Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - Co to za bugi???

demografik - Sob Sie 07, 2010 5:11 pm
Temat postu: Co to za bugi???
1)
Próbowałem zacytować wypowiedź, użytkownika o nicku xxx . com a system uparcie mi odpowiadał:

""W celu wyeliminowania nagminnie pojawiającej się reklamy, nie pozwalamy nowym użytkownikom wysyłać linków do czasu, aż napiszą 10 postow i będą zarejestrowani dłużej niż 7 dni.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość!""

Sorry ale ja nie mam wyrozumiałości!
Nie wpisywałem żadnego linka i przez kilka minut próbowałem dojść o co chodzi.
Przecież to jakaś kpina dla szanowanego forum.
Nawet jak teraz chciałem opisać swój problem to forum wywala taki komunikat ze względu na to xxx . com :D
Czy ktoś może sie tym zająć?

2)
Jakiś tydzień temu próbowałem zapisać sie do podgrupy "firma".
Jak długo trzeba czekać, aż szanowny, miłościwie nam panujący moderator zechce ruszyć swoją myszkę i to zatwierdzić?
Czy modzi tutaj pracują nad forum tylko po godzinach?

fiona83 - Sob Sie 07, 2010 6:08 pm

Ad. 1) Eliminacja linków w wypowiedziach nowo zarejestrowanych użytkowników zapewne idzie "automatem" (działa algorytm, który natrafiając na www. itd. wywala komunikat); nikt nie siedzi 24h na dobę i nie czyta wszystkich postów pod kątem kontekstu użycia www. ; poza tym łatwo jest to ominąć używając poczciwej spacji - to raz. Dwa - 10 postów to naprawdę niewiele ... ;

Ad. 2) Administracja jest na urlopie, a tylko oni przydzielają do grup. Modzi nie mają tej mocy (tak myślę przynajmniej :roll: )

Cierpliwości.

demografik - Sob Sie 07, 2010 6:16 pm

fiona83 napisał/a:
Ad. 1) Eliminacja linków w wypowiedziach nowo zarejestrowanych użytkowników zapewne idzie "automatem" (działa algorytm, który natrafiając na www . itd. wywala komunikat); nikt nie siedzi 24h na dobę i nie czyta wszystkich postów pod kątem kontekstu użycia www . ; poza tym łatwo jest to ominąć używając poczciwej spacji - to raz.


I tu właśnie jest problem. Powinien być właśnie algorytm reagujący tylko na www . a nie na .domena
W miarę szybko doszedłem w czym rzecz ale wyobrażacie sobie mało ogarniętego użytkownika internetu próbującego zacytować kogoś kto ma tak zbudowany login?
Pewnie po nastym sprawdzeniu treści tego co napisał w odpowiedzi, da sobie spokój z pisaniem w tym temacie... ;)

Asiek - Sob Sie 07, 2010 10:39 pm
Temat postu: Re: Co to za bugi???
demografik napisał/a:

Jak długo trzeba czekać, aż szanowny, miłościwie nam panujący moderator zechce ruszyć swoją myszkę i to zatwierdzić?
Czy modzi tutaj pracują nad forum tylko po godzinach?

Spokojnie.
Moderatorzy nie mają możliwości przydzielania do firm czy innych grup, więc na twoim miejscu wstrzymałabym się z oceną pracy moderatorów. :roll:
Przydzielać do grup mogą tylko administratorzy forum. Także twój problem z cytowaniem rozwiążą tylko oni.
Jeden z administratorów (Mac-erson) jest na urlopie, więc jeśli zależy ci na przydzieleniu do grupy jeszcze przed jego powrotem to wyślij priva do któregoś z pozostałych administratorów (najlepiej techsupport lub/i brazyl).

Pusiak - Nie Sie 08, 2010 9:40 am

demografik napisał/a:
Powinien być właśnie algorytm reagujący tylko na www . a nie na .domena

Powiem tak - oczywiście mógłby być, tylko to nie wyeliminowałoby podawania linków :) bo cóż prostszego jak dopisać sobie to www przed adresem stronki :?: A wypróbować ileś kombinacji domen, to już sztuka :)

fiona83 - Nie Sie 08, 2010 9:46 am

demografik napisał/a:
Powinien być właśnie algorytm reagujący tylko na www . a nie na .domena


Jako informatyk powiem Ci, że to nie jest proste jak świński ogon :lol:
Jeśli już, można napisać metodę zabraniającą używania kropek w nickach, wtedy mógłbyś sobie do woli cytować :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group