Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Galeria Mody "VICTORIA"

asinek - Wto Sie 31, 2010 7:51 am
Temat postu: Galeria Mody "VICTORIA"
Ostatnio odwiedziłam salon VICTORIA na Zachodniej 87. Bardzo miłe Panie :) i ładne suknie... Zarówno dla Panny Młodej jak i mamy oraz świadkowej.

:arrow: Nie zapytałam się niestety o firmy sukni :kwasny: , wiem tylko że sprowadzane są z Francji. Jesli wiecie z jakiej kolekcji mają tam sukienki dajcie znać.

:arrow: Zamawiała któraś z Was swój strój w tym miejscu ?

:arrow: Czy ktoś orientuje się może czy salon ma stronę internetową? Nie mogę zlokalizowac ich w necie.... :/

Hellen - Sro Sty 26, 2011 4:42 pm

Salon ma stronkę www ale nie za wiele na niej zobaczysz bo nie zamieszczają na niej modeli sukni, które są w salonie. www.salonvictoria.pl/
Na pewno maja tam suknie firmy Pronuptia - bo sama mierzyłam.

asinek - Sro Sty 26, 2011 7:27 pm

Hellen, dziękuję za odpowiedź, ale suknie już zakupiłam :)


Marcka - Nie Maj 29, 2011 4:39 pm

ja polecam salon ślubny Victoria na Zachodniej 87
Panie rewalacyjne; super pomocne, sukeinki śliczne z rabatem :)
Tam kupiłam moją wymarzoną suknię ;P Tylko trzeba zamówić min pół roku wcześniej bo będzie szyta.

ewa.krzys - Pon Maj 30, 2011 9:31 am

Marcka, i o ile dobrze pamiętam to są suknie sprowadzane z Francji.
MlodaGaska - Pon Maj 30, 2011 9:51 am

ewa.krzys napisał/a:
Marcka, i o ile dobrze pamiętam to są suknie sprowadzane z Francji.


Nie wszystkie są sprowadzane. Mają krawcową.


Marcka napisał/a:
ja polecam salon ślubny Victoria na Zachodniej 87
Panie rewalacyjne; super pomocne, sukeinki śliczne z rabatem
Tam kupiłam moją wymarzoną suknię Tylko trzeba zamówić min pół roku wcześniej bo będzie szyta.



Ja też tam zamówiłam suknię :) . Zamawiałam w maju, a ślub we wrześniu (5 m-cy) :lol:

lilunia - Wto Gru 03, 2013 3:19 pm

ja jestem bardzo zadowolona, zarówno z obsługi jak i z materiałów oraz wzorów. myślę, że każda przyszła panna młoda znajdzie w tym salonie suknie odpowiednia dla siebie. Panie pracujące w sklepie doskonale wiedzą czego nam potrzeba i potrafią idelnie wstrzelić się w nasze oczekiwania. w moim przypadku dobór dodatków wraz ze wspaniałą skunią zrobił ze mnie tego dnia prawdziwą księżniczkę. moja siostra bierze slub za 3 miesiące i również jest bardzo zadowolona z tego co oferuje galeria mody VICTORIA, myślę, że i ja ponownie znajde jakąś sukienkę wieczorową dla siebie.
Alice_Liddell - Sob Wrz 13, 2014 3:14 pm

Ja byłam średnio zadowolona z wizyty w tym salonie. Byłam tam w czerwcu, żeby się orientacyjnie rozejrzeć. Panie ubrały mnie w jedną z najdroższych jak mniemam sukni w ich salonie i zachwalały pod niebiosa. Nie dały mi szansy przymierzyć innej. Fakt, suknia piękna (ponoć wybrana najładniejszą na pokazach we Francji) ale za 4 tys. zł. Dla mnie to dość dużo za samą suknię, zwłaszcza że potem dopięły mi welon do niej za 400zł(!). Panie miłe, salon duży, przymierzalnia przestronna, ale nie lubię jak ktoś się mnie trzy razy pyta ,,To co, zamawiamy?"...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group