Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Czy wykupić ubezpieczenie na podróż poślubną zagranicą?

alex123 - Sro Wrz 01, 2010 1:54 pm
Temat postu: Czy wykupić ubezpieczenie na podróż poślubną zagranicą?
hej,
wiele z Was ma już swoją podróż poślubną za sobą... Czy kupowaliście dodatkowe ubezpieczenie turystyczne?? jeśli tak, to jakie? co obejmowało? no i oczywiście w jakim TU? będę wdzięczna za odpowiedź :)

misiao1983 - Sro Wrz 01, 2010 1:57 pm

My nie wykupowaliśmy żadnego dodatkowego ubezpieczenia.
MalaJu - Sro Wrz 01, 2010 2:10 pm

ja zawsze kupuję online, np. mbankowe. Koszty niewielkie, a z doświadczenia wiem, że to standardowe zawarte w ramach wyjazdu jest na bardzo niską kwotę.
ZegaryBrzozow - Sro Wrz 22, 2010 9:50 am

Szczerze mówiąc to ubezpieczenie często jest w cenie wycieczki i oferują je biura podróży,trzeba dowiedzieć się szczegółów. Natomiast co do TU,to nie wykupywaliśmy dodatkowych pakietów ochronnych,uważam to za zbędny wydatek.
justinaa - Sro Wrz 22, 2010 10:20 am

ubezpiecznie jest raczej zawsze w cenie wycieczki, standardowe, natomiast myślę, że warto dokupić sobie dodatkowe, jest to koszt ok. 50 zł albo mniej, a wykupić można w każdym jednym TU, albo w biurze podróżyć
sansa - Pon Lut 14, 2011 3:38 pm

lepiej wykupić , koszty nie są duże a nigdy nie wiadomo co się wydarzy
Julia_ja - Sob Lip 25, 2015 12:54 pm

My dokupiliśmy dodatkowe ubezpieczenie, wyniosło nas to 100 zł za dwie osoby. Nie życzę tego nikomu, ale gdyby nam się przydarzył śmiertelny wypadek to transport ciała do kraju to koszt 20-30 tys. Nie chciałabym, żeby nasze rodziny były narażone na taki wydatek.
Pejczen - Sro Cze 22, 2016 10:04 am

Oczywiście, że tak. Zależy gdzie się jedzie. Jeśli do krajów troikalnych to warto też się zaszczepić.
maruss - Czw Sie 18, 2016 2:12 pm

też mi się wydaje że lepiej wydać nawet te kilka stów na ubezpieczenie i mieć pewność że wszystko będzie ok, niż potem płacić za leczenie.
My lecimy w podróż poślubną do USA, więc tym bardziej. Nie chcemy płacić za założenie gipsu 10. 000 $ To by znacznie podniosło koszty podróży ;)

Aga5 - Sro Lis 23, 2016 12:25 pm

Myśle, ze ubezpieczenie wcale nie jest takie drogie i lepiej się jednak zabezpieczyć. Koleżanka jechała z mężem do Hiszpanii i po prostu poszli do najbliższego biura podrózy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group