Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - Jak usunąć post

Rzenka_86 - Wto Wrz 21, 2010 3:06 pm
Temat postu: Jak usunąć post
Witam, po raz kolejny nie zadziałała u mnie wyszukiwarka i powtórzyłam, jak się okazało, istniejący już temat. W związku z tym- pytanie- jak usunąć post????
Michasia - Sro Wrz 22, 2010 9:20 am

Coś mi się wydaje,że samemu tego nie da się zrobić,że to tylko moderatorzy mogą.
kryszka - Czw Wrz 23, 2010 12:08 pm

Można usunąć swój post, jeśli jest ostatnim w wątku. To na pewno.

Niepotrzebnie założony wątek podejrzewam, że można też usunąć, jeśli post założyciela jest jedynym postem.

Żeby usunąć trzeba kliknąć krzyżyk u góry posta z prawej strony .

lucyna - Pią Paź 18, 2013 6:46 pm

Witam,

czy jest możliwość usunięcia własnego postu, bądź zmodyfikowanie go jeśli minęły 1200 minuty ??
Chciałabym usunąć jeden ze swoich

kariczeq - Pią Paź 18, 2013 7:40 pm

lucyna, napisz do moderarotek, one powinny mieć taką możliwość
Kati - Pią Paź 18, 2013 10:27 pm

o który post chodzi? priv jak by co
lucyna - Sob Paź 19, 2013 12:42 pm

Post już został usunięty, dziękuję :)
Gomigo - Sro Lis 16, 2016 8:09 am

Czy jest możliwość usunięcia wgranego zdjęcia w swoim dzienniczku? Bardzo mi na tym zależy, bym mogła usunąć swój wizerunek z pisanego posta. Myślałam że będę mogła zrobić to po jakimś czasie, niestety nie mam takiej możliwości. Jak mam więc usunąć swoje zdjęcie? Uważam że opcja usunięcia wgrywanych zdjęć przez siebie powinna być dostępna.
Asiek - Sro Lis 16, 2016 11:23 am

Gomigo napisał/a:
Czy jest możliwość usunięcia wgranego zdjęcia w swoim dzienniczku? Bardzo mi na tym zależy, bym mogła usunąć swój wizerunek z pisanego posta.

Posty po czasie mogą edytować tylko administratorzy albo moderatorzy, więc napisz na priv (najlepiej do moderatora) konkretnie, który post i które zdjęcie chcesz żeby usunąć (najlepiej jak podasz link). :)

Zostało to wprowadzone, bo "dawno, dawno temu" zdarzało się, że forumowicze np. kłamali w postach lub kogoś obrażali, po jakimś czasie edytowali i wypierali się "w żywe oczy", że wsześniej łamali regulamin forum. :roll:
A tak zostaje "czarne na białym" (więc niektórzy się zastanowią zanim coś napiszą) i ukróciło to większość oszustw, nadużyć i złamań regulaminu. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group