Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - kolorowe buty do ślubu

PositiveAga - Czw Sty 28, 2010 9:00 pm
Temat postu: kolorowe buty do ślubu
Drogie Forumki ... co sądzicie o kolorowych butach do ślubu?

żeby coś do nich pasowało, najlepiej do tego dobrać bukiet w takim samym kolorze bądź biżuterię ...

Co o tym myślicie? Dziwnie czy oryginalnie? Czekam na opinie :-)










mietka - Czw Sty 28, 2010 9:16 pm

mnie sie podoba :)

szczegolnie te pierwsze

mjmj2010 - Czw Sty 28, 2010 10:02 pm

mi też sie podobają nawet bardzo
misiao1983 - Czw Sty 28, 2010 10:04 pm

Pierwsze super! No i kolorowe możnaby wykorzystać potem na inne okazje, a białe ślubne to już niestety nie... Pierwsze naprawdę fajnie wyglądają.
Misiak87 - Czw Sty 28, 2010 11:47 pm

Wygląda to całkiem fajnie, ale tylko na pierwszym zdjęciu Ja bym się nie odważyła. Ślub to ślub. Już sobie wyobrażam siebie w kolorowych butach, hehe. Albo miny rodziny. ;)
Audiolka - Pią Sty 29, 2010 12:04 am

Ja bym założyła :) lubie oryginały
justinaa - Pią Sty 29, 2010 7:29 am

super!
chociaz mnie tez najbardziej podobaja sie te pierwsze rozowe :)

Ambrozja - Pią Sty 29, 2010 9:04 am

Bardzo fajny pomysł, podoba mi się. A te niebieskie buty były w filmie Seks w wielkim mieście :smile:
justinaa - Pią Sty 29, 2010 9:22 am

Ambrozja napisał/a:
Bardzo fajny pomysł, podoba mi się. A te niebieskie buty były w filmie Seks w wielkim mieście


a dokladnie! spotrzegawcza jestes :)

truskawka_ja - Pią Sty 29, 2010 9:23 am

Mnie tez sie podobaja te kolorowe buty. Zaluje ze sama takich nie mialam. :)
EwaM - Pią Sty 29, 2010 9:35 am

A mnie się nie podobają.
Jestem konserwatywna i nudna jeśli chodzi o styl ubierania i nie lubię ciuchowych wygibasów. Źle bym się czuła w takich butach. Zbyt ekstrawaganckie dla mnie.

kasia_m85 - Pią Sty 29, 2010 10:00 am

Mnie się podobają ale tylko w pierwszym połączeniu-różowe buciki i różowa wiązanka...
owieczka_foto - Pią Sty 29, 2010 10:43 am

Nie podobają mi się, wolę tradycyjne podejście - białe buty.
martitka - Pią Sty 29, 2010 12:32 pm

Mnie się podobają, aczkolwiek sama nie założyłabym kolorowych butków do sukni ślubnej :) (chyba, że suknia miałaby jakąś wstawkę w kolorze butów)
Mariola - Pią Sty 29, 2010 12:34 pm

mi się podobają wszystkie, oprócz żółtych. na jakimś innym forum widziałam zdjęcia dziewczyny, która miała buty w kolorze ciemnej śliwki i wyglądała super. myślę, że odpowiednie dodatki do tego i efekt będzie niesamowity.
karolka-d - Pią Sty 29, 2010 12:34 pm

a ja uważam ze kolorowe buty są super :)
jeśli nie w życiu codziennym to chociaż na własnym ślubie przełammy rutynę :)

zaznaczę ze białe buty są bardzo eleganckie i tez mi sie podobają, jednak jeśli można gdzieś dać akcent odrobiny szaleństwa to czemu nie ;)

mnie się podoba 1 zdjęcie oraz ostatnie uważam ze jeśli młoda ma mieć kolorowe buty to fajnym uzupełnieniem będą tego samego koloru skarpetki u młodego :)
(chociaż wiem ze nie zawsze będą pasowały do garnituru )

resta82 - Pią Sty 29, 2010 8:12 pm

znalazłam jeszcze takie fotki, super to wygląda.

http://perfectmoments.pl/blog/?p=797&cpage=1

claudia - Sob Sty 30, 2010 7:16 pm

Bardzo fajnie to wygląda,mnie tez te pierwsze najbardziej wpadły w oczy
Amira - Sob Sty 30, 2010 7:48 pm

pomysl super :smile: ciekawa jestem opinii gosci weselnych :twisted:
claudia - Sob Sty 30, 2010 8:01 pm

Co do gości to pewnie byliby zdziwieni :) i opinie napewno podzielone :P
Malena - Pon Lut 01, 2010 1:09 pm

Mnie się podoba ten pomysł:) Sama go rozważalam, ale kupiłam śliczne buty ecru, a poza tym przed samym ślubem mogłabym zmienic zdanie co do koloru wiązanki i makijazu i co wtedy? Ale jak ktoś jest pewny - czemu nie. A co powiedzą inni to bym się nie przejmowała:)
katekate - Pon Lut 01, 2010 3:28 pm

podobać się mogą... te różowe są super... ale chyba mi matka by nie wybaczyło tego jakbym poszła w różowych trzewikach przez ołtarz...potem bym miała kazanie:):)
suzarek - Pon Lut 01, 2010 8:01 pm

Podoba mi się pomysł butów innych niż białe. Sama miałam srebrne imprezowe buty, w których latam do dziś na różne okazje. Gdybym miała jeszcze raz wybierać buty ślubne na pewno nie byłyby białe ani ecru ale właśnie jakieś niekonwencjonalne. Niech by nawet wszystkim szczęki opadły :wink:
Ela_i_Adam - Pon Lut 01, 2010 8:58 pm

ja miałam srebrne sandałki z paseczków i było ok ale z tych butów pokazanych na stronie wklejonej przez resta82 podobają mi się tylko takie delikatne z kolorowymi kryształkami reszta jest jak dla mnie nie do przyjęcia chyba że panna młoda ma suknię inną niż biała ;)
PositiveAga - Czw Lut 11, 2010 10:22 pm

Znalazłam jeszcze takie ....

wyglądają jak z bajki ..... nie wiem czemu ale kojarzą mi się z pantofelkiem kopciuszka :-)



dla mnie kolorowe buty są trochę za odważne ... ale takie jak najbardziej mi się podobają i z chęcią bym je założyła :-)

roksiii - Sob Mar 06, 2010 7:37 pm

myślę, że efekt może być super, ale sukienka powinna być ta, żeby te buty było widać, bo inaczej straci to cały urok, no i oczywiście nogi muszą być piękne :)
temidaaa - Sob Mar 06, 2010 7:58 pm

PositiveAga napisał/a:
nie wiem czemu ale kojarzą mi się z pantofelkiem kopciuszka

bo pewnie tak samo się świecą :)

Kolorowe buty do sukni ślubnej mogą świetnie wyglądać, ale to chyba zależy też od stylu sukni. Sama bym się skusiła na nie białe buty, ale czy byłby to bardzo żywy kolor to nie wiem :)

M4rcysi4 - Czw Mar 11, 2010 4:30 pm

Łał szczerze mówiąc nawet bym o tym nie pomyślała,a przyznam ,ze podoba mi sie takie zestawienie. Dodam jeszcze tylko ,że jak dla mnie wiązanka to byłoby za mało jako wiążący element kolorystyczny. Bukiet stoi na stole w wazonie w trakcie wesela i tak zostały by same buty. Ja dołożyłabym jeszcze kwiat we włosy łączący i buty i wiązankę :) Ewentualnie jeśli pozwolił by na to projekt sukni, jakaś szarfa kolorowa w pasie. Przyznam jednak ,że trzeba się wyzbyć konserwatyzmu ,bo to jest pewnego rodzaju szaleństwo.
randomgirl - Pon Kwi 05, 2010 11:50 pm

kasia_m85 napisał/a:
Mnie się podobają ale tylko w pierwszym połączeniu-różowe buciki i różowa wiązanka...


Mi też! :hurra:

cathyspires - Wto Cze 15, 2010 2:18 pm

Nie nazwałabym kolorowych butów ekstrawagancją. Umiejętne dobranie kolorowych butów świadczy o niebywałym wyczuciu stylu.


Moje są ciemnofioletowe, identyczne jak te:

instadri - Wto Cze 15, 2010 7:45 pm

łał aż mi szczena opadła, nie pomyślałabym że takie kolorowe buty wyglądają super super i jeszcze raz super :dribble: :jumpingmrgreen:

najbardziej podobają mi się różowe buty+różowa wiązanka

albo... z białym obcasem (np.) i kolorowymi błyszczącymi kamykami przezroczystymi też byłyby świetne

dech zaparło, jaka ja jestem ograniczona :P nie wpadłabym na taki pomysł ;) )))))))))))))

randomgirl - Wto Cze 15, 2010 9:02 pm

cathyspires napisał/a:
Nie nazwałabym kolorowych butów ekstrawagancją. Umiejętne dobranie kolorowych butów świadczy o niebywałym wyczuciu stylu.


W odniesieniu do tradycji takie buty są niewątpliwie ekstrawagancją. Mówimy tutaj o pannie młodej i o ślubie, a nie o byle kiecce na imprezę.

Jak już pisałam wcześniej fajnie to wygląda, ale w tym dniu ja wolę postawić na klasykę... stylowe buciki zaś zachowam sobie na inną okazję ;)

cathyspires - Wto Cze 15, 2010 10:59 pm

Tradycja, jak ja jej nienawidzę :]
sachmet - Sro Cze 16, 2010 2:12 pm

Ja pierwszy raz spotkałam się z kolorowymi butami przeglądając albumy u fotografa Sobieraja. Dziewczyna miała buty w kolorze fuksji (intensywny róż) i świetnie wyglądały na zdjęciach. :) Wiadomo, nie każdy będzie dobrze się czuł w takich butach idąc do ślubu.
Tatarak - Pon Lip 12, 2010 11:45 am

Jestem za :D W ogóle nie rozważałam białych bądź ecru. Tyle, że czuje się dobrze w kolorach i

Każdy zakłada, co chce. Białe, kremowe, turkusowe. Chodzi i to żeby czuć się i wyglądać dobrze.

Ja zakładam takie, stary róż (ciemniejsze niż na zdjęciu, lampa rozjaśniła) :hyhy:



Uploaded with ImageShack.us

kasia_m85 - Pon Lip 12, 2010 4:52 pm

Moja mama miała identyczne na moim ślubie,też kupione w tym salonie-buty śliczne (do tego jest super torebka).Ja też miałam Menbura :)
paulinkaaMU - Pon Lip 12, 2010 6:44 pm

Tatarak, śliczne buty!Ja postanowiłam, że u mnie będą kolorowe buty - najbardziej podoba mi się intensywny róż, ale te Twoje też mi przypadły do gustu, piękny kolor :)
PositiveAga - Pon Lip 12, 2010 9:45 pm

skoro podobają wam się różowe buciki to wklejam jeszcze kilka pomysłów




















oraz inne kolory:














justinaa - Wto Lip 13, 2010 8:59 am

Tatarak, super buty! i w ogóle coraz bardziej podoba mi się idea kolorowych butów, jak nic kupię sobie tak na bal :P zwłaszcza, że moje chyba (nie jestem pewna :) ) już wyrzuciłam
Marchewunia - Wto Lip 20, 2010 4:41 pm

Tatarak, gdzie je kupiłaś? Menbur ma drogie buty niestety
paulii - Wto Lip 20, 2010 9:13 pm

Fajny i oryginalny pomysł, ale... u kogoś. Ja sama może i bym się odważyła, ale zwyczajnie nie chcę. Wolę u siebie białe, klasyczne.
paulinkaaMU - Sro Lip 21, 2010 10:38 pm

PositiveAga, dzięki za nowe fotki w wątku :) ja, póki co, wciąż obstawiam przy wściekło-różowych :razz:
kamis - Pią Lip 23, 2010 11:10 am

To ja Wam Drogie Forumki pokażę moje butki do ślubu. Miały być zielone ale niestety po intensywnych poszukiwaniach nie znalazlam odpowiedniego odciena...i kupilam takie...
paulinkaaMU - Sob Lip 24, 2010 10:50 am

kamis, prześliczne:)! będziesz miała jeszcze coś w podobnym kolorze?
Marchewunia - Sob Lip 24, 2010 10:55 am

kamis, gdzie je kupiłaś?
kamis - Sob Lip 24, 2010 11:01 am

DZięki DZiwczynki :) Będę miała jeszcze w takich samych kolorach wiązankę i kwiatka we włosy (bo nie będzie welonu:)). A kupilam je w Wola Parku w Warszawie...troche sie naszukalam tych butków...chyba bardziej niz sukni:) ale widziałam, że można je tez kupić w necie :)
Marchewunia - Sob Lip 24, 2010 11:08 am

kamis napisał/a:
A kupilam je w Wola Parku w Warszawie


szkoda, że tylko w Warszawie jest taki wybór :?
chyba dużo płaciłaś nie> bo menbur jest dość drogi

kamis - Sob Lip 24, 2010 6:49 pm

Marchewunia dalam za nie ok. 300zł ale na prawde warto bo butki z tej firmy sa super wygodne:) Ale widziałam, że w Łodzi Menbur tez sie pojawia...a ostatnio koleżanka mówila mi ze mozna je dostac na Ptaku:)
kkk - Sob Lip 24, 2010 11:12 pm

jak dla mnie fajny pomysł byle nie róż:)
Tatarak - Pon Lip 26, 2010 10:02 am

Ja też miałam nie kupować różowych, bo generalnie tego koloru nie lubię. Ale się okazało, że akurat te świetnie pasują do sukni.

Jeszcze mam trochę czasu, więc być może wybiorę inny kolor, ale póki co jestem nastawiona na te.

Menbury mozna kupić w Łodzi Esterze Novias i butiku Sławy. Nie wiem, czy w jakichś sklepach "nieślubnych" są. Fakt, nie są tanie (ja za swoje dałam 350 zł, ale zakłada, że przynajmniej 100 zł dałam za miejsce zakupu, czyli salon ślubny :kwasny: ), ale za to bosko wygodne.

Ewentualnie próbuj w internecie, np. tu - http://www.lubiebuty.pl/ lub tu - http://www.buty-menbur.pl/

Marchewunia - Pon Lip 26, 2010 1:01 pm

dziękuję :)
Malena - Pon Lip 26, 2010 1:21 pm

Ide w fiolety jako motyw kolorystyczny,beda wiec fioletowe butki:) Na pewno sandalki satynowe,albo peep toe. Koniecznie na wysokim obcasie:)
diamond - Sro Lip 28, 2010 9:12 pm

a czemu by nie :) nie jest powiedziane że kolorowe buty ślubne przynoszą pecha, a myślę że to fajny pomysł bo żadko która z nas nosi białe eleganckie obuwie
M_and_M - Nie Sie 08, 2010 10:24 pm

mnie się bardzo ten pomysł podoba, sama się zaczynam zastanawiac, czy nie pojsc w kolorowych do slubu. nie widac ich, jak sie stoi. a jak juz sie zacznie wywijac nozkami to majac takie panna młoda pokaze troche pazura. ale przyznaje, wymaga to odwagi, by odejsc od tradycji. ja uruchamiam proces myslowy na ten temat :)
Magdzik - Pon Sie 09, 2010 11:56 am

Ja bym raczej poszła w stronę tradycji.Ładne są te kolorowe buciki co wstawiłyście ale wolę do ślubu białe lub ecru. Kolorowe dla odważnych kobiet :smile:
asinek - Czw Sie 19, 2010 8:01 pm

Kolorowe buty do białej sukni wyglądają przeeeeepięknie!!!!! Po obejrzeniu wszystkich zdjęć w temacie zaczynam poważnie myśleć nad różem/fioletem/srebem na moich butkach ślubnych :P
nolly - Pon Sie 23, 2010 3:21 pm

Piękne :) !! ! Jeszcze nie mam sukni, ale jeśli będzie biała to rozważam purpurowy :)
owca8712 - Czw Sie 26, 2010 7:38 pm

Osobiście uważam,że pomysł bardzo oryginalny i sama zamierzam wybrać intensywny kolor butków.

Myślałam o ciemnej śliwce bo w takim kolorze będzie bukiet (kalie). Niestety jeszcze nigdzie takich nie spotkałam.

pestka26 - Nie Wrz 05, 2010 2:09 pm

Kucze genialny pomysł, ciekawe co na to powie moja mama...?
diamond - Wto Wrz 07, 2010 11:03 pm

ja sobie fundne malinowe ;p pod kolor wiązanki ;d
Ewelina caterin - Sro Wrz 08, 2010 1:44 pm

Na ostatnim weselu Młoda miała czerwone buty do białej sukni do tego czerwoną wiązanke i dodatki typu kolczyki, coś na szyi. Wyglądała super
PositiveAga - Pią Wrz 10, 2010 10:41 pm

mała inspiracja dla fioletowych panien młodych :-)

agulka1989 - Pią Wrz 10, 2010 10:47 pm

PositiveAga napisał/a:
inspiracja dla fioletowych panien młodych :-)

:smile: :smile: :smile: piękne! :)
Ostatnio myślałam czy nie ubrać Z. w fioletowe skarpetki, ale on się chyba nie da :roll:

za to ostatnio widziałam bossssskie buciki satynowe dla siebie... właśnie fioletowe... za 70 złotych w Ptaku. Ale nie kupiłam bo nie miałam kasy :(

diamond - Pią Wrz 10, 2010 11:19 pm

też byłam na Ptaku i widziałam dużo białych, malinowych, fioletowych i zielonych butów na szpilce wysokie i średnie takie właśnie na wiosenno-letnią porę ale dla mnie się kojarzyły tylko ze ślubem ;p
instadri - Nie Wrz 12, 2010 9:09 am

takie kolorowe buty to chyba tylko satynowe? prawda?
myślę o tym aby na weselu miec białe a do pleneru ślubnego założyc kolorowe ;)

M_and_M - Nie Wrz 12, 2010 1:06 pm

ja uwazam ze własnie nie satynowe, ze normalne skórzane. takie, które pozniej tez wykorzystasz.
Malena - Pią Wrz 17, 2010 11:31 am

PositiveAga, no własnie ja będę coś w ten deseń:):)

ale mój Ł to fioletowych skarpetek chyba nie założy...bardzo bym się zdziwiła:):)

paulii - Sob Wrz 18, 2010 8:18 pm

instadri napisał/a:
myślę o tym aby na weselu miec białe a do pleneru ślubnego założyc kolorowe ;)


Instadri masz bardzo fajny pomysł, może też tak zrobię? W takim wypadku wybrałabym czerwień:))))

Malena - Sob Paź 02, 2010 11:12 pm

ostatnio duzo się mówi o butach Vivienne Westwood - tzw jelly feet, silikonowe, podobno super wygodne.

Mnie zauroczyły, uważam że są zabawne i oryginalne, słodkie po prostu. Ciekawie byłoby mieć takie do slubu:) nie wszystkie modele pasuja, ale niekóre - czemu nie?minusem jest cena..:(:( ale za to potem do wykorzystania:)










justinaa - Nie Paź 03, 2010 9:50 am

masz rację, te buty są super no i ponoć bardzo wygodne, a ile dokładnie kosztują?
gosista - Nie Paź 03, 2010 12:05 pm

Do mnie jakoś te silikonowe nie przemawiają. Kojarzą mi się z butami basenowymi jakoś (tak wiem to szpilki a nie klapki, ale nic na to nie poradzę).
Ale ogólnie jestem bardzo za ideą kolorowych bucików i sama też zamierzam takie mieć. Na razie głównym pomysłem jest turkus, ew. fuksja, czerwień lub granat. Zobaczymy co nasza megi powie o tych kolorkach bo chciałabym mieć makijaż w takim samym kolorze :)

Malena - Nie Paź 03, 2010 12:21 pm

justinaa napisał/a:
ile dokładnie kosztują?


400-500zł

mikado - Nie Paź 03, 2010 12:36 pm

mnie się też b. podobają kolorowe buty do ślubu, ale preferuję płaskie balerinki. Widziałam ostatnio dużo wzorów w new look, były też na obcasach.
paulii - Nie Paź 03, 2010 2:05 pm

Malena napisał/a:
podobno super wygodne.


Wow, zaskoczyłaś mnie, bo myślałam, że odwrotnie... :twisted:
gosista napisał/a:
Do mnie jakoś te silikonowe nie przemawiają
-do mnie też nie..
Poza tym jakbym wyskoczyła w takich na ślub to K. by chyba trupem padł, hahahha

Malena - Nie Paź 03, 2010 2:34 pm

mikado, te baleriny są przepiękne, ale ja jestem za obcasami na ślub, ewentualnie płaskie na przebranie np po oczepinach lub na poprawiny.
randomgirl - Nie Paź 03, 2010 3:35 pm

gosista napisał/a:
Do mnie jakoś te silikonowe nie przemawiają. Kojarzą mi się z butami basenowymi jakoś (tak wiem to szpilki a nie klapki, ale nic na to nie poradzę).

Mnie też się tak kojarzą, bardzo kiczowate są... no ale snobki na pewno nimi nie pogardzą... :smile: w końcu to Vivienne Westwood :smile: . Czasem wystarczy przypiąć metkę do jakiejś tandety i już staje się ona dziełem sztuki dla niektórych.
A te silikonowe buciki dla mnie mogą mieć zastosowanie co najwyżej takie:

Malena - Nie Paź 03, 2010 5:14 pm

randomgirl napisał/a:
Mnie też się tak kojarzą, bardzo kiczowate są... no ale snobki na pewno nimi nie pogardzą


nie wiedziałam, ze jak ktoś chce bawić się modą, od razu jest snobką...a może warto odejść od taśmowej produkcji, odważyć się na coś zabawnego? Moda to przygoda i warto czasem spróbować czegoś niekonwencjonalnego, ale nie tylko białe szpice i białe szpice. To tylko inspiracja:) a poza tym jak pisałam - dla osób z dystansem do mody i poczuciem humoru:)

Wg mnie do jeansów te buty wyglądają fantastycznie, np te wisienki, bosko. A do ślubu np 1 lub 2, a 3 na poprawiny do morelowej lub czarnej sukni. Nie nalezy się kierować tylko markami, ale warto czasem zaszaleć.

Kati - Nie Paź 03, 2010 5:21 pm

Dla mnie te plastiki są okropne brrr.... niezależnie od tego kto je zaprojektował nie kupiłabym tego ani na ślub ani na żadną inną okazję. O cenie nie wspomnę - bo szkoda gadać... :smile:
Magdzik - Nie Paź 03, 2010 5:40 pm

Jak znam siebie to bym raczej takich butów nie założyła ale nie są znowu aż takie najgorsze.Widziałam gorsze buty :roll: Myślę,że o gustach się nie dyskutuje.Jak komuś się podobają to niech nosi i tyle...
randomgirl - Nie Paź 03, 2010 6:20 pm

Magda Mołek je ostatnio mocno promuje.. co ciekawe, moim zdaniem wcale nie pasują do jej stylu jaki znamy od wielu lat. Gdy zobaczyłam te jej wisienki na butach przy okazji jakiegoś programu to muszę przyznać, że poczułam się nieco zdegustowana. Ale na przykład na stopach Dody albo Candy Girl myślę, że prezentowałyby się świetnie :smile:
mietka - Nie Paź 03, 2010 6:21 pm

randomgirl napisał/a:
no ale snobki na pewno nimi nie pogardzą..


ja jako typowa obuwnicza snobka marzę o tych butach... ale ja w ogóle lubię takie odjechane buciki... moje ulubione buty to irregular choice, czort z tym, że niewygodne, ale trudne do zdobycia i jak dla mnie piękne..
ooo takie mam w granacie z zieloną koronką :)


do ślubu chciałam sobie kupić buty Manolo Blahnika, ale nie dałam rady i to nie chodziło o pieniądze... Jeśli chodzi o buty to są takie chwile, że cena nie ma znaczenia..

i gdybym teraz miała kupować buty ślubne to byłyby te...


[ Dodano: Nie Paź 03, 2010 6:24 pm ]
albo takie: Christian Louboutin

Kati - Nie Paź 03, 2010 8:13 pm

Mietka te ostatnie są piękne....
Malena - Nie Paź 03, 2010 10:57 pm

randomgirl napisał/a:
co ciekawe, moim zdaniem wcale nie pasują do jej stylu jaki znamy od wielu lat. Gdy zobaczyłam te jej wisienki na butach przy okazji jakiegoś programu to muszę przyznać, że poczułam się nieco zdegustowana


no tak, bo przez całe zycie mamy sie ubierać w tym samym stylu i nie eksperymentować, a magda smiala przełamac swoje czarne spodnie i białe koszule.....randomgirl, najwidoczniej nie rozumiesz istoty mody. Nie podoba Ci się - ok, każdy ma inny gust, ale to osądzanie jest ciekawe :smile: Mnie zaskoczyła tymi butami in plus, odwazyła się i to się chwali.

mietka, już kiedys widzialam te Louboutiny, zachwycają:):) cena znośna jak za taką markę:):)

mietka napisał/a:
do ślubu chciałam sobie kupić buty Manolo Blahnika, ale nie dałam rady i to nie chodziło o pieniądze


tak trudno zdobyć Manole?

randomgirl - Pon Paź 04, 2010 1:28 am

Malena napisał/a:
randomgirl, najwidoczniej nie rozumiesz istoty mody


Malena, widzę, że znowu wysnuwasz jakieś fałszywe teorie ocenne na mój temat. Istotą mody są ciągłe zmiany, natomiast istnieje jeszcze coś takiego jak styl. Sądziłam, że Magda Mołek przez te wszystkie lata wypracowała sobie pewien styl, który nie składa się jedynie z białych koszul i czarnych spodni. Tak jak nie widzę jej w czarnych lateksowych gorsetach Dody, tak silikonowe butki z wisienkami mi również do niej nie pasują i tyle.
Zabawie modą mówię tak, ale w obrębie pewnych granic, które wyznacza styl danej osoby.. ślepe podążanie za każdym trendem natomiast świadczy o pewnej niedojrzałości lub próżności.

Swoją drogą ciekawe, czy gdyby te buty kosztowały 14 zł na rynku, bez metki Vivienne Westwood to również wzbudzałyby taki aplauz, że niektórzy chcieliby je do ślubu nawet zakładać....a Magda Mołek równie chętnie by je promowała, bo infantylne są one wyjątkowo.

Niedawno byłam na ślubie, gdzie panna młoda miała fioletowe buty dopasowane do makijażu i kwiatków. Miałam wrażenie, że zarówno makijaż jak i kwiaty zostały dobrane zamiast do urody dziewczyny, to właśnie na siłę do tych butów, żeby te do czegoś koniecznie pasowały. Fatalnie to wszystko wyszło. Ludzie skupili się bowiem tylko na tych butach kometując, że "odważna", że "nie traktuje do końca poważnie swojego stroju a co za tym idzie i ceremonii", że "chciała być chyba modna", że "chciała być inna", "że ma brzydką sukienkę więc musiała czymś odwrócić od niej uwagę" itd. Były też oczywiście i głosy pochlebne; głównie młodych kobiet.
Ja nie założyłabym takich butów, jak już pisałam wcześniej, z tego względu, że jestem tradycjonalistką, ale widać po tych komenatrzach, że społeczeństwo raczej nie jest na taką fanaberię przygotowane. Wy możecie przecierać te ścieżki, z czasem ludzie się do tego przyzwyczają, ale przewiduję, że i tak w ostateczności klasyka zwycięży :smile: . Przecież Ten Dzień jest jednym wielkim kultem tradycji.

justinaa - Pon Paź 04, 2010 9:13 am

randomgirl napisał/a:
a Magda Mołek równie chętnie by je promowała, bo infantylne są one wyjątkowo


a ja ostatnio czytałam jej wypowiedź właśnie na temat tych butów, z której wynika, to co napisała Malena, że one są po prostu baaardzo wygodne i mimo, że początkowo przeszła koło nich obojętnie, to po przymierzeniu zdecydowała się na zakup kilku par i nie zgodzę się, że do niej nie pasują, owszem, buty mają wsienki, bądź serduszka etc, ale są delikatne i właśnie bardziej pasuja do delikatne Magdy Mołek, niż Dody .. no ale de gustibus ...

tymczasem Mietka buty cudowne :) ja też marzę i o Blahniku i o Louboutinie :)

mietka - Pon Paź 04, 2010 9:19 am

Malena napisał/a:
tak trudno zdobyć Manole?


miałam 1,5 miesiąca na zorganizowanie całego ślubu i wesela :)

Misiak87 - Pon Paź 04, 2010 11:36 am


Te buty są cudowne, skojarzyły mi się z moim bukietem z goździków. :)

Niektóre z tych także wpadły mi w oko.


Magdzik - Pon Paź 04, 2010 2:41 pm

Misiak87, niektóre są śliczne :P i te kolorki :smile:
randomgirl - Pon Paź 04, 2010 5:51 pm

te szare i lila/fiolet bardzo ładne :smile:
M4rcysi4 - Pon Paź 11, 2010 12:04 am

Mietka te różowe co wkleiłaś (obie pary) super! Ale jak tego typu but może trzymać się stopy w tańcu, a nawet w chodzie?! Przymierzałam multum takich butów i żadne nie chciały się trzymać :| .

Strasznie mnie to irytuje, bo buty wyglądają zjawiskowo, a chodzić się w nich nie da. Czy tylko z moimi stopami są one niekompatybilne? ;)

PositiveAga - Sro Paź 13, 2010 10:11 am

znalazłam takie oto buty, tradycyjne białe z kolorowym akcentem

tomcia - Sro Paź 13, 2010 8:51 pm

PositiveAga, te buty są super! jak dla mnie idealne połączenie klasyki i nowości. Tylko gdzie takich szukać?? :?
Karola5 - Czw Paź 14, 2010 3:29 pm

Mnie tez się bardzo podobaja te ostatnie! Te poprzednie też... ech.. ale te obcasy są dla mnie zabójcze.. :/
Malena - Czw Paź 14, 2010 8:19 pm

PositiveAga, fantastyczne!
prestige - Pią Paź 15, 2010 2:58 pm

piękne!! :)
mira - Pon Paź 18, 2010 10:31 pm

bardzo ładnie, subtelne i oryginalne.

Świetny pomysł na ten kolor, wnosi trochę życia w tą oklepaną i monotonną biel.
Sama chętnie bym się skusiła na takie, tym bardziej że butki do wykorzystania na inne okazje. Ale z moim rozmiarem buta nie mam czego szukać, trzeba brać co jest :(

Ale i tak nie jest najgorzej bo udało złowić mi się coś na co polowałam, czyli białe z czarną podeszwą. Marzyłam o szpileczkach na niewysokim obcasie ale trudno takie dostać. Pokaże jak już mi forum pozwoli wklejac linki ;)

sloneczkoo - Pon Paź 18, 2010 10:47 pm

Kati napisał/a:
Dla mnie te plastiki są okropne brrr.... niezależnie od tego kto je zaprojektował nie kupiłabym tego ani na ślub ani na żadną inną okazję. O cenie nie wspomnę - bo szkoda gadać... :smile:

ja także nawet za darmo bym ich nie założyła... to wszystko zależy od osoby, jej stylu bycia i poczucia humoru..

Ja osobiście nie wyszłabym w takich na ulice (bym się spaliła ze wstydu dla mnie są kiczowate-ale to moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać) nie mówiąc o swoim ślubie :haha:

Podobają mi się buty wstawione przez PositiveAga, Misiak87 i różowe mietki :)
Takie "ala" materiałowe, a nie plastikowe. Są eleganckie :)

M4rcysi4 - Wto Paź 19, 2010 4:04 pm

Oprócz tych co się pokazują migiem w google znalazłam jeszcze coś takiego:





[ Dodano: Wto Paź 19, 2010 4:09 pm ]
I jeszcze



:)

asinek - Czw Paź 21, 2010 7:57 pm

Nie mogę wytrzymać z zachwytu nad tymi wszystkimi zestawieniami kolorowych butów i białej sukni. Pięknie to wygląda. Mam nadzieję, że do sukni którą wybiorę da się dobrać jakieś kolorowe buciki :)


Verenica - Czw Paź 21, 2010 8:58 pm

Też mi się marzyły takie piękne różowiutkie buciki. Różowy bukiecik i różowy kwiatek w butonierce.

Do dziś, kiedy to właśnie się się dowiedziałam, że róż u Panny Młodej przynosi pecha (takiego samego jak perły). Podobno to bardzo stary przesąd.

Tak więc buciki kolorowe będą - może turkus, może fiolet ale niestety nie różowe.
Lepiej dmuchać na zimne :lol:

sloneczkoo - Pią Paź 22, 2010 12:28 am

Dziewczyny to temat o kolorowych butach, a nie kwiatkach i przesądach ;)

A tak w temacie co powiecie o takich:








Malena - Pią Paź 22, 2010 1:00 pm

podobają m się te pudroworóżowe z drugiego obrazka z tiulowym kwiatem, boskie!
a w perwszym obrazku są te z serduchami od Vivienne Westwood, chyba najładnejsze z dostępnych wersji kolorystycznych:)

PositiveAga - Nie Paź 24, 2010 6:24 pm

a może coś z motywem zwierzęcym??






M4rcysi4 - Sro Paź 27, 2010 3:12 pm

Jeszcze troszkę:




I tak sobie myśle, że znalazłam tyle fajnych zdjęć z zestawieniami kolorów, czy samych butów, a kiedy w życiu dochodzi do momentu, że chciałoby się kupić takie ładne kolorowe buciki po prostu NIE MA. Ja nie wiem... takie buty to chyba tylko w USA.

SilverLady - Sro Paź 27, 2010 9:55 pm

Gdybym teraz miała wybierać buty to bym wybrała kolorowe, np. jasno-różowe albo czerwone.
M4rcysi4, śliczne kolorowe buty są w sklepie Venezia :razz:

Chate25 - Czw Paź 28, 2010 11:15 am

super sprawa :) szkoda, że slub mam już za sobą :) ja miałam do kościoła białe ze złotymi obcasami :D a na weselu czerwone trampki :) też super wrażenie robiły 8)
M4rcysi4 - Czw Paź 28, 2010 3:47 pm

SilverLady ostatni raz byłam jakoś w sierpniu i może były kolorowe, ale ze skóry zamszowej. No po prostu buty bez połysku mi nie pasują do sukni ślubnej czy wieczorowej imprezy. Poczekam na wiosne/lato może wtedy pojawią się tam buty z satyny czy lakierowane ;) . AAaaa no i jeszcze jedno obcas max 8cm! Buty w tym sklepie to co najmniej 9cm :-? . Przecież wszyscy wiedzą, że kobieta długo w takich szpilach nie wytrzyma. Dlaczego oni nam to robią :( ;P .
PaulinaS - Pią Paź 29, 2010 3:17 am

Klik i większa fotka ;)













No i dla tych, które lubią wygodę :D



Magdzik - Pią Paź 29, 2010 3:49 pm

Na kolorowe buty jeszcze bym sobie pozwoliła ale trampek do ślubu nawet za pieniądze bym nie założyła.Dla mnie to paskudnie wygląda i bym się czuła na własnym ślubie raczej jak klown a nie jak panna młoda :o :o :o :o
agulka1989 - Pią Paź 29, 2010 4:54 pm

Magdzik napisał/a:
trampek do ślubu nawet za pieniądze bym nie założyła

do ślubu może nie, ale na plener?? czemu nie :)

PaulinaS - Pią Paź 29, 2010 5:20 pm

agulka1989 napisał/a:
do ślubu może nie, ale na plener?? czemu nie :)


dokładnie o tym samym pomyślałam :D mógłby być niezły ubaw ;P

EwaM - Sob Paź 30, 2010 3:15 pm

sloneczkoo napisał/a:

A tak w temacie co powiecie o takich:


Jednobarwne tak. Ewentualnie białe z kolorową kokardą. Ale te ciapate i łaciate wyglądają brzydko. A już te grochy przy koronkowej sukni to fatalne są moim zdaniem :kwasny:

Bian - Sob Paź 30, 2010 3:35 pm

Magdzik napisał/a:
Na kolorowe buty jeszcze bym sobie pozwoliła ale trampek do ślubu nawet za pieniądze bym nie założyła.Dla mnie to paskudnie wygląda i bym się czuła na własnym ślubie raczej jak klown a nie jak panna młoda


Każdy lubi inaczej jak widać, bo ja zawzięcie szukałam do ślubu jednolitych białych długich trampek. Poszukiwania nie wyszły zbyt pozytywnie, bo poszłam w rzymiankach, ale za to białe trampki do ślubu miał mój małż :) U nas w domu panuje zasada, że im więcej trampek w szafie, tym lepiej :)

antonka - Czw Lis 04, 2010 2:48 pm

te z kokardkami słodkie,trampki zbyt odlotowe jak dla mnie:)
Malena - Czw Lis 04, 2010 5:02 pm

te trampki sa urocze, na plener super!
malu86 - Czw Lis 04, 2010 5:34 pm

polecam str moddo.pl moze cos znajdziecie ciekawego a z tego co widze buty menbura sa tansze niz w butikach slubnych
PaulinaS - Czw Lis 04, 2010 9:38 pm

No to jeszcze kilka trampkowych propozycji :wink:






Magdzik - Pią Lis 05, 2010 11:20 am

Nie przekonują mnie te trampki jakoś.Wręcz odpychają mnie jak patrzę na te zdjęcia.Ale oczywiście rozumiem,że każdy ma swój gust.Bo o gustach się nie dyskutuje.Jak ktoś założy sobie trampki do ślubu to mi to nie przeszkadza :smile: i szanuję jego wybór.Ale ja trampkom mówię nie :?
justinaa - Pią Lis 05, 2010 12:55 pm

trampki dla pana młodego jak najbardziej, super :) ale jako panna młoda też bym się nie zdecydowała
Blabla - Sob Lis 06, 2010 12:27 am

Bardzo podoba mi się pomysł z kolorowymi butami.Gdybym miala jeszcze raz slub na pewno bym sie zdecydowala.
antonka - Pon Lis 08, 2010 1:33 pm

zabawny pomysł z tymi trampkami:)
Misiak87 - Pią Gru 10, 2010 10:28 pm

Wczoraj natknęłam się na zdjęcie pary młodej, i panna młoda miała buty pod kolor garnituru młodego. Jakoś mi to nie pasuje. :/


skowronek2323 - Sob Gru 11, 2010 5:09 pm

Ale oryginalny pomysł, pomyślę nad takim rozwiązaniem :wink:
PaulinaS - Sob Gru 11, 2010 9:40 pm

Misiak87 napisał/a:
panna młoda miała buty pod kolor garnituru młodego. Jakoś mi to nie pasuje. :/


Tak się przyglądam i przyglądam, ale też coś mi nie gra jak na to patrzę...

ppola - Sob Gru 11, 2010 10:17 pm

mi sie buty i pomysl podoba a najbardziej niegra mi niebieska podwiązka ;)
Magdzik - Nie Gru 12, 2010 8:55 pm

ppola napisał/a:
mi sie buty i pomysl podoba

mi też się podoba :razz:

Misiak87 - Pon Gru 13, 2010 10:02 am

Ciekawe czy gdyby pan młody zdecydował się na czarny garnitur, panna młoda też wybrałaby czarne buty? :-)

[ Dodano: Czw Gru 16, 2010 12:12 pm ]
Znalazłam na fb takie fajne zdjęcie :) :


ewa__150 - Wto Sty 04, 2011 9:45 pm

ja jestem wręcz zakochana w kolorowych bucikach i uważam je za idealny dodatek do sukni ślubnej
antonówka - Pon Sty 24, 2011 11:14 pm

super są kolorowe buty ale sama bym się nie odważyła ich założyć..
agulka1989 - Wto Sty 25, 2011 2:00 am


PositiveAga - Wto Sty 25, 2011 11:37 am

coś niebieskiego :-)
nie tylko podwiązka musi być niebieska :smile:


agulka1989 - Wto Sty 25, 2011 11:50 am






Malena - Wto Sty 25, 2011 12:34 pm

MNie zachwyciły te buty - już bym je kupiła, ale 11 cm to trochę za wysokie - szukam max 7-8 a i tak będę w nich miała 182 cm wzrostu. Kurcze, szkoda, tym bardziej ze są bardzo tanie..ech..Jakbyście widziały w sklepach podobne, dajcie cynk:):)


Magdzik - Wto Sty 25, 2011 8:35 pm

PositiveAga, cudne są te buciki, które wstawiłaś ;)
Marcka - Pią Sty 28, 2011 10:01 am

Kolorowe buciki są śliczne i bardzo ładnie się komponują <super zdjęcie panny młodej z druchnami w czerwonych bucikach> jednkaże sama bym sie nie zdecydowała ;)
Tramki u mnie zupełnie odpadają, ktoś już wspomniał, że Panna młoda wygląda jak klaun - popieram :D

beata luczynska - Sob Sty 29, 2011 11:27 am

super pomysł z tymi butami!szkoda ze ja za późno o tym pomyślałam!
Fijołkowa - Sob Sty 29, 2011 1:31 pm

Mnie tez szalenie podoba się pomysł kolorowych butów do ślubu :) Szukam inspiracji... :)
kasia.pik - Sob Sty 29, 2011 10:57 pm

Bardzo mi się podoba pomysł z dopasowaniem bucików do wiązanki :)

Hm... może warto rozważyć? :roll: W sumie można w takich butach potem również gdzieś wyjść. :)

patiinka - Nie Sty 30, 2011 10:56 am

Ja też jestem zachwycona tym pomysłem, chociaż jak mówię o nim innym to są zdziwieni oraz uważają, że lepiej białe czy ecru...ale ja i tak będę miała kolorowe obuwie :)
malapipi84 - Pon Sty 31, 2011 5:39 pm

Ja również sie zdecydowałam na kolorowe buciki!!! :D :D :D :)
agulka1989 - Sro Lut 16, 2011 12:45 pm


e_linka2 - Sro Lut 16, 2011 8:40 pm

Dziewczyny, jak uważacie: czy kolorowe buty pasują do każdej sukni ślubnej (chodzi mi o fason sukni)? Bo ja się zaczynam zastanawiać, czy do sukni, którą mam na oku dobrze będą wyglądać kolorowe buty (suknia to Navita firmy Mistic).
paulinkaaMU - Sro Lut 16, 2011 9:42 pm

agulka1989, to moja Mali :smile:
agulka1989 - Sro Lut 16, 2011 10:20 pm

paulinkaaMU napisał/a:
agulka1989, to moja Mali :smile:

zgadza się, kochana :)
więcej zdjęć tutaj :)

paulinkaaMU - Sro Lut 16, 2011 10:36 pm

agulka1989, dzięęęki :smile:
M4rcysi4 - Sro Lut 23, 2011 11:52 pm

Dwie nowe propozycje ;)


wamaba - Sro Lut 23, 2011 11:58 pm

Niektóre propozycje są dosyć ciekawe. Najbardziej jednak podobają mi się zielone buty.
Malena - Czw Lut 24, 2011 9:34 pm

inspiracje:
1.
szczególnie ostatnie zdjęcie mi się podoba:)

zachwyciły mnie te czerwone:
2.

znalazłam buty Mellisa / Vivienne Westwood na pannnach młodych:

3.
4.

Basia.83 - Czw Mar 10, 2011 9:47 am

te czerwone rewelacyjne
M4rcysi4 - Czw Kwi 21, 2011 12:35 pm

Cóż... uważam te buty za przefantastyczne i modle się o ich wersję na niższym obcasie :P


Ahhh :dribble: :buja w oblokach: [smilie=serduszka.gif]

agulka1989 - Sro Maj 04, 2011 4:40 pm

kilka inspiracji:





olivka_ja - Sro Maj 04, 2011 10:01 pm

super pomysł z tymi kolorowymi butami :)
muszę się nad tym zastanowić, może sama się zdecyduje.....

paulinkaaMU - Sro Maj 04, 2011 10:08 pm

te ostatnie - piękny kolor, piękny fason, tylko czemu są tak piekielnie wysokie :smile:
wamaba - Czw Maj 05, 2011 11:14 am

paulinkaaMU napisał/a:
te ostatnie - piękny kolor, piękny fason, tylko czemu są tak piekielnie wysokie :smile:

Rzeczywiście świetnie wyglądają, a na niższym obcasie pewnie też się zanajdą jakieś podobne.

yennefer - Czw Maj 05, 2011 11:16 am

Na drugim zdjęciu buty są zupełnie z innej bajki. Tragicznie to wygląda...
M4rcysi4 - Czw Maj 05, 2011 1:00 pm

yennefer też tak czuję ;)
izuniaP - Nie Maj 15, 2011 2:54 pm

ja juz wybralam kolorowe eleganckie buty ślubne :) jest duzy wybor kolorowych butow ślubnych i sa rozne wysokosci obcasa takze kazda znajdzie cos dla siebie :)
motylek666 - Nie Maj 15, 2011 3:21 pm

M4rcysi4, też m się te błyszczące bardzo podobają tylko nie podoba mi się ich cena - ponad 10 tys zł :(

jestem zdecydowaną zwolenniczką kolorowych butów ślubnych - białych się nie wynosi a kolorowe w tonacji koloru przewodniego są pięknym dodatkiem i dopełnieniem wyglądu panny młodej
sama zamawiałam w kolorze pudrowego różu (jak wszystko na naszym ślubie ;) ) ze str białe buty - można tam wybrać kolory, kształty wysokości obcasa itd
w tym roku jestem zawiedziona tym co jest w sklepach - mało jest kolorów - większość to nude (skądinąd świetny kolor na co dzień lun na inną imprezę) beże i odcienie ziemi

justine81 - Nie Maj 15, 2011 3:49 pm

Hmmm, ja jestem chyba konserwatywna jeśli chodzi o kolor butów i wydaje mi się, że powinny być pod kolor sukni, natomiast oczywiście to kwestia gustu i wyboru.
Kolorowe podobają mi się gdy są w kolorze np. kokardy przy sukience lub innego elementu, ale nie wiązanki, bo przecież nie nosi się jej ze sobą przez całe wesele :)

izuniaP - Nie Maj 15, 2011 4:14 pm

ja bede miala kwiata we wlosach po kolor butow :) no i oczywiscie wiazanke ktora przez cala noc tak naprawde stoi na stole :P
Klaudynka - Nie Maj 15, 2011 4:30 pm

Kilka propozycji w błękicie i granacie:
















izuniaP - Nie Maj 15, 2011 4:35 pm

Klaudynka
wszystkie buciki i fotki fajne szkoda tylko ze nie sa u nas dostepne takie buty a przez net weselnych nie odwazylabym sie kupic w ciemno

M4rcysi4 - Nie Maj 15, 2011 10:12 pm

motylek666 napisał/a:
ich cena - ponad 10 tys zł

żartujesz? :lol: aż sie popłakałam :D

motylek666 napisał/a:
większość to nude (skądinąd świetny kolor na co dzień lun na inną imprezę) beże i odcienie ziemi

Też to zauważyłam i co wchodzę do jakiegoś sklepu to jestem na prawdę wkurzona, mocno mnie ten fakt irytuje :|

izuniaP napisał/a:
ja juz wybralam kolorowe eleganckie buty ślubne

Wstaw tu ich zdjęcie :hyhy:

izuniaP - Wto Maj 17, 2011 9:52 pm

izuniaP napisał/a:
ja juz wybralam kolorowe eleganckie buty ślubne

Wstaw tu ich zdjęcie :hyhy: [/quote]


jutro zrobie fotki to wstawie :)

motylek666 - Sro Maj 18, 2011 3:12 pm

M4rcysi4 napisał/a:
żartujesz? :lol: aż sie popłakałam :D

to są louboutin'y prawda?

jk - Sro Maj 18, 2011 3:44 pm

kolorowe moze niekoniecznie ale srebrne jak najbardziej;)
wamaba - Sro Maj 18, 2011 5:18 pm

Klaudynka, te niebieskie buciki są świetne i to nie tylko na ślub ;)
motylek666 - Sro Maj 18, 2011 8:38 pm

justine81, ale chodzi o kolor przewodni całego wesela - u mnie np jest to pudrowy róż z dodatkiem limonkowej zieleni i wszystkie dodatki mamy w tych kolorach - począwszy od zaproszeń, winietek, zawieszek, podziękowań, księga gości, kwiaty moje, na sali, moja kopertówka, mucha i pas hiszpański pana młodego jego butonierka, krawaty ojców, świadka, dziadka i ich butonierki, dekoracje stołu, dekoracja tortu, deser itd - tak więc jest to pewna konsekwencja w dobieraniu dodatków i niekoniecznie musisz mieć coś na sobie w tym kolorze żeby pasowały buty do wesela (a pewnie wiele panien młodych ma kwiatek we włosach, czasami korsarza na ręce, biżuterię kolorową)

poza tym takie buciki założę z pewnością a białe to niekoniecznie

jeżeli chodzi o dobór butów pod kolor sukienki to też dobra taktyka ale wydaje mi się że bardzo trudna - chyba że ma się białą sukienkę wówczas jest sporo łatwiej- jeżeli jakiekolwiek odcienie ivory, ecru, śmietanowy, diamond white, odcienie złota i inne bardziej wyszukane - to to jest niezmiernie trudne - moja sukienka jest w kolorze ivory i mieliśmy ogromny problem by dobrać koszulę smokingową w tym odcieniu - żeby ani sukienka ani koszula nie wyglądały brudno - więc jakbym miała szukać bucików w tym odcieniu to nie dałabym już rady (mam duży rozmiar i nie mogę przebierać)

PaulinaS - Sro Maj 18, 2011 10:29 pm



A co powiecie o tych?

Hellen - Czw Maj 19, 2011 12:49 am

Bardzo ładne, ale ja bym się w takiej szpili zabiła w tańcu chyba ;)
Magdzik - Czw Maj 19, 2011 8:57 am

PaulinaS, jaka elegancja :P świetne, ale bardzo wysokaśne :?
izuniaP - Czw Maj 19, 2011 11:45 am

obiecalam fotke butów :)


mój dzienniczek : http://www.forum.wesele-l...p=502511#502511

wamaba - Czw Maj 19, 2011 12:42 pm

PaulinaS, bardzo ładne i eleganckie buciki, muszą ślicznie błyszczeć w rzeczywistości.
izuniaP - Czw Maj 19, 2011 12:57 pm

to tylko zdjecie, troche inaczej wygladaja w realu, satynowe, 10cm obcas, ognista czerwień i cekiny :) w październiku może być juz zimno,śnieg,deszcz dlatego wybrałam zakryte buty, bo nie wyobrażam sobie założyć pończoch do butów z odkrytym palcem :/


mój dzienniczek : http://www.forum.wesele-l...p=502511#502511

Karola5 - Czw Maj 19, 2011 1:44 pm

izuniaP, a nie obawiasz się że w październiku może padać i butki będą mokre w plamki?
izuniaP - Czw Maj 19, 2011 1:51 pm

nie, juz próbowałam i pomoczylam :P
Magdzik - Czw Maj 19, 2011 2:34 pm

izuniaP, ładne ;)
wamaba - Pią Maj 20, 2011 4:59 pm

izuniaP, świetne buty. Na zdjęciu wyglądają na bardzo wysokie ale 10 cm da się przeżyć nawet tańcząc całą noc ;)
izuniaP - Pią Maj 20, 2011 5:02 pm

wamaba napisał/a:
izuniaP, świetne buty. Na zdjęciu wyglądają na bardzo wysokie ale 10 cm da się przeżyć nawet tańcząc całą noc ;)



sa bardzo wygodne,maja minimalna platforme i dlatego sa takie eleganckie.
wiekszosc butów jest na 14-16cm obcasach i duzych platformach ktore wygladaja na toporne i nie nadaja sie do sukni


mój dzienniczek : http://www.forum.wesele-l...p=503231#503231

wamaba - Pią Maj 20, 2011 5:14 pm

izuniaP, wyglądają rzeczywiście elegancko i bardzo delikatnie. Wspaniałe buciki.
izuniaP - Pią Maj 20, 2011 5:26 pm

dziękuje :)
własnie takich butów szukałam i znalazłam :)
już nie mogę sie doczekać kiedy je założe :P

Klaudynka - Sob Maj 21, 2011 5:50 pm

Kilka propozycji z firmy Kazar (obecna kolekcja):

Czerwień:



Róż:



Kremowe:


wamaba - Nie Maj 22, 2011 9:46 am

Ja ostatnio uwielbiam buty z kwiatkami ;)
gosza - Pią Sie 05, 2011 10:19 pm

świetne te wszystkie kolorowe buciki :) też się troszke zastanawiałam na takimi, ale chyba białe to takie najbardziej optymalne :) i takowe tez własnie mam :) choc nie ukrywam, że takie kolorowe też bym chciała, no cóz z kolorowymi zaszaleje na poprawinach :)
M4rcysi4 - Czw Wrz 15, 2011 9:33 pm

Dziewczęta inspiracja prosto z Polski ;)

aniulka_lp - Pią Wrz 16, 2011 1:13 pm

Ja na pewno będę mieć kolorowe buty do ślubu fioletowe lub fuksję. Białe od początku nie wchodziły w grę, po co mam wydać pieniądze na buty, które założę raz. Bo nie wyobrażam sobie siebie w białych butach w zwykły dzień. Nawet kiedy widzę inne kobiety w białych butach w inny dzień niż ślub mam ciarki :kwasny: (pomijam sandałki i klapki). Wybrałam więc takie, które spokojnie będę mogła później nosić.
vessna - Pią Wrz 16, 2011 2:06 pm

Kolorowe butki TAK! Moje będą fioletowe :D
Będę miała sukienkę do kolan, jaśniutkie ecru, z cienką fioletową wstążką pod biustem. I do tego bukiet i kwiat we włosy w fiolecie. Jeszcze nie miałam okazji przymierzyć sukienki z butami, ale mam nadzieję, że będzie wyglądało to dobrze. W necie są głownie zdjęcia kolorowych butów do długich sukienek, więc jestem bardzo ciekawa efektu z krótką.

ewa.krzys - Pią Wrz 16, 2011 2:06 pm

Nie wiem, czy pudrowe buty można nazwać kolorowymi, ale właśnie takie planuję :)
Magdzik - Pią Wrz 16, 2011 3:46 pm

Ja do ślubu cywilnego będę miała szare jasne butki na średnim obcasie ;)
marta95910 - Pon Wrz 19, 2011 11:07 am

Kolorowe buty jak najbardziej tak :)
Kasia13 - Wto Wrz 20, 2011 7:41 pm

aniulka_lp napisał/a:
Ja na pewno będę mieć kolorowe buty do ślubu fioletowe lub fuksję

Na pewno będzie to świetnie wyglądało. Ostatnio coraz częściej słyszę , że dziewczyny myślą o założeniu do białej sukni ślubnej kolorowych butów. Bardzo mi się ta nowa moda- o ile mogę to tak nazwać - podoba.

aniulka_lp - Sro Wrz 21, 2011 10:19 am

Kasia13 napisał/a:
Ostatnio coraz częściej słyszę , że dziewczyny myślą o założeniu do białej sukni ślubnej kolorowych butów.


bo to swietny pomysl na zaakcentowanie np. osobowosci czy charakteru, teraz juz nie wszystko musi byc w bieli czy w jej odcieniach
ale jesli ktos nie chce kolorowych butow nie krytykuje...
osobiscie preferuje kolorowe :)

izuniaP - Sro Wrz 21, 2011 10:49 am

ja kupilam czerwone i jestem bardzo zadowolona ( zdjęcia zamieściłam w swoim dzienniczku ). Na mojej pierwszej przymiarce sukni w salonie myslalam że Pani cos powie o tych butach jak zobaczy, że się zdziwi albo zasmieje ale Pani powiedziala ze 3/4 dziewczyn ma kolorowe buty do ślubu i to nic takiego :) podobno najgorzej wygladaja biale buty i biale rajstopy do ślubu bo wygladaja jak u komunistki :P
aniulka_lp - Pią Wrz 23, 2011 11:20 am

Cytat:
podobno najgorzej wygladaja biale buty i biale rajstopy do ślubu bo wygladaja jak u komunistki :P

dokladnie tak też mi się to kojarz z komunią i białymi lakierkami :P

izuniaP - Pią Wrz 23, 2011 11:37 am

nie wiem jak w ogóle można wpaść na taki pomysł że białe pończochy i białe buty na ślub :P
ava - Pią Wrz 23, 2011 11:56 am

izuniaP napisał/a:
nie wiem jak w ogóle można wpaść na taki pomysł że białe pończochy i białe buty na ślub
Hmm, przez ostatnie 100 lat 99% panien młodych jakoś wpadało na ten pomysł....
ewa.krzys - Pią Wrz 23, 2011 11:57 am

Właśnie chciałam napisać to, co ava, to raczej normalne. Moda na kolorowe buty panuje od niedawna :roll:
=MiLi= - Pią Wrz 23, 2011 11:59 am

Dokładnie. To jest jakby oczywiste... taki urok tego dnia - biel :) Poza tym jakbym miała na ślubie pończochy w innym kolorze niż białe to Mąż na pewno byłby bardzo niepocieszony ;)

Nie mam nic do kolorowych butów, ale uważam, że pasują pod warunkiem, że na sukni jest jakiś akcent w tym kolorze i wiązanka również w takich odcieniach. Sama wiązanka to dla mnie za mało.

izuniaP - Pią Wrz 23, 2011 12:22 pm

ja jeszcze nie bylam na ślubie żeby panna młoda miała wszystko białe, zawsze miały białe buty i cieliste pończochy i wygladało to super
dawewe - Pią Wrz 23, 2011 1:50 pm

hej dziewczyny a powiedzcie mi jaki kolor bucików pasuje pod ecri sukienke...



moga być różowe??... mój bukiecik bedzie ciemno różowy i białymi storczykami..

tomcia - Pią Wrz 23, 2011 2:30 pm

ja troszkę podzielam pogląd izuniP, szczególnie w kwestii białych pończoch/rajstop. Ja rozumiem, że tak jak napisała =MiLi= "taki urok tego dnia-biel", ale białe nogi, to jak dla mnie trochę trupie nogi :wink:
dawewe - Pią Wrz 23, 2011 3:53 pm

tomcia, ale jak jest sie opalonym to mozna załozyć np. pończochy kabaretkowe to juz wyglada o wiele lepiej.. ja osobiście uważam ze biel w tym dniu jest dla nas młodych.. ogladałam wesele kolezanki i ona miała właśnie kolor beżowy bodajże i powiem że nie wyglądało to za ciekawie...
moim faworytem w teń dzień są białe pończochy kabaretkowe no może kremowe :)

agulka1989 - Pią Wrz 23, 2011 4:03 pm

dawewe, wiesz co wybacz ale to zdjęcie, które teraz wstawiłaś to mi kojarzy się tylko z czymś takim-


No ale to nie wątek o rajstopach/pończochach itp tylko o butach.
Więc żeby nie było OT to dodam tylko, że tak jak planowałam miałam kolorowe buty.
Były fioletowe. Do tego fioletowy makijaż, bukiet, paznokcie, kwiaty we włosach i fioletowy krawat u męża. I jestem mega zadowolona z efektu jaki udało nam się osiągnąć :) Goście nas chwalili i bardzo im się podobało "odejście od tradycji" :)


dawewe - Pią Wrz 23, 2011 4:17 pm

agulka1989, wiesz co kazdy ma inny gust i kazdemu podoba sie cos innego .. mi się podobają takie pończochy bardziej niż gładkie biale, żreszta tomcia, napisała "ale białe nogi, to jak dla mnie trochę trupie nogi :wink: " mi też sie ona tak kojarza :)
a z tą szynka to trochę przesadziłaś bo ja nie wysłaląm fotki na której jest pończocha z wielkimi oczami tylko małymi i delikatnymi ;/ ;/

Kasia13 - Pią Wrz 23, 2011 8:02 pm

dawewe napisał/a:
jaki kolor bucików pasuje pod ecri sukienke


Dawewe rozumiem ,że chodzi o buty do sukienki , która jest na zdjęciu?
To muszę Ci powiedzieć , że ja akurat do niej różowych butów nie widzę. Suknia ma srebrne aplikacje więc może butki kremowe ze srebrnymi ozdobami ale takimi delikatnymi bo kreacja dosyć okazała.

Karola5 - Pią Wrz 23, 2011 10:23 pm

agulka1989, aż się zakrztusiłam ze śmiechu! ale mi humor poprawiłaś! :)
Ja miałam kolorowe butki, ale suknia była gładka więc się nie gryzło.
dawewe, suknia na zdjęciu jest dość bogata, więc jak bukiet będzie ciemnoróżowy, to rozumiem, że buty też powinny być ciemnoróżowe, ale jak dla mnie to będzie przesadzone..

Frezja1980 - Pią Wrz 23, 2011 11:10 pm

dawewe, ja bym postawiła na skromne pantofelki bez żadnych zdobień w kolorze ecru a do nich cieliste pończoszki ;) ale nie kabaretkowe :wink:
izuniaP - Pią Wrz 23, 2011 11:19 pm

dawewe jak dla mnie do tej sukni nie pasują kabaretki a tym bardziej nie pasuja różowe buty :/ ja bym postawiła na amarant,ciemny fiolet,granat, zieleń albo bordo bo ta suknia ma chyba ciemny kolor ecru?[/b]
Misiak87 - Sob Wrz 24, 2011 12:18 am

dawewe, tak bogata suknia + kabaretki + kolorowe buty? Uważaj, bo może być za dużo dobrego na raz (przynajmniej dla mnie). Wg mnie warto skupić się na jednym, głównym atucie jeśli chodzi o strój- jeśli gładka, skromna suknia, to poszaleć z dodatkami, natomiast przy bogatej sukni gdzie dużo się dzieje- postawić raczej na "spokojną resztę". Żeby nie przedobrzyć- osobiście wolę, gdy panna młoda jest skromniejsza niż strojna jak choinka.
dawewe - Sob Wrz 24, 2011 12:41 am

Misiak87, no ale i tak majac kabaretki pod sukienką i tak nikt nie bedzie ich oglądał.. a buciki chciałam rózowe ale chyba przystane na kremowych pod kolor sukienki
Misiak87 - Sob Wrz 24, 2011 1:01 am

dawewe, no niby nie widać, ale i Ty, i poprzednio dziewczyny pisałyście, że widziałyście pończochy/kabaretki/rajstopy innych panien młodych, więc chyba jednak czasem trochę widać. ;)
Ja miałam suknię bardziej bogatą niż skromną, i choć idea kolorowych butów bardzo mi się podoba, to do mojej sukni za Chiny by mi one nie pasowały.

dawewe - Sob Wrz 24, 2011 1:22 pm

Misiak87, wiesz widac było bo na filmie było widac jak zakładali jej podwiazke a później pokazywali jakie maja brudne stopy bo biegali jakis czas bez butów... i wtedy było tylko widać .. ale mimo wszystko kabaretki mi sie bardziej podobają :) :) zrszta zobacz na tym filmiku jaką dziewczyna miala sukienke i do niej własnie kabaretki.. co jak co ale ona ma chyba bardziej bogatą suknienke od mojej :) :)
http://www.youtube.com/watch?v=xCB39xgrOvU

Misiak87 - Sob Wrz 24, 2011 4:46 pm

dawewe, rozumiem że podobają Ci się kabaretki do sukni ślubnej, zasugerowałam jedynie że jeśli dojdą do tego kolorowe buty, to w Twoim stroju ślubnym może dziać się za dużo (przynajmniej ja mam takie wrażenie). Ale jak już napisałaś:
dawewe napisał/a:
chyba przystane na kremowych pod kolor sukienki


Dziewczyna na filmiku ma buty pod kolor sukni, i jak dla mnie w połączeniu z białymi kabaretkami wygląda OK. :)

gosza - Sob Wrz 24, 2011 6:04 pm

A dla mnie dziewczyna na tym filmiku ma wszystkiego za dużo na sobie właśnie :)
agulka1989 - Sob Wrz 24, 2011 6:16 pm

gosza napisał/a:
dla mnie dziewczyna na tym filmiku ma wszystkiego za dużo na sobie właśnie

Zdecydowanie za dużo...

Frezja1980 - Sob Wrz 24, 2011 6:16 pm

sorry za OT ale mnie ten filmik rozbawił :smile: laska ewidentnie męczy się przed kamerą :smile:
szaraczarownica - Sob Wrz 24, 2011 6:19 pm

Cytat:
Zdecydowanie za dużo...

Jak oglądałam ten filmik to się zastanawiałam, czy święta w tym roku wcześniej przyszły. Jak choinka :smile:
Jak się zaczęła mizdrzyć jak gwiazda, rączki gładzić i miny robić do kamery, to nie wytrzymałam i wyłączyłam :lol:

mietka - Sob Wrz 24, 2011 6:44 pm

szaraczarownica, ominęła Cię posrebrzana róża.............
szaraczarownica - Sob Wrz 24, 2011 6:57 pm

No nie, właśnie róża mnie dobiła ostatecznie :smile:
Było potem coś jeszcze ciekawszego? :wink:

mietka - Sob Wrz 24, 2011 6:58 pm

nie mam pojęcia, poszłam przemalować krzaki na złoto
mimeczka - Sob Wrz 24, 2011 7:48 pm

No trzeba przyznać, że kabaretki pasują jak ulał do tej jakże subtelnej konwencji:)
dawewe - Sob Wrz 24, 2011 9:31 pm

dziewczyny dodałam ten filmik bo uważam ze ona miala wszystkiego za duzo ta bujna kiecka w której wygladała jak napuszony ptak , i ci wszyscy co obok niej skaczą... :)
dla mnie to zdecydowanie za duzo.. ja przystane tylko przy kabaretkach i bucikach w kolorze sukienki :D :D

ewa.krzys - Sob Wrz 24, 2011 11:40 pm

No i niestety obejrzałam filmik ... Dla mnie jest to typowy przykład "co za dużo to niezdrowo" :roll:

dawewe, do Twojej sukni na pewno wybrałabym jakieś delikatne buty, może ecru? Masz bogatą suknię, więc bałabym się przesadzić.

dawewe - Sob Wrz 24, 2011 11:43 pm

ewa.krzys, :) dlatego zostane przy ecru :)
Zuza12345 - Pon Wrz 26, 2011 10:35 pm

ja też myślę o kolorowych butach ...od wczoraj... mam suknię w kolorze ecru .. i może zielone?

a może pomarańczowe?



a no i dodałam ze jestem ruda ... wprawdzie nie naturalnie, ale jednak :)

izuniaP - Wto Wrz 27, 2011 9:29 am

Zuza z tych 2 kolorów ja bym wybrała pomarańczowe ale nie wiem czy takie gdzieś dostaniesz, zielone sa na pewno :)
Malena - Wto Wrz 27, 2011 11:25 am

Misiak87 napisał/a:
dawewe, tak bogata suknia + kabaretki + kolorowe buty?


zgadzam się, dawewe, zdecydowanie postaw na buty ecru, bo suknia jest bardzo strojna i kolorowe buty do niej nie pasują. Ja też chciałam, ale do mojej sukni nie pasowały.

Agulka, super wyglądałaś i Wasze fiolety były sliczne:) My poprzestalismy na bukiecie, krawacie, makijazu, paznokciach i kolczykach fioletowych.

[ Dodano: Wto Wrz 27, 2011 8:07 pm ]
dawewe napisał/a:
zrszta zobacz na tym filmiku jaką dziewczyna miala sukienke i do niej własnie kabaretki.. co jak co ale ona ma chyba bardziej bogatą suknienke od mojej


dawewe, niekoniecznie - suknia dziewczyny z filmiku jest większa na dole, ale na Twojej dużo się dzieje, jest i tiul i na tym od połowy materiał po skosie, ma falbankę i do tego hafty - wg mnie to jedna z bardziej bogatych sukni jakie widziałam, wiec bądź ostrożna z dodatkami typu kabaretki i kolor.

Monisqua - Sob Paź 01, 2011 10:41 pm

ja chciałam mieć kolorowe (dokładnie amarantowe) buty do ślubu, ale obawiałam się reakcji rodziny... Bardzo blisko ślubu, kiedy jeszcze nie miałam kupionych butów powiedziałam mamie, że marzę o kolorowych.. I wiecie co? Mama przyklasnęła temu pomysłowi!! Bardzo jej się nawet spodobał.. Ale suma sumarum znalazłam butki ecru pierwsze i było po temacie.. Żałuję i nie..Ale jeśli macie pomysł i sposobnoścć.. korzystajcie! :)
monic_pawlak - Sob Lis 05, 2011 11:42 pm

kurcze je jednak , zostaje przy bieli ... może gdybym miała , krótką suknie , taka jak na pierwszym zdjęciu ( tam gdzie były różowe butki i wiązanka ), to moze wtedy tak ...
zanka - Nie Lis 06, 2011 9:31 pm

A ja mam w zamyśle czerwone buty, bukiet , we włosach czerwone kwiaty i pazurki, zobaczymy :)
Kasia13 - Pon Lis 07, 2011 9:16 pm

Zanka a suknia rozumiem że biała. Na pewno będzie pięknie. Może pomyśl o takim wiśniowym odcieniu czerwieni. :)
cotumka - Czw Lis 10, 2011 7:06 pm

Dziewczyny, a co Wy na to? :) moim zdaniem super to wyglada :)

Zuza12345 - Pią Lis 11, 2011 11:18 am

Cytat:
Dziewczyny, a co Wy na to? :) moim zdaniem super to wyglada :)

mi tez się podoba

artisticzoom - Pią Lis 11, 2011 11:56 am

Moim zdaniem dobrze dobrane kolorowe akcenty w postaci butów czy skarpet u młodego dodatkowo zharmonizowane z wystrojem sali wyglądają swietnie, dają też więcej mozliwości fotografowi na niebanalne ujęcia.

No i przede wszystkim, wpuszczają trochę oddechu i luzu, ze tak powiem przekłuwają balonik....

:cool:

motylek666 - Sob Lis 12, 2011 9:50 am

cotumka, to jest odwaga :) nie wiem czy mój mąż zdecydowałby się na różowe skarpetki :) chociaż jak teściowa pytała go o buty jakie założy na ślub to zażartował że to przecież oczywiste - jeżeli wszystko jest różowe i ja mam różowe buty to on też :) :wink:
cotumka - Nie Lis 13, 2011 1:16 pm

Mój Grzesiek gdy zobaczył to zdjęcie, od razu krzyknął: "zróbmy tak" :) więc wielce prawdopodobne, ze takie kolorowe rozwiązanie wprowadzimy w życie :)

bardzo podoba mi się taki pomysł, ale macie rację- wszystko musi ze sobą współgrac, zeby się nie gryzło.

jessica17022 - Wto Lis 29, 2011 8:28 pm

Witam co sadzicie o tym
suknia Ms Moda w kolorze ecri tu akurat biała

[ Dodano: Wto Lis 29, 2011 8:32 pm ]
do tego tego buty i kantadeski w tym samym kolorze

gosza - Wto Lis 29, 2011 9:39 pm

jessica17022, buty bardzo mi się podobają :) ale w połączeniu z suknią nie wiem chyba nie mam zdania tzn nie umiem określić. Niby ok, ale coś mi nie pasuje :) zdecydowała bym się chyba na mniej strojne buty, takie żeby obcas był gładki.
M4rcysi4 - Wto Lis 29, 2011 10:35 pm

Ja jestem zdecydowanie na tak :D Normalnie już widzę to razem :P
jessica17022 - Sro Lis 30, 2011 12:01 pm

Gdzieś wyżej czytałam że jak strojna sukienka to już nie wypada moja nie jest za mocno strojna gorset obszywany jest kryształkami swarowskiego i falbany na dole ale maja się nie mienic
pannamigotka - Czw Gru 01, 2011 11:36 am

Witam dziewczyny :)

Przyciągneły mnie tutaj kolorowebuty.

Sama planuje wesele z kolorem przewodnim granatowo-jagodowym. I zobaczyłam te buciki idealne...

Gdzie można zakupić takie pięne jagódkowe buciczki :o są śliczne!! Czy ktoś wie gdzie można je dostać??

Te ze zdjęcia, nie mogę niestety jeszcze wkleić linka :/ ale te co są na pierwszym planie a panne młodą widać w tle.

Malina01 - Czw Gru 01, 2011 6:04 pm

Uwielbiam kolorowe buty i dodatki ślubne, ach jak żałuję że sama si e na nie nie zdecydowałam....
PositiveAga - Nie Sty 01, 2012 10:17 pm

a oto moje buciki w dniu ślubu, ogólna inspiracja to brudny róż ale niestety kwiaciarnia sie nie spisała i bukiet wyszedł zbyt intensywnie różowy, ale mam nadzieje że chociaż w małym stopniu utrzymałam idee koloru :smile:


noirsoleil - Pon Sty 02, 2012 12:23 pm

Ja zdecydowałam, że będę mieć czerwone butki. I to był mój pierwszy zakup części stroju ślubnego. Trochę nietypowo, ale co tam. :D Bardzo proste, bez ozdób. A do tego kwiatki i kolczyki. No i kamizelka i krawat Młodego. :)
gabrysia - Czw Sty 05, 2012 2:35 pm

uwielbiam kolorowe buty do slubu, dodatkowo kiedy sa one jeszcze polaczone z innymi dodatkami typu bukiet PM, czy paznokcie, makijaz, szminka- ahhhh klasa!
taja - Wto Sty 17, 2012 1:23 pm

ja szukam pudrowych butów, na obcasie max 7cm... i nie ma żadnych ... help
ooollcciiaaa - Sro Sty 18, 2012 3:36 pm
Temat postu: butki
a o to moje buty :D

Wydają się wysokie bo mają ukrytą platformę :)
Na zmianę mam butki na dużo niższym obcasiku ale także różowe :)

Magdzik - Czw Sty 19, 2012 11:45 am

ooollcciiaaa, ładne te buciki. Fajny kolor.
Malena - Czw Sty 19, 2012 12:31 pm

ooollcciiaaa, bardzo ładne, ale uważaj, żeby nie były za ciężkie do sukni - mam podobne zamszowe też i z zamszowymi trzeba uważać, żeby nie przeciązyć stylizacji.

Positive, myślę, że motyw zachowany, uroczo:)

ooollcciiaaa - Pią Sty 20, 2012 12:27 pm

Moja mama jak zobaczyła te buty też myślała że będą wygladały za "ciężko "
dół sukienki mam o ile się nie myle z tafty i jest dużo falbanek - w połączeniu wygląda na prawde dobrze i nie jest za " cięzko ":D . Po ślubie wstawię zdjęcia w całości jak to wyglądało.. :P

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 2:14 pm ]
taja zapomniałam napisać jeszcze że nawet fajne butki są na www.stylowebutki.pl może akurat coś dla siebie znajdziesz :)

e_linka2 - Pią Sty 20, 2012 7:43 pm
Temat postu: Re: butki
ooollcciiaaa napisał/a:

Na zmianę mam butki na dużo niższym obcasiku ale także różowe :)


Pamiętaj, że jeśli dopasujesz sukienkę do dużo wyższych butów potem możesz mieć duży problem jak założysz niskie - bo będzie się ona ciągnąć po ziemi. Tak więc nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie.

PositiveAga - Pią Sty 20, 2012 8:02 pm

e_linka2 napisał/a:
Pamiętaj, że jeśli dopasujesz sukienkę do dużo wyższych butów potem możesz mieć duży problem jak założysz niskie - bo będzie się ona ciągnąć po ziemi. Tak więc nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie.

jeśli ooollcciiaaa ma suknię z falbanami to nie będzie najmniejszego problemu, wystarczy od spodu podpiąć jedną falbanę i suknia automatycznie się skraca ... wiem to z własnego doświadczenia, ja do pierwszego tańca miałam o wiele niższe buty, wystarczyło podpiąć falbanę i już problem z głowy ... oczywiście tak da rade zrobić wyłącznie gdy suknia ma falbany, z gładką już ten sposób nie wypali :-)

ooollcciiaaa - Pon Sty 23, 2012 9:50 pm

e_linka 2 , o tym już myślałam zanim suknia poszła do szycia :) wysokie buty będą w sumie tylko do kościoła a na sali te niższe. Tak więc po odpięciu trenu był podany wymiar do tych niskich butów :)
malina85 - Nie Sty 29, 2012 7:37 pm

Uważam że kolorowe buty do sukni ślubnej dodają całemu strojowi charakteru i ja też postawiłam na buty w ciemnym kolorze starego złota, chcę by mój przyszły mąż miał też krawat w takim kolorze.
grejpfrut - Pon Sty 30, 2012 3:32 pm

Luby zapoznawszy się z moją wizją czerwonych butów stwierdził, że jak będziemy stać u drzwi kościoła szepnie mi do ucha "Podążaj żółtą drogą, Dorotko!"...

Nadal twardo obstaję przy poszukiwaniu czerwonych czółenek :P

Pazdziernikowa - Czw Lut 02, 2012 8:43 pm

witajcie, a ja mialam czerwone buty do sukienki falbankowej :) do tego czerwona róża wpieta we wlosy , bez welonu, bukiet i butonierka proste z czerwonych róż , małżonek krawat czerwony. Teściowa o mało zawalu nie dostała na widok tych butów ale z czasem jej sie podobalo :) Goscie tez w szoku , kazdy chcial buty oglądać :)

dodaje fotke moich butów.

grejpfrut - Czw Lut 02, 2012 9:09 pm

Pazdziernikowa, boooskie :D ale chyba bardzo wysokie? Ja szukam czegoś max 8-9 cm. I tak pewnie będę wtedy wyższa od 90% panów na ślubie :P
Pazdziernikowa - Czw Lut 02, 2012 9:16 pm

platforma 2 cm, szpilka 11 :)
grejpfrut - Pią Lut 03, 2012 10:36 pm

Znalazłam na allegro coś takiego :) W sumie to myślałam wcześniej o kotunach, chodzi mi się w nich o wiele wygodniej niż na obcasach... A i znaleźć ładne szpilki mniej niż 10 cm jest trudno... Muszę się zastanowić :razz:


Pazdziernikowa - Sob Lut 04, 2012 12:22 am

grejpfrut -- ładne :) mi też bylo ciężko znalezc czerwone buty i pozniej dopasowac do nich dodatki :) ale uparłam się i mi się udało i byłam bardzo zadowolona ;) teraz czas karnawałowy , widzialam na fotkach ze studniowek , że duzo dziewczyn ubiera czerwone szpilki więc może musiałabys poszukac :)
PaniAga - Sob Lut 04, 2012 8:06 pm

a to moje butki... Tylko się zastanawiam czy nie obciąć tego paska;) ... Zdecydowanie stawiam na kolorowe buty... białe mi się w ogóle nie podobają.grejpfrut, czerwone też dobry pomysł:)
Klaudynka - Sob Lut 04, 2012 8:44 pm

PaniAga napisał/a:
Tylko się zastanawiam czy nie obciąć tego paska
według mnie, zyskałyby bez paska. Jeżeli tylko stabilnie w nich chodzisz, a stopa pewnie leży w bucie, to czemu nie?

Buty są bardzo oryginalne jeśli chodzi o kolor. Są jednak bardzo wysokie i mi osobiście byłoby ciężko przetańczyć w nich całą noc :wink:
Będziesz również szukać kwiatów w podobnym odcieniu, czy to tylko jednorazowy akcent kolorystyczny?

PaniAga - Sob Lut 04, 2012 9:31 pm

Ja przyzwyczaiłam się do 12-13 cm szpilek z uwagi na mój niski wzrost....
A kwiaty będe mieć bukiet z błękitnych tulipanów.

grejpfrut - Sob Lut 04, 2012 10:47 pm

PaniAga napisał/a:
Ja przyzwyczaiłam się do 12-13 cm szpilek z uwagi na mój niski wzrost....


podziwiam wszystkich, którzy potrafią się poruszać na takich obcasach :padam:

PaniAga napisał/a:
A kwiaty będe mieć bukiet z błękitnych tulipanów.


na pewno będzie to pięknie współgrać :)

PaniAga - Sob Lut 04, 2012 10:56 pm

Dziękuje, mam taką nadzieję że wszystko do siebie będzie pasowało.
MałaMi - Sob Lut 04, 2012 11:16 pm

PaniAga napisał/a:
Ja przyzwyczaiłam się do 12-13 cm szpilek z uwagi na mój niski wzrost....


Wiem, że to miejsce na ślubne ochy i achy ale trochę się zmartwiłam i przeraziłam. Mam nadzieję, że znasz konsekwencje stałego chodzenia na szpilkach, zwłaszcza takich? Skoro się przyzwyczaiłaś to rozumiem, że chodzisz w nich często? Jesteś stewardessą lub z uwagi na swój zawód musisz równać wzrostem z innymi pracownikami?

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to fakt, że mięśnie łydek ulegają skróceniu, a ścięgno Achillesa znacznie się usztywnia.

Oprócz tego cytat z sieci: "Zbyt częste chodzenie na wysokich obcasach powoduje, że nasze nogi narażone są na spory wysiłek. Im większy i cieńszy obcas, tym silniej bolesność będzie odczuwał nasz kręgosłup, a następnie także nogi. Z czasem mogą więc pojawić się żylaki. Dzieje się tak, ponieważ zaburzone zostaje prawidłowe krążenie krwi."

Wiem, ze teraz pewnie pojawi się masa głosów: ja tam chodzę w szpilkach co dzień X lat i nic mi nie jest .... Poproszę o komentarz kogoś, kto chodzi często na 12 cm obcasach i ma więcej niż 50 lat - teraz możemy się wszystkie czuć perfekcyjnie zdrowo.

Co to jest za niski wzrost? ZA NISKI NA CO?

taja - Nie Lut 05, 2012 11:23 am

ponoć chodzenie na zupełnie płaskich butach też jest niezdrowe... ale jak komu wygodnie :) ja`zazdroszcze tym, które potrafią chodzić w takich butach..
mi nie udało się jeszcze znaleźć pudrowych niskich... a batdzo je chcę :)

PaniAga - Nie Lut 05, 2012 1:48 pm

A ja uwielbiam szpilki<3 ... w ogóle ostatnio moja przyjaciółka stwierdziła że szpilki to najszybsze odchudzanie.
Zakładasz je i odrazu wygląda się szczuplej...
A w ten dzień to bym chciała mieć jak najwyższe bo mój M ma 190 a ja zaledwie 160... :D

szaraczarownica - Nie Lut 05, 2012 2:30 pm

taja napisał/a:
ponoć chodzenie na zupełnie płaskich butach też jest niezdrowe...

Tak, w związku z czym moja pani reumatolog kazała mi chodzić tylko i wyłącznie w butach na płaskim obcasie, bo chce mi rozwalić stawy jeszcze bardziej. Na pewno.
Czy to "ponoć", to wypowiedź ortopedy? Czy może jakieś "urban legend"? Bo ja jakoś mam niejasne wrażenie, że to drugie.

M4rcysi4 - Nie Lut 05, 2012 2:45 pm

szaraczarownica wież mi, że ja to co napisała taja słyszałam właśnie od ortopedy. Najzdrowszym dla naszego organizmu jest obcas wysokości 1,5-3cm. Wtedy wzmacniamy jakieś mięśnie być może miednicy, ale już nie pamiętam. No i są jeszcze jakieś pozytywy, ale puściłam to w niepamięć i zostało tylko to, że takie niskie obcasy są zdrowsze od płaskich butów. Nie chce się tu wypowiadać na temat już uszkodzonych stawów, bo jeżeli reumatolog powiedział Ci tak, a nie inaczej to znaczy, że tak ma być ;)
Magdzik - Nie Lut 05, 2012 2:45 pm

PaniAga, świetny kolor butów ;)
MałaMi - Nie Lut 05, 2012 3:43 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Najzdrowszym dla naszego organizmu jest obcas wysokości 1,5-3cm. Wtedy wzmacniamy jakieś mięśnie być może miednicy, ale już nie pamiętam.


Taaak.... Dlatego Bóg/ewolucja stworzyła nas bez naturalnych obcasów 1,5-3 cm, żeby dać zarobić szewcom. Ciekawe jak sobie radzili w epoce lodowcowej ? Średniowieczne ciżmy na płaskim obcasie, rzymskie sandały. Kurde, biedni ludzie - na pewno Rzym upadł przez ich słabe mięśnie miednicy.

Zuza12345 - Nie Lut 05, 2012 8:38 pm

PaniAga, ja wrócę może trochę do tematu głównego .. kolor butków fajny z tym, że te trochę za topornie jak dla mnie wyglądają


może coś takiego bardziej klasycznego w kroju??

i inne inspiracje błękitnego akcentu w butach i nie tylko




Gahanova - Nie Lut 05, 2012 9:21 pm

Kolorowe buty naprawde pieknie wygladaja, ale kolorowe skarpetki jakos do mnie nie przemawiaja. :wink:
Brinka - Nie Lut 05, 2012 9:25 pm

Tak, kolorowe skarpetki są mało eleganckie.
PaniAga - Nie Lut 05, 2012 9:37 pm


Znalazłam jeszcze takie, ale one są turkusowe....

A na nie zwróciłam uwage bo mój M. zastanawia się czy nie zrobić dwóch kolorów przewodnich...
A skarpetkom mówie TAK

M4rcysi4 - Nie Lut 05, 2012 11:44 pm

MałaMi nie wiem czy celnie, ale jakoś niemiło zinterpretowałam Twojego posta. Powtórzyłam co mi przekazano. Poza tym tak samo można interpretować noszenie biustonosza- po co go nosisz skoro Bóg/ewolucja nie stworzył Cię z wbudowanym na stałe takim cackiem? Cóż najwyraźniej tak jest zdrowiej.
MałaMi - Pon Lut 06, 2012 9:10 pm

M4rcysi4 napisał/a:
MałaMi nie wiem czy celnie, ale jakoś niemiło zinterpretowałam Twojego posta. Powtórzyłam co mi przekazano.


Nie chciałam Cię urazić - przepraszam. Denerwuje mnie podejście wielu osób, które przekonują innych do obcasów, ponieważ znam wiele przypadków pań 40+ z poważnymi problemami jakich nabawiły nosząc obcasy.

Obcas do ślubu nie jest zły, ale codzienne chodzenie na obcasie nie może się skończyć dobrze.

Wracając do tematu - fioletowo-niebieskie buty są po prostu piękne :)

MadMar - Wto Lut 07, 2012 12:39 am

M4rcysi4 napisał/a:
skoro Bóg/ewolucja nie stworzył Cię z wbudowanym na stałe takim cackiem?
hehe dobre!!! nie byłoby problemu z doborem odpowiedniego... ale by było wspaniale!!!!!!!!!!!
a wracając do tematu, to te są przepiękne;)

PaniAga - Wto Lut 07, 2012 7:06 pm

Tak patrze i nie wiem już jaki odcień niebieskiego wybrać, dużo jest pieknych butów w tym kolorze.

[ Dodano: Wto Lut 07, 2012 8:15 pm ]

jak już szalejemy z kolorowymi butami (nietypowymi na ten dzień) to czemu nie skorzystać z podeszwy. Przeciez je też będzie widać.:)

[ Dodano: Wto Lut 07, 2012 8:31 pm ]
kolejny odcień:)

demonka - Sro Lut 15, 2012 11:36 am

szpilki - no cóż, temat kontrowersyjny...ja osobiście nie noszę szpilek, najlepiej czuję się w butach na obcasie 3-5 cm i pewnie takie buty nie wyglądają tak zgrabnie i seksownie jak 10-15 cm szpilki, ale jak dla mnie wygoda i dobre samopoczucie jest najwazniejsze :)
Jednak uważam, że jeśli ktoś lubi i może nosić szpilki, to czemu ich czasem nie założyć? ;) wyglądają mega kobieco...

Co do butów w kolorze to bardzo mi się podobają, jednak z pewnością sama bym się nie odważyła, jednak pozostaję w tym względzie tradycjonalistką :wink:

aniulka_lp - Czw Lut 16, 2012 12:07 pm

demonka napisał/a:
szpilki - no cóż, temat kontrowersyjny...ja osobiście nie noszę szpilek, najlepiej czuję się w butach na obcasie 3-5 cm i pewnie takie buty nie wyglądają tak zgrabnie i seksownie jak 10-15 cm szpilki, ale jak dla mnie wygoda i dobre samopoczucie jest najwazniejsze

mam dokładnie tak samo i szczerze mówiąc ciężko znaleźć ładne kolorowe niskie buty, takie które nie wyglądają jak babcine. Zastanawiałam się nad baletkami ale nie do końca jestem przekonana jak będzie to wyglądało, może lepiej jednak mieć ten 3cm obcas?

joannamichał - Pią Lut 17, 2012 2:03 pm

Bardzo mi się podoba pomysł z podeszwami i kolorem, szkoda ze ja na swoim ślubie nie wpadłam na taki pomysł. Rewelacja :)

A co do obcasa to uważam, ze w tym dniu trzeba się czuć dobrze i wygodnie. Buty i tak na weselu zostaną zabrane.

Pozdrawiam.

PaniAga - Pią Lut 17, 2012 7:55 pm

joannamichał napisał/a:
Buty i tak na weselu zostaną zabrane.

Zabrane ale tylko na chwile. Owszem trzeba czuć się dobrze w butach. Wygoda to podstawa. Ale jeśli ktoś lubi obcasy to obowiązkowo powinna założyć w ten dzień je...
aniulka_lp napisał/a:
Zastanawiałam się nad baletkami ale nie do końca jestem przekonana jak będzie to wyglądało, może lepiej jednak mieć ten 3cm obcas?

Baletki do sukni ślubnej, hmmm... Trudny temat do ugryzienia.

[ Dodano: Pią Lut 17, 2012 8:01 pm ]

a wracając do głównego wątku:

kaniaa - Nie Lut 19, 2012 7:19 pm

Kolorowe buty - jestem za :D o ile znajdę ładne w ciemnym różu :)

- co baletek wyglądają bardzo delikatnie, znajoma miała takie sylikonowe z serduszkiem - fajnie wyglądały, jeśli ktoś ma się męczyć w obcasach to może być dobra alternatywa.

hansowka - Sro Lut 29, 2012 4:44 pm

uwielbiam kolorowe buty, osobiście oszalałam na punkcie melissek od Vivienne Westwood- szczególnie tych z "bąblem" na nosie :D ale... jak dla mnie, mega nie wygodne...

obecnie mam fazę na srebrne wręcz lustrzane buciki, znalazłam jedne w Zara idę przymierzyć niebawem :D

AgaNika - Nie Mar 04, 2012 9:31 pm

Monic_Pawlak - jednak będą kolorowe buty do ślubu - oczywiście w moim ulubionym kolorze blue :smile:

Zuza12345 - Sro Mar 07, 2012 7:32 pm

z wp

http://kobieta.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html

AgaNika - Sro Mar 07, 2012 8:10 pm

No i zepsuł mi się załącznik... :x

monic_pawlak - Sro Mar 07, 2012 10:49 pm

AgaNika śliczne są !! !
AgaNika - Sro Mar 07, 2012 11:14 pm

Cieszę się Monic, że nie tylko mnie się podobają :smile: Dzięki
Gahanova - Sro Mar 07, 2012 11:49 pm

AgaNika, cudo! I jeszcze odkryte pietki. :smile:
Gdzie kupowalas?

M4rcysi4 - Czw Mar 08, 2012 9:20 am

Popieram, śliczne buty!
AgaNika - Czw Mar 08, 2012 11:56 am

Dzięki dziewczyny :)
Gahanova, zaryzykowałam, bo były niedrogie i kupiłam na allegro, podobno H&M ale metka jest dla mnie nieistotna - najważniejszy jest kolor,
M4rcysi4, jaki masz "słodki" avatar, myślałam, że to nowa forumka :smile:

M4rcysi4 - Czw Mar 08, 2012 1:33 pm

AgaNika :wink:

Ja póki co (też na allegro) kupiłam takie:

Nie wiem jednak, czy je założę, bo kolor to nie jest do końca to co chciałam. Są takie torchę bardziej lila niż pudrowy róż.

joannamichał - Pią Mar 09, 2012 7:00 pm

AgaNika buty są rewelacyjne bardzo mi się podobają- zresztą Twoja M4rcysi4 są też fantastyczne.
AgaNika - Pią Mar 09, 2012 7:09 pm

Marcyś, z tego co pamiętam z Twojego dzienniczka pisałaś, że nie bardzo wygodne :( szkoda, bo są bardzo ładne. Zawsze możesz zmienić koncepcję kolorystyczną.
Ja swoich jeszcze nie mierzyłam...
joannamichal - dzięki :)

M4rcysi4 - Pią Mar 09, 2012 11:11 pm

Paski na początku "gryzły", ale spiłowałam je pilniczkiem i już jest dobrze. Z tym, że są to te z tych "klapiących" no i kolor nie do końca ten... Szczerze mówiąc to zaczynam się coraz mocniej zastanawiać nad butami w kolorze sukni :roll:
O dziwo jestem w stanie prędzej znaleźć ślubne buty mi odpowiadające niż kolorowe :?

kaniaa - Nie Mar 11, 2012 10:16 pm

M4rcysi4, a może to po prostu tak jest kiedy czegoś szukamy ;)

Co do allegro to boję się kupować tam buty z tego względu, że zawsze chciałabym je przymierzyć. Poszłam ostatnio do Ryłko zobaczyć na żywo upatrzone białe buty i powiem szczerze, że wyglądały okropnie, także koncepcja kolorowych jest jeszcze pewniejsza...

Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach :)

kwiatuszek_*= - Czw Mar 22, 2012 9:05 pm

dziewczynki moje drogie, gdzie Wy kupujecie takie kolorowe buty? wiem że na allegro jest ich mnóstwo, ale chodzi mi o sklep do którewgo mogę wejśc, poprzymierzać ileś tam par i w końcu kupić najładniejsze, które dobrze leżą na nóżce.. zastanawiam się nad baletkami, gdyż nigdy nie chodziłam w butach na obcasie (tzn takie do 5 cm owszem ale nie większe).. ale nawet baletek kolorowych nie ma :( tylko czerń, beż i szarości..
olivka_ja - Czw Mar 22, 2012 10:11 pm

kwiatuszek_*= napisał/a:
dziewczynki moje drogie, gdzie Wy kupujecie takie kolorowe buty? wiem że na allegro jest ich mnóstwo, ale chodzi mi o sklep do którewgo mogę wejśc, poprzymierzać ileś tam par i w końcu kupić najładniejsze, które dobrze leżą na nóżce.. zastanawiam się nad baletkami, gdyż nigdy nie chodziłam w butach na obcasie (tzn takie do 5 cm owszem ale nie większe).. ale nawet baletek kolorowych nie ma :( tylko czerń, beż i szarości..

wczoraj byłam buty oglądać i teraz dużo jest kolorowych butów (baletek też) zobacz np w Venezia

artisticzoom - Czw Mar 22, 2012 11:34 pm

olivka_ja napisał/a:
wczoraj byłam buty oglądać i teraz dużo jest kolorowych butów (baletek też) zobacz np w Venezia

Dokładnie tak:)
Ja się dziś przeszłam po kilku sklepach z obuwiem - wszedzie już nowe kolekcje, pełne wiosennych barw. Oczopląsu można dostać :)

stefka100 - Sob Mar 24, 2012 6:40 pm

Dziewczyny, a czy do sukni śmetankowej będą pasować kolorowe buty? :)
artisticzoom - Sob Mar 24, 2012 9:54 pm

stefka100 napisał/a:
Dziewczyny, a czy do sukni śmetankowej będą pasować kolorowe buty? :)

btw. Moja wizazystka uswiaodmila mnie, że sa różne odcienie koloru śmietankowego ;)

Myślę, że odcień napewno bedzie wazny jeśli odcień bieli jest ciepły to warto zachować również ciepłą kolorystykę dodatków i odwrotnie w przypadku śnieznobiałej, czystej bieli, tzw. zimnej.

anuszkaa - Pon Mar 26, 2012 5:50 pm

Malena napisał/a:
znalazłam buty Mellisa / Vivienne Westwood na pannnach młodych:


a moze ktos sie skusi na tansza podrobe
http://moda.allegro.pl/Sh...6&ars_rule_id=8

Kalanchoe - Wto Mar 27, 2012 1:03 pm

anuszkaa, ciekawa jestem jak wyglądają na żywo.
Zuza12345 - Wto Mar 27, 2012 2:32 pm

mam dla was fotki niebieskich i czerwonych jakie sa obecnie w Daichmanie, ale nie mam kiedy zrzucić fotek.. :smile:
a no i biale tez sa...

buuu1 - Sro Mar 28, 2012 1:05 pm

też miałam kolorowe i wyglądały super. wszyscy zwracali uwagę, że nie są białe :)
M4rcysi4 - Sro Mar 28, 2012 1:58 pm

buuu1 pokaż jakąś fotkę :)
Zuza12345 - Sro Mar 28, 2012 3:17 pm

buuu1, czekamy na real foto :)
a tu te jakie obecnia sa w daichmanie



znalazłam tez taka stronke gdzie można zakupić buty w dowolnym kolorze :)
http://www.bialebuty.com....od_name=zielony


i jeszcze 1 z inspiracjami zielonymi :)
http://www.inspiredbythis...-wedding-shoes/

mimeczka - Sro Mar 28, 2012 5:08 pm

real fotka butów buuu1 jest w ogłoszeniu o sprzedaży jej sukni, także można podejrzeć zanim zdjęcie się pojawi tutaj:)
Kalanchoe - Pią Mar 30, 2012 9:30 pm

Ostatnio znalazłam takie zestawienie :) Może buty nie są wyraźne ale spodobał mi się szalenie kolor!

Gahanova - Nie Kwi 01, 2012 8:45 pm

To byl jeden jedyny kolor, jaki rozwazalam do sukni gdyby buty mialy nie byc ecru. Pomysl niestety padl, ale kolor nadal mi sie podoba. :)
kwiatuszek_*= - Sro Kwi 04, 2012 2:07 pm

no to teraz drugie pytanko. mam suknię ivory, czytałam że czerwień, fiolet i złoto będą pasowały. co do złota sie zgodzę, ale ta czerwień? nie powiem że bym nie chciała :D
co o tym sądzicie? a suknia jest taka:

wu wu wu . lisaferrera.eu/wyprzedaz-suknia/cosmobella-7137


bo nie chcą mi wyświetlić wiadomości, dlatego tak napisałam strone internetową

kaniaa - Sro Kwi 04, 2012 9:52 pm

Dziewczynki, ja chyba poszukam sobie łososiowych bucików :)

http://idolo.pl/i/galeria/364/17/s2_127852.jpg

tak mnie jakoś dzisiaj naszło jak oglądałam zdjęcia łososiowych bukietów... ;)

Zuza12345 - Czw Kwi 05, 2012 12:00 pm

Kalanchoe napisał/a:
e spodobał mi się szalenie kolor!

ja na początku planowałam właśnie albo pomarańczowy albo zielony.. tylko szczerze mówiąc ciężko znaleźć w "normalnym" sklepie w takim kolorze..przed czym zresztą tez ostrzegały mnie inne forumki
jak byłam teraz w porcie czy manu najszybciej znajdzie się buty białe ecru różowe czerwone i niebieskie..
tylko niestety większość ma baardzo wysoki obcas..

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2012 12:02 pm ]
kwiatuszek_*=, ja też mam suknie właśnie w tym kolorze i planuję zielone.. mam nadzieje ze będą pasować i ze w ogóle takie znajdę..

kwiatuszek_*= - Pią Kwi 06, 2012 8:52 am
Temat postu: super buty
dziewczynki zamówiłam sobie buciki ze strony bialebuty . com . pl jest ogromny wybór kolorów, obcasów, dodatków :) jak dla mnie bomba.. i rzeczywiście jak wcześniej napisano ja również wybrałam buciki w kolorze łososiowym. (ale zieleń tez pasuje). teraz czekam na odbiór bucików. mam nadzieje że będa ładne.
a że tak wtrącę? w maju mozna znaleźć kwiatki w kolorze łososiowym ?

kaniaa - Sob Kwi 07, 2012 10:02 pm

Znalazłam łososiowe buciki na stronie producenta obuwia tanecznego, można wybrać kolor, wysokość obcasa, rodzaj zapięcia itp. być może skorzystam.
pokrzywcia - Sob Kwi 07, 2012 10:04 pm

kwiatuszek_*=, daj znać koniecznie jak dostaniesz buciki, a najlepiej wstaw od razu zdjęcie, bo bardzo jestem ciekawa jak buty z tego sklepu. Też się do nich przymierzam :razz: :razz:
kaniaa - Nie Kwi 22, 2012 9:27 pm

kwiatuszek_*=, czy masz już swoje buciki? również jestem ciekawa efektu :)
kwiatuszek_*= - Sro Kwi 25, 2012 5:22 pm

kochane dziewczynki :D mam już buciki. są śliczne. zdjęcie wstawię za tydz. bo aktualnie jestem w Holandii. naprawdeę warto kupić tam obuwie.

[ Dodano: Sro Kwi 25, 2012 7:29 pm ]
otóż to są moje buciki :) zdjęcie może nie wyraźne ale robiła je moja mama w Polsce :) nie wiem jak dla Was ali dla mnie bomba, na małym obcasiku i ten kolor :D

[ Dodano: Sro Kwi 25, 2012 7:34 pm ]
ej gdzie mój załącznik? :(

artisticzoom - Sro Kwi 25, 2012 8:10 pm

kwiatuszek_*= napisał/a:
ej gdzie mój załącznik? :(


Jest załącznik, spokojnie. Buciki widać :)

kaniaa - Sro Kwi 25, 2012 8:45 pm

ładne ładne i ten łososiowy kolorek, a wygodne? próbowałaś chodzić w nich po domu?
kwiatuszek_*= - Czw Kwi 26, 2012 11:57 am

przymierze je w domciu w sobote i od razu zdam Wam relacje. :smile:
pokrzywcia - Czw Kwi 26, 2012 7:48 pm

oooo no śliczne wyszły!! A jak z rozmiarami? W sensie czy rozmiarówka się zgodziła z tym co nosisz? Chyba też się skuszę na zamówienie, bo nie mogę nigdzie znaleźć takich jak chcę, a tutaj tyyyyyle opcji :razz: Jakbyś miała okazję wstaw proszę więcj fotek, zwłaszcza interesuje mnie obcas (bokiem) :wink:
AgaNika - Czw Kwi 26, 2012 11:12 pm

pokrzywcia, z tego co widzę na stronie producenta kwiatuszkowych butków, to obcasy maja do wyboru do koloru :)
Butki Aranci
A ja, z uwagi na to, że mam słabość do butów właśnie kupiłam kolejne buty ślubne - oczywiście pod kolor - te będą 4 z kolei...ale ostatnie które kupiłam choć śliczne, to jednak okazały się dla mnie za wysokie - nie chciałabym spędzić wesela na ostrym dyżurze na stomatologii...
Mam nadzieję, że te są już ostatnie :)

kaniaa - Czw Kwi 26, 2012 11:40 pm

AgaNika, dzięki za link, chyba tego szukałam... może w końcu coś dla siebie upatrzę, a kolorek bardzo fajny :)
AgaNika - Czw Kwi 26, 2012 11:55 pm

kaniaa, drobiazg - fajnie, że się komuś przydał - i ceny, z tego co widzę na stronie też mają bardzo sensowne :)
A kolorek - mój ulubiony :smile:

pokrzywcia - Pią Kwi 27, 2012 8:55 am

AgaNika, dzięki też za link :P Dobrze mi się wydaje, że to ten sam producent, co na stronce bialebuty?
A te Twoje niebieskie są zabójcze - ja chcę takie fioletowe, na niższym obcasie! Coś czuję, że też kupię kilka zanim się ostatecznie zdecyduję :wink:
A co do obcasów u kwiatuszek_*=, chodziło mi o to jak się prezentują, bo takie niziutkie obcasy różnie wyglądają czasami buty są dosyć pokraczne :razz: A nie wiecie dziewczyny, czy można dostosować u nich kolor obcasa pod kolor butów?

Magdzik - Pią Kwi 27, 2012 9:40 am

AgaNika, śliczne buty :-)
kwiatuszek_*= - Sro Maj 02, 2012 12:41 pm

tu gdzie ja kupowałam, obcas może byc biały, bodajże ecru i inny. ja miałam pod kolor swoich czyli troszkę ciemniejszy łososiowy.

co do pokraczności tych bucików :D - nie wystepuje tu coś takiego. na pierwszy rzut oka można stwierdzić że są niskie i takie sobie ale na nodze prezentuja się bajecznie i są mega wygodnem jakbym chodziła na boso :)

kaniaa - Sro Maj 02, 2012 9:36 pm

Dziewczynki idąc waszym śladem zamówiłam buciki, teraz tylko się stresuję czy na pewno będą takie jak bym chciała... :oops:

będą takie buciki tylko łososiowe... ;)

Karolaaa - Czw Maj 03, 2012 7:10 pm

tak oglądam Wasze buty i postanowiłam pokazać swoje :)
Szyte na miarę - idealnie leżą na nodze, mimo że zamawiane przez internet :)



Wiol25 - Pon Maj 07, 2012 7:17 pm

Kalanchoe, ja też się zakochałam w takim kolorze :)
isavelek - Sob Maj 12, 2012 12:16 am

AgaNika, Sliczne te buciki :) kolorek jest wspanialy a z linka skorzystam :) )
AgaNika - Sob Maj 12, 2012 12:22 am

isavelek, fajnie, że nie tylko mnie się podobają - jak będzie już "po" wrzucę jakieś zdjęcie "w realu" :)
Kalanchoe - Sro Maj 16, 2012 9:10 pm

AgaNika, 4 z kolei? :smile:
To ja chce zobaczyć pozostałe 3 ;)

AgaNika - Czw Maj 17, 2012 12:43 am

Kalanchoe, mówisz i masz :wink:
Numer 1 - ecru obcas 5 cm, kupione jako pierwsze, gdybym nie znalazła żadnych niebieskich, pomyślałam, że zamiast kokardki zrobię sobie kobaltowego kwiatka ale zatańczyłam w nich raz i doszłam do wniosku, że przydałby się paseczek wokół kostki, bo inaczej je zgubię...

Numer 2 - balerinki na przebranie do mojej drugiej sukni na przebranie, w cuuudnym kobaltowym kolorze (podobne do tych na zdjęciu tylko w śliczniejszym kolorze)

Numer 3 (chyba wstawiałam je gdzieś wyżej) kupione na Allegro - śliczny kolorek, wygodne ale za wysokie dla mnie, ale znalazły już nową właścicielkę :)

no i nr 4 - ostatnie - wklejone kilka postów wyżej - następnych już nie będzie :wink:

PaulinaS - Czw Maj 17, 2012 4:04 pm

AgaNika, czy butki nr 3 kupowałaś w sklepie na allegro? Było ich więcej i inne kolory? Są prześliczne :D
AgaNika - Czw Maj 17, 2012 4:15 pm

PaulinaS - tak kupowałam butki na allegro, wiem, że były inne rozmiary ale czy kolory też to nie mam pojęcia, więc niestety nie pomogę... :(
kaniaa - Pon Cze 04, 2012 12:27 am

moje przyszły to się pochwalę :)
Zuza12345 - Wto Cze 05, 2012 7:10 pm

kaniaa, z bialebuty?

[ Dodano: Wto Cze 05, 2012 7:19 pm ]
już wiem doczytałam..

i jak wygodne?

kaniaa - Sro Cze 06, 2012 12:24 pm

buciki z akces2.com
Wygodne, nie czuć tych 8 cm :)

cotumka - Sro Cze 06, 2012 7:28 pm

kaniaa, śliczne :)
jaki obcasik zamówiłaś? flare czy szpilkę? :)

kaniaa - Sro Cze 06, 2012 7:35 pm

szpilkę :) bałam się, że będzie mało stabilny ale nic podobnego, jest naprawdę ok.
cotumka - Sro Cze 06, 2012 7:52 pm

no to super, właśnie oglądałam ich stronkę i musze przyznać, że mają ogrooooooomny wybór :)
moja mama też zastanawia się nad zamówieniem butów na miarę, ponieważ jej jedna stopa "wyposażona" jest w wielkiego haluksa, przez co jeden but musi być odpowiednio szerszy, ale myślę, że nie byłoby z tym problemów :)

[ Dodano: Sro Cze 06, 2012 7:57 pm ]
kaniaa, a powiedz mi jeszcze taką rzecz, czy wiesz może czym różni się satyna zwykła od angielskiej? tylko kolorami czy czymś jeszcze? :)

kaniaa - Czw Cze 07, 2012 11:46 am

cotumka, szczerze mówiąc nie wiem... ale pani ze sklepu pewnie odpowie na to pytanie, sama przed wyborem koloru prosiłam np. o przesłanie próbek materiałów, które są bezpłatne

Co do ilości wzorów to mnie też zaskoczyli ilością wzorów i możliwymi opcjami np. możliwością łączenia dwóch kolorów

isavelek - Pią Cze 08, 2012 7:28 pm

No to ja teraz si epochwale swoimi chabrowymi butkami slubnymi :)

[ Dodano: Pią Cze 08, 2012 7:35 pm ]
Cos mi nie wyszlo wiec jeszcze raz...

kaniaa - Pią Cze 08, 2012 11:49 pm

isavelek, kolor śliczny :) długo szukałaś butów w takim kolorze? Kolor był z góry ustalony czy wybierany w trakcie poszukiwań?
isavelek - Sob Cze 09, 2012 1:11 am

kaniaa, Kolor nam sie zmienil wybralismy na poczatku kobaltowy jednak znalezienie wszystkich dodatkow w tym odcieniu graniczyz cudem to zdecydowalismy sie na chabrowy :)
AgaNika - Sob Cze 09, 2012 3:10 pm

isavelek, śliczny kolorek, ale ja nie jestem obiektywna :wink:
priwop - Pon Cze 11, 2012 10:56 am

Ja również postawiłam na kolorowe buty :) Jestem w trakcie poszukiwać malinowo-różowych, ewentualnie amarantowych. Któraś z Was wie, gdzie można takowe zakupić?
Zuza12345 - Wto Cze 12, 2012 2:09 pm

ja niestety nie bede mieć zielonych butków.. nie ma nigdzie takich jakie bym chciała..
podobno na jesień ma byc modna zieleń.. ale wtedy będzie juz za późno dla mnie- ewentualnie zakupie jak beda na plener..

Kalanchoe - Wto Cze 12, 2012 7:31 pm

Zuza12345, ja bym nadal rozglądała się za zielonymi butami, a być może trafisz na takie jakie Ci się spodobają i zdecydujesz się iść w nich na ślub. Ślub masz "dopiero" za dwa miesiące...

[ Dodano: Wto Cze 12, 2012 7:33 pm ]
Karolaaa napisał/a:
Zuza12345, ja zamawiałam przez internet, robione na miarę i mimo strachu polecam - z tego co pamiętam mieli w ofercie zielone buty też. No i sama wybierasz obcas, wzór buta i ozdobę :)

Buty okazały się bardzo wygodne :)


Otóż to! Jejku nie poddawaj się :cring:

Karolaaa - Wto Cze 12, 2012 7:31 pm

Zuza12345, ja zamawiałam przez internet, robione na miarę i mimo strachu polecam - z tego co pamiętam mieli w ofercie zielone buty też. No i sama wybierasz obcas, wzór buta i ozdobę :)

Buty okazały się bardzo wygodne :)

Zuza12345 - Sro Cze 13, 2012 12:00 pm

Karolaaa, Kalanchoe, narazie mam zamowione klasyczne w kolorze suknii.. ale wczoraj.. jak już sie poddałam i przestałam szukac, znalazlam śliczne zielone - niestety sandalki i na conajmniej 10 cm obcasie.. także odpadly, ale nie omieszkalam przymierzyc :D :D ..

kupie sobie narazie zeby juz sie nie stresowac.. klasyczne, ale jak tylko znajde pasujace zielone beda moje :)

agacionek - Sro Cze 13, 2012 5:39 pm

Zuza12345, widziałam na Bałuckim obcas niby 8 cm, ale wyglądały na 5-6, podobno wygodne, rozmiar był tylko 37 więc nawet do Ciebie nie pisałam, bo Ty chyba masz większy?
AgaNika - Czw Cze 14, 2012 12:40 am

Zuza12345 napisał/a:
kupie sobie narazie zeby juz sie nie stresowac.. klasyczne, ale jak tylko znajde pasujace

ja zrobilam podobnie i swoje niebieskie w koncu znalazlam takze glowa do gory - 3mam kciuki zebys i Ty znalzala :smile:

MagdalenaM - Czw Cze 28, 2012 8:56 am

Dla mnie cudny pomysł :) ja myślałam o kolorze "Tiffany blue"

agacionek - Czw Cze 28, 2012 10:21 pm

o a ja chce taką broszkę do moich białych, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich kwiatków :(
tylko zastanawiam się czy nie będą się zachaczały o suknię, bo nie mam koła...

Zuza12345 - Sob Cze 30, 2012 2:17 pm

agacionek, broszki nawet niezle i tanie okolo 10 zł sa w sklepie na piotrkowskiej 115..
pokrzywcia - Pon Lip 16, 2012 9:11 pm

to ja się też pochwalę, bo właśnie doszły :jupi: zamawiane w bialebuty.pl

AgaNika - Pon Lip 16, 2012 9:38 pm

pokrzywcia - śliczny kolorek :D i na pewno nie będziesz potrzebowała butów na zmianę

A moje w dniu ślubu wyglądały tak...
Pan z zespołu stwierdził, ze pierwszy raz grają na weselu, gdzie PM ma kolorowe buty :smile:


M4rcysi4 - Pon Lip 16, 2012 10:26 pm

pokrzywcia świetnie się prezentują, a pasują? :-)

Przedstawiam też moje buciki, zdjęcie ze strony sklepu.

gosza - Pon Lip 16, 2012 10:35 pm

M4rcysi4, a jednak nowe :) bardzo ładne :)
M4rcysi4 - Pon Lip 16, 2012 10:42 pm

gosza, jak je tylko zobaczyłam to wiedziałam, że muszę ja przymierzyć. :smile:
Swoją drogą w sklepie mierzyłam o rozmiar za duże, te właściwie zamówiłam w ciemno przez internet i jakież było moje zdziwienie, gdy pasowały :razz:

pokrzywcia - Wto Lip 17, 2012 11:23 am

M4rcysi4 napisał/a:
a pasują? :-)

pasują, trochę tylko przy palcach upijają ale dlatego że jeszcze są "sztywne". Po rozchodzeniu będą idealne :lol:
Faktycznie na zmianę nie potrzebuję, ale zazdroszczę Wam że możecie mieć takie piękne obcasiki!

AgaNika - Wto Lip 17, 2012 4:12 pm

pokrzywcia napisał/a:
trochę tylko przy palcach upijają

moje też troszkę upijały właśnie przy palcach - polecam takie plasterki, przykleja się je wewnątrz buta - u mnie sprawdziły się rewelacyjnie :smile:

malinka1987 - Wto Lip 17, 2012 11:17 pm

pokrzywcia napisał/a:

Faktycznie na zmianę nie potrzebuję, ale zazdroszczę Wam że możecie mieć takie piękne obcasiki!

A ty czemu nie możesz mieć obcasów?Jesteś wysoka czy przyszły mąż niski? Ja mam 178cm i nigdy nie nosiłam wysokich butów i ostatnio się przełamałam-czułam się fantastycznie polecam:)

klarysa - Sro Lip 18, 2012 9:23 am

AgaNika, piękne te Twoje buty!

W ogóle super pomysł z tymi kolorowymi butami. Ja miałam sandałki i dla niektórych to już było przegięcie.

Co do plastrów, mnie właśnie one najbardziej obtarły. Żałowałam potem, że tak późno je zdjęłam, bo stopy przez tydzień mnie bolały.

malinka1987 - Sro Lip 18, 2012 11:49 am

Cytat:
AgaNika, pokrzywcia
świetne te wasze buty. Ja też chce kolorowe-bordowe lub czerwone.
AgaNika - Sro Lip 18, 2012 7:44 pm

klarysa napisał/a:
Co do plastrów, mnie właśnie one najbardziej obtarły

no to mnie zadziwiłaś... Ja nie miałam żadnych problemów, a butki na nogach miałam ok 10 godzin...
Cieszę się, ze Wam się butki podobają dziewczyny :)

stefka100 - Sro Lip 18, 2012 11:36 pm

pokrzywcia, AgaNika, śliczne buciki dziewczyny, kolory takie intesywne:D aż się już rozmarzyłam o swoich fioletowych... :P
pokrzywcia - Czw Lip 19, 2012 8:52 am

malinka1987, no niestety z moim Przyszłym jesteśmy mniej więcej tej samej wysokości i nie chciałabym go przewyższyć w ten dzień :razz: Obcasy noszę tylko czasem do pracy :wink:
llobacek - Pon Lip 30, 2012 11:38 pm

również i ja wymarzyłam sobie kolorowe buciki do sukni ślubnej ... niestety nie mam pojęcia jeszcze w jakim będą kolorze więc będę obserwować Wasze propozycje :)
kaniaa - Wto Lip 31, 2012 8:05 pm

Mnie ostatnio ogarnął miętowy, gdybym teraz wybierała buty być może zamiast łososiowych byłaby mięta :)
llobacek, a jaki kolor najbardziej lubisz, może urzekł Cię jakiś w tym sezonie?

llobacek - Wto Lip 31, 2012 9:59 pm

kaniaa, ostatnio urzekł mnie kolor turkusowy i perłowy róż ... :) ale nie potrafię się zdecydować :(
AgaNika - Wto Lip 31, 2012 10:57 pm

llobacek napisał/a:
turkusowy i perłowy róż

musisz też od razu pomyśleć o kwiatach - o różowe dużo łatwiej niż o turkusowe... coś wiem na ten temat :wink:

llobacek - Sro Sie 01, 2012 7:33 pm

AgaNika, z pewnością :) jeszcze wszystko przede mną :)

dziękuje

pauliska85 - Sro Sie 29, 2012 7:44 pm

Fajne te kolorowe buty...zaluje ze ja duzo wczesniej kupilam biale buty, bo tak to bym zdecydowała sie na kolorowe ;)

Gratulacje za odwage dziewczyny!!

PositiveAga - Sro Sie 29, 2012 8:07 pm

podrzucam pomysły na nowe trendy...

neonowe buty



oraz motywy zwierzęce

M4rcysi4 - Czw Sie 30, 2012 12:13 am

Jak dla mnie porażka :roll:
Trend trendem, ale to co tu widać kiedyś (a nawet niedługo) może być pase.
Co do Pani w różowiastych butach- ciekawe jak w nich chodzi skoro za piętę jeszcze by się palca włożyło :]

grejpfrut - Czw Sie 30, 2012 8:12 am

M4rcysi4 napisał/a:
Jak dla mnie porażka


Zgadzam się. A jeszcze to zdjęcie ze zwierzęcymi skarpetkami... Mam nadzieję, że to tylko stylizacja dla zabawy na potrzeby samej sesji, bo jeśli jakiś pan tak wyglądał na własnym ślubie/weselu to... pogratulować :razz:

Magdzik - Czw Sie 30, 2012 9:47 am

grejpfrut napisał/a:
A jeszcze to zdjęcie ze zwierzęcymi skarpetkami... Mam nadzieję, że to tylko stylizacja dla zabawy

He he mój za pieniądze by tego nie założył :D :D :D

kisskiss - Pon Wrz 03, 2012 4:17 pm

Ja na początku miałam wizję fioletowych butów do mojej kiecki, ale zaczęłam chorować na buty typu crystal.... No i oczywiście nigdzie poza allegro nie mogę ich znaleźć i są, mówiąc oględnie, w dość wysokich cenach.. Ja jak zwykle, jak wpadnę na pomysł to... :mrgreen:

Chodzi o takie buty:



Widziałam nawet na jednym z blogów instrukcję samodzielnej przeróbki zwykłych butów na takie krzyształowe, ale obawiam się, że efekt może być mizerny. Może któraś z Was próbowała zrobić takie buty samodzielnie? dla zainteresowanych DIY link

agulka1989 - Pon Wrz 03, 2012 4:31 pm

kisskiss, wydaje mi się, że te pierwsze są brokatowe a nie z kryształkami. A brokatowe widziałam w ambrze na piotrkowskiej, w porcie i w manu też były. Nawet moja bratowa na ślub sobie kupiła :)
Dorotka_ - Pon Wrz 03, 2012 5:27 pm

kisskiss, sama też możesz zrobić tylko potrzebujesz dobrych kryształków, które nie zmatowią się od kleju szewskiego.
kisskiss - Pon Wrz 03, 2012 8:25 pm

agulka1989, hmm brokatowe chyba nie będą już tak ładne, no i też bałabym się, że zacznie się z nich osypywać brokat, ale do miejsc, które podrzuciłaś na pewno zajrzę. Może znajdą się jakieś fajne :)

Dorotka_, w moim przypadku "rękodzieło" to będzie ostateczność, bo znając moje zdolności to butki wyglądałyby, jakby robiło je dziecko w przedszkolu ;) No ale jeśli nie znajdę takich to kto wie....

grejpfrut - Pią Wrz 07, 2012 10:15 am

Koralowe buty :)








Dorotka_ - Pią Wrz 07, 2012 10:17 am

kisskiss, takie kryształkowe podobne są teraz w Dune w manufakturze - mniej kryształków cena 115 zł, musiałabyś sobie przymierzyć
kisskiss - Nie Wrz 09, 2012 12:26 pm

Dorotka_, kurcze za późno przeczytałam Twojego posta i buty już kliknęłam na all. Są całe w kryształkach, obcas 8,5 cm plus platforma czyli idealnie jak dla mnie. Zobaczymy jak przyjadą. Najwyżej zostaną na inne wyjścia :)
_stwicher - Sro Wrz 12, 2012 9:55 am

Kisskiss a co wpisałaś w kryteriach wyszukiwania na all. Mi również marzą sie buty w takim stylu ale nie moge ich znaleźć :(
kisskiss - Sro Wrz 12, 2012 10:17 am

_stwicher, ustaw sobie allegro na obuwie damskie i wpisz w wyszukiwarkę crystal. Powinna zadziałać :)
_stwicher - Sro Wrz 12, 2012 5:39 pm

kisskiss, rzeczywiście hasło "crystal" załatwiło sprawę. Dziękuję z całego serca za podpowiedź!!:)
...niestety myślałam, że mimo wszystko cena nie będzie aż tak wyyyysoka, ehhhh

[ Dodano: Czw Wrz 13, 2012 10:17 am ]
Jestem chora z powodu tych bucików... kisskiss, proszę, jak tylko już do Ciebie dojdą Twoje to daj znać jakie wrażenia! Ewentualnie mile widziana fotka bucików na Twojej nóżce :)

kisskiss - Czw Wrz 13, 2012 2:27 pm

_stwicher, butki doszły są śliczne, ale niestety są odrobinę za ciasne! :( więc niestety chyba je zwrócę.

Fotki postaram się wrzucić wieczorem.

_stwicher - Pią Wrz 14, 2012 8:06 am

kisskiss, no niestety tak czasem jest z butami z aukcji. Przykro mi. To teraz możesz isc do Dune jak podpowiadala Dorotka_, te pantofelki kopciuszka są tam śliczne!! Byłam wczoraj i oczarował mnie ten sklep, niestety niebawem go zamykają i wychodzą z Polskiego rynku, a to w ogóle jest ostatni sklep u nas w kraju.
Jeśli chodzi o TE butki to rozmiar 36 okazał się na mnie za mały
:cry: A podobały mi się chyba nawet bardziej niż te na all, no i nie kosztowały 600 zl :wink:
Naprawdę polecam, wybierz się tam. Możesz też zobaczyć ich różne kolekcje na necie, ale nie mają tam akurat naszego kryształowego modelu, więc i tak czeka Cie wycieczka do Manu :) tylko się spiesz, bo wczoraj duzo osób było, a tam już ostatnie sztuki z modelu są często wystawione.

kisskiss - Pią Wrz 14, 2012 9:51 am

_stwicher, na szczęście sytuacja jest opanowana i sprzedawca wymieni mi butki na większe :)

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2012 7:04 pm ]
Przyszły moje crystal shoes i muszę przyznać, że są to chyba najładniejsze buty w mojej kolekcji!

Zdjęcie nie oddaje ich uroku, ale wrzucam chociaż dla podglądu :)


_stwicher - Sro Wrz 26, 2012 12:39 pm

kisskiss, dziękuję za namiary na pw!! Ja już też mam swoje w rękach, takie same tylko rozmiar 35 i... są za duże:( :( od wczoraj płaczę za nimi. Musze je odesłać i jestem znów na lodzi :(

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 12:40 pm ]
*lodzie, czyli bez butków

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 1:31 pm ]
...i przyznaję, zdjęcie nie oddaje ich uroku. Są to najwspanialsze buty na świecie!! :smile:

kisskiss - Sro Wrz 26, 2012 2:44 pm

_stwicher, bardzo proszę :) Fajnie, że namiary się przydały. Ależ Ty masz małą stópkę! A sprzedawca wymieni Ci na mniejsze, czy niestety już nie ma takich?

I fakt butki na żywo wyglądają po prostu genialnie, wczoraj nawet mój tata się nimi zachwycał, a to zdarza się naprawdę rzadko. I już się nie mogę doczekać jak je przymierze razem z suknią :D

Rusałka_Maja - Sro Wrz 26, 2012 8:52 pm

kisskiss te buty są MEGA, gdyby nie obcas sama bym się o takie pokusiła :D
_stwicher - Czw Wrz 27, 2012 12:51 pm

kisskiss, No właśnie u mnie butki miały być niespodzianką dla wszystkich, bo w życiu nikt ode mnie takich nie widział... No i mój teść otworzył paczkę, bo musiałam wysłać do teściów do domu i niestety tajemnica się wydała. Ale mnie pochwalił mój tatuś przyszły za piękny wybór :smile: kisskiss, naprawde mamy ładne buty:) zdecydowałam, że pójdę do szewca i mi paseczek jakoś doprawi bo niestety te buciki do tańca ( szczególy w moim dzienniczku http://www.forum.wesele-l...9f1dc46#671290) to byłby koszt ok 650 zł łącznie z obklejaniem kryształkami :( niestety nie mam tyle na buty :cry:

[ Dodano: Czw Wrz 27, 2012 1:16 pm ]
Rusałka_Maja, ale kotku każde można tak obkleić!! Każde!! Musisz mieć tylko bucik, który Ci pasuje i resztę możemy zrobić:) może znajde namiary na osobę, która może taką ręczna robótkę wykonać:) chcesz?? :D

Rusałka_Maja - Czw Wrz 27, 2012 9:09 pm

_stwicher dziękuję, ale nie skorzystam. Bałabym się tak w ciemno. ale na pewno szukając rozejrzę się za czymś w podobie bo wyglądają rewelacyjnie :D
Julia89 - Wto Paź 02, 2012 12:31 pm

Ładne, ja też jednak postawię na klasyczne
tynnnka - Czw Paź 25, 2012 2:38 pm

Ja również decyduję się na kolorowe butki :smile: strasznie mi się to podoba i fajnie ożywia.
Tylko mam dylemat ,bo nie mam pojęcia jakie kolor wybrać, oglądam i oglądam i nic znaleźć nie mogę :x Tym bardziej ,że ja chcę baletki :roll:

Please - Pon Lis 12, 2012 4:52 pm

Mialam bordowe :) I do tego bordowe dodatki - bizuteria, kwiaty we wlosach, bukiet :)
Karollka - Czw Lis 15, 2012 7:04 pm

Marzą mi się butki w kolorze fuksji :lol:
sandra.s - Czw Lis 15, 2012 8:45 pm

Tak! Kolorowe buty to jest to! JA na pewno też się na takie zdecyduję. Czekam tylko jak zamówię już sukienkę, by dobrać odpowiednie buty :)
tynnnka - Sob Lis 17, 2012 9:24 pm

Karollka, ja też myślałam nad fuksją bądź łososiem ale łosoś zbyt mdły a fuksja chyba jednak zbyt różowa :razz: i wciąż nie wiem :lol:
M4rcysi4 - Wto Lis 20, 2012 12:18 pm

No i moje buty w dniu ślubu. Kolor pudrowy róż.

Karollka - Wto Lis 20, 2012 6:41 pm

tynnnka napisał/a:
Karollka, ja też myślałam nad fuksją bądź łososiem ale łosoś zbyt mdły a fuksja chyba jednak zbyt różowa :razz: i wciąż nie wiem :lol:


ja też już sama nie wiem :smile: trudno w ogóle znaleść buty w takim kolorze :kwasny:

Rusałka_Maja - Wto Lis 20, 2012 6:56 pm

Marcysia byłam przekonana, że to beżowy :mrgreen:
M4rcysi4 - Wto Lis 20, 2012 7:44 pm

Rusałka_Maja, na stronie wcześniej jest zdjęcie katalogowe :wink:
Beżowy jest dywan :P

Rusałka_Maja - Wto Lis 20, 2012 7:50 pm

Marcysia, wiem bo widziałam to zdjęcia, ale porównując to katalogowe do buta na Twojej nodze wygląda po prostu na zupełnie inny kolor :wink:
ZoltyTulipan - Wto Lis 20, 2012 7:52 pm

M4rcysi4 a mogę zapytać gdzie kupiłaś te buty? :)
Widziałam ostatnio bardzo podobne w Ryłko tylko bez tego gadżetu i zastanawiam się czy jak będą później przeceny to ich nie kupić :) Mały obcas, więc może całą noc bym w nich przetańczyła :)

M4rcysi4 - Sro Lis 21, 2012 12:29 pm

Ja swoje kupiłam w sklepie Bata. Również były bez gadżetu, sama go przymocowałam :wink:
Rusałka_Maja, bo generalnie to zdjęcie ma jeszcze przytłumione kolory - taki sposób obróbki, akurat tego zdjęcia :wink:

Karollka - Sob Lis 24, 2012 1:08 pm

a że kobieta zmienną jest z fuksji zrobi się chyba łosoś :lol:
Taki jak na zdjęciu poniżej, tylko model butów będzie inny :)

agacionek - Nie Lis 25, 2012 10:27 am

Karollka, jak dla mnie to jest rżowy a nie łososiowy ;)
Ciekawa jestem czy znajdziesz. Ja szukałam butów w kolorze brudny róż, ale w miarę niskie- 3-5 cm, nic nie było i poszłam w białych ;)

Karollka - Nie Lis 25, 2012 10:36 am

agacionek , można powiedzieć, że prawie znalazłam 8) na stronie bialebuty robią róźne modele i w różnych kolorach, do wyboru do koloru :wink:
a ten kolor butów co pokazałam to jest opisany jako ciemny łosoś :lol:

Rusałka_Maja - Nie Lis 25, 2012 10:49 am

Karollka ja jak szukałam materiału koralowego to w różnych miejscach były różne nazwy (a kolor ten sam :mrgreen: ale był łososiowy, był brzoskwiniowy, jakaś teracota w ogóle :lol:

Ja bym właśnie chciała kolorowe buty, ale obawiam się, że nie znajdę takich jakbym chciała i koniec końców tak jak Agacionek pójdę w białych..

agacionek - Nie Lis 25, 2012 10:50 am

Karollka, no to super, ja musiałam przymierzyć do ślubu bo to jest dobre 14 godzin na nogach :) Tzn ja tyle w moich wytrzymałam, ale trafiłam na wyjątkowo wygodny model za psie pieniądze ;)

[ Dodano: Nie Lis 25, 2012 10:59 am ]
Rusałka_Maja, ja nie żałują, moje przeszły tuning i też były ładne ;)

M4rcysi4 - Nie Lis 25, 2012 8:51 pm

agacione napisał/a:
moje przeszły tuning i też były ładne ;)

Potwierdzam :smile:

Rusałka_Maja - Nie Lis 25, 2012 9:05 pm

agacionek napisał/a:
[ Dodano: Nie Lis 25, 2012 10:59 am ]
Rusałka_Maja, ja nie żałują, moje przeszły tuning i też były ładne ;)


Hmm.. ja chyba tego tuningu nie widziałam :razz:

panna mia - Pon Lis 26, 2012 11:56 am

ja idę w pomarańczowych:)
agacionek - Pon Lis 26, 2012 4:08 pm

M4rcysi4, dziękuję :oops:
Rusałka_Maja, jak je zakupiłam miały kokardkę, kokardkę odprułam i przyczepiłam broszki w kształcie motylków :)

basia.nowak - Wto Lis 27, 2012 3:10 pm

Zaczynam poszukiwania butów :) A tu tyle postów :) ))) Kiedy aj przez to przebrnę ........ Marzą mi się takie atłasowe w brudnym różu...
Ciekawska_Besti - Pią Gru 28, 2012 7:10 pm

Ja na przykład idę w satynowych srebrnych sandałkach. Nie zwracając uwagi na to co sądzi moja teściowa o sandałkach na ślub :) Ktoś jeszcze zakłada kolorowe sandałki na ślub, żebym nie czuła się taka samotna?
Sajgonka - Sro Sty 23, 2013 5:18 pm

Pewnie wygodne? Ja jednak wolę szpilki i drugie buty na zmianę.
Ciekawska_Besti - Sro Sty 23, 2013 8:33 pm

Ja się pewniej czuję jak mam pasek wokół kostki. Obcas nie jest w nich wcale taki niski ale i tak znacznie lepiej się czuję, niż w tradycyjnych szpilkach :)
alladyna - Sob Sty 26, 2013 7:31 pm

Ja chcę założyć fioletowe czółenka albo sandałki;)
Wizaz.waw.pl - Pią Lut 15, 2013 8:29 pm

Kolorowe buty do ślubu są teraz w modzie. Jednak decydując się na takie buty trzeba pamiętać o kilku zasadach. Ich kolor powinien pasować do barwy sukni. Wiązanka powinna być w takim samym kolorze, dodatkowo można dobrać do tego krawat i spinki mankietów. Nie wolno jednak przesadzić z ilością dodatków dobranych do butów.
Dosia_26 - Sro Mar 06, 2013 4:47 pm
Temat postu: brudny róż
Drogie Dziewczęta,
Czy któraś z Was znalazła fajne buty w kolorze pudrowy róż
Poszukuje niewysokich, najlepiej na słup :) ku:) bo ma problem z równowagą na szpilach:)

malinka1987 - Nie Mar 17, 2013 11:49 am

Ja w końcu też znalazłam moje wymarzone buty, odpowiednio długie, a jednak wąskie i na niedużym obcasie i kolor też właściwy:)
annaj - Czw Maj 02, 2013 6:11 pm

Dziewczyny mam problem z butami tzn znalazlam 2 pary butow tzn jedne peep toe w kolorze bezowym ale wpadaja troche w jasny roz i spod maja ciemno rozowy a drugie zakryte z paskiem w kolorze nude i nie wiem ktore wybrac, sukienka jest biala a bukiet bialy z jasnorozowymi storczykami

[ Dodano: Czw Maj 02, 2013 6:55 pm ]
dla mne maja odpowiedni obcas bo w zbyt wysokich nie wytrzymam


niestety nie moge dodac zdjec

violinka86 - Pią Maj 03, 2013 9:29 am

Jak sądzicie do jakiego stopnia na ślubie można poszaleć z kolorem butów? skłaniałam się do klasycznego rozwiązania, ale na ślubie kuzynki widziałam, że ona sobie sprawiła takie fikuśne pantofelki w kolorze pistacjowym, fajnie to wyglądało.
Karollka - Wto Wrz 24, 2013 11:42 am

Moje miętuski :D

ZuzM - Wto Wrz 24, 2013 3:37 pm

O nie o nie o nie! CUDOWNE!Karollka, napisz skąd masz takie butyki, bo mnie właśnie się takie marzą! Ale nie bardzo cokowiek znalazłam ciekawego!
troszka88 - Wto Wrz 24, 2013 5:12 pm

a to moje w dniu ślubu, może nie całkiem kolorowe,ale..


Dorotka_ - Wto Wrz 24, 2013 5:14 pm

troszka88, :dribble:

kupię sobie melisski na poprawiny chyba - żey je bylo widac :smile:

Karollka - Wto Wrz 24, 2013 8:07 pm

ZuzM, buty firmy Kotyl, kupowałam na stronie M-But :)
troszka88 - Wto Wrz 24, 2013 8:46 pm

Dorotka_, a jaki nosisz rozmiar buta?
Dorotka_ - Wto Wrz 24, 2013 8:58 pm

troszka88, 38-39 a coooo? :D
troszka88 - Wto Wrz 24, 2013 9:08 pm

Dorotka_, juz wieeesz :)
oliwiabednarek - Pon Gru 09, 2013 11:56 am

Troszka88 piękne te TWoje buty!!!!!!!!!!!!
troszka88 - Pon Gru 09, 2013 12:09 pm

oliwiabednarek, dziękuję :)
nowak_malwina - Pon Sty 13, 2014 4:20 pm

Bardzo dobry pomysł ,jeśli akurat znajdzie się fajne buty odpowiedniego rozmiaru , bo niestety z białych typowo ślubnych nie ma w czym wybierać , jak dla mnie wszystkie typowo ślubne są po prostu brzydkie , sama miałam białe ale nie typ
owe , bo sandałki i raczej z typowo letniej kolekcji jednego z włoskich sklepów

Catylyn89 - Sro Sty 15, 2014 11:12 am

myślałam nad kolorowymi butami do ślubu, takie pudrowo-różowe, ale znalezienie odpowiednich graniczy z cudem, poza tym salon mi gwarantuje buty w cenie i chyba już od nich coś wybiore :)
Linka91 - Sob Lut 22, 2014 8:10 am

Ja również jestem w trakcie poszukiwania pudrowo-różowych butów. Zamówilam z bonprixu ale okazały się kompletną klapą więc odesłałam.
I chodzę szukam dalej :)

Juska - Sob Lut 22, 2014 8:44 am

Linka91, zdecydowanie odradzam Gatuzo :) A jeśli chcesz pudrowy róż, to chyba jest taki kolor skóry w palecie LaBoda. :)
zbuntowanapanna - Pon Mar 24, 2014 2:47 pm

Hej, poszukuję fioletowych czółenek ze skóry - będę wdzięczna za namiary.
Juska - Pon Mar 24, 2014 5:01 pm

zbuntowanapanna, z fioletem będzie problem, jeśli chcesz ładne :) Najlepiej na zamówienie. Gatuzo odradzam. LaBoda nie ma fioletu. Najfajniejszą opcję znalazłam w Najnie. Sporo ładnych fioletów krąży po sieci ;) Ładne modele są w Zalando, ale ja osobiście mam problem ze stopą, więc nie mogłam kupować w ciemno :)
zbuntowanapanna - Pon Mar 24, 2014 9:01 pm

Juska napisał/a:
zbuntowanapanna, z fioletem będzie problem, jeśli chcesz ładne :) Najlepiej na zamówienie. Gatuzo odradzam. LaBoda nie ma fioletu. Najfajniejszą opcję znalazłam w Najnie. Sporo ładnych fioletów krąży po sieci ;) Ładne modele są w Zalando, ale ja osobiście mam problem ze stopą, więc nie mogłam kupować w ciemno :)


Bardzo dziękuję @Juska za wskazówki, popatrzę dziś na Zalando. Nie dość, że kolor jest nietuzinkowy, to jeszcze moja stopa taka ni to 38, ni 39, kupowanie online to dość duże ryzyko w przypadku butów - czyli tak jak u Ciebie :)
Odwiedziłam kilka Naszych łódzkich sklepów ze skórzanym obuwiem, tam jednak raczej tradycyjne kolory :/

P.s. Odwiedziłam Zalando - kiszka :( no chyba, że wypada mi iść w Crocksach :D

Dorotka_ - Wto Mar 25, 2014 6:02 am

zbuntowanapanna, wygodnie Ci bedzie na pewno :-D
Julia_ja - Wto Mar 25, 2014 4:50 pm

Gdyby ktoś z was widział niewysokie (5-8 cm) buty w kolorze amarantowym (dokładnie takim jak kokarda tego zaproszenia http://www.decarte.com.pl...hp?z=pasr&&n=4) to proszę o informację :) szukam, szukam i nigdzie nie ma :(
Dorotka_ - Wto Mar 25, 2014 5:29 pm

Julia_ja, a buty taneczne? ufarbują Ci jak chcesz :)
Karollka - Wto Mar 25, 2014 8:13 pm

Julia_ja, a patrzyłaś na http://www.bialebuty.com.pl/ ?
MissCool - Sro Mar 26, 2014 8:39 pm

Julia_ja, to w tanecznym były bardziej bordowe, ale Pani ma próbki kolorów i można zamówić. ja tak robiłam ze swoimi brokatowymi ;)
Blue89 - Pon Mar 31, 2014 5:33 pm

Ile kosztuje takie farbowanie butów?
temidaaa - Pon Mar 31, 2014 7:01 pm

Blue89 napisał/a:
Ile kosztuje takie farbowanie butów?

w la bodzie, 59 zł plus koszty wysyłki

Juska - Pon Mar 31, 2014 8:01 pm

Blue89, tylko pamiętaj, że nie farbują nowych butów. Temat LaBody i Gatuzo mam przerobiony w szczególikach :P
indianka - Sro Kwi 02, 2014 3:47 pm

@troszka88
Cudne te butki <3



Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek.

troszka88 - Sro Kwi 02, 2014 6:39 pm

indianka, dziękuję bardzo :)
hany - Sro Kwi 09, 2014 3:59 pm

Julia_ja, ja mam właśnie buty 5 cm w kolorze amarantowym i zamawiałam na http://www.bialebuty.com.pl/ :) polecam :D
h0nnie - Sob Kwi 12, 2014 12:39 pm

pomysł z kolorowymi butami bardzo przypadł mi do gustu. Obawiam się jednak, że swoje buciki będe musiala robić na zamówienie, ponieważ zawsze mam problem z kupnem butów ( długa i BARDZO chuda stopa)
Kolorem przewodnim naszego ślubu jest amarant/fiolet więc buty również takie będą:)

aniajbk - Sro Maj 28, 2014 11:39 pm

Ja planuje krwisto czerwone buciki i do tego bukiecik z czerwonych róż 8)
Sajgonka - Czw Maj 29, 2014 7:11 pm

A masz już jakieś upatrzone?
Juska - Pią Maj 30, 2014 7:23 am

aniajbk, myślę, że z czerownymi nie będzie najmniejszego problemu ;)











Tylko próbka :P Powodzenia w poszukiwaniach :)

karo832 - Pią Maj 30, 2014 11:57 pm

Ja właśnie miałam kolorowe, bardzo nie-ślubne, ale do kiecki i mi pasowały, i do tera w nich chodzę. :)
MalinAAA - Pią Cze 13, 2014 10:26 am

A ja poszukuje granatowych :) Macie jakiś pomysł? W internecie jest tego sporo, ale wolałabym jednak kupić w jakimś stacjonarnym sklepie.
Julia_ja - Wto Cze 24, 2014 6:13 pm

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi.

Jestem takim spryciarzem, że przez przypadek wcisnęłam ignoruj temat i w ogóle nie widziałam, że mi odpisałyście :P :P

Jestem GENIUŚ!!!

Już patrzę na (o ironio) bialebuty.com.pl :lol: :lol:

truskaweczkako - Sro Cze 25, 2014 8:14 pm

Ja też chce kolorowe albo całe z cyrkonijek. Podobają mi się buty Christiana loboutina - są piękne :smile: niestety na taki luksus mnie nie stać :razz:
aniajbk - Sro Cze 25, 2014 8:44 pm

Dziękuję dziewczynki za focie są piekne i chętnie skorzystam z waszej pomocy
Dorotka_ - Czw Cze 26, 2014 7:29 am

ja na razie mam 2 pary i chyba pierwsze wezmę na ślub, drugie na wesele :smile:





a te na wesele


kremowe buty mam dostać od La Mariee, ciekawe kiedy :smile:

paulinkaaMU - Sob Lip 05, 2014 1:05 am

Dorotka_, obie pary boskie :smile:
ZlotaLinia_com - Wto Lip 08, 2014 3:44 pm

Kto powiedział że te "ślubne" są tylko białe lub jasne? ;) Ważne są moim zdaniem dwie rzeczy: pierwsza aby nam się podobały,a druga aby pasowały do całości wić tutaj nie widze problemu. Te powyższe czerwone też są bardzo ładne:)
badZuzzie - Nie Paź 19, 2014 2:15 pm
Temat postu: Kolorowe butki
Dziewczyny! Ja polecam sklep internetowy bielabuty.
W piatek odebrałam moje buty ślubne w kolorze fuksji. Są śliczne, zgrabne i baaardzo wygodne! Nie sądziłam, że buty zamówione prze internet mogą być tak dopasowane. Faktem jest, że ja często kupuję buty przez internet i mam klasyczny numer 39, więc może dlatego są jak szyte na moja nogę!
W każdym razie polecam. Można dobrać każdy parametr, od koloru obuwia, po kształt, wysokość obcasa, kolor podeszwy i ozdobę lub jej brak :lol:
Jestem meeega zadowolona a wesele pokaże jak się spiszą. Na szczęście mam niski obcas więc mam nadzieję, że przetańczę w nich caaałą noc :)

kiciaeudezet - Pon Paź 20, 2014 10:16 am

Także marzą mi się kolorowe buty ślubne :) Po pierwsze dodają oryginalnośći a także będę mogła ja później jeszcze wykorzytać.

Planuje zakup pudrowo różowych butów z zakrytyki czubkami oczywiśćie. Jako że jestem dość wysoka i nie lubię chodzić na obcasach chciałabym żeby wysokość obcasa nie przekroczyła 8 cm.

Jeżeli macie jakieś ciekawe propozycje to podsyłajcie :)

Terry - Pon Paź 20, 2014 12:25 pm

Nie miałam kolorowych butów na ślub. Ale na sesję (po ślubie) sprawiłam sobie szpilki srebrno-fioletowe. Kupiłam je na ptaku za jedyne 35 zł, bo wyprzedawali buty kolorowe.
herbatnik - Pon Paź 20, 2014 4:46 pm

ja się jeszcze zastanawiam nad kolorem butów; będę mieć niebieski pas do białej sukni i mogłabym kupić niebieskie czółenka, ale się waham-bardzo podobają mi się białe buciki i nie miałam do tej pory okazji takich założyć
ale z drugiej strony-niebieskie mogłabym jeszcze kiedyś założyć i nie musiałabym kupić ich w specjalnym ślubnym sklepie

emi87 - Nie Lis 23, 2014 7:20 pm

A ja spełniłam swoje malutkie marzenie dotyczące ślubu i kupiłam sobie fioletowe buciki do ślubu :smile: Do końca nie wiem czy je założę czy sie na to odważę ale na pewno będę je miała na sesje plenerową :wink:
Yaśmina - Nie Gru 21, 2014 11:34 am

A gdzie kupiłaś? Jasny fiolet?
Juska - Nie Gru 21, 2014 1:11 pm

emi87, polecam :) Ja miałam fioletowe i zrobiły furorę :D

Yaśmina, ja zamawiałam w środkowej Najnie :) Mają tam buty Marco Shoes, są naprawdę bardzo wygodne - ja niestety w swoich nie wytrzymałam, ale to głównie z powodu kontuzji stopy z którą borykałam się przed ślubem. No i cenowo do przyjęcia :) Co prawda kolor dotyczy tylko samego buta, obcas i podeszwa są białe lub czarne. Obcas zdobiłam sama. A wyszły tak:






Były jedyne w swoim rodzaju i gdybym teraz miałabym podejmować taką decyzję, wybrałabym dokładnie tak samo :)

emi87 - Nie Gru 21, 2014 9:39 pm

Juska, twoje są fantastyczne :D moje nie są takie piękne no ale też nie wydałam na nie dużo kasy nawet 100 zł nie przekroczyłam, a na sesje czy tam do kościoła mogą być :P

Muszkowa - Pon Gru 22, 2014 7:53 am

Juska, Są cudne! Powiedz mi proszę, jak zrobiłaś obcas, bo on tutaj oczarował mnie chyba najbardziej! :smile:
Terry - Pon Gru 22, 2014 11:51 am

Super pomysł na ozdobienie obcasa. Popieram, że buty mają wygodne. W moich przetańczyłam calutką noc bez żadnego odcisku, czy bólu. Do tego nie ślizgały się.
Juska - Pon Gru 22, 2014 7:25 pm

Muszkowa, kupiłam brokat w proszku i Mod Podge - o taką:



Brokat wymieszałam z klejem, który jest biały, ale docelowo robi się przeźroczysty. No i całość po wyschnięciu zmienia nieco kolor, więc popróbuj najpierw z różnymi odcieniami brokatu. Ja na ostatnią chwilę kupiłam tylko jeden - i na początku żałowałam że nie wzięłam ciemniejszego, ale potem się przyzwyczaiłam i butów nie zamieniłabym na inne :)

A poza tym, nie wiem czy nie będę sprzedawała swoich, bo moja kontuzja stopy nieco się zaawansowała i na dłuuuuuuugi czas mogę zapomnieć o obcasach. Zatem, jeśli któraś ma ochotę to więcej info na PRV :)

malinka87 - Sob Sty 03, 2015 4:08 pm

Ja zakupiłam fioleciki na deezee, mam tylko nadzieję, że ten obcas mnie nie przerośnie (11 cm) :?
malala - Czw Lut 26, 2015 1:40 pm

mi sie to bardzo podoba, lecz nie każda kobieta jest sie w stanie zdecydować na cos takiego :)
Pandora - Pon Mar 02, 2015 12:18 pm

nie mam nic przeciwko kolorowym butom do ślubu :) wiadomo, że na ten dzień trzeba kupić BARDZO wygodne buty, w których będziemy mogły wytrzymać od rana do .. rana! :D jeszcze lepiej, jeśli później też będziemy mogły je do czegoś założyć, więc kolor tym bardziej jest wskazany, bo później białe buty do czego? mimo wszystko postawiłabym na stonowane barwy


moja propozycja:


sreg - Wto Mar 03, 2015 1:17 pm

Pandora napisał/a:
mimo wszystko postawiłabym na stonowane barwy


moja propozycja:

Obrazek


Ja nie bałabym się żywych kolorów, ale te Twoje są cudowne :zakochany:

Yaśmina - Wto Mar 03, 2015 6:27 pm

To jest pudrowy róż?
NATA - Wto Mar 03, 2015 7:59 pm

No właśnie ja też się zastanawiam nad takim rozwiązaniem - pudrowy róż <3 Mam białą suknię i nigdzie nie mogę znaleźć ładnych białych butków :-? No bo ceny z salonów odpadają...
Julia_ja - Wto Mar 10, 2015 9:30 am

Nigdy bym się nie spodziewała, ale udało się i są MEGA wygodne! (choć mam bardzo specyficzną stopę, wszystko mnie obciera, tutaj jest zupełnie inaczej)

Przybyły moje amarantowe:



Polecam bialebuty.com!!

dzarusia - Wto Mar 10, 2015 10:02 am

Piękne buty ;) Ja też się zastanawiam nad kupnem z tej strony tylko że w fiolecie ;)
Yaśmina - Nie Mar 29, 2015 8:59 pm

Piękny kolor, odważny ale gustowny.
sreg - Pon Mar 30, 2015 6:01 pm

Julia_ja napisał/a:
Nigdy bym się nie spodziewała, ale udało się i są MEGA wygodne! (choć mam bardzo specyficzną stopę, wszystko mnie obciera, tutaj jest zupełnie inaczej)

Przybyły moje amarantowe:

[url=http://images68.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]

Polecam bialebuty.com!!


Wyglądają porządnie i wygodnie bo na co dzień też nie obcuję z obcasami :eek:

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

Lawenda88 - Sro Cze 17, 2015 9:25 pm

Kolorowe buty na ślub to świetny pomysł, naprawdę pozwalają przełamać rutynę tego najczęściej czarno-białego dnia. Bardzo podobają mi się buciki w stylu peep toe w kolorze białym z jakimś dodatkiem, np kokardką czy wisienką.
katarzynasocko - Sro Lis 18, 2015 7:21 pm

stawiam na błekitne buty i blekitne kwiatki
luna89 - Czw Gru 03, 2015 9:43 pm

Ja również miałam kolorowe buty do ślubu, miętowe, wszystkim się podobały :)
Cyrylia - Sro Gru 09, 2015 1:43 pm

ja przywiązuje dużą wagę do butów. Chce żeby mi było wygodnie- dlatego będę kupować buty taneczne, będą zielone ;) trochę się boję jaki kolor mogą mi zrobić, w styczniu pójdę poszukać
studentka - Sob Gru 12, 2015 6:06 pm

A do tej zieleni coś jeszcze masz w tym kolorze?
Ariell - Pon Sie 01, 2016 1:22 pm

Moda wskazuje na eksperymentowanie z kolorami obuwia, ale nie jestem pewien czy wesele jest na to dobrym momentem ;/

podpis z reklamą usunięty. Dorotka_

Julia_ja - Pon Sie 01, 2016 2:00 pm

Ariell, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja akurat nie kierowalam się modą, ale tym, co mi się podoba.

Uważam, że jeśli wszystko ze sobą współgra to nie można tego nazwać eksperymentowaniem, ale spójną kolorystyką lub motywem ślubu i wesela :-)

Ja miałam amarantowe buty, tak jak i wszystkie inne dodatki, nie zmieniłabym swojej decyzji :-)

Larysa - Wto Sie 02, 2016 2:33 pm

Ja mam granatowe buty:) i wiązankę niebiesko-granatową:).
Blanka88 - Pią Sie 05, 2016 10:51 am

Ja będę miała na ślub białe, a na poprawiny takie krwisto czerwone ;)
Be_Mine - Wto Sie 23, 2016 12:17 am

Julia_ja napisał/a:
Ariell, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ja akurat nie kierowalam się modą, ale tym, co mi się podoba.

Uważam, że jeśli wszystko ze sobą współgra to nie można tego nazwać eksperymentowaniem, ale spójną kolorystyką lub motywem ślubu i wesela :-)

Ja miałam amarantowe buty, tak jak i wszystkie inne dodatki, nie zmieniłabym swojej decyzji :-)


Jakbyś wyjęła mi to z ust :) Jeśli buty pasują do kolorystyki wesela to jak najbardziej tak! Sama zastanawiam się nad kolorowymi butami na ślub. :)

ewrek - Wto Paź 25, 2016 1:00 pm

tak jak w poście na temat kolorystyki ślubnej wspomniałam - kolorem przewodnim był pudrowy róż. Miałam dobrane do tego pudrowe szpilki.
Martiusz - Pią Lis 25, 2016 4:02 pm

U nas będzie podobnie na ślub chyba białe się zdecyduję a na poprawiny, zrobimy sobie dowolną kolorystykę w kolorach tęczy, ale nie wykluczam jeszcze jakiegoś koloru może różowego do ślub :-)
LinaMiódMalina - Pon Lis 28, 2016 5:41 pm

Celuję w szarość, srebro, lub odcienie nude - sandałki, lub peep toe :P Klasyczne białe buty ślubne do mnie nie przemawiają, bo nie miałabym okazji raczej już ich więcej włożyć.
kfr89 - Pon Lis 28, 2016 8:43 pm

LinaMiódMalina napisał/a:
Celuję w szarość, srebro, lub odcienie nude - sandałki, lub peep toe :P Klasyczne białe buty ślubne do mnie nie przemawiają, bo nie miałabym okazji raczej już ich więcej włożyć.


dokładnie! u mnie także buty nie będą białe, muszą pasować do koloru przewodniego, więc zapoluję na kremowe bez dodatkowych zdobień :)

montumag - Sro Gru 14, 2016 11:16 am

A mi się ten pomysł nie bardzo podoba.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group