Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Czym kierowca mile mnie zaskoczył?

limusin - Pią Sty 01, 2010 10:17 pm
Temat postu: Czym kierowca mile mnie zaskoczył?
Witam
chciałbym abyście podzielili się uwagami na temat kierowców, którzy podwozili Was do ślubu. Czym Was mile zaskoczyli , a może czymś rozczarowali i jak to wszystko wyglądało.
pozdrawiam Maciek

ava - Pią Sty 01, 2010 11:04 pm

My z kierowcy byliśmy bardzo zadowoleni :) Ogólnie był to miły facet :) W trakcie jazdy puszczał nam fajną muzykę - muzykę poważną, która "podtrzymywała" wyjątkowość naszej chwili, otwierał nam drzwi (a to nie jest wcale takie oczywiste, wielokrotnie byłam świadkiem, jak podczas wysiadania i wsiadania młodych do samochodu kierowcy nawet nie ruszali się ze swojego fotela :] ), no i bardzo miłe z jego strony było to, że z własnej inicjatywy pomagał świadkom w trakcie życzeń na bieżąco zanosić do bagażnika kwiaty i prezenty :)
Dodam tylko, że facet nie zajmuje się na co dzień wynajmem swojego auta, jest to po prostu osoba prywatna, która ma fajny samochód i z którą S. udało się dogadać :lol:

Emi - Sob Sty 02, 2010 10:08 am

Nasz kierowca był jednocześnie kolegą mojego męża. Również jesteśmy bardzo zadowoleni. Tak jak u Avy otwierał nam drzwi i pomagał przy kwiatach. Dodatkowo dostaliśmy wodę mineralną do picia co bardzo mi pomogło.
skalimonka - Wto Cze 15, 2010 2:42 pm

Mnie kierowca bardzo miło zaskoczył po pierwsze swoim powaznym podejsciem do sprawy, ale jak najbardziej na luzie w stosunku do nas :razz: Był przygotowany na wszystko, miał wodę do umycia rąk, ręcznik, chusteczki higieniczne, proponowal zadzwonienie ze swojego prywatnego telefonu w awaryjnej sytuacji. Nosił kwiaty spod kościoła do auta, choć nie musiał, to samo później jak juz dojechaliśmy na sale, pomógł z prezentami i ze wszystkimi tobołkami. Wspaniały, przesympatyczny facet. ;)
Malwina_łódź - Wto Cze 15, 2010 8:20 pm

Kierowca był bardzo miły, pomocny. Starał się rozładować nasze napięcie. Pomagał świadkom uporać się z kwiatami i prezentami. Generalnie bardzo sympatyczny Pan ;)
Pit_20 - Pią Gru 02, 2011 12:45 pm

A u mnie kierował świadek i byłem zadowolony
Gruszka65 - Pią Gru 09, 2011 3:59 pm

światek to najlepszy kierowca, a jeśil jeszcze jest zawodowym kierowcą i jeździ taksówką , nie ma lepszej rzeczy, zwłaszcza, że mój luby musiał z nim jechać jakieś 300 km, miłość nie wybiera :p
Alicjamil - Wto Maj 06, 2014 8:13 pm

My kiedyś byliśmy na weselu i widzieliśmy w starym aucie, kierowce ubranego w starym stylu, wyglądało to rewelacyjnie i nam oraz innym gościom się wyjątkowo podobało.
styśka - Sro Paź 07, 2015 12:05 pm

Mnie kierowca zaskoczył znajomością języka angielskiego, poczuciem humoru i komunikatywnością. Korzystałam z firmy przewozowej i wcześniej wydawało mi się, że kierowca to osoba, która zawozi i przywozi jednak kierowca ubarwił nam naszą podróż i rozładował stres w tym wyjątkowym dniu :)

usunęłam reklamę. Pozdrawiam Dorotka_

aqa - Czw Paź 22, 2015 4:06 pm

Nas też wiózł przemiły kierowca - znajomy kolegi, ma Audi Q7. Po pierwsze punktualny! Był sporo przed czasem, pilnował żeby się nie spóźnić, bo potem nas wiózł w kilka miejsc jeszcze Bardzo sympatyczny, autko pachnące, czyściutkie. Nie byl nachalny z rozmową, ale też nie siedział jak jakis mruk, złożył nam przesympatyczne życzenia :-) i bardzo pomagał w sprawach w których nie byliśmy nawet dogadani :) z własnej inicjatywy
(jakbyście szukały kierowcy z fajnym autem to cenowo też bardzo korzystny , moge podać namiar tu był numer telefonu )

Przypomnę, że na Forum nie podajemy danych kontaktowych, wyjątkiem są profile firmowe, które opłaciły reklamę na Forum. Numery telefonu można przekazać w wiadomości prywatnej bezpośrednio Zainteresowanemu. Pozdrawiam Dorotka_

annimka - Czw Sty 21, 2016 3:58 pm

między ślubem ,a weselem jak mieliśmy jeszcze chwilę, zeby goscie wszyscy dojechali zanim my będziemy, to kierowca zatrzymał się na trochę i dał mi fajkę :D bardzo mi to pomogło a przy tym wyszło dobre zdjęcie ;) nie powiem, że ludzie nieco dziwnie patrzyli na pannę młodą z papierosem, ale co tam :P
Marland - Pią Kwi 07, 2017 9:28 am

A u mnie totalnie nic. Ani na plus ani na minus.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group