Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Taksówka

charlottka - Nie Wrz 26, 2010 10:46 pm
Temat postu: Taksówka
Długo szukaliśmy auta do ślubu, które nie zwaliłoby nas z nóg kosztem wynajęcia. Znaleźliśmy bardzo późno i właściwie przypadkiem - kiedy mój narzeczony wracał z wieczoru kawalerskiego, zagadnął taksówkarza, czy nie zna kogoś, kto dysponuje odpowiednio eleganckim samochodem i zgodziłby się nas powieźć. I tak trafiliśmy na mercedesa W 211, którego wynajęcie kosztowało nas 300 zł. Pan Taksówkarz wystąpił w garniturze, osobiście podjechał do kwiaciarni (Flor-Art, pisałam o tym w stosownym wątku), gdzie auto zostało przybrane i prezentowało się tak:
Tatarak - Pon Wrz 27, 2010 1:16 pm

No i fajnie.

Też planuję taxi + ze 2, 3 busy dla gości (tanie, w sumie ok. 6 zł za kilometr w mieście) Tylko jeszcze nie wiem, która korporacja. A może się dogadać z taksiarzem jakimś?

charlottka - Pon Wrz 27, 2010 1:26 pm

My korzystaliśmy z Taxi Merc, na privie mogę dać Ci namiar na "naszego" pana Tadeusza, ale myślę, że i w innych korporacjach znajdziesz jakieś eleganckie auta.
sloneczkoo - Pon Wrz 27, 2010 5:26 pm

Bardzo fajny pomysł ;)
PaniAga - Sob Lut 04, 2012 6:54 pm

Ja się zastanawiam nad taxi:) taki orginalny pomysł.
:smile:
Tylko szkoda że nie ma żółtych jak w NY ;)

Perfect Moments - Pon Lut 06, 2012 7:20 pm

Cytat:
Tylko szkoda że nie ma żółtych jak w NY
Jest w Polsce "żółta taksówka" która wozi do ślubu. Co prawda nie w Łodzi, ale jeśli termin będzie wolny to pewnie dojedzie :)
hansowka - Sob Kwi 28, 2012 8:27 am

Cytat:
Co prawda nie w Łodzi
a nie, bo w Łodzi też jest oldschoolowa cudna jak coś dam namiar na priv :D my właśnie takim cudem jedziemy do ślubu :D
Perfect Moments - Sro Maj 02, 2012 1:25 pm

W takim razie proszę o namiar. Chętnie zapoznam się z ofertą :)
e_linka2 - Czw Maj 03, 2012 3:28 pm

Ten temat już pojawił się na forum:

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13333

Kate1984 - Sro Cze 26, 2013 8:26 pm

My jechaliśmy do ślubu angielską taksówką, pięknie wyremontowana. Cena w miarę przyzwoita. Dużo miejsca w środku, my jechaliśmy ze świadkami. Jak ktoś chętny to podam namiary na priva.
ZoltyTulipan - Sro Sie 14, 2013 5:05 pm

Mam pytanie do osób które jechały angielską taksówką. Jak tam jest z miejscem z tyłu? Zmieszczą się też świadkowie?
ola_łódź - Sro Sie 14, 2013 8:06 pm

Odpowiedź piętro wyżej... :razz:
ZoltyTulipan - Sob Wrz 21, 2013 8:27 pm

To my już po :) Z całego serca mogę polecić taksówkę, profesjonalizm w pełni! A dodatkowo miłym zaskoczeniem jest cena :) I sensację wśród Naszych gości wzbudziło to, że Naszą taksówką kierowała kobieta :) Dodatkowo plus za ubiór Naszej Pani :)
Zdjęcia z Naszego ślubu i Naszej taksówki można obejrzeć na stronie Black Cab - galeria 8 - Nasze autko przybrane na biało.

Jeżeli chodzi o kwestię miejsca nie ma co się martwić, my jechaliśmy z tyłu ze świadkami plus małą dziewczynką między Nami i jeszcze jedna osoba zmieściła się z przodu :)

MissCool - Sob Lut 15, 2014 1:32 pm

ZoltyTulipan, a ile płaciliście za black cab?
izus38 - Nie Lut 16, 2014 9:14 am

My też jechaliśmy ta taksówką ale wiózł nas Pan w równie eleganckim uniformie. Całość naprawdę robi wrażenie. My mieliśmy ślub i wesele we wrześniu i płaciliśmy coś około 1000 zł.
Polecam.

Terry - Nie Lut 16, 2014 8:21 pm

Na targach mówili o 950 zł.
ithanielle - Czw Cze 19, 2014 9:33 pm
Temat postu: Re: Przewozy grupowe
Bus-Plus.pl napisał/a:
Jak szukacie taniego przejazdu zarówno dla 2 jak i 8 osób to zajrzyjcie do nas:)
Oferujemy przewozy bagaży i rzeczy, transfery z lotniska, transfery ślubne.
Bus-plus.pl


Bus-Plus.pl, a regulamin forum czytałeś? Reklama na tym forum jest płatna.

ZlotaLinia_com - Wto Lip 08, 2014 4:17 pm

1 tyś czy 900zł to jeszcze nie jest tak źle,te limuzyny które sa oferowane do wynajęcia nawet na tutejszym forum kosztują ponad 2 razy tyle,nie wiem czy zdecydowałabym się na dodatkowe koszty,w końcu to tylko samochód.
alekul89 - Wto Lut 17, 2015 11:52 am

Pytanie do osób, które jechały do ślubu angielską taksówką. Czy można mieć do niej własne tablice, np. z imionami Pary Młodej? Czy oni mają tylko swoje? Na zdjęciach wszędzie widzę takie same z napisem "Para Młoda". Zapomniałam o to zapytać przy podpisywaniu umowy.
blackcab - Czw Kwi 09, 2015 3:27 pm

alekul89 napisał/a:
Pytanie do osób, które jechały do ślubu angielską taksówką. Czy można mieć do niej własne tablice, np. z imionami Pary Młodej? Czy oni mają tylko swoje? Na zdjęciach wszędzie widzę takie same z napisem "Para Młoda". Zapomniałam o to zapytać przy podpisywaniu umowy.


Oczywiście, że można przykleić własne tablice, z dowolnym napisem.

Pozdrawiam,
Black Cab

alekul89 - Czw Kwi 09, 2015 3:48 pm

Bardzo dziękuję za informację :)

[ Dodano: Czw Sie 27, 2015 1:50 pm ]
Samochód robi ogromne wrażenie. Wiózł nas elegancko ubrany pan. Auto przestronne, muzyka dopasowana do klimatu auta, szampan. Czuliśmy się jak William i Kate kiedy ludzie oglądali się za nami i machali na ulicach :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group