Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Buty na poprawiny

lesia - Sro Maj 12, 2004 7:05 pm
Temat postu: Buty na poprawiny
Zakupilam fajne sandalki na poprawiny , chociaz sa takie wygodne ze nie wiem czy juz po polnocy na weselu , nie ubiore. Zrobilam ich fotki , ale nie mam albumu, a nie ma ich na zadnej stronie. Jak zaloze album to je pokaze.

Moze uda mi sie wkleic


gosia - Sro Maj 12, 2004 8:53 pm
















lesia - Sro Maj 12, 2004 9:44 pm

Gosiu wszystkie te buciki sa super ale ja nie chodze na szpilkach i na drugi dzien nie sadze bym miala ochote na takie obcasy i czuby, no ale znam osoby ,ktore najchetniej spalyby w szpilkach.
Edyta - Sro Maj 12, 2004 10:17 pm

Lesiu najważniejsze żeby butki były nie za wysokie i nie obcisłe w palcach - a Twoje wyglądają na takie

dlaczego???

bo po weselu zazwyczaj stopy są obolałe i spuchnięte
oczywiście zależy od tego, kto ile się bawi!!

lesia - Sro Maj 12, 2004 10:38 pm

no wlasnie a ponadto one maja w srodku taka profilowana , mieciutka podeszwe jestem z nich strasznie zadowolona , sa cale ze skóry i kosztowaly tylko 85 zl , Zych robi bardzo wygodne buty , wiem bo mam w domu ze 3 pary
Akacja - Sro Maj 12, 2004 11:03 pm

Fajowe te buciki teraz szukam jakis na cieple dni, ale wlasnie na spileczce tylko gdzie takie dostac w sklepach nie widzilam w trojmiescie? hmm Trzeba bedzie poszukac hi hi
pipi - Czw Maj 13, 2004 10:33 am

I tak Cię Lesiu podziwiam, bo obcasik całkiem spory, ale butki wyglądają na bardzo wygodne.
?wietny zakup. :graba:

magda - Pią Lip 30, 2004 8:58 pm

gosiu te buciki są cudne!!!!!!!!! gdzie je mozna kupic??? odp please!!
kryszka - Nie Sie 01, 2004 1:17 am

magda napisał/a:
gosiu te buciki są cudne!!!!!!!!! gdzie je mozna kupic??? odp please!!

Ja co prawda nie Gosia, ale mogę odpowiedzieć że zdjęcia pochodzą z tej strony: http://www.atut.cze.pl i są tam na nich namiary.

kiciucha - Czw Lut 08, 2007 9:35 am

jestem tego samego zdania ze na porpawiny powinno sie szukać czegos wygodnego, lekkiego i na niziutkim obcasie. Może jestem nieliczna ale mnie osobiście po całej nocy na wysokim obcasie bardzo bola stopy, nie wspominajac o odciskach......
bedę szukała dla siebie cos eleganckiego ale na niskim obcasiku.... :)

karolina - Czw Lut 15, 2007 5:46 pm

ja tez zamierzam zalozyc na poprawiny suuuuper wygodne buciki zebym przez nastepny tydzien po weselu nie umierala z bolu nog i pekajacych odciskow :smile:
kiciucha - Czw Lut 15, 2007 7:46 pm

Karolina witaj w klubie
....... 8)

MonikaZgierz - Sob Kwi 14, 2007 11:40 pm

Jeszcze nie kupiłam butów na poprawiny, ale mam zamiar kupić takiej samej wysokości jak na wesele ( 7 cm.). U znajomych na weselach zawsze i wesele i poprawiny przetańczyłam w butach takiej wysokości i dałam radę. Oczywiście nogi bolały, ale nawet jak tańczę w tenisówkach to mnie bolą od zmęczenia.
Gabro - Pon Kwi 23, 2007 10:31 am
Temat postu: Błękitne buty
Szukam błękitnych butów do sukienki na poprawiny. Czy któraś z Was wie, gdzie można takie kupić?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group