Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Szukam Dobrego BARMANA

kasikaslowik - Pią Sty 08, 2010 1:49 pm
Temat postu: Szukam Dobrego BARMANA
Witam,
Szukam dobrego barmana na swoje wesele. Chciałabym, aby oprócz nalewania drinków potrafił zrobić tzw. show na weselu. Może znacie kogoś profesjonalnego.
Pozdrawiam

kryszka - Sob Sty 09, 2010 10:59 am

Zobacz w wątku o barku: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1772
kasia84kasia84 - Pon Lip 19, 2010 2:15 pm

Ja również szukam dobrego barmana, tyle tylko żeby robił dobre drinki a nie show.
Jasne ze dobrze jak coś fajnego potrafi ale nie żeby był atrakcja wieczoru.

kasikaslowik rozumiem ze ty nie chcesz być najważniejsza w tym dniu?
bo goście zamiast podziwiać ciebie będą gapić się na barmana a w tym dniu chyba TY powinnaś być najważniejsza.
No ale to tylko taka moja mała refleksja.

kryszka - Nie Sie 01, 2010 10:12 am

Wszelkie odpowiedzi na ogłoszenia i inne ustalenia czy pytania proszę wysyłać bezpośrednio na priv do zainteresowanych, nie w wątku.
M4rcysi4 - Pią Sie 27, 2010 10:07 pm

Ogarnia mnie pusty smiech jeśli chodzi o wypowiedź kasia84kasia84. No ,ale żeby nie było to może ja napiszę jednak coś przydatnego.
Możesz zapytać przede wszystkim wśród zwykłych bramanów w klubach. Oni na pewno znają kogoś po fachu i potrafiącego może coś sobą zaprezentować.

Esmeralda - Wto Sie 09, 2011 1:59 pm

u nas na weselu był bar, a barmanem był p. Tomasz Czakiert, kt. jest barmanem i sommelirem i pracuje w restauracji Portofino, ale można też umówić się z nim na imprezy w innych miejscach; jest profesjonalistą w każdym calu - u nas na weselu stał przy barze od 20 do 5 rano, a potem jeszcze zaniósł nam wszystko,co zostało do samochodu; bardzo miły i kompetentny facet - mogę go polecić z czystym sumieniem; dodatkowo na początku wesela zrobił nam szablowanie - czyli dla nas otworzył szampana szabelką:)
Wife-to-be - Czw Wrz 08, 2011 8:17 pm

Moi drodzy,
jesli ktoś szuka niezawodnego, profesjonalnego i robiącego pyszne drinki barmana polecam Darka Szymczaka z Konia

Z Darkiem podpisalismy umowę na 2 tyg przed weselem, ponieważ poprzedni barman delikatnie mówiąc...zapomniał o nas. Wszystko y=ustalilismy szybko, bezboleśnie i co najważniejsze- wszyscy byli zadowoleni z drinków.
Serdecznie polecamy!

edit: Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych i innych serwisów o tematyce ślubnej oraz numerów telefonicznych do tych firm, za wyjątkiem wątków do tego przeznaczonych (spisy wszelakie) oraz na wyraźne życzenie na PW

Ratomka - Sro Lut 20, 2013 5:26 pm

ja również szukam barmana, proszę dajcie znać jakie macie opinie :)
FantasyGirl83 - Pon Kwi 29, 2013 4:59 pm

Witam,
z czystym sumieniem mogę polecić barmana Coctail Bar - Radek Nadobny, który 13 kwietnia 2013 roku obsługiwał nasze wesele w restauracji "Konstancja". Barman oferuje pokaz ogni + żongluje butelkami (goście byli zachwyceni) a przede wszystkim robi przepyszne drinki (mój ulubiony to Arbuzzio z syropem arbuzowym i kawałkami arbuza - mniam mniam pychotka :)

[ Dodano: Pon Kwi 29, 2013 6:07 pm ]
Dodam, że Radek jest wyjątkowo miłym i sympatycznym człowiekiem. Można się z nim umówić wcześniej i ustalić drinkowe menu (od tego jakie alkohole chcemy i dla ilu osób zależy koszt usługi). Radek jest na weselu od pierwszego do ostatniego gościa, co jest dużym atutem, ponieważ większość barmanów zmywa się ok. 2-3 w nocy. Alkohol, który nie został wykorzystany, barman oddaje nam po skończonej imprezie. Radek sam może kupić wszystkie niezbędne alkohole, soki, owoce i dekoracje, a my się rozliczymy z nim na podstawie paragonów. Radek na co dzień pracuje jako barman więc ma w tym zakresie duże doświadczenie. Ma swój mobilny bar (nie każdy barman go ma), swoje szkło (duży wybór) ale przede wszystkim i co jest najważniejsze dla gości weselnych - jego drinki są po prostu rewelacyjnie smaczne - zarówno alkoholowe jak i te bez alkoholu. Jeszcze raz gorąco polecamy Radka :)



edit: dane kontaktowe podajemy na priv na prośbę zainteresowanych

Ratomka - Sob Maj 11, 2013 9:08 pm

Hej! Czy byłabyś tak miła i podała mi namiary na tego Radka? Z góry dziękuję!
karolka107 - Sro Lis 06, 2013 2:01 pm

Witam my mielismy barmanow z warszawy nazywaja sie CIN-BAR maja swoj bar mobilny przyjechali ze wszystkim szklem alkoholem owocami itd Jestesmy bardzo zadowoleni :mrgreen: godni poleceniu i Tani to jest kontakt do nich 507-818-321
kasiulka664 - Czw Lis 07, 2013 10:20 am

a słyszał może ktoś o cocktails-bar https://www.facebook.com/...0455778?fref=ts ?
Skyler - Pią Lis 08, 2013 10:03 am

My mamy namiary na pana który często gości na weselach w Czarnym Stawie, gdyby ktoś potrzebował to zapraszam na prv po numer. Sami nie skorzystamy z barmana ale słyszałam, że świetnie się sprawdza
Sisska - Czw Gru 05, 2013 11:14 am

ma ktoś może jakies swieze info, namiary albo spostrzezenia odnosnie barmana na weselu? jakies za i przeciw? ja strasznie lubie takie kolorowe napoje, za to narzeczony jest totalnie przeciwny. nie mam pomyslow juz jak go przekonac. poza tym ceny takiej atrakcji wydaja mi sie niektore kosmiczne dlatego chcialam sie zorientowac, ze ogolnie jest to droga atrakcja czy tylko mnie sie tak wydaje??? :roll:
Terry - Czw Gru 05, 2013 12:13 pm

Najpierw coś czego większość osób się boi:
- kolejki przy barmanie. Wydaje mi się, że to już nie są czasy, gdy ludzie rzucają się na bar, bo to coś nowego. Więc kwestia kolejek, jako minusu raczej odpada.
- mieszanie alkoholi - kto ma się spić, spije się też wódką. Poza tym, to nie jest p. Edek, który miesza jak mu fantazja podpowie, więc ekscesy żołądkowe (poza indywidualnymi predyspozycjami) odpadają. Dlatego to też nie jest dla mnie minus.
- za szybko się goście spiją - patrz wyżej, plus w tych drinkach nie ma aż tyle alkoholu.
Teraz plusy:
- alternatywa dla gości. Zwłaszcza jest to fajne dla osób mało pijących i kobiet w ciąży, ponieważ mogą poprosić o fajnego, ładnego drinka bez alkoholu.
- ładnie to wygląda.

I jeden duży minus na koniec. Koszt. Cóż, to zawsze dodatkowy wydatek. Chociaż możesz wybrać barmana, który bierze mniej niż panowie "z bardziej rozreklamowanych" firm w internecie. Gdybyśmy się na internecie skupili, to darowalibyśmy sobie barmana. Mój, np. nie bierze dodatkowych kilkuset złotych za wypożyczenie baru, które pokryją większość kosztów alkoholu i dodatków na 2 dni jego pracy.

Sisska - Czw Gru 05, 2013 11:52 pm

Terry,
- tak, dokladnie takie zdanie ma moj A, bo byl na weselu z barmanem, na ktorym wszyscy stali w kolejce po drinki, nikt sie nie bawil, a niektorzy jeszcze z drinkami wychodzili na dwor przed sale (m in moj A). z tym, ze to bylo jakies 5-6 lat temu :smile:

- kobiet w ciazy nie bedzie, bo takich nie ma w rodzinie, dzieci tez nie.

sama mam jeszcze dylemat. chce, ale boje sie, czy to wypali i czy nie beda to pieniadze wyrzucone w bloto :roll:

Terry - Pią Gru 06, 2013 12:13 am

Ja tylko raz widziałam kolejki do barmana, ale to było 14 lat temu, a barman był nowością. Od tej pory częściej widziałam zgromadzenia przy bimbrze niż barmanie.
Ale większość wesel, na których byłam nie miała fajnych miejsc do wyjścia na dwór, lub były to jednodniowe wesela, więc nocą nie koniecznie ludzie się włóczą.

Tastypolewa - Czw Gru 26, 2013 7:18 pm

Witajcie,

Jeśli macie kłopot z ustaleniem menu alkoholowego, nie wiecie co może wszystkich gości zadowolić, a czasu coraz mniej. Nie każdy lubi i potrafi pić czystą wódkę, co wiąże się też z kacem na drugi dzień. A osoby, które nie mogą pić mocnych alkoholi? czy muszą pozostać przy zwykłym soku lub coli?

Jestem młodym, ale doświadczonym barmanem, który ubarwi stół weselny swoimi autorskimi koktajlami. Posiadam 4 letnie doświadczenie za barem w restauracjach i koktajlowych klubokawiarniach. Tworzę własne menu alkoholowe, które jest kolorowe i bardzo smaczne. Propozycje mocniejsze,, lżejsze, słodsze lub kwaśniejsze. Dla dzieci orzeźwiające owocowe koktajle bez alkoholu.

Dopasowuje swoją ofertę do potrzeb i preferencji Państwa Młodych. Wynajęcie barmana nie musi wiązać się z wydaniem fortuny na tą atrakcję. Posiadam mocno konkurencyjne ceny, przy wysokiej jakości obsługi, ponieważ to moja pasja ;)
Nie będę gwiazdą na tym weselu, jednak każdy gość odczuje moją obecność pijąc smacznego drinka :)

Prowadzę bloga barmańskiego tastypolewa.pl
Spytaj o ofertę ;)





Powołując się na ten portal, otrzymacie państwo 10% zniżki :)



Pozdrawiam

karolka107 - Pią Gru 27, 2013 2:04 pm
Temat postu: Barman na wesele
Hey wszystkim!!!

U mnie byli barmani nazywaja sie CIN-BAR chlopaki sa z Warszawy cene naprawde maja konkurencyjna poniewaz przed podjeciem decyzji sprawdzilismy sporo ofert i to byla najtansza i dobra jeszcze procz tego chlopaki dozucili nam fontanne czekoladowa gratis.Z tego co wiem to do konca stycznia jeszce maja promocje jakos okolo 20 procent znizki.Umnie byla do nich caly czas kolejak poniewaz drinki byly smaczne, wrzucam wam ich meila: cin-bar@wp.pl
kto chce ich telefon na priv pisac

Julka.a - Pią Gru 27, 2013 2:43 pm

A my już zarezerwowaliśmy barmanów z weselnego drink baru http://www.weselnydrinkbar.pl/. Barmani od nich byli na weselu u mojej przyszłej świadkowej, więc miałam okazję sprawdzić osobiście. Sympatyczne chłopaki, a nie jakieś smutasy za barem, serwują to co masz ochotę. Driny pycha i fajnie przystrojone.
Nawet starsze pokolenie chętnie korzystało z baru.
Na pierwszy rzut oka cena nie wydaje się najniższa, ale po krótkiej analizie uznaliśmy, że warto, bo zapewniają wszystko. Nie musimy płacić dodatkowo za szlanki, lód itp.

Sisska - Sob Gru 28, 2013 2:54 pm

barman nadal nie wybrany. spedza mi to juz sen z powiek :roll: totalnie nie mam pojecia o co pytac, co uzgadniac, na co zwracac uwage.
jedyne poki co moje spostrzezenie to takie, ze z reguly w cenie jest juz wszystko, lacznie z alkoholem. zastanawiam czy na tacy barmani nie chca na cenie alko naciagnac :/ (od jegonego dostalam oferte z wyliczeniem ile pln kosztuje alko, ale przeciez ja moge miec taniej niz on).
i tak kazda z nas kupuje wodke na wesele, wiec co za problem byloby z kupnem alko do drinkbaru wg listy barmana???
chociaz pewnie tak jest, bo wiekszosci par nie chce sobie zawracac glowy dodatkowa sprawa...

Terry - Sob Gru 28, 2013 3:03 pm

My dostaliśmy listę, do samodzielnego zakupu. Ustaliliśmy ją wspólnie z barmanem, a gdzie i za ile to kupimy, to nasza brocha.
Iwonicze - Sob Gru 28, 2013 3:30 pm

ile ogolnie bierze barman za wesele i poprawiny na 2014?
Julka.a - Pon Gru 30, 2013 1:38 pm

Sisska napisał/a:
barman nadal nie wybrany. spedza mi to juz sen z powiek :roll: totalnie nie mam pojecia o co pytac, co uzgadniac, na co zwracac uwage.
jedyne poki co moje spostrzezenie to takie, ze z reguly w cenie jest juz wszystko, lacznie z alkoholem. zastanawiam czy na tacy barmani nie chca na cenie alko naciagnac :/ (od jegonego dostalam oferte z wyliczeniem ile pln kosztuje alko, ale przeciez ja moge miec taniej niz on).
i tak kazda z nas kupuje wodke na wesele, wiec co za problem byloby z kupnem alko do drinkbaru wg listy barmana???
chociaz pewnie tak jest, bo wiekszosci par nie chce sobie zawracac glowy dodatkowa sprawa...


Może wydawać się, że drożej wszystko u barmana, ale pamiętaj, że zwykle w cenie alkoholu sa jeszcze jakies syropy barmańskie, soki, owoce czy różne dodatki o których nie mamy pojęcia. I nie wszedzie można to dostac, a oni wiedzą gdzie, bo kupuja gdzies hurtem...Troche wiem z autopsji, bo kiedys na babskim wieczorze zachcialo nam sie drinkow i trochę sie nalatalysmy ;)

Naciskaj na podanie całkowitego kosztu i co zawiera. Żeby się nie okazało, że potem za lód, szklo czy słomki będziesz musiała dopłacać :)
Sprawdz tez doswiadczenie barmana. Czasem ten w dobrej cenie moze dopiero stawiac pierwsze kroki w tym fachu. A chyba nie chcesz,zeby uczyl sie przygotowywac drinki na Twoich gosciach ;)


Iwonicze my płacimy za 2 barmanow niecale 1700 i sredni pakiet alkoholi za ok 1300. Proponowali poprawiny (niestety nie pamietam w jakiej cenie), ale na chwile obecna jeszcze sie nie zdecydowalismy.

Terry - Pon Gru 30, 2013 3:50 pm

Julka.a napisał/a:
I nie wszedzie można to dostac, a oni wiedzą gdzie, bo kupuja gdzies hurtem


Niektórzy barmani sami nie kupują alkoholu i dodatków, ale za to podpowiadają gdzie je kupić. Poza tym nie trzeba mieć wszystkich rodzai likierów. Niektóre da się zrobić z półproduktów. Nie każdy też chce mieć masę ozdobników powpychanych w szklankę. My uznaliśmy, że minimalizujemy ozdoby, a kupujemy więcej trunków.

Sisska - Pon Gru 30, 2013 11:41 pm

popieram Terry w 1000%..
no i w zyciu nie wydalabym 3 tys za taka usluge.. za tyle to ja mam sukienke, buty i welon :lol: zreszta cena 2 tys to jest max jaki chce wydac na calosc.

marthussia - Wto Gru 31, 2013 10:52 am

My za barmana płacimy 700 zł. W cenie mamy lód, syropy oraz jakieś dodatki typu mieszadełka, parasolki itp. Po naszej stronie leży zakup alkoholu, napojów oraz owoców: pomarańczy, limonek i cytryn. Po wstępnym oszacowaniu nie powinniśmy wydać na to więcej niż 700 zł. Zatem cały koszt będzie się mieścił w 1400 zł.
karolka107 - Czw Sty 02, 2014 12:32 pm

Sisska, Sisska, Witam, polecam wam barmanow ktorzy byli u nas na weselu chlopakii nazywaja sie CIN-BAR Sa tani i profesjonalni na codzien pracuja jako barmani w hotelu 4*wiec doswiadczenie maja i nnie zdzieraja kasy.Bo my bylismy przed naszym weselem na weselu u znajomych i byli barmani ktorzy robili drinki na stole nie mieli sprzetu profesjonalnego jednym slowem porazka.A Ci chlopaki naprawde sa godni poleceniu przyjezdzaja z wlasnym barem alkoholem,szklem<nie placilismy za stuczone szklo>.owocami lodem zwyklym lodem kruszonym. Po naszej stronie byly tylko 4 butelki wodki.Do tego fontanne czekoladowa daja GRATISS.Poczytajcie sobie o nich na: opinie cin-bar lub na facebooku.tel.na priw do chlopakow.Pozdrawiam Karola :lol: :lol: :lol:
Julka.a - Czw Sty 02, 2014 3:19 pm

Sisska napisał/a:
popieram Terry w 1000%..
no i w zyciu nie wydalabym 3 tys za taka usluge.. za tyle to ja mam sukienke, buty i welon :lol: zreszta cena 2 tys to jest max jaki chce wydac na calosc.


Zgodzę się, jest to wydatek, ale mamy ok 150 osób, wiec musieliśmy wziąć dwóch barmanów. Robiliśmy porównanie u innych firm, nie powiem było taniej, ale woleliśmy sprawdzoną ekipę :) Na poczet drink baru rezygnujemy z dodatków typu gołąbki, lampiony, fajerwerki. Uznaliśmy, że wolimy zainwestować w całonocną atrakcje niż 10-15 min "bajerów".

Co do owoców - racja. Też byliśmy zdziwieni, że tyle ich idzie, ale nie tylko wykorzystują je do dekoracji. Miksują je też i robia drinki na bazie swiezych owocow

Kasia_i_Mateusz - Wto Sie 05, 2014 10:37 am

Na naszym weselu, aby ożywić trochę zabawę, postanowiliśmy skorzystać z usługi barmańskiej. W internecie natrafiliśmy na zespół 2 barmanów o nazwie MotionBar. Dwaj mega przesympatyczni Panowie, którzy bardzo dobrze znają się na swoim fachu. Wiadomo, dobrych barmanów jest wielu, ale Panowie mają dodatkową zaletę - są duszą towarzystwa. Zagadywali gości niezależnie od wieku i nawet starsze osoby, które pewnie nie doświadczały takich wynalazków, korzystały z baru wypijając jakiś fajny owocowy napój. Dodatkowo, jeśli macie na imprezie osoby stroniące od alkoholu, wcale nie oznacza to, że nie będą miały okazji na fajnego drinka. Karta drinków, którą posiadają to nie wszystko, mówisz co lubisz a na miejscu znajdą dla Ciebie fajne połączenie. Mega profesjonalizm połączony z umiejętnością zabawiania rozmową. Polecamy!
zbranzy - Pon Wrz 01, 2014 8:22 pm

polecam Tomka Berensztajna z B-Towa czest pracowalam w jego towarzystwie robi zajebste driny i nie goli przy strasznie ;)

[ Dodano: Pon Wrz 01, 2014 9:23 pm ]
Terry napisał/a:
Julka.a napisał/a:
I nie wszedzie można to dostac, a oni wiedzą gdzie, bo kupuja gdzies hurtem


Niektórzy barmani sami nie kupują alkoholu i dodatków, ale za to podpowiadają gdzie je kupić. Poza tym nie trzeba mieć wszystkich rodzai likierów. Niektóre da się zrobić z półproduktów. Nie każdy też chce mieć masę ozdobników powpychanych w szklankę. My uznaliśmy, że minimalizujemy ozdoby, a kupujemy więcej trunków.

maja tesz listy zamiennikow o polowe tanszych

pixie77 - Czw Sie 11, 2016 11:10 pm

W niektórych lokalach, *** są w ofercie takie rzeczy jak pokaz barmański. Warto dokładnie je przeglądać, może nie trzeba załatwiać wcale takich rzeczy osobno :)

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_

Darekk2 - Sob Lis 05, 2016 4:13 pm

Jakie są koszty wynajęcia takiego barmana na wesele bez poprawin rzędu 150 osób?
Be_Mine - Nie Lis 06, 2016 5:10 pm

Kontaktowałam się z kilkoma barmanami z ogłoszeń. Koszt na nasze wesele około 70 osób od 2 tysięcy w górę. W cenie jest już wszystko łącznie z alkoholem. Trzeba tylko dostarczyć pare butelek wódki weselnej.
karollinka123 - Pon Lis 07, 2016 11:37 am

kurcze jeszcze wodki przy tych kosztach

[ Dodano: Pon Lis 07, 2016 11:39 am ]
Be_Mine napisał/a:
Kontaktowałam się z kilkoma barmanami z ogłoszeń. Koszt na nasze wesele około 70 osób od 2 tysięcy w górę. W cenie jest już wszystko łącznie z alkoholem. Trzeba tylko dostarczyć pare butelek wódki weselnej.


Ale uwazam ze te koszta jak z alkoholem to nie ma tragedii

Be_Mine - Sob Lis 12, 2016 11:33 pm

Z Radosławem Nadobnym też się kontaktowałam, miał fajną ofertę bo już za 2200-2400 było wszystko łącznie z 11 minutowym pokazem, ale alkohol jego więc po weselu nic byśmy nie dostali. Za 1600 zł w ofercie było to samo ale wtedy alko trzeba kupić samemu i można zabrać resztę do domu. Jednak cena alko z listy którą przysłał to ponad 1100 zł. Miał sprawdzić czy będzie mógł tego dnia wykonać pokaz flair i kontakt się urwał. :( Pisałam dwukrotnie ale nie odpisywał więc no cóż, mówi się trudno. Inne ekipy za pokaz życzą sobie około 1k zł.
Jutro spotykamy się z innym barmanem i prawdopodobnie z nim podpiszemy umowę. Ale się cieszę :smile:
Cena 2050 zł za 10h pracy. +60 zł za suchy lód. I alkohol możemy kupić sami ale mogą też zająć się tym oni. Niezależnie od wyboru po weselu całe alko soki itd. dostaniemy do domu więc pewnie też będziemy w domu robić sobie drinki :mrgreen:

malwinka2455 - Czw Sty 12, 2017 7:34 pm

ja szukam barmana z łodzkiego, ktoś może kogoś polecić?
Terry - Pią Sty 13, 2017 11:38 am

Kamil Kubiak z okolic Grabicy (Boryszów). Po naszym weselu 2 inne pary korzystaly z jego uslug.
Selene - Pią Sty 13, 2017 1:50 pm

Też polecam Kamil Kubiak Sunrisre Drink Bar, sprawdzony :)
mocca - Sob Sty 28, 2017 3:09 am

Z tymi pokazami to trzeba uważać, bo widziałam jak barman otwierał szampana mieczem i pięknie stłukł butelkę a szkło się wszędzie rozprysnęło, później przy pokazie za barem coś tam podpalał, rzucał, palił się nawet bar tylko nie przewidział, że nad nim jest dosyć nisko zadaszenie ze słomy....ale nikomu nic się nie stało :)
Beriksa - Wto Lut 20, 2018 11:10 am

Właśnie zastanawiam się też nad takim rozwiązaniem jak pokaz barmański i drinkbar na weselu, myślę że to będzie świetny pomysł na atrakcję dla gości, kobiety pewnie będą zadowolone że można wypić jakieś super drinki zamiast wódkę :D
Dirk - Wto Lip 10, 2018 1:00 pm

Polecam Panów z Sunrisre Drink Bar. Rewelacyjna obsługa, goście zachwyceni. Jedyny minus to ilość wódki jaka nam została, bo wszyscy wybrali drinki w barze

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group