Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Z kraju i ze świata - Ciążą niemożliwa

lmyszka - Pią Gru 04, 2009 10:45 am
Temat postu: Ciążą niemożliwa
a wydawało by się że to niemożliwe

ARTYKUŁ

Pusiak - Pią Gru 04, 2009 11:35 am

O podobnych sprawach opowiada serial na Discovery Travel & Living. Choć tam nie tyle może chodzi o syndrom zaprzeczenia, a przynajmniej nie we wszystkich przypadkach. Ja jestem w stanie zrozumieć, że ciało kobiety nie wysyła sygnałów świadczących o ciąży - nie ma brzucha, są plamienia i krwawienia sugerujące okres, nie ma zachcianek i typowych dolegliwości ciążowych. Ale ciągle jeszcze nie bardzo rozumiem jak to sie dzieje, że kobieta nie czuje ruchów dziecka w końcowym okresie ciąży. Nawet jeśli faktycznie jest tak, że macica może sie inaczej ustawić i wobec tego może dziecko nie kopie w nerki, czy w powłoki brzuszne..... Biorac pod uwagę to jakie Julka potrafiła wywijać koziołki, to jakoś nie przemawia to do mnie..... Ale mówi się, że każda ciąża jest inna.....
Martysia - Czw Gru 10, 2009 5:11 pm

jak dla mnie to straszne :? i abstrakcyjne. jakaś paranoja :eek: no ale skoro się zdarza, to chyba to możliwe! na jednej z włoskiej stacji leci program "nie wiedziałam, że jestem w ciąży", zdarzyło nam się z Mężem oglądnąć z otwartymi gębami :o
kryszka - Pią Gru 11, 2009 12:03 pm

Czasami obejrzę na Discovery Travel & Living "Nie wiedziałam że jestem w ciąży" i ciągle jestem w szoku, że to możliwe. Zresztą gdzieś już o tym pisałyśmy na forum. :razz:
niesia2708 - Pią Gru 18, 2009 8:49 am

http://www.papilot.pl/art...a-treningu.html
OT :roll:

kryszka - Pią Gru 18, 2009 10:33 am

Ech... niewątpliwe tak bardzo wyczynowy sport przyczynił się do porodu 3 miesiące wcześniej i dzieciaczek teraz walczy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group