóły wkrótce.




Ja też bym była zainteresowana:)

kryszka - Czw Lis 19, 2009 1:14 pm

Żeby nie pojawiły się zaraz kolejne posty z pytaniem o wejściówki - spokojnie, w swoim czasie wszystko będzie napisane.

Albo przez Mac-ersona albo przez przedstawiciela targów w Arenie.

Trochę cierpliwości. :)

Pusiak - Czw Lis 19, 2009 2:57 pm

Ja się chętnie w tym roku dołączę do ekipy stoiskowej natomiast :)
szaraczarownica - Czw Lis 19, 2009 3:06 pm

Cytat:
Ja się chętnie w tym roku dołączę do ekipy stoiskowej natomiast

Też bym chciała, ale:
a) nie jestem moderatorką
b) mam zjazd akurat w ten konkretny weekend :(

megi - Sob Lis 21, 2009 4:54 am

wystawiam sie na targach ARena

nie przyjmuje zapisów, mysle ze bedzie to mozliwe na miejscu, gdyz w ciagu 8 h ( targi() jestem w stanie zrobic 6 makijazy probnych,maksymalnie a do tego jeszcze udzielanie informacji.Moze jakies losowanie dla np 3 uczestniczek forum, a reszcie dac rowne szanse. zbaczymy jak to wyjdzie:)

Nikon - Sob Lis 21, 2009 9:40 pm

A będzie znana wcześniej lista firm z targów?
k.stakiewicz - Nie Lis 22, 2009 2:21 pm

Znalazłam taką mapkę:

http://www.ofertalodz.targislubne.pl/opisplanu.htm

PositiveAga - Pon Lis 23, 2009 8:23 pm

Super dzięki za mapkę.
Ale widzę że jeszcze sporo pustych boxów jest

Nikon - Wto Lis 24, 2009 10:20 am

k.stakiewicz, dzięki
k.stakiewicz - Wto Gru 01, 2009 12:14 pm

Służę uprzejmie :)
wioleta1979 - Wto Gru 01, 2009 9:13 pm

No to się podłamałam, ja właśnie przylatuje na te targi 9-10 stycznia. Mam urlop już zaklepany i wszystko załatwione a tu piszecie że te targi to będzie najprawdopodobniej nie wypał :( Załamałam się teraz...
Marzenna - Czw Gru 03, 2009 1:29 pm

Raczej to nie będzie niewypał, po prostu tak jak pisał Admin będzie mniej wystawców. Niedawno rozmawiałam z Fabryką Ślubów nt mojego wesela i zapytałam czy będą się wystawiać na Targach. Pani odpowiedziała że napewno nie tych które organizuje LupoMedia pownieważ mało ludzi jest i do tego w ubiegłym roku całą branżę foto przestawili w "kozi róg".
mała9364 - Nie Gru 13, 2009 3:47 pm

Czy wiadomo już coś o wejścióweczkach [smilie=e058.gif] [smilie=e058.gif]
anulek82 - Pią Gru 18, 2009 11:53 am

Ja idę na te 30 stycznia, wydaje mi się żw chyba będą lepsze.
Sagarika - Pią Gru 18, 2009 12:23 pm

my też się wybieramy na te targi w hali arena-tylko wydawało mi się,że są 31.01? jak przeglądałam stronę tych targów to wydają się bardzo ciekawe,może akurat nam coś pomogą w przygotowaniach :)
kryszka - Pią Gru 18, 2009 12:32 pm

31 stycznia :)
anulek82 - Pią Gru 18, 2009 2:34 pm

31 stycznia :) :):)

Ja już będę 30 stycznia żeby sobie ekstra miejsce zająć na widowni :)

Brinka - Sob Gru 19, 2009 5:45 pm

Ja też sie wybieram, koniecznie na te 31 stycznia ;) a na te 8 też pewnie bo akurat moja sis (główna organizatorka ślubu) będzie to sobie razem pochodzimy.
Misiak87 - Czw Gru 24, 2009 9:28 am

Te pierwsze targi nie są 8 tylko 9 i 10:



A te drugie 31:



Ja chcę iść na obie imprezy. :) Mam nadzieję, że K nie będzie mieć zjazdów. :/

karapp - Pon Gru 28, 2009 2:54 am

ja też się wybieram na te 31 stycznia tylko sie zastanawiam czy bedzie jeszcze po co skoro sukienkę chcę zamówić na dniach i boję sie ze za miesiąc spodoba mi się inne...
Misiak87 - Pon Gru 28, 2009 9:54 am

Cytat:
ja też się wybieram na te 31 stycznia tylko sie zastanawiam czy bedzie jeszcze po co skoro sukienkę chcę zamówić na dniach i boję sie ze za miesiąc spodoba mi się inne...


Można znaleźć tam jakieś fajne pomysły, no i coś wygrać. :) My mamy już prawie wszystko załatwione, ale pójdziemy. :)

A sukien wcale nie było w tamtym roku tak dużo, więc nie czekałabym z taką decyzją do targów jeśli ślub niedługo. :)

kakonka - Pon Gru 28, 2009 11:58 am

mi jedne i drugie targi wstrzelają między zjazdami, na tych pierwszych niestety nie będziemy (chociaż patrząc wstecz- na zeszłoroczne targi w hali Expo- nie żałujemy), zaś, na te drugie wybierzemy się jak najbardziej :) bo jak pisała Misiak87 można cosik wygrać :) i podpatrzeć różniaste pomysły :)
kasienka18 - Wto Gru 29, 2009 8:38 am

Witam, ja nigdy nie byłam na takich targach i za bardzo nie wiem jak one wyglądają...:( rozumiem, że jak pojedziemy na te targi do Areny to na miejscu bileciki kupimy tak??? Strasznie mi zależy by sie tam pojawić. mozecie mi bardziej podpowiedzieć co tam się dzieje????
Misiak87 - Wto Gru 29, 2009 11:11 am

Bilety można kupić na miejscu ale organizuje się tu na forum także wejściówki, i można je wygrać. :)
A wyglądało to tak (przynajmniej rok temu) że było bardzo dużo różnych stoisk jedno obok drugiego, można było chodzić i chodzić. Były stoiska z sukniami, ale więcej z zaproszeniami, fotografami, fontannami czekoladowymi, podziękowaniami i w ogóle pełno różności było. Chodziło się trochę jak po rynku bałuckim (tak napiszę, aby bardziej Ci unaocznić :D ). W jednym miejscu tej hali była scena, tam był pokaz mody ślubnej i Ibisz się tam produkował. ;)

Pamiętajcie o wzięciu foliówek! Bo gdzieś trzeba te kilogramy ulotek chować. (w tamtym roku zebrałam 2 torby). :smile: :smile: :smile:

kryszka - Wto Gru 29, 2009 12:57 pm

kasienka18 napisał/a:
Witam, ja nigdy nie byłam na takich targach i za bardzo nie wiem jak one wyglądają...

Na podanej wyżej stronie są zdjęcia z zeszłorocznej edycji targów.

Mac-erson - Sro Gru 30, 2009 5:13 pm

Jak co roku będą darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów. W przyszłym tygodniu ogłoszę zasady losowania wejściówek :D

pozdrawiam Mac-erson

dazima - Sro Gru 30, 2009 11:29 pm

Fajnie, juz cos wiemy na temat darmowych wejsciowek :lol:
agulka1989 - Sro Gru 30, 2009 11:41 pm

Mac-erson napisał/a:
darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów

super :)

mjmj2010 - Sro Gru 30, 2009 11:47 pm

Mac-erson napisał/a:
Jak co roku będą darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów
;) faajnie
ola88 - Sro Gru 30, 2009 11:47 pm

Mac-erson napisał/a:
będą darmowe wejściówki dla sporej grupy forumowiczów
Super :) :smile: myśle że tak dla spoooorej grupy ;P
PositiveAga - Pią Sty 01, 2010 10:21 pm

może wiecie ile kosztują bilety na targi w Expo??
amazonka - Pią Sty 01, 2010 11:27 pm

Z tego co piszecie, to rzeczywiście wybiorę się tylko na te w Arenie... Bo jak na Expo się mój S. zrazi, to na następne już nie pójdzie, a głupio tak samej chodzić :wink: Ileż tu się można ciekawych i pożytecznych rzeczy dowiedzieć...
A Ibisz to chyba będzie prezentował klinikę chirurgii plastycznej? :lol:

sopelek - Nie Sty 03, 2010 7:47 pm

A ja pójdę i tu i tu :) a co ;) ale fajnie by było jakąś darmową wejściówkę dostać, to by wspomogło domowy budżet :D
Marzenna - Wto Sty 05, 2010 10:11 pm

sopelek napisał/a:
ale fajnie by było jakąś darmową wejściówkę dostać, to by wspomogło domowy budżet :D


10 zł :?

sopelek - Wto Sty 05, 2010 10:23 pm

hehe..dobre i 10 zł ;)
ola88 - Wto Sty 05, 2010 10:50 pm

sopelek napisał/a:
hehe..dobre i 10 zł ;)
dokładnie :) zawsze to można jakieś piwko wypić, winko lub cosik zjeść ;) :) albo odłożyć na ubranko ;)
izaczapska - Sro Sty 06, 2010 1:01 am

Czy ktoś był na Targach Ślubnych , czy można tam coś ciekawego zobaczyć, dowiedzieć się itp. ?
Malena - Sro Sty 06, 2010 2:13 am

Ja wyborę się na targi do Areny, w ten weekend zostajemy w wawie, mamy parapewówkę znajomych. Wiadomo już coś na temat wejściówek?
monika_zyga - Sro Sty 06, 2010 10:18 am

Ja chciałam pójść tylko na targi w Arenie, ale wczoraj sie dowiedzialam, że moi teście chcą się z nami wybrać na jedne i drugie. Nie za bardzo mam ochote chodzic z tesciowa po targach. Wolalabym na spokojnie z narzeczonym pochodzic i powybierac wszystko, a z nimi to bede sie krepowac :/
Sagarika - Sro Sty 06, 2010 10:35 am

mi się udało namówić mojego przyszłego na jedne i drugie:) co prawda po waszych komentarzach bardziej nie mogę się doczekać tych w arenie,ale dla porównania wybiorę się na oba:)tym bardziej,że ,jak się dowiedziałam,to nie ja płacę :razz:
dazima - Sro Sty 06, 2010 12:50 pm

Cześć dziewczyny, ja też nie mogę doczekać się targów i ze swoim narzeczonym nie miałam problemów i nie musiałam go namawiać- sam chce iść :D . Wiadomo już coś na temat wejściówek :?:
FOTOJACEK - Sro Sty 06, 2010 1:57 pm

Ponad 300 zdjęć możecie zobaczyć w tutaj:

Targi Ślubne 2009 - Hala Sportowa - galeria zdjęć

Są to głównie zdjęcia sceniczne.
Ci, którzy nigdy nie byli na targach, mogą sobie wyrobić jakiś obraz targów.
Ci, którzy mieli okazję przewinąć się przez scenę, raczej na pewno odnajdą się na zdjęciach.
Natomiast Ci, którzy nie mieli tego szczęścia dostać się na scenę i osobiście dotknąć Krzysia Ibisza, mogą sobie popatrzeć na fantastyczne występy agencji modelek w sukniach ślubnych i... bez ;-)
Jeśli Wasza męska połówka nie wyrażała chęci pójścia na targi, to podejrzewam, że po obejrzeniu zdjęć będzie już trohę mniej protestować ;-)

Jeśli macie ochotę, to możecie w galerii komentować zdjęcia i oceniać w systemie gwiazdkowym.
Jeśli kogoś rozpoznacie, to możecie mu wysłać ekartkę z konkretnym zdjęciem.
Samą galerię testuję i jestem ciekaw jak się przyjmie.

karapp - Sro Sty 06, 2010 6:27 pm

A o wejściówkach cisza... może będą jakieś na te targi w Arenie??... Pozdrawiam
resta82 - Sro Sty 06, 2010 6:39 pm

Ktoś wie w jakiej cenie będą bilety na hale Arena?
Znalazłam tylko cenę biletu na halę Expo- 15 zł/ osoba :kwasny:

kryszka - Sro Sty 06, 2010 6:50 pm

A czytałyście ostatnio stronę targów? Można wygrać m.in. darmowe wejściówki.

Cytat:
KONKURS!

Wygraj wymarzoną suknię ślubną! Wyślij tylko jednego SMS-a o treści SUKNIA na nasz numer 503 340 503 (opłata jak za zwykłego SMS-a)
Wśród uczestników losujemy talony na suknie ślubne i wiele innych cennych nagród związanych z uroczystością ślubno - weselną. Finał konkursu odbędzie na targach ślubnych.
Wyślij już teraz sms-a konkursowego! Pierwsze TYSIĄC osób otrzyma bezpłatne wejściówki na targi :-)
UWAGA. W konkursie uczestniczy tylko jeden sms. Podwójne nie zapisują się.

http://www.lodz.targislubne.pl/

monika_zyga - Sro Sty 06, 2010 8:08 pm

Oczywiscie, że czytalam i juz dawno wyslalam sms-a, ale wejsciowki nie dostalam. Licze na inne nagrody :) i wejsciowke od forum :smile:
Greginia - Sro Sty 06, 2010 9:17 pm

Ja natomiast wymyśliłam plan, że w tym roku wybierzemy się na targi w Arenie, a jeśli będę czuła po nich niedosyt, to w przyszłym roku odwiedzę również halę EXPO :) Czasami odczuwam plusy przygotowań ślubnych rozpoczętych z dwuletnim wyprzedzeniem ;)
Anna Wrzesiak - Czw Sty 07, 2010 3:28 pm

My w tym roku pierwszy raz wybieramy sie na targi, ale z relacji znajomych wynika ze wybor padnie na Arene :)
Malena - Czw Sty 07, 2010 3:31 pm

Już zaplanowane, razem z Ł wybieramy się razem na targi do Areny. trochę kręci nosem, bo to typowy facet jesli chodzi o ślubne podejście, ale wie, że skoro mamy do wybrania fotografa i kamerzystę, to jednak teraz trzeba iść...i fontanny czekoladowe go zachęciły:)
Laguna - Pią Sty 08, 2010 8:39 am

Wejściówki miały byc w tym tygodniu, a jutro są już targi. Jak to mówią obiecanki-cacanki ;P
lmyszka - Pią Sty 08, 2010 8:43 am

Laguna napisał/a:
Wejściówki miały byc w tym tygodniu, a jutro są już targi. Jak to mówią obiecanki-cacanki ;P


jutro to targi są ale chyba w expo ?? a forum nigdy nie dawało wejściówek na te targi, jeżeli wejściówki będą to do Areny, ale o tym to już z adminem :)

instadri - Sob Sty 09, 2010 11:12 am

witam wszystkich! :)

my idziemy dzisiaj do expo a potem do areny (mam nadzieję, że uda nam się wylosowac zaproszenia)

pozdr i miłego weekendu

Croolewna - Sob Sty 09, 2010 1:09 pm

i jak? był ktoś w expo? warto sie wybrać? Ze względu na pogodę trochę się waham ale autka chętnie bym sobie pooglądała...
Malena - Sob Sty 09, 2010 1:41 pm

Jak tam dziewczyny, jakieś wieści z expo?
athra - Sob Sty 09, 2010 1:44 pm

Zaczęło się dzisiaj o 12, więc póki co nie ma co liczyć, że ktoś już wrócił. A szkoda :(
Malena - Sob Sty 09, 2010 2:55 pm

aaa, to mi się pomylilo, myslałam, że dziś niedziela, a przecież jest sobots:) Napiszcie coś potem dziewczyny, bo jestem w wawie i ie mogłam pójść, szykuje się na arenę.
kasia_m85 - Sob Sty 09, 2010 4:48 pm

Ja byłam i już wróciłam.Cóż targi jak targi- nie za duże,ale wszystkiego było po trochu i to mnie pozytywnie zaskoczyło,bo w zeszłym roku mialam wrażenie,ze tylko fontanny czekoladowe były:)Firmy raczej mniej znane w rankingach ślubnych. Zauważyłam,że najwiecej działo się przy zaproszeniach,obraczkach i dekoracjach. Tłumów nie było.
Ogólnie ciężko stwierdzić czy warto było iść,może dlatego,ze my już prawie wszystko mamy i duzo stoisk omijaliśmy.
Zdecydowanie bardziej jednak nastawiam się na targi w Arenie, bo tam będzie zapewne dużo więcej wystawców i będzie się więcej działo.

kariczeq - Sob Sty 09, 2010 5:39 pm

też byłam na tych targach, ponieważ mam już salę, suknię i muzykę nastawiłam się na inne "atrakcje", ale tylko jedno stoisko z zaproszeniami wydaje mi się trochę za mało, a poza tym oczekiwałam jakiś pokazów może były później, szału jednym słowem nie było powiem porażka jak dla mnie choć wybredna nie jestem, a pomysł papierowych bransoletek jako wejściówki nie trafiony, chyba ktoś musiałby w tym spać aby iść na drugi dzień (miała być druga hala dostępna z samochodami, ale będzie dopiero jutro a szkoda), mam nadzieję, że wygram wejściówkę na Arenę i mam nadzieję, że drugie targi będą zdecydowanie lepsze
kasia_m85 - Sob Sty 09, 2010 6:39 pm

kariczeq napisał/a:
ale tylko jedno stoisko z zaproszeniami wydaje mi się trochę za mało

Ja widziałam 3.

sopelek - Sob Sty 09, 2010 6:40 pm

ja też właśnie wróciłam. Długo chodziliśmy, ale się opłacało. W hali sportowej były samochody i udało nam się fajny już zamówić. Generalnie nie było wielu wystawców, dużo fotografów i to mało znanych nawet, sporo samych firm organizujących wesela, chyba 4 stoiska z kwiatami, 4 z garniturami, kilka z sukniami, generalnie wszystkiego po trochu. Nam się udało zamówić obrączki i autko, utwierdziliśmy się również co do zaproszeń, bo akurat spośród 2 firm z zaproszeniami była ta, gdzie nam zaproszenia przypadły do gustu :)
PositiveAga - Sob Sty 09, 2010 6:47 pm

Ja też byłam dzisiaj na targach ... dziewczyny przede mną powiedziały w sumie wszystko ... poszłam z ciekawości i nie nastawiałam się na jakąś rewelacje .... wszystkiego było po trochu ale czuję mały niedosyt :-)
Agata1234 - Sob Sty 09, 2010 7:22 pm

byłam dziś na targach. W planach miałam iść na te 31, ale koleżanka dziś jechała i tak jakoś wyszło, ze byłam. Ogólnie dam im jeszcze jedną szanse na następnych bo te dzisiejsze raczej mnie nie przekonały, głównie studia fotograficzne, kilka cukierni itp. Liczyłysmy z koleżanką na oglądanie sukienek, ale mocno się przeliczyłyśmy....załuję tylko tych 15 zł na wstęp. oby następne były ciekawsze :roll:
fotografialodz - Sob Sty 09, 2010 7:23 pm

sopelek napisał/a:
... Generalnie nie było wielu wystawców, dużo fotografów i to mało znanych nawet...


podejrzewam ze dlatego ze Ci znani to juz raczej reklamy nie potrzebuja.
ja chyba sie przejde jutro "podejrzec" mloda konkurencje :) )

Agata1234 - Sob Sty 09, 2010 7:32 pm

Croolewna napisał/a:
Ze względu na pogodę trochę się waham ale autka chętnie bym sobie pooglądała...


Autek trochę było, ale jutro może byc więcej z tego względu, ze wystawa samochodowa tak właściwie odbywa się 10-11.01 przynajmniej taka data była na plakacie na hali sportowej, gdzie auta są wystawione

Stokrotka812 - Sob Sty 09, 2010 7:53 pm

Witam
Dla mnie też te targi nie były żadną rewelacją.
Ludzi było strasznie dużo, co było widoczne szczególnie w kolejce do kas, ale jakoś nie zauważyłam żeby ktoś coś szczególnie zamawiał.
Ogólne wrażenia nie najgorsze, ale bez rewelacji. Samochodzików też nie było dużo, a myślałam że sobie zabytki pooglądam [smilie=b007.gif]

monika_zyga - Sob Sty 09, 2010 7:58 pm

Też byłam i sie zastanawialam czy oni z ta data samochodow sie nie pomylili, bo w poniedzialek tez by byly? Ale dzisiaj duzo ich stalo w hali sportowej. I dzieki temu wymyslilam wynajecie limuzyny na wieczor panienski ;)
Targi ogolnie srednie, troche malo tego jak dla mnie.
Czekam na te w Arenie :)

Misiak87 - Sob Sty 09, 2010 10:53 pm

A ja byłam na targach i mnie się podobało, bo 1) jak dla mnie nie było dużo ludzi, 2) co za tym idzie można było się umawiać do darmowego, próbnego makijażu, i nie trzeba było czekać godzinami :) , 3) załatwiłam fontannę czekoladową w dobrej cenie, 4) zapisałam się do kosmetyczki do której bardzo chciałam- na szczeście miała wolny mój termin i tę sprawę mam już z głowy, 5) było dużo stoisk z pielęgnacją twarzy i ciała ;)

Moim zdaniem, choć te targi nie były jakiś wielkie, to były one raczej przeznaczone dla PM 2010, które 1) mają już suknię, 2) większość rzeczy mają dograne i zostały tylko jakieś szczegóły, ponieważ 1) było bardzo mało sukien, 2) z dodatkami widziałam tylko jedno stoisko, tak samo z obrączkami, 3) było dużo stoisk z salami, 4) najwięcej było chyba fotografów, ale to chyba dla PM 2011, bo pewnie mało kto z nich jeszcze miał wolne terminy na 2010, tak myślę. ;)

Teraz czekam na targi w Arenie. :) Mam nadzieję, że zostanę tą wylosowaną... :blagam:

Aga1986 - Nie Sty 10, 2010 12:20 am

my również byliśmy dzisiaj na targach, to nasz pierwszy raz więc nie mam porównania, ale myślę, ze nie było najgorzej. W kolejkach nie staliśmy bo byliśmy dopiero po 13 :D myślę, ze było dość duże urozmaicenie dla tych co jeszcze nic nie mają, wszystkiego po trochu. Bardzo dużo fotografów, fontanny, kilka makijażystów. Nas głównie interesowały zaproszenia i mieliśmy okazje pooglądać je na kilku stoiskach, ale nic jeszcze nie zamówiliśmy. Samochody też fajne i u niektórych zniżka 20% także warto. Było ok. :lol:
k.stakiewicz - Nie Sty 10, 2010 1:06 pm

Hej dziewczyny!

Byliśmy na Targach w Expo i powiem szczerze zę kilku rzeczy mi zabrakło. Zacznę może od tego że nie było żadnego wodzireja, konkursów i innych atrakcji. Wiem że najważniejsze są firmy, ale tych stoisk było niewiele. Tak naprawdę to można było obejrzeć wszystko w godzinę. Mam nadzieję że w Arenie będzie dłużej. Dużo stoisk było bez zainteresowania, a niektóre były puste - nikt ich nie wynajął.

Na koniec dodam że cieszę się Targi są dwa razy i robi je konkurencyjna firma. Jeśli nie było by konkurencji to Targi w ogóle mogłyby inaczej wyglądać.

Amira - Nie Sty 10, 2010 2:26 pm

zgadzam się w powyższymi wypowiedziami, w sumie chodzenia jest na godzinkę i nie za duzo atrakcji :? oby na arenie bylo lepiej :)
kasia_m85 - Nie Sty 10, 2010 2:37 pm

k.stakiewicz napisał/a:
Na koniec dodam że cieszę się Targi są dwa razy i robi je konkurencyjna firma

Ja bym wolała,żeby organizatorzy połaczyli siły,zrobili jedne,duże,konkretne i z prawdziwego zdarzenia targi- z atrakcjami,pokazami,konkursami,dużą ilością wystawców itp Raz a porządnie:)

Brinka - Nie Sty 10, 2010 10:48 pm

Hej

Ja byłam na targach wczoraj, w porównaniu do targów Warszawskich to te były malutkie i skromniutkie ale zdecydowanie bardziej mi się podobały.
Wybrałam się w poszukiwaniu DJ-a, wizażystki i videofilmowania i się nie zawiodłam. Można było się dostać do każdego stoiska, spokojnie porozmawiać i zadawać dziesiątki pytań. Dodatkowo udało mi się skorzystać z bezpłatnego makijażu próbnego.

Ja się cieszę, że nie było żadnego wodzireja czy innych atrakcji ponieważ, na warszawskich targach były pokazy zespołów i było strasznie głośno, ja oceniam targi na plus i nie żałuję wydanych 30zł.

Do Areny też się wybieram i mam nadzieję, ze tym razem uda się nie zapłacić.

mała9364 - Pon Sty 11, 2010 8:32 am

Witam!Ja niestety się zawiodłam.Było o wiele mniej stoisk niż w zeszłym roku:(.Najwięcej było stoisk z fotografami co uznałabym raczej za targi fotografów.
W porównaniu z zeszłym rokiem jak dla mnie było o wiele wiele mniej stoisk.Co dowodem może być CIENIUTKI przewodnik ślubny wręczany przy kupowaniu biletów gdzie jest wykaz prezentowanych firm.Ale z jednego się cieszę,że zamówiliśmy torcik weselnych u państwa Ozdowskich.
Jednym słowem wybieram się na targi do Areny:)

instadri - Pon Sty 11, 2010 11:03 am

podpisaliśmy umowę na targach z fotografem za 1500 (reportaż lub plener+ceremonia+wesele (do 1:00 w nocy)+fotoalbum (20stron ) także jesteśmy zadowoleni :)
niestety żadna z sukni nie przypadała mi do gustu a zaproszenia były drogawe :P , fontanny były w ok cenie

do zobaczenia w Arenie 8)

lucmar - Pon Sty 11, 2010 11:07 am

no a co z tymi darmowymi wejsciowkami od admina ?? ;p
Misiak87 - Pon Sty 11, 2010 11:13 am

Wystarczy poszukać...

http://www.forum.wesele-l...6f69b184#364254

kryszka - Pon Sty 11, 2010 2:24 pm

lucmar napisał/a:
no a co z tymi darmowymi wejsciowkami od admina ?? ;p

Żeby firma działająca w branży ślubnej chciała jeszcze darmowe wejściówki i zabierała miejsce forumowiczom?! Brak mi słów...

ojeeja - Pon Sty 11, 2010 2:26 pm
Temat postu: Targi Ślubne
Hej, jestem nowa na waszym forum, kolezanka mi wczoraj o nim powiedziała na targach w Expo, że warto tu zajrzeć:) Udało mi sie wygrać wejściówki w Dzienniku ;) Było dużo ludzi, wszystkie stoiska zapełnione konkretnymi wystawcami, dużo fotografów. Fajne targi pod wzgledem estetycznym-różowe kotary i dywany,wygodne stoiska i zamówiliśmy jedną rzecz z 30% rabatem!! A w Sportowej znaleźliśmy boskie retro autko-cadillaca, mój narzeczony był zachwycony ilością i różnorodnością pojazdów. A na Ibisza idziecie? Jakoś sobie nie wyobrażam ogromu powierzchni Areny zapełnionego stoiskami, trzeba mieć odporność psychiczną:) Wiecie czy będzie dużo sukienek, bo szukam?
lucmar - Pon Sty 11, 2010 10:17 pm

kryszka napisał/a:
lucmar napisał/a:
no a co z tymi darmowymi wejsciowkami od admina ?? ;p

Żeby firma działająca w branży ślubnej chciała jeszcze darmowe wejściówki i zabierała miejsce forumowiczom?! Brak mi słów...


a nie przyszło do głowy ze ktoś kto robi zdjęcia to też człowiek i też będzie brał ślub ?? ? :-?

nie chce zakładać nowego konta żeby zapytać się o wejściówki czy sprawdzić jakieś inne informacje dotyczące ślubu.

Pozdrawiam

EMRO - Pon Sty 11, 2010 11:29 pm

My też wybieramy się do Areny. Może uda się nam jeszcze coś załatwić z jakimś targowym rabatem - np jubilera. W zeszłym roku nas ominęło, mam nadzieję że ten nam to zrekompensuje.
Malena - Wto Sty 12, 2010 1:32 am

własnie, też nastawiam się na orientację w rabatach. Czy wszystkie firmy na targach je dają, jesli się u nich coś zamawia?
gorskit - Wto Sty 12, 2010 7:56 am

o targach mogę napisać od strony wystawcy.
Również zdziwiło mnie że większość stoisk to fotografia, natomiast mało było sukni ślubnych. Organizacja całej imprezy na plus, zainteresowanie rzeczywiście duże. Brak sceny oraz osoby prowadzącej mi osobiście przypadł do gustu (dzięki temu był mniejszy hałas) . Jednym słowem targi udane i teraz oczekiwanie na druga odsłonę 31 stycznie. Pozdrawiam

Bella - Wto Sty 12, 2010 9:32 am

My również byliśmy na tych targach w Expo i niestety muszę stwierdzi, ze mnie nie zachwyciły, może nie była totalna kicha, ale wg mnie słabo to wszystko wypadło :/ Inna sprawa, ze targi w naszym kraju nie sa jeszcze organizowane na takim poziomie jak np w Niemczech, ale mimo wszystko mogło być lepiej :P Co do wrażeń to nie było jakoś bardzo dużo wystawców i wydawało mi się, że połowę z nich stanowiš fotografowie, dość sporo było różnego rodzaju salonów kosmetycznych oferujšcych makijaż ślubny oraz różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. Dałam się namówić na jeden makijaż próbny, ale musze przyznać, ze nie byłam w ogóle zadowolona, notabene mój Misiek i cała rodzinka później stwierdzili, że sama lepiej maluje się na co dzień :D Także wiem chociaż gdzie się juz nie umawiać :P Poza tym wszystkiego po trochu, wg mnie zdecydowanie za mało biżuterii, sukien, garniturów itd. Sporo było nawet sasl weselnych i restauracji a przecież wiadomo, że skorzystać mogą z tego młodzi planujšcy wesele najwcześniej w 2011 roku... Brakowało mi też jakiejś osoby, która by to wszystko ogarnęła, poprowadziła tą imprezę. Poza tym konkurs, w którym wygrane nie będa losowane tylko wybierane na podstawie "najciekawszej odpowiedzi" uważam za śliską sprawę... Także już się nie mogę doczekać targów w Arenie, myślę, ze będzie lepiej ;)
monika_zyga - Nie Sty 24, 2010 4:21 pm

Mam pytanie czy jest gdzies aktualny plan Areny, takie cos co bylo juz wczesniej wstawiane w tym temacie, ale bardziej aktualne.
Po ile jest wejscie?

Amira - Nie Sty 24, 2010 4:36 pm

monika_zyga napisał/a:

Po ile jest wejscie?


no wlasnie tez podlaczam sie do pytania ;) w jakiej cenie sa wejsciowki? ma ktos takie info? :wink:

mała9364 - Nie Sty 24, 2010 8:14 pm

kryszka napisał/a:
k.stakiewicz napisał/a:
www.lodz.targislubne.pl

Targi z Krzysztofem Ibiszem :cool:

31 stycznia 2010 w godzinach 10:00 - 18:00
w Hali ARENA ŁÓDŹ przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Bilety wstępu w cenie 12zł dostępne w kasach w trakcie imprezy.

Greginia - Nie Sty 24, 2010 9:27 pm

I jeszcze: plan stoisk w Arenie
Brinka - Wto Sty 26, 2010 3:42 pm

Bella napisał/a:
Poza tym konkurs, w którym wygrane nie będa losowane tylko wybierane na podstawie "najciekawszej odpowiedzi" uważam za śliską sprawę...

Bella też byłam przekonana, że to ustawiony konkurs, aż do dzisiaj ;)
okazało się, że wygrałam pokaz pirotechniczny ;) i uwierz mi absolutnie nikogo tam nie znałam ;)
Natomiast pan powiedział mi że nagrody wybierali na podstawie najciekawszych odpowiedzi... konkurs mocno subiektywny ;) mimo to bardzo się cieszę :D

Misiak87 - Wto Sty 26, 2010 5:11 pm

Łał, Brinka, gratulacje! Ale super! Zazdroszczę. Chyba moja odpowiedź nie była najciekawsza. :(
Aga1986 - Wto Sty 26, 2010 7:50 pm

Brinka, gratulację!! a może nam się pochwalisz co tam wymyśliłaś takiego?? :wink:
Brinka - Wto Sty 26, 2010 9:00 pm

Mogę się pochwalić. Napisałam, że od 13 roku życia chciałam być pirotechnikiem, i że zawsze prosiłam tatę, żeby duuużo fajerwerków na Sylwestra kupował.
Także trochę inwencji i wygrana ; :D
Baaardzo się cieszę ; :smile: :smile: :smile:

instadri - Wto Sty 26, 2010 10:17 pm

wejście 15zl kosztuje

Brinka gratulejszyn ;) właśnie dzisiaj czytałam kto wygrał i co napisał i Twoja odpowiedź mi zapadła w pamięc :twisted:

Plan Areny imponujący :)

Aga1986 - Wto Sty 26, 2010 10:21 pm

Brinka, super :) :smile:
andzia84 - Sro Sty 27, 2010 4:45 pm

Brinka, gratulację!!! ;)
kryszka - Sro Sty 27, 2010 4:53 pm

instadri napisał/a:
Plan Areny imponujący :)

Super się zapowiada.

Nawet stoisko portalu jest zaznaczone, teraz już na pewno traficie. :D

chwileulotne - Sro Sty 27, 2010 11:11 pm

Też wybieram się do Areny,
gdyby ktoś jeszcze był chętny na darmowe zdjęcia np. plener to będzie można pogadać na miejscu, od rana będę pewnie na stoisku euro-styl'u :)

Jestem bardzo ciekawa tych targów :D

Aga1986 - Czw Sty 28, 2010 12:15 am

chwileulotne, ostatnio pisałam do Ciebie odnośnie zdjęć plenerowych i odpowiedziałaś że już masz komplet i bezpłatnych zdjęć więcej nie umawiasz? :roll: to coś się zmieniło?
ola88 - Czw Sty 28, 2010 1:40 am

chwileulotne, to i ja moge skorzystać... jeśli jest możliwość
chwileulotne - Czw Sty 28, 2010 12:33 pm

Zwolnił się termin :)
Ewentualnie mogę jeszcze sam plener zaproponować,
ale w tygodniu bo na weekendy już nie umawiam.
Pisać na priv ;)

fiona83 - Czw Sty 28, 2010 1:08 pm

kryszka napisał/a:
Nawet stoisko portalu jest zaznaczone, teraz już na pewno traficie.


A kto od nas będzie ?

emolka - Czw Sty 28, 2010 9:06 pm

Czesc dziewczyny :-)
czy wiecie jakie nagrody sa do wygrania na targach w Arenie? No i czy są cenne :-)

bo na stronie sa tylko nagrody sprzed roku, a biezacych nie znalazlam
Poza tym zmieniła się cena bitetów (z 12 zł na 15 zł) więc zastanawiam się co bedzie z nagrodami?


Swoją drogą to chyba naciągactwo zmieniac ceny na 3 dni przed impreza! :szok:

Misiak87 - Czw Sty 28, 2010 9:19 pm

emolka tu masz spis nagród:
http://www.lodz.targislubne.pl/

Ciekawe czemu cenę zmienili? :-?

emolka - Czw Sty 28, 2010 9:27 pm

dzieki, a dopiero co jak patrzylam to byly jeszcze stare nagrody, ale tych starych to tak duuuuuuzo bylo, a tu malo i takie w stylu "bony o wartości 200 PLN" :-(

nie wiecie nic wiecej?

kryszka - Czw Sty 28, 2010 9:52 pm

fiona83 napisał/a:
A kto od nas będzie ?

"Góra" z Mac-ersonem na czele, a od nas może Pusiak i lmyszka.


emolka napisał/a:
dzieki, a dopiero co jak patrzylam to byly jeszcze stare nagrody, ale tych starych to tak duuuuuuzo bylo, a tu malo i takie w stylu "bony o wartości 200 PLN" :-(

No dajcie spokój, jakaś postawa roszczeniowa, bo to ślub czy co?
Na jakich targach dają tyle nagród, konkursów? Targi w zamyśle mają być okazją do przedstawienia oferty, a nie rozdawania swoich usług/produktów.

emolka - Czw Sty 28, 2010 10:00 pm

Kryszka, na tych targach w expo bylo nagrod za ponad 30 tys. zł !! !

...a ja z Waszych postów, to liczyłam, ze w Arenie to bedzie full-wypas, bo jak mowicie ze wszystko ma byc lepiej, to nagrody chyba tez, a nie ochłapy?

kryszka - Pią Sty 29, 2010 8:46 am

Ale gdzie jest napisane, że nagrody muszą być? :roll: Jak idziesz to jednego sklepu, gdzie dają ci cukierka, to wchodząc do drugiego też żądasz cukierka?
Mamy wolny rynek, każdy robi jak mu pasuje.
A skoro wystawcy wiedzą, że i tak znajdą klientów, to po co mają rozdawać swoje usługi za darmo?


emolka napisał/a:
Kryszka, na tych targach w expo bylo nagrod za ponad 30 tys. zł !! !

Hmm... licząc to co jest wymienione jako nagrody wychodzi mi minimum 50 tys. zł, a to jeszcze nie jest pełna lista.

Konkurencja czy zwykła złośliwość?


emolka napisał/a:
wszystko ma byc lepiej, to nagrody chyba tez, a nie ochłapy?

Ręce mi opadły...

Greginia - Pią Sty 29, 2010 11:40 am

Mnie opadły ręce i majtki :P

Wszyscy użytkownicy forum zdają sobie sprawę, jakim dużym przedsięwzięciem jest organizacja wesela, i jakie koszty ono pochłania. Jednak decydując się na nie, jednocześnie liczymy się z wydatkami jakie poniesiemy. Dlatego osłabia mnie postawa niektórych osób, którzy zachowują się, jakby część produktów, czy usług należałaby się im za samo przyjście na targi, lub też (co gorsza) za samo przyjęcie oświadczyn... Moi drodzy, targi przede wszystkim mają nam pomóc dokonać wielu ważnych i często niełatwych wyborów. Natomiast wystawcom dają szansę pokazania się, zaistnienia na rynku ślubnym. Dlatego cieszmy się, że w ogóle dają nam możliwość wygrania czegoś bez konieczności trzęsienia portfelem :)

Agata1234 - Pią Sty 29, 2010 1:34 pm

emolka napisał/a:
Poza tym zmieniła się cena bitetów (z 12 zł na 15 zł) więc zastanawiam się co bedzie z nagrodami?

A ja nie wiem jakie w ogóle sa nagrody i pewnie nic nie wygram i tak. Bilety wygrałam w losowaniu więc mam luzik, ale nawet gdybym nie wygrała też bym poszła bo to planowałam już od dawna. Poza tym jeśli chodzi o liczbę wystawców w Arenie targi będą o wiele większe niż w expo a tam bilety też kosztowały 15 zł. Mój K. to nawet się dziwił ze tutaj takie tanie w porównaniu do tamtych :roll:

Agnisia - Pią Sty 29, 2010 2:03 pm

Tak czy inaczej nieładnie ze strony organizatorów, że zmieniają ceny biletów.
Pusiak - Pią Sty 29, 2010 2:05 pm

Wiem, że Mac będzie odsypiał studniówki i pojawi się raczej po południu :) Od rana będziemy @brazyl i ja :)
PositiveAga - Sob Sty 30, 2010 12:02 pm

Dziewczyny mam takie pytanie:

dzisiaj przyjrzałam się mapce targów i nie wiem gdzie jest stoisko forumowe .... tam na dole przy widowni gdzie jest napisane ŚlubnyPortal czy z lewej strony gdzie jest Forum?

w załączniku jest mapka na której zaznaczyłam ...

kryszka - Sob Sty 30, 2010 12:32 pm

Forum to chyba ten zespół muzyczny.

Stoisko forum to stoisko Portalu Ślubnego (forum jest jego częścią).

PositiveAga - Sob Sty 30, 2010 1:10 pm

O to mi chodziło :-) dzięki za odpowiedź
emolka - Sob Sty 30, 2010 7:08 pm

Dziewczyny,
widze ze jak ktos osmiela sie napisac co mysli i naruszyc Wasze boskie postanowienia reklamowe, to od radu dostaje miedzy oczy i jest niegodzien udzialu w dyskusji?

Ciekawa jestem jutrzejszego dnia, ale ten snieg na dachu areny mi sie nie podoba, mam nadzieje ze zdaza go odgarnac i bedzie bezpiecznie na targach :-)

napisze Wam dlaczego m.in. jestem zła na Wasza stronniczość...

pisalyscie, ze nie warto isc do expo... ze tam kaszanka bedzie itd... pomyslalm bilety tansze w arenie, to poczekam do 31 stycznia, a teraz bilety w tej samej cenie i jeszcze brak pewnosci co jeszcze sie zmieni...
do tego wszystkiego w czwartek sie dowiedzialam, ze fotograf, ktorego mialam na oku wlasnie w expo "sprzedał" mój termin jakiejs innej parze :-( (generalnie mial prawo bo jeszcze nie zaklepalam na 100%) a ceny mial swietne i robil fajne fotki... a ja glupia czekalam ze w arenie sobie poogladam innych :-(

no cóż mam nadzieje, ze jednak cos znajde ciekawego poza Ibiszem :-)

kryszka - Sob Sty 30, 2010 7:25 pm

:lol: nikt mi nie płaci za reklamę ani nie mam w tym żadnego interesu.
Odniosłam się jedynie do Twoich (nieprawdziwych) zarzutów, gdybyś podobnie napisała o czymkolwiek innym (sali, fotografie, zespole itp.), sprawdziłabym u źródła i napisałabym to samo.

emolka - Sob Sty 30, 2010 7:30 pm

napisz mi co bylo nieprawdziwego w tym co napisalam?

[ Dodano: Sob Sty 30, 2010 8:22 pm ]
kolejne obietnice na nic...

na stronie targowej jest napisane:

Relacja z targów ślubnych na żywo w internecie!
TARGISLUBNE.TV >>>
Studio targowe: sobota godz. 20.00
Relacja z targów: niedziela w godz. 11.00 - 17.00

może i się czepiam, ale od godz. 20 poluję na relacje, a tu nic...

sprawdziłam nawet na drugim kopie, żeby nie przeoczyc, bo juz zaczelam podejrzewać mojego starego lapka o niechec do wyswietlania filmow, ale na nowce narzeczonego, tez nic nie ma :-(

Kryszka, juz slysze jak piszesz, ze maja duzo roboty na targach i im nie wyszlo... ale po co obiecuja i mamia ludzi takimi bajkami? ja sobie specjalnie zarezerwowałam czas na to i nic :-(

ciekawe co będzie dalej? :zalamany:

kryszka - Sob Sty 30, 2010 8:44 pm

Cytat:
napisz mi co bylo nieprawdziwego w tym co napisalam?

Nagrody. Wartość wyższa niż w Expo, więc trudno to nazwać ochłapami....

emolka napisał/a:
TARGISLUBNE.TV >>>
Studio targowe: sobota godz. 20.00

:lol: No jak nie ma, jak jest, tyle że właśnie się skończyło jak to piszę. Pan mówił o wejściówkach sms i że do zobaczenia jutro w Arenie.
Może czekałaś nie na tej stronie co trzeba? :cool:
http://www.targislubne.tv/

Przestań się już czepiać, bo nie wiem co chcesz przez to osiągnąć.

Z mojej strony EOT.

emolka - Sob Sty 30, 2010 8:56 pm

oki, potwierdzam :-)

chwilke po tym jak napisalam ze nic i nic, czyli z opoznieniem 25 min. ruszyla relacja, czyli jakas blond ładna pani mowila o swoich uslugach z urody, pozniej nastepna pani mowila o sukniach i chlopak o szkole tanca, czyli 3 wywiady z wystawcami to byly jak rozumiem :-) czyli reklamowana relacja.
Chetnie bym wysluchala co mowili, ale tak rwało niemiłosiernie, ze przerwy były po kilkanaście sekund :-(
łącze mam dobre, filmiki youtubie odtwarzają sie płynnie, wiec chyba trochę na wyrost nazwali sie telewizja, bo transfer i serwery to maja cieniutkie ;-(

jutro nie pozostaje mi nic innego jak zobaczyć to wszystko osobiście :-)

a co do nagrod, to az policzylam po tym co napisalas i... masz racje pod warunkiem że się przemnoży:
- 5 x 5000 zł za koordynacje slubu (drogo jak na Łódź, inni konsultanci biorą po 3000-3500 zł za taką usługę) \
- 30 x 500 zł za kupon na sukienke (czyli taki rabat, bo reszte trzeba doplacic)
to juz daje 40 000 zł za dwie nagrody

a reszta nagród to raptem 8400 zł

czy teraz jest to rzetelna odpowiedź?

dla mnie fundowanie nagród 5 razy to samo po 5000 zł to sztuczne podbijanie puli nagród, żeby było więcej niż u wrednej konkurencji, a 30 kuponów rabatowych, to nie nagrody, tylko rabaty, czyż nie?

jedyne co to juz sie pogubilam z tym sms-em SUKIENKA, to od kogo ta sukienka?

risonia - Nie Sty 31, 2010 10:57 am

A ja się jednak wybiorę do Areny właściwie tylko po to aby się nie nudzić:) no i może znajdę jakiegoś dobrego fryzjera:) Mam nadzieje ze beda to udane targi :lol:
emolka - Nie Sty 31, 2010 11:21 am

ja tez sie przejde, ale dopiero na 15, bo autko nam wysiadlo i znowu postanowilam nic nie przegapic i odworzyla tv, a tu tak jak wczoraj nic nie ma tylko muzyczka leci...
kasia_m85 - Nie Sty 31, 2010 3:34 pm

Ja już po targach:)
Byłam w sumie z ciekawości, bo większość mamy już załatwione, ale moim zdaniem to były pierwsze łódzkie targi na które zdecydowanie warto było iść... Duuużo wystawców z każdej branży (było chyba wszystkiego po trochu z przewagą foto ale to normalne), duża przestrzeń i w ogóle jakoś tak pozytywnie. Jak ktoś dopiero organizuje ślub i wesele to mógł tam znaleźć prawie wszystko... Było mnóstwo ludzi (przynajmniej jak ja byłam) i miejscami ciężko było przejść ale to są targi i są dla ludzi także również normalne... Generalnie jednak z wszystkich łódzkich targów na których byłam w poprzednich latach te były najlepsze...
Troszkę tylko za głośno było moim zdaniem od momentu Ibisza na scenie ale to też trzeba wpisać w formułę imprezy:)

A najbardziej jestem zadowolona z faktu że udało mi się umalować u Megi,pięęęęęęęknie umalować, ale o tym w innym wątku:)

PS:I tylko firma z balonami, bodajże BigParty przegieła rozdając razem ze swoim folderem prezerwatywy :?

monika_zyga - Nie Sty 31, 2010 4:17 pm

Ja tez juz po :)

Jestem bardzo zadowolona. Było wszytskiego dużo i w czym wybierać. My też mamy większość załatwione, ale warto bylo popatrzeć.


kasia_m85 napisał/a:

A najbardziej jestem zadowolona z faktu że udało mi się umalować u Megi,pięęęęęęęknie umalować, ale o tym w innym wątku:)


Mi również udało się załapać na makijaż u Megi i dzięki temu zaklepałam sobie termin :smile:

My bylismy 10-12 i było akurat ludzu. Jak wychodziliśmy to już się robiło ciasno, wiec ciesze sie, że się wyrobiliśmy przed tym tłumem :lol:

Misiak87 - Nie Sty 31, 2010 4:17 pm

Ja powiem że generalnie dla kogoś kto ma ślub za 3 miesiące niewiele było na tych targach. Co innego dla tych, co dopiero zaczynają. :)
Dużo fotografów, wideo, obrączek, sukien (ale żadna mi się nie podobała), no i w ogóle dużo wszystkiego. No i ładne auta.
My jak byliśmy na początku to nie było tak dużo ludzi.

Popróbowaliśmy drinków i znów zebrałam 2 kg ulotek. :)

Interesowała nas podróż poślubna, gabinety kosmetyczne i szkoły tańca, wszystko znaleźliśmy, więc zaliczam wypad do udanych. :]

Niestety nie doczekaliśmy do spotkania forumek o 13, bo jak przyjechaliśmy o 11, to po godzinie w sumie już wszystko zwiedziliśmy i pojechaliśmy do domciu.

A BiParty naprawdę przegięli. :smile:

agulka1989 - Nie Sty 31, 2010 4:38 pm

My z Z też byliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy duuużo ulotek, no i udało nam się załatwić kamerzystę :)
ludzi faktycznie mnóstwo, no i głośno było-nie da się ukryć...
kasia_m85 napisał/a:
tylko firma z balonami, bodajże BigParty przegieła rozdając razem ze swoim folderem prezerwatywy

taaa... też dostaliśmy tę "ulotkę" :?

ale ogólnie na plus :)

emolka - Nie Sty 31, 2010 6:27 pm

No to byłam i sama zobaczyłam! po pierwsze z parkingami kiepsko...

Nie bylo tak duzo ludzi jak sie spodziewalam, ale coz reklam w miescie też prawie nie bylo, a przed expo wszedzie bylo rozowo, a sami przyznacie tu nawet hala nie byla oznaczona, tylko jeden maly baner na ogrodzeniu wsrod kilkiudziesieciu plakatow Perfektu.

Ale co tam, dzisiaj mam juz lepszy humor, bo jednak cos mi sie udalo :-)

Znalazłam przecudne zaproszenia i dodateczki w ITD i chyba sie zdecyduje :-)

...no i spotkalam tego mojego fotografa juz jako zwiedzajacego i pytalam czemu sie nie wystawia, powiedzial ze w expo podpisal tyle zamowien, ze juz nie ma terminow, to po co mialby konkurowac z tyloma fotografami (a bylo ich dzisiaj mnostwo... nawet nie zdazylam 1/4 z nich obejrzec) no i polecil mi swojego kumpla, z ktorym kiedys robil fotki, zadzwonilam i wstepnie zaklepalam termin, wiec juz mi lepiej :-)

P.S.
tez dostalam te prezerwatywy bleee co za pomysl, juz nie chce ani jednego balona na weselu...

ale tez przyznam, ze nie dalo sie pogadac z wystawcami na targach, mozna bylo tylko ulotki zbierac i umawiac sie na spotkania pozniej... a myslalam ze wiecej bede mogla zalatwic na miejscu, ale rozumiem taka formula ulotkowa tych targow :-(

squib - Nie Sty 31, 2010 7:17 pm

hej :) chciałbym się nieskromnie pochwalić ze wygraliśmy główne nagrody :razz:
Pusiak - Nie Sty 31, 2010 7:24 pm

squib, w którym konkursie :?:
squib - Nie Sty 31, 2010 7:26 pm

smsowym :)
Kociadło - Nie Sty 31, 2010 7:29 pm

gratulacje:)
Pusiak - Nie Sty 31, 2010 7:31 pm

squib, gratulacje, to akurat nie było mnie na stoisku, niestety :(
squib - Nie Sty 31, 2010 7:38 pm

dziękujemy :haha:
bory - Nie Sty 31, 2010 8:21 pm

Witam wszystkich.

Byłem dzisiaj na targach ślubnych i udało mi się złapać złotą kulę podczas pokazu sukien ślubnych.
Wygrałem rabat na kwotę 500 zł na zakupienie sukni ślubnej w salonie sukien. Adres internetowy salonu wyślę na maila lub podam telefonicznie osobie zainteresowanej rabatem. Salon opłaca dojazd 200zł powyżej 100 km od miejsca zameldowania po okazaniu dowodu osobistego. W sumie się opłaca osobie która szuka sukni ślubnej salon ma bogatą ofertę.
Chętnie odsprzedam rabat zainteresowanej osobie cena do uzgodnienia.
Sprzedaję bo moja ukochana ma już suknie zamówioną Pozdrawiam.

podaję tel kom 721-127-196

emolka - Nie Sty 31, 2010 8:57 pm

squib, to Wy byliscie w kurtkach na scenie? :-)
anula86 - Nie Sty 31, 2010 9:12 pm

squib no to gratuluje i zazdroszcze wam bardzo:) Widzllam, ze nawet chyba polecialy ci lzy szczescia jak schodzilas ze sceny?
mjmj2010 - Nie Sty 31, 2010 9:15 pm

hej :)
też byłam dziś na targach i jeśli chodzi o konkursy wkurzyło mnie trochę to, że mało osób miało szanse na nagrody , chodzi o to,że jak już ktoś wygrał to cały pakiet nagród, mogli podzielić te nagrody na wiecej par .

squib - Nie Sty 31, 2010 9:18 pm

emolka, fakt nie byliśmy przygotowani na występy sceniczne ogólne zaskoczenie nikt się nie spodziewał :) anula86, łatwo się wzruszam :P
emolka - Nie Sty 31, 2010 9:21 pm

GRATULACJE!!! teraz juz wiem jak wygladacie :-)
tak duzo rzeczy wygraliscie, ze nawet nie zapamietalam jaka suknie i co jeszcze...
pochwal sie nam :-)

joannakarolina - Nie Sty 31, 2010 9:24 pm

Targi zaliczamy do udanych, bo udało nam się zamówić obrączku w Kruku :) , zebraliśmy też trochę ulotek od firm które zajmują się dekoracją kościoła. Mieliśmy tyko jeden mały problem przy wejściu. Wygraliśmy z wejściówkę z forum i pokazałam Pani przy kasie smsa (tak jak było napisane w treści) a ona na to, że nadawcą smsa jest ktoś z zagranicy bo w "szczegółach wiadomości" mam napisany numer zaczynający się od +44 (mimo tego, że w nadawcą były "TargiSlubne"). Pani zadzwoniła bo swojego szefa który nam powiedział, że nas wpuści ale wziął ode mnie imię, nazwisko i numer telefonu i powiedział, że będzie to wyjaśniał.
squib - Nie Sty 31, 2010 9:29 pm

garnitur ślubny, suknia ślubna Pronuptia Paris (Tuwima 34 zna ktoś ten salon?), obrączki, zaproszenia, kurs tańca, uczesanie i makijaz i organizacja ślubu/wesela wstyd mi nie powinienem się tak chwalić :oops:
emolka - Nie Sty 31, 2010 9:34 pm

SUPER,
pronuptie znam - maja tam fajne francuskie sukienki :-)
dzisiaj to był Wasz dzien!!!

a co do wypowiedzi mjmj2010 to prawda, ze mogli podzielic te nagrody, bo yslalam, ze tyle ile bedzie nagrod, tylu bedzie zwyciezcow, ale juz po wszystkim, wiec Wam raz jeszcze gratuluje, a do organizatorow wniosek, niech przemysla organizacje, bo dzisiaj byla masakra...

Audiolka - Nie Sty 31, 2010 9:39 pm

sqiub :)
pogratulować :)

Markasiak - Nie Sty 31, 2010 9:50 pm

Ale dawno mnie tu nie było...

Dziś byłam na targach z siostrą. Byłam nawet przy stoisku forum ale głupio mi było zaczepić kogokolwiek bo już tak dawno mnie tu nie było, że czułam się obca :) W każdym razie poczułam się jak przed własnym ślubem. Wróciły wspomnienia.
Podobało nam się bardzo na Targach. Uważam, że było super. Nagród było więcej i więcej było sukien tylko było to wszytko rozciągnięte w czasie. Ja widziałam trzy konkursy (moja siostra malowała się na targach i spędziłam tam pół dnia :) ) Jak dla mnie to uważam, ze to fajnie, ze główna nagroda jest duża. No w końcu to główna nagroda. Gratuluję zwycięzcom. :) Podobały mi się pokazy. Fajny był ten z motocyklem.
Dla mnie było ok tez organizacyjnie. Nawet bardzo ok w porównaniu z poprzednimi latami :)

Pronumptia to moim zdaniem jedna z fajniejszych marek.

Pozdrawiam wszystkich :)


edit: znalazłam film z targów: http://www.targislubne.tv/
Nagród jednak było więcej :)

vikii_05 - Pon Lut 01, 2010 10:39 am
Temat postu: Targi ślubne 2010
Witam wszystkich,
ja nie należę do zbyt aktywnych pod względem postów forumowiczek, ale.... rzeczywiście tym razem potwierdzam - warto było wybrać się na targi!

Nie wszystko oczywiście było super idealne, ale ogólny bilans wychodzi na plus.

Scena, konkursy, pokazy - ok to wszystko być musi, ale niejednokrotnie muzyka była tak głosna, że jakakolwiek rozmowa na temat usług była praktycznie niemożliwa.
Baardzo fajnie jednak, że jest możliwość wygrania różnych fajnych rzeczy :)

Sukienki - nie były zbyt ciekawe - ale to oczywiście kwestia gustu.

Mnóstwo fotografów - na prawdę było w czym wybierać - zarówno pod względem jakości jak i ceny.

I miłe jest też to, że wystawcy oferują choć trochę niższe ceny w dniu targów niż normalnie.

pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w dalszej organizacji. Mnie jeszcze sporo zostało...:)

K.

mjmj2010 - Pon Lut 01, 2010 1:22 pm

Widziałam na stoisku fajne wesele maszyne do baniek - REWELACJA ! 150 zł wypożyczenie i kaucja 300 zł maszyna zajebiaszcza :)
Aga1986 - Pon Lut 01, 2010 1:44 pm

Trzeba przyznać, ze pod względem organizacji, nagród i różnorodności na stoiskach, były o wiele lepsze niż w Expo. Przede wszystkim było więcej wystawców, oczywiście przeważali fotografowie, ale tak jest chyba zawsze. Naprawdę było na czym oko zawiesić. Nagrody były naprawdę super, nic nie wygraliśmy, ale to nic :)
Jedynym mankamentem dla mnie był brak szatni :? i tak chodziliśmy w tych kurtkach, potem nosiłam płaszcz, bez sensu... tu trzeba przyznać, ze Expo było pod tym względem lepsze. No i ta za głośna muzyka :/ koszmar... zamiast rozmawiać z wystawcami to krzyczeliśmy do siebie i braliśmy ulotki, żeby móc się kontaktować po targach, no potem trochę przyciszyli 8)

chwileulotne - Pon Lut 01, 2010 1:48 pm

Tak, maszynka do baniek byla super. :D

Uwazam ze jest to lepszy pomysl niz wytwornica dymu, ktory przeszkadza fotografowi, kamerzyscie i gosciom.. Ja za dymem nie przepadam, ciezko mi sie oddycha.
A co do baniek to wydaje mi sie ze drogo chcieli, poszukajcie na allegro;)
Wytwornice mozna kupic juz za okolo 140zl a wypozyczyc za ok 50-80.

Jak dla mnie na targach bylo stanowczo za glosno, trzeba bylo sie przekrzykiwac.
A tak poza tym calkiem fajne te targi:)

mjmj2010 - Pon Lut 01, 2010 1:54 pm

chwileulotne napisał/a:
A co do baniek to wydaje mi się ze drogo chcieli, poszukajcie na allegro;)
Wytwornice mozna kupic juz za okolo 140zl a wypozyczyc za ok 50-80.


tak , ale to są inne maszyny specjalnie zwróciłam uwagę, bo widziałam je na allegro. Na stronie fajne wesele są obie do wypożyczenia i ta co była na targach 150 zl a ta druga chyba 60 zł nie wiem jaka jest różnica między maszynami ale na pewno są to inne maszyny, podejrzewam, że te tańsze robią mniej baniek :) ale to już moje przemyślenia trzeba by zadzwonić i sie dowiedzieć

.. a na targach szatnia przecież była po prawo przed wejściem na halę , ja nie skorzystałam bo było zimno

najlepsze jest to,że materiały zaczeli rozdawać ok godziny 13 hehehehehehheeh co za organizacja :P

Aga1986 - Pon Lut 01, 2010 2:05 pm

mjmj2010 napisał/a:
a na targach szatnia pzrecież była po lewo przed wejściem na halę , ja nie skorzystałam bo było zimno
no szatnia była, ale jak chciałam zostawić kurtki to Pani szatniarka powiedziała, ze szatnia jest w dniu targów nieczynna :?
mjmj2010 napisał/a:
najlepsze jest to,że materiały zaczeli rozdawać ok godziny 13 hehehehehehheeh co za organizacja :P
a my w ogoel tego nie dostaliśmy, a szkoda :/
Malena - Pon Lut 01, 2010 2:38 pm

Aga1986 napisał/a:
mjmj2010 napisał/a:
a na targach szatnia pzrecież była po lewo przed wejściem na halę , ja nie skorzystałam bo było zimno
no szatnia była, ale jak chciałam zostawić kurtki to Pani szatniarka powiedziała, ze szatnia jest w dniu targów nieczynna


dziwne, my normalnie zostawilismy ubrania...

Targi na pewno duże i obfite w wystawców, idealne dla kogoś, kto szuka fotografa. Mały wybór dj'ów, myślałam, ze się zorientujemy, a i tak pozostanie spotkanie z kilkoma, bo tu ich było jak na lekarstwo.

Muzyka momentami za głośna, na 20 min musielismy usiąśc na widowni, bo podczas występu skrzypaczki nie dało się z nikim porozmawiać.

Aga1986 - Pon Lut 01, 2010 2:53 pm

Malena napisał/a:
dziwne, my normalnie zostawilismy ubrania...
no to już nic nie rozumiem :? :o
Bella - Pon Lut 01, 2010 3:10 pm

Targi bardzo nam sie podały, zdecydowanie bogatsze niż te na początku stycznia. Dużo wystawców, ale różnorodnych zatem praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie :wink:
Fajne pokazy i konkursy jednak również dla nas muzyka była za głosna, szczególnie na początku i podobnie jak Malena
Malena napisał/a:

na 20 min musielismy usiąśc na widowni, bo podczas występu skrzypaczki nie dało się z nikim porozmawiać.

Ogólnie targi zaliczamy do udanych :)

Ps. Gratulacje squib! :)

Misiak87 - Pon Lut 01, 2010 3:16 pm

mjmj2010 napisał/a:
najlepsze jest to,że materiały zaczeli rozdawać ok godziny 13 hehehehehehheeh co za organizacja :P


Jakie materiały?

Szatnie były dwie- te puste, rozmieszczone przy różnych wejściach do budynku, i przy wejściu na targi- czyli jak się weszło i zostało się skontrolowanym przez ochroniarzy :cool: , to trochę trzeba było pójść prosto i wtedy była chyba po lewo jeśli mnie pamięć nie myli. Ale my też byliśmy w kurtkach bo zimno.

mjmj2010 - Pon Lut 01, 2010 3:25 pm

Misiak87 napisał/a:
Jakie materiały?


Panie pakowały do tych torebek targowych taką broszurkę z listą wystawców oraz taką małą gazetkę slubną no i pare ulotek ... nic specjalnego :/ ale kurde masakra zeby o 13 to robić ?? ?????????????????????????

Aga1986 - Pon Lut 01, 2010 3:29 pm

Cytat:
Szatnie były dwie- te puste, rozmieszczone przy różnych wejściach do budynku, i przy wejściu na targi- czyli jak się weszło i zostało się skontrolowanym przez ochroniarzy :cool: , to trochę trzeba było pójść prosto i wtedy była chyba po lewo jeśli mnie pamięć nie myli
to właśnie tam nam powiedzieli, ze nie jest czynna...

mjmj2010 napisał/a:
Panie pakowały do tych torebek targowych taką broszurkę z listą wystawców oraz taką małą gazetkę slubną no i pare ulotek ... nic specjalnego :/ ale kurde masakra zeby o 13 to robić ?? ?? ???????????????????????
to była przesada totalna, jednak z tym lepiej w Expo bo było rozdawane przy zakupie biletu...
Piotr_82 - Pon Lut 01, 2010 6:46 pm

siema,
a ja specjalnie powstrzymywalem sie od pisania po pierwszych targach zeby miec porownanie.
Powiem krotko jak ktos sie chcial czegos dowiedziec o najnowszych trendach slubno weselnych to mogl to zrobic tylko na pierwszych targach. fakt bylo moze mniej wystawcow chociaz jak dodac samochody w drugiej hali to niewielu mniej, ale za to cisza i spokoj a nie ciagle ktos bebni nad uchem z glosnikow, masakra:/.
a co do nagrod to ani w expo ani w arenie nie wygralismy niestety niczego:(, ale nagrody w expo cos znaczyly i byly do zrealizowania bez mojego udzialu 1 zl. natomiast co to za nagroda 500 zl rabatu jak i tak musze wydac 2000. I jeszcze jedno, do tej pory nie wiem czy w arenie bylem na wszystkich stoiskach, był po prostu niesamowity chaos, nie wiedzialem gdzie juz bylem a gdzie nie, co innego w expo tam pomimo zamknietych stoisk wszystko bylo jasne i przejrzyste. pozdrawiam

Brinka - Pon Lut 01, 2010 11:13 pm

Witam
Ja też byłam na targach, ogólnie oceniam je pozytywnie pod względem ilości i jakości wystawców. Najwięcej fotografów, aż za wielu i ja nie miałam już ochoty z nimi gadać w tym hałasie.
Jeśli chodzi o organizację to co jakiś czas wysiadało światło... muzyka za głośna, my pojawiliśmy się równo o 10 więc tłumu jeszcze nie było, udało nam się zostawić kurtki w szatni, na parkingu było jeszcze masę miejsca (trudniej było potem wyjechać ok 15).

Co do nagród, my wygraliśmy w jednym konkursie dekorację kościoła sześcioramiennymi świecznikami, fajne i to, ja się ucieszyłam, tylko pod całym tekstem z opisem nagrody i sponsora jest info, że trzeba ją wykorzystać do 30 maja 2010... dla mnie to jest przesada, jak już sponsorują nagrodę to może bez takich głupich ograniczeń. Muszę przyznać, że to było bardzo przykre rozczarowanie.

Co udało nam się załatwić? Zamówiliśmy fontannę alkoholową, zauroczyło nas czerwone porsche... wizja jazdy cabrioletem bardzo mi sie spodobała. Dostaliśmy kupon od szkoły tańca na bezpłatną naukę 7 lutego (6 godzin), obejrzałam ponownie zaproszenia i dopytałam o resztę poligrafii no i bardzo spodobali mi się AT Górscy, teraz namawiam mojego R. żeby to ich wybrać ;) choć jemu najbradziej podobał Marcin Łysak ale cenowo mnie zabił... Miałam też już kolejny, trzeci makijaż próbny i ten mi się bardzo spodobał więc myślę, że zdecyduję się właśnie na tą Panią, która mnie malowała.

P.S. Squib gratuluję fantastycznej nagrody ;) Sporo tego dostaliście ;) Super 8)

squib - Pon Lut 01, 2010 11:55 pm

Brinka, dziękuje :)

Co do waszej wygranej to zadzwońcie do firmy która sponsoruje nagrode i upewnijcie się czy aby napewno trzeba wykorzystać kupon do końca maja. Wydaje mi się ze niektóre kupony tak własnie były podpisane przez organizatora. My mieliśmy taki z makijazem i fryzura ale zadzwoniliśmy i umówiliśmy się na dzien naszego ślubu. Zadzwońcie spróbujcie...

Brinka - Wto Lut 02, 2010 12:01 am

Na pewno tak zrobię, dzięki za radę ;)
anula86 - Wto Lut 02, 2010 3:55 pm

my tez bylismy na targach:) MOze ktos nas widzial ?:D Bylam z baardzo wysokim narzeczonhym:) a stoisko forumolwe znalazlam dopiero tuz przed wyjscxiem z targow niestety..wczesniej jakos nie bylo czasu.
Agata1234 - Wto Lut 02, 2010 6:22 pm

Ja również byłam na targach i muszę przyznać ze ogólne wrażenie wywarły na mnie pozytywne.
My również bez problemu zostawilismy ubranie w szatni choć trzeba było przyznać że dosć chłodno było.

Gratuluję zwycięzcom naprawdę fajne nagrody

chwileulotne - Wto Lut 02, 2010 7:40 pm

anula86 napisał/a:
my tez bylismy na targach:) MOze ktos nas widzial ?:D Bylam z baardzo wysokim narzeczonhym:) a stoisko forumolwe znalazlam dopiero tuz przed wyjscxiem z targow niestety..wczesniej jakos nie bylo czasu.

Ja widziałam :P

Marzenna - Wto Lut 02, 2010 9:32 pm

Targi uważam za bardzo fajne. Dużo można załatwić i się dowiedzieć.

Natomiast będąc na TS i czytając posty na forum zauważyłam że niektórzy ludzie udają się na targi po to by wygrać nagrody. Chyba te osoby pomyliły idee targów.

Kiedy modelki rzucały kule z jakimiś nagrodami i widziałam co sie dzieje czułam się jak w jakimś teledurnieju.

Czytając posty na forum wydaje się że większość użytokowników to bardzo fajne osoby, natomiast na targach z tych osób wychodzi słoma...

Wybaczcie jeśli kogoś uraziłam, takie mam po prostu wrażenia.

Myślę ze firmy ślubne między sobą rozmawiają o tym zjawisku i mają swoje zdanie.


Na koniec dodam jeszcze jedno: każdy chce zrobić tanio, ale to niei dzie w parze z jakością. Jeśli coś ma być zrobine dobrze to musi kosztować. W całym tym szale targowym nie dajcie sie zwieść nagrodami, rabatami itp.

squib - Wto Lut 02, 2010 10:37 pm

Marzenna napisał/a:
Na koniec dodam jeszcze jedno: każdy chce zrobić tanio, ale to niei dzie w parze z jakością. Jeśli coś ma być zrobine dobrze to musi kosztować

Dlatego każdy z nas pojawił sie na targach aby przejrzeć oferty wystawców i wybrać to co wg niego jest najlepsze. Nagrody w konkursach były tylko dodatkiem jednym się udało innym nie... szczescie...

karapp - Wto Lut 02, 2010 11:30 pm

targi były w miarę ok, ale jestem zawiedziona bo złapaliśmy tą złotą kulkę co rzucały modelki ze sceny i tam była nagroda że zniżka jest 500 zł u Złotej Panny Młodej myślałam na początku że jest to jakiś sklep z biżuterią a to się okazał sklep z sukniami ślubnymi i trzeba kupić suknię ślubną a oni ją obniżają o te 500zl plus płacą za dojazd 200zl bo to nie jest w Łodzi i zrobiło mi się smutno bo tego 500zl nie mogłam wymienić na welon ani halkę ani nic innego a suknię już mam zamówioną...
squib - Wto Lut 02, 2010 11:51 pm

karapp, tak to czasm bywa... w pierwszej chwili myślisz ze złapałas Pana Boga za noge a pózniej okazuje się ze kupon do niczego się nie przyda... Podobnie jest w naszej sytuacji... dostaliśmy kupon znizowy 2000 zł w salonie Pronuptia niestety tam są przewżnie sukienki w kolorze kosi słoniowej... i pewnie wykorzystamy go tylko na dodatki... ale i tak się cieszymy bo pierwszy raz coś wygraliśmy :) :):)
karapp - Sro Lut 03, 2010 12:00 am

ech squib, przynajmniej możesz sobie wykorzystać na dodatki :( bo w tym salonie nie można na nic wykorzystać poza sukienką :( a dodatków nie mam , mamy pecha takiego że nigdy w życiu niczego nie wygraliśmy a jak się udało już niby coś to i tak się okazuje że to jest podpucha :( ale przynajmniej na pocieszenie zrobiłam sobie fryzurę na targach hehe
PORANEK - Sro Lut 03, 2010 12:01 am

Ja tez byłam...
Niektóre z Was wiedzą, że ja jestem dopiero na poczatku drogi...
Jakoś chyba naiwnie wierzyłam , ze w jednym miejscu uda mi się na przysłowiowe "hurra" załatwić wszystko...
No niestety...
Ale mam juz fotografa...i nie za dwa i pół tysiąca tylko znacznie taniej...
ufff...
Bo przyznam szczerze, że po pierwszych kilku pokazach albumów i objawieniach cenowych, myslałam juz o tym, żeby poprosić siostrę, by mi robiła zdjęcia przysłowiową "małpą".
Zaklepałam, negocjuję szczegóły i cenę rzecz jasna :-) (a rozmawia mi się z człowiekiem śwetnie!!!) i odetchnęłam z ulgą.
Kolejna rzecz załatwiona.

Podpisano:Szczęśliwy Poranek

squib - Sro Lut 03, 2010 12:10 am

karapp, trzeba się cieszyć ze cokolwiek się wygrało...

Swoją drogą popytaj na forum dziewczyn może któras szuka sukienki i przydałby jej się taki talon, odstapiłabyś go w jakiej atrakcyjnej "cenie" z obopólnym zadowoleniem...

Misiak87 - Sro Lut 03, 2010 8:01 am

Właśnie, popytajcie dziewczyn na forum, im mogą się te bony przydać, a Wy ich nie wyrzucicie po prostu do kosza. Nawet możecie odsprzedać te nagrody, Wy zyskacie a i dziewczyny będą mieć coś dużo taniej.
squib - Sro Lut 03, 2010 11:48 am

Mnie generalnie takie rozwiązanie bardzo by interesowało tylko czy znajdzie się chetna osoba i czy pani z Pronupti zgodzi się na to.
niniva - Sro Lut 03, 2010 6:37 pm

Cześć Dziewczyny,
postanowiłam napisać, bo jeszcze nie mam sukienki i kilku innych rzeczy, więc byłabym zainteresowana dogadaniem się ze zwycięzcami, którzy nie potrzebują swoich nagród :-)

Ale mam kilka pytań, bo nie wiem czy takie zamiany są możliwe.

Z tego, co wiem, to nieodebrana nagroda przepada i nie można jej przekazać innej osobie. Takie sprawy powinien regulować regulamin konkursu. W regulaminie powinno być zresztą wyjaśnione jak są załatwiane reklamacje. Może napiszemy kilka reklamacji, dlaczego w tym konkursie były też takie badziewne nagrody-nienagrody i na czym on w ogóle ten konkurs polegał?

Zresztą wygląda mi na to, że wcale nie były to nagrody, tylko jakies zwykłe promocje z rabatami.

Wie ktoś może gdzie znajdę regulamin konkursu?

I czy któraś z Was jest naprawdę zainteresowania "odstąpieniem" nagrody?

Belluszi - Sro Lut 03, 2010 6:49 pm

Ja o TS mogę też powiedzieć, że były ok i nawet niektóre sprawy załatwiliśmy. Zamówiłam sobie makijażystkę i zastanawiamy się nad tortem w firmie cukierniczej Malinowski, upewniłam się co do naszego słusznego wyboru fotografa. Fotografów na targach było rzeczywiście bardzo dużo i muszę powiedzieć, że prawie wszyscy oferowali tylko zdjęcia w plenerze i reportaż (z resztą bardzo podobne w stylu). Tylko nieliczni mogli pochwalić się posiadaniem studia ( być może w dzisiejszych czasach jest to luksus i nie każdy to potrafi ) No i tu moją uwagę zwrócili jak zwykle Ewa Foto, Multifoto Domiza, no i, no i no...i chyba już nikt. Może jeszcze Studio Konarowski.
Podobał mi się jeden "samochodzik" ale jedziemy swoim własnym.
A co do nagród. Na pewno zawsze miło jest coś wygrać, ale chyba nie po to są targi i nawet jak wystawcy coś ufundowali to chyba zrobili to w celu reklamy, a nie zadość uczynienia za przyjście. :roll:

chwileulotne - Sro Lut 03, 2010 8:46 pm

Belluszi, studio wyszlo juz z mody.
A jesli ktos zajmuje sie tylko okolicznosciowka to czesto jest to interes nieoplacalny :) Wynajem odpowiednio duzego lokalu to koszt minimum 1000zl mc, a do tego dochodzi jeszcze wyposazenie studia (jakies 10tys) :)
Czasem taniej wychodzi wynajem na godziny.

"i nie kazdy potrafi"

Jesli nie potrafi w studio to tymbardziej nie potrafi w plenerze, i kiepsko robi reportaz.
W studio nikt nie goni, jest czas na ustawienie, dobranie swiatla itd a podczas reportazu nie ma takiej mozliwosci :)

niespodzianka87 - Sro Lut 03, 2010 9:35 pm

Witajcie. Tez miałam okazje odwiedzić Targi ślubne w Arenie i jestem z nich tak samo zadowolona jak w zeszłym roku. W tym roku byłam, bo siostra wychodzi za mąż, ja juz jestem po w 2009 :) Musze przyznać, ze i w tym roku znalazłysmy z siostra cały asortyment niezbędny na urczystość ślubu. Szczególnie muszę przyznac ze zachwyciła mnie jedna raczej niepozorna kwiaciarnia, może zwróciliście uwagę?? Mówie o kwiaciarni "gracja"(mieli bało-zielony wystrój ścian). W zeszłym roku wziełam od nich wizytówke i zamówiłam dla siebie wiązankę i dekoracje samochodu. Bardzo wam polecam, bo takiego cuda jakie tam dostałam, to nie widziałam w życiu na oczy, a byłam juz na wielu slubach i przeglądałam mnóóóóstwoo magazynów. Kosztowała mnie ta przyjemnośc 350 zł za bukiet i 200 za samochód ale kurcze warto!!! a jak wasze wrażenia?? Podzielcie sie nimi, bo widze że nikt tu jeszcze nic o kwiatach nie wspomniał...
Belluszi - Sro Lut 03, 2010 10:57 pm

chwileulotne masz rację modę narzuciła ekonomia, co nie znaczy że fotografia studyjna jest "be", ale co do umiejętności fotografów z moich obserwacji targowych mam odmienne zdanie do twojego. Fotografowie którzy przypadli mi do gustu ( chociaż reprezentowali rożne style) mieli doskonałe zdjęcia studyjne, reportaże i w plenerze, myślę że świadczy to o ich profesjonalizmie i taki fotograf pracujący w studiu chyba nie jest z przypadku, tym bardziej, że jak sama twierdzisz utrzymanie studia to duże obciążenie. Mnie bardzo zależy na dobrych portretach w dniu ślubu i bystrym rzetelnym reportażu z całego dnia ślubno-weselnego, a potem radość na plenerze. Dlatego targi pozwolily mi na obserwacje porównawcze i myślę, że doszłam do słusznych wniosków.
Misiak87 - Sro Lut 03, 2010 11:20 pm

niespodzianka87 napisał/a:
Kosztowała mnie ta przyjemnośc 350 zł za bukiet i 200 za samochód ale kurcze warto!!! a jak wasze wrażenia?? Podzielcie sie nimi, bo widze że nikt tu jeszcze nic o kwiatach nie wspomniał...


No właśnie zapomniałam, w Galerii Kwiatów czy jak jej tam, pani powiedziała mi za bukiet z kalii 350 zł... Chyba żart. :] Innych kwiaciarni nie widziałam ale i nie szukałam więc może dlatego.

niniva - Czw Lut 04, 2010 12:15 am

tak sobie jeszcze mysle o tym salonie ktory fundowal glowna nagrode, czyli jak piszecie pronuMptia, ale takiej marki nigdzie nie znalazlam, ale za to jest pronuptia (bez M w srodku), czy to nie jest jakas marka typu HuGGO BUSS :-) albo jak tam inne podróby się nazywaja, niby tak samo ale inaczej :wink:
karapp - Czw Lut 04, 2010 12:52 am

Dziewczyny może macie racje co do tego rabatu co wcześniej pisałam... to jak któraś jest może zainteresowana to zapraszam na prywatny to podam szczegóły i się możemy dogadać... Tylko mówię od razu że ten salon jest poza Łodzią. Pozdrawiam
Misiak87 - Czw Lut 04, 2010 8:09 am

niniva chodzi o salon PRONUPTIA PARIS który w Łodzi z tego co przeczytałam na forum znajduje się na ul. Tuwima 34 i Kościuszki 22. Nawet tam byłam kiedyś, jak szukałam sukni.
Stronę www mieli, ale zamknęli chyba. Jedyne co znalazłam, to jej kopia:

http://209.85.135.132/sea...l&ct=clnk&gl=pl

A tu link ogólny.

http://www.pronuptia.com/

squib - Czw Lut 04, 2010 10:16 am

http://www.pronuptia.fr/
mała9364 - Pią Lut 05, 2010 9:20 am

Misiak87 napisał/a:
niniva chodzi o salon PRONUPTIA PARIS który w Łodzi z tego co przeczytałam na forum znajduje się na ul. Tuwima 34 i Kościuszki 22. Nawet tam byłam kiedyś, jak szukałam sukni.
Stronę www mieli, ale zamknęli chyba. Jedyne co znalazłam, to jej kopia:

http://209.85.135.132/sea...l&ct=clnk&gl=pl

A tu link ogólny.

http://www.pronuptia.com/


Na Kościuszki już nie ma bo przenieśli się na Tuwima 34:).Pozdrawiam :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group