Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Obrączki platynowe?

ewka_loop - Czw Wrz 09, 2010 5:18 pm
Temat postu: Obrączki platynowe?
Słuchajcie, mam pytanko, czy na obrączkach platynowych ładnie widać od spodu grawer?
ART DECO JUBILER - Sro Wrz 15, 2010 9:25 pm

Nie spotkałam się jeszcze z grawerem na obrączkach platynowych, ale powinien być tak samo wyraźnie widoczny jak na obrączkach srebrnych czy złotych.
kert - Nie Lut 13, 2011 2:26 pm

Zamierzam kupić właśnie platynowe obrączki - zależy mi, aby były jak najlepsze jakościowo, może jakaś para zamówiła i użytkuje takie obrączki . Zdobienia na obrączkach chyba nie wpływają na ich użytkowanie?
mam wstępnie upatrzony wzór w Aparcie, damska ma diamenty, platyna próba 950 - to chyba już górna półka jeśli chodzi o obrączki?

ART DECO JUBILER - Sro Lut 23, 2011 10:20 am

Jeżeli mówimy o kwocie 1 tyś zł,to faktycznie już nieco wyższa półka obrączek. A możesz wstawic zdjęcie upatrzonego przez Was modelu? Poszukajcie takze w innych sklepach jubilerskich,nie tylkow aparcie.
555 - Sob Lut 26, 2011 12:16 am

ART DECO JUBILER napisał/a:
o kwocie 1 tyś zł
za obrączki platynowe..??? chyba brakuje jednego zera..?
kingakama - Czw Mar 17, 2011 10:22 am

Ja chciałbym platynowe obrączki :) jeśli możecie tyle zainwestować, to warto - widziałam obrączki z platyny w Aparcie - są piękne.
wamaba - Pią Mar 18, 2011 12:08 pm

Platynowe obrączki są bardzo drogie i szybko się rysują, bo niestety platyna jest dosyć miękkim metalem szlachetnym, więc trzeba na nie szczególnie uważać.
ART DECO JUBILER - Czw Cze 23, 2011 6:26 pm

Cena platyny ostatnio faktycznie poszła w górę,więc nic dziwnego ze coraz więcej osób szuka innego materiału. A troche szkoda,bo platyna prezentuje się naprawde pięknie :)
joostis - Sro Lip 06, 2011 12:31 am

My brdzo chcielibysmy takie i wlasnie zastanawiamy sie jaka bylaby ich cena.
Oczywiscie nie chcemy kupowac oryginalu. Chcielibysmy zlozyc zamowienie u jubilera na dokladnie identyczny model i wlasnie z platyny. Tylko szczere mowiac w Lodzi nikt nie chce sie tego podjac.

ART DECO JUBILER - Pią Lip 29, 2011 2:27 pm

Zapraszam na naszą strone,ustalimy szczegóły i zobaczymy co i jak. Czy musi to być akurat jubiler z Łodzi lub okolic?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group