Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Mężatki - Pogoda w dniu slubu?

gosia - Nie Maj 09, 2004 12:02 pm
Temat postu: Pogoda w dniu slubu?
Jaka pogode miałyscie/mieliście w dniu Waszego ?lubu :?:
Raczej tutaj same męzatki sie wypowiedzą :D

gosia - Nie Maj 09, 2004 12:07 pm

W dniu naszego slubu świeciło słoneczko i temaratura na dworzu była 30 stopni :|
Ale pomimo temeratury, chodz mogło by byc troszke mniej stopni, dzień był piekny :serduszka:

Asiek - Nie Maj 09, 2004 12:16 pm

Już gdzieś pisałam, że pogodę mieliśmy piękną. :D
To był sierpień.
Do południa się chmurzyło i nawet trochę pokropiło (akurat jak byłam u fryzjera).
Natomiast od około godz. 14-tej świeciło już tylko słoneczko na bezchmurnym niebie (ślub mieliśmy o 18-tej).
Było ciepło, słonecznie, ale nie tak upalnie jak u Gosi.

Jednym zdaniem - wszystkim życzę takiej właśnie pogody na ślub i wesele! :graba:

niuniab - Nie Maj 09, 2004 10:44 pm

Ja się wypowiem 13 czerwca :D
gosia - Pon Maj 10, 2004 8:35 pm

niuniab napisał/a:
Ja się wypowiem 13 czerwca :D


To juz nie długo :D

Nepfilim - Sro Maj 12, 2004 4:49 pm

Było tak sobie, jak jechaliśmy do slubu to świciło słońce, jak wychodziliśmy z usc, to cuś się zachmurzyło, ale nie padało na szczęście :)
myszkapl - Pią Maj 14, 2004 1:12 pm

My mieliśmy oiękną pogodę. Duuuużżżżżo słońca, cieplutko (na szczęście bo miąłam sukienkę bez ramiączek). Wymarzona pogoda i utrzymała się do końca podróży poślubnej.
nei - Sro Maj 19, 2004 7:05 pm

cywilny - bylo goraco, dobrze, ze mialam leciutka kiecke, bo pot splywal, a palce mi napuchly tak, ze nie moglismy mojej obraczki wcisnac - bylo gooooooooraco

koscielny - caly dzien byl sliczny i cieplutki w sam raz na slub

niuniab - Pon Cze 14, 2004 1:47 am

Rano padało, ale około 14.00 jak jechaliśmy na zdjęcia plenerowe rozpogodziło się i była ładna pogoda
Magdzia - Pon Cze 14, 2004 11:45 am

U mnie tak jak u Niuni, z tym ze kropilo jeszcze jak wysiadalismy z samochodu przed urzedem, ale zyczenia juz po slubie skladane byly przy pieknym sloneczku i zostalo tak juz do konca, temperatura ok 23 stopni, idealna.
Pepa - Pon Lip 19, 2004 12:37 pm

Od rana nad miastem wisiały czarne chmury. O 14.00, w pełnym rynsztunku, myślałam, że się poryczę, jak nie będzie słońca tym bardziej, że mieliśmy zaplanowane tylko zdjęcia w plenerze. Na szczęście po ślubie, gdy jechaliśmy na plener, a była godzina 17.00 z minutami na niebie zawitało słoneczko, dzięki czemu mamy śliczne zdjęcia na pamiątkę tego cudownego dnia :D
pipi - Pon Lip 19, 2004 12:55 pm

Moja pogoda to przelotne rzęsiste ulewy i może 17 stopni ciepełka.
Plener udało się zrobić, ale bez słońca - więc oceniam że nie było źle :roll:

Kasia21 - Pon Sie 30, 2004 6:25 pm

Cieplutko, żeby nie powiedziec że gorąco. Jak na lato w tym roku my mieliśmy niezłego farta :P
Kiwax - Wto Sie 31, 2004 3:36 pm

Podobnie jak Kasia. Piękna pogoda była i było super!! Mieliśmy farta :)
just_Kate - Sro Wrz 01, 2004 12:00 pm

No a ja miałam nadzieję, że nie będzie zbyt pięknej pogody, ale jak na złość (;)) pogoda była śliczna, gorąca, słoneczna, dopiero jak się już zmierzchało, w trakcie wesela trochę pokropiło i rozładowało atmosferę...
Sisi - Pią Wrz 03, 2004 12:21 pm

13.08 było średnio, 14.08 LAŁO niemiłosiernie :smut: , przestalo na szczęście w trakcie składania życzeń po ślubie, 15.08 czyli dzień po slubie pogoda była wymarzona. :twisted:
marchefka - Pią Wrz 10, 2004 5:26 pm

U nas swiecilo slonce, nie bylo zbyt goraco - powiedzialabym, ze tak akuracik. Wszyscy nas przestrzegali, ze zawsze 1 maja po poludniu pada (czyli jak juz sie pochod skonczy), ale sie nie przejmowalismy. No i okazalo sie, ze mielismy racje - to byla idealna pogoda na jazde bryczka do slubu.
marchefka

dagmara - Pią Wrz 10, 2004 8:20 pm

A u mnie lało jak ta lala i podobno było zimno ale juz tego nie czułam z wrażenia oczywiście.
Asia - Sro Wrz 22, 2004 2:36 pm

Nie mogłam w to uwierzyć, że pogoda była taka piękna! W tygodniu przed weselem padało, było zimno, wiał wiatr a w dniu ślubu obudziły mnie promienmie słonka :) Pogoda była piękna!
Agata - Sro Wrz 29, 2004 3:56 pm

Pogoda przepiękna. Przed ślubem dwa tygodnie - zimnica, tydzień przed ślubem - przymrozki w nocy :!: . Podczas ślubu słoneczko, ponad dwadzieścia stopni. Na podróż bryczką z Kościoła miałam przygotowany szal - nie przydał się :) Noc podczas wesela cieplutka. Wesele było w sali z wielkimi oknami, które można było rozsunąć i wyjść na taras. Na tarasie ustawione były stoliki, gdzie można było trochę odsapnąć. Goście (ja także) z odkrytymi ramionami wychodzili na taras i spędzali tam nie mało czasu. Nikt się na zimno nie akrżył. A następnego dnia zimnica... Ale ja mam Aniołka na górze, który pilnuje, żeby wszystko było zawsze idealne :)
becia - Pią Paź 08, 2004 6:36 pm

U mnie tez pogoda była piekna. Agato chyba obie jechałyśmy bryczką, mi też było cieplutko. miałm juz złe przeczucia, bo w tygodniu przed weselem pogoda była fatalna
Akacja - Sro Paź 20, 2004 1:11 am

18 wrzesnia tego roku byl piekny w gdansku swiecilo slonce, fale byly durze i wiatr, ktory rozwiewal mi welon dodawal uroku zdjeciom. Wszyscy goscie byli zauroczeni pogoda tak w dniu slubu jak i na poprawinach (bylo jeszcze cieplej) :) :):)
Żaneta - Nie Lip 31, 2005 11:30 pm

od rana padalo,ale potem się rozjaśnilo!!!!!!!! Piękna byla pogoda!!!!!!!!! :graba:
Pusiak - Sro Wrz 21, 2005 10:42 am

Rano pół na pół niebiesko i chmurki, potem więcej chmurek, a później zza chmurek wyglądało słoneczko i tak już było do wieczora :) Tylko chłodno, bo około 15-16 stopni
mama michałłka - Sro Wrz 21, 2005 11:56 am

Ja miałam 9-września(5-lat temu),jak na wrzesień,była piękna pogoda,świeciło słońce.Nie można było usiedzieć na sali w restauracji i prawie cały czas goście,przenosili się na dwór(tak było gorąco).Do tego strasznie tnęły komary :wink:
Mika - Sro Wrz 21, 2005 9:02 pm

Nam od rana świeciło słońce a do tego było bardzo gorąco, dlatego jak nie było mnie na parkiecie to byłam na dworku się ochłodzić ;)
Kot - Czw Paź 27, 2005 3:38 pm

:)
gambi - Czw Paź 27, 2005 5:57 pm

Kot napisał/a:

Podobno było dość chłodno... podobno bo ja jakoś tego nie poczułam ... etolka się przydała :wink:


Ja moge potwierdzic, ze bylo chlodna, ale jak dla mnie dopiero po przysiedze zrobilo sie chlodno. wczesniej nic do mnie nie docieralo.
moglabym miec pewne zastrzezenia do pogody, ze nie bylo tak slonecznie przez caly dzien jak w inne soboty w pazdzierniku, ale i tak jestem szczesliwa, ze nie padalo, na zdjecia akurat wyszlo sloneczko i nie bylo bardzo zimno.
moje modly zostaly wysluchane :wink: :iconpray:

misia-misia - Pon Wrz 04, 2006 10:00 am

Myśmy mieli cudną pogodę, wręcz wymarzoną, wymodloną (chyba)!!!
Było gorąco, słonecznie a nawet upalnie. Ale wcale mi to nie przeszkadało.
Noc była ciepła, gwieździsta, cudna.
Naprawdę nie przypuszczałam ze w dniu naszego ślubu będzie taka śliczna pogoda :rotfl: :rotfl: :rotfl:

adriannaaa - Pon Wrz 04, 2006 10:37 am

My tak jak misia-misia mieliśmy wymarzonapogodę - było ciepło a nie upalnie, słonecznie, delikatny wiaterek.... jeden dzień wyjęty z wcześniejszych 2 prawie tygodni deszczu... notabenę w niedziele już znow padało:)
Misiamo - Pon Wrz 04, 2006 10:43 am

My mieliśmy ślub w upalną lipcową sobotę. Dobrze, że ślub był o 20.00. Wtedy zrobiło się trochę chłodniej i wiał przyjemny wietrzyk.
bajeczka - Nie Paź 01, 2006 8:46 pm

My mielismy piekne słońce i temp ok 23 stopni. Rewelacja jak na ślub :)
emilkaa - Nie Paź 01, 2006 8:52 pm

a ja Wam powiem za tydzien.. i naprawde o niczym innym juz w tej chwili nie marze jak o tym zeby pogoda dopisala...
Magda2 - Nie Paź 01, 2006 9:11 pm

bajeczka napisał/a:
My mielismy piekne słońce i temp ok 23 stopni. Rewelacja jak na ślub :)

My tez :wink:
Dodam, ze caly przedslubny tydzien lalo i wialo :wink:

imbrulka - Nie Paź 01, 2006 9:15 pm

Było upalnie, gorąco...po prostu lipiec 2006 :)
Edi - Pon Paź 02, 2006 7:43 am

Mimo że to była już jesień było cieplutko tzn około 24 st. cels. :lol: , nic nie padało :lol:
szczako - Wto Paź 03, 2006 5:04 pm

Edi napisał/a:
Mimo że to była już jesień było cieplutko tzn około 24 st. cels. :lol: , nic nie padało :lol:


u mnie zupełnie tak samo :D
przepiękna pogoda.

mischelle22 - Sro Gru 13, 2006 2:07 pm

Nam też trafiła się super pogoda jak na październik :)
Słoneczko świeciło i nie było bardzo zimno :) (około 20 stopni).

sylwanika - Nie Lut 18, 2007 1:42 pm

Nam się trafiła wymarzona pogoda słoneczko, czyste niebo i ciepłe, przyjemne powietrze :razz:
Ilona83 - Pon Mar 19, 2007 10:16 am

zobaczymy 23 czerwca :) ale mogłaby być wspaniała
=MiLi= - Pon Mar 19, 2007 10:31 am

?eby tylko nie padało... chciałabym, żeby było pięknie :)
asia84 - Pon Mar 19, 2007 5:38 pm

ja chciałabym żeby świeciło słońce :) uwielbiam :)
misia-misia - Pon Mar 19, 2007 6:26 pm

dziewczyny na pewno na waszych ślubach będzie piękna pogoda :D trzymam za to kciuki i zaczynam wymawiać magiczne zaklęcia :wink:
gosc - Pon Mar 19, 2007 6:44 pm

Cytat:
zobaczymy 23 czerwca :) ale mogłaby być wspaniała


podpisuję się obiema rękami - i żeby tak ta pogoda wspaniaŁa trwaŁa do 1 września :D

fiona83 - Pon Mar 19, 2007 8:16 pm

misia-misia napisał/a:
dziewczyny na pewno na waszych ślubach będzie piękna pogoda :D trzymam za to kciuki i zaczynam wymawiać magiczne zaklęcia :wink:


Ej, od czarowania to ja tu jestem :evil: :twisted:

asia84 - Pon Mar 19, 2007 10:03 pm

misia-misia napisał/a:
dziewczyny na pewno na waszych ślubach będzie piękna pogoda :D trzymam za to kciuki i zaczynam wymawiać magiczne zaklęcia :wink:


fiona83 napisał/a:
Ej, od czarowania to ja tu jestem :evil:


trzymam Was za słowo :)

misia-misia - Pon Mar 19, 2007 11:41 pm

fiona83 napisał/a:
misia-misia napisał/a:
dziewczyny na pewno na waszych ślubach będzie piękna pogoda :D trzymam za to kciuki i zaczynam wymawiać magiczne zaklęcia :wink:


Ej, od czarowania to ja tu jestem :evil: :twisted:


no to czaruj "publicznie" a ja z "ukrycia" 8)

madzia8181 - Pon Kwi 23, 2007 12:26 pm

Jak na polowe kwietnia bylo cudnie... ok 18 stopni i bezchmurne niebo :)
Wieczorem juz po slubie i podczas skladania zyczen ok 20 to na pewno bylo chlodniej o kilka stopni ale mnie sie wydawalo ze mamy cieply wiosenny wieczor :) nie czulam chlodu wcale :)

gosc - Pon Kwi 23, 2007 9:00 pm

Madziu to prawda, mieliście piękny wiosenny dzień ślubu :)
tylko pozazdrościć :D

magiga - Wto Maj 01, 2007 3:12 pm

Ja brałam ślub w ostatnią sobotę kwietnia (28.04.2007) i pogoda była przepiękna 26 stopni i słoneczne niebko z kilkoma zaledwie chmurkami a tak się bałam żeby nie padało ... ale pogoda mnie nie zawiodła. 8)
kochecka - Czw Maj 03, 2007 9:14 pm

magiga a gdzie relacje? :)
Aniadamowicz - Sro Maj 16, 2007 10:51 am

A dziś pada i pada a ja w sobotę mam slub i przewertowałam na necie wszystkie stronki z prognozami pogody... MUSI BY? ŁADNIE... może się do soboty wypada?
EJ-ET - Sro Maj 16, 2007 1:51 pm

Aniadamowicz napisał/a:
A dziś pada i pada a ja w sobotę mam slub i przewertowałam na necie wszystkie stronki z prognozami pogody... MUSI BY? ŁADNIE... może się do soboty wypada?

a buciki stoją na parapecie? ;>
Tak poważnie, życzę ślicznej pogody, i wierzę że tak będzie!!!

Aniadamowicz - Sro Maj 16, 2007 3:05 pm

ooo... wyszło słoneczko.... mimo ze buciki nie stoja na parapecie... wierze że będzie słonecznie :)Musi ;) :razz:
EJ-ET - Sro Maj 16, 2007 3:34 pm

Aniadamowicz! to jakiekolwiek buty dla pewności wystaw szybciutko na parapet
(a zapewne pogoda utrzyma się ze słonkiem na niebie specjalnie dla Ciebie;)

magiga - Sro Maj 23, 2007 8:57 pm

kochecka napisał/a:
magiga a gdzie relacje? :)


zaraz po ślubie wyjechaliśmy w podróż poślubną do Egiptu na rejsik po Nilu więc nie miałam czasu na relacje, ale ogólnie wszystko wyszło cudownie - pogoda dopisała, jedzonko pyszne, zabawa przednia, goście zadowoleni, rodzice wzruszeniu, my szczęśliwi - czyli wszystko na swoim miejscu

gosc - Sro Maj 23, 2007 9:22 pm

Magiga przecież nie mogŁo być inaczej, niż cudownie i fantastycznie :D
Aniadamowicz - Czw Maj 24, 2007 2:32 pm

Muszę się pochwalić...

Miałam cudowną pogodę w sobotę przecież było slicznie, ciepło, słonecznie,..... ehhhhhhhhh a butów na parapecie nie było ;) Każdy nam mówił że zasłużylismy sobię na ta cudna pogodę.

gebka - Czw Maj 24, 2007 2:51 pm

a pochwalisz sie jak wyglądaliście??
EJ-ET - Czw Maj 24, 2007 5:24 pm

Aniadamowicz napisał/a:
Muszę się pochwalić...

Miałam cudowną pogodę w sobotę przecież było slicznie, ciepło, słonecznie,..... ehhhhhhhhh a butów na parapecie nie było ;) Każdy nam mówił że zasłużylismy sobię na ta cudna pogodę.


No to faktycznie sobie zasłużyliście, pamiętam: było cudnie :)

Dunia - Czw Maj 24, 2007 10:06 pm

5 maja też było bardzo sympatycznie- cieplutko i milutko :)
Tylko te meszki :cisza:

Gabro - Sro Lip 11, 2007 2:46 pm

W dniu naszego ślubu niestety padało :(
efina - Sob Lis 03, 2007 8:21 pm

W dniu naszego slubu bylo nawet nawet,nie padalo,ale niestety sloneczko pojawilo sie jedynie przez chwilke..a temperatura byla jak to na koniec pazdzirnika-nam i tak bylo bardzo goraco:)
magda26 - Sob Lis 03, 2007 8:47 pm

Rano - lało...płakać mi się chciało jak obudził mnie dudniący o parapet deszcz,
ale później się wypogodziło i świeciło słonko :) nie było upalnie, tak jak to powinno być w lipcu,ale to dobrze.
Niepotrzebny był tylko ten deszcz, trawa w ogrodzie nie zdążyła wyschnąć i nie mogliśmy zrobić zdjęć by nie pobrudzić sukni.

kochecka - Sob Lis 03, 2007 9:07 pm

efina napisał/a:
W dniu naszego slubu bylo nawet nawet,nie padalo,ale niestety sloneczko pojawilo sie jedynie przez chwilke..a temperatura byla jak to na koniec pazdzirnika-nam i tak bylo bardzo goraco:)


mogłabym powiedzieć dokładnie to samo :) tylko że my mieliśmy slub na początku października :)

dymocha - Pon Lis 05, 2007 9:33 am

Mieliśmy wymarzoną pogodę :) ?wieciło pięknie słonko ale nie było za gorąco W połowie kwietnia spodziewałam się wszystkiego :)
zuzia - Pią Lis 23, 2007 9:43 pm

my mieliśmy pogodę jak z bajki a dwa dni wcześniej zapowiadali deszcz
EJ-ET - Sob Lis 24, 2007 9:09 pm

U nas, równiez wbrew zapowiedziom, było cudnownie! Nie mogliśmy sobie lepszej pogody wymarzyć :D
/buciki stały na parapecie prawie miesiąc hihhi/

kiri - Sro Maj 07, 2008 4:44 pm

W dniu naszego ślubu 3 maja 2008 byla piekna,słoneczna pogoda,cudownie rozgrzewało nas słoneczko gdy jechalismy powozem
Agnieszka19 - Wto Maj 13, 2008 8:12 pm

A u nas było różnie- choc nie narzekam :)
Rano piknie i słonecznie a po południu troszkę mniej słońca ale nadal ciepło :)

Petitka - Wto Cze 03, 2008 2:56 pm

Caly przedslubny tydzien byl tragiczny - lalo, bylo zimno. Ale na szczescie w dniu slubu 24 maja 2008 nie padalo, nawet chwilami niebo przecieralo sie odrobinke, ale generalnie dzien byl raczej pochmurny, z temp. nie przekraczajaca 20 stopni. Nastepnego dnia, na poprawiny wyjrzalo slonce, niebo calkiem sie przetarlo i bylo cieplutko. Z perspektywy czasu, uwazam, ze mielismy super pogode - nie bylo goraco i najwazaniejsze, ze nie padalo. Dzieki temu, ze w dzien slubu pogoda nie zachecala do przebywania na dworze, goscie weselni sie nie porozlazili (a mieli gdzie i skrzetnie skorzystali z okazji wlasnie na poprawinach - impreza przeniosla sie w plener :mrgreen: )
słonko - Sro Cze 04, 2008 4:34 pm

J.w. :wink: Ja muszę powiedzieć, że później, gdy w tygodniu poślubnym zrobiło się gorąco doceniłam pogodę z dnia swojego ślubu, bo mimo, że temperatura nie była za wysoka, to na sali było gorąco. Gdyby więc na zewnątrz było 25 stopni, czy więcej, to ja jeszcze przed wejściem do kościoła rozpuściłabym się, nie mówiąc o weselu. Zatem pogoda była w sam raz. No, może kilka promyków słońca więcej i byłoby idealnie.
cosola - Czw Lip 31, 2008 2:27 pm

Pogoda w dniu naszego ślubu była idealna :) ok 23-24 stopni, słonko i lekki wiaterek :) jak się później okazało zapowiadali deszcze i burze, ale nikt mi o tym nie powiedział, żebym się nie denerwowała, ale na szczęście prognozy się nie sprawdziły :slonko:
asia84 - Pon Sie 11, 2008 10:47 am

Pogoda zmienna :| , na przemian słońce z deszczem :roll: Jednak później się uspokoiło :) . Jak wyszliśmy z domu było już sucho i świeciło słoneczko ;) Temperatura w sam raz.
Pamcia - Sro Sie 13, 2008 11:04 am

U nas rano w dniu ślubu było najpierw pieknie i słonecznie potem padało i wiało a jak nadszedł moment wyjścia z domu było już sucho ale bez słoneczka, ale dzieki temu nie bylo goraco :)
Martysia - Nie Sie 17, 2008 6:40 pm

u nas gorąco, słońce, niebieskie niebo od rana do wieczora, jak z mych marzeń i snów!!! :slonko:
beacia - Wto Sie 19, 2008 1:07 pm

U nas rano w telewizji zapowiadali ulewę,gradobicia,bardzo wietrznie,parno i straszne burze w prawie całej Polsce...Byłam załamana i przerazona a tu...pogoda bardzo ładna,nie spadła nawet kropelka deszczu do samego wieczora aż byliśmy na sali i było tak ciepło,że kazdy czekał az popada :D Nie było żadnych burz,wiatrów,ulew, świeciło słoneczko ale nie było tez za gorąco. Pogoda jak dla nas wymarzona :)
juta79 - Czw Sie 21, 2008 10:05 pm

Oczywiście jak każda z nas chciałam by nie padało i rzeczywiście nie padało ale pogoda przesadziła w drugą stronę. Było strasznie gorąco w południe chyba było kolo 30 stopni.
Na szczęście ślub był o 19,00 ale to nie zawile pomogło. No cóż pogoda była adekwatna do naszej gorącej miłości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Agha - Pią Sie 29, 2008 1:42 pm

u nas rewelacyjne :-) nie padało, a to chyba najważniejsze. Co prawda zaczęło padać, ale dopiero w nocy. Było ciepło, ale nie gorąco - idealnie.
veroni - Pią Sie 29, 2008 5:36 pm

z rana pokropiło a potem już tylko piękne słoneczko-ciepło ale tak wystarczająco! Generalnie wymarzona pogoda!
fiona83 - Sob Sie 30, 2008 5:24 pm

Całą noc z piątku na sobotę lało. Sobota do południa pochmurna z przelotnym deszczem.
Ale wieczór ... bajka :buja w oblokach:

Zdjęcie członka ekipy bramkowej :


podrozniczka - Sob Sie 30, 2008 10:44 pm

My mielismy piekna pogode. Slub byl o 19-tej i bylo caly czas cieplutko. Zalapalismy sie na zachod slonca.Poznym wieczorem ochlodzilo sie nieznacznie i bardzo sie cieszylismy bo mozna sie bylo troche ochlodzic po goracych tancach.
moniafarm - Sob Sie 30, 2008 11:13 pm

Ja mam ślb 6 września i bardzo obawiam sie o pogode. Przeczytałąm chyba wszystkie dostępne informacje w necie o pogodzie w Łodzi. No cóż jestem z lekka podłamana...ma padać :( (((
Audiolka - Pon Gru 08, 2008 10:29 pm

29 sierpnia była straszna ulewa-cały dzień.
30 sierpnia od rana też-ale potem od południa piękne słonce i tak zostało :)Nie było za gorąca,ani za zimno:)(bynajmniej mnie )

dominiqsz - Pon Gru 22, 2008 8:18 pm

a u nas 16 sierpnia br. cały dzień padało, ale za to powietrze było rześkie
Emi - Pią Sty 02, 2009 10:52 pm

U nas pogoda była super, rano trochę chmurek, ale na zdjęcia wyszło słoneczko. Później było już super. Tylko ciut chłodno było, oczywiście dla mnie gorąco :)
reniak - Pią Lut 06, 2009 4:21 pm

Przed naszym ślubem była piękna pogoda przez dłuższy czas. Niestety w dniu ślubu prognoza nie była korzystna. Zapowiadali burze i ulewy. Bardzo się tym stresowałam, szczególnie, że miałam suknie z trenem.. Ostatecznie było piękne słonce, a pierwsza kropla deszczu spadła dokładnie w momencie zamykania drzwi od samochodu (po uroczystości ślubnej i życzeniach)
izunia_82 - Pią Lut 06, 2009 11:34 pm

U nas w dzień ślubu było chłodno i przez większą część dnia nie padało. Zaczęło delikatnie kropić jak wychodziliśmy z kościoła, ale my żeśmy tego wcale nie zauważyli, dopiero w samochodzie jak spojrzeliśmy przez szyby :) . Potem przeszło, a większa ulewa zaczęła się w środku nocy, padało może przez godzinę i koniec. A na poprawinach świeciło już słoneczko. :)
agunia84 - Czw Maj 14, 2009 8:52 am

My mieliśmy wymarzoną pogodę w dniu ślubu (25.04.09r.), przez cały dzień świeciło słońce, temperatura ok. 20 stopni i wiał chłodny wiaterek. :)
Dorotka847 - Pon Maj 18, 2009 11:33 am

Emi napisał/a:
U nas pogoda była super, rano trochę chmurek, ale na zdjęcia wyszło słoneczko. Później było już super. Tylko ciut chłodno było, oczywiście dla mnie gorąco :)
Dokładnie tak samo :razz:
Tissaia - Pon Cze 22, 2009 10:11 pm

U nas była piękna od rana, a koło 18 już się zepsuła - parasol jednak się przydał. W nocy już lało, dzięki czemu już na zawsze będzie mi żal ogródka przy Saksonii, gdzie marzył mi się odpoczynek na ławce w piękną letnią weselną noc :/
KotaBasia - Wto Cze 23, 2009 6:59 am

U nas było dokładnie tak, jak napisała Tissaia.

Od rana było przepięknie. Nasz ślub był o 16:30 i już ok 16:00 słońce schowało się za chmury, ale jeszcze nie padało. W momencie, gdy wychodziłam z domu, spadło kilka kropli deszczu, ale nawet parasoli nie rozłożyliśmy. Na szczęście nie było zimno. Deszcz zaczął padać jak już byliśmy na sali, a że nie mieliśmy ogrodu, to generalnie pogoda nie była dla nas problemem.

Przez dwa tygodnie przed ślubem bardzo stresowałam się pogodą, ale na szczęście nie było źle. Bałam się że będzie gorzej. Najważniejsze, że nie padało w najważniejszych momentach. Także pogoda nie zwróciła mojej uwagi, byłam tak szczęśliwa i podekscytowana, że nic nie było w stanie zepsuć mi humoru.

Ale swoja drogą, kto by pomyślał, że początek czerwca będzie tak wyglądał.

doni_iza - Wto Cze 23, 2009 9:03 am

U nas od samego rana padało, na dworze było szaro-buro i zimno...na szczęście jak podjechaliśmy na sale przestało padać. Marzyłam o pięknej słonecznej pogodzie, ale niestety pewnych rzeczy nie da się zaplanować. Z perspektywy czasu jednak wiem, że pogoda to tylko drobny szczegół, a tego dnia nie jest w stanie nic zepsuć :) ))
ajulka - Wto Cze 23, 2009 10:36 pm

W dniu naszego ślubu 9 maja 2009, mimo braku bucików na parapecie, pogoda była wymarzona. Cieplutko, słonecznie, cudnie po prostu :)
ppola - Pią Cze 26, 2009 10:19 am

A u nas do 16 lało straszliwie, potem juz tylko padało a od 17:30 zaczeło sie przejasniać i kropić. Tuż przed przysięgą wyszło słońce, także podczas skladania zyczen juz pieknie swiecilo i bylo cieplutko, na poprawiny tez pogoda byla ladna.
Tissaia - Pią Cze 26, 2009 2:40 pm

KotaBasia napisał/a:
Ale swoja drogą, kto by pomyślał, że początek czerwca będzie tak wyglądał.


Prawda? Szykowałam się na upał: sala z klimą, ogródek dla odetchnięcia, lekka spódnica w sukni, pończochy samonośne, żeby się tyłek nie ugotował... po czym 4.06. biegałam w nerwach szukając ciepłego bolerka :/

My mieliśmy ślub o 18.00, pogoda już wtedy była kiepskawa, pod kościołem mżyło, na szczęście na życzenia zrobiło się znowu ładnie, ale o 20.00 podjeżdżaliśmy na salę w deszczu.

justinaa - Pią Cze 26, 2009 3:24 pm

no właśnie, z pogodą ciężko trafić, my 25.10. pogodę jak na koniec października mieliśmy naprawdę niezłą, ale to generalnie losowanie :/
Agguniaa - Wto Sie 04, 2009 3:07 pm

My ślub mieliśmy 6 czerwca 2009,w tygodniu przedślubnym padało a temperatura sięgała średnio ok 18 stopni.... dzień ślubu zaczął się cudownie, bo słoneczko świeciło i było ciepło...niestety marzenia o idealnej pogodzie skończyły się ok 14...zaczęło się chmurzyć, wytrzymało na szczęście bez deszczu do godz. 18:30...jak tańczyliśmy pierwszy taniec przylało i to porządnie...i tak do rana..
w dzień poprawin była piękna słoneczna pogoda:)

Debussy - Wto Sie 18, 2009 11:28 am

18 lipca 2009 r. było co tu dużo ukrywać, gorąco...
Ale lepsze to, niż deszcz, zachmurzone niebo itp.
Deszcz spadł, ale dopiero jak już byliśmy na sali.

Ambrozja - Wto Sie 18, 2009 2:30 pm

Wymarzona :smile:
marzyłam, żeby było 22-26 stopni, bez deszczu, zachmurzenie umiarkowane z przebijającym słonkiem i dokładnie tak było :)

ava - Czw Paź 08, 2009 8:26 pm

Pogodę w dniu naszego ślubu określiłabym jako... ciekawą :lol: :lol: :lol: Rano było po prostu okropnie, zimno i wietrznie. Przed południem pogoda zaczęła się poprawiać, ale do godziny 16.00 tak naprawdę zmieniała się co 5 minut - raz świeciło słońce, raz się chmurzyło, czasami trochę kropił deszczyk (podobno na szczęście młodej parze :smile: ). Temperatura wynosiła kilkanaście stopni. Kiedy jechaliśmy do kościoła zanosiło się na to, że zacznie padać... Ale tak się nie stało :smile: Natomiast kiedy wychodziliśmy z kościoła świeciło słońce - i to nie na 5 minut jak w ciągu całego dnia, ale przez całe życzenia i w drodze na salę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Misiak87 - Nie Cze 13, 2010 11:46 am

U nas było słonecznie, i było tylko kilka ładnych chmurek. :) Temperatura ok 20-25 stopni (to taka odczuwalna, bo nie patrzyłam na termometr :smile: ).
kasia_m85 - Nie Cze 13, 2010 11:52 am

Pogoda w dniu naszego ślubu była można powiedzieć wymarzona- cieplutko ale nie upalnie,delikatny wiaterek, prawie bezchmurne niebo... Mieliśmy po prostu farta, albo zasłużyliśmy :smile:
syylwunia - Pon Cze 14, 2010 4:45 pm

Idealna!! Bardzo ciepło!! a po weselu porządna burza z deszczem tak na ochłodę;-)
ewex - Sro Lip 28, 2010 11:21 pm

Jak dla mnie idealna! Nie za ciepło, nie za zimno. Zachmurzenie umiarkowane ale nie padało. Czasem też wyjrzało słoneczko. Także dla każdego coś dobrego :D
rusałeczka:) - Pon Sie 02, 2010 5:39 pm

Pogodę mieliśmy wspaniałą, około 26 stopni słoneczko, chmurki, super :)
randomgirl - Pon Sie 09, 2010 12:08 pm

U nas też było pięknie... mimo burzowej prognozy :smile:
misiao1983 - Pią Sie 13, 2010 10:33 am

U nas pogoda była lipna. Dobre było to, że po ponad 30 stopniowych upałach się ochłodziło - było około 24 stopni. Ale deszcz do szczęścia nie był mi potrzebny (przez to nie jechaliśmy z otwartym dachem i życzenia były składane wewnątrz kościoła, no i nie zrobiliśmy zdjęcia grupowego, bo padało). No ale przecież wiadomo, że padało dlatego, bo wszyscy chłopcy za mną płakali, że wychodzę za mąż he he :smile: :smile:
justinaa - Pią Sie 13, 2010 10:47 am

misiao1983 napisał/a:
No ale przecież wiadomo, że padało dlatego, bo wszyscy chłopcy za mną płakali, że wychodzę za mąż he he


dobre wytłumaczenie :)

Bella - Pią Sie 13, 2010 3:24 pm

U nas był straszny upał :slonko: Temperatura ponad 30 stopni a w poprawiny w słońcu było 52 stopnie :smile:
tulipan87 - Wto Paź 19, 2010 4:08 pm

U nas jak na wrzesień pogoda była świetna. Temperatura w sam raz, bo ani nie zmarzłam, ani się nie zgrzałam, delikatny wietrzyk no i słoneczko, które cały czas na nas patrzyło :smile:
kariczeq - Sro Lis 03, 2010 12:43 pm

jak dla mnie była idealna, było ciepło, ani jednej chmurki, najbardziej się bałam pogody, bo przed ślubem mieliśmy zdjęcia plenerowe, ale ktoś "na górze" czuwał, żeby wszystko było ok :)
madziulka_85 - Wto Lis 30, 2010 4:46 pm

u nas od samego rano padał deszcz i było zimno !! :( ( ale ok godziny 16 gdy zaczęłam zakładać suknię ślubną wyszlo piękne słońce było cieplutko i taka pogoda utrzymała się aż do momentu jak dojechaliśmy na salę weselną, poźniej zaczął znowu padać deszcz co nam już nie przeszkadzało wręcz przeciwnie gości nie rozchodzili sie i cały czas bawili się na sali :)
Dosia_Zosia - Pią Sty 14, 2011 5:05 pm

My mieliśmy bardzo ładną pogodę, ciepło, nawet słonecznie deszcz tylko pokropił jak rano jak byłam u fryzjera i później jak zbieraliśmy pieniądze przed kościołem i wiatr się trochę zerwał.
kakonka - Nie Lut 27, 2011 10:32 am

pogoda idealna :D

cały tydzień poprzedzający nasz ślub był paskudny. Jak w dniu ślubu się obudziłam pomyślałam "no to lipa".

jak siedziałam u fryzjera wyszło piękne słońce i zdobiło się ciepło :D i tak było do końca dnia :D

anett.k - Czw Kwi 07, 2011 12:11 pm

U nas było bardzo słonecznie i nie padało, a był to październik ;)
wiolancia - Sob Cze 25, 2011 3:15 pm

W dniu naszego ślubu pogoda była rewelacyjna,ciepło,ale nie upalnie,gdzieś tak 23-24 stopni,cały czas świeciło słońce i powiewał wietrzyk.Suuuuuper!!!Następny dzień był podobny.
martula_87 - Nie Cze 26, 2011 7:42 pm

U nas w dniu ślubu było ciepło i słonecznie chodź rano pokazywały się chmury. :smile:
Natomiast w poprawiny było zimno i padał deszcz.

Suelen - Pon Cze 27, 2011 9:44 am

W dniu naszego ślubu już od 4 rano było pięknie, cały dzień był słoneczny, nawet jednej chmurki :) lepszej pogody nie mogłam sobie wymarzyć
malinka1984 - Pon Cze 27, 2011 11:41 am

U nas tez było pogodnie, dość ciepło na slub i wesele akurat. 20.06.2009 :)
anuszkaa - Wto Cze 28, 2011 9:31 am

u nas 25 czerwca od rana było kiepsko. Potem wyszło słoneczko i było ciepło (nie gorąco). Jak wychodziliśmy z domu po błogosławieństwie to zdarzyliśmy wsiąść do samochodu i zaczęło porządnie padać. Ale zaraz przestało i już więcej deszczu nie zobaczyliśmy :) Podczas życzeń pięknie świeciło słoneczko. w nocy tylko było zimno, bo około 10 stopni.
Elaes_87 - Wto Wrz 06, 2011 7:11 pm

U nas 11 wrzesnia też od rana nie zanosiło się na ładną pogodę, ale godzinę przed slubem wyszło słonko i taka pogoda utrzymała się również w dniu poprawin :)
Malena - Sro Wrz 07, 2011 11:08 am

U mnie 13.08 było ciekawie - cały dzień na zmianę delikatnie pochmurno lub słonecznie, a podczas życzeń i tylko wtedy bardzo się rozpadało. Na szczęście goście byli przygotowani i w przedsionku stanął las parasolek:) Po zyczeniach wyszło słońce:) Troche nas zlalo, ale co tam:)

Temperatura idealna, ok 25 stopni, bez upału.

Miguela - Sro Wrz 21, 2011 6:09 pm

a u nas był upał. Ponad 30 stopni w dzień ślubu :smile: a w poprawiny jeszcze gorzej :smile:
Magdzik - Wto Wrz 27, 2011 2:18 pm

U nas pogoda była w sam raz. Ani zimno, ani gorąco. Było w sam raz świeciło słoneczko ale nie było upału wielkiego. Jestem zadowolona, że była taka pogoda, bo miałam delikatną cienką sukienkę na ramiączkach :)
skuszka - Wto Paź 04, 2011 10:24 pm

U mnie w dzień ślubu strasznie się rozpadało. Byłam zrozpaczona jak w sukni uda mi się dotrzeć do kościoła a później na salę weselną(wiem wiem pod wpływem dużych emocji panikowałam bez powodu). Jednak na godzinę przed przestało padać i zrobiło się wietrznie. Dzięki temu wszystko szybko obeschło a zdjęcia z unoszącym się welonem były niesamowite. :)
turecik - Czw Paź 27, 2011 2:59 pm

u mnie od rana padało, na szczęście na godzinę przed ślubem wyszło słoneczko :) troszkę pokropiło kiedy wyszliśmy z kościoła ale trwało to może z 3-5 min. i był lekki wietrzyk ale ogólnie było OK. Temperatura dosyć niska chyba ok. 13 stopni ale wiadomo - październik to nie lato :)
Michasia - Wto Sty 03, 2012 3:15 pm

Ja miałam ślub w lipcu i pogodę miałam wymarzoną bo wymodloną :D
Było pięknie, świeciło słońce i było bardzo ciepło-IDEALNIE

Flipomania.pl - Sro Sty 04, 2012 11:46 am

U nas było było bardzo ciepło, słonecznie i kilka kropli deszczu, chociaż kilka kilometrów dalej była mocna burza. Na szczęście do nas nie dotarła :)
waleczna83 - Pią Sty 06, 2012 1:12 pm

My też mieliśmy pięknie aczkolwiek z rana padało jak cholera, całe szczęście wieczór był słoneczny
renacia86 - Nie Lut 05, 2012 7:14 pm

nasz Ślub był 03.07.2010 r. pogoda przepiękna słońce, ciepło wszystko pięknie zielono i kwitnące kwiaty cudowny i nie zapomniany dzień, który bardzo szybka przeminął Kocham Cię Damianku
skalimonka - Nie Lut 05, 2012 7:36 pm

U nas 4 czerwca 2010 roku, tak jak pisała kasia_m85,
kasia_m85 napisał/a:
Pogoda w dniu naszego ślubu była można powiedzieć wymarzona- cieplutko ale nie upalnie,delikatny wiaterek, prawie bezchmurne niebo...
:smile: ślub brałyśmy w ten sam weekend (my dzień wczesniej), ale w niedzielę 6 czerwca pogoda była tak samo wspaniała i idealna na plenerek :smile: Polecam ślub w czerwcu :mar
alamakota - Pon Lut 06, 2012 2:25 pm

U nas była idealna pogoda: nie było upałów, słoneczko świeciło i było jakieś 25 stopni. Dobrze że nie mieliśmy poprawin, bo w niedzielę padał deszcz :-)
W 2011 roku w ogóle latem była taka pogoda w kratkę...no ale nam się udało :)
Co prawda do zdjęć plenerowych mieliśmy 3 podejścia i udało się dopiero za czwartym, w połowie września...ale na szczęście jesień się jeszcze wtedy nie zaczęła więc wszystko wyglądało zupełnie jak w sierpniu :D

joannamichał - Pią Lut 17, 2012 2:14 pm

My mieliśmy ślub we wrześniu, pogoda była rewelacyjna słoneczko żadnych opadów deszczu. Moja znajoma mi tylko zazdrościła, bo w dniu jej ślubu padał deszcz. Żadnych zdjęć przed kościołem, bo z samochodu szybko do kościoła aby suknia się nie ubrudziła, życzenia też w kościele. Tak smutno, bo nikt nie czekał na nich po wyjściu z kościoła. Każdy uciekał do samochodu i jechał na sale weselną.

Nikomu nie życzę takiej pogody.

Pozdrawiam.

Gahanova - Pią Lut 17, 2012 2:35 pm

Bralismy slub cywilny 1 kwietnia, a wiadomo jakie sa kwietniowe pogody. ;)
W czwartek lalo i bylo okropnie, a w piatek bylo pieknie. :D
Slonce, lekki wiatr, niebieskie niebo - cudnie.
Plener mielismy w sobote, a temperatura wzrosla do tego stopnia, ze chodzilismy bez kurtek. :smile:

oreska - Wto Maj 22, 2012 12:44 pm

ślub 28-04-2012
pogoda przecudna, przeurocza, najwspanialsza 8) było ciepło (coś do 30 stopni), nie padało, cały czas świeciło słońce, koło godziny 18 pojawił się silniejszy wiatr ale tylko na chwilę. Chociaż jak tak myślę to ci co nie mieli klimatyzacji w samochodach to mogli trochę narzekać ;) w zasadzie nie spodziewałam się takiej wakacyjnej pogody w kwietniu :smile:

atomooffka - Nie Cze 17, 2012 11:21 am

jako że ślub mieliśmy tego samego dnia co oreska, również mięliśmy wymarzoną pogodę;)

upalne lato na koniec kwietnia ;)

PositiveAga - Sro Cze 27, 2012 10:41 am

ja miałam ślub 17.09 i wrzesień był na prawdę udany, było jeszcze ciepło, świeciło słońce a ja nawet na sobie nie miałam żadnego bolerka bo pogoda jak na ślub była idealna :-)
justine81 - Sro Cze 27, 2012 11:01 am

U nas było ciepło, trochę chmurek ale dzięki temu przyjemnie i nie za gorąco :) Pamiętam, że dni przed ślubem były dość zimne i deszczowe ale na szczęście w sobotę pogoda się poprawiła :)
Szarlotka - Czw Sie 02, 2012 7:56 am

30 stopni ;) a dzień przed lało jak z cebra, także widocznie zasłużyliśmy sobie na tak piękny dzień:) na szczęście mieliśmy salę z klimatyzacją ;)
PaulinaS - Pią Wrz 07, 2012 3:31 pm

Od rana strasznie padało, przestało ok. 14 i już tak zostało choć nadal było pochmurnie. Ale jak wyszliśmy z kościoła to nawet słoneczko zaświeciło :wink: Podobno było raczej chłodno, ale ja tego nie odczuwałam, pewnie z emocji :-)
M4rcysi4 - Wto Wrz 11, 2012 2:11 am

Rano pochmurno, ale padać nie padał, temp. chyba 19 stopni, ale zimno nie było. Jak jechaliśmy do kościoła to pokropiło (może z 20 kropelek na przedniej szybie). Później zrobiło się słonecznie choć dość wietrznie. Wieczorem 20:30-22:00 było już bezwietrznie i niebo było bezchmurne. Temperatura była idealna na naszego grilla :)
asia7 - Wto Wrz 11, 2012 10:55 am

30 stopni w cieniu, po całym tygodniu upałów (generalnie masakra)... dopiero w nocy przyszła burza :)
ewa.krzys - Wto Wrz 11, 2012 10:20 pm

W piątek było okropnie - zimno, mżyło cały czas i nikt nie miał na nic siły, na szczęście w sobotę wyszło piękne słoneczko i pogoda była bardzo przyjemna, nie było ani za gorąco, ani za zimno. Noc też była fajna, ochłodziło się trochę, ale nawet nie wiało.
ana88 - Sro Wrz 12, 2012 11:57 am

Po całotygodniowych opadach deszczu, w sobotę 21 lipca 2012 - pogoda wymarzona :) 21 stopni, bez deszczu, słonecznie, lekki wiaterek ;) przynajmniej goście nam się pod kościołem nie gotowali, noc była chłodna. Tydzień po naszym weselu mieliśmy sesję plenerową, to myślałam, że umrę, tak było mi w tej sukni gorąco :cool: Jak dobrze, że u nas było chłodniej :smile:
olivka_ja - Sro Wrz 12, 2012 6:44 pm

ana88 napisał/a:
Po całotygodniowych opadach deszczu, w sobotę 21 lipca 2012 - pogoda wymarzona :) 21 stopni, bez deszczu, słonecznie, lekki wiaterek ;) przynajmniej goście nam się pod kościołem nie gotowali, noc była chłodna. :smile:

ślubowałyśmy w tym samym dniu i uważam, że pogoda była idealna
nie za ciepło, nie za zimno ale w sam raz :)

AgaNika - Pią Wrz 14, 2012 7:24 pm

Nasz ślub odbył się pod koniec maja i pogodę mieliśmy idealną. Od samego rana było słonecznie i ciepło. We wtorek po ślubie - bez względu na pogodę zaplanowaliśmy plener (inny termin nie wchodził w grę). Od rana niebo było lekko zachmurzone. W trakcie pleneru zaczęło strasznie padać ale na szczęście udało się przeczekać. Wprawdzie suknia na dole była trochę mokra, ale z uwagi na to, że plener kończyliśmy w wodzie nie miało to najmniejszego znaczenia :wink:
zbroziu - Pon Wrz 24, 2012 7:15 pm

nasz ślub był w czerwcu.

Pogoda z rana była raczej smutna. Słoneczko w całości przykryte chmurami. Szaro buro. Nie zapomnę jednak momentu jak zaczęliśmy sobie przysięgać przed ołtarzem i przez kościelne witraże zaglądało do nas słoneczko było cudnie!!! Od tego momentu już do końca dnia była piękna pogoda.

kamilla1984 - Pon Lis 05, 2012 12:51 pm

30 stopni w cieniu gorąco jak w piekle, ale pamiętam ze od najmlodszych lat zawsze opowiadalam ze na moim weselu musi byc cieplo i sibie wymowiłam :)
Please - Pon Lis 12, 2012 4:56 pm

Ja mialam okropny upal - 30 st, zdecydowanie za goraco! ;)
tynnnka - Sob Maj 11, 2013 9:38 am

a u nas cały dzień padało, ale to podobno na szczęście 8)
kaledonia - Sro Cze 26, 2013 8:17 am

Było gorąco, pot lał się z czoła. Natomiast w trakcie przyjęcia tak po północy zaczęło padać.
Iris - Nie Lip 07, 2013 1:20 pm

Początek tygodnia był burzowy, później bardzo się ochłodziło, w czwartek kiedy odbierałam suknię ślubną, byłam po nią w kurtce...Byłam przerażona pogodą, w sobotę miało nadejść dosyć duże ocieplenie, a w związku z tym we wszystkich prognozach nadawali intensywne burze...czyli generalnie stan pogodowy z moich najgorszych koszmarów. Ale buty na parapecie, które stały przez cały tydzień pomogły i w sobotę wyszło dla nas piękne słonko, nie spadła ani jedna kropla deszczu a i burze gdzieś tą naszą małą mieścinę ominęły, było 24-25 stopni i pogoda była po prostu wymarzona :) :) :)
Rusałka_Maja - Nie Lip 14, 2013 12:40 am

U nas cały tydzień było upalnie i bezchmurne niemal niebo.. wiedziałam, że im dłużej ten stan się utrzyma tym większa szansa na burzę.. i oto w dzień naszego ślubu pojawiły się chmurki, trochę słonko zachodziło, trochę wychodziło, a im bliżej godziny ślubu tym coraz bardziej grzmiało... i burza była i to okrutna, lało jak nie wiem, ale na szczęście w innym rejonie Łodzi a w centrum kropnęło nam zaledwie parę kropel i życzenia przyjmowaliśmy już przy wychodzącym słoneczku, a i później chmurki sobie poszły więc goście mogli w pełni korzystać z uroków sali i jego ogrodu i spokojnie, mogliśmy robić grilla i pokaz fajerwerków :) :smile:
Paolina - Pią Wrz 13, 2013 4:01 pm

Prognozę pogody na t e n dzień sprawdzałam już kilka tygodni wcześniej. Wszystkie stacje i portale internetowe zapowiadały deszcz. Na szczęście, jak to przy długoterminowej prognozie, nie sprawdziło się ;) Było słonecznie, cieplutko - ok. 25 stopni. Super!
sss_ - Sob Wrz 14, 2013 2:56 pm

Paolina, dzień później było tak samo :wink: słonko i cieplutko koło 25st. :) idealnie było :D
ZoltyTulipan - Sob Wrz 21, 2013 9:43 pm

Paolina napisał/a:
Prognozę pogody na t e n dzień sprawdzałam już kilka tygodni wcześniej. Wszystkie stacje i portale internetowe zapowiadały deszcz. Na szczęście, jak to przy długoterminowej prognozie, nie sprawdziło się ;) Było słonecznie, cieplutko - ok. 25 stopni. Super!

Mogę sie tylko pod tym podpisać :) Pogoda nie mogła być lepsza :)

Juska - Sro Cze 18, 2014 7:18 pm

U nas - 14 czerwca 2014 było super. Nie było bardzo gorąco, czego trochę się obawiałam, ponieważ miałam makijaż dość wcześnie rano robiony. Trochę popadało na szczęście :) Ale od momentu wyjścia z domu, do samego rana nie spadła ani kropla deszczu. :)
lovinlizard - Pon Cze 23, 2014 9:46 pm

pochmurnie około 18stopni bez deszczu- IDEALNIE
nie było gorąco ale też nie zmarzłam, a brak słońca ucieszył Panią fotograf :D

Skyler - Czw Cze 26, 2014 10:49 pm

Od piątku coraz lepiej wyglądało słonko w sobotę pięknie słoneczne i 23 stopnie
Catylyn89 - Nie Sie 24, 2014 11:27 pm

Mieliśmy pogodę w kratę. Jak byliśmy w jakimś pomieszczeniu to padało, a jak tylko wyszliśmy na zewnątrz, było słoneczko :)
karolina84 - Czw Sie 28, 2014 4:08 pm

My mieliśmy wymarzoną :) Słoneczko,ciepło,trochę mogło być mniej wietrznie,ale za to welon ładnie się prezentował :D W nocy przy krojeniu tortu pod gołym niebem troszkę powiało chłodem :) Ale i tak nie mieliśmy na co narzekać :)
bambolea - Pią Wrz 12, 2014 4:02 pm

A u nas cały dzień było ładnie I ciepło 24 stopnie, a oczywiście jak przyszło do wyjścia z domu to była taka ściana deszczu I burza, że biegliśmy z młodym od klatki do auta w trybie przyspieszonym :D , a gdy juz stalismy I czekalismy na dzwony w kościele wyszło piękne sloneczko. Po wyjściu z kościoła było pochmurnie, ale bez deszczu.
ithanielle - Wto Wrz 16, 2014 11:57 pm

Pogoda nas mile zaskoczyła, było ciepło i słonecznie, zero deszczu :)

Pani z Kariny na ostatniej przymiarce mówiła, że na pewno trafimy w pogodę - miała rację!

Karollka - Sro Lis 05, 2014 6:00 pm

U nas od rana zapowiadała się piękna pogoda, lecz ok 15 zaczęło dość mocno padać.
Na szczęście jak szybko zaczęło tak szybko przestało, lecz słońce już nie wyszło.
O godzinie o której był ślub było pochmurnie lecz bez deszczu.
Za to potem było mnóstwo komarów :roll:

Dorotka_ - Sro Kwi 01, 2015 11:57 am

a u nas było wietrznie, zapowiadało się na deszcz, popadało trochę, ale na szczęście nie zmokliśmy. W poprawiny 15.08.2014 za to było ciepło, słonecznie, po prostu super
Catylyn89 - Sro Kwi 01, 2015 5:05 pm

Dorotka_ napisał/a:
a u nas było wietrznie, zapowiadało się na deszcz, popadało trochę, ale na szczęście nie zmokliśmy. W poprawiny 15.08.2014 za to było ciepło, słonecznie, po prostu super


Po piątku 15.08.2014 sądziłam, że pogoda się utrzyma na następny dzień, a tu niestety. Za to w poprawiny też mieliśmy cieplutko :)

kapatka - Pon Maj 04, 2015 11:31 am

U nas pogoda była jak na zamówienie! :P w poprawiny trochę popadało, ale jak już wszyscy goście byli na sali.
alekul89 - Sob Lip 11, 2015 9:23 am

Lepszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć. Słonecznie i gorąco, ponad 30 stopni, żadnej burzy ani kropli deszczu.
kapatka - Pon Lip 13, 2015 11:14 am

alekul89 napisał/a:
gorąco, ponad 30 stopni

a my właśnie dlatego nie chcieliśmy brać ślubu latem :D

Julia_ja - Pon Lip 20, 2015 10:49 am

27 czerwca 2015 - pogoda idealna - od rana mgła, trochę chłodno, bałam się, że taki pochmurny będzie cały dzień, ale juz o 15:30 wyszło piękne słońce i towarzyszyło nam aż do końca dnia (ogólnie około 23 stopni) :-)
herbatnik - Wto Sie 25, 2015 9:45 pm

22 sierpnia 2015: rano pochmurno, nawet trochę kropiło, ok godziny 14 było już słonecznie i ciepło, ale nie upalnie :) noc też była ciepła.
Iru - Pon Paź 05, 2015 11:11 am

26 września 2015 - Dzięń wcześniej było ładnie słonecznie, dzień później było też w miarę słonecznie.... Ale w dniu ślubu było cały dzień pochmurno. Szkoda że słońce nie poświeciło chociaż troszkę ale nie było źle
Smerfetkaa - Pią Maj 27, 2016 12:20 pm

Pogoda w dniu naszego ślubu była rewelacyjna!
7 maj - miesiąc trochę niepewny... Ale było przecudownie! Bałam się, że będzie mi za zimno w sukience przed kościołem mimo bolerka, a było ]cieplutko i słonecznie :)
Następnego dnia padał już deszcz...:) Mieliśmy mega szczęście i już nawet wiem kto nad nami czuwał... ;)

trzykroki - Sro Cze 01, 2016 12:15 pm

było słoneczko, ale wietrznie
nikola45 - Pią Lip 29, 2016 9:06 am

Cały tydzień przed ślubem padało, pogoda była straszna... Natomiast w dniu ślubu się rozpogodziło, słoneczko świeciło i było pięknie przez cały dzień.
Gomigo - Czw Sie 11, 2016 10:14 pm

U nas był ogromny upał :) dosłownie płynęliśmy.
Foremka - Sob Maj 11, 2019 12:55 pm

U mnie w południe była burza. Byłam załamana! Ale później pieknie świeciło słońce :)
Vanilde - Pon Maj 20, 2019 5:26 pm

Liczyłam na śnieg. Niestety, śniegu nie było, za to było słonecznie mimo niskiej temperatury :-)
coco15 - Sro Wrz 11, 2019 5:28 pm

Na ostatnim ślubie na jakim byłam to lało tak niesamowicie, że szkoda gadać. Masakra! Ale powiem wam, że zabawa była przednia, a jedzenie pycha! Jak jest dobra atmosfera, to nawet brzydka pogoda nic nie zmieni!

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Alina87 - Sro Paź 09, 2019 7:07 pm

Ja ostatnio byłam na pięknym weselu mojego brata. W odrestaurowanej willi na wsi. Po prostu wspaniale! Wesele było na koniec sierpnia i pogoba dopisała perfekcyjnie.
Hachiko - Sro Maj 06, 2020 10:28 pm

Pogoda nas nie rozpieściła. Nie miałam zadnego okrycia, a ostro wialo i nawet popadywalo. Ale ponoc deszcze przynosco szczescie i nawet mielismy za swiadkow dwoch mezczyzn, a to ponoc tez szczeacie przynosi! Tak na dobra sprawe, to nawet nie byla ona dla nas nas najistotniejsza.
moniaka - Wto Lis 15, 2022 10:27 pm

Deszcz w dzień ślubu może nawet przynieść szczęście. Tak słyszałam! Poza tym zdjęcia w deszczu też mogą wyglądać fajnie. Najważniejsze żeby pogoda nie popsuła waszych nastrojów :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group